ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

Warhammer 40k-the lost and the dammed-הרשמה (נפתח מחדש), 1/3

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
plasmid
הודעות: 1679
הצטרף: 26 אפריל 2010, 21:54
מיקום: under the sea, under the sea...

Warhammer 40k-the lost and the dammed-הרשמה (נפתח מחדש), 1/3

שליחה על ידי plasmid » 19 אוקטובר 2013, 00:17

(או: הפנינסולרים IN SPACE)
״המערכת הסולרית PIN-1 היא אחת מאותם מערכות שיושבו רק לאחר מסע הצלב הגדול, על ידי צי האקספורטור של כת המכונה. מבין ששת כוכבי הלכת שנמצאים במערכת, שתים בעלי חשיבות לאנושות- עולם המלאכה (forge world) [שם צונזר], העולם הראשון שיושב על ידי האנושות. עולם המלאכה רוקן לחלוטין מהמשאבים שלו על ידי המפעלים העצומים המכסים את פני הכוכב, וכעת תלוי לחלוטין במשאבים שהוא מקבל מהפלנטות השכנות. הכוכב השני, [שם צונזר], לשעבר עולם מים מינורי (כ65% משטחו מכוסים במים) יושב אחרי שהוחלט להפוך אותו לעולם כוורת (hive world. עולם שהוא עיר אחת גדולה). לרוע המזל, בין טיפול בבעיית האורקז (orkz, לא orcs) והדיפת ניסיונות התיישבות של הטאו (tau), צמחה בכוכב כת כופרת בקיסר-אל. לכן, הכנסייה והאדפטה סורטיה, אחיות הקרב, החליטו להקים מנזר על הכוכב- לשם עקירת כול שמץ של כפירה. אך מאמציהם היו לריק- הכופרים הספיקו לפעור חור אל האימטריום (the warp, המישור שבו חיים השדים ואלי הכאוס, והמישור שבו האנושות משתמשת בשביל מסע מהיר ממהירות האור), ובכך יצרו מצב של סופה תמידית באימטריום מסביב למערכת, ולא רק מונעים כניסה או יציאה ממנה, אלא גם הרסו חלק גדול מהעיר שבכוכב, הורגת בני אנוש וחייזרים כאחד, ומשאירה את השורדים מפוזרים ומבולבלים.

׳אפילו האדם שאיננו בעל דבר יכול עדיין להיות בעל אמונה׳״
-קטע מכתביו האחרונים של לייקו, כוהן טכנולוגיה.

