נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

משחקי הרעב- עץ הרשמה

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

Re: משחקי הרעב- עץ הרשמה

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 דצמבר 2013, 14:05

הודעתי שאשתתף, אבל קראתי את הדף דמות של ירין לפני שאמרת שאסור, אז...
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 17 דצמבר 2013, 14:10

אה...
אתה חושב שתוכל להתעלם ממה שאתה יודע במשחק? אני חושב שכן. זה רק דף דמות אחד. מקסימום אני אעיר לך אם תשלב את זה בטעות. אתה יכול גם ליצור דמות מהמחוז שלו כך שתהיה סיבה שהדמות שלך מכירה את שלו.
בחירה שלך :wink:
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 דצמבר 2013, 15:22

אחלה, אני אצור דמות ממחוז 6 כנראה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 17 דצמבר 2013, 16:00

דרגונס
ספוילר
הצג
זה אומר שאני צריך להוסיף לי עוד יתרון ?אם כן אז שינה קלה
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
dragons

שליחה על ידי dragons » 17 דצמבר 2013, 17:05

ליאור- כן
עוג- שכחתי לערוך את ההודעה הראשית, דרגוניאן משחק את המתמודד מ6. אתה יכול להיות המתמודדת אם אין לך בעיה עם לשחק בת.
ואם כבר דרגוניאן-
ספוילר
הצג
שאני אבין, הדוקטור לא באמת הכניס אותה להריון אלא לקח אותה תחת חסותו, וקיבל על עצמו את האשמה למרות היותו לא אשם. האויב האישי אני מבין הוא השנאה לאנשים ממחוז אחד, נכון? (כי אני לא חושב שאותה נערה תחזור למשחקים פעם שניה)
מה זאת אומרת מוניטין של בוגד? למה הוא זכה בו? ולמה יש לו את הפחד מכלבים? או שהוא פשוט נולד עם זה.
אתה יכול לוותר על חיסרון אחד, התגלה שיש ארבעה יתרונות.
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 17 דצמבר 2013, 20:38

הרקע עוד בתהליכים.
תשובו להכול יתקבלו .
אולי אבהיר יותר את הקטע הזה
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 17 דצמבר 2013, 20:51

