• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מלחמה במזרח התיכון - התחלנו!

Dark sith

פונדקאי ותיק
השחקנים:
פלסמיד: מארק לי, יוצר שדות הדף ואנרגיה.
סרדומין: אלכס בוסקונוביץ', אדם המסוגל להגביר את חושיו לרמה על אנושית.
ירין: גיא משה ביטון, פרוטזה, מסוגל לשלוט במכונות ולשנות את צורותיהן של המתכות.

אני לא אקבל תגובה של שורה, אני חושב שזה מראה זלזול וחוסר השקעה.
אני אבקש תגובה כל יומיים, מקסימום שלושה. אני רוצה שהמשחק לא יתקע. כי אם הוא נתקע, הוא נפסק.
אם שחקן לא יכול להגיב מעל שלושה ימים, עליו להודיע לי כדי שנמצא פתרון.
אני פונה לדמויות בגוף שני.

שלחתי לכם בפרטי כמה תוספים הדמות מקבלת ובשביל מה.

אני לוקח קצת את המושכות לידיים, אבל זה יהיה רק בתגובה הראשונה.
פלסמיד:
In
אתה קם ב4:00 עם הרגשה שאתה קם לעוד סתם יום שיגרתי.
לפחות אתמול בלילה לא היית לך משמרת, אבל אחרי שתי האזעקות הראשונות, היה קשה יותר להירדם.
אתה מתחיל בשגרת בוקר רגילה של סדרת אימונים וארוחת בוקר מזינה שכוללת 2 מנות של דגני בוקר ופרוסת לחם של השוקולד 'חומי'.
אחרי ישיבה ממשוכת בשירותים ומקלחת חפוזה במלתחות, כל הבסיס כבר על הרגליים אחרי ארוחת בוקר. מזל שקמת מוקדם.
בערך בשבע וחצי, קובי המפקד שלך והמפקד של הבסיס.
"לי" קובי קורא לך. הוא תמיד התעקש לקרוא לך 'לי' ולא 'אמריקנו' כמו כולם מאיזה שהיא סיבה זה תמיד עצבן אותך.
"בוא לכאן" הוא קורא לך. הוא מתחיל לדבר במהירות, כמו תמיד, ואתה לא מבין תמיד מה הוא אומר.
בשלב מסוים המפקד עוצר אותו ושולח אותו לדרכו.
"צריכים אותך ליד בדימונה, ליד ה...מפעל טקסטיל הישן ששם. לא אמרו לי למה, אבל אמרו לי שאולי אתה תדע למה. אתה יודע?"
כמובן שאתה יודע, הם עלו עליך, הם יחקרו אותך ויסממו אותך.
"קיצר, מסוק בא לאסוף אותך. אני לא יודע איך זכית בכבוד גדול כזה, אבל כדאי שתמהר. הם אף פעם לא אוהבים שמאחרים".
הוא מלווה אותך לדלת ומכוון אותך לאיפה שהמסוק יהיה, בעוד חצי שעה.
"כדאי שתתארגן מהר" הוא אומר והולך לדרכו.
אחרי עשרים דקות התיק כבר ארוז.
הם אמרו שתלך רק לכמה ימים, אז השארת דברים בחדר.
אתה צועד בכבדות לכיוון אזור הנחיתה.
10 דקות. 30 דקות. שעה. אין זכר למסוק.
איזה יום מבוזבז. היית יכול להספיק כל כך הרבה דברים.
רעש נשמע מכיוון השמיים, להבים שחותכים את האוויר. הנה המסוק שלך.
הוא מתקרב, אבל לא לאזור הנחיתה, אולי הוא התבלבל? כשאתה מתחיל ללכת לכיוונו, שני טילים נורים ממנו על הבסיס,על חדר האוכל, לפחות אף אחד לא שם, לא בשעה הזו.
כ50 אנשים עם תתי מקלע מתפרצים לבסיס. אתה לא יודע איך הם נכנסו, אבל הם הפתיעו אתכם.
המסוק ממשיך להפציץ את הבסיס, הוא בגובה של 8 מטר. אתה תוכל לקפוץ לשם, אם מאמץ, אבל תוכל.
"חייל פצוע" מישו צועק. יריות נשמעות מכל כיוון, הן מפספסות אותך רק בסנטימטרים ספורים.
החיילים יכולים לטפל בחיילי האויב, אבל המסוק שלך.
עוד שני מסוקי אויב מתקרבים לבסיס כאשר אתה נתקל בחייל אויב ושניכם נופלים ארצה, יש עוד שניים אחרים מאחוריו.

Out
קרב.
רציתי שתלמדו את השיטה על ההתחלה, כדי שבקרבות אחרים לא יהיה לכם מסובך.
תגלגל יוזמה. תזכור להוסיף לתוצאה 2.

סרדומין וירין.
out
אתם מתחילים ביחד, כי אני מניח שאתם די קרובים. סרדומין, לא ראיתי איפה אתה משרת, מקסימום אני אערוך את ההודעה ואוסיף לך עוד הודעה.
In
אתם בתוך מסאית צבאית. יש אתכם שלושה חיילים עם תת מקלע.
שניכם הגעתם מאותה סיבה לכאן, למרות שעדיין לא ידעתם את זה.
המסאית נוסעת לאיפה שהיא נוסעת. כך נמסר לכם.
החיילים דרוכים, נראה שהם יודעים מי אתם, ומה אתם מסוגלים לעשות, לא שזה יעזור להם.
בכל מקרה, אתם יודעים, כל אחד מסיבותיו שלו, שהדלת ננעלה במנעול ברזל כבד.
"עוד מעט נגיע" אומר אחד מהחיילים, הוא כנראה המפקד.
תא המסאית לא טוב מתא השירותים בבסיס. הוא מחניק ומסריח. ריח של עובד ודלק ישן מערכת האוורור שם לא תורמת, היא מחממת.
אתם מרגישים כל בור קטן בכביש ומיותר לציין שאין חגורות.
האור לא מאיר במידה מספקת את התא והוא לא מותאם לחמישה אנשים כדי שרגישו בנוח.
אתם יודעים את השמות של השני, אבל לא כי דיברתם. האחד סגור והשני מעופף. החיילים הציגו אתכם אחד לשני.
עברתם לשביל לא סלול. עכשיו אתם יותר מתולתלים. אי אפשר לשמוע את המכוניות ומתחילה לכם בחילה..
בום! הרכב עוצר. דממה. שתי נקישות על הדלת והחיילים מרימים את נשקיהם. הנהג עומד על הברכיים כאשר אקדח מכוון לראשו. המחזיק באקדח מת תוך רגע, וכך גם הנהג. דוחפים אתכם מהרכב ואומרים לכם להתכונן לקרב, אין לכם רובים. אבל נותנים לאלכס אקדח. כמה הם יודעים?
אנשים יוצאים מהשיחים. שבעה, הם מקיפים אתכם ויש להם סכינים ואלות ברזל.
יש בינהם אישה אחרת. העיניים של לבנות לגמרי, ורק חריצים שחורים ממלאים אותם. היא מסתכלת על אחד החיילים והוא מכוון עליה רובה. ואז והא מתחיל לצרוח. דמעות זולגות מעיניו ודם מאפו. עוד רגע ימות.
הם מסתערים והאישה נעלמה, אבל החייל ממשיך לצרוח.

out
קרב!
רק כדי ללמוד את השיטה.
תגלגלו יוזמה.

בהצלחה.
אם שכחתי משו, אל תתביישו להגיד.

איך מתנהל קרב?
כל השחקנים מטילים יוזמה (קוביה 6). ופועלים לפי סדר התוצאות. תיאור הפעולה צריך להיות קצר וקולע. אם אתם עושים משו מסובך, אני אצפה לתיאור מפורט, כדי שאני אבין. תזכרו שהכל פועל במקביל, רק חלק מתחילים את הפעולה לפני אחרים.
השחקנים זזים. אין כל כך הגבלה לתנועה, אבל אם אתם במרחק של 30 מטר מהאוייב ויש לו נשק חם, לא יהי חכם לזוז עליו- כי אתם לא תגיעו עליו. אני כן אציין מרחקים.
השחקנים מגלגלים בכדי לבדוק אם פגעויהיה ד"ק שאותו אני לא אציין. מגלגלים ק20.

