נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

-נסגר-"הטבעת האחת",דעיכתה של ארץ יער-עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Redcloak

Re: "הטבעת האחת",דעיכתה של ארץ יער-עץ משחק

שליחה על ידי Redcloak » 31 יולי 2014, 03:23

הרלן ודאיין
ספוילרהצג
IN
"עכשיו עקבו אחרי" אומר מלבריק ופונה במעלה הגבעה עליה בנויה העיירה. מסביבכם מתאספים אנשים לצפות בשיירה החמושה המלווה אתכם, הרי לא בכל יום מובאים למשפט פושעים מסוכנים.
אתם צועדים יחד עם מלוויכם החמושים במעלה העיירה עד שנגלה לפניכם יעדכם, היכל עץ גדול וארוך,בסגנון עתיק, המתנשא בהוד מעל כל מבני העיירה.

אתם מובלים פנימה דרך זוג דלתות מעוטרות וגבוהות אל ההיכל העתיק. ההיכל מואר באור יקרות, עששית גדולה התלויה מרכז תקרתו של ההיכל מפיצה את האור הבוהק והיפייפה, אור מעידן אחר.
העששית מעוטרת בסדרת ציורים המתארים נער המוביל אדם זקן אל עבר מבצר אפל וצלליהם של הציורים מוטלים על קירות ההיכל.

בקצהו השני של ההיכל, על במה מוגבהת, יושבים שלושה גברים ואישה, ביניהם אתם מזהים את ריקאר, אביהם של אודו וטורמונד.
האנשים אפורי שיער, עטויי פרוות ותכשיטי זהב כבדים והם יושבים בארבעה כסאות עץ גדולים ומוצקים המסודרים מאחורי שולחן ארוך.
מושב חמישי ניצב ריק במרכז. לצד הבמה עומדים שני גברים צעירים יותר. שומריכם מתפזרים לשולי ההיכל ומלבריק ניגש לתפוס את המקום הריק בין הזקנים האחרים.
עם התיישבו הוא פותח בדברים "אתם, הרלן איש דייל ודאיין 'קוטל עכביש' מההר הבודד, ניצבים בזאת לפני מועצת הזקנים של וודמנטאון, לאורה הקדוש של מנורתו של בלת'י, למשפט
בעוון רצח הדייג וילבור כפי שדווח בידי עדי ראייה אלו. מה יש לכם לומר להגנתכם?"
טורמונד
ספוילרהצג
IN
"מובן שלא תשקוט על כך!" עונה סרקראוקה על שאלתה "ואני אסייע בידך לממש את נקמתך הצודקת! אך קודם כל עלינו ללכת אל מולדתך בדחיפות"
בעודה היא מדברת היא ניגשת אל האלף חסר ההכרה ומחטטת בכפלי מכנסיו "בוא נראה עם יש משהו מועיל אצלו שהאורקים פספסו" נראה על פניה שמצאה דבר מה "הנה, תפוס!"
היא משליחה לידך מדליון זהב מעוטר באבני חן מבהיקות. "טוב,עכשיו להשיב כוחות, דרך ארוכה לפנינו!" היא מכריזה ומניחה אצבע אחת על מצחו של האלף.
עיני האלף נפערות לפתע ופניו מתעוותים בזעקת כאב נוראית ואילמת בעוד כל גופו רועד.
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 31 יולי 2014, 18:19

הרלן ורד
ספוילרהצג
דאיין צועד בכובד ראש, מבטו בוחן בקדרות את סביבתו.
האפלה לא מנחמת, כמו המנהרות של ההר הבודד.
הוא נכנס לאולם בתחושה מבשרת רעות.
"הרלן, רעי. חי זקני, אתחייב לך במטבע זהב אם נצא מכאן צודקים בעיני הנבלים האלה." הוא עומד במבט עוין. "מה יש לומר להגנתי?!" הוא נוהם. "שוילבור היה נבל מוג לב. הוא רצח ברוע לב, את אחד מאלו שמגנים עליכם, ועוד צחק כשהוא מגואל בדם. אז הרגתי את הנבל. ועליכם להתנצל בפני משפחת הנרצח!" שואג, רוקע ברגליו. מטה: במידת הצורך, יצא 7. אני לא יודע מה להוסיף.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 02 אוגוסט 2014, 19:26