ערכתי.
שמעו את זה ברקע הודעותי
dragons

שליחה על ידי dragons » 20 דצמבר 2013, 00:56

יפה, אז נשאר רק לאראגורן לערוך את שלו. הנה רשימה עדכנית של שחקנים :
אראגורן7-המיועד ממחוז 10. צריך לערוך.
ירינארק- המיועדת ממחוז 5. דף דמות סוים.
ליאורגונן3- המיועד ממחוז 2. דף דמות סוים.
דינרבלו- המיועד ממחוז 4. דף דמות סוים.
דרגוניין- המיועד ממחוז 6. דף דמות סוים.
העוג הברברי עוד לא כתב, ואני לא בטוח ב100% איזה מחוז.
דארק סית' אמר לי בפרטי שיצטרף, אבל לא הגיב פה אז אני לא בטוח כבר. אם הוא ישחק הוא כנראה ישחק את המתמודד ממחוז 7.
עכשיו להערות על הרקעים שלכם (יותר נכון אני רושם לעצמי שיכום קצר של הדמות שלכם ורושם הערות):
דינרבלו-
ספוילר
הצג
בן של אוכף שקט, אבל רב עם אוכפי השקט. מעניין. קרייריסט אבל שונא את האלה ממחוז אחד ושתיים, בגלל שהם אלה שהרגו את אהובתו הנסתרת, שבחרה במשחקים כסיכוי האחרון שלה לשרוד. סוג של סובבת את סטריאוטיפ הקרייריסט לכיוון שונה. אחלה.
דרגוניין-
ספוילר
הצג
אז ילדה בהריון, והדוקטור (האב המאמץ\חורג) לקח אותה תחת חסותו. ואז אימא שלו נבחרה ומתה במשחקים, וזה צילק את נפשו לנצח.
ואז הוא התחיל ללמוד אנטומיה ורפואה, גדל לצד אביו המאמץ. לא הבנתי למה כדאי להגן על ילדו המאומץ הוא הסכים ללכת לעבודה של מרעיל לטובת פוליטיקאים, אבל בסדר. ובגלל זה אביו המאמץ נרצח, וחברתו עזרה לו לברוח חזרה ולהצטרף למחתרת. כאשר הם נתפסו יום אחד הוא הציל חבר אחד שלו, וחבר אחר נאכל למוות בידי כלבים, ומזה יש לו פחד מכלבים. ולבסוף הוא נכנע לקפיטול, ולכן הוא נחשב כבוגד. בקפיטול הוא עבד כרופא וחזר להכיר את טרייסי, שעברה מהפך חתולי.
לאחר מכן הוא הצטרף לצוות הרפואי של משחקי הרעב, מרמה בבסתר לטובת מחוז 6 (זה עזר להם לנצח בסוף או לא? האמת שזה לא חשוב). ואיש אחר שרצה להיות בעלה של טרייסי בשביל הכסף הפך להיות יריבו. ואז הוא נבחר... יפה מאוד. מושקע, ודמות טובה מאוד.שבעה דברים טובים (הידע המיוחד בתרופות יכול להיכנס למיומנויות, אבל לא חשוב) ושלושה חסרונות. אני רואה שאתה חובב של דמויות עם יחסית הרבה חסרונות. אין בעיה. יוצר דווקא דמות יותר מעניינת.
האויב האישי שלו זה איש האפקטים שמתחרה על ליבה של טרייסי, כן?
עריכה : בלי לחץ עם הדמויות והכל כן?
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 20 דצמבר 2013, 07:51

מותר כבר לארגן בריתות?
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 20 דצמבר 2013, 08:52

דראגונס
ספוילר
הצג
א- מאוד שמח שאהבת!
ב- כי... פוליטקאי מקפיטול יכול לעשות הרבה, והוא איש מחוזות מטונף. אני מנחש שזה לא בעיה בשביל פולטיקאי להכריז עליו כבוגד.
ומצד שני הוא גם יכול לגמול הרבה טובה.
ג- אם זה עזר להם לנצח או לא, השארתי לך כדי לא להתערב יותר מדי בהיסטוריה של משחקך
ד- כן. זה האויב שלו.
ה- הקטע שהוא בעיקר גאון, ועקרונית זה ידרוש ממך, בשילוב עם הרקע שלו במשחק. הוא אמור להכיר את מה שהנהלת המשחק מסוגלת להפעיל ומתי.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
dragons

שליחה על ידי dragons » 20 דצמבר 2013, 14:01

דינרבלו- אתם יכולים לארגן בריתות ברגע שתגיעו לשבוע האימונים (שהוא למעשה שלושה ימי אימונים עם מבחן בסוף ואז עוד יום אחד שמשלב שיעורים עם המנחה ועם נציג הקפיטול שלכם ואז עוד יום אחד עם הסטייליסט שלכם ואז הראיון). לפני זה יש לכם את השהות ברכבת ואת מופע המרכבות. אני חושב שאלו יהיו קטעים קצרים, אולי אני אפילו אעשה להם הרצה קטנה אם אני אראה שלא באמת עושים משהו מיוחד.
דרגוניאן-
ספוילר
הצג
אוקי, אז הוא גם מכיר את מאחורי הקלעים וגם בעל קשרים בקפיטול. יעזור לו בהחלט. האמת שלא משנה בכלל לדמות אם בשני המשחקים האחרונים ניצחו חברה ממחוז 6 או לא.
אז יפה, עכשיו הבנתי את הרקע
ביום שלישי אני מקווה לפתוח את המשחק, כי משבת עד לשני אני בחופשה, מה שנותן לכל האחרים שרוצים דף דמות להגיש\לערוך. אלא אם כן אתם חושבים שנתתי מעט מדי זמן, פשוט אחרי החופשה הזו יש לי חופש של שבועיים, אז אני אשמח להתחיל עם קצב תגובות גבוה ועם הרבה זמן פנוי מצידי.
צוות טייפון
dragons

שליחה על ידי dragons » 24 דצמבר 2013, 03:42

אוקי, חזרתי מהחופשה!!!
כל דפי הדמות העתידיים (עוג ודארק או כל אחד אחר שמתכנן) מתבקשים להישלח בימים הקרובים, כמו גם כל עריכות לדמויות הקיימות. בעיות עם הדמות\זמן לפנות בפרטי.
אהבתי את הדמויות של כולכם, חלק היה ארוך יותר ופחות, וזה ממש לא משנה. אם אתם מהטיפוסים שיכולים לכתוב רקע סופר ארוך (כמוני-מזדהה :) ) בלי לשם לב בכלל, או בין אם כתבתם שתיים שלוש פסקאות תמציתיות אבל שמספרות הכל על הדמות- זה בסדר מבחינתי. אני לא ממש יכול לשפוט של מי הרקע יותר טוב או משהו כזה, כי אני לא מבין בזה וגם אם הייתה לי דעה לא הייתי כותב אותה כאן :)
רשימת שחקנים ושחקנים עתידיים עדכנית (ואל תדאגו, אני אהיה מסוגל לשהם לשבעה שחקנים בלי לקרוס) :
אראגורן7 (צריך לערוך. לא הגבת כאן יחסית הרבה זמן- מה קרה?)- המתמודד ממחוז עשר. בן 15.
ירינארק (דף דמות סוים)- המתמודדת ממחוז 5. גיל 15.
ליאורגונן3 (דף דמות סוים)- המתמודד ממחוז 2. בן 18.
דינרבלו (דף דמות סוים)- המתמודד ממחוז 4. בן 16.
דרגוניאן (דף דמות סוים)- המתמודד ממחוז 6. בן 17.
דארק סית' (צריך לכתוב)- המתמודד ממחוז 7 אני חושב.
העוג הברברי (צריך לכתוב)- אין לי מושג :)
הערה : אני רוצה לתת התחלה טובה כשיש לי חופש לשבועיים כדי שיהיה לי קל להתחיל.
צוות טייפון
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 28 דצמבר 2013, 10:14

דרגונס, מצטער....
הייתה לי בעיית אינטרנט עד אתמול בערב.
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
yarinarc
תשובות: 2

שליחה על ידי yarinarc » 28 דצמבר 2013, 11:49

כמה דברים:
1.מתי אנחנו מתחילים?
2.עוג אמר לי שהוא לא רוצה לשחק, אבל הוא פשוט עצלן אז הוא לא פתח אפילו את ההודעה לזה. אל תחכה לו.

3.אנשים, תתחילו לעבוד. עד שמשהו עובד פה וזה לא פנטזיה קלאסית?
האדם הכי מסוכן הוא מי שעושה דברים רעים למטרות טובות.
dragons

שליחה על ידי dragons » 28 דצמבר 2013, 14:59

אוקי, אראגורן- אין בעיה. אין לך הרבה עריכות לעשות לדף הדמות אז תוכל לעשות אותם בכמה דקות\תוך כדי המשחק.
ירינארק-
1. נראה אם יהיה לי זמן לכתוב ברגע זה הודעת פתיחה. אם לא אז בהמשך היום.
2. עמדתי לפתוח בלעדיו ולרשום בעץ המשחק שאם הוא לא רוצה אז לא צריך, ואם כן אז שישלח ד"ד מהר. עוג, חיכיתי לך, לא יפה להיות עצלן (סמיילי גורם רגשי אשם).
ודארק עמוס, אז גם הוא בסוף לא משתתף.
3. למה יש המון דברים שהם לא פנטזיה קלאסית ורצו פה. כל משחק חופשיטה בערך.
צוות טייפון
נעול