• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רעיון קטן שהיה לי בעקבות הSale בSteam.

סטטוס
נעול לתגובות.

King Revange

פונדקאי ותיק
משחקים מקוונים יש לנו בשפע - אבל הם מהסוג הכתוב.

חשבתי על זה, ולמה לא ליצור קבוצות במשחקי מחשב כמו Castle Crashers או Counter Strike? כל קבוצה תקבע את הזמן שלה לשחק, ובפורום רשומות השחקנים יפרסמו את האצ'יבנטים שזכו בהם או יספרו על איזה משחק אינטנסיבי במיוחד שהיה להם. גם משחקים של 1V1 יתאימו פה, כמו סטארקראפט או וורקראפט. אפשר לתת תמונות מסך כדי להכניס לאקשן ולגרום לעוד אנשים לשחק איתכם.

דעות, שאלות, מענות, טענות - יתקבלו בברכה.

לפי הבנתי - חבורה של טרולרים מהפורום (למשל אני וקינג - לא טרול ספאמר, אלא טרול בהקשר של המשחק) משחקים ביחד מג'יקה ומספרים את המעללים המטורפים שלנו

אני בעד, רעיון ממש מגניב

זה אכן היה הרעיון שלי.

אנשים משחקים ביחד משחקי מחשב מרובי משתתפים, ואחר כך כותבים על זה בפורום רשומות.

מי בעד ונגד?

זה נשמע נחמד. אני הולך לקנות את המשחק שהמלצת ואז יהיה אפשר לעלות רשומת. אפרופו, אפשר לשחק אותו גם מהמחשב וגם מהאקסבוקס (כאילו, סול מהאקסבוקס ואני מהמחשב) נכון?

אני לא חושב שיש טעם. כלומר, אני צחקתי כששיחקתי מונובאטל ועשיתי ניוק על הצבא קרייר של מי שנגדי, אבל מי שלא משחק SC2 לא הבין מילה ממה שאמרתי עכשיו. אם זה יבוצע טוב, אז אני לגמרי בעד ואתם מוזמנים לפתוח עץ(ים) על זה ברשומות משחקים. אבל אני לא חושב שיצליחו לעשות את זה בצורה מוצלחת, כי להעביר משחק מוצלח\מצחיק למילים כתובות זה מאוד מאוד קשה, אפילו עם סקרינשוט. מה שכן אפשר לעשות זה כמו סטרים שבו ממש מקליטים את כל המשחק, אבל זה מסובך בפני עצמו.

להקליט את המשחק? תוכל להראות לנו איך?

אני חושב שזה רעיון בסדר גמור. הכותב ישתדל להסביר מונחים ולהשתמש בכמה שפחות מהם כדי להקל על הקורא, יהיו סקרינשוטים ויהיו סרטוני הדרכה.

אני יודע שלהשתמש בobs זה פופולרי מספיק בשביל שיעשו מדריך על זה, אבל אי אפשר לעשות את זה על כל מחשב כי התוכנה (כמו כל תוכנת סטרים אחרת אי שם) מכבידה על המחשב. אז אני מניח שצריך לנסות ולראות אם אתה יכול.

בנוסף, לא תמיד צריך תוכנה חיצונית. SC שומר אוטומטית את כל המשחקים בשביל שתוכל לראות אותם מאוחר יותר, ומאוד פשוט לשים את זה על יוטיוב ולדבר ברקע. אני בטוח שזה לא המשחק היחידי שעושה את זה.

אני חושב שיותר מעניין לצלם ואז להעלות ליוטיוב, יותר נגיש ובאיכות יותר טובה
אני בעד לעשות משחק של כמה חברי פורום בפלאנטסייד 2!!!
אני במילא מתכנן כבר כמה זמן לעשות ערוץ רציני ביוטיוב של גיימינג ואני מחפש משהו להתחיל איתו

מורדין אמר/ה:
לי יש וורקראפט3 ואת ההרחבה אז איך ניקרא לערוץ
שלום מורדין וברוך הבא לפורום.
הדיון שהגבת בו הוא בן שלוש שנים ומעלה. מציע שתפתח דיון חדש לוורקראפט 3.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה