• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ואנור בארץ הקודש - עץ הרשמה

טוב, האמת שזו כותרת פופוליסטית - המשחק הוא "עולם המבוך" בארץ ישראל פנטסטית פוסט-אפוקליפטית.

קונספטים:
משחקים פנטזיה בארץ ישראל, בעתיד אלטרנטיבי פוסט-אפוקליפטי.
העבר והחורבן עצמו: לוטים בערפל ואין ממש מידע עליהם (אני לא מתכנן שזה יהיה מוקד ההרפתקאה*).
גזעי פנטזיה: לאחר החורבן, או במהלכו, חלק מבני האדם השתנו והפכו לאורקים, גמדים, אלפים, טרולים, קובולדים, זוטונים ואפילו טרי-קרינים.
יש קסם בעולם: לא בכל מקום ויש מעט מאוד אנשים שיודעים להשתמש בו. לקסם יש השפעה שלילית ומיידית על העולם, המכשפים שואבים את כוחם מהסביבה וגורמים למוות בכל אשר הם פונים, דבר המתבטא בעיקר בהשמדת הצמחייה באזור.
דת: הדת ואמונה מהווים מרכיב חשוב בחייהם של דמויות רבות וההסברים לחורבן בדרך כלל נובעים מתוכם ("אלוהים העניש אותנו", "האלים נלחמו ביניהם", "השדים פלשו לעולמנו לדרוש קורבנות", "הייתה זרימה של אנרגיה שלילית מהחרבוזון"). בקרב האוכלוסייה יש ייצוג לכמעט כל דת שהתקיימה בארץ ישראל לאורך ההיסטוריה (למשל יהדות, איסלם, אלילי כנען, כתות מינות, דתות ניו-אייג' ושילובים).
שונוּת: אנשים נבדלים זה מזה במינם, בארגונם הפוליטי, באמונותיהם הדתיות ובגזעם: יש טרולים יהודים וגמדים מוסלמים, נביאי בעל משוגעים וחמסניקים מיליטנטים.
רמה טכנולוגית נמוכה: פעם היו כל מיני מכונות משוכללות שידעו לעשות דברים מדהימים, ייתכן שחלקן שרדו עד היום, אבל הן לא עומדות לרשות כלל האוכלוסייה. כיום נדיר למצוא מישהו שבכלל יודע לעבד מתכות (שבעצמן נדירות ביותר). לרוב האנשים, ואתם בכללם, יש כלי עבודה ומלחמה פשוטים מאוד העשויים מאבנים או שאריות פלסטיק.
גיאוגרפיה: המשחק יתקיים באזור הדרומי של הארץ: מדבר יהודה/נגב.

הרשמה:
אני מצפה לקצב תגובות מהיר יחסית (2-3 בשבוע ומעלה), אני מצפה שבכל פעם שתגלשו לפורום תבדקו מה מתחדש בעץ ותגיבו.
מי שמעוניין שיגיד בן כמה הוא (גיל השחקן) ואיך הוא רואה את הדמות שלו בשני משפטים. אחר כך נשב לבנות דמויות ביחד.
משחקים לפי חוקי עולם המבוך, כפי שהם רשומים בואנור. רוצים לשחק דמות קצת אחרת? צרו קשר.

שכחתי משהו? קרוב לוודאי.
מי מעוניין?

*על פי כלל 0 של הנחיה, ברור לי על מה תהיה ההרפתקאה מהרגע שהצהרתי את זה :) .

זה נשמע מעניין,אני בפנים.
אני בן 16,ואני רואה את הדמות שלי כך:
אורק סייר אדום עיניים ושחור שיער נע במדבר עם זאב ערבות במדבר. חמוש בחנית נגד נחשים,הוא מוצא את העולם מעניין,בעיקר כאשר חבורת שודדים מנסה להסתער עליו ומסיימת כפותה,לעתים כארוחת ערב לזאב,לעתים הוא פשוט בוזז אותם וזורק אותם במקום כלשהו שחיות השמיים יאכלו אותם. הוא עצמו יהודי,אך לעתים הוא תוהה איפה הוא בזמנים קשים שכאלו,וברגעי מחסור הוא אף מפקפק בקיומו.

