• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

dragons

פונדקאי ותיק
OUT
בשעה טובה, התחלנו! מי יתן ולא תרעבו למוות, ושהסיכויים יהיו תמיד לטובתכם.
תזכורות קטנות : הודעה פעם בשניים-שלושה ימים. גג ארבעה. הודעות בספוילרים. תעשו תצוגה מקדימה בכל הודעה כדי לבדוק שהוא לא השתבש, או לפחות תערכו מיד אחר כך ברגע שתראו שהוא השתבש (אם הוא השתבש. טוב די לפרנואידיות). IN וOUT הרגיל.
קטעים שאני אכתוב מחוץ לספוילר הם לכולם. קטעים בתוך הספוילר נועדו לשחקן ההוא בפרט.
הערה : בגלל שאף אחד מכם לא רשם אם הוא מכיר את המיועד\ת המקבילים אליו, אז יצרתי לכם.
משחקי (למות :p ) מרעב, הנה מתחילים! (מוזיקה דרמטית)
השחקנים :
אראגורן7 - המתמודד ממחוז עשר. בן 15. פרש.
ירינארק - המיועדת ממחוז 5. גיל 15.
ליאורגונן3 - המיועד ממחוז 2. בן 18.
דינרבלו - המיועד ממחוז 4. בן 16.
דרגוניאן - המיועד ממחוז 6. בן 17. נהרג בקרב בקרן השפע.
IN
כולם :
הרכבת יוצאת מן המחוז שלכם, נוסעת במהירות עצומה. לרובכם רמת הטכנולוגיה הזו מפתיעה, מכיוון שרובכם לא הכרתם רכבות בכלל קודם, שלא לדבר על הרכבות המהירות של הקפיטול. אתם עוצרים לרגע, חושבים איך הגעתם לכאן... כל אחד מכם נחוש לנצח, מסיבתו שלו. במהירות של יותר מ350 קילומטר בשעה, תגיעו לקפיטול בתוך פחות מיום. לרובכם, הרכבת הזו היא מהודרת יותר מכל מקום שראיתם בחייכם. אתם נכנסים לחדרים שלכם, מסתכלים, כנראה בתדהמה, בחדר השינה הגדול שקיבלתם לעצמכם, בארון המלא בבגדים, בחדר האמבטיה האישי שקיבלתם. יש לכם בערך שעה לעשות מה שתרצו ברכבת, לפני ארוחת ערב. מה אתם עושים?
(סליחה שאני לוקח טיפה את העיניינים לידיים, אני אשתדל שזה יהיה חד פעמי)
הערה : אף אחד מכם לא רשם שהוא מכיר את המיועד\ת האחרים מהמחוז, אז רשמתי לכם אותם.
עוד הערה : לכל מיועד יש מאמן או שלכל מחוז יש מאמן? כי בספר היימיץ' היה היחיד שהיה אז אני לא בטוח.
אראגורן-
המיועדת השותפה שלך היא ילדה קטנה, צנומה ושקטה. אתה לא מכיר אותה. היא בת שלוש עשרה או ארבע עשרה, אבל היא גם יכולה להיות בת שתיים עשרה לפי גודלה. יש לך תחושה שהיא לא תשרוד הרבה זמן בזירה. ראית הרבה תחרויות, והרבה מתמודדים כאלה שמתו. יש לה שיער שחור ועיניים שחורות, והיא נראית מפוחדת עד מוות, והיא בכתה הרבה בפרדה ממשפחתה. סביר להניח שהיא יודעת שאין לה סיכוי. היא כמעט ולא מסתכלת בך.
המאמן שלך הוא מגודל ושרירי. רואים שהוא אכל טוב, סביר להניח שהרבה מבשר הפרות. לפי מה ששמעת, הוא היה הבן של השוחט, ונבחר כשהיה בן שמונה עשרה. הוא שיסף את הגרונות של כל המיועדים האחרים, והצליח לעמוד אפילו בפני הקרייריסטים, שהייתה להם שנה חסרת מזל (לא השמדת אספקה, אבל קשיים אחרים). בכל מקרה, זה מה שאתה יודע עליו. הוא בשנות השלושים המאוחרות שלו כעת, בעל שיער חום קצר ועיניים ירוקות נוקבות.
הנציגה מהקפיטול שלכם הוא איש עם שיער תכלת בוהק ועיניים כחולות-כסופות. הוא מהמשולהבים האלה של הקפיטול שמתרגשים ממשחקי הרעב, והוא יחסית חדש בתפקיד כך שעוד לא נמאס לו מזה שרוב הזמן הקרייריסטים זוכים, כך שאולי הוא לא יהיה כל כך נורא ויעזור להביא נותני חסות
ירינארק-
אני אפנה אליך בלשון נקבה, בסדר?
השותף שלך הוא ילד חסון יחסית, בן שבע עשרה או שמונה עשרה, ואת חושבת שהוא עבד בתחנת הכוח. הוא בעל שיער ג'ינג'י כהה ועיניים חומות כהות, והוא נראה מאוד ממוקד על מטרתו. הוא נראה כמו האלה הלא קרייריסטים שיש להם סיכוי טוב יחסית לנצח, והוא יודע את זה. הוא מעיף בך מבטים מדי פעם, כאילו לא רוצה שישימו לב אבל רוצה להסתכל. תגובה שגרתית של בנים להימצאותה של נערה יפה בקרבם.