שה"מ
ספוילרהצג
IN
טורמונד מתעלם מזעקת הכאב של העלף בקרירות שלא אופיינית לו, והביט בתליון. בוהק אבני החן זרח אליו, והזכיר לו את השמש, את קרני האור על העלים ואת הרכיבה הישנה בדרך יער, שנדמה כאילו הייתה לפני שנים. הוא סוגר את כף ידו על התליון ומביט על סרקראוקה בעיניים חודרות. "האשמים, לפי דבריך, יושבים מולנו וצוחקים. אם אלו הם דברי אמת, דם אחי ובן דודי מונח על ידיהם, והוא זועק לנקמה. למה לנו ללכת אל מולדתי? זה יהיה עלבון להניח את הנקמה בצד. אני אצא אל המדורות עכשיו, ואעניש כל בוגד שיושב שם, או אמות בניסיון. זה מה שדם קרוביי דורש." הוא מפנה גב אל סרקראוקה והעלף ומתחיל לרדת בזהירות בצד הנגדי של ההר, הקרוב למדורות, ומניח את כף רגלו רק על המדרך הכי בטוח שנראה לו.
META
מה לגלגל?
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 03 אוגוסט 2014, 21:56

הרלן ודאיין
ספוילרהצג
IN
"מגנים עלינו?! בהא, יותר כמו שודדים אותנו!" מוחה ריקאר ומקהלה של קולות הסכמה מצד הזקנים האחרים מלווה אותו.
"הטיעון נשמע...איך לומר...חלש" אומרת האישה "אנשינו בשדות הסייפנים הם דייגים, לא לוחמים, איך יכול היה וילבור לגבור על הביאורנים למודי הקרבות? אמור לנו 'קוטל עכביש' ".
טורמונד
ספוילרהצג
IN
סרקראוקה מסירה את אצבעה מן האלף שצונח על האדמה, חסר רוח חיים. נדמה כאילו כל הנוזלים נוקזו ממנו והותירו אחריהם קליפה יבשה ומצומקת.
"אל לך לזלזל בביאורנים טורמונד!" קוראת סרקראוקה כאשר אתה פונה לעבר המדרון "אנחנו ננקום את נקמתך בהם אך לשם כך נזדקק לשארי בשרך! אם תלך לשם עכשיו
תמצא רק מוות אכזרי..." לפתע אתה חש את ידה הרכה מונחת על כתפך "בטח בי ותזכה לחזות במפלתם" היא מבטיחה "עכשיו אחוז בידי, לפני שיעלה השחר".

OUT
קבל 4 נקודות צל על להתעלם ממעשה של סרקראוקה.
אם אתה ממשיך לטפס במורד בכל זאת גלגל athletics.
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 05 אוגוסט 2014, 16:02

ספוילרהצג
OUT
11 נקודות צל...
זה די נורא. אני חייב להפסיק להיות כזה רשע.
IN
טורמונד מזדקף ומסתכל בהרהור אל המדורות. הוא יודע ששם הם יושבים, לפחות על פי סרקראוקה, וזו יכולה להיות ההזדמנות האחרונה לנקמה. הוא מהדק את ידו על הקשת ומתכונן לרדת, ואז הוא כאילו שומע קול בראשו, שאומר לו "לך, לך, שמור את דמך למקום אחר, שמור את חייך לארץ מולדתך, ושם תוכל להביא נקמה אמיתית". הוא מסתובב ופונה אל סרקראוקה. "בסדר. אני אלך איתך, אבל שלא תחשבי שאני סומך עליך. אין לי מושג עוד מי את, חוץ מהקשקוש על "ישות רוחנית" או מאיפה באת, ומה את רוצה. אני אלך אחריך כל עוד תבטיחי לי נקמה, אבל ברגע שזה ייגמר, לי ולך תהיה שיחה ארוכה לנהל, ואז אני אברר אחת ולתמיד אם את אשמה במות קרוביי, ואם את ראויה לעונש.
הובילי, "אגרווין", העקובה-מדם, כי זה יהיה שמך בפי."
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 08 אוגוסט 2014, 17:47

טורמונד
ספוילרהצג
OUT
אתה לא צריך לדאוג עד כדי כך מנקודות צל. התקף שיגעון עשוי לקרות רק כשיש לך יותר נקודות צל מנקודות תקווה וגם אז רק כאשר אתה מקבל 11 בק12 ודמות יכולה לעבור שלושה התקפי שיגעון לפני שהיא מפסיקה להיות שחיקה.

לגבי השם, אגרווין, האם הוא באמת בעל משמעות של "עקובה מדם" באחת השפות של טולקין?

IN
"אגרווין... השם מוצא חן בעיני" היא מחייכת ונושקת לך ארוכות "עכשיו בוא, ואל תשתפן לי הפעם" היא אוחזת בידך ומתחילה לרוץ לעבר שפת ההר, צללים עבים ושחורים מתערבלים סביבכם בזמן שאתם מאיצים ונפרשים לכדי כנפי צל גדולות
ושחורות מסביב לאגרווין בעת שאתם מזנקים אל אוויר הלילה הקר...

OUT
אני אחכה עוד מספר ימים שרוי ודרגוניאן יגיבו ואמשיך את העלילה הזו בהתאם.
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 09 אוגוסט 2014, 10:31

ספוילרהצג
כן, אגרווין זה שם שמופיע ב"ילדי הורין", סיפור שהבן של טולקין הוציא לאור מתוך הרשימות של אבא שלו.
זה בא מאלפית עתיקה :D
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 אוגוסט 2014, 01:24

ספוילרהצג
"הוא ארב להם כמו גובלין חסר לב!" שואג.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 13 אוגוסט 2014, 22:14

טורמונד
ספוילרהצג
IN
אתם עפים במהירות אדירה מעל הארץ החשוכה והרוח החזקה מאיימת לקרוע את עורך מעליך. הרחק ממזרח לכם עולה השחר ואתה מתחיל להבחין במקומות מושבם של בני עמך מבצבצים בין העצים של שולי היער.
בשעת צהריים אתם מגיעים לעיירת הולדתך, וודמנטאון המשתרעת כתמיד על הגבעה בצד הנחל, ההיכל הגדול והעתיק שולט בראשה. אתם מתחילים לפנות מטה במעופכם ונוחתים ברכות למרגלות ההיכל.
נראה כי איש לא הבחין בזוג המוזר שנחת מן השמיים אל העיירה.
"החברים שלך נמצאים בצרה שם בפנים" מספרת לך אגרווין בזמן שהיא טורחת סביבך בניסיון לנקות ולסדר את בגדיך ושיערך "הם הסתבכו ברשת השקרים של הביאורנים ונעשו מעורבים ברצח אחד הדייגים מבני
עמך. על מעשם זה הם עומדים עתה למשפט בפני מועצת הזקנים. טענתם נדחית ברגעים אלו מחוסר ראיות והם ימצאו אשמים. עליך להכנס לשם ולערוב ליושרם, הם יהוו בני ברית מועילים במאבק בביאורנים.
הסת את הדיון לאשמת הביאורנים ברצח והשג את תמיכתם של הזקנים במטרה" היא מוציאה מספר לכלוכים אחרונים מזקנך, נושקת לשפתך ואומרת "זהו, אתה מוכן. חזרתך הדרמטית מן המתים מתחילה בעוד
שלוש, שתיים, אחת..." למגעה הקל נפתחות פנימה דלתות העץ הגדולות בקול חבטה.

OUT
מועצת הזקנים היא הגוף השולט בוודמנטאון. כיוון שוודמנטאון היא היישוב העתיק ביותר של אנשי היער החלטתם היא לרוב בעלת תוקף רב יותר משל מועצות היישובים האחרים בעיתות חירום.
ראש המועצה הוא מלבריק בן נוריג, אביו של מאראקר ודודך. כמו כן חברים במועצה אביך ריקאר ועוד שני גברים ואישה. שני גברים ואישה אלו חסרי שם בינתיים ואתה מוזמן להמציא את שמותיהם אם אתה זקוק להם בדבריך.
הרלן ודאיין
ספוילרהצג
IN
"מובן לך כי לא נוכל לקבל טענה זו על סמך..." פותחת האישה בדברים כשריקאר נעמד ומתפרץ לדבריה "חדלי להיות מנומסת איתם! דבריכם שווים כקליפת השום בענינו, ממזרים מתועבים! אתם בוגדים חסרי
כבוד ואתם תענשו כ..." דבריו נקטעים כאשר דלתות האולם נפתחות בחבטה רמה וכל הזקנים מפנים לעברן מבטי תדהמה ובעתה.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 19 אוגוסט 2014, 08:46