מעניין מאוד. בפנים.
אהיה בן 15 בספטמבר.
אני רואה את הדמות שלי ככה: בן אנוש, אחד מאלו שלא השתנו במהלך האפוקליפסיה (שנגרמה מכך שסוריה מימשה את האיום? :lol: ), אבל זה רק נראה ככה. הוא סיגל לעצמו את היכולת להפוך לחיות ולדבר איתן. הוא נע בשממה, מחפש אחר עתקים מהימים שלפני החורבן, ושורד באמצעות יכולתו להפוך לחיות שונות. הוא אתאיסט מובהק, אך מאמין שבכל מיתולוגיה, אגדה או דת חבויה אמת מסוימת, ולרוב זה הדבר שהכי נורא בהן. (כמו למשל לוויתן או בהמות מהתנ"ך, או אנשי זאב מהמיתולוגיה היוונית, או אפילו מלאכים ושדים נוצריים)

זה נשמע די מגניב.אני בן 15.
איך אני רואה את הדמות:גמד מוסלמי אדוק שמסתובב ברחבי הארץ כדי לנסות ולמצוא חפצים איסלאמסטים עתיקים.הוא מטיף לאסלאם בכל עיירה שבה הוא עובר,ומאמין בלב שלם שיום אחד המוסלמים יתאחדו שוב לג׳יהאד וכל העולם יומר לאסלאם.

shachi אמר/ה:
איך אני רואה את הדמות:גמד מוסלמי אדוק שמסתובב ברחבי הארץ כדי לנסות ולמצוא חפצים איסלאמסטים עתיקים.הוא מטיף לאסלאם בכל עיירה שבה הוא עובר,ומאמין בלב שלם שיום אחד המוסלמים יתאחדו שוב לג׳יהאד וכל העולם יומר לאסלאם.
אני מבין שאתה רוצה לשחק כוהן?

נשמע מעניין מאוד.
אני בן 13, לא כל כך מכיר ואנור אבל רוצה ללמוד, ואני רואה את הדמות שלי כך:
זוטון קטן, לבוש בגדי ליצן וחבוש כובע פעמונים, מטייל, רוקד ושר מעיר לכפר בפטפוטים עליזים וחסרי משמעות. רבים אומרים עליו שדעתו נטרפה עליו בעת האפוקליפסה, וכך זה נראה, אבל הזוטון הקטן הוא יותר מסתם מטורף. יש בו צד אחר, אפל ואכזרי, שלעולם לא יודעים מתי יתעורר.... :twisted:

טוב, אני בן 12 מכיר את השיטה ויש לי ספר בבית ככה שזה מאוד פשוט
קובולד מעלה באוב מכשף
"כן, הרוחות הרעות הרסו את העולם הזה, אני יודע, הן אמרו לי, ואז קוללתי, הן מטריפות את דעתי, צאו לי מהראש כבר!!!"

יש לך בעיה עם מבוגרים ממך או צעירים ממך?
לאו דווקא, אבל זה יהיה שיקול בבחירת השחקנים.

נשמע מעניין מאוד.
אני בן 13, לא כל כך מכיר ואנור אבל רוצה ללמוד, ואני רואה את הדמות שלי כך:
זוטון קטן, לבוש בגדי ליצן וחבוש כובע פעמונים, מטייל, רוקד ושר מעיר לכפר בפטפוטים עליזים וחסרי משמעות. רבים אומרים עליו שדעתו נטרפה עליו בעת האפוקליפסה, וכך זה נראה, אבל הזוטון הקטן הוא יותר מסתם מטורף. יש בו צד אחר, אפל ואכזרי, שלעולם לא יודעים מתי יתעורר....
האם אתה מכיר את החוקים? יש לך את הספר? איזה סוג דמות אתה רוצה לשחק?

לחבר שלי יש את הספר ואני מתכוון לשאול ממנו וללמוד.
את הסוג דמות באופן יותר קראנצ'י-
סוג של (במונחי די.אנ.די) בן מחצית טרובדור מטורף שסובל מפיצול אישיות.

אני בן 16.
וואו הייתי ממש רוצה להצטרף רק אין לי את הספר אבל אני ירכוש אותו כנראה באייקון.
בן אנוש שחום עור ,שער שחור ארוך ודליל בצבע שחור חובש כפייה שחורה, צעיר.בעל עיינים שחורות.
אני לובש ווסט סגלגל שלא מחסה לי את החזה והבטן, חוגר חגורה צהובה מבד שבה יש לי סוג של חרב מעוקלת וסכין בצד השני, ומכנסיים חומות ממשי.
יש לי תיליון חצי סער כסוף על הצוואר. ובאתי במקור מאזור שבין שתי נהרות גדולים.
אני חושב שאני היה סוג של נוכל.