השחקנים תוקפים קוביות התקיפה הם 6 8 10 ו20. תלוי איפה פוגעים ועם מה מתקיפים.
אם שחקן נפגע פגיעה קשה, כל סיבוב הוא מאבד שני נקודות חיים. אם הפגיעה חמורה מאוד, כל סיבוב הוא מאבד 5 נקודות חיים (זכרו שאם שחקן נפגע בראש מכדור, וזה מוריד לו 16 חיים מתוך 20, בסיבוב הבא הוא מעולף ותוך 2 סיבובים הוא מת. אין דרך להחזיר לחיים, אבל יש דרך לעקב מוות, גם אם היא לא הגיונית כל כך, אני לא רוצה שחקנים מתים בקרב הראשון).

השחקנים מתים מאבדים הכרה ב0. מתים ב10-.

out
אם כך התוצאה היא 6

in
"חבורה של אנשים עם רובים מולי. זה לא הוגן, הייתי צריך לבוא עם יד מאחורי הגב" אני אומר וסותם כמה שיותר מנשקי האויב בהינף היד במטרה להפוך אותם לרימונים חסרי השהייה בהינתן היריה.

out
אין להם רובים, יש להם נשקים ממתכת. אני רק רוצה להזכיר לכם שאתם לא חזקים מספיק כדי לעשות פעולות אפיות.
ואני לא מקבל תגובה של שורה...
תגיב אחרי שנעשה סדר קרב, בסדר?

Meta
יוזמה: 4+2=6
גלגול התקפה (אם צריך)- 13 (אני לא יודע אם אני צריך להוסיף משהו )
Out
לעזאזל! התגובה נמחקה! פעמיים!
ואני יכול להניח שיש לי אקדח או נשק אחר?
In
״...holy shit" לי אומר, קופא במקום מפחד ברגע שהוא רואה את חייל האויב, ויותר בטעות שדה הדף מולו, שמעיף גם את מארק וגם את החייל לאחור, מפיל את שניהם לריצפה, להפתעתו הרבה של החייל, ששומט את הנשק שלו כשהוא עף אחורה.
oh fuck, what the hell is going on? לי חושב, ויוצר שדה הדף קטן בתוך הרובה של החייל, תוקע אותו מבפנים,בזמן ששניהם קמים על רגליהם just like last time לי יוצר שדה הדף מאחורי גבו, דוחף את עצמו במהירות לעבר החייל. ואז מארק, שעדיין זז במהירות גבוה, יוצר שדה הדף מעל הראש של החייל, מפיל אותו לריצפה בעוצמה על אנושית. לרגע, מארק מביט בשמחה עך הניסיון הראשון המוצלח שלו בשימוש של כוחות- עד שהוא נופל שוב על האדמה, מתגלגל לאחור הרחק החייל.
its okay, i'm alive. i'm still alive.

עכשיו נזכרתי שלא קבעתי כמה נקודות חיים (או פגיעה) יש לכל אחד. 20 הולך?

out לכולם
בפעמים הבאות אני רוצה שתגלגלו יוזמה ולא תכתבו את השאר. רק אחרי שאני אפרסם את סדר הפעולות תגיבו, סבבה?
לגבי קוביות פגיעה. אם המכה היא עם נשק (כלשהו) בראש אתם מגלגלים ק10. אם זה עם נשק חם אז עשרים.
מתחת לראש זה יורד בקוביה לכל איזור- החזה, הבטן והרגל. (בטן ורגל עם נשק רגיל [סכין עד מחבט] זה 6).

פלסמיד
out
סדר פעולות:
אתה.
חייל שמולך.
שני חיילים אחרים.

פגעת, גלגל קוביה 10.

ירין וסרדומין:
Out
ירין- אם הרובים יהיו רימונים, אתם תפגעו, רק להבא. בכל זאת, אין שם רובים, רק אקדח שמוט לידכם.