המאמנת שלך היא אישה שקטה אבל שנראית קטלנית, את מנחשת שזו הייתה הטקטיקה שלה וכך היא ניצחה. בטח היא הייתה טובה עם סכין או אולי ידעה משהו שהאחרים לא ידעו. אולי משהו שניתן לדעת רק במחוז 5, משהו שקשור בחשמל? בכל מקרה, היא יחסית צעירה, בסביבות שנות העשרים המאוחרות שלה, עם שיער שחור ועיניים בצבע כחול-חשמל. נציגת הקפיטול שלכם היא אישה בשיער סגול עמוק, עם עיניים ורודות בוהקות. היא לבושה תמיד בשמלות הפאר ועוטה איפור בכמויות שהיו מספיקות לפתיחת רשת משלה. רואים שלא תסתדרו טוב. עם זאת, היא תהיה חלק קריטי בהשגת נותני חסות, אז או שתשרדי אותה או שתמצאי חן מאוד בעיני המאמנת.
ליאורגונן-
השותפה שלך היא ילדה קטלנית, בסביבות ה16. אתה מזהה אותה במעורפל, עוד אחת מאלה שהתאמנו שנים למשחקים והתנדבה. אם אתה זוכר נכון, היא מומחית בגרזנים מכל סוג, והיא בעלת שיער חום ועיניים כחולות. היא אומדת אותך בזהירות, מנסה לברר כמה אתה שווה. למרות הברית של הקרייריסטים, אתה רואה בבירור שהיא כבר חושבת על איך להרוג אותך.
המאמן שלך הוא מנצח מהעבר הרחוק, לפי העובדה שהוא בן 50. שמעת שהוא ממש כמעט אגדה בקרב המיועדים, שהוא ריסק את ראשי הקרייריסטים האחרים עם פטיש בלילה הראשון, ואז יצא וצד בעקביות אחד אחד את האחרים. זקנתו לא הורידה ממבנה גופו השרירי והחסון, והוא בעל שיער חום קצוץ ועיניים חומות שיכולות לתת מבטים קטלניים כשרצה בכך.
נציג הקפיטול שלכם הוא איש יחסית ותיק, ששמח מאוד בתפקידו במחוז שבו יש מנצחים בשפע. הוא יעזור לנתב לך ולשותפתך תמיכת נותני חסות, זה בטוח. הוא בעל שיער ירוק, אבל חוץ מכך גופו ועיניו החומות נראים טבעיים.
דינרבלו-
השותפה שלך היא ילדה מוכשרת מאוד בחנית, את זה אתה זוכר מאיך שהיא דגה. היא העדיפה לזרוק חניתות בדגים או פשוט לדקור את הדגים הקרובים לפני המים, ועשתה את זה בזריזות כל כך גבוהה שרוב הדגים לא הספיקו להתחמק. היא מסתכלת עליך בזהירות, בוחנת אותך ואת כישוריך, לא יודעת שאתה נשבעת שלא לחבור לקרייריסטים (או שהיא כן? הפכת את זה לגלוי?), אבל אתה יודע שהיא תהיה יריבה מאיימת. או שאולי תשכנע אותה לא לחבור לקרייריסטים ממחוז 1 ו2, ואז זה יראה אחרת לגמרי...
המאמן שלך הוא מישהו שהיה טוב מאוד בהטלה- חניתות, רשתות, חכות- הכל. כך הוא צד את אויביו וניצח. לפחות זה מה ששמעת. הוא בשנות ה40 לחייו, בעל מבנה גוף חסון ושזוף, עיניים כחולות ושיער ג'ינג'י מבהיק. לא מפתיע שהוא ניצח.
נציגת הקפיטול שלכם היא אישה עם שיער אדום-ורוד ועיניים כחולות, והיא נראית מאוד נרגשת להיות במחוז ארבע, בו יש מנצחים רבים. היא חדשה במחוז, והיא נחושה לסייע לכם. נראה שכאן אתה בר מזל.
דרגוניין-
השותפה שלך היא ילדה צעירה, חמש עשרה לכל היותר, שאתה חושב שבאה ממעמד הרוקחות. אולי היא הייתה אחות זוטרה או משהו כזה. בכל מקרה, היא נראית מפוחדת מאוד, והשיער הבלונדיני הכהה שלה פרוע. העיניים החומות הבהירות שלה דומעות קצת, אבל היא נראית נחושה לא להראות את זה שהיא בכתה. נחושה, כנגד כל הסיכויים. זה מה שאתה יכול להבין ממנה.
המאמן שלך הוא איש בסביבות שנות השלושים המאוחרות שלו, ששמעת שניצח בכך שהיה בנו של רופא מנתח, והיה מוכשר מאוד עם אזמל המנתחים, וידע בדיוק איפה לנעוץ אותו. הוא בעל שיער חום אדמוני ועיניים חומות כהות, שראו הכל. אתה יודע שתסתדרו טוב.
נציג הקפיטול שלך הוא איש עם שיער זהוב ועיניים זהובות ירוקות, ואתה חושב שהוא אחד מהחדשים. אתה די בטוח שהוא עוד לא איבד תקווה שמחוז לא קרייריסט כלשהו אי פעם ינצח, מה שטוב, כי גם אתה לא.
אם יש דברים ששכחתי, אשמח אם תזכירו לי. שוב, בהצלחה לכולם!

