נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

Re: משחקי הרעב, התחרות ה70 - עץ משחק (התחלנו!)

שליחה על ידי yarinarc » 21 ינואר 2014, 22:11

חדר כניסה.
ספוילר
הצג
"תודה, אני קרוליין דרך אגב, וזה יהיה חביב לדעת את שמך. נחמד שאתם מצליחים להגיע לברית במהירות כזו, ועוד שלושה מחוזות. הייתי בטוחה שאתם לא הייתם אמורים להיפגש עד המרכבות או משהו, אבל לא רואים בטלוויזיה כל כך מוקדם." קרוליין אומרת עם חיוך קצת ערמומי. משהו התבשל ממקודם. נראה שמחוזות 1,2 ו4 משתפים פעולה באופן בלתי נפסק מהסרטים המעטים שהיא ראתה ברכבת וממה שהיא זוכרת שהציגו בטלוויזיה (מה גם שהחבורה הזאתי זכתה להיות חביבת הקהל ברמה גבוהה להפליא, אפילו מחשידה).

"טוב, אם אתם צריכים כישרונות קרביים אני כנראה לא זו שתספק לכם אותם. לא התאמנתי לדברים האלו, לא כמו המשוגע ההוא מאצלנו מלפני שש שנים שהחליט להתנדב, התגלה כהצלחה בחרב ומת. אבל, יש כשרונות שלא מספרים עליהם לאחרים, אני צודקת?"
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 21 ינואר 2014, 23:10

חדר כניסה
ספוילר
הצג
"4 , אשמח להחליף איתך מילה מאוחר יותר , אתה נראה לי טיפוס אמין." אנטון מצביע בעיניו לכיוון השני של החדר., "שום דבר אישי קרוליין , צריכים לתאם דברים לברית". הוא אומר בחיוך.
"ובקשר אליך קרוליין תזכרי שבסופו של דבר ניפגש כאויבים במקודם או במאוחר , אז תמיד תשימי לב למה שוקרה מסביב , אנשים בחדר האימונים נוהגים לחשוף את היתרונות שלהם בכך שהם משפרים אותם , פשוט תפקחי עיניים , מי כמוני יודע שבקרב למודיעין יש תפקיד לא פחות חשוב מלחרב , אז אם תוכלי לדלות פרטים על האחרים תהפכי למאוד יעילה לברית ,את גם נראית כמו מישהי שאנשים נחשפים בפניה , את צריכה להכיר את השותפה שלי, וקרוליין אני מדבר רק עליך ולא על השותף שלך , קחי בחשבון שאולי תמצאי אותו כאויב בתוך פחות משבוע."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 22 ינואר 2014, 00:36

חדר כניסה
ספוילר
הצג
מחפש את הנציגים של 7 9 10, 11 12
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 22 ינואר 2014, 18:23

חדר כניסה
ספוילר
הצג
"לוקיאיוס קרלינג.אם תכנסי לברית אני יותר מאשמח ללמד אותך להלחם."
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 22 ינואר 2014, 18:33

חדר כניסה
ספוילר
הצג
"לוקיאיוס, עכשיו אני יכול להפסיק לקרוא לך 4 , יש סיבה שהברית בדרך כלל שורדת , והסיבה הזו היא שכל אחד יודע מה הוא עושה ותורם לקבוצה , יופי ויכולת לנגן בכינור הן יתרון לא קטן בחצי מהמחוזות , אך לצערי , לצערך ולצערה של ידידתנו, בזירה אין כינורות ובדרך כלל קשה לשמור על היופי , ובשבוע עוד לא מצאתי מישהו או מישהי שהופך מנגן כינור מוכשר לרוצח מיומן סתם ככה , אז אלא אם כן היא יכולה להרוויח את המקום שלה , היא לא תיכנס לברית."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 23 ינואר 2014, 14:34

חדר כניסה:
ספוילר
הצג
IN
נד ננס בצעד קליל לתוך האולם. הוא מביט על הגודל, ולמרות נחישותו, מוכרח להתרשם מהבניין.
הוא מסתכל כשחיוך על פניו, אם זאת מוטרד במחשבות.
OUT
מי בחדר?
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
yarinarc

שליחה על ידי yarinarc » 23 ינואר 2014, 15:39

out
אם כולנו בחדר כניסה, סביר להניח שאפשר לא להשתמש בספויילרים.

in
"אני מסכימה איתך שכנראה הייתי צריכה שלא להתעמק על הכינור בחיי, אבל מצד שני זה לא שהתנדבתי לזה. אבל יש לנו כמה ימים שאפשר לעשות בהן משהו. אם אני ארוויח את המקום שלי בברית שלכם אני לא יודעת, למרות שמיומנות בכינור משמעותה משמעת, עבודת ידיים מהירה, זיכרון טוב ועוד דברים שהשתיקה יפה להם, לא שאני רוצה לפגוע במישהו ספציפית בזה שאני לא מוכנה להגיד לכם את השאר. בכל מקרה, אני מצטערת אם אני לא אכנס לברית שלכם, זה לא דבר שאני יודעת על בטוח כאן ועכשיו. בריתות נוצרות במהלך שלב האימונים לרוב."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 ינואר 2014, 15:47

