• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

runaway-עץ הרשמה

סטטוס
נעול לתגובות.
"ג'ו,זה לא הזמן לסיים את ההמבורגר,האוטובוס זז בעוד 3 דקות"
"אז מה? יש לנו עוד אחד בעוד שעתיים. זמן לנוח"
"כנראה שלא הבנת אותי. הקצין על האוטובוס הבא"​

קליפורניה,3 ביולי 2003,אמצע שום מקום
כמה מתבגרים מגיעים ל"דינר הגריז" ויש להם רק 40 דקות לפני שהאוטובוס הבא לעוד אמצע שום מקום מגיע. אף אחד מהסועדים לא יודע למה,אבל הם צריכים להגיע לאוטובוס הבא,והם מוכנים לעשות הכל כדי להגיע אליו.
רק הם יודעים את כל הסיפור:
החבר'ה ממריאנדה,קליפורניה הובלו למחנה לנוער בסיכון-אולם לא היה להם שום סיכון מעולם. ההורים כנראה לא היו מספיק חכמים כדי לא לעשות 1+1 ולהבין שהם הופללו על מעשים שונים שהתרחשו באותו הזמן,שלוש ועשרים בלילה שבתחילת יולי,בגלל שהמעשים נעשו ברחבי העיר בעוד המתבגרים היו ביחד כל הזמן.
בכל מקרה הם נידונו לקיץ שלם במחנה לנוער בסיכון(או פנימייה צבאית) הידוע כ"נוער קולומבוס",אולם לנערים האלו אין קיץ שלם לבזבז,הם נוער!
מה הבעיה? בלי הרבה כסף,סטים של בגדים נוספים או חפצים למשכן חוץ מהבגדים שלהם,סביר להניח שהם לא יצליחו לעבור 713 ק"מ מהמחנה הביתה,אולם החבר'ה מהמחנה הצבאי לא ציפו לזה שחמישה זבי חוטם יברחו להם באור היום:חמשת המתבגרים היו ככל הנראה חברים ועברו בזמן שהוציאו את הבגדים הקודמים של החניכים (שבינתיים קיבלו מדים) למחסנאי(שיאחסן את הבגדים עד רגע השחרור),יצאו ונסו על נפשותיהם לדינר הקרוב.

אתם תתחילו כחמשת המתבגרים,כעיקרון במשחק אתם לא הולכים להיות גיבורים או אלופים-אתם תהיו פשוט בני נוער.
המשחק נע על מערכת זמן דינאמית,משמע אם מישהו לא מגיב תוך זמן מסויים הוא מאבד את הפעולה שלו,שזה קצת חבל,אבל אם אף אחד לא מגיב כל כמה ימים,נתפסתם-כעיקרון שלחו אחריכם ארבעה רב"טים במכונית,ואתם יכולים רק לנחש מה תחטפו אם תיתפסו לפני שתגיעו הביתה.
אתם מתחילים עם 50 דקות-זה הפור שלכם על הרב"טים. אם הפור יורד לאפס זו עוד דרך להפסיד(למרות שיכול להיות שפעולה גאונית תציל לכם את התחת,אבל בכללי די תידפקו אם הפור יורד לאפס).
אתם גם מקבלים מדדים-שינה,רעב,צמא ובידור. אתם יודעים איך למלא את אלו,אבל אם המדדים יורדים לרמה נמוכה אתם תחטפו מגרעות לפעולות שלכם. המדד משותף לכולם,אז לא צריך לעקוב אחרי כל אחד בנפרד.
אתם מתחילים עם כמה חפצים (תחליטו בעצמכם כמה מתבגר שנכנס למחנה צבאי יכול לקחת) כגון MP3,פנסים ו-ווקי טוקי(וכל הפיצ'פקעס מתחילת שנות ה2000 שאתם יכולים לחשוב עליהם שכנראה יש לכם בסמארטפון כיום) ועוד כמה ירוקים.

אז,אני אתן לכם כמה דרישות:
-ההבנה שאתם לא גיבורי על:כן,זה קצת קשה,אבל אתם לא יכולים לרוץ ימים על ימים או להעיף את הרב"טים במכה,אתם בסך הכל מתבגרים. הסיבה שאני שם את הדרישה הזו היא די פשוטה,והיא בשביל כל מי שחושב שבעזרת ידית של שרותים ושקית דוריטוס הוא יכול להעיף ארבעה רב"טים.
-תגובה אחת ביום:למרות שבדרך כלל אני אתן לכם יומיים (ואם יש שבת אז אני נותן אפילו שלושה לדתיים),סביר להניח שאני אתן לכם מרדפים,כלומר תצטרכו להגיב פעם ביום או שיקרה משהו לחבורה (אם כולם מגיבים אז הכל מסתדר ואפילו מחלקים חטיפים אבל אם שני אנשים לא מגיבים אני יכול לומר שהאוטובוס דרכים שאתם תצטרכו לקחת בכל פעם מחדש צריך תדלוק ואז אתם חוטפים קנס של כמה דקות או שהמזגן לא פועל וזה גורם ליובש שמוריד לכם את המדד צמא).
-תגובות סבירות:תגובה של חמש מילים קצת קשה לי בהתחשב בכך שזה אמור לבטא בין 10 דקות לשעה תחת לחץ בריחה. אם אין לכם מה לעשות אתם יכולים לכתוב נניח בשורה על זה שהדמות שלכם קוראת ספר או מנמנמת או משהו קטן כזה,זה יעזור לי מאוד (וגם לכם,בהתחשב בזה שהתגובות האלו אמורות לספק לכם הרבה פעמים את הצרכים)
-אף אחד לא יכול להיות עוזר השה"מ,גם ללא ידיעתו.

בכל מקרה,מספיק דרישות,זמן לטופס הרשמה,בגלל שאתם מכירים אחד את השני אתם צריכים לשים פה את טופס ההרשמה,אבל אם יש חומר סודי לעיני השה"מ בלבד תרגישו חופשי למסור לי:
שם:השם של הדמות,מומלץ אמריקן סטייל ('murica!)
רקע:כעיקרון העיירה מריאנדה היא עיירה אמריקאית ממוצעת-בתי שיכונים,קניונים ישנים,מגורים,רחבות סקייטבורד,מקום לבלות בו ועוד ועוד ועוד. תתנו כמה שורות,אבל לא צריך יותר מדי.
סיבת כניסה:תנו סיבה שמתאימה למעשה שהיה יכול להיות בלילה-לדוגמה פריצה,שימוש בסם,אלימות.
חפצים:אתם מתחילים עם ק'4 פלוס אחד (2-5) חפצים. חפצים זה כל מיני דברים שמקלים את המצב במחנה-MP3,ספר,קולה,דברים כאלו. קיבלתם אישור משטרתי להיכנס הביתה ולקול בכי האם לארוז כמה דברים וללכת,מה שאומר שאולרים וחבריהם יוצאים מהתמונה,וגם אסור לקחת דברים גדולים כמו גיטרות "מחשש לפגיעה".
כסף:תתחילו עם ק8+ 1 כפול 10 (20-90) דולר. אף הורה לא אוהב שלילד שלו אין מה לקנות(גם אם זה במחנה צבאי),או לחילופין הילד חסך לטקן 4 או לGTA החדש שיצא,אבל הגיעה הניידת מסתבר. בכל מקרה קיבלתם אישור משטרתי להיכנס הביתה ולקחת מה שהייתם צריכים (כסף וחפצים) ולאחר מכן ללכת למחנה.
הערות/שאלות/מי זו רבקה קלי?:

לאחר בקשת שיטה,אני אביא לכם את הרעיון הכללי של מה שעמד לי בראש. שימו לב שזה עדיין חופשיטה,אבל היא יותר מסודרת מהאחרות:
1.מדדים-תשמרו עליהם גבוהים ותוכלו לקבל בונוסים קטנים (הלך המזגן? אין בעיה,שתיתי קודם מים!) שימנעו מכם להגיע למצב של מדדים נמוכים (אין לי כוח,לא שתיתי כבר שעות...) שמורידים את היכולת שלכם לברוח. ככלל מפתח,אתם תתחילו עם כל המדדים ברמה "טוב".
הדרגות הן (בסדר עולה): "איום","גרוע","חלש","בינוני","טוב","גבוה","מצויין" ו"מושלם",שאני בספק אם תגיעו אליו,אבל הוא קיים.
2.תגובות דינמיות:תגיבו מהר,תקבלו בונוסים (החלטנו על דרך פעולה ואפשר להמשיך בלי בעיות נוספות ואפילו מחלקים בנסיעה מים או כריכים). חוסר תגובה תתאפיין בחוסר מעש ובבעיות שיתרחשו בעתיד (צ'יפס זה שקית אוויר,ובמקרה שלך זה 100% נכון).
3.תשימו לב לכסף שלכם-ללא כסף אתם מחוץ למשחק כי צריך לשלם לאוטובוסים. חלקכם יכולים להרוויח כסף דרך היכולות שלהם,אבל אלו מכם שלא,אתם פשוט צריכים להיזהר יותר עם הכסף.
4.תשמרו על הזמן גבוה-אתם מתחילים עם 50 דקות. ה50 האלו זה הזמן בין הרגע שברחתם והגעתם לבין הזמן שהם קלטו אתכם. מתי יגלו אתכם? אתם תדעו. אם הזמן מגיע לשלוש שעות אני נותן לכם ניצחון אוטומטי,אבל אם הוא יורד לאפס הם הגיעו אליכם וזה אומר ברוב המקרים הפסד.
5.גלגול מזל-לעתים תקבלו גלגול לבדיקת מזל. חמשת האנשים מגלגלים ק20. אם יוצא למישהו מכם 1 המצב נהיה גרוע יותר (האוטובוסים יותר איטיים ,אתם מאבדים חפץ) אבל אם יוצא 20 אתם יכולים או לקבל עוד זמן או לקבל שדרוג של הסטטוס קוו (האוטובוסים יהיו יותר מהירים,אתם מוצאים עוד שלושים דולר,דברים טובים כאלו) כשתוצאות של בין לבין יקבעו לפי עד כמה אתם קרובים להצלחה או בעיה אני סומך עליכם שתטילו ותתנו לי את התוצאות האמיתיות.
אתם יכולים לשמור גלגול מזל-אם אתם מקבלים 20 טבעי אבל אתם רוצים לשמור אותו אתם רשאיים להטיל שוב. ה20 הטבעי יכול להפוך ל20 טבעי בכל מקרה אחר (מקרה מיוחד הוא המאספת-אתם צריכים ששניים לפחות ישמרו באותו התור והשאר יטילו מעל לעשר),אתם לא יכולים לתת גלגול מזל.
6.איך אתם מנצחים? אם אתם מגיעים לשלוש שעות יתרון או שאתם מגיעים לעיר הבית שלכם אתם מנצחים.יש לכם עוד דרכים סודיות לנצח,אבל אלו הן מקרי מזל. מקרה שלישי של ניצחון אוטומטי הוא המאספת-אם שלושה מכם יטילו 20 טבעי (או ששניים מכם יטילו 20 טבעי והאחרים יקבלו 10 ומעלה,או שאחד יטיל 20 טבעי והשאר יטילו 15 ומעלה) תגיע המאספת שתיקח אתכם כל הדרך הביתה. אתם יכולים לקבל את המאספת החל מהרגע שאתם עוברים 200 קילומטר ראשונים.