סדר הפעולות הוא:
ירין.
שני חיילים מימין (קרובים לסרדומין)
חייל מלפניכם.
סרדומין.
שני חיילים משמאל (רובים לירין)
שני חיילים מלפניכם.

סרדומין:
אתה בחוץ עכשיו. יש כל כך הרבה קולות. הצרחה של החייל קצת צורמת ולכן אתה 'מתרחק' משם.
אתה עדיין יכול לשמוע את הצרחה בבירור, כמו את האגזוז הלא תקין של המכונית ואז תקתוק השעון שעל ידיו של החייל הקרוב אליך.
פעימות הלב של האויבים שלכם מהירות, מהתרגשות כמובן, והם נושמים בקולניות.
פעימות הלב של המפקד אטיות נורא, והן מאטות את הקצב כל רגע. בחישוב מהיר זה 23 פעימות לדקה. 22 פעימות. 21. אם תרצה להציל אותו תצטרך לטפל באישה ההיא מהר.
אתה 'מתרחק' עוד קצת. ועוד. ועוד. עד שאתה מוצא פעימות לב וקולות נשימה. היא שקטה, אבל לא מספיק. שום דבר לא שקט מספיק.
היא שם. 20 צעדים ימינה. אבל יש בדרך חיילים, תצטרך למהר.
19 פעימות. 18.

in
כמו בחזרות? גיא חושב לעצמו. לפני כמה חודשים הוא הצליח בפעם הראשונה לסתום לרובה את הראש ולפוצץ אותו, יתכן שהוא יכול לעשות אותו הדבר לאקדח שמולו, שנראה כאילו ריתך אותו מלח שיכור בעל שתי ידיים שמאליות.

"מרגישים ברי מזל?" גיא מעביר את ידו על מנת "למתוח את הידיים" למראה חוסר בנשק חם, אך הוא סותם למעשה את האקדח, כך שהוא יהפוך למעיין רימון בירייה הראשונה בגלל הלחץ. הוא הולך על רעיון מסוכן בצורת רימון מאולתר, שיתן לאקדח המסכן כמה שניות של אוויר לפני שיהפוך לנפץ משודרג.

"וואו, זה אני או שהיד על ההדק רועדת לכם קצת?" גיא אומר ומכין את המוט האהוב עליו לצורה של אלה שלא הייתה מביישת נפח מימי הביניים. אכן, הם הולכים להנות קצת מחמת אפו של פרוטזה המרחף.

סרדומין וירין.

שני החיילים שקרובים לסדרומין מתקרבים עליו במהירות ומנסים להכות בו עם המוטות שבידיהם, אך הוא מתחמק מהמכות בקלות והם נסוגים מעט לאחור.
החייל שמולכם לא מתקרב בכלל אליכם, הוא בוחן לרגע מה שגיא (ירין) עשה וצועד צעד לאחור, אבל הסכין הארוך שבידו מכוון לכיוונכם, למקרה שמישו ינסה להתקרב עליו.
החייל לידכם ממשיך לצרוח. דם נוזל לו מהאף, מהפה ומהעיניים, הוא על הברכיים והידיים שלו זרוקות לצידו. פצעים מתחילים להופיע על גופו, הוא על סף מוות.

סרדומין
15 פעימות. 14 פעימות.

Out
תורו של סרדומין.
שני החיילים הישראלים פועלים אחרונים.

IN
אלכס מסתכל בחצי-מבט על החיילים שמולו, ומכוון את האקדח לאישה ויורה 3 יריות מהירות. לאחר מכן, הוא מזנק אחורנית ויורה 2 יריות בבחור שמצד ימין ואת הכדור האחרון בבחור שמצד שמאל. לאחר מכן, בסיבוב הוא מכניס את האקדח לנרתיק ומחזק את ראייתו. הוא מרים את אגרופיו, מוכן להתקפה של האויבים המופתעים.

Out
בואו נראה. אמרתי שתגובות של שורה אחת הן לא דבר שאני אוהב, אז תנסו לגוון ולכתוב מעט יותר שורות, 4 או חמש.