אז עכשיו שסיימנו עם הטייזר, אפשר להתחיל לדבר על המשחק.
דבר ראשון, המשחק מתקיים בעתיד האפלולי ועגום של warhammer 40k. ידע מוקדם על היקום הוא לא חובה, אבל הוא עוזר מאוד (אם למישהו יש שאלות על היקום, הוא מוזמן לשאול אותי כאן או בפרטי)
דבר שני, כול שחקן יכול לבחור לשחק אחד משש צדדים: סוגדי אלי הכאוס, מתיישבי הטאו, הכנסייה ואחיות הקרב, המשמר הקיסרי וכוח ההגנה הפלנטרי, האורקז, או האלדר. (אי אפשר לשחק את נחתי החלל, הטירנידים, הנקרונס או האלדר האפלים). למי שלא מכיר את העולם, אני ממליץ לשחק את הטאו או המשמר הקיסרי- שלכול אחד מהם יש סיבה לא לדעת דברים על העולם
הסבר קצר על כול גזע:
האלדר- בעיקרון, אלפים בחלל. גזע של דמויי אדם גבוהים ובעלי אוזניים מחודדות, שהקדים את האנושות בערך בעשרת אלפים שנה. פעם הם היו אימפריה אדירה, עד שהם יצרו את אל/ת הכאוס של נהנתנות, שאכלה את כול האלים שלהם, חוץ משלושה, ועכשיו אוכלת באיטיות את הנשמות של כול האלדר שלו מוגנים בעזרת אבן נשמה. כול האלדר הם בעלי יכולות פסיוניות, וכמעט תמיד יהיו מוכנים להקריב אלף בני אדם, בשביל להציל עוד אחד מהגזע שלהם.
האורקז- בעיקרון, אורקים (orcs) בחלל, רק שלא. האורקז הם גזע של דמויי אנוש ירוקים, כולם בעלי יכולות פסיוניות, שמתרבים על ידי הפצת נגבים. האורקים הם חסרי מין- הם מתרבים על ידי הפצת נגבים כאשר הם מתים, ואותם נגבים יכולים להפוך לפטריות, סקייגס (בעלי חיים מבוססי פיטרייה, יכולים להיות כול דבר מראש עם רגליים לממותה) גרטצ׳ינס (גובלינים) או עוד אורקים, ככה שאם האורקז פולשים לכוכב, כול האיזון האקולוגי משתנה. הwaaaaagh!, בנוסף להיותו קריאת המלחמה האורקית, הוא השדה הפסיוני שהאורקים יוצרים שהם מתקבצים. השדה הזה, אם הוא מספיק חזק, יכול לשנות את המציאות לפי מה שהאורקז מאמינים- הסיבה שככול שאורק מנצח ביותר קרבות, הוא נעשה גדול יותר, וזה שהם מסוגלים ליצור רובה שעובד (אבל רק בידיים שלהם) מחתיכות מתכת. (האורקים עצמם לא מודעים לאפקט הזה, וכול ניסיון להשתמש במידע הזה יקבל תגובה בהתאם).
המשמר הקיסרי- בעיקרון, בני אדם בחלל. עיקר כוח הצבאי של אימפריית האנושות, שמורכב מהמוני בני אדם רגילים, שחמושים בנשקים כול כך זולים שהם פרקטים חינם, ולצידם כוח מכאני עצום, החל ממהלכי תרנגולת ומשגרי טילים לטנקים שראויים לשם ״מיבצרים ניידים״. המשמר יכול לגייס מכול שכבה בעם- בחלק מהעולמות מגייסים מהבנים הבכורים, בחלק לוקחים מפושעים, בחלק לוקחים את מי שמתנדב, ובחלק קצב הילודה שווה לקצב הגיוס. כמעט תמיד המשמר מתחיל נאמן לקיסר-אל ולאימפריה, ולכן יסרב לעבוד, לדבר או (לפעמים) לתת לחייזרים או לסוגדי הכאוס לחיות (אך זה יוכל להשתנות במהלך המשחק) ויהיה בקשרים טובים עם הכנסייה.
הטאו- לא דומים לשום גזע שאני מכיר מהפנטזיה טוקלינית, הטאו הוא הגזע הצעיר ביותר בגלקסיה, שנראה כמו דמויי אדם נמוכים בעלי עור כחול או אפור, פרסות במקום רגליים ובעלי מבטא אסייתי. הטאו הספיק להגיע לרמה של האנושות בפחות מ5,000 שנה. הטאו הוא למעשה חמישה תת-גזעים (או קאסטות) שכול אחד מקיים חלק אחר בחברה (ההבדל בין התת-גזעים כול כך גדול עד לכך שהתרבות בין התת- גזעים היא בלתי אפשרית). הקאסטות הם: אדמה- המהנדסים והבנאים, אש- הלוחמים והמפקדים, מים- הסוחרים והדיפלומטים, אוויר- הטייסים והנווטים, וethereal (תרגום נדרש)- המנהיגים של הטאו, שאמורים להוביל את הטאו והגזעים שבעלי בריתם אל ה״הטוב הנעלה״. הטאו הם הגזע היחיד שהפעולה הראשונה שלו כשהוא רואה גזע חדש היא לשלוח דיפלומטים- מה שגרם לגזעי חייזרים רבים לעבור לצידם.
הכנסייה והאדפטה סורטיה- הכנסייה, או ״הכת הקייסרית״ היא הדת הרשימית של האימפריה האנושית, והמוסד שמלמד את האנשים הפשוטים איך לפעול נגד המכשפה, החייזר והשד. בכוחה של האמונה בלבד הם מסוגלים לעשות את הבלתי אפשרי, ויש סיפורים על ה״קדושים החיים״, אנשים בעלי אמונה רבה כול כך, שהקיסר-אל עצמו נתן להם להשתמש בכוחו נגד אויבי האנושות. האדפטה סורטיה, אחיות הקרב, הם הזרועה הקרבית של הכנסייה- קבוצה של נשים פנאטיות מאומנות היטב, שמתמקדות בשימוש באש המטהרת בקרב.
סוגדי הכאוס: קבוצה של בני אנוש שסוגדים לאחד או יותר מאלי הכאוס (טזיינץ׳- אל הידע, התקווה והשינוי, קורן- אל המלחמה, הדם והכבוד, נרגל- אל המחלות, היאוש, וההסתפקות במה שיש לך, וסלאאנש- אל/ת הנהנתנות, העינויים והאהבה, והשדים שלהם. הסוגדים מנסים לרצות את האלים, ובתמורה, לקבל ״מתנות״ מהם- והמתנות יכולות להיות מוטציות (שיכולות להיום כול דבר בין עין שלישית לעור עשוי ברונזה) נשקי-שד, יכולות כישוף, שדים משרתים או אפילו הפיכה לבן-אלמוות, אבל אם הגוף לא יוכל לעמוד בכול המתנות, או שאחד האלים יחליט שהסוגד לא ראוי, הוא עלול להפוך לחייה חסרת מוח. לרוב הכוחות של הסוגדים מורכבים מבני אדם בוגדים, מוטאנטים, שדים ומכונות מלחמה אחוזות דיבוק, אך לפעמים הם מובלים על ידי נחתי חלל מושחתים- ענקים מכוסים בשיריון כוח, המחזיקים נשקים שרק הם מסוגלים להרים.