האא ושאלה שחבתי עליה, מה המטרה שלנו בעצם?, כאילו להגיע הביתה ואז מה?, הריי ההורים שלנו שלחו אותו לשם לא סביר שהם יסתירו אותנו.

the tiger אמר/ה:
האא ושאלה שחבתי עליה, מה המטרה שלנו בעצם?, כאילו להגיע הביתה ואז מה?, הריי ההורים שלנו שלחו אותו לשם לא סביר שהם יסתירו אותנו.
הרעיון הוא שכשתגיעו תטהרו את שמכם בעזרת חקירה עירונית,אבל אם אתם רוצים להסתפק בלחזור הביתה אני יכול לציין שהמשטרה מצאה את הפושעים עד שתגיעו הביתה.
ותשים לב גם שעד שתחזרו הביתה זה יכול לקחת ימים. גם אוטובוס שנוסע 700 ק"מ במהירות ממוצעת של 70 קמ"ש צריך 10 שעות על הכביש,וצריך עוד כמה שעות לתחנות עצירה ורענון,אבל כל אוטובוס יקח אתכם במקרה הטוב 40 ק"מ על דרך 913 לדינר הקרוב,ומשם תצטרכו להשיג עוד כרטיסים ועוד אוטובוסים ובלי תכנון חכם של הכסף תצטרכו פשוט ללכת הביתה.

darkmo10 אמר/ה:
תמציא שיטה כללית (בעצם כבר יש לך בסיס)
אני אשלח ד"ד מחר (היום) כנראה.
שיטה כללית? אני עשיתי סוג של חופשיטה,אבל אני יכול לנסות לתת לכם משהו.
נ.ב:אני אתן לכל אחד מכם כמה יכולות לפי הרקע ומה שהוא לקח איתו,ותשימו פה את דפי הדמות שלכם אני אמרתי כבר.
היכולות שאני אתן לכם יכולות להיות מביאות כסף (קוסם),התחבאות לאור היום (שחקן תיאטרון),או פשוט מעלות מדדים מהר (MP3). אולי כמה מהן יכולות אפילו לתת לכם עוד זמן,אבל זה יכולות משניות.
אני אפרסם את התוכן האפשרי לתגובה במהלך היום.

שם: ריקי
רקע:ריקי הוא בן טובים שגר בעיר.
שנה לפני האירוע הוא הכיר מישהיוהתאב בה אבל הייתה בעיה אחת.
היא הייתה מהשכונות העניות.
עברו כמה חודשים עד שהוריו גילו על מרינה והחליטו לקרקע אותו לתמיד.
לאחר כמה שבועות הוא החליט שהוריו אינם מחליטים עליו עוד והואהתחיל בלילות לברוח לרחוב ולהתעסק בעסקים מפוקפקים כדי להשיג למשפחת של מרינה כסף.
אבל אחרי שהוא השיג כסף למרינה.
היא נטשה אותו.
הוא היה שבור לב והתחיל לחיות ברחוב הוא בנה מכונות יעילות לשכונות העניות עד שהוא הדרדר והתחיל למכור סמים ודברים פלילים נעזר באקדח שלו.
במעיל הכיסים שלו ובכסף מהוריו להשיג עוד כסף כדי שיוכל לברוח.
לאחר כמה שבועות המשטרה גילתה ממודיע אלמוני שהוא סוחר בסמים והם שלחו אותו לכלא.
סיבת כניסה:מכירת סמים
חפצים:מעיל כיסים מלא חפצים קטנים שהוא מתעסק איתם[ברגים,גומיות,וקפיצים.]
בקבוק משקה אנרגיה
שעון מכסף.
כסף:80 דולר

ד"ד:

שם:ביל
רקע:ביל הוא בן למשפחת קבלנים בעלי משכורת לא רעה.
ביל אוהב לשתות בירה סטלה והאירוע שלו התחיל במקרה שכזה:
הוא הלך לבר הנוער שבו הוא שותה את הבירה האהובה עליו ואדם הגיע,
הוא היה עם מעיל שחור גדול ופרצוף מפחיד ולפי מה שהוא ראה הוא קנה את בר הנוער מהבעלים והוא היה בטוח בזה כי הבעלים גם הודיעו.
הבעלים נתנו לו את המפתח ואז רק הוא היה בבר.
האיש הגדול נתן לו אבקה לבנה בתוך שקית,
ביל לא ידע מה זה והאיש אמר לו: קח,זה טעים.
ביל אכל והתברר שבאותו הזמן שהו השתמש בסם איש מהמשטרה עבר באזור וראה את ביל משתמש בסם וזה הכניס אותו לכלא.
סיבת כניסה: שימוש בסם.
חפצים:MP3
בקבוק בירה סטלה
בגד ים
כסף:60 דולרים.