אם אתם עושים מהלך טיפשי, אני אנקום בכם, אם אתם עושים מהלך לא הגיוני, אני אנקום לכם.
המשחק הזה מצריך גם חשיבה.

בנוסף, אני לא רוצה שתשכחו שיש גם גלגול קוביות כאן, אז אם אתם אומרים שאתה תוקפים, תגלגו קוביית פגיעה (20) וקוביית נזק (בכל מקרה, משו אחר).

אחרי חשיבה קצרה החלטתי שנשק חם יעשה נזק של 1ק20 ונשק רגיל יעשה נזק של 1ק10. אגרופים ובעיטות הם 1ק6.

פלסמיד
out
עוצמת המכה עם שדה ההדף מצטברת עם תוסף הכוח שלך ולכן, במקום תוצאה 7 התוצאה היא 9.
In
החייל נופל מעוצמת המכה, אבל הוא עדיין לא מת.
אחרי שנייה הוא מזנק עלhl ומפיל אותך.
הוא נראה כאילו הוא עומד לעבד את ההכרה, כנראה אגרוף יעשה את זה.
החברה שלך בבסיס נזכרים שהם מיומנים ביירות כלי טייס, אבל די קשה לכוון על המסוקים אם הם יורים עליך כל הזמן.
על כל מסוק יש מיני גאן שהורג חיילים על ימין ועל שמאל. מסוק אחד נופל בקול מחריש אוזניים בזמן שאתה קם.
החייל איבד הכרה, רק עכשיו שמת לב שיוצא לו דם מהאוזניים, כנראה שנתת לו מכה חזקה. אין זכר לשני החיילים האחרים.
המסוק כבר ממש מעליך, אבל עכשיו הוא יותר גבוהה, אין מצב שתגיע עליו בקפיצה. משמאלך יש חלון עם סורגים. אם רק תוכל לטפס מספיק מהר בלי שהטייס של המסוק יבחין בך תוכל להיכנס ולהשתלט על המסוק. כמובן שאתה לא יודע איך לשמור עליו באוויר...
כדאי שתרוץ.

ירין וסרדומין
out
תפעלו חכם. תכתבו יותר. אל תעשו מעשים כמו לירות באוויר (סרדומין) או להפוך את אחד מהנשקים היחידים שלכם לרימון (ירין). אני מצפה להרבה מכם, ויש לכם כוחות מגניבים כדי שתוכלו לעשות הרבה.
In
שאר החיילים מסתערים לכיוונכם, כנראה שהם לא מפחדים כל כך, לא אחרי שהם ראו את אלכס מקפץ לאחור, נתקע במסאית ומועד לרגע. הם הבינו שהחיילים שמולם לא מספיק מיומנים.
החיילים שמשמאל תוקפים את גיא, אבל במקום להכות בו במקום צפוי כמו החזה או הראש, הם תוקפים אותו בברכיים. ופוגעים. למזלו של גיא אלו רק מוטות ברזל. הם ישאירו חבורה רצינית, אבל לא יותר מזה (יצא לי בגלגול אחד 3 ובגלגול אחר 2. זאת אומרת שיש לך עכשיו 15 נקודות חיים.)
גיא מועד לרגע, אך חוזר לעמוד במהירות, הם לא היו כל כך חכמים כשהתקרבו עליו , הוא יספיק להנחית עליהם כמה מהלומות לפני שיצליחו להתרחק, או לתקוף שוב.
בינכם לבין חיילי האויב שמלפניכם ניצבים שנים מתוך שלושת החיילים שהיו אתכם בתוך המסאית, וכאשר שני הבדואים הערבים רצים לכיוונכם הם מופלים ארצה במהירות.
out
ירין איבד 5 נקודות חיים.
סיבוב חדש.

סרדומין

היריות לא פוגעות באף אחת. 'אקדח מטומטם'. אתה כמובן מאשים את האקדח, היריות שלך היו בסדר גמור.
האישה פוחדת, אחלי ששני כדורים עברו מעל ראשה. אתה שומע שמשו חסר, מן צפצוף שלא שמת לב עליו מקודם, אך כשהוא חסר אתה יכול להרגיש זאת.
פעימות הלב של החייל חוזרות באטיות לקצב הרגיל. הן עולות.
האישה תחזור, היא תהרוג את כולם, אלא אם כן תהרוג אותה קודם. תקווה שמה שמו- גיא הזה- יטפל בשבילך בערבים.

