יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

Warhammer 40k-the lost and the dammed-הרשמה (נפתח מחדש), 1/3

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
plasmid

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי plasmid » 21 אוקטובר 2013, 22:11

תזכרו שאני שופט אם אתם נכנסים למשחק או לא לפי הדף דמות שלכם- וככול שהרקע יותר מושקע (לא צריך להגזים, אבל אני לא מקבל רקע של שורה) ככה יש יותר סיכוי שתתקבלו
הכוונה ב"רקע" היא להיסטוריה, להסבר על המפקד ולכול שאר הדברים שאפשר לפרט על הצד שלכם
ספוילרהצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 22 אוקטובר 2013, 15:46

ספוילרהצג
צד: עובדי כאוס
מפקד*: קולונל פרידריך בדראנג. כרגע ידוע בתור "ראגנארוק האדום".
נולד תוך כדי מלחמה בכוכב שלו, ופיתח נטייה חולנית לאלימות. התגייס ללגיון כלבי המלחמה(war hounds(. הוא נהנה מההרג והדם שהזדמן לו לשפוך, והיה מרוצה כל עוד השירות הצבאי סיפק לו הזדמנויות להרג, וכך התקדם עם השנים בדרגות.
כקולנל, הוא נכשל ברדיפה אחרי מבוקש מסוים, והוא הועבר להיות סגן מנהל כלא צבאי. התפקיד שיעמם אותו, ותאוות הדם בערה בו ויצאה בסאדיזם כלפי האסירים, ולעתים בלהניח להם להמלט בכוונה כדי לרדוף אחריהם ולהרוג אותם.
מנהל הכלא ביקש לעצור אותו, על אי עמידה בתקנים ונהלים. הוא פנה לכורן שנתן לו כוח. הוא הפך אותו למפלצת זאבית("גנול"), עטוית לוחות פלדה וניבים שיוצאות מגופו באופן אקראי וצמד מסורים חשמליים כנשק. הוא גייס אל כורן. חיילים נוספים שהיו צמאים לדם, ושיחררו את כל האסירים ובמסגרת האירוע שכונה "הג'יהאד האדום" הראשון, הציעו להם מוות או הצטרפות אל כורן. כך בסיס כוחו נבנה, והכלא הפך למבצר הראשון של הכת, שהקולנל הבטיח לה "רגנארוק אדום" שיבוא יום אחד: יום של קרב אדיר ואפוקליפטי שבו ישפכו דם של מליונים. כמחווה ללגיון שאהב ונאלץ לעזוב קרא לכת "כלבי הדם"(bloodhounds(
מיקוד צבאי: מוטאנטים("גנולים" עם לוחות מתכת) בנשקי קפא"פ ודאימונים
היסטוריה: יצאו לפשיטות דמים ברחבי הכוכב שתוך כדי הפשיטות זומנו דאימונים, והשתלטו על ערוץ תקשורת. בערוץ תקשורת פירסמו משחקי גלדיאטרים לכבודו של כרון, במטרה לרומם את הפופלריות שלו. הם מחזיקים בחוות אדם, שם מגדלים שבויים, כדי לגדל תינוקות היישר להיות לוחמים, ובשביל להשתמש בשבויים כגלדיאטורים לתוכניות גיוס.
פרטים נוספים*:
הם סוגדים לכרון אל הדם. הבנתי שזימון דאימונים מתבצע תוך כדי קרב?(כתוב בויקי שכל שדה קרב, הוא המקדש של כרון) הם מחזיקים התאי הכלא "חוות" של שפויים כדי לגדל לוחמים, קורבנות וגלדיאטורים ושולטים באחד ערוצי התקשורת בפלנטה הכלא הוא הבסיס הראשי/ראשון שלהם הם דוגלים בג'יהאד אדום:טבח והמרת מאמינים. .
נערך לאחרונה על ידי dragonian ב 23 אוקטובר 2013, 12:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 22 אוקטובר 2013, 17:02

ספוילרהצג
צד:סוגדי תוהו
מפקד:קור האפור.
נחת חלל שהושחת וטיינזצץ הציע לו לעבור אליו ובתמורה הוא יקבל צבא וכוחות קסם חזקים כדי להלחם במשמר הקיסרי.
הוא לאחר התלבטויות רבות לקח איתו כוכב שלם של נחתי חלל וכולם הושחתו על ידי טיינזץ והפכו לעבדיו של קור.
קור נתן להם לפקד על הצבא שלו.שמורכב מסוגדי תוהו ואנשים נוספים הלכו בעקבות הכאוס.
מיקוד צבאי:ליגיונרים של סוגדי תוהו חמושים בחניתות לייזר שעליהם מפקדים נחתי חלל מושחתים.יש גדוד בכל גדוד.יש 12 פלוגות.על כל פלוגה מפקד נחת חלל מושחת עם פלוגה משלו של לוחמים על רובוטי מלחמה.
בכל פלוגה יש 12 מחלקות.על כל מחלקה מפקד נחת חלל מושחת עם מחלקה של לוחמים על טנקים ונגמשי לייזר.לכל מחלקה יש 12 כיתות.על כל כיתה יש סוגד תוהו ולו יש כיתה של לוחמי קומנדו של נחתי חלל צעירים חמושים ברובי צלפים.בכל כיתה יש 12 לוחמים של סוגדי תוהו שחמושים בחניתות לייזר ומפקד עליהם סוגד תוהו שחמוש במכונת ירייה או להביור.
היסטוריה:קור האפור התחיל בפשיטות על כוכבים ובניית הצבא שלו.הוא גם התחיל לצאת לכוכבי טאו כדי לשכנע אותם למכור לו נשק ולהצטרף עליו.
פרטים נוספים:אני מצפה שתקבל אותי.ואני רוצ שתדע שאני אשקיע.מאוד
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
ofek8010

שליחה על ידי ofek8010 » 22 אוקטובר 2013, 17:34

עדכנתי את דף הדמות שלי.
"לעולם אל תלעג לדרקונים חיים, בילבו, אוויל שכמותך!"
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 22 אוקטובר 2013, 21:44

טוב, הדף דמות לקראת סיום. אני חושב. בבקשה תגיד לי מה צריך להוסיף, כי אני לא בטוח באיזה חלק לפרט יותר ובאיזה חלק כבר רשמתי מספיק
ספוילרהצג
צד: orkz, the strongest race evah
מפקד: hersy, the bestest emprah*
מיקוד צבאי: פה אני צריך את עזרתך. כעקרון go smash em ו- MOAR DAKKA נראות לי כמו אסטרטגיות משנה מוצלחות בשביל הWAAAGH! הקלאסי, אבל הרסי מעתיק בצורה קלוקלת אסטרטגיות של ummis (הגעתי למצב הנורא הזה שאני חושב שכתבתי בשגיאת כתיב סלנג של אורקז..) ולכן אני רוצה לפתח את זה קצת יותר.
עדכון:
אחרי שדיברנו, ואחרי שחשבתי קצת בעצמי, הצבא הולך ככה:
- יש הרבה מאוד בויז רגילים שהולכים מקדימה. הם בעיקר כאלו שחושבים שהרסי הוא לא-אורקי מספיק, ולכן רוצים להרוג הרבה דברים ולהיות יותר חזקים ממנו. בדר"כ הם מתים מהר מאוד, אבל מידי פעם קבוצה קטנה שלהם שורדת למשך תקופה ארוכה והם נהיים גדולים ועשירים יחסית. חמושים בדר"כ בצ'ופה גדולה ככל האפשר ובסלאגה (שוטה זה לא אורקי מספיק). אחרי מספיק זמן, כל אורק ששרד ככה נהיה סלאגה בוי. מעט מאוד שורדים מספיק זמן.
- מאחוריהם, עדיין מסתערים, יש הרבה שוטה בויז. רובם לוקחים ביג שוטהז (בשביל עוד דאקקה, דאא), אבל כל אחד שיש לו מספיק שיניים יכול להשיג לעצמו שוטה-להביור או שוטה-משגר טילים. הם נוטים להיות הסיבה העיקרית שהאורקז מלמעלה מתים, כי לכוון זה ליומיס מסריחים.
- מהצדדים ישנם אורקז רכובים על וור-בייקס עם דאקקהגאנס ומספר קטן יותר של בורנה בויז. הם ה"טקטיקה המיוחדת" של הרסי. וורבייקרס למעשה יעילים למדי בגלל שבדר"כ הנוכחות שלהם מכריחה את הצבא האויב להיות יחסית דחוס ולא להתפרש (אתה יודע.. אורק שנוסע במהירות מוגזמת על אופנוע מפלצתי עם משינגן מכל צד ומשגר טילים מקדימה נוטה לגרום לחיילים לקלל את המפקדים שלהם ולחזור אל הבטחון שבקבוצות. או למות. בשני המקרים, זה גורם לחיילים להיות מקובצים במקום אחד), לא שהרסי מודע ליתרון שהם מביאים לו. הברונה בויז הם אחד מהמקרים הבודדים שהרסי בחר בחירה טובה- כשתוקפים אותך מכל הכיוונים, להביור יכול לאכול חייל רגלים כמו כלום.
- הרסי מתחיל את הקרב בחלק האחורי של הצבא, כיאה לכל מפקד טוב. אבל הוא רוצה להלחם, אז הוא יורה לכל עבר ומפלס לעצמו דרך בכוח אל החלק הקדמי של הצבא. עם שוטה כל כך גדול שזה מגוחך (עוד דאקקקקה!), והגודל העצום שלו, הרסי גורם להרס בשדה הקרב. הוא גם מוקף בנובז ש"מגנים" עליו, ככה שכשהוא מגיע סוףסוף אל החזית הוא קטלני למדי. לו רק הוא היה נמנע מfriendly fire...
- יש כמויות קטנות של אורקים אחרים מפוזרים בצבא. מקבויז מאוד אהובים פה, ומידי פעם יש איזה גיט עם שריטה שגורמת לו להתנהג שונה מהאחרים. לא מספיק בשביל להצדיק אזכור פה, אבל להלחם באורקז זה תמיד חוויה מאוד.. מגוונות.