מותר רק שחקן אחד לכול צד, וצדדים שלא יבחרו יהיו דבש״ים או לא יהיו במשחק.

דף דמות: (דברים ב* הם אופציונליים)
צד:
מפקד*:
מיקוד צבאי: איזה סוג כוחות היו לצד שלך לפני שהסערה פרצה ובאיזה סוג לחימה הם התמקדו (כדאי להתייעץ איתי אם אתם לא מכירים את העולם)
היסטוריה: מה הצד שלך עשה אחרי שהסערה פרצה ולפני תחילת המשחק
פרטים נוספים*: כול דבר שלא מתאים לסעיפים הקודמים אבל חשוב לציין- שיטת הגיוס, הדת של הצד, ציפיות מהמשחק...
וכמובן, אם יש לכם שאלות, אתם מוזמנים לכתוב אותם כאן.
נ.ב. למי שרוצה לשחק אורקז-
ספוילר
הצג
אם אטה אולך לשכק את האורקז, אתה צריח לדבר קמו האורקז!
ועם עבריט זה קשה, yo can tak lik a propa ork den!
Waaaaaaaaaagh!
אתרם שימושים לעזרה:
מייצר שבטי אורקים:
http://1d4chan.org/wiki/Ork_Klan_Creation_Tables
מייצר משמר קיסרי:
http://1d4chan.org/wiki/Imperial_Guard_ ... ion_Tables
מייצר ספינת אלדר:
http://1d4chan.org/wiki/Eldar_Craftworl ... ion_Tables
מייצר מסדר אחיות הקרב:
http://1d4chan.org/wiki/Sisters_of_Batt ... ion_Tables
מייצר קבוצת סוגדי כאוס:
http://1d4chan.org/wiki/Chaos_Warband_Creation_Tables
כול הלינקים שלמעלה הם בשביל השראה ועזרה בלבד.
הוייקיות של warhammer 40k, למי שרוצה ללמוד על העולם:
http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Warhammer_40k_Wiki
http://www.lexicanum.com/

