• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

החשכה החיה, מהדורה 4, עץ משחק

התקבלו חמישה שחקנים:
Redcloak
נקסטורל
סרדומין
liorgonen3
דינרבלו
המשחק מתחיל!
דינרבלו-
הצלחת לברוח מהכפר, התחלת לנוע לכיוון כפר אחר, מחפש דרך לטהר את שמך ולמצוא מקום מסתור, באמצע הדרך, אתה מרגיש ישנוני מעט, לאחר מכן, ישנוני יותר, ובסוף, נרדמת על הרצפה הקרה.
נקסטורל-
טיילת לך לכיוון כפר יחד עם ידידך הרובוט, אל מקום שבו משפחתך לא תצא אותך, באמצע הדרך, מצאת מכשיר משונה על הרצפה, התכופפת להרים אותו, מסקרנות, ברגע שהרמת אותו, הוא התחיל לפעול, לרגע אחד התפעלת מהמכשיר, ואז הבנת מה הוא עושה, גז שחור יצא ממנו, הישר אל פנייך, נפלת על המקום, הרגשת את עוזרך מנסה להעיר אותך, ואז הרגשת שנוכחתו נעלמה, והתעלפת.
סרדומין-
יצאת למסעך, לגלות דברים על העולם הזה, אולי אפילו למצוא את מי שהפך אותך למה שאתה, שתית קצת דם לפני, והתחלת לזוז, הלכת עם מדריך, באמצע הדרך, אתה מרגיש משהו כואב פוגע בך מאחורה, ואתה קופא במקומך, אתה רואה טרוגולדיטים יוצאים מאחוריי הסלעים מסביב, חלק אפילו השתמשו בבד בשביל להיות הסלעים מסביב, הם יוצאים, ואתה רואה שהמדריך שלך מדבר איתם, אתה לא שומע מה הם אומרים, אבל בסוף השיחה, שלושה תוקעים בו חנית, והוא נופל מת, אז הם שודדים אותו, ומכניסים אותך לשק גדול בצבע כחול, ככה אתה ממשיך עד שאתה מרגיש שהנסיעה נגמרה, ומניחים אותך איפשהוא.
רד קלוק-
אתה התחלת לטייל לכפר משני, שמועות אומרת שהוא גשר הקפיצה להצלחה, יצאת בחיפוש אחר יצירת מורשת וסמל, להפיץ את התרבות, יצאת לדרכך, כאשר היית בהפסקה בשביל לשתות ולאכול, 5 יצורים עם גלימות וברדסים קופצים עלייך, אחד מצמיד לך ממחטה לפנים, ואתה מתחיל לאבד הכרה.
ליאור-
חיית חיים שקטים בכפר, הלכת הליכה קצרה הביתה, משום מה נראה שהרחובות התרוקנו, אתה פותח את דלת הבית, ואז חוטף מכה חזקה בראש, משם הכל מטושטש.
כולכם מתעוררים, לאט לאט אחד אחרי השני, אתם נמצאים בקצה של מערה, הקירות עשויות מאבן שזוהרת בצבע ירוק חלוש, כולכם קשורים בשלשלאות פלדה, אתם רואים קצת דם על הרצפה והקירות, ולידכם יש שק קשור, אתם שומעים כמה דיבורים משונים, בשפה שאתם לא מכירים, מולכם יש שולחן אבן, מתחתיו יש דלי מלא מים, ועליו יש 13 סכינים, כולם שונים.
שכל אחד יתאר את הדמות שלו ומה הוא עושה.
סרדומין-
אתה קפוא בתוך השק המתואר למעלה, יש חור קטן בשק אז אתה יכול לראות את השאר, אל תתאר את הדמות שלך, רק תגיד לי מה אתה עושה(אם יש לך מתקפת טווח אתה יכול לתקוף את הקרח מבלי לפגוע בך).

OUT
סוף כל סוף!
IN
עמית
מכשיר מעצבן חושב ארין. למה הוא לא היה אצלי?

ארין הוא ננס צנום יחסית, שמשתרע לגובה מטר וחמישה, עיניו הצהובות חדות וגדולות עם אישונים מאורכים ומאונכים כשל חתול. אוזניו מחודדות מעט ומעליהן נמצא שיערו הקוצני והקצר בצבע חום-כתום ויש בו גם גווני כחול.
כאשר הוא מתאושש הוא אפילו לא מסתכל על החדר, רק מיד כורע על הרצפה כאילו מחפש משהו. משהו חשוב מאוד.
עמית
גולם! גולם! איפה אתה? צועק ארין במחשבותיו. מחפש את חברו.

in
רדיסיוס הוא אלף לבקן וכחוש שרק לאחר בחינה קצרה ניתן להבחין בצבא עיניו המסגיר את היותו דרו , הוא מביט סביבו ומקלל חרישית , מיד לאחר מכן הוא ממלמל "טוב , זו גם דרך להתחיל יום ." הוא מביט במי שיושב לידו , "יש לך מושג איפה אנחנו?"

"גולם!" צועק ארין ורץ אל היצור המתכתי הקטן. זהו יצור קטנטן, כולו עשוי ברונזה. הוא נראה כמעט חי, אבל רואים את המנגנונים זזים מתכת ללוחות הארד. ארין לוקח את העיגול הקטן מהיד של האוטומטון שלו ומסתכל על המכונה המשונה.

