דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

צרות באררהם ווליום 2 פרקים:1,2: פרק 3: בחירות

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

Re: צרות באררהם ווליום 2 פרקים:1,2: פרק 3: בחירות

שליחה על ידי dragonian » 09 מרץ 2015, 17:45

הסמוראי האדום
ספוילר
הצג
"אתה לא תיענש. הגורל שלך חזק מספיק." אומר בפסקנות. "במיוחד אם תתחבר לגורל שלי." הוא מקליק במחשב ומראה לך הדמיה מעניינת- העיר בחורבות, מעלות עשן אך אנשים מחייכים בתקווה. הם עוזרים זה ל זה, ביחד משתקמים. רופא במדים קרועים מבשל בפחית שימורים מה שנראה כתרופה.
ההדמיה היא.. כמו צילום. "אחד מאנשיי קפץ לעתיד להקליט את זה. עכשיו תאר לעצמך.. חברה שנבנית על שיתופיות ותמימות כזאת... מההתחלה. האם זה לא חזון ששווה להקריב הכול בשבילו?"
המגיסטר
ספוילר
הצג
"אני הבן שלך." אורביין אומר. "ובאתי מהעתיד לתפוס את מקומי במועצה לפני שתהרוס הכול." אומר בחיוך מקסים.
חברי המועצה מתלחששים.
מרלין:"המגיסטר, אין גבול לתעלוליך!"
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 16 מרץ 2015, 23:32

ספוילר
הצג
המגיסטר ממשיך להתעלם ממרלין ובמקום זאת צוחק קצרות בפני הפולש.
"אני אצטרך יותר ממילים של זר גמור כדי להאמין למשהו כזה."
קולו מרצין והוא שולח את ידו קדימה.
"אם אתה באמת מהעתיד, הייתי נותן לך את התליון שלי כדי שתוכל להראות לי בתור הוכחה."
OUT
למעשה, אם המגיסטר באמת היה שולח מישהו מהעתיד, הוא היה מוסר לו קוד של 13 ספרות שכוללות בתוכן את הזמן ביחס לשנת הלידה של המגיסטר ואת המיקום הכללי שלו (ברמת דיוק של מאה קלימוטר)-בשיטה המתייחסת למקום הולדתו כנקודת ראשית הצירים או לחילופין באיזה מימד הוא נמצא.
הקוד מאוד פשוט, וככזה הוא בלתי ניתן לפיענוח. המגיסטר החל להשתמש בו לאחר שהוא קיבל הודעה מעצמו אשר נכתבה כמה מאות שנים לפני לידתו בה היה כתוב (בין השאר) הקוד והחוקיות שלו.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 18 מרץ 2015, 23:35

המגיסטר
ספוילר
הצג
"לא נכון אבא." הוא מחייך חיוך שחצן. "למעשה... לימדת אותי להגיד את זה: 34666960024527" משלב ידיים.
אם זה אכן מתאים לקוד שלך... מסתבר שהוא נולד... כאן באררהם. בעוד כמאה חמישים שנה.
"סיפרת לי שקיבלת את הקוד הזה מעצמך, לפני שנולדת." מוסיף
אבא סטאלין
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 21 מרץ 2015, 18:52

ספוילר
הצג
"זה... זה חזון שאני מוכן להאמין בו, אפילו במחיר של הכבוד שלי. עם אדון, בלי אדון, זה לא משנה- זה מטרה ראויה בלי קשר למי שמנסה להשיג אותה.
אבל לפני שאני אתחיל לעזור לך, אני רוצה לדעת עוד על ה"גורל". אתה אמרת ממקודם שאפשר למדוד אותו. איך? ומה זה משנה אם יש לאדם גורל "חזק" או "חלש"? "
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 26 מרץ 2015, 01:04

ספוילר
הצג
OUT
האמת שהתכוונתי שהקוד מוסר היכן נמצא המגיסטר ברגע כתיבת/מסירת הקוד בציר הזמן ביחס לשנה בה הוא נולד (הוא עצמו לא בטוח איך לקבוע את גילו, איך אתה קובע גיל של יצור שגופו קיים מספר שעות בודדות וזיכרונותיו מורכבים מאלפי שנים של זכרונות שהוא לקח מאויביו המובסים? בלי לדבר בכלל על השהייה בעולמות בהם הזמן זורם אחרת), אבל זה באמת לא משנה.
IN
המגיסטר מהנהן הנהון קטן, יותר לעצמו מאשר לאורביין.
המגיסטר פונה למעוצה.
"נראה שה..אורח הצעיר נמצא כאן בהזמנתי.. גם אם ההזמנה עדיין לא נעשתה. אני מתנצל בשמו על כניסתו חסרת הנימוס ואני אציג אותו רשמית כאשר ראשיד ומרלין יציגו את מועמדיהם לתפקיד ראש המועצה בעוד שעה שעתיים..
האם מישהוא מהנוכחים מתנגד לדחות את המשך המועצה לשעות ספורות על מנת לתת זמן לראשיד לבחור ולהביא את מועמדו?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 אפריל 2015, 02:27