שאלות, עגבניות רקובות והאינקוויזיציה הקיסרית יתקבלו עכשיו
התקבלו:
דרגוניין (סוגדי הכאוס)
נערך לאחרונה על ידי plasmid ב 30 יולי 2014, 23:47, נערך 6 פעמים בסך הכל.
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
ofek8010
הודעות: 204
הצטרף: 02 מאי 2013, 14:49
תשובות: 2
מיקום: מישור יסוד האש

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי ofek8010 » 19 אוקטובר 2013, 11:24

אני אשמח לשחק. אני לא יודע כלום על העולם, והטאו נשמעים לי מגניבים.
"לעולם אל תלעג לדרקונים חיים, בילבו, אוויל שכמותך!"
aragorn7
הודעות: 659
הצטרף: 02 מאי 2013, 15:41
מיקום: לא לידך

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי aragorn7 » 19 אוקטובר 2013, 11:31

אני אשמח לשחק. אני חושב שאני אהיה או סוגדי כאוס או המשמר הקיסרי.
תוכל להסביר קצת על המכאניקה של העולם? (במיוחד איך יוצרים) :D
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
גאלאן
הודעות: 6191
הצטרף: 07 נובמבר 2008, 10:12
תשובות: 27
מיקום: מחכה שהומה יתחפף לי מהטירה

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי גאלאן » 19 אוקטובר 2013, 12:12

me thinks i play orkaz (waaaaaaagh!) cause it funny dat way.

יש לי אפס נסיון עם וורהאמר, אבל כן קראתי על העולם טיפה פה ושם. והאורקז נשמעים כיפיים לאללה אפילו אם אני לא אצליח לדבר כמוהם (גזע של אנשי פטריה פסיוניים שמתעלמים מחוקי הטבע כל עוד יש מספיק מהם? me wants!). אני עדיין לא בטוח שאני רוצה לשחק (אני צריך לוודא קודם שיהיה לי מספיק זמן פנוי בשביל להשקיע כמו שצריך במשחק בסדר גודל של פנינסולרים :P ), אבל אם כן אני אשמח אם תסביר לי עוד עליהם בפרטי.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
plasmid
הודעות: 1679
הצטרף: 26 אפריל 2010, 21:54
מיקום: under the sea, under the sea...

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי plasmid » 19 אוקטובר 2013, 12:56

המשחק עצמו בחופשיטה, ככה שבשביל ליצור כול מה שאתה צריך לעשות זה למלא את דף הדמות.
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
דינרבלו
הודעות: 4404
הצטרף: 17 נובמבר 2010, 15:38
מיקום: מעליך

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי דינרבלו » 19 אוקטובר 2013, 20:36

אני גם רוצה לשחק.ואני אשחק סוגדי תוהו.
שמעו את זה ברקע הודעותי
aragorn7
הודעות: 659
הצטרף: 02 מאי 2013, 15:41
מיקום: לא לידך

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי aragorn7 » 19 אוקטובר 2013, 21:05