כמו שאפשר לראות, הצבא האורקי לא יעיל להחריד. הם מסתערים, מסתערים ומסתערים עוד קצת, ולא מכוונים *אף פעם*. הסיבה שהוא לא נורא ואיום היא שקודם כל, אורקז הם עם מפחיד. הם יכולים לשרוד בקלות פגיעות שהיו הורגות בני אדם, וכל אורק עם צ'ופה יכול לקחת לא מעט יומיס פשוט כי הוא *עצום*. דבר שני, יש הרבה מהם. לא שיש לי מושג כמה מהר אורקים מתרבים, אבל בתור גזע לוחם אני מניח שכל העניין עם ספורס שעפים לכל עבר כשהם מתים מתרחש מהר מספיק בשביל לדאוג שהם לא ייכחדו כבר. שלישית כל, הWAAAGH! הוא פשוט כל כך טוב. אורקז לא מתים מפצעים כי הם לא שמים לב אליהם, ולפעמים שורדים אחרי הקרב אחרי טיפול קלוקל של הפיינבויז כי האורק לא יודע שהוא קלוקל. חוץ מזה, אורקז לא נכנעים אף פעם, ויש להם כמות מגוחכת של תחמושת. כן, הWAAGH! עוזר להם נורא.

היסטוריה: הרסי לקח את הוורבנד שלו לתקוף עולם קטן יחסית, מסיבה ׳אסטרטגית׳ זו או אחרת שאף אחד מהאורקז שלו לא התייחס אליה. אחרי שהסערה בוורפ התחילה (בינתיים הוורבנד נלחם במשמר הקיסרי לא מעט), הם החליטו לסגת לזמן קצר, לתת לשאר היומיס להלחם בינם לבני עצמם. ׳זה לא נקרא לברוח אם אנחנו חוזרים אחר כך׳ וכל זה, אתה יודע. בx זמן מאז (כמה זמן באמת עבר?) המקבויס עבדו הרבה מאוד בשביל ליצור מספיק דאקקה ותחמושת- הרסי מתכנן לחזור בקרוב. צבועים בסגול, הכומאנדוז סיירו מקדימה וראו איפה כדאי לתקוף. הא, ותקפו בעצמם לא מעט כי הם רצו להרוג משהו, אז המשימה לא הייתה סודית במיוחד אחרי הכל. התוצאה הסופית היא זהה- הרסי מתכנן לרסק את המשמר הקיסרי המרגיז (האסטרטגיה שלו הרבה יותר טובה!), או לפחות להצטרף אליהם בשביל להרוס את הטאו המרגיזים. או אולי להצטרף לטאו בשביל להרוג את המשמר הקסרי. או אולי להרוג את שניהם, ואת סוגדי הכאוס, ואת כל שאר האנשים על הכוכב. הרסי לא בטוח בנוגע לזה, כי מצד אחד הוא מנסה להשיג נצחון ׳חכם׳ שיראה איך הוא עבד על כולם, ומצד שני הוא בכל זאת אורק והוא אוהב להרוג דברים.
פרטים נוספים:
