נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

Re: משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

שליחה על ידי liorgonen3 » 11 מרץ 2016, 12:21

הוא מתרחק, טיפש. חושב אנטון, ומנצל את הרגע כדי לעשות קפיצה מהירה אחרוה ולהגדיל מעט את המרחק בינו לבין לוקאס ושולף את החרב שלו תוך כדי, העיניים שלו מחפשות משהו, אבל עדיין לא הרגע להשתמש בזה.

במידה ולוקאס ממנסה לתקוף, חומק הצידה ומכה במוט החנית עם החרב, במצב של לוקאס, מכה חזקה מספיק תכריח אותו לפרוק את הנשק.
דרגונס
ספוילר
הצג
תוך כדי הקפיצה אני משתמש ביד הפנוייה שלי כדי לאסוף בוץ/אדמה/אבק/חתיכות עשב מהרצפה, כשלוקאס תוקף ואני מנסה לחמוק אני משתמש ביד הפנויה כדי לזרוק את האבק לעבר העיניים של לוקאס, ולעוור אותו זמנית, תרגיל מלוכלך, אבל בהחלט עובד.
תוך כדי אני מנסה להציב את עצמי בקו ישיר למוט המחשמל, אז מה אם אמרתי שאני נלחם בכבוד? כבר שיקרתי בעבר...

בהנחה שאני מצילח לעוור את לוקאס לכמה שניות, אני פותח ברצית עמוק לעבר המוט ומרים אותו, כל הזמן כשאני עם עיניים על לוקאס.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 15 מרץ 2016, 22:40

בקשר לגלגולים- שאלתי את אותה שאלה לפני כמה עמודים כי גם לי זה הרגיש קצת מגוחך שהכל יוכרע על פי זה. לתיאור ולטקטיקה יש ערך בהנחה ומה שבחרת לעשות נוגד את היריב בצורה טובה יותר ממשהו אחר שיכולת לעשות.
אני אשתדל להעריך את כל זה לתוך בדיקות הקוביות (בנוסף לנתונים קודמים וכיוצא בזה), אבל אני לא בטוח אם זה יצא מדויק. כששאלתי לפני כמה עמודים אמרתם שזה בסדר לכם, אני אשתדל להתחשב בתיאור וגורמים אחרים ואולי אעשה כמה גלגולי קוביות כדי שלא הכל יוכרע על גלגול אחד, אבל חוץ מזה אין הרבה שאני יכול לעשות (לפחות לא בצורה מדויקת שיטטית- אין לי טבלא שבה כתוב לי כמה פלוסים כל אחד מקבל לפי רמת התיאור).

דינר, עכשיו צריך את ההתקפה האחרונה שלך. אני מעדיף שכן יהיה תיאור, זו בכל זאת כנראה תהיה ההודעה האחרונה במשחק.
אין לכם מושג כמה אני מצטער שבכמה עמודים האחרונים הגבתי בקצב איטי ברמות. פעם חיכיתי לתגובה, ואז היתה לי תקופת מבחנים, ואז לא נכנסתי כל כך הרבה זמן שנוצר לי מחסום מנטאלי מלהיכנס ולראות כמה זמן לא הגבתי לדברים.
מקווה שגם אם נסיים באיחור, נסיים בטעם טוב.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 מרץ 2016, 22:49

אני קצת מתקשה להבין איך ההתפקה של דינר תהיה ההודעה האחורנה, בייחוד לאור העובדה שאין פעולה התפקית ממש בהודעה שלי, אלא אם כן דינר יהרוג אותי באופן בטוח בהתקפה שלו...
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 מרץ 2016, 22:58

דרגונס? דינר?

אני די מעדיף שהמשחק לא יתקע, בטח ובטח שלא קרוב כל כך לסוף...
dragons

שליחה על ידי dragons » 14 אפריל 2016, 23:54

טוב, נעלמתי לכמעט חודש. אני אשמח אם נסיים את המשחק.
נטשתי את הפונדק בזמן האחרון קצת, ואני מתכנן לחזור אליו בימים הקרובים. אז אני אשמח שנסיים את המשחק אם שניכם מוכנים.
(כרגע דינר צריך להגיב)
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
dragons

שליחה על ידי dragons » 29 אפריל 2016, 01:05

התכוונתי שדינר פצוע, והוא כנראה לא יהיה מספיק חזק כדי לתקוף שוב.
(אני קצת מקפיץ את העץ, אבל אני מקווה שנוכל לסיים- תגובה שתיים וזהו, אני לא רוצה שהנטישה שלי תדפוק הכל).
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 29 אפריל 2016, 12:24

לוקאס מכה ומכה ומכה.
הוא מתקרב בזהירות, הוא משתמש בכול כוחותיו האחרונים להשתמש ביד המגן, זה כואב כמו מוט מלובן אבל הוא חייב.
הוא מתקרב לאט ובזהירות, הוא דוקר מספר פעמיים תוך כדי ההליכה.
כשהוא מגיע לטווח שבו החרב והקילשון לא יעילים הוא פשוט מזנק על אנטון בחניקה, הוא הרבה הרבה יותר חזק מאנטון וגורם ההפתעה לצידו.
שמעו את זה ברקע הודעותי
שלח תגובה