SandChicken אמר/ה:
shachi אמר/ה:
מתלבט בין כוהן לאלוף,למען האמת.

shachi אמר/ה:
SandChicken אמר/ה:
shachi אמר/ה:
מתלבט בין כוהן לאלוף,למען האמת.
לאלוף אין לחשים ולכוהן יש והאלוף גורם יותר נזק

הערה: שכתבתי "הוא" בהודעת ההרשמה שלי התכוונתי כמובן לה'. הגיבור שלי לא ממש יכול לפקפק בהאם הוא עצמו חי
1.מקצוע:סייר
2.גזע:אורק
3.שם: אלקאבר אדום העיניים (הערה:שים לב שהשמות לדוגמה של האורקים נשמעים כמו שמות של מרוקאים).
4.חזות:
עיניים חייתיות,כשל זאב,או כשל משהו מעבר לכך.
ראש מכוסה בברדס להסוואה
הברדס הוא חלק מאדרת בעלת חזות מתפוררת אך עמיד להפליא (בהתחשב במראה הבלוי היא מחזיקה מעמד המון).
גוף גמיש.
5+6.תכונות: זריזות-16 (+2),כוח-15 (+1),חוכמה-13 (+1),חוסן-12 (+0),כריזמה-9 (+0),תבונה-8 (-1)
7.נק"פ:20
8.מהלכים:
מהלך גזע (אורק)-כאשר אתה נתקל לראשונה ביצור בעל תבונה חייתית או נכנס למאורה או קן של יצור כזה,שאל את המנחה שאלה אחת אודות היצור. היא תענה לך בכנות.
חיה מלווה-זאב ( פלאף-אדום עיניים וזהוב פרווה), מאפיינים: פראות +2, ערמומיות +2, 0 שריון, יצר +1, נקודות חוזקה:מהיר, חד חושים. אימונים: גישוש, ציד. נקודות חולשה:עקשן.
ציד ומעקב,קליעה למטרה.
9.נטייה-ניטרלי
10.ציוד-קשת ציד (קרוב,רחוק,1 משקל),חנית (הישג,1 משקל),ציוד הרפתקנות (1 משקל),שריון עור (1 שריון,1 משקל), מנות קרב (5 שימושים,1 משקל) וצרור חצים (6 תחמושת, 2 משקל). מעמסה 26.

11.
היזהרו מאלקאבר אדום העיניים- הסיפורים עליו מספרים על רוצח אדום עיניים שדרך אדרתו יכול לירות בעקרב בטווח עשרים מטר ממנו ולאכול אותו חי, והוא לא מספר על האמינות של הסיפורים האלה, למרות שחיוך מתפשט על פניו בכל פעם שהוא שומע את הסיפור הזה. חברו הטוב הוא זאבו הנאמן שאם תנסה להרחיק אותו ממעיין כנראה תסיים בלי יד.

12.ראסליון הוא חבר של הטבע, לכן אהיה אני חברו
הדרכתי את מריאן בעבר והוא חייב לי על כך.

שם: ראסל (קיצור של ראסיליון)
מקצוע:דרואיד
גזע: בן אנוש
מראה+רקע: ראסיליון הוא בן אנוש שחום עור, בעל שיער מבולגן ומלוכלך בחול, עיניים נבונות וכחולות כמו השמיים ובגדי עור מעשיים אשר יצר מעורות הטרף שלו. ראסיליון אולי נראה כמו אדם רגיל, אך האפוקליפסה השפיעה עליו באופן חזק מהשאר- היא העניקה לו את היכולת לשנות את צורתו לכל חיה במדבר- יכול שעזרה לו לשרוד בעולם הקשה שהיה בעבר ארץ ישראל. אך שינויי הצורה הללו השפיעו גם על גופו האנושי- הוא אף פעם לא הצליח לשכוח את הפעם הראשונה בה שינה צורה, וגרם לציפורני רגליו וידיו להפוך לטפרי נמר.
כעת הוא משוטט במדבר, מחפש אחר ארטיפקטים עתיקים מהימים שלפני החורבן.
כוח: 9 חוסן: 12 זריזות: 13 תבונה: 15 חוכמה: 16 כריזמה: 8
נק"פ: 18
נזק: 1ק6
מהלך גזע: יכול לעטות צורתה של חיה מבויתת
ניזון מהטבע:לא צריך לאכול או לשתות
לשון הרוחות: יכול לדבר עם חיות מהמדבר
יליד האדמה: יכול לשנות צורה לכל חיה מהמדבר
סממן- טפרי נמר במקום ציפורניים
שינוי צורה- גלגול+חכמ: +10=3 שמירות, 7-9= 2 שמירות, -6= שמירה אחת והשלכה להחלטת המנחה
לימוד מהות- יכול ללמוד לשנות צורה לחיות אותן לומד
נטייה: טוב
ציוד: מגן עץ (+1 הגנה, 1 משקל), חנית (סמוך, מוטל, קרוב, 1 משקל), 3 נוגדי רעלים (0 משקל)
ראסיליון, הידוע בשמו "ראסל" הוא דרואיד מדברי, בן אנוש, בעל טפרי נמר במקום ציפורניים ויכולת להפוך לכל חיות המדבר. עיניו נבונות, סורקות את המדבר בכדי למצוא ארטיפקטים מהתקופה שלפני החורבן וכך לעזור לשקם את העולם. או לפחות לנסות.
הוא לובש שריון עור העשוי מעורות של חיות אותן צד במדבר, ומחזיק בידו בחנית אבן צור אותה הוא מסוגל להטיל בדיוק מרשים.
הוא עצמו חברותי מאוד, ושנות בדידות רבות במדבר רק החריפו את געגועיו לחברה, אותה מנסה להציל ככל האפשר בדרכו שלו.