IN
"אז אני שמח שאנו משדרים על אותו גל , אני מבטיח לך שאם בטוח יומיים תראי יכולת , אני עצמי אכניס אותך לברית , כמו שאמרתי מקודם , היכולת להרוג היא לא הכול במשחקים הללו."
מסתכל לעבר השחקן של אראגון (נד) , "ואתה הבחור מ 10 לא?, הצלחת להרשים כמה אנשים , להוביל סוס זה דבר אחד אבל שוורים זה שונה לגמרי , הרשה לי להציג את עצמי :אנטון דלגדו ממחוז 2 , הנערה היפה שלצידי היא קרוליין והבחור עם הקעקועים הוא לוקיאיוס , ושמך הוא?"
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 24 ינואר 2014, 09:32

IN
"שמי הוא נד" הוא אומר בקלילות.
אמנם הוא נראה רגוע אך אפשר לראות קשיות מסוימת בתנועותיו, כמו האדם ההולך בחשש ולא סופר-בטוח.
"אני מתערב שממכם התרשמו מאוד" הוא מגחך.
"טוב, אני חושב שלא תהרגו אותי עכשיו, אחרת לא הייתם מקבלים את פני ככה" הוא אומר
"יש משהו מיוחד?"
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 ינואר 2014, 13:57

IN
"אנחנו אף פעם לא הורגים אנשים בפעם הראשונה שאנו רואים אותם , אנחנו קודם בודקים אם הם מועילים במשהו , אז מה 10 , יש לך מה להציע לברית ? אחרי הכול אתה התנדבת..."
סמל אישי של משתמש
yarinarc

שליחה על ידי yarinarc » 24 ינואר 2014, 23:44

"אז סיכמנו, כן? אל תדאג, אני אוודא שאם תרצה אותי, אני אהווה שימוש מעולה לברית. אם לא, ישמעו את קול התותח שלך מהר יותר, זה הכל." קרוליין אומרת בשאפתנות מסויימת.
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 25 ינואר 2014, 02:21

קודם כל, עשיתי מספר עריכות קטנות למרכבות, ביקורות קהל שלא רשמתי, ואת הנחשים של דרגוניין לקדוקאוסים.
דבר שני, ירינארק הקדים אותי כרגיל ואמר להוריד את הספוילרים מחדר הכניסה, מי שרוצה יכול לערוך את ההודעות חדר כניסה ללא ספוילרים, מומלץ כי זה יקל עלי, אבל באמת לא חובה.
תביאו בחשבון שאני מגיב לספוילר האחרון שרשמתם אז יכול להיות שיהיה טיפה לא מעודכן :
קטע לכולם : אתם יורדים אל חדר הכניסה, לובי של החצר הפנימית של מגדל האימונים, שבו יש לכם כמה דקות לדבר לפני העלייה לחדרייכם (קצת לא כמו בספר, אבל אפשר לקחת את זה גם כיום הראשון באימונים). כולם שם.
ליאור-
ספוילר
הצג
"גם ארבע התאמנו, ולכן אפשר להרוג אותם או להתחבר איתם. בסדר גמור, אז ניקח את ההוא מעשר. שתיים עשרה בשר תותחים. סגרנו"
OUT
בלטפל אתה מתכוון לתת תקווה לחברה מ12, כן?
שבירת הנפש סביר להניח ישבור את המוראל של האלה שתעשה להם את זה, וגם האחרים לא יאהבו אותך, אלא אם כן הם סאדיסטים\רואים בזה הוכחה לזה שאתה בר ערך.
דרגוניין- אין לי ממש תגובה אליך, אבל סחטיין על משחק הדמות (זה לא דורש ספוילר). ובקשר לחדר הכניסה- הם שם. פשוט תיגש אלייהם.
ירינארק-
ספוילר
הצג
חחח בלי לעבור על חוקי הפורום
IN
"חברים? יותר כמו נידונים למוות" אומר ארלוט ונכנס איתך
אה, ומחוץ לספוילר, כולם יודעים מה זה קרייריסטים, כולל הקרייריסטים. קרוליין יודעת בדיוק כמו שקטניס ידעה, לצורך העיניין.
דינרבלו-
ספוילר
הצג
עונה לאיזו שאלה של הנערה?
אה, וחשבתי שאתה שונא את מחוזות 1 ו2. בדיקת תרמית?
אראגורן לא כתב שום דבר בספוילר אז אין לי תגובה אליו.
תדברו בחדר כניסה כמה שאתם רוצים, כשתהיו מוכנים להמשיך נעבור לאימונים.
אה, וכל המיועדים שם, אז לא צריך לשאול מי מה מו.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 25 ינואר 2014, 09:14

דרגונס
ספוילר
הצג
הוא לא ממש סובל אותו הוא חושב שהוא שחצן.הוא כנראה יהרוג אותו לקראת הסוף.
שמעו את זה ברקע הודעותי
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 25 ינואר 2014, 15:39

דינרבלו-
ספוילר
הצג
חשבתי שהרקע של הדמות הוא זה שהיא שונאת את מחוז אחד ושתיים כי הם הרגו את אהובתה במשחקים.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 25 ינואר 2014, 18:17

שבוע טוב
דרגונס
ספוילר
הצג
IN
"תפקחי עין על הבחורה מ5 , אני לא אוהב שמאיימים עלי , אם היא תראה טוב ניקח אותה לברית ונהרוג אותה בלילה הראשון , אני חושב ש4 קצת מתבלבל בלחשוב מיהו אבל זה בסדר , הוא ייזכר ויהיה יעיל."
OUT
גם יש שם דבש"ים (חברה מהמחוזות שלא משוחקים על ידיני?) , וגם קיבלת את ההודעה שלי נכון?
חדר כניסה
IN
"לוקאויס , אפשר להחליף אתך מילה בצד?"
שלח תגובה