עמית
מבוכים- 23 (18+5)

IN
בלריוס מתיישב ממלמל "עזרי לי ארת'יס" ומבצע מחווה מהירה בידיו(OUT:בדומה להצתלבות של נוצרים,רק לארת'יס). לפתע הוא נובח על הננס הנרגש "היה בשקט! אין לדעת איפה אנחנו...או איזו סכנה ימשכו צעקותיך..."
הוא פונה אל האלף הלבן וארשת הפתעה על פניו כאשר הוא מבחין שזהו דרו "מקום הימצאנו לא ידוע לי...אבל סכינים על שולחן אבן...לא נראה לי שזהו סימן מבשר טובות" ולאחר מכן ניגש אל השולחן לבחון את הסכינים מקרוב.

OUT
בלריוס הוא זד המתנשא כמעט לגובה מטר ושמונים. שיעור חלק ושחור בעל מעט ברק כחלחל,הוא משתלשל עד לכתפיו. עורו אדמדם. זוג קרניים יוצא ישירות מעל גבותיו ומתקשת באלכסון אחורה וכלפי חוץ.זוג נוסף של קרניים,קטן יותר,בוקע ממתחת לעיניו לצדדים ומתעקל קדימה בקצהו. הוא מצהלך בצורה זקופה וגאוותנית החושפת את היותו בן אצולה.

OUT
אתם לא יכולים ללכת, כולכם כבולים בשרשראות.
סר-
ברגע שאתה פוגע בקרח, הוא לא מתנפץ, וגם לא נמס, הוא פשוט מתמוגג, מכאן כבר תכתוב שהדמות שלך יוצאת מהשק, איך היא נראית, ומה היא עושה.

out
הציוד שלנו נמצא עלינו ?
in
"אז לאף אחד אין מושג מה זה המקום הזה ולמה אנחנו פה?". , הוא מביט לתקרה במין מבט מתוסכל , "המצב הזה מתחיל להתאים למזל שלי יותר ויותר , למישהו יש רעיון איך להשתחרר מהשלשלאות האלה ?"

OUT
אני רק מבהיר את זה שאתם קשורים.
IN
אתם רואים בשק בן מחצית(סרדומין יתאר אותו בהמשך).
נקסטורל-
המכשיר הזה הוא כדור פולט גז, הוא בנוי כך שברגע שיצור בעל חום גוף ירים אותו, הוא יופעל, המכשיר עצמו חד פעמי, מכיוון שלאחר שנפתח, כל הגז יוצא, וקשה מאוד להכניס גז חדש מבלי להרוס את המנגנון, זה מכשיר שמאוד קשה להכין, וצריך הרבה ידע וחומרים בשביל לייצר כזה.

"כדור גז חד פעמי!" מתפעם ארין, לא מסתכל כלל על השאר אלא מרוכז רק בעצמו. "נדיר מאוד! מחוכם מאוד! מי יכול ליצור משהו כזה?" הוא תוהה לעצמו, ולפתע שם לב לסביבתו. הוא מסתכל על הדרו הלבקן. "אלף לבן? מה עוד הם ימציאו?" שואל ארין את עצמו, ואז שם לב לעיניו של ה"אלף". "אתה דרו?" שואל ארין מזועזע, "נחמד לראות מישהו כמוך כאן, לפחות לא כולם כאן עליונים".

"זד? עם ארבע קרניים?" שואל ארין את הזד כמובן, "מי אתה? ואיך יש לך ארבע קרניים?"

הוא מסתכל על בן המחצית, ומסיט את מבטו במהירות. לא מוכן להסתכל.

לאחר מכן הוא מסתכל על הטוניקה שלו, קרועה והרוסה, "נו, לפחות מהטוניקה נפתרנו. הי! אני ארין" הוא פונה לדרו אך מדבר בקול רם די הצורך כדי שכולם ישמעו. "זה גולם. הכנתי אותו בעצמי" הוא מראה לכולם את האוטומטון הקטן. "הוא טוב מאוד בהתגנבות וכזה"

IN
רדיסיוס מביט בחדר "כדי שנעשה היכרות נורמלית , לומרות העובדה שאנו בסיטואציה לא נורמלית ,שמי רידסיוס , או רדיס בקיצור , וכן הבנת נכון אני אלף אפל , אך אל תצפו לבגידות ולסכינים בגב , מעולם לא היה לי ראש פוליטי ."
מפנה את מבט לננס "למה את מתכוון בעליונים? , הגולם שלך יכול לשחרר אותנו? , ומה הבעיה שלך אם בן המחצית הזה?, ולפני שאני שוכח , מה השם שלך בדיוק ?"

מתוך השק יוצא בן-מחצית שנראה צעיר מאוד.
הוא לבוש בבגדי אצילים בסגנון מיושן, עורו לבן כשלג, שערו בצבע לבן פלטינה ועינייו אדומות.
"שלום" הוא אומר, וקורא את השלשלאות שלו בידיו החשופות.
למראות כוח העל המפלצתי שלו, הוא נראה ממש בלתי פגיע, ויחסית לרוב דמויי האנוש הוא נראה ממש יפה ומושך, אבל ממש יפה ומושך.

חזרה