"חבורת מפגרים, אתם מצפים להילחם באיש המתכת עם המתכת?" גיא אומר ומניף את אלתו על ראשו של אחד מהם ביד שמאל החלשה שלו, ככל הנראה בלי הרבה הצלחה. ביד ימין יש לו תוכניות אחרות.
גיא מניף את יד ימין (זו עם הפרוטזה) והופך את החלק שבו אוחז האויב הימני יותר לקוצני ומשונן, כך שזה יפצע את ידו ואולי ישאר שם.
"ולקינוח, סבל" הוא אומר ונותן אבחה מסובבת לעבר ידו של זה עם המוט המחודד, הוא רוצה שזה יכאב להם, אבל הוא מתחיל לעופף, והריכוז שלו ברמה נמוכה עד האבחה.

meta
הנפת אלה-8 התקפה,2 נזק

שינון המוט-18 התקפה,6 נזק

אבחה מסובבת-7 התקפה, 1 נזק

IN
אלכס נאנח כשיריותיו המיומנות במיוחד פספסו, זה הולך להכתים את הקריירה שלו...
הוא מחזיר בצורת סיבוב מיומנת את האקדח לנרתיק, ושולף את אגרופיו לקרב. כאשר השניים מסתערים עליו, הוא מסיט את התקפתו של הימני לשמאל ואת התקפתו של השמאלי לימין. הוא מרים את שתי ידיו, ועם כפות ידיים פתוחות למחצה חובט באפם, שובר אותם. אחרי המכה הראשונה, הוא נותן עם החלק התחתון של ידו מכה חזקה בצד צווארו של כל אחד מהחיילים האויבים.
META
שבירת אף נגד ראשון: התקפה- 15, נזק- 2.
שבירת אף נגד שני: התקפה- 13, נזק- 1.
מכת צוואר נגד ראשון: התקפה- 19, נזק- 5.
מכת צוואר נגד שני: התקפה- 16, נזק- 3.

out
סרדומין.
אתה כנראה לא הבנת, אף חייל לא נמצא בטווח הפגיעה שלך כרגע.
קודם כל שאר החיילים פועלים.
ירין- אתה פגעת עם הנפת האלה ועם שנינון המוט, או אך שלא תקרא לזה. גלגלת קוביה 10?

ירין וסרדומין:
in
שני החיילים שמימין, שהשתטחו כשאלכס ירה לכיוונם עכשיו קמים ומרימים את נשקיהם, אך הם עדיין לא פועלים, כאילו הם מחכים לפרצה שבה הם יוכלו לתקוף. נראה שכל פעם הם חושבים מתי להיכנס, ואיפה להתקיף.
הבדואי שמולכם, שעדיין עומד על רגליו מסתער כמעט ברגע ששני חבריו נופלים ארצה. בעזרת הסכין שלו הוא דוקר את אחד החיילים הישראלי, שנאנק ונופל ארצה, כשהסכין תקוע בחזהו. הוא תופס בצידו של הרובה של החייל השלישי (החייל האחרון שעומד. אחד על הברכיים, בגלל האישה, ואחד עם סכין בחזה) כך השקנה מכוון ימינה, ונאבק בו.
out
תור סרדומין.

OUT
מצטער, התנתקנו מבזק, לכן לא יהיה לי אינטרנט זמן מה. יש לי גישה ממחשבי ביה"ס.
IN
אלכס מנגב זעה מראשו. "הבחורים האלו קשוחים משחשבתי..." הוא אומר בקול מתנשף. הוא מסתכל סביבו, מי עוד מהבחורים עומד לצידו, ויכול לעזור לו בקרב עם השניים הללו.
"קבוצה, להתפקד!" הוא קורא פתאום בקול. "אני צריך קצת עזרה כאן, מי פנוי?"

חזרה