הסמוראי האדום
ספוילר
הצג
"למדוד גורל? זאת דוקא יכולת מיושנת למדי." הוא צוחק. "הרשה לי לשעמם אותך מעט בפיזיקה בסיסית למדי. אני ואתה חווים במלואם... רק שלושה מימדים. אורך, רוחב ועומק. אך ברור וידוע לנו שיש מימדים נוספים- כמו המימד הרביעי- זמן." הוא מצביע על שעון. "אך בני האדם מצאו בצורה מלאכותית דרך למדוד זמן בעזרת קטיעתו לחלקים... במשהו הנוגע לנו. במקרה הזה, סיבוב כדור הארץ סביב השמש. ובכן... המימדים שמעל הזמן, שעליונים עליו באותה מידה שעומק עליון על אורך ורוחב... אנו מכנים גורל. המימד החמישי להערכתי ניתן לכנות הסתברות. הוא... זמן כפי שנע... לרוחב. אפשרויות שונות, לפנית הזמן. וכן המימדים שמעליו מעמיקים את העניין. הקדמונים היו מומחים בנושא. היום אוהבים ללגלג עליהם שהם התעסקו במיסטיקה במקום בטכנולוגיה, אבל למען האמת... הם הבינו שזה הרבה יותר חשוב ומשנה ממה שאנחנו יכולים לעשות בשלושת המימדים... המוגבלים. הם מדדו גורל. מלכים תיכננו מלחמות ומדיניות על פי קריאת הגורל. אנשים ידעו למצוא ביתר קלות את בחירת ליבם..." הוא משלב אצבעות.
"אך באופן אירוני ברנסנס... אלו שהתימרו לשחזר את גדולת ימי קדם דחו את קריאת המימדים העליונים כאמונה תפלה. בצורה מוטעית הם קישרו זאת לדת. הרעיון של קריאת דבר שמעבר לשליטתם ושהגיונו עליון מהגיון של בני תמותה איים על כל רעיונם על מרכזיות האדם."
הוא מקליק במחשב. "וזאת טעות חמורה. למשל, לו נפוליאון היה יודע... שגורלה של רוסיה הוא לא להתמוטט תחת כיבוש זר, אלא להתפרק מבפנים... לא היה מבזבז כל כך הרבה חיי אדם. הוא היה מעודד זרמים מהפכניים ומחכה בסבלנות. היטלר טעה בצורה זהה דרך אגב לגבי רוסיה."

הוא מביט בך מוודא שאתה עוקב :"ולגבי דרך למדוד... למען האמת זה פשוט. כל דבר שאתה יכול למצוא בו דפוס. מעיי חיה, כוכבים, שאריות של תה צמחים. זה לא באמת משנה. הרי הגורל זורם... אנחנו פשוט מודדים אותו ביחס אלינו, ממש בדומה לזמן"
המגיסטר

מרלין מרים יד:"אני מוחה בתוקף! מספיק להפוך את המועצה הזאת לקרקס!" זועם. כמה זעם יש בקוסם אחד? אפילו פאוסט מרוסן בהרבה. ראשיד קם ממושבו. "שתוק! שמענו אותך מספיק!" ובתמיכה שקטה מצטרפת שאר המועצה לתביעתו של ראשיד, עד שמרלין נאלץ לסגת.
אורביין בקושי מאפק גיחוך
אבא סטאלין
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 13 אפריל 2015, 12:12

ספוילר
הצג
"אני מתחיל להבין" הסמוראי מהנהן "עם כול מה שקורה כאן באררהם, זה לא כזה קשה לקבל את העובדה שקיימים מימדים נוספים, ושאחד מהם הוא גורל. החשיבות שאתה מעניק לגורל נראת פתאום הגיונית, אם הגורל הוא אכן מימד. כפי שתוכנית שאינה מתייחסת לזמן היא פגומה מיסודה, ככה גם תוכנית שאינה מתייחסת לגורל פגומה מיסודה, ואני מבין על כך שכללת את הגורל בתוכניתך. אבל, כפי שקיימים בעולם אנשים רבי עוצמה שיכולים לשלוט בזמן דרך טכנולוגיה או קסם, יכולים להיות גם אנשים שיכולים... לשלוט בגורל עצמו?" הוא חושב לרגע "אבל אני מאמין כי אני יכול להשאיר את השאלה הזו למועד מאוחר יותר- אני מוכן לעשות את מה שאתה צריך ממני"
ספוילר
הצג