- hersy הוא השם שבחר לעצמו הנובז שהגיע מהגרזנים המדממים. אחרי שהוא הפך לwarboss בטעות אחרי שהוא הרג כעשרים אורקים בשביל שיניים וגדל בצורה משמעותית, הוא ניסה לחשוב על תואר- והוא שמע שיש את הummie הזה שנקרא emprah שאמור להיות ממש חזק. טוב, אז הוא קרא לעצמו the bestest emprah, כי הוא בברור הרבה יוותר חזק מהאמפרא הזה. כשהוא השוויץ בשם שלו כשהוא הציע את שירות האורקז שלו לחבורת בני אדם (בשביל עוד dakka, כמובן), הוא נתקל בצעקות heresy. אחרי שהוא הרג את כולם, הוא החליט שמוצא חן בעיניו השם הזה, אפילו שאין לו מושג מה הוא אומר.
- כמות הסקוויגס וגרטצ׳ינגס בwarband (אני חושב שאני אכנה את הוורבאנד ׳דא בסטסט אימפייר׳, אבל אני לא בטוח לגבי זה :P ) נמוכה יחסית. ייתכן שזה בגלל שהם מתים בקצב גדול אפילו יותר מוורבאנדס אחרים, אולי הם פשוט נוצרים לאט יותר. תהיה הסיבה אשר תהיה, אין יותר מדי סקוויגס חוץ מהסקוויג האכיל והסקוויג המתפוצץ (הרסי מגדל כאלו במיוחד, כי הוא חושב שזה נראה מצחיק לזרוק כאלו- אפילו שהקיום שלהם גורם להרג של הרבה אורקז שלא נזהרו איתם [ואף אחד לא נזהר איתם]).(
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 22 אוקטובר 2013, 21:56

גם אני ערכתי את שלי
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 23 אוקטובר 2013, 02:32

אני אשמח להצטרף ולקבל חוות דעת
ספוילרהצג
צד: אלדר
מפקד : היידאר מפקד הצי הבין כוכבי (לשעבר) - הידאר הוא אלדר גבוה , ורזה שנולד לפני הרבה מאוד זמן , למעשה הידאר לא זוכר מתי חייו נעצרו.
סגנון לחימה : לחימת גרילה של צוותי עִלִית
לפני זמן רב , הידאר היה מפקד צבאי דגול ונערץ , הרבה לפני שבני האנוש בכלל חלמו שיוכלו להגיע לכוכבים והאלדר היו האימפריה האדירה שהיו פעם ,התחרש קרב במערכת pin-1 קרב שבו לקח חלק היידאר , בתור מפקד הצי . היידאר היה גאון , אך מסיבה לא ידועה האלדר הפסידו באותו קרב וספינת הדגל של היידאר התרסקה על הכוכב , ומאז היידאר וצוותו היו בתרדמת .
היסטוריה : פתיחת השער לWARP גרמה בדרך לא ברורה להתעוררותם של הידאר וצוותו מהתרדמת , גילוי כמות הזמן שעברה (בערך) ומצב הכוכב והמערכת גרמו להם להלם, ומאז הם פועלים מתחת לקרקע (תרתי משמע) על מנת להשיג מידע ולעצור את מאמיני הכאוס ולא משנה מה יהיה המחיר .
פרטים נוספים : היידאר רואה בתבוסה של האלדר בקרב ההוא כאשמה אישית , ומצפה למשפט צבאי בכל רגע , הוא נאמן לצוות שלו ובעל אוזן קשבת לסגן שלו .
הידאר חוקר את הגזעים "החדשים" בעניין תוך ניסיון לשמור מרחק מהם .
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
ofek8010

שליחה על ידי ofek8010 » 23 אוקטובר 2013, 15:41

דרך אגב, ethereal אומר שמימי או רוחני.
סמל אישי של משתמש
grayangel

שליחה על ידי grayangel » 26 אוקטובר 2013, 10:25

אני הייתי רוצה להשתתף, לא אכפת לי איזה דמות- כל דמות היא מצוינת בעבורי, אהבתי את כולן, אתה יכול לבחור בשבילי פשוט את מה שנשאר ><"
בעיה- אני לא יודע כלום ושום דבר על וורמשהומשהו אז יש עדיפות למשמר הקיסרי/טאו (כמו כן, תמיד אפשר לחרטט שאני מקבוצה אחרת שהמשפחה שלי החליטה להרחיק אותי מהנמצא בחוץ העולם האכזר, אז אני בור ועם הארץ לגבי איך העולם מתנהל או משו)
צור איתי קשר בהקדם, אני ממש רוצה להתחיל לשחק במשהו! כל דבר! :oops: :oops: :oops:
אוקי, עכשיו ראיתי שצריך לפרט דף דמות אז הנה:
ספוילרהצג
צד: טאו דיפלומטים

מפקד: ג'רקס הערמומי

מיקוד צבאי:
יחידה בת חמישה אנשים:
ג'רקס הערמומי- נקודות חוזק: זריזות, חוכמה, כריזמה, ניסיון נקודות חלשות: כוח נשק: שרשרת פלדת אל-חלד באורך 3 מטרים אותה הוא נושא בתרמילו
טפר- נקודות חוזק: זריזות, כוח נקודות חלשות: ניסיון, כריזמה, חוכמה נשק: כפפות חסינות בעלות טפרים חדים במיוחד שמסוגלים לכרות עצים במכה
אנדרו- נקודות חוזק: כריזמה, חוכמה נקודות חולשה: כוח, מהירות, ניסיון נשק: כרופא, סמים שונים בעלי השפעות שונות- מסמים רפואיים ועד גזים רעילים וסמים מערפלים או סמי אמת
סייקפס- נקודות חוזק: כריזמה, חוכמה, ניסיון נקודות חולשה: כוח, מהירות נשק: נשק מיוחד מאוד פרי המצאתו, צמידים שעל ידי שימוש במים או אפילו בלחות שבאוויר מסוגלים לייצר מחטי קרח קטנים וחדים מאוד. בתוספת רעל, הנשק יכול להיות קטלני. לנשק זה יש כמה נקודות תורפה- הוא לא יכול לירות מעל עשרה מחטים רצוף, ובין כל עשרה מחטים הנשק מצריך הפסקה של כחמש דקות. נקודת תורפה נוספת היא שמכיוון שהנשק הוכן על ידי אדם שאינו מומחה, הוא מתקלקל לעיתים וצריך לתקן אותו תדיר
נייקו- נקודות חוזק: כוח, זריזות, ניסיון נקודות תורפה: חוכמה נשק: סכינים קצרים לזריקה או לשימוש מטווח קצר, בתרמילו ועל גופו כשלושים סכינים

לכל הקבוצה חליפה סטנדרטית ורובה רגיל, עם זאת בדרך כלל הם אינם משתמשים בנשקים אלה, מפאת חוסר אימון וחוסר ניסיון בנשק זה

היסטוריה: קבוצת דיפלומטים מאוד מוזנחת וחסרת ניסיון. אחת הפעמים היחידות בהם היא יוצאת למשימה דיפלומטית אמיתית, היא הפעם יוצאת אל העיר הגדולה זמן מה לפני הסערה. כשהסערה מתחילה, הם תקועים בעיר, ומבינים שאף אחד לא יחלץ לעזרתם והם הפכו לטרף במצוד של אויבים שונים. הם מתמקמים בשוק הרוס, עם כמות חומרים ומים בלתי מוגבלת, אך אוכל שיספיק להם לזמן של שבועיים בלבד. ניצולים רבים באים אל השוק ההרוס, שמלא באוכל מים וחומרים שונים וחיוניים והכי חשוב- מקומות מחבוא מעולים. בעקבות הגעה של אנשים רבים, באים גם אויבים רבים, והקבוצה מחליטה לעבור אל תעלות הביוב מתחת לשוק, המקום הבטוח ביותר באזור, אך עם הזמן גם הוא מושך אורחים לא קרואים, במיוחד אורחים שמבינים שדרך תעלות הביוב אפשר להגיע לכל מקום בעיר, ואולי אפילו ליציאה- אם לא הולכים לאיבוד במבוך הסבוך והמסוכן הזה.