טוב, אז אני משמר קיסרי
דף דמות:
צד: משמר קיסרי
מפקד: גנרל דאלאמיר בחסד הקיסר. דאלאמיר הוא אדם גבוה וצנום, קירח לגמרי ובעל מבא שיפריח את נשמתך בגופך. הוא נולד בכוכב הנקרא בזמנים העתיקים "מאדים" בגלקסיית שביל החלבוהתחשל שם כחייל קר וקשוח כפלדה. הוא עזב את הכוכב לטובת המשמר הקיסרי, ומחייל קומנדו פשוט הוא עלה בדרגות והגיע לפיקוד על גדוד 54 (הגדוד שנימצא בכוכב) בזכות פעולותיו ההירואיות במרד של עולמות טרה. (תגיד עם זה בסדר)
מיקוד צבאי: מכונות כבדות ויחידות קומנדו (תגיד מה דעתך)
היסטוריה: אחרי שהסערה פרצה הגנרל פקד על ביסוס מאחזים בעיר המרכזית ובאזורים מסביבה, שליחת מודיעין שיבהיר את המצב, עוצר והריגת כל סוגד תוהו שאפשר למצוא. כאדם דתי, הוא יצר קשר עם הכנסייה ואחיות הקרב וניסה לשמור על הסדר ועל הכוח של המשמר והכנסייה בכוכב.
פרטים נוספים: דאלאמיר רואה בשירות במשמר זכות גדולה ובורר בקפידה את האנשים הטובים ביותר, הוא אדם דתי אדוק, גאה, ונוקשה, קשוח ומסרב להתפשר. ידוע גם כקשוח מאוד, וכוחותיו מסתכלים עליו בהערצה כחייל אדיר אך גם בפחד. הוא מאמין בקיסר וישמיד כל אחד שיערער על הקיסר-האל.
נערך לאחרונה על ידי aragorn7 ב 22 אוקטובר 2013, 21:00, נערך 3 פעמים בסך הכל.
"זה אמין כמו חדשות מברי" פתגם ידוע
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
הודעות: 4233
הצטרף: 10 אוגוסט 2011, 12:25
תשובות: 19

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי yellow_acid » 19 אוקטובר 2013, 22:44

לגבי כל גזע צינית מה הם אמצעי הלחימה שלו (כוחות פסיונים, טכנולוגיה וכו') מלבד הטאו.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
plasmid
הודעות: 1679
הצטרף: 26 אפריל 2010, 21:54
מיקום: under the sea, under the sea...

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי plasmid » 20 אוקטובר 2013, 07:42

אסיד-טוב, מה שציינתי היא לא דרך הלחימה שלהם (יש לכול גזע המון שיטות לחימה, שמשתנות מכול קבוצה בתוך הגזע) אלא ה"שטיק" שלהם. גם למשמר הקיסרי יש פסיונים (אבל לא כול הצבא פסיוני) וגם לאורקים יש טנקים.
והקטע של הטאו הוא בעצם שתי דברים: יש להם את הנשקים הכי חזקים בתווח רחוק- הרובה הכי בסיסי שלהם הוא רובה-פלסמה-צלפים- אוטומטי, והם רק נעשים יותר חזקים מאז, אבל הם חסרי כול יכולת בתווך קרוב (קטע מאוד חשוב בwarhammer 40k). הדבר השני הוא השימוש בגזעי החייזרים שנאמנים להם- שלרום ממלאים את תפקידי הטווח הקרוב.
דינרבלו- סוגדי הכאוס. כאוס. אחד מהאלים שלהם הוא האל של שמרנות והשארות במקום- זה לא תוהני במיוחד
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
הודעות: 4233
הצטרף: 10 אוגוסט 2011, 12:25
תשובות: 19

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי yellow_acid » 20 אוקטובר 2013, 14:36

אה, חשבתי שאתה מתאר בכללי את הגזע ואז את אמצעי הלחימה שלו.

אם אני ארשם זה בטח יהיה לטאו או לאלדר. עד מתי אפשר לשלוח ד"ד?
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
ofek8010
הודעות: 204
הצטרף: 02 מאי 2013, 14:49
תשובות: 2
מיקום: מישור יסוד האש

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי ofek8010 » 20 אוקטובר 2013, 14:48

אני רוצה לשחק את הטאו.
"לעולם אל תלעג לדרקונים חיים, בילבו, אוויל שכמותך!"
plasmid
הודעות: 1679
הצטרף: 26 אפריל 2010, 21:54
מיקום: under the sea, under the sea...