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 14 אפריל 2015, 19:16

ספוילר
הצג
המגיסטר מעיף מבט מזהיר לכיוון אורביין ופונה לראשיד.
"קולו של מרלין לא יכול להיחשב בהחלטה הזאת מכיוון שיש לו ניגוד של אינטרסים.
ראשיד, אנחנו נשהה את פגישת המועצה לבקשתך, יש לך שש שעות לכל היותר להחליט מי המועמד שלך ולהביאו לכאן."
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 15 אפריל 2015, 23:55

הסמוראי האדום
ספוילר
הצג
הוא צוחק. "בשאלה הזאת, נגעת בלב ליבה של אררהם... אך באמת לצערי אין לנו את הזמן הדרוש לכך. הייתי רוצה לערוך לך טקס קבלה רשמי למסדר... אבל יש לנו פחות מ24 שעות עד הבחירות." הוא אומר. "אשמח אם תצא למשימתך מיד. אלא אם אתה מעדיף לקבל קודם עוד כוחות על? זה לא בעיה מבחינתי. זה לא משנה מבחינת הגורל, אבל אולי כך תחוש בטוח יותר." מציע.
המגיסטר
ספוילר
הצג
אורביין מרים ידיים, כאילו אומר שהגיחוך לא בשליטתו. ראשיד קד בפניך. "אני מודה על נדיבותך הנצחית מאגיסטר. אני רק מקווה שאוכל לשכנע את המועמד שלי, שהוא יכול לעזוב את תימן ליותר משעה קלה." ובמילים אלו מעלים את עצמו בעננת עשן ריחנית של קטורת.
פאוסט משתעל דם:"אני מניח שיצאנו להפסקת ביניים?"
אבא סטאלין
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 19 אפריל 2015, 20:40

ספוילר
הצג
"כוחות על?" הסמוראי שואל במבט רציני "אתה יכול פשוט להביא כוחות על לאנשים? או שאתה מתכוון לציוד?
בכול מקרה, אני רק רוצה עוד משהו שיעזור לי כנגד התקפות מנטליות. אני הרגתי את ההגנה האחרונה שהייתה לי בשביל להגיע אליך, אז אני אשמח אם יהיה לי תחליף." הסמוראי מסתכל על החרב לשניה וממשיך "אבל חוץ מזה אני מוכן לשמוע את המשימה שלי"
ספוילר
הצג

כאילו, ברצינות?

סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 20 אפריל 2015, 00:07

ספוילר
הצג
"אכן"
המגיסטר דוחף את כסאו לאחור וקם על רגליו.
"אני ממליץ לכולם להישאר בקרבת מקום, לראשיד יש שש שעות, אך אם הוא יצליח לחזור קודם יהיה חבל לבזבז זמן בחיפוש אחר חברי המועצה."
הוא מסמן לאורביין ומתקדם לאחת מפינות החדר, בבירור מעוניין בשיחה פרטית.
הוא בוחן את הטוען להיות בנו בצורה מעמיקה יותר ולבסוף שואל
"אז, למה אתה כאן ועכשיו?"
OUT
באופן מסורתי האציל שמזמן את המועצה אמור לארח את שאר המועצה במהלך ההפסקות (צריך לזכור שלרוב התכנסות המועצה לוקחת שעות וימים, והמארח אמור לדאוג לארוחות ומקום לינה, אף על פי שמדובר במסורת בלבד מכיוון שכל אחד מהאצילים במהחלט מסוגל לדאוג לעצמו), אבל המגיסטר לא מתכוון ללחוץ על מרלין בנושא ומאמין שמרלין ישתמש בהזדמנות כדי להשוויץ בביתו ותלמידיו.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 21 אפריל 2015, 08:34