omer2511 אמר/ה:
ד"ד:

שם:ביל
רקע:ביל הוא בן למשפחת קבלנים בעלי משכורת לא רעה.
ביל אוהב לשתות בירה סטלה והאירוע שלו התחיל במקרה שכזה:
הוא הלך לבר הנוער שבו הוא שותה את הבירה האהובה עליו ואדם הגיע,
הוא היה עם מעיל שחור גדול ופרצוף מפחיד ולפי מה שהוא ראה הוא קנה את בר הנוער מהבעלים והוא היה בטוח בזה כי הבעלים גם הודיעו.
הבעלים נתנו לו את המפתח ואז רק הוא היה בבר.
האיש הגדול נתן לו אבקה לבנה בתוך שקית,
ביל לא ידע מה זה והאיש אמר לו: קח,זה טעים.
ביל אכל והתברר שבאותו הזמן שהו השתמש בסם איש מהמשטרה עבר באזור וראה את ביל משתמש בסם וזה הכניס אותו לכלא.
סיבת כניסה: שימוש בסם.
חפצים:MP3
בקבוק בירה סטלה
בגד ים
כסף:60 דולרים.
כמו שאמרתי,אתה אמור להיות חף מפשע,או לפחות להיות חף מהפשע ששתלו עליך. שימוש בסם (שאני מניח שזה קוקאין) הוא לא חוקי ברוב העולם ועצם השימוש בו עשוי לשלוח אותך למשפחה אומנה ולמוסד לעבריינים צעירים (אם אתה בגיר,העונש עשוי להיות מספר שנות מאסר פרט להתמכרות הקשה שיכולה לגרור אותך לבררה של המדינה שעליה אפשר רק לשער השערות). לקיחת הסם באופן מאולץ,שאפשר לשער שכך היה זה סיפור אחר.
בירה אתה לא יכול להכניס,משקאות אלכוהולים אסורים במחנה,חוץ מזה שהגיל המינימלי לשתיית בירה ואלכוהול בכללי בארצות הברית עומד על 21.
שלישית,לא נכנסת לכלא,נכנסת למחנה לנוער בסיכון.
בכללי אני מניח שזה בסדר,אבל אני אוריד את הבקבוק מהרשימה.

yarinarc אמר/ה:
darkmo10 אמר/ה:
נ.ב:אני אתן לכל אחד מכם כמה יכולות לפי הרקע ומה שהוא לקח איתו,ותשימו פה את דפי הדמות שלכם אני אמרתי כבר.
היכולות שאני אתן לכם יכולות להיות מביאות כסף (קוסם),התחבאות לאור היום (שחקן תיאטרון),או פשוט מעלות מדדים מהר (MP3). אולי כמה מהן יכולות אפילו לתת לכם עוד זמן,אבל זה יכולות משניות.
אתה לא חייב לתת לנו את השיטה. זו יכולה להיות שיטה שמראה לך פחות או יותר איך להגיב למה שאנחנו אומרים לך.

darkmo10 אמר/ה:
yarinarc אמר/ה:
darkmo10 אמר/ה:
אתה לא חייב לתת לנו את השיטה. זו יכולה להיות שיטה שמראה לך פחות או יותר איך להגיב למה שאנחנו אומרים לך.
שאתה בדינר (פונדק דרכים) אתה אומר מה אתה עושה (קונה צ'יפס,קונה מים,תופס ספסל ומנמנם,משחק פינבול,מפלרטט עם המלצרית,לוקח מתנה ממקסיקני חביב,דברים כאלו ואחרים). מה שאתה אומר יכול להיות חשוב כי אתה עשוי להעניק לעצמך עוד רמות במדדים (קנית צ'יפס? מדד האוכל עולה) ואף לזכות ביכולות.
אתה גם צריך לומר את הגלגול שלך,לא משנה כמה הוא גרוע,ויש לך גלגול אחד. בגלגול אתה לא אחראי לתאר את התוצאה,אבל מה שיקרה יקרה.
שיש מקרה מיוחד אני אציין אותו,ותיאלצו להגיב טוב אליו-אם אתם לא מגיבים טוב זה יכול להיות סוף המשחק,אבל תגובה טובה יכולה להשיג לכם טרמפים שיקחו אתכם יותר רחוק,יכולות נוספות ואפילו להשיג את המאספת בזמן.