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי plasmid » 20 אוקטובר 2013, 14:49

תענה להודעה הפרטית ששלחתי לך
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
dragons
הודעות: 2951
הצטרף: 03 יולי 2013, 08:11
תשובות: 1
מיקום: ממלכה ג'נרית כלשהי עם רוכבי דרקונים, או סתם מבוך עם קובולדים

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי dragons » 20 אוקטובר 2013, 15:31

אין לי שמץ של מושג על העולם, או על הפנינסולרים מלבד זה שזה מו"ד בחלל. אבל נראה מגניב, ואני אולי אצטרף, אבל אני צריך הסבר על הגזעים והעולם (בפרטי).
Protoss! Battle.net- DukeDragon#1236
שיא ההקפצות של הפורום שיא ההקפצות של הפורום- שתיים עשרה שנים ועוד ארבעה ימים. מישהו היה צריך לתעד את זה.
צוות טייפון
plasmid
הודעות: 1679
הצטרף: 26 אפריל 2010, 21:54
מיקום: under the sea, under the sea...

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי plasmid » 20 אוקטובר 2013, 15:44

אני ממליץ לכול מי שיכול לקרוא באנגלית שיכנס לויקי ויקרא על הצד שהוא רוצה לשחק. יש שם הרבה יותר מידע ממה שאני יכול לתרגם, וזה גם יחסוך זמן בהמשך
הכנסיה:
http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Adeptus_Ministorum
המשמר הקיסרי:
http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Imperial_Guard
הטאו:
http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Tau
האלדר:
http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Eldar
סוגדי הכאוס:
http://warhammer40k.wikia.com/wiki/Chaos
http://warhammer40k.wikia.com/wiki/The_ ... the_Damned
(האורקז שמורים לגאלאן בנתיים)
כול מי שרוצה מידע יכול לפנות אלי בפרטי
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
ofek8010
הודעות: 204
הצטרף: 02 מאי 2013, 14:49
תשובות: 2
מיקום: מישור יסוד האש

Re: Warhammer 40k- the lost and the dammed-עץ הרשמה, 0/3

שליחה על ידי ofek8010 » 21 אוקטובר 2013, 21:12

דף דמות:
צד: הטאו
מפקד: שאס'ל ראנוס המוחץ. ראנוס הוא טאו בגובה מטר ו-40 (אמרת שהם נמוכים) עם עור בגון אפור-כחלחל ושיער שחור ארוך. הוא קיבל את כינויו אחרי שהוא ויחידתו תקפו יחידת בני אנוש וקרעו אותם, וראנוס שבה את המפקד ומחץ את ראשו בכפפת שיריונו. ראנוס לא לוקח שבויים, אלא אם באה פקודה מפורשת מגבוה לעשות כך, או שזה מהלך ממש חשוב. ראנוס מאמין אדוק בטוב הנעלה ומאמין שהוא יכול לעזור לו להגיע אם הוא ינצח את כל המתנגדים של הטאו ויתחבר עם האחרים.
מיקוד צבאי: יחידות רגלים שכוללות 24 לוחמי אש ו 16 לוחמי קרוט כל אחת, יחידות של 30 crisis Battlesuit, ויחידות ריגול ותקיפות פגע וברח של 10 stealthsuits ו 10 לוחמי הוספיד (תגיד לי מה דעתך). אם הם בטוחים בנצחונם, הם מלווים כ 20-60 מתיישבים למקום, משאירים אותם מאחור בזמן הקרב, תחת שמירה, ובסוף הקרב מלווים אותם למקום ועוזרים להם להקים התיישבות.
היסטוריה: ראנוס פקד על ביצור המאחזים בכוכב, שמירה על כוננות קרבית מלאה ויציאה לקרב נגד סוגדי אלי הכאוס במטרה לסגור את הקרע ולהפסיק את הסערה. ראנוס יוצא אישית לקרבות, ולא לחינם הוא נקרא "המוחץ"...
פרטים נוספים: חושבים שסוגדי אלי הכאוס, עם השדים והאלים שלהם, ירחיקו אותם מהטוב הנעלה.
אני ממש רוצה להשתתף
נערך לאחרונה על ידי ofek8010 ב 23 אוקטובר 2013, 15:40, נערך 3 פעמים בסך הכל.
"לעולם אל תלעג לדרקונים חיים, בילבו, אוויל שכמותך!"
שלח תגובה