נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

Re: משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

שליחה על ידי דינרבלו » 25 יוני 2014, 09:34

ברית
ספוילר
הצג
"הם בתוך לא ביער הם לא חיילים הם לא מנוסים בפחד הם או ברחו לעיר המכנית או אל ההרים."
דרגונס
ספוילר
הצג
אני יודע וגם יש לי תוכנית.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 25 יוני 2014, 09:47

דרגונס
ספוילר
הצג
יש לקרוליין אוכל, תחמושת ומים, היא יכולה להישאר בעמדת צליפה למשך יום או יומיים. למען דיוק, קרוליין יורדת לגובה של בסביבות חמישים מטר מעל הקרקע, במקום המשקיף על הבריכה ועל תחילת העליה- לא מספיק כדי לצלוף בה אם לא עולים או אם הצלף לא מוכשר (מבחינת קרוליין לפחות. קרוליין מאמינה שהיא הצלפית הכי טובה כרגע) והקשת לא בנויה לזה, אבל היא עדיין יכולים לתקוע חץ בראש בלי שום בעיה.
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 יוני 2014, 23:42

ברית
ספוילר
הצג
"רוצים להתפצל?, אני אלך אם הולי 11 ו12 , 4 ילכו עם 1?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 26 יוני 2014, 20:11

ברית ק'-
ספוילר
הצג
אז אתם מתפצלים? ואם כן, לאן אתם הולכים? שרידי היער, הרים, או החורבות המכאניות?
ירינארק-
ספוילר
הצג
אז בעצם קרוליין נשארת בצורה פאסיבית בגובה נמוך בהר? ליד מערה מסוימת? האם היא מנסה להקים לעצמה בסיס קטן? (מיטת עשבים, הסוואה, וכו'). צלע ההר היא מקום די חשוף, כך שיהיה ניתן לראות אותה אם יתקרבו מספיק (אבל לא המרחק שהיו צריכים להתקרב אם היא הייתה מסווה את עצמה קצת).
הבוקר מתקדם לו, ובינתיים אין הריגות. נראה שהלילה הקודם הספיק. יותר מחצי מהמיועדים נפלו ביום ולילה הראשונים. אלו בהחלט משחקים קצרים.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 30 יוני 2014, 02:28

עברו ארבעה ימים. יש חופשות לכבוד החופש הגדול או משהו?
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 30 יוני 2014, 11:14

הברית
ספוילר
הצג
"מי שפה מיומן בחניתות או בלחימה בהרים שיבוא איתי.אנחנו נעלה על ההר עם חניתות ונילחם בכל מי שיהיה שם החניתות יאפשרו לנו לפיל אותם וגם להתמודד איתם בלי יתרון גובה.אז כולם לקחת מגנים וחנית.אם נילחם במצוקים שם אני רוצה צב ספרטני.אני אומר לכם את זה עכשיו ותזכרו.בהר אין פקודות.אלה הפקודות היחידות שאני נותן ואגב אם יש פה מישהו שטוב עם קשת שיבוא.אנחנו נצטרך חיפוי."
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 יוני 2014, 11:21

הברית
ספוילר
הצג
דינר התעלמת מהשאלה שלי...
"4.. אנחנו לוחמים, לא צבא.. אין שום יתרון במערך לחימה בקרב מול צבא קטן יותר... אני בעד שנסרוק את מה שנשאר מהיער... אם הם באמת מפחודים הם ינסו להסתתר במקלט היחידי שיש באיזור , ובקשר לקרולין.... תן לי להולי ולאיזבל לצוד אותה קבוצה גדולה מידי תהיה קלה יותר לאיתור, אתם בינתיים תנקו את מה שנשאר מהחלשים"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 30 יוני 2014, 11:24

הברית
ספוילר
הצג
"היא הריגה שלי.לא מספיק שהרגת את הדוקטור בשבילי.אני אמרתי מהתחלה היא ו10 שלי.לכו תצודו את האחרים המחוז שלי צד אותה יש לנו חשבון איתה."
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 יוני 2014, 16:58

ברית
ספוילר
הצג
"מה יש לך ממנה?..." שואל אנטון כשלפתע מבטו משתנה והוא נע כמה צעדים לאחור..."אני.... אני לא מאימן שהייתי כזה טיפש, מה סיכמת איתה, שתהרוג אותי ותשארו שניכם עד הסוף?, באמת 4 , ממך ציפתי לקצת יותר תחכום."
דרגונס
ספוילר
הצג
מכין פעולה ... אם דינר או מישהוא מתכנן לתקוף אותי אני שולף סכין מהשרוול ומטיל אותו לעבר התוקף
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 30 יוני 2014, 17:04

הברית
ספוילר
הצג
"לא תכננתי כלום,אבל החוסר אמון בי פשוט מזעזע.היא יודעת עלי משהו שיכול להוביל למוות שלי.אני רוצה בעיניים שלי לראות שהיא מתה."
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 30 יוני 2014, 17:34

הברית
ספוילר
הצג
קרא לזה דחף הישרדות... אתה אדם מחושב מידי בשביל לדרוש מוות של מישהוא, ואל תדאג, היא תמות, אבל אין שום סיכוי שאתה תלך לצוד אותה, הן בגלל הספק ובעיקר בגלל זה שהיא תשמע אותך ממרחק של מאות מטרים... אל תדאג , אני יביא לך את הראש שלה, או שאתה מעדיף לב?
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 30 יוני 2014, 17:47

הברית
ספוילר
הצג
"אני צריך לראות אותה מתה אנטון.לב זה דבר שאתה יכול להויא מכל מתמודד אחר וראש אתה תוכל להגיד שכולו היה מלא דם.אני צריך לבוא לשם.ותאמין לי שאם אתה היית יודעה מה הסוד גם אתה היית רוצה לראות אותה מתה מול עינייך."
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 01 יולי 2014, 16:16

דרגונס
ספוילר
הצג
היא מנסה להקים מחסה קטן, אבל כזה שלא יפריע לה לצלוף. אם דבר שכזה לא אפשרי, היא לא תכין אחד כזה. העדיפות היא התקפה לפני הגנה, עכשיו שהיא נמצאת עם אולי מחצית מהמתמודדים ועם חמישה קרייריסטים.
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 01 יולי 2014, 18:08

ברית
ספוילר
הצג
"היא תמות, או שאתהתמות, או שאני אמות , אבל אתה יכול להיות בטוח שאם אתה תהיה זה שישרוד היא תמות, ואז כל הסודות שלך ילכו איתה לקבר, בוא ניפגש באמצע, אני לא בוטח בך, ואתה לא בוטח בי, בוא נשלח את איזבל לחסל אותה, והיא תביא לך את הראש שלה, ואל תקשקש על זה שהראש יהיה מלוכך ואל ניתן לזיהוי, יש בערך 12 איש בזירה הזו, מתוכם בערך 6 בנות ו3 מהם פה, אני די בספק שיהיה בלתי אפשרי לזהות אותה, תוסיף לזה את העובדה שהפרצוף שלה יוקרן באותו לילה על השמיים.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 01 יולי 2014, 19:21

הברית
ספוילר
הצג
"מעולה.לא כדאי שתשלח איתה עוד מישהו.כבר הוכח שיש לה מסל עדיף שתשלח שניים
שמעו את זה ברקע הודעותי
שלח תגובה