באוטובוס אתם לא מגיבים-אני אומר מה קורה וכמה זמן הרווחתם. באוטובוס זו עוד הזדמנות להעלות מדדים.

זה בערך שני המקומות היחידים שתהיו בהם עד שתגיעו העירה,אז זה רק להגיב על הדינרים.

שם:קווין גריי
רקע: קווין גריי היה נער רגיל בעיר הגדולה ניו-יורק. אביו מייק היה איש הייטק, ועבד בניו יורק. אמו קארן הייתה ספרנית בספרייה שבמידטאון ולא הביאה הביתה כסף רב, זה היה תפקידו של אביו.
אבל כאשר קווין היה בן 10, משרד ההייטק של אביו פשט רגל ואביו ושאר העובדים נותרו בלי מקום עבודה. למזלו של אביו, חבר טוב שלו עזר לו למצוא מקום עבודה חדש בפלורידה. המשפחה השתקמה מאז, וקווין הפך לנער פופולרי מאוד בבית הספר, גם מצד הבנות וגם מצד הבנים. בגיל 15, קווין התחיל לצאת עם חברה מהכתה- שמה היה לוסי- והם נהפכו לזוג של ממש, ולא נפרדו כמעט מאז.
קווין תמיד התעניין במכונות ומחשבים, במיוחד בגלל שאביו איש הייטק. הוא למד מגיל צעיר טכנולוגיה ורובוטיקה והוא די טוב בזה, הוא יודע למשל לתקן מזגנים או בעיות במנוע באוטו של ההורים שלו.

זה קרה לפני כמה ימים. כמה ימים? רק כמה ימים? זה נראה כל כך רחוק עכשיו, כל כך מזמן. אבל כן, זה קרה לפני כמה ימים כשקווין חזר הביתה מבילוי רגיל עם החברים שלו.
הוא מצא שוטרים בבית שלו, ההורים שלו היו בסלון. מודאגים. "קווין! הנה אתה מתוק. בוא שב" אמא שלו אמרה, הוקל לה שהוא חזר.
"מה קרה אמא?" הוא שאל, מודאג.
"השוטרים פה רוצים לדבר איתך מותק, זה הכל" היא ענתה לו.
"אנחנו ניקח את המושכות עכשיו גברת גריי," אמר אחד השוטרים. קווין זוכר אותו בבהירות, הוא היה בן 30 בערך, ג'ינג'י עם שפם טורקי. "אז קווין, איפה היית לפני 3 שעות?" השוטר שאל.
"עם חברים. בילינו בקניון" קווין צחק, הוא לא הבין מה לעזאזל השוטר הזה רוצה ממנו.
"אם ככה, איך זה ייתכן שלפני 3 שעות נשמעה ירייה במזבלה הישנה, ומצאנו שם אקדח. ועל האקדח הזה היו את טביעות האצבעות שלך?" הוא שאל בקול חודר, בטוח בעצמו. קווין היה נדהם, הוא לא הבין מה המשטרה רצתה ממנו. הרי רק לפני 3 שעות הוא היה עם הח'ברה ועם לוסי. הם הריצו צחוקים בפארק קרוב לקניון. "האקדח הזה היה טעון דרך אגב, והיו שם גם כמה מחסניות ריקות על הרצפה. במרחק כמה מטרים משם הייתה גופה של כלב, גופה טרייה." השוטר המשיך, לא מסתכל לקווין בעיניים. "אני מצטער קווין, אבל אם אתה לא מודה עכשיו בזה, נצטרך לשלוח אותך לאנשהו לשאר הקיץ" אמר השוטר, ניפץ את הדממה המעיקה, וקווין קלט מה הוא אמר.
"לכל הקיץ?! אני לא יכול להיות במקום המחורבן שלך במשך שאר החופש! יש לי תוכניות, חיי חברה! משהו שלך כנראה אין!" קווין התעצבן די מהר. לא רק ששוטרים באים אליו הביתה ומאשימים אותו שירה באקדח על כלב מסכן, הם גם מכריחים אותו לעזוב את הבית ולבטל את כל התוכניות שלו כדי שיגררו אותו לאיזשהו מקום, לכל הקיץ?!
השוטר התרחק מקווין. "אם ככה, אתה יכול לקחת איתך 3 דברים. אני מצטער מר וגברת גריי, אבל זו הדרך היחידה. אני אתן לכם זמן יחד. אבוא מחר בשעה שש בבוקר לקחת את הילד" הוא אומר ויצא החוצה עם שאר השוטרים. כתפיו נשמטו בהקלה.

