• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צרות באררהם ווליום 2 פרקים:1,2: פרק 3: בחירות

אאוט-
כן, לאחר חודשים רבים מדי סיימנו את הפרק!

מי שרוצה לפרוש בשקט... זה הזמן.
ספאלי- איפה אתה? אם אתה לא כאן, תגיד...
תודה לכם על הסבלנות. זהו פרויקט שאם הייתי יודע, כמה קשה הוא יהיה, הייתי מוותר מראש. אבל בזכות ההתמדה שלכם, גם לי בא להתמיד, למרות שקשה לשהם בערך שש משחקים שונים בו זמנית, ועם זאת לתאם שיהיה מתואם. אז תודה לכם!

דבר שני, אני שוב אעשה משהו שאני לא מחבב- קצת אשתלט על העניינים. סליחה מראש.

פידבקים? חוץ מהעדכונים האיטיים...

דייפרנט, אם עדין לא תגיב בעדכון הבא, איאלץ להוציא אותך כרגע מהמשחק. לא באיום, צורך טכני של המשחק.

אין-

החולם-
"אני יצירה שלך. אני מהתת מודע שלך." הוא אומר. "אתה בעל כוחות כל כך חזקים... שאתה פשוט יצרת מציאות שלמה בדמיון שלך, אפילו את... המקביל שלך. אז להגיד את האמת?" מניח יד על כתיפך. "אני לא יודע מאיפה הכוחות שלך, אני פשוט... נוצרתי. והייתי חייב להעיר אותך, אבל לא רציתי שתהיה כמו המקביל שלך." מתנשף, מביט מהחלון.

עכשיו עשרות מבני החלום נמצאים בשכונה שלך, בלי לדעת מה לעשות בעולם שכל כך דומה, אך כל כך שונה.
עולם שלא נשלט על ידי דחפיו השתלטניים של ה"תאום" הסיוטי שלך.

ואולי... זה פותח... אופציות חדשות?

דייפרנט ועורב הדמים-

אאוט- רפואה שלמה. אין-

היצור המדמם מצייץ בקול דמוי חרק מחריד, ועף מעורב הדמים נהפך לשלולית דם סביבך.
הרונין שואג בזעם שולף את החרב מתוך דייפרנט שקורס, משתעל דם.
"נמאס לי מהחולשה שלך, פחדן!" הוא שואג בכעס. מצביע על עורב הדמים בחרבו המדממת. "לא נועדתי להינשא בידי רכי לבב כמוך!" הוא מסתער עליו בשאגה, אך דייפרנט מרחיף את עצמו אליו, ובחיבוק פועם, אתם מופיעים שוב בחדר בבית החולים.

דייפרנט נאנק, עדיין מרגיש כאילו חזהו פולח בחרב, קורס על הרצפה מתנשף. החרב של עורב הדמים, לא בידיו. הדבר האחרון שהוא מספיק לראות, זהו קבוצה של גברים במדים אדומים טקסיים מוזרים, עם נחשים כרוכים סביב ראשם ככתר.
אחד מהם אוחז בפטיש ומכה בפניו של עורב הדמים ומעלף אותו.

דייפרנט-
אתה מתכוון לשלוח להם פקודה טלפתית להפסיק, למרות הכאב המנטאלי והפיזי, אך אתה רואה את עוזרך, הטורנדו מעולף. וכן, הטלפון שלך מצלצל ונדלק בלי שתקבל את השיחה. "זה מסודר, זה בסדר." אתה שומע את הגנרל אומר בקול סמכותי.
אתה מרשה לעצמך להתעלף.
דיווחי המשטרה מספרים לך, על מספר גיבורי על ונבלים שנעצרו ביומיים האחרונים, כל מי שאתה שואל בנושא מכחיש שעורב הדמים הגיע לבית החולים.
וממילא יש אתגר חדש- משפחת דארקהארט מחדשת פעילות, ונראה שהיא משתלטת על שכונות במזרח העיר.
במקביל, טורנדו מבקש לחזור ללימודים במקביל לעבודה אצלך.
אתה מחליט על פי מודיעין שקיבלת, שריכוז גבוה של גיבורי ונבלי על פועל באיזור תיכון יוקרתי מאוד בצפון העיר. תיכון בשם בנדיקט היי.
אולי ימצא מידע מועיל...

עורב הדמים-
כאב. דם. כאב. דם. כעס.

כמו שיר טראנס, הם פועמים בך בקצב.
אם תפקח את העיניים, תמצא את עצמך בנפחיה מוזרה- יפני שמן וגדול בסינר עור, ומכנסי פשתן מזיע וטורח מעל חרב. לידו, ערימה של גופות מדממות.
הוא בוכה תוך כדי, אך דמעותיו מתאדות מהחום. הוא יוצק מהדם על תערובת הפלדה.

אתם עוצם עיניים.

כאב. דם. כאב. כעס.

אתה שוב פותח עיניים, ורואה את אותו נפח מקודם, אם ראש מרוטש על סדן. סמוראי נאה בשריון אדום, מרים את החרב החדשה והבוהקת. נדמה, שהחרב מזילה דמעה.

שוב חושך.

כאב. דם. כאב. כעס.

"היא יכולה להיות שלך. שלך באמת, אבל עליך להיות מוכן לקבל את היעוד האמיתי שלה." אתה שומע לחישה ביפנית, אך משום מה אתה מבין אותה.

אתה מתעורר, עם תחושה של כאב עז בלחי.
אתה מתעורר בכורסא, ידיך כבולות אליה בשלשלאות. כל גופך כואב ומדמם, בגדיך קרועים. הדמות שסטרה לך, מתרחקת במהרת נעמדת מאחוריך.
"מעניין מה יגידו היום בחדשות..." אתה שומע לחישה, ושומע אצבע לוחצת על כפתור. טלויזיה שהסתתרה בצללים נדלקת, מראה את החדשות.

אביר הלילה-

אתה ואיימי ביליתם היטב בלילה. נראה שהיא שכחה הכול, ואפילו את זה שגילית מי היא. כמו... קסם. סטן(אח שלו. נכון?) מסתגר בחדריו.
לא משנה.
אתה חולם על אביך לוחץ ידיים שוב ושוב עם הגנראל.

בוקר, איימי מעירה אותך. אתה מאחר ללימודים. כרגיל. אבל לפחות היא חיכתה לך, והכינה לך סנדביצ'ים.
אתם נוסעים לבנדיקט היי.
אווירה קלילה, ונעימה. טאליה שמחה לפגוש אתכם- ונראה שהרזתה במקומות הנכונים, ומתחילה כל הזמן עם איימי.
יום נעים, אם כי חבריך מתלוננים שרק בנות מעניינות אותך עכשיו ושאתה מתעלם מהןם.
אחרי הלימודים בילוי משותף עם טאליה ואיימי, כששוב טאליה ניסתה לגרור לאמת או חובה, אך איימי סירבה. אחר כך הצטרפתם לחבריך לבר שקט ונחמד.
קצת הנאה בחיים לגיבור, היא לא דבר רע! נכון?
עוד יום חולף. (תגיד מה הוא עושה, ואם הוא מארגן את הניתוח ל"לונה"). אתה מתעורר ושוב מאחר- הפעם מגיע ללימודים. (בדרך רואה חדשות)
אתה מגיע לשיעור ספורט.
יש שם ילד חדש. שיערו חום חלק, משקפיים אלגנטיים לאפו, לבוש בחולצת טי עם ציור של טורנדו. טאליה ועוד כמה בנות מדברות איתו וצוחקות.
איימי:"הא. הגעת! שמעת? הוא גיבור על, שנשלח להגן על בית הספר!"

המגיסטר-

כשאתה חוזר אל משרדיך, סאליזיס כבר שם.
"בוצע." היא אומרת, וכשאתה שואל מה היה בדיוק אמרה:"אחיו, הוא אדם הגיוני. אך אביר הלילה עצמו, מלא גאווה כלוחם טואטה דה נאן. אבל... שכנעתי אותו. ככל גיבור יש לו חולשה, ונראה שאינו מסוגל לסרב לבקשה של אישה." נראה שהעובדה משעשעת אותה.
ואז היא חוזרת לבהות בטלויזיה.
משעשע- יצור פלאי כמוה, מתהפנט ומתפעל מחפץ בנאלי ומטופש כמו ילד בן ארבע.

אבל היא בוודאי לא גנבת פשוטה כמו שהיא רוצה להציג את עצמה.

בכל מקרה, יום מועיל- כרתת ברית עם ליידי מכאניקה, הכרת את החולם- שלמרות עוצמתו אינו מושחת והשגת פגישה עם אביר הלילה ואחיו.

גניחות, ויללות בשפות נשכחות מתוך בתי הכלא של היצורים שכלאת מפריעות לשקט, אך לא לצפייתה של סאליזיס. עוברים יומיים. (סומך עליך שהוא מוצא מה לעשות, ותרגיש חופשי, עד לרמה השה"מית. אני סומך על ההגיון שלך. כלול התיחסות לחדשות. כמו כן, אתה יכול להיפגש עם אחיו של אביר הלילה בלי קשר אליו, ככה שמצייד את יכול להגיד שנפגשתם וכו')

אורנוס השחור-

יומיים שקטים יחסית, עוברים מבחינתך.
אך מהכנסיה נשמעות לחישות.
בוקר. אתה ישן במרתף הכנסיה העתיקה.
"היי... אורנווווווווס!" מישהו קורא בשמך בצחקוק.
"צא, צא מהמחבוא שלך..." קול אחר. מוכר.
(אני מניח שלא ראית חדשות, אך התעדכהת בצורה אחרת.)

חדשות בוקר ערוץ 777

גבר מגולח למשעי, עם מייקאפ מוגזם ופאה מסוגננת ליד שולחן עם קפה, פסאודו-ביתי, ליד מגישת חדשות חומת שיער שהיא ככל מגישת חדשות אחרות.
"בוקר טוב אמריקה." הם פותחים בחיוך.
"היום יש לנו כמה כותרות מעניינות." אומרת המגישה.

נראית תמונה- אישה בחליפה צמודה מוזהבת, זוהרת באור, מעל רובוט מרוסק דמוי דינוזאור.
"סולאריס שוב הופיעה ברגע האחרון! בניו יורק, רובוט ענק, בעל מפעיל מסתורי שהרס ארבעה בניינים ושמונה טנקים ושלושה מטוסי F 16, הובס בידי סולאריס!" סולאריס קורצת למצלמה, ועפה משם בהבזק זהוב.

"מחמם את הלב לדעת שיש מי ששומר עלינו." אומר המגיש.
המגישה:"אמממ... אבל יש איזורים שיותר קשה להם. וחייבים לזכור אותם." אומר המגישה.
"כן. אררהם, שעברה סדרה של פגיעות על, קשות עם מאות הרוגים, ואף נכנסת בימים אלה לנוהל חירום בסיוע הצבא." אומר.
כעת מראים, רכבי סיור צבאיים מסיירים באררהם.
"כעת, הבחירות על ראשות העיר מותחות שם מתמיד, ומוביל בסקרים, ארנולד בנדיקט הרביעי שהבטיח להשכיר חברת אבטחה מקצועית ולשתף פעולה עם הצבא בשביל השבת הסדר והביטחון לתושבי העיר."
אומרת המגישה.
המגיש מהנהן. "וישנן כבר תוצאות! מאדמן, (mudman), ספייד קינג (spade king) ועורב הדמים נעצרו."
נראים תמונה, של איש מפחיד שנראה עשוי מבוץ, לכוד באזיקים אלקטרוניים, שנראים שמכאיבים לו. חיילים מובילים אותו, והוא שואג על המצלמה יורק בוץ.
לצידו, גבר מוזר בחליפה, ושפם מסולסל, לבוש כמו מלך עלה מהקלפים. הוא צורח אדום:"אני דורש זכות לעורך דין! אני פושע פלילי! לא טרוריסט!" חיילים דוחפים אותו בבעיטה לרכב סיור.

"היום ב19:00 ערב, הנשיאה פטרישיה ביילינגס תישא נאום באררהם, בו תפרוס את תוכניותיה בקשר לעיר. בכיכר בלודי רוג'ר המסורתית שבדרום העיר. בנאום ינכחו, ראש העיר הנוכחי, ג'ורג' סטון, מועמדי העיר לראשות העיר, נכבדים נוספים והגנרל מאורציו."

שני המגישים:"ועכשיו לפולי התוכי, שמאוד אוהב לגלוש על המים..."

נתחיל מפידבק- אחלה משחק, הטוב ביותר ששיחקתי בפורום.
אני אוהב את זה שאתה נותן לשחקנים להחליט החלטות גם מחוץ לדמות שלהם(גם אם אני לא משתמש בזה הרבה)-מה שנותן הרגשה של כתיבת סיפור ביחד יותר מאשר "משחק".

IN
כללי-
אלה היו יומיים מנוצלים היטב, לאחר הפגישות שלו, הלך המגיסטר לבית המלאכה של ליידי מכאניקה, שם הם עובדים ביחד על ייצור חיישנים שמשלבים קסם ומכאניקה-לא אלקטרונית, בנוסף לכך הם קיימו מספר דיונים והחלו לתכנן כיצד יהיה אפשר ליצור את שדה ההסוואה מסביב לכל כדור הארץ, היכן צריך להציב את המוקדים לשדה וכו'.

המפגשים יהיו לפי הסדר- נתינת השרשרת ישר אחרי החזרה הביתה והחדשות, המפגש עם אחיו של אביר הלילה כמה שעות לאחר מכן והמפגש עם הגנרל מיד לאחר מכן.

נתינת השרשרת-
כשהחדשות החשובות מסתיימות, סוגר המגיסטר את הטלוויזיה במחשבה, כשסלאיזיס מסתובבת אליו הוא מחייך ושולף מכיסו שרשרת כסופה שבקצה צלב כפול, זהה לזאת שהוא עונד.
"כל עוד השרשרת הזאת עליך, אנו נוכל לתקשר טלפטית, לא משנה כמה רחוקים אנו אחד מהשני, בנוסף לכך, השרשרת תעניק לך הגנה פסיונית מסוימת שלכל הפחות תעזור לך אם יתקפו אותך פסיונית."
המגיסטר מהסס לרגע.
"לפני שתיקחי את השרשרת, את צריכה לדעת כי השרשרת הזאת, או הצלב שבקצה, אם נדייק, היא הסמל שלי, אם תחליטי לשאת עליך את השרשרת את תסמלי את עצמך כבעלת בריתי, על כל הנוגע מכך, וייתכן כי אויבי יתקפו אותך רק מהסיבה הזאת לבדה.
האם תיקחי אותה?"

המפגש עם אחיו של אביר הלילה(מה שמו?)-
המגיסטר משנה את צורתו לזאת של עורב ועף לאחוזה בה גרים אביר הלילה ואחיו, הוא מחפש את החדר בו נמצא האח ונכנס אליו בליתי-נראה, הופך את גופו ללא גשמי אם יש צורך בכך כדי להיכנס לחדר.
כאשר המגיסטר מזהה שהחדר ריק מאנשים מלבד האח, הוא שולח לו הודעה טלפטית.
אל תיבהל, זאת רק פגישת עסקים.
המגיסטר משנה את צורתו לצורה המקורית והופך את גופו לנראה, מחווה קידה קטנה בפני האח.
"אני מודה לך על שהסכמת לפגישה הזאת, אני ואתה צריכים לדבר על כמה דברים."

המפגש עם הגנרל-
המגיסטר נכנס למדיטציה ומחפש את הגנרל, מחפש אחר ההגנות החזקות להפליא שהוא חש בתוכו. כאשר הוא מוצא תא חומות ההגנה בסיב מוחו של הגנרל הוא "מקיש" עליהן, כמו אדם שמקיש על דלת כדי שהאדם שבפנים ידע שיש מישהוא בחוץ.
כשהגנרל מודע למגיסטר שנמצא "מחוץ לדלת", המגיסטר פונה אליו.
אנחנו צריכים לדבר, זהו בקשר לעניין הנוגע לשנינו ולארצך, עניין בו שיתוף פעולה בינינו יעזור לכולם.

אורנוס השחור-

שני גברים. שניהם בגלימות שחורות וארוכות, שניהם במשקפי שמש, שניהם חיוורים כמוות.
משהו בהם מרגיש מוכר.
אתה מרגיש חוסר מסוים, כאילו... כמה מהנשמות שבקרבך נמלטו איכשהו...
שניהם מביטים בבת אחת לכיוונך. "הנה אתה!" קוראים פה אחד

המגיסטר-

אאוט- תודה. בכיף. אני פחות אוהב את הקונצפט של "שה"ם VS השחקנים".... מקווה שנמשיך בצורה טובה.
אין-
נתינת השרשרת-
היא בוהה בשרשרת לרגע ארוך. מופתעת. אך, פניה הנאות מתעקלות לחיוך. "זה יהיה לי לכבוד רב." היא אומרת ולוקחת את השרשרת.
"היחידים שאכפת לי מה דעתם בנושא, בין כך ובין כך רואים בי בוגדת." היא מלטפת את השרשרת בין אצבעותיה הארוכות, ומניחה אותו על צווארה. היא קדה קידה עמוקה. "תודה רבה, אדוני המכשף."

_____________________________-

המפגש עם סטיבן סטילס-

אתה מוצא אותו, במעבדה משוכללת, עם טכנולוגיה מסוג שלא ראית מעולם. שזה אומר משהו. זאת.. הטכנולוגיה שהצבא רודף אחריה. מחשבים מעוגלים, שכתובים בשפת תיכנות שאתה לא מזהה, ובטוח לא מכדור הארץ.
נראה שהוא עובד על סוג של שריון, בעוד עשרות מחשבים קטנים מפקחים על הנתונים. הוא מפסיק, מביט בך בחיוך מובך. "אממ... אני מניח שהאבטחה שלי לא מתוכנתת נגד קסם." אומר.
ואז מרצין. "כן... אבל ברשותך נלך למקום אחר." הוא מוביל אותך לחדר אורחים יפהפה, עם כורסאות אדומות, ארון ספרים שולחן זכוכית. כוסות קפה כבר מוגשים.
"אני מקשיב." הוא אומר.

הגנרל לא מופתע.
אפילו בעולם הפסיוני, הוא פשוט ומחסופס כמו סלע.
כן. דבר מהר מכשף, יש לי מצגת להכין לנשיאה, בקרוב.

אני מצטער שלא הגבתי אבל אני בתקופת מבחנים כרגע . שבוע לאחר הבחירות אוכל לחזור ולהגיב . אשמח אם תוכל לדב״ש אותי אבל אבין אם תעדיף פשוט לוותר על הדמות .

"גיבור על, הא?
רק אידיוט חושף את עצמו בפני כולם." הוא אומר לאיימי בשקט, והולך להכיר את הבחור החדש.
"שלום לך, מר...?" הוא מושיט את ידו ללחיצה, בוחן אותו.

נתינת השרשרת-
המגיסטר מניח את ידיו על כתפיה של סלאיזיס ודוחף אתה בעדינות לעמידה ישרה.
הוא מחייך חיוך אמיתי של שמחה.
"את יכולה לקרוא לי 'אל' (לא god, קיצור של אלכס) "
(נראה לי נקודה מתאימה לסוף הסצינה)

המפגש עם סטיבן סטילס-

המגיסטר לוקח כוס כפה, מחזיק אותה בשתי ידיו כאילו הוא רוצה לחמם אותן.
"מהטכנולוגיה שאיך משתמש בה, ויותר מזה מהטכנולוגיה שראיתי אותך עובד עליה, ברור לי כי אתה כבר התוודעת לחייזרים ולטכנולוגיה שהם משתמשים בה.
כמו כן, ברור לי כי אתה מבין את גודל הסכנה שהאנושות עומדת בפניה כשגזע חייזרי יחליט שהוא לא מעוניין בקיומו של הגזע האנושי או בחירותו.
זאת לא שאלה של 'אם' אלא שאלה של 'מתי'.
כמובן, גם האנושות לא חסרת כוח, בייחוד עם כל אותם 'גיבורי על' שצצים בכל מקום, וייתכן שהם יכולו לעצור פלישה שכזאת.
אך זהו סיכון, ואפילו במקרה הטוב ביותר כדור הארץ יספוג פגיעה קשה.

אני רוצה למנוע את הפלישה לפני תתחיל, להקדים תרופה למכה, כפי שאומרים.

אתה הערת שההגנות שלך לא טובות נגד קסם, וזה אכן נכון-בגלל שההגנות שלך מסתמכות על טכנולוגיה, וקסם הוא נקודת החולשה של טכנולוגיה, לא משנה עד כמה היא מתקדמת.
כמובן, אי אפשר להגן על כדור הארץ באמצעות קסם, מגן קסום יכול להישבר בדיוק כמו כל מגן אחר עם משתמשים במספיק כוח.
מה שכן אפשר לעשות באמצעות הקסם הוא להחביא את כדור הארץ, ליצור סביבו שדה קסום שימנע מכל גע חייזרי גלות אותו באמצעות סורקים כלשהם.
אבל אני לא יכול ליצור שדה כזה לבדי, אני צריך עזרה, ואני מאמין כי אתה יכול לספק לי אותה.

מפגש עם הגנרל-

אל תדאג, המחשבות שלנו רצות יותר מהר ממה שאנו חושבים, לא משנה כמה השיחה הזאת תהיה ארוכה, היא לא תימשך יותר מכמה רגעים בעולם הפיזי.

"בתור גנרל של אחת האומות הגדולות בעולם שעוסק כבר עשרות שנים עם חומרים שהאזרח הפשוט לא מודע אליהם, ברור לי כי אתה כבר התוודעת לחייזרים ולטכנולוגיה שהם משתמשים בה.
כמו כן, ברור לי כי אתה מבין את גודל הסכנה שהאנושות עומדת בפניה כשגזע חייזרי יחליט שהוא לא מעוניין בקיומו של הגזע האנושי או בחירותו.
זאת לא שאלה של 'אם' אלא שאלה של 'מתי'.
כמובן, גם האנושות לא חסרת כוח, עם כל אותם מיזמים מיוחדים שאתה עובד עליהם או כל אותם 'גיבורי על' שצצים בכל מקום, וייתכן שהאנושות תוכל לעמוד בפני פלישה שכזאת.
אך זהו סיכון, ואפילו במקרה הטוב ביותר כדור הארץ יספוג פגיעה קשה ויהיו נפגעים רבים.

אני רוצה למנוע את הפלישה לפני תתחיל, להקדים תרופה למכה, כפי שאומרים.

מן הסתם כבר הבנת שנקודת החולשה של טכנולוגיה היא קסם, שניהם עובדים על חוקים אחרים של המציאות, מה שגורם לכך שמרבית הטכנולוגיה חסרת תועלת בכל מה שקשור לקסם.
כמובן, אי אפשר להגן על כדור הארץ באמצעות קסם, מגן קסום יכול להישבר בדיוק כמו כל מגן אחר עם משתמשים במספיק כוח.
מה שכן אפשר לעשות באמצעות הקסם הוא להחביא את כדור הארץ, ליצור סביבו שדה קסום שימנע מכל גע חייזרי גלות אותו באמצעות סורקים כלשהם.
אבל אני לא יכול ליצור שדה כזה לבדי, אני צריך עזרה, ואני מאמין כי אתה יכול לספק לי אותה.

המגיסטר
[spoiler[]
המפגש עם סטיבן סטילס~

הוא נאנח. "כאן הטעות שלך. מעולם לא פגשתי חיזרים בעצמי... אבל כמה שזה ישמע מגוחך, יום אחד ההורים שלינעלמו, ובמקומם מצאתי בחצר חללית מרוסקת." אומר.
"אני לא רוצה להשתחצן, אבל די מהר הייתי מספיק חכם להבין את הטכנולוגיה הזאת, ואפילו ליצור בה דברים משלי." אומר.
הוא שותק לרגע ארוך."להסתיר את כדור הארץ? אני לא יודע אם זה פרויקט אפשרי." אומר. "יש טכנולוגיה להסתרת תדרים, ולשיבוש גלי רדיו, אור ועוד. אבל להסתיר כוכב לכת שלם?" הוא מניד בראשו.
"זה מטורף מדי. שלא לדבר על זה, שיכול להיות שכב עשרות חיזרים נמצאים בכדור הארץ. מה יקרה להם?" שואל, ספקן וזהיר.
_____השיחה עם הגנרל

"אני יודע את כל זה. ואני לא מוכן לתוכניות פחדניות. תתעסק בהוקוס פוקוס שלך. יש לי קוסמי מחמד משלי."
______

(
הגנרל~

(סלח לי על חוסר העיצוב, כותב מפלאפון)

out
ואוו, עברנו ווליום. ולמרות כול הבעיות שהיו, אני עדיין חושב שזה אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי בפורום.

אני יוצא מנקודת הנחה שאני מכיר את הגיבורה הכי מפורסמת בעולם
in
"מה?...מי?" צ'ארלס לוחש שהוא רואה את הנפח
"אתה..." הוא אומר למראה הסמוראי

צ'ארלס קם מהכאב, ונעצר על ידי השלשלאות. הוא מתיישב, ובוחן את המחשבות שלו-בייחוד האזור ששיך לחרב.
"מעניין מה יגידו היום בחדשות..." הקול אומר, וטלויזיה נדלקת.
"סולאריס שוב הופיעה ברגע האחרון! בניו יורק, רובוט ענק, בעל מפעיל מסתורי שהרס ארבעה בניינים ושמונה טנקים ושלושה מטוסי F 16, הובס בידי סולאריס!"
"הא. תמיד תהיתי איך החיים שלה." צ'ארלס אומר "הכול נראה אצלה כול כך פשוט. כמה פיצוצים, פוזה למצלמה ולעוף משם. "
"כעת, הבחירות על ראשות העיר מותחות שם מתמיד, ומוביל בסקרים, ארנולד בנדיקט הרביעי שהבטיח להשכיר חברת אבטחה מקצועית ולשתף פעולה עם הצבא בשביל השבת הסדר והביטחון לתושבי העיר."
אומרת המגישה.
המגיש מהנהן. "וישנן כבר תוצאות! מאדמן, (mudman), ספייד קינג (spade king) ועורב הדמים נעצרו."

"סוף סוף הם עצרו אותי. לא נורא, זה היה רק עניין של זמן.
אבל המקום הזה לא נראה לי כמו בית סוהר, ואני בספק אם 'חברת אבטחה מקצועית' אומרת לעובדים שלה לשים נחשים על הראש וללכת לעבוד עם בגדי טקס, נכון?
זה משאיר אותי עם שאלה אחת- מי אתה, ואיפה אני?"

המפגש עם סטיבן סטילס-
"וכאן נמצאת הטעות שלך.
זה לא הפעם הראשונה שיש צורך להשפיע על כל כדור הארץ בהשפעה קסומה, זה נעשה בעבר, במלחמה הגדולה שבסוף התקופה שאתם מכנים "ימי הביניים", וזה יכול להיעשות כיום.
ובקשר לאותם חייזרים שכבר כאן..כל מה שצריך לעשות הוא למחוק את המידע ממוכם ומהטכנולוגיה שלהם לפני שהם עוזבים את הכוכב.

------------------------

גנרל-

פחדני? גנרל, אני מציע לך תוכנית שיכולה להציל את חייהם של מיליוני אנשים, לאור המבצעים החשאיים שאתה מארגן, אני בטוח שתסכים איתי כי העובדה שאף אחד לא יודע שניצחת פחות חשובה מעצם ההצלחה.
ובקשר לקוסמי המחמד שלך.. זה בדיוק מה שהם-חיות מחמד. הם דומים למג אמתי בדיוק כמו שחתול בית דומה לאריה.

אורנוס-

"בחייך, אתה כבר לא מזהה אותנו?" אחד מהם אומר, מסיר את משקפיו חושף עיניים אדומות, עם אישוניים חייתים. "אחרי הכול, היית הסגן שלי..." הוא לוחש בחיוך מלא שיניים.
השני מסיר את משקפיו:"ואולי שכחת שהשתמשת בספר שלי, בשביל לשמור עלינו בחיים?" אתה מזהה קריגאוס המכשף של השבט!
איך.. הם נמלטו ממך?

עורב הדמים-

הדמות מתקדמת אל הטלויזיה, מכבה אותה לפני שתספיק לראות את פול התוכי גולש על המים.
חבל.
אתה חש בפעימת כאב, החרב נמצאת בקומה מתחת. גבו של האיש רחב, ומותח את המדים האדומים בשרירים משורגים, עורו שחור והוא קירח.

אתה יודע מה צריך לעשות. צריך דם, נשמה וסבל כדי לחשל את החרב. החרב לעולם לא תהיה שלך בלי... דם כאב וכעס... אתה שומע לחישה.

הוא הופך את פניו אליך, כצפוי פניו רבועות מתחת לנחש המפוחלץ. מדיו נראים מוזרים, כשלצוארו מדליון פטיש, וכן למותניו סינר עם פטיש. על חזהו, מדליונים בסמלי גולגלת, ברק, ופגיונות וכו'.

הוא מחייך. "אתה חכם, עורב. אומנם הצלחת להרגיז כמה עבריינים קטנים... אבל עכשיו... סוף סוף נגעת בבעיה האמיתית בעיר... וכאן האבדון שלך, עורב." אומר בשקט פוקק את אצבעותיו.
עיניו אפלות. עיניים של רוצח שכבר משתעמם מהרג סתמי ומשעמם.
"ברוך הבא למשרדי השוברים החופשיים." אומר בחיוך.

המגיסטר-

המפגש עם סטיבן סטילס-

"נגיד שכן. תצטרך לתפוס כל אחד ואחד מהחיזרים האלה... זה פשוט... תוכנית גדולה מדי ובלתי אפשרית. אין לי מושג איך לעזור לך... אני מתרכז בלנסות לעזור לאחי, להפוך את הרחובות לבטוחים יותר." אומר בשקט. "אתה אולי צריך לדבר עם סולאריס. היא גיבורה ברמתך... אני ואחי גיבורים "ידידותיים לשכונה", אם אתה מבין למה אני מתכוון." מביט הצידה.
אביר הלילה בהחלט לא ראה את עצמו כך, אם הכריז מלחמה על הגנרל.

השיחה עם הגנרל

["תקשיב טוב, אזרח. אני לא משתף פעולה עם אף אחד, שהוא לא גנרל מוסמך מטעם ארה"ב. אם אתה מוכן, קבל על עצמך, לשרת את המדינה, עם כל הדברים שזה כולל. אני לא עובד עם פרילאנסרים."
אבל זה שקר. הרי היו כמה גיבורי על שגייס לקרב נגד אביר הלילה.
אולי זה משהו אישי נגדך?
"לגבי הקוסמים שלי... תתפלא... כמה מהם אולי אפילו תכיר. אבל בכל מקרה, הם יותר מועילים לי ממך. הם שלי. הם של ארצות הברית. הם לא איזה קאובואים שעושים מה שבראש שלהם.ler]

IN
החולם עוצר רגע, חושב, ואז קם ויוצא החוצה, מתחיל לתקשר אם בני החלום, מנסה להבין אותם, מה הם רוצים, מנסה לתקשר אייתם, להבין אותם

המפגש עם סטיבן סטילס-
"אם אתה רוצה "גיבור ידידותי לסביבה" כדאי שתדבר עם אח שלך, לפי הפעולות שלו בפגישה הקטנה שהייתה לנו עם הגנרל נראה שהוא מוכן לפתוח במלחמה נגד הצבא...
בכל מקרה, לא יהיה צורך לתפוס כל אחד מהחייזרים, כל מה שצריך לעשות הוא להוסיף לשדה סביב כדור הארץ יכולת שתעצור כל יצור שמנסה לצאת ממנו למספיק זמן עד שיהיה אפשר להגיע אליו.
בהחלט ייתכן שאצור קשר עם סולאריס, אלא שליצור אתה קשר ייקח זמן, זמן שאין לי כרגע.

תראה, אני לא מבקש ממך לעזור לי בבניית המתקנים או בהצבתם ברחבי העולם, מה שאני רוצה ממך הוא מידע-מידע לגבי הטכנולוגיה החייזירת שאתה מכיר, מידע לגבי איזה לוויינים מוצבים מעל כדור הארץ ומה מסלולם וכל מידע שיוכל לעזור לי לקדם את התכנית הזאת, כמו איך לתקשר עם סולאריס במהירות, למשל.
אני יודע שאתה רוצה להיות "גיבור שכונתי", אבל אני מבקש ממך לעזור לי במשימה שתעזור לעולם כולו, כולל השכונה שלך.

השיחה עם הגנרל
דבר ראשון, אני לא אזרח של המדינה שלך, ואני לא מתכוון לשרת אותה. אני משרת את העולם ככלל, ואת בני האנוש בפרט, בלי קשר לאיזה מדינה יש את הכוח הרב ביותר כיום.
דבר שני, אל תשקר לי, ראיתי איך השתמשת בדייפרנט, עוד לפני שהוא הסכים להיות חייל של המדינה שלך, אם אתה מוכן להשתמש בכוחות שהם לא חלק מהצבא, אין סיבה שתתנהג בטיפשות ותסרב לתוכנית שמגיע מחוץ לצבא.
אם מה שדרוש כדי שתקשיב להיגיון הא שאני אחתום את שמי בתוך רשימה כולשהיא, לו יהי כן, אבל אם אני רציך להחליט בין המדינה היקרה שלך לבין הגזע האנושי-אני בוחר בזע האנושי, ולו רק בגלל שהמדינה שלך היא סתם עוד אימפריה שתיעלם בסופו של דבר בעוד הגזע האנושי ימשיך לחיות ולהתפתח.

אביר הלילה-
"אני גר במערב העיר. אני עוזר של מפכ"ל המשטרה." אומר בחיוך.
הוא מגרד מאחורי ראשו. "אני די חדש בעסק, אבל מפכ"ל המשטרה מאמן אותי." אומר.

החולם-

הם מבולבלים, כולם כרובם. הם חיו בתוך סיוט מתמשך בעולם של הכפיל שלך.
הם זוכרים במעורפל משרות ומשפחות.. אבל לא יותר מזה. ונראה שיש להם כוחות חלום מוגבלים, אולי... מישהו שאפתן ממך היה הופך אותם לצבא בלתי מנוצח... אבל כרגע הם חסרי אונים ומבולבלים.
גרוע מזה, אין להם מסמכים. ועכשיו העיר לאט לאט נכנסת למשטר צבאי. זה עלול להיות בעייתי.

המגיסטר-

המפגש עם סטילס-

"אהה... אממ... אוקי." אומר בהנהון מהיר. "אין בעיה." הוא מקליק על מחשב כף יד במשך דקה, ושולף כרטיס זיכרון. "הנה, רוב המידע שאתה צריך ואני יכול להרשות לעצמי לתת לך." אומר.
"הלוויינים, חלק מהמידע על הטכנולוגיה.." אומר בשקט.
"אם יהיה לי עוד משהו אביא לך." מסכם.

השיחה עם הגנרל

"וכאן הגענו לנקודה, תייר.
אצלי ארצות הברית בעדיפות ראשונה. ארצות הברית היא לא איזו אימפריה זמנית, היא המגנה של העולם החופשי.
לא תודה, מכשף. אסתדר עם אנשים פטריוטים.

ואולי יש כאן משהו אפל מזה.. פריקיות שליטה? חשש ממישהו... שהוא לא יכול לשלוט בו?

חזרה