הסמוראי האדום
ספוילר
הצג
"גם וגם." אומר בחיוך משועשע. "מאות שנים של חתירה להרס הציויליזיה, ביחוד עם עשרות שנים של מחקר אינסטינסיבי ברוסיה, סין וצפון קוריאה הביאו לנו מגוון יכולות מרשים בנושא." מסביר.
"במקרה שלך... הייתי מאמן אותך, אך כרגע אין לנו זמן לעשות את זה בדרך ה*נכונה*, לכן אדאג לקיצור דרך." הוא שולף ממגרה תליון בצורת פטיש. "זה יביא לך הגנה מנטאלית מרוב הטלפתים והיצורים העל טבעיים מלבד העוצמתיים ביותר, שמולם... אין קיצורי דרך בלי קורבן נורא." מסביר. "לגבי המשימה... עלינו לקדם את שבירת העיר ורבים ממי שיכולים לקדם זאת כלואים בכלא, שהפך לכלא צבאי שמסוגל לשמור על "נבלי על"." מסביר.
"אני צריך שתשחרר אותם, ועדיף בצורה הכאוטית ביותר."
זאת בקשה מענינת. בהתחשב בכך שרבים מהאסירים האכזריים ביותר נמצאים שם הודות לך.
המגיסטר
ספוילר
הצג
מרלין אכן מזמין את חברי המועצה להתארח ומציע אירוח מרהיב כיאה למכשף שמנסה לחיות בעבר מפואר שרק שמע עליו בסיפורים: כולל הגשת צלעות דרקון, וסלט תפוחי אספירדות יווני עבור הצמחונים שביניהם. קונצרט של כל נגינה. מימי הביניים מונפשים מנעים את הזימון בניגון בלדות שהיו להיט בתקופת מסעות הצלב. אפשר למצוא בכך אירוניה רבה.
בחדר הפרטי שמצאת נראה כמו חממה לצמחים מופלאים, שמורכבת מכיפה של זכוכיות ויטראז' עם רונות.
אורביון מחייך את חיוכו הזחוח. "העתיד שאני בא ממנו, מושלם, משעמם. אין שם צורך לא בי ולא בך." אומר. הוא מזכיר את אמו לא מעט. אתה חש שהוא לא ממש שיקר, ואיכשהו גם לא ממש אמר את האמת.
אבא סטאלין
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 03 מאי 2015, 21:15

ספוילר
הצג
קולו של המגיסטר יבש בעודו מוציא סיגריה מכיסו ומקרב אותה לזווית פיו.
"ראיתי פעם עולם מושלם, זה היה מקום שקט, נחמד, חסר חיים לחלוטין."
הוא מוציא את המצית הכסוף ומדליק את הסיגריה, נושם עמוק.
"אבל לא ענית על שאלתי.
אם הייתי מספיק נואש כדי להתעסק בזרם הזמן ולשלוח את בני כדי לתקן את המצב משהוא נוראי ברמה שעוד לא ראיתי בכל חיי עומד לקרות, ובמקרה כזה אתה תצטרך את כל העזרה שאתה יכול להשיג כדי למנוע אותה, וזה כולל בעיקר אותי כרגע.
אז אני שאול שוב-למה אתה כאן ועכשיו?
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 07 מאי 2015, 18:28

ספוילר
הצג
הסוראי שם את התליון על צווארו, בוחן את הסימן.
שימושי, אבל מפליל. מעניין כמה אנשים יודעים שהסימן הזה שייך לבנדיקט?
"אתה לא מודאג מזה שהם לא יעשו דברים לפי התוכנית שלך? אני מבין שאתה צריך שהם יגרמו נזק, אבל בטוח שיש כאן משהו שאתה לא רוצה שיפגע, נכון?
אבל אני מבין את המשימה. ה"צורה הכאוטית ביותר" ברורה לי- קרב אחד ענק שיפתח את הדרך החוצה. אני חושב שזה לא יהיה מוגזם לבקש ממך דרך להגיע לשם, נכון? אין לנו זמן אחרי הכול."
ספוילר
הצג

כאילו, ברצינות?

סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 12 מאי 2015, 02:57

הסמוראי האדום
ספוילר
הצג
"יש לנו די זמן. אני מעדיף שזה יקרה כמה שיותר סמוך לבחירות. ולא... אין שום גבול למהומה הזה... ידידי היקר- אמרתי- עולם ישן... עדי יסוד נחריבה. כל מה שיקרה יהיה במסגרת התוכנית." אומר בקול רגוע.
המגיסטר
ספוילר
הצג
"הו, אבל אני שלחתי את עצמי." הוא משלב אצבעות בחיוך מדושן עונג. "ואתה בעצמך לימדת אותי כמה שפחות להתעסק עם הזמן... זה מידע שרק יזיק לזרימת הזמן." מחייך, כאילו חיכה להיות בעמדת כוח עליך זמן רב.
אבא סטאלין
שלח תגובה