ג'רקס הערמומי- טיפוס ערמומי וחשדן, מנהיג את הקבוצה ביד רמה. בעל עבר מפוקפק ותכונות בוגדניות והפכפכות במיוחד.
טפר- די טיפש, אך בעל עוצמה. הכי גרוע בדיפלומטיה מבין כל הקבוצה. אדם טוב מבית טוב, ובעל נאמנות מלאה לג'רקס הערמומי.
אנדרו- רופא מצליח וחכם מאוד. לא אוהב את ג'רקס הערמומי כלל. פעמים רבות, הוא עוגן ההצלה של הקבוצה. בעל נתונים פיזיים ירודים מאוד. דוגל בשלום וטוב לב.
סייקפס- לוחם נלהב. הוא מאוד כריזמטי וחכם. אחראי על אסטרטגיות של הקבוצה. צעיר ותמים. יתום ובעל עבר קשה. מלודרמטי. לעיתים מתגלה כחסר ביטחון. כמו אנדרו, מאמין מאוד בטוב ובטוהר.
נייקו- אדם בעל נתונים פיזיים מרשימים וניסיון רב. הוא לרוב הזרוע המבצעת של הקבוצה, ביחד עם טפר. מיומן ביותר בשימוש בכל נשק, אך המועדף עליו הוא סכינים קצרים לשימוש לטווח קצר או לזריקה. רב אמן בהתגנבות והסוואה.

פרטים נוספים:
שיטת הגיוס- שכנוע
דת- חסרי דת, אבל בתור שקרנים מעולים, ובתור דיפלומטים שלמדו על מנהגי הדתות השונות קל להם להתחזות לדת מסוימת במצב המתאים
ציפיות- שיתקיים, ושלא יעיפו אותי רק כי אני חופר, כי אני באמת משתדל שלא, ואני לא חופר אני נלהב *~*
נערך לאחרונה על ידי grayangel ב 26 אוקטובר 2013, 12:15, נערך 3 פעמים בסך הכל.
aragorn7

שליחה על ידי aragorn7 » 26 אוקטובר 2013, 11:25

אתה עושה דף דמות לקבוצה, לא ליחיד :D
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
grayangel

שליחה על ידי grayangel » 26 אוקטובר 2013, 11:30

aragorn7 כתב:אתה עושה דף דמות לקבוצה, לא ליחיד :D
אההההההההההההההההההההההההההההה
טוב אז ממש קל לערוך את זה
גאלאן

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 1/3

שליחה על ידי גאלאן » 30 אוקטובר 2013, 18:44

טוב, האורקז לקראת סיום. פלסמיד- בבקשה תגיד לי מה צריך להוסיף, כי אני לא בטוח באיזה חלק לפרט יותר ובאיזה חלק כבר רשמתי מספיק. כי אני יכול לכתוב עוד, השאלה היא האם יש טעם.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
dragons
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

שליחה על ידי dragons » 30 אוקטובר 2013, 22:45

אני צריך רק עזרה עם הסקיל הקרבי, ולגזע שאני רוצה לשחק אין מייצר (היה אמור להיות בספוילר?) ואחרי שאיהיה לי את זה אני אצור דף.
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
סמל אישי של משתמש
ofek8010

שליחה על ידי ofek8010 » 01 נובמבר 2013, 21:11

grayangel, תיקח בחשבון שזה משחק בעולם עתידני. אף אחד לא משתמש בסכינים ושרשראות, וכל החיילים יודעים להשתמש ברובים.
plasmid

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 2/3

שליחה על ידי plasmid » 02 נובמבר 2013, 17:13

אנחנו מתחילים ביום שלישי. מי ששלחתי לו את ההודעות יודע מה לתקן או להוסיף, ואם הדף דמות לא יתוקן אני אתחיל את המשחק עם שתי שחקנים ואוסיף את השלישי אחר כך
dragons- קודם כול תיצור דף דמות, עם רקע וצד, ואז אני יעזור לך עם המיקוד הקרבי
עריכה: שיניתי את היום
נערך לאחרונה על ידי plasmid ב 02 נובמבר 2013, 21:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
ספוילרהצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
שלח תגובה