חפצים: מעיל עור שחור, נעלי ספורט של ניו-באלאנס, ארגז כלים.
כסף: 40 דולר
הופלל ב: רצח כלב באמצעות אקדח.

OUT
ח'ברה, אם לא הבנתם, אין פה סיבות כניסה וכאלה. הפלילו אותנו במשהו!!! אנחנו מנסים לברוח כדי ששמנו ינוקה מאשמה...
גם אין לנו הרבה כסף, אולי כמה דולרים בודדים. (מכוון לירינארק, אולי ההורים נותנים כסף. אבל זה לא הרבה בכלל, בטח לא 20-90 דולר...)

~ערכתי רקע, שיניתי את הכסף והציוד והוספתי הערה למנחה!~

nextorl אמר/ה:
שם:קווין גריי
רקע: קווין גריי היה נער רגיל בעיר הגדולה ניו-יורק. אביו מייק היה איש הייטק, ועבד בניו יורק. אמו קארן הייתה ספרנית בספרייה שבמידטאון ולא הביאה הביתה כסף רב, זה היה תפקידו של אביו.
אבל כאשר קווין היה בן 10, משרד ההייטק של אביו פשט רגל ואביו ושאר העובדים נותרו בלי מקום עבודה. למזלו של אביו, חבר טוב שלו עזר לו למצוא מקום עבודה חדש בפלורידה. המשפחה השתקמה מאז, וקווין הפך לנער פופולרי מאוד בבית הספר, גם מצד הבנות וגם מצד הבנים. בגיל 15, קווין התחיל לצאת עם חברה מהכתה- שמה היה לוסי- והם נהפכו לזוג של ממש, ולא נפרדו כמעט מאז.
חפצים: מעיל עור שחור, נעלי ספורט של ניו-באלאנס (אם זה מעניין מישהו: דגם New balance 990), מכשיר גאלאקסי S3.
כסף:10 דולר.

OUT
ח'ברה, אם לא הבנתם, אין פה סיבות כניסה וכאלה. הפלילו אותנו במשהו!!! אנחנו מנסים לברוח כדי ששמנו ינוקה מאשמה...
גם אין לנו הרבה כסף, אולי כמה דולרים בודדים.
נתתי לכולם 20-90 דולר (1ק8+ 1 ולהכפיל תוצאה ב10)
אלא אם אתה תייר זמן,אתה מקדים את זמנך בכמה שנים.
אני ציינתי במפורש שני דברים:
1.אתם ב2003 (למה ב2003? מצד אחד רובכם זוכרים את הילדות שלכם משם,מצד שני כל העניין של הלוויון לא ממש מתאים.
2.אסור להכניס טלפון למחנה. יש שם תא טלפון שתיאלצו לחלוק.
גם שכחת את סיבת ההפללה (סמים נפוץ פה,למרות שאלימות גם יכולה להיות אפשרות) ואולי עוד כמה דברים.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה