נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

מרקיד הצללים- עץ הרשמה (3\3)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

Re: מרקיד הצללים- עץ הרשמה (3\0)

שליחה על ידי העוג הברברי » 20 נובמבר 2013, 23:05

אם זה לא היה ברור, אשמח לביקורת על הרקע שלי. אני רוצה לדעת מה לשפר להבא :)
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
dragons
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 20 נובמבר 2013, 23:45

דמות נחמדה מאוד, לא מגעיל כמו שתיארת, אבל דבר אחד לא הבנתי
ספוילר
הצג
הסבתא הייתה מההתחלה שק גופות מהלך או שאיזה שד הפך אותה לכזו כשהוא חזר יום אחד הביתה?
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 21 נובמבר 2013, 07:25

ספוילר
הצג
dragonian כתב:שם: אנוביראת' שומר הקא. (Warden of Kaa(
רקע:
לפני אלפי שנים במצרים העתיקה נולד אנוביראת' תחת גורל הדם והמלחמה.
אביו: פוטי, היה כוהן גדול לאנוביס וראה בנבואותיו שבנו יהיה לוחם.
הוא שלח אותו מילדות, ללמוד לבלרות וחוכמה, בבית ספר ללבלרים.
אך מזגו היה חם, ובשילוב עם רדיפת הצדק שלו נתקל בקטטות רבות, ולמרות כשרונו הרב סולק.
הוא חש אבוד ומבוזה. ולא העז לשוב לבית אביו ששילם ממון רב כדי לשולחו.
בדכאונו, טייל בעמק הקברים. מקום בו, נחצבו קברים מפוארים שהיוו דירות בפני עצמן.
הוא מצא קבר עם מת "טרי": המתנות שהונחו לו עוד היו טריות, בחלקן היה גם אוכל.
הוא כל כך היה רעב, שבשעת חצות אפלה שלח ידו, על קערת תמרים שכמעט והרקיבה.
הוא שמע גניחה זועמת. המומיה של האדם הקבור כאן, קמה וזעמה על הגזל.
אנוביראת' כמעט מת מפחד. אך לוחם בעל מסיכת תן שחורה וחרב כופש(החרב מגל המצרית הזאת) הופיע מתוך הצללים והניס את המומיה חזרה אל ארון קבורתה. "הוא לא בא לחלל את כבודך. הוא רעב כל כך, שהוא כמעט הצטרף אליך. לך אין באמת שימוש באוכל!"
מושיעו המסתורי, אומנם לא היה האל אנוביס. אלא לוחם כהן, חבר במסדר שומרי הקא. (קא באמונה המצרית, זאת הנפש הרוחנית).
פלג מסתורי של כוהני אנוביס שעוסקים בשמירת האיזון בין העולם הרוחני, לעולם הגשמי.
כוהני אנוביס הרגילים מכינים את המת לקראת מסעו, גם פיזית: בחניטה וגם רוחנית בטקסים ובציידו במגילות שידריכו אותו במסעו.
שומרי הקא, ידעו גם להחזיר אותו לעולם הרוחות אם תעה חזרה לעולם החיים, הם גם לחמו בשדים, רוחות סוערות ועל פי האגדה אף גירשו בקרב אדיר את סת האדום~אל הזרים.
אנובירת צורף ואומן בקרב שומרי הקא. וממש כפי שהנבואה ניבתה לו הפך ללוחם אדיר באופן אגדי כמעט.
אך למען האמת, מצריים הייתה בשקיעתה.
אשור עמדה לכבוש אותה, והמורה של אנוביראת': אינפו~אנח~אוזי יחד עם מספר שומרי קא נוספים האמינו שכדי שישאר סיכוי לצורת חיים נורמלית, יש לעבור ולעבוד את סת~ אל הזרים שהולכים כעת לשלוט במצריים.
אנוביראת הנהיג את פלג הנאמנים בקרבות קשים ומרים,שלא נראו כמותם מאז החרטומים הקדמונים האדירים.
אנוביראת' יצא תשוש מהקרבות העל טבעיים הללו, ועשה שני דברים אחרונים בחייו: הוכיח למלך אשור במופת על טבעי, שיש לכבד את אלי המצריים העתיקה(וכן את שומרי הקא), אחרת התוהו ורוחות ישתלט.
הוא ביקש שיחנטו אותו בלחש מיוחד, בגלל שלא סמך על מלך אשור, ולא על מלך זר אחר שעשוי להשתלט על מצריים: כשרשע על טבעי יתרחש ליד גופתו, הוא יתעורר ויחזור לשמור על האיזון בין הקא לחיים.

כאלפיים חמש מאות שנה לאחר מכן, ארכיאלוג. צעיר נלהב בשם דוקטור ויקטור רוס, מצא את קברות שומרי הקא.
זאת הייתה תגלית מרעישה בתולדות האיגפטולוגיה. הוא מיהר לאסוף למחקר את המומיה המיוחדת מכולן, שיחד איתה גם נשמר אוצר של מרכבה וחרב מיוחדת, וכן נשקים שאף שודד קברים לא העז לשדוד!
הוא לקח אותם למוזיאון של עירו. הוא החל לחלום חלומות מוזריים, על קרבות על טבעיים במצריים. אך החלומות הרגישו יותר כזכרונות.
דוקטור רוס, באופן כללי היה מומחה לארכיאלוגיה של חפצים הקשורים למיסטיקה ולכן לפני מספר חודשים, ערפד בא לבקר אותו, כדי לבזוז את מחקריו ולחסל אותו:לוודא שלא יעזור לאף אחד.
אנוביראת' התעורר ובמספר איבחות חרב והשבעה הניס את הערפד מהמוזיאון.
דוקטור ויקטור רוס הנדהם התבקש לעזור לאנוביראת' במלחמתו המחודשת למען האיזון: להדריך אותו בעולם הכל כך שונה ממה שאנוביראת' הכיר. זאת אומנם לא הייתה מצריים, הארץ המקודשת אליה אנוביראת' שאף לחזור, אך בשם אנוביס כמה שהעיר הזאת זקוקה לעזרה!

כוחות על:

אל מת 4
חרב קסומה/מבורכת 4
קסמים 4

מיומנות אתלטיקה (קפיצות וכו')
חוש שישי
ידע מיוחד ברוחות אופל
נשק ממוזל: חרב כופש עתיקה
(נקנה בנקודות הרעות והטובות)
כישרון מיוחד: כשפי השבעה
צבא של איש אחד
ראיית לילה
מיומנות מיוחדת: לחימה בלהבים
חוש שמיעה חד
זיכרון צילומי
אינטואיציה
מיומנות מיוחדת: הסוואה
ידע מיוחד: היסטוריה מצרית מיסטית
קשרים: דוקטור רוס
כישרון מיוחד הטלת מורא
אינטואיציה

מכוער
נקודת תורפה- ככל אל מת
"סטיגמה חברתית"- הוא מומיה. מן הסתם לא פופלרי.
3

חולשה
מטיל לחשים
פטנט (כוחו מבוסס על המסיכה והחרב)
מים קדושים

?
ספוילר
הצג
[spoiler/]
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 נובמבר 2013, 07:39

dragons כתב:דמות נחמדה מאוד, לא מגעיל כמו שתיארת, אבל דבר אחד לא הבנתי
ספוילר
הצג
הסבתא הייתה מההתחלה שק גופות מהלך או שאיזה שד הפך אותה לכזו כשהוא חזר יום אחד הביתה?
זה לא מגעיל כמעט, אבל התעדפתי להזהיר בכול מקרה למי שזה יכול להפריע לו.
ספוילר
הצג
מההתחלה, פשוט עד אז העין שלו הופעלה רק במצבי לחץ, כאן היא הופעלה בלי שום סיכון או מתח שיגרום לזה. שהוא היה ליד הסבתא הוא לא הרגיש סיכון, אז עד אז בוא לא רואה דרך האשליות שלה ולא ראה אותה בצורה האמתית שלה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 21 נובמבר 2013, 17:32

העוג הברברי- אהבתי מאוד, רק
ספוילר
הצג
לא בדיוק הבנתי את הבחור שדיבר. הוא הכוח שיצר את הגיהינום והוא שוכן רדום בגוף של בן תמותה?
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 21 נובמבר 2013, 19:46

aragorn7 כתב:העוג הברברי- אהבתי מאוד, רק
ספוילר
הצג
לא בדיוק הבנתי את הבחור שדיבר. הוא הכוח שיצר את הגיהינום והוא שוכן רדום בגוף של בן תמותה?
תודה רבה
ספוילר
הצג
זה לא הבחור שיצר את הגיהינום. לא חשבתי על זה עד הסוף, אבל הרעיון הוא שזה חלק מהכוח שיצר את הגיהנום, זה כמה חזק שיש לזה תודעה. או שזה סוג של שד חזק מאוד. מה שיהיה נוח למנחה על פי העלילה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 22 נובמבר 2013, 09:32

ספוילר
הצג
אוקיי
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
dragons
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 22 נובמבר 2013, 14:06

אראגורן- בשביל הודעה כזאת לא צריך ספוילר :)
אסיד- הסתכלתי באלבום התמונות. מאיזה סדרת אנימה יפנית הוא? אינויאשה? (זרקתי את הראשונה שעלתה לי)
כל השאר- אהבתי את הדמויות שלכם מאוד, והן היו מאוד מעניינות לקריאה. עוד מישהו רוצה לשלוח דמות לפני שמרתוס בוחר (כי לדבר בשם השה"ם זה הדבר שהכי מעצבן את כולם)? ואם אני באמת אבחר (פחחח) אז אני ארצה לערוך כמה עריכות בדמות שלי, אם לא אכפת לך מרתוס (בהקשר הקראנצ'י). אה, ואתם מוזמנים לקרוא את הדמות שלי מתי שבא לכם.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
תשובות: 19

שליחה על ידי yellow_acid » 22 נובמבר 2013, 14:15

hellsing סידרת אנימה של 13 פרקים שראיתי לפני עשור אבל השאירה עלי רושם טוב עד היום.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 25 נובמבר 2013, 22:30

השחקנים שהתקבלו הם דרגוניין, ילו אסיד והעוג הברברי.

מתחילים לעבוד על הקראנץ. אני רוצה ששלושת השחקנים יפרסמו כאן (בספוילר או לא, לפי רצונם) את היכולות העל-טבעיות שלהם עם תיאור מפורט ככל האפשר של היכולת והדירוג שלדעתם מתאים לעוצמת היכולת.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
תשובות: 19

שליחה על ידי yellow_acid » 28 נובמבר 2013, 18:54

התחדשות - אנרגיה אדומה מהשד ממלאת את הפצעים של אסיד וסוגרת אותם, אני רוצה את זה ממש חזקה בקטע כזה שדרך הלחימה תיהיה לספוג נזק ישיר, להתחדש ולהרוג את היריב המופתע. 5
לחימה בשני אקדחים - חושים מחודדים וזריזות שגורמים לאפשרות כיוון ומהירות יריה לא אנושיים. אני חושב שקצת מעל המקסימום האנושי יספיק כאן אז 1
זימון השד - כהשד מזומן צל מוחשי עוטף את אסיד, והצל הזה מלא בעיניים אדומות שמסתכלות עליך. פחד איום יכנס בכל בן תמותה רגיל שרואה את המחזה המבעיט הזה. אז הצל מגבש צורה לראש של כלב שחור וענקי, בעל ניבים מחודדים והמון המון עיניים אדומות. הוא יוצא מהכתף של אסיד וצל שחור מחבר בין השד לבין הכתף של אסיד כאשר הראש מתקדם במהירות וקורע לגזרים את המטרה. אם אסיד מכניס את היד שלו לתוך הצל השחור הוא יכול להוציא אותה מהראש של השד ולרוקן מחסנית על המטרה. אני רוצה שזה יהיה הקלף הסודי של אסיד, הנשק העוצמתי שהוא שולף נגד הבוסים אז 4
מעבר צללים - אסיד יכול לעבור ממקום למקום, להכנס לתוך צל ולצאת מצל שני, או סתם לארוב בתוך הצל לקורבן הבא. אני לא רואה את זה כאמצעי תחבורה או לחימה יעילים. יותר למארב בריחה מגושמת או סתם להכנס לחדר במגניבות, לכן נראה לי שיתאים לזה 2..

לגבי האקדחים:
אסיד מצויד בשני אקדחים שUGT נתנו לו, כסוף ושחור. שניהם טעונים בקליעי כסף מבורכים ע"י הכנסיה שפסוקים חרוטים עליהם בשביל לגרום לנזק מקסימלי לכל מה שלא טיבעי. המטרה של הכסוף הוא לחדור כמה שיותר עמוק, קליע אחד יכול לעבור דרך מספר לא קטן של בני אדם רגילים שעומדים בשורה. המטרה של השחור לעומת זאת היא לפוצץ את הצורה לדברים שפשוט לעשות בהם כמה חורים לא מפריע להם. הקליע מתפוצץ בפגיעה ואמור להיות מסוגל להוריד ליריב את היד או הרגל אם הוא מצליח לפגוע במרפק או בברך.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 28 נובמבר 2013, 19:42

אל מתיות: (undeadiness?) אנוביראת' הוא מומיה. ולכן אין הוא זקוק לאוכל, שתיה או אוויר. הוא גם לא מתעייף ובאופן כללי מאוד קשה לפגוע בו או אפילו להכאיב לו.
4

חרב קסומה http://www.kxo.ru/upload/iblock/f39/kxopesh.jpg )עם ראש של תן)

החרב מכושפת בכשפי חרטומים עתיקים ומקודשת לפגוע ביצורים על טבעיים מרושעים. היא יכולה לפגוע ברוחות, והיא גם חזקה(?)
4

קסמים אנוביראת' הוא גם חרטום. והוא מכיר קסמים קדומים שכוללים בעיקר השבעות ולחשים איטיים...
דברים בסגנון של "הגנה מרוע" וכו'
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 01 דצמבר 2013, 13:29

טוב, אלה הכוחות שבחרתי-

ראייה 'מעבר' (לא היה לי שם טוב יותר)- קייל רואה מעבר למה שרוב האנשים רואים, הוא יכול לראות קווי אנרגיה מיסטית [ראה טלפורציה לטווח קצר], קווים המסמלים על אנרגיה חזקה מסוג מסוים או אפילו חיים ורגשות. הוא יכול ככה להבין דברים שאף אחד אחר לא רואה, ובוחר מתי לראות ככה ומתי לא. הוא מפעיל את הראייה הזו כרצונו. לכוח הזה יש רמת כוח 2, בגלל שהרבה פעמים קייל לא מבין מה הוא רואה, ובעצם מה שהראייה הזו מגלה תלוי לגמרי במנחה. הדבר היחיד שהוא רואה ומזהה מיד הוא עוד חומר כמו זה שהעין שלו עשויה ממנו.

טלפורציה לטווח קצר- קייל רואה קווי אנרגיה מיסטית שקיימים בעולם. שהוא עובר דרכם הוא משתגר לטווח קצר. ככול שהאזור יותר 'קסום' ככה הוא משתגר יותר רחוק ויותר מהר (כי יש יותר קווי אנרגיה). באזור מת מקסם הוא לא יכול להשתגר בכלל. אני אתן לזה רמת כוח 4, כי בגלל שאני מתכנן שימוש קרבי בזה רמת כוח 4 נראה לי גבוה מספיק.

יכולות מוגברות- אחרי אימונים רבים, חלק בגוף שהוא לא חלק אמתי מהעולם ולחימה ביצורים שרוב האנשים לא יודעים על קיומם בכלל- קייל התחזק פיזית. הוא מהיר וחזק יותר מרוב האנשים בגילו, למרות שזה עדיין ברמה אנושית. אני אתן לזה רמת כוח 2, כי זה מגביר די הרבה יכולות, וזה די יעיל, אבל ההגברה היא לא גדולה מאוד.

חרב קסומה- החרב הענקית ששייכת לקייל חרוטה עם כתב קסום, ויש לה כוחות חזקים ממה שנראה. היא קלה לאוחז בה אך חזקה כאילו המשקל שלה מלא, היא יוצרת פצעים עמוקים במיוחד. והיא לא נסדקת או מחלידה לעולם. אני אתן לזה רמת כוח של 4, כי זה יעיל מאוד ומשתלב בצורה ממש טובה עם הטלפורציה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 03 דצמבר 2013, 11:51

דרגוניין-אשמח אם תרחיב על האל-מתיות, ביחוד על החלק של "קשה לפגוע בו", מה זה בדיוק אומר? הגוף שלו קשיח או שהוא מתחדש?

ילו אסיד-אתה יודע שחלק לא קטן מהעבודה שלך היא בסביבה מאוכלסת, כך שכדורים חודרים יכולים בקלות לגרום להרג אזרחים תמימים?

העוג הברברי-מצוין. אני מניח שהשגת את החרב באותה צורה בה היית אמור להשיג את האקדחים?

כולם-אם אתם רוצים לתאם רקעים כדאי לעשות את זה עכשיו. ילו אסיד (תמצא שם לדמות) מן הסתם חדש לעיר, אבל אנוביראת' כבר כמה חודשים בעיר, כך שבהחלט סביר שהוא כבר נפגש עם קייל.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 06 דצמבר 2013, 06:47

התכוונתי, שזה לא כזה כואב לו. זומבי סטייל.

אמממ... מה דעתכם, שלפחות אחד מהאחרים, ראה את אנוביראת'/שמע עליו וניסה לצוד אותו עד שהתברר שהוא מפלצת "טובה"?
אבא סטאלין
שלח תגובה