קשרים: אלקאבאר מריח כמו טרף יותר מכמו צייד.
הרוחות סיפרו לי על סכנה גדולה שבאה בעקבות מריאן.

אלקאבר:

חברו הטוב הוא זאבו הנאמן שאם תנסה להרחיק אותו ממעיין כנראה תסיים בלי יד.
ממעיין?
אתה ידוע לשמצה, אבל בכל זאת נכנס למקומות יישוב. מדוע? האם זה רק כדי להשלים ציוד הכרחי או שאתה נהנה מדי פעם מחברת האנשים? או מפחדם?
מדוע סובלים אותך בערים? האם זה מפאת הפחד? האם אתה משעשע אותם? האם אתה רע הכרחי והם פונים אליך לקבל שירותים?

ראסיליון:
השם שלך לא נשמע מזרח תיכוני במיוחד, כיצד קיבלת אותו?
לפני החורבן נמרים עמדו על סף הכחדה בארץ, מה מצבם כעת?
לדרואיד יש מזכרת מהארץ הנבחרת, האם גם לך יש או שאינך זקוק למזכרת מאחר ועודך חי בארץ הנבחרת?

יאי מותר להחליט כמה דברים :D
ראסיליון אינו שמו האמיתי, כיוון שאין לו שם. את שמו הוא שכח מזמן בגלל שינויי הצורה ותנאי החיים הקשים. הוא בחר בשם ראסיליון בגלל שהוא תמיד אהב את איך שהשם נשמע.
שריונו עשוי עורות נמרים, אשר התרבו במהירות במהלך האפוקליפסיה והתחילו לשחר לטרף, מסכנים את הציוויליזציה.
חהב חניתו עדוי אבן צור, אותה שייף וליטש בעצמו.

שאלה- כמה זמן עבר מאז האפוקליפסיה?

חאג' עלי דאליב.
טרול בדואי זקן מאוד עם עין אחת, לבוש בלויי סחבות. בן 109 בצל.
קשיש משונה שיודע דברים ואוסף זבל עשוי מנייר [aka "ספרים"]. רועה את העיזים המוטאנטיות שלו באזור המאהל המשפחתי של החמולה, ובשאר הזמן אוסף זבל מאתרי האשפה הרבים שבנגב. יש לו נבוט מעץ ואקדח מתקופת המהפכה הצרפתית שעדיין יורה [!]. הוא עצמו חזק בערך כמו איש זקן וחולה, אבל יש לו מלא ערסים עם ג'ינסים, גבות מחוברות וג'ל בשיער [הוא זוכר בנוסטלגיות את הימים שבהם גם לו היה כובע של נייק ונעלי פקקים], שמסתובבים בשדות ונוקמים נקמות דם כשהוא מבקש מהם. כמו כל חקלאי פוסט-אפוקליפטי, חאג' עלי צד באכזריות כל אחד שמשתמש בקסמים בטריטוריה של השבט שלו. ואוכל לו את הלב.
מאמין אדוק בכך שהחורבן התרחש בגלל שלאללה נמאס מהיזרעאלין והוא השמיד להם את המדינה. מוסלמי טוב שמתפלל 5 פעמים ביום [הוא יתפלל במהלך ההרפתקה שלך!]. איש עשיר במונחים פוסט-אפוקליפטיים: אם הוא היה חי היום, הוא היה מסתובב במרצדס עם חלונות שחורים ומפזר דולרים בקזינואים של ירדן.

חזרה