"בוגדים?! בוגדים?!" הוא זועם. "לא אנו ארבנו מאחורי שיח כמו גובלינים נתעבים ורצחנו בדם קר!"
ואז בנהימה מביט אחורה.
אבא סטאלין
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 19 אוגוסט 2014, 10:37

"עצרו את הכל!" שואג טורמונד וצועד מבין דלתות העץ הכבדות.
"בשם האהבה שאתה רוחש לי, אבי, והאהבה שאתה רוחש למאראקר, הו מלבריק בן נוריג, דודי היקר.
שכן אני הוא מי שנקרא פעם טורמונד בן ריקאר, ובאתי לנקום את דם המתים!
אני הוא טורמבר, שר הגורל המר, ובאתי לפה כדי לעשות צדק!"
הוא מעיף מבט כועס מסביב ולפתע מבחין בהרלן ודאיין, אבל שומר על שתיקה ומפנה את פניו חזרה למועצת הזקנים.
"בשם דמו של מאראקר ואודו-חצי אוזן, אני דורש שתקשיבו לי עכשיו!"
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 23 אוגוסט 2014, 21:43

IN
כל חברי מועצת הזקנים בוהים בפיות פעורים בטורמונד בן ריקאר, שנחשב כבר למת, בזמן שהוא צועד לתוך האולם, עטוי חולצת טבעות כסופה וגלימה שחורה ומתנפנפת, ותובע את זכות הדיבור.
מאחוריו משתרך צל גדול,שחור ואטום שחוסם כליל את אור היום מהדלתות. עם התקרבותו למרכז האולם, ולמנורת בלת'י, הולך הצל ומתכווץ עד שהוא נעלם מאחורי טורמונד.
ריקאר נופל בהלם לכיסאו, פיו הפעור עדיין מהצעקה נסגר לאיטו ודמעה נוצצת זולגת מעינו. "ד...דב...דבר" עונה מלבריק חלושות ומתיישב לאט בניסיון לשמור על ארשת פנים מכובדת, כפי שעושים יתר חברי המועצה.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 26 אוגוסט 2014, 01:26

"טורמונד?!" דאיין קורא בהפתעה. "כמה טוב לראותך! כבר חשבתי שאצטרך להלחם באורקים לחלץ את גופתך!"
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
rui
The Storyteller Archmage
תשובות: 3
יצירת קשר:

שליחה על ידי rui » 26 אוגוסט 2014, 02:16

IN
"אתה... אתה חי" אומר הרלן בפליאה, חיוך מרוח על פניו.
חבר גאה בהיכל התהילה.
!Long Live Ganor !Long Live Doreter
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 28 אוגוסט 2014, 10:27

"חבריי" טורמונד אומר בשקט "הייתי שמח להתאחד מחדש איתכם, אבל דברים חשובים יותר עומדים על הכף"
"חברי המועצה,אבי,דודי, אודו-חצי אוזן ומאראקר נרצחו בדם קר לפני שלושה ימים. הם הותקפו בידי חבורת אורקים ארורה, שמונה עשרות אורקים, ולא הייתה לי ברירה אלא לברוח לפני שאהרג. על זה, משפט המועצה יחול עליי. אבל לפני שתגזרו עליי משפט צדק, אני מבקש משהו אחד. צאו והילחמו בכל הכוח. אספו את השבטים, הכינו את הנשק, תקפו אותם!" הוא מרים את ראשו בעיניים בוערות וקורא "נקמה על הדם שנשפך! ומחילה לא תהיה למפלצות האלה! אבא, דוד, חברי מועצה מכובדים, אנחנו חייבים לענות לדם בדם. על כל טיפת דם שנשפכה מאודו ומאראקר, נהרוג אורק, מכיוון שהם שווים לאיןם ספור מהחלאות האפלות האלה. הקשיבו לדבריי! קללת הנקמה תחול עליכם ועליי וגם על הרלן ודאיין" הוא מצביע עליהם "צאו! לדם ולנקמה!".
שלח תגובה