• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מעבר עולמות-עץ הרשמה

omer2511

פונדקאי פעיל
אתם נמצאים במעבדה בשנת 2139 ואתם עומדים בתוך מכונת התכווצות
״היי,מתי זה יעבוד״ צועק לואיס
״רק כמה תיקונים ואכווץ אתכם״ אומר הדוקטור בקול רם
גלן פותח את דלת המכונה בכעס משחיכו יותר מדי זמן וברגע שהוא פותח את הדלת הדלת נסגרת
לפתע אתם שומעים את הדוקטור צועק ״שיט,זה השתבש!״
לאחר צעקת הדוקטור אתם מגיעים למקום לא מוכר
אתם כבר לא בני אנוש שעוזרים לדוקטור-אתם מוטנטים,סייבורגים וכו׳
המקום אליו אתם מגיעים נראה כמו כוכב מאדים לפי צבעו והמכתשים
לפתע מופיע מולכם חייזר והשאר במשחק...
קרדיט לירינארק אשר גרם לי השראה למשחק הזה
מחפשים 4 שחקנים!!!

היי עומר
אני רואה שבדיוק סגרת את עץ ההרשמה למשחק הקודם שניסית לפתוח, ואתה כבר פותח אחד חדש. כשאתה פותח כל כך הרבה משחקים כל כך מהר נוצרת תחושה שאתה לא משקיע במשחקים שלך- אף אחד לא רוצה להכנס למשחק שהמנחה עבד עליו רק עשר דקות, במיוחד אם המנחה הזה כבר פרש ממשחקים. אני מבקש ממך לא לפתוח משחקים חדשים עד שאתה יכול להבטיח לעצמך שאתה מסוגל להשקיע בהם, ולוודא שהם לא ייסגרו באמצע (או עוד לפני שהתחילו!).

חשבתי על זה הרבה והגעתי למסקנה שזה לא קשור לכמות המשחקים שאתה פותח, זה קשור אך ורק לסגנון ההנחייה וההגשה שלך.

עומר, הטקסטים לא מושקעים, הרעיונות לא כל כך מעובדים, ובאופן כללי נוצרת תחושה שאתה כותב מהבטן [כלומר, מה שבא לך באותו הרגע עם ההתלהבות], ולא מהראש. קח זמן, שפץ את הקטעים, שכלל אותם ואני בטוח שכולנו נתלהב מהם בסוף.

הדמות:
שם השחקן:טל(?)
שם הדמות:תבחר
מקצוע:נציג אלים(כמו שגריר חוקר רק של האלים)
גזע:רובוט אנושי
הגנה:6
נק"פ:8
כסף:170
ציוד:2 קילו כרוב כבוש,חרב ארוכה(1ק8),לפידים(2),2 עוזרים(רובוטים אנושיים) הנותנים תוסף 6 בקרב בהטלת 1ק8 והגעה ל-+6

יאללה אחי, אני זורם איתך.

שם שחקן:אסיד
שם דמות: צ'יפופו
מקצוע: פייטן האלים (כמו פייטן רק של האלים)
גזע: רובוט בצורה של קוף
הגנה:7
נק"פ:7
כסף:200
ציוד:2 קילו חצילים מטוגנים, חרב ארוכה, 2 עוזרים קופים (יכולים לזרוק קליפות של בננה באמצע הקרב והיריב צריך גילגול הצלה בשביל לא להחליק)

התקבלתי?

חזרה