דרגונס

אאוט
אתה יכול לפנות אליי בלשון נקבה, זה יכול להיות דווקא טוב למשחק עצמו (בהודעוץ מחוץ למשחק כמובן בלשון זכר). אני אנסה גם להיכנס לראש של הדמות.

אין
בחיים שלי לא הייתי אלופה בחשבון, אבל נראה לי שהרכבת מהירה לפחות כמו חמישים אנשים שרצים. ולחשוב שאנחנו מניעים את כל האנרגיה הזאת. מעניין לדעת מה היה קורה אם נניח... היינו לוקחים יום חופש. קרוליין חושבת.

קרוליין הולכת קצת ברכבת, מביטה קצת בנוף. היא חייבת לחשוב שהיא הולכת לעבור פה. היא הולכת לנצח, היא הולכת להינשא לבן של אוכף שקט, להיכנס לקפיטול ולהפוך לכנרית אדירה. אם לא למענה, למען אביה ואמה, גם זו שמתה. מעניין מה היה קורה לו אמה שמתה הייתה מראה לה איך לקלוע את שערה לצמה, כמו שהבנות בכיתה עשו. הן כמובן נשואות, עובדות בבית או בעבודה. כמובן, צירוף של כל אחד מהשלושה אפשרי.

אני זוכרת את הנערה ההיא, סוזי פאנם. זה היה רק לפני כמה שעות שהיא נתנה לי מיתר מהכינור הראשון שלה. חמודה, אמא שלה גם מתה, אבל אבא שלה לא היה חזק כמו שלי. אני תמכתי בה, והיא גדלה להיות כמוני. לפני כמה שבועות היא התארסה לבן של פועל שהצליח להשיג עבודה קבועה במפעל לאנרגית הרוח, ואני ניגנתי בשבילם. שהיא נתנה לי את המיתר היא בכתה. אוליי לבתה הבכורה היא תקרא קרוליין, מי יודע? קרוליין ממשיכה בשלה והולכת להביט קצת במשחקי הרעב 56, שבו המאמנת שלהם ניצחה. היא למדה על זה מאביה, לא מדברים יותר מדי על המנטורית שלהם: במאמץ עילאי שני בנים תפסו אותה והיא שמה לב לרגע שהיא ליד שדה הכוח. זה לקח רק הנפה אחת ושני לבבות שהפסיקו לפעום עקב שדה הכוח כדי לנצח במשחקים ההם. קרוליין מביטה עוד קצת בטלוויזיה, שמה לב לסנואו עם החיוך המאולץ הזה. אף אחד לא אוהב את סנואו, במיוחד לא המנצחים.

קרוליין הולכת לאכול משהו קליל לפני הארוחת ערב, זה עושה תיאבון, ושמה לב לנער שמביט בה, אולי אפילו מאוהב בה. יופי הוא לעתים קללה. קרוליין הולכת אל הנער, מביטה אליו בעיניו ומדברת אליו. קולה הרך מתנגן ברקע.

"אתה יודע, אני רואה את זה שאתה מביט בי. מעניין שאנחנו עומדים להיות אחד ליד השני, ככל הנראה גם נסיים אחד ליד השני בארונות, איך קוראים לך?" היא אומרת לנער.

דרקון
לוקיאיוס מסתכל על הנערה בשקט.אנשי המחוז ידעו תמיד "שהוא לא מת" על הקפיטול אבל היא ידעה.היא למדה איתי והיא ראתה אותי מתאמן.אני הצלתי את אביה כמה פעמים משומרים חוק.והבאתי למשפחתה אוכל כמו לכל המחוז.היא תקשיב לי חושב לוקיאיוס.הוא לוחש לאוזנה"תצמדי אלי.תנסי להרשים כמה שיותר אנשים ונשרוד את זה.תחפשי בעלי ברית כל הזמן.ואל תבטחי במחוז 1 ו2.הם טינופת.הם ינסו להרוג אותנו בקרן השפע."

ירינארק-
OUT
אז כן, באין בלשון נקבה, באאוט בזכר.
IN
הנער מאדים מעט, אבל עונה בקול יציב "ארלוט". הוא נועץ בה מבט בחזרה, ואז אומר "את יודעת, רק אחד מאיתנו הולך לשרוד את זה, וסביר להניח שאף אחד מאיתנו. אבל אם אני לא הייתי מנצח, הייתי שמח אם זו הייתה את. את צריכה להיות כנרית." הוא אומר. נראה שהוא שמע על כישורי הכינור שלך, מה שלא מפתיע, כי קרוליין מפורסמת ברחבי כל המחוז מכך.
דינרבלו
הנערה נראית מבולבלת לרגע. "למה אתה שונא כל כך את מחוזות 2ו1? הם יהוו בעלי ברית רבי עוצמה, ואם לא תחבור אלייהם, סביר להניח שינסו להרוג אותך. ואני לא צריכה שאתה תגיד לי להרשים את האנשים, אני יודעת את זה לבד. תן לי סיבה למה אני צריכה לוותר על ארבעה בני ברית שסביר להניח שהם הכי חזקים בזירה, ועל קרן השפע, רק בגלל שאתה רוצה" העיניים הירוקות שלה ננעצות בך, נוקבות. השיער השיער החום שלה מפוזר על כתפיה, ואתה שם לב שהיא מסיטה אותו לאחור בתכיפות, וניכר שזה מרגיז אותה.

ליאורגונן-
הנציג מהקפיטול פותח את הדלת, אתה זוכר ששמו ארצ'ר. שם טעה, יחסית למי שלא השתתף במשחקים.
"כן?" הוא שואל. הוא נראה כרגיל, עם השיער הבלונדיני שדי בטוח שהוא צבוע והעיניים המוזרות. "מה רצונך?"

דרגונס
IN
"אתה הוא זה שבעצם יהיה אחראי על הספונסרים שלי ויארגן את המשלוחים בסופו של דבר , לא?"
"אני מקווה שאתה יודע מספיק עלי כדי לדעת שאני עם מה אני מגיע למשחקים , אני רוצה לדעת בדיוק מה אפשר לשלוח לי ומה לא."
OUT
אם אני הייתי אמור לשאול את המדריך שלי במקום אז תתייחס לזה שהלכתי אליו בבקשה.

ליאורגונן-
OUT
שנייהם אחראים באותה מידה. זה לא משנה
IN
"טוב, כן אני והמדריך נהיה אחראים על נותני החסות, כן. האמת שאני לא יודע הרבה על היכולות שלך, התכוונו לדבר על זה בארוחת הערב, אבל אם אתה רוצה להקדים את המאוחר אז בשמחה.

דרגונס
IN
"אני מדבר על פן קצת יותר כלכלי , בוא רק נגיד שיש לי כבר כמה תומכים , אני גם ישקיע מאמץ בקפיטול כדי לקבל עוד כמה אבל אני לוודא שיש לי את התמיכה שלך בנושא הזה , ואני רוצה לדעת איזה סוג דברים אפשר לקבל במשלוח לזירה."
Out
זה באמת לא הוסבר בדיוק אף פעם , מה בעצם אפשר לקבל במשלוחים ?, רק אוכל מים ותרופות או שזה יכול להגיע לכלי נשק וכאלה?

ליאורגונן
גם אין וגם אאוט : אתה יכול לקבל הכל- מבגדים חמים, תרופות, אוכל ונשק (פיניק קיבל נשק- המתנה הכי יקרה בעולם. קלשון, וככה הוא ניצח)

דרגונס
IN
"אז אני יכול לסמוך אליך שכשאני אני יבקש משהו, וכשהמשפחה שלי תשלח את הכסף , אתה תשלח אותו אלי , ואני אצטרך גם כמה דברי התחלה , אתה יודע כדי למנוע בלגן מיותר בקרן השפע , נדבר על זה מאוחר יותר , תודה".
out
אני מחכה את מה שנשאר מהשעה הזו

ליאור-
"כן, אתה יכול לסמוך עלי. זה התפקיד שלי, אחרי הכל."
דינרבלו-
היא עוד מהססת. "טוב בסדר. אבל אני די בטוחה שהם יהיו מבני הברית הטובים שנמצא. אם אתה בטוח שנוכל לשרוד אחרי שנהרוג אותם, בשמחה. הם גם יריבים רבי עוצמה, אז אם נוכל לרצוח אותם בלילה כשלא נזדקק להם עוד, זה יוכל לעבוד טוב" היא מחייכת.
OUT
אני מחכה לשאר בינתיים.

דרגונס

"תודה. אני לא בטוחה ששווה לי להרוג אותך, אבל זה לא שאתה יכול להסתדר אחרת. יש כמובן את האפשרות של להתאבד מההבנה שאתה הורג את כולם, אבל באמת, זה שווה את זה? אני רק רוצה שתבין שזה הרג מתוך הכרח. אנחנו לא רוצים להרוג למען ההרג. אנחנו הורגים מטעם הישרדות. המתנות שאתה מקבל יפות, אבל אין מתנה יפה כמו החיים." קרוליין אומרת עם חיוך נאיבי מעט.
אני באמת צריכה להרוג אותו? הוא נער חביב למדי, ואני מניחה שמתוך ה24, לפחות 18 לא באמת מתים להרוג אנשים. אם אני אנצח, כנראה שהוא יצרב לי בזיכרון למשך שארית חיי. אני רק מקווה שהוא ימות מהר, ואני מקווה שאני אהרוג אנשים באופן מהיר ונטול כאבים ככל האפשר, זה לא כיף לפגוע באנשים.

ירינארק
"כן, אלו המשחקים. זה מה שהקפיטול כופה עלינו, כעונש על משהו שקרה לפני עשרות שנים. המטרה המרכזית היא ההישרדות, והיחידים שרוצים את המתנות הם הקרייריסטים. ועלייהם אני לא רוצה לדבר בכלל."

ליאור-
אאוט- אני פשוט רוצה שכולם יגיעו לארוחת הערב בערך באותו זמן.
אין
"לא, אתה לא מפריע" היא פותחת את הדלת, לבושה בחולצה ומכנסיים חומים חדשים. היא כנראה התארגנה. "מה אתה רוצה?" היא אומרת, בקול לא כל כך ידידותי. היא כבר חושבת לזירה, את זה רואים עליה.

דרגונס

"תראה, אם אנחנו נגיע במצב רוח נוראי, זה יגרום למצב בעייתי איתנו, שיכול לגרור בעיות בהשגת נותני חסות. אפשר לנסות לארגן משהו, איזה קאץ' שכזה שיגרום לאנשים לזכור אותנו ולקרוא לילדים שלנו בשמות שלהם. אתה יודע, אני לא ממש חכמה, ואת זה תראה בתעודה שלי, אבל אם יש דבר אחד שלמדתי מכל הימים שצפיתי במשחקים, הוא שאפשר לרמות אנשים בשביל נותני חסות. עכשיו, חשבתי על משהו כמו קשר מאוד חזק, כמו חברות מחושלת בפלדה, אבל זה נתון לויכוח, עד עכשיו הרי בקושי למדתי את השם שלך."

ליאור-
"הולי. ושובע זה לא כל כך הרבה. מצד שני, זה דווקא כן יהיה יותר, אם הברית הקבועה תתקיים. אני זוכרת אותך מאזורי האימונים. זורק סכינים, כן?"
ירינארק -
OUT
לא להעתיק את הטקטיקה של קטניס בבקשה, אם אפשר אפילו לא קצת :)
IN
"מה שיכול לגרום לזה שיזכרו אותנו הוא הסטייליסטים שלנו, וזה לא תלוי בנו. חברות? זה לא יעבוד. כמו שאמרת, אנחנו לא מכירים אחד את השני. חוץ מזה שזה רק יקשה עלינו להרוג אחד את השני בזירה. אבל משהו שיהפוך אותנו לבלתי נשכחים זה רעיון טוב, אם רק היה כזה"

חזרה