• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פיירי טייל- עידן הגיבורים (עץ משחק)

"המלחמה הותירה את העולם מצולק" הוא אומר,
"ללא קסמים, איך נוכל להתגונן מפני מפלצות? איך נוכל לשגשג?" שואל מאזין אחד,
"בעזרת הקוסמים שנותרו- הם אולי מעטים, אך בכל זאת- נאטסו, גאזיל, לוסי." המרצה נוקב בשמות הניצולים, "ועוד כמה כמו אלפמן, ארזה, האפי החתול המעופף וגריי, גם עוד כמה ששמם ברח לי, הם יעזרו". אבל נגמר הזמן שלהם. הם לא יחיו לנצח!" אחד האיכרים מתקומם. "אבל עד שהם יעזבו, הם עזרו, ואמן, עד אז נצליח להשתקם".

מאתיים וחמש שנה חלפיו מאז הנאום הגורלי- מאז תחילת העידן החדש- עידן הגבורה.

הדרקונים התחילו לחזור לעולם, יחד עם הקוסמים. אך סוגי קסם רבים נשכחו. נותרו קסמי היסודות, הדרקונים, השמימיים, והקנסו. זה הכל.

אך בזמן האחרון קסמים עתיקים התגלו מחדש, השדים התעוררו, ועכשיו, האנשים זקוקים לקוסמים יותר מאי פעם- לא שהם יודו בכך כמובן. גילדות מתחילות לקום מחדש- גילדת הסהר הלבן, גילדת הלהב השחור וגילדת הקיקלופ האדיר הן רק חלק מהגילדות החדשות. אתם- 6 קוסמים חזקים ובעלי פוטנציאל, נפגשים בפונדק של העיר. מסתכלים על לוח המשימות- משימות לשלושה עד ארבעה אנשים.

משימה אחת היא לרסן את השד הפחות יוקאי (שד ביפנית), המשימה השנייה היא להלחם בקוסמים אפלים והשלישית להגן על משלוח של חומרי קסם לגילדת הסהר הלבן.

אתם יכולים לתאר את הדמות שלכם, להכיר את האחרים ולהתחלק לצוותים.

שאלה- למה יש רק 3 משימות?
3 משימות בלבד יש רק בלוח של הקוסמים רמה S ואני לפחות יודע שאני בטוח לא ברמה S, אז?...
+משהו שולי- אני לא הייתי אומר את התרגום היפני במקרה כזה.
שד שנקרא שד... זה נשמע קצת מטופש. בחירה שלך אבל.

OUT
אני שמח לזכות בכבוד לשלוח את התגובה הראשונה לקבוע רף לתגובות במשחק!
שיהיה לנו בהצלחה והעיקר שנהנה...

אגב נקסטורל... כמה כסף יש לי?

IN
שני נערים נכנסים אל הפונדק. שניהם נראים בשנות העשרה שלהם ויש בניהם דמיון משפחתי.
מהשיחה העולצת בניהם ניתן להבין שהשמאלי בניהם שמו ג'ון , יש לו שיער שחור קוצני, עיניים כחולות ומבנה גוף שרירי. לבושו הוא מכנסיים בצבע ג'ינס וחולצה אפורה שעליה הכיתוב החבר שלי הוא קוסם, אני סתם נס מהלך.
הנער השני דומה מאוד לנער הראשון אך שיערו בצבע חום קצוץ ועיניו חומות, שהמצוטטים המשועממים יכולים להבין ששמו קאניס, הנער לבוש במכנסי דגמח, חולצה אפורה שעליה כובע-בוקרים ומודעת "מבוקש". הנערים מתייעצים בינם לבין עצמם כמה שניות בלחש...

נקסטורל
"מה דעתך קאניס?" אני שואל
"אנחנו יכולים להגן על הסחורות לגילדה ולדרוש לבד מהתשלום גם מידע על מפתחות" קאניס מביט בעבודה על הקוסמים האפלים "אין תיאור אבל תמיד יש סיכוי שאחד מהם הוא הולדר ואנחנו נוכל לגרום לו להילחם על מפתח. בנוגע לשד הזה, הוא לא נשמע קשוח מידי, ובתור שד בטח יש לו גישה למקורות מידע יותר ייחודיים ואולי נצליח לגרום לו לגלות לנו מה הוא יודע על מפתחות.
"אני לא אוהב את הרעיון עם הקוסם, הרוחות שאני מזמן הן בעלות ברית וחברות אני לא מוכן להמר עליהם, והגילדה תמיד תהיה שם נוכל לשאול אותם אח"כ, אבל הסיכוי שלשד יהיה מידע הוא מפתה מאוד."
"מתאים לי"
אנחנו מחליקים כיף בחיוך

...ואז מחליקים אחד לשני כיף בגיחוך ותולשים את מודעת השד מהלוח.
הנער שנקרא ג'ון מסתובב לפונדק וצועק "הי! אנחנו צריכים עוד קוסם או קוסמת שתעזור לנו להשתלט על השד הזה! רק מקום פנוי אחד אז תמהרו!"
לאחר מכן הם מתיישבים בחיוכים חסרי דאגות על הבר
"הי מוזג! מה אתה יכול להציע לנו?"

אהה נכון אנחנו לא בגילדות. שכחתי. סליחה.
טסוקימארו מתהלך באיטיות לעבר המודעות.
בגדי העור האדומים המהודרים שלו נראים לא שייכים למקום בו הוא נמצא.
הוא מתקדם באיטיות ובוחן את הלוח וסביבתו.
הוא בודק מי נמצא שם ואיזה משימות הם לוקחים.

אקרוס כבר נצמא בפונדק, בוחן את לוח המשימות כששני הנערים לוקחים את משימת השד.
לאחר עוד מבט חטוף אחד בלוח, אקרוס עוקב אחריהם לבר ומתיישב לידם.
"מצאתם את העזרה שלכם.
אני אקרוס, קוסם עצמאי, ואתם?"

אקרוס נראה כגבר בן מעט יותר מ20, יש לו שיער לבן-צהבהב והוא לבוש בבגדים שחורים דמויי-עור אשר מעוטרים בדוגמאות ברקים צהובים. על גב הז'קט (השחור) רקום סמל אדום של גילדת פיירי טייל האגדית.

IN
נקסטורל
קאניס וג'ון מתקשרים טלפתית
"ראית? פיירי טייל! ללוסי הארטופיליה האגדית מהגילדה הזאת היו 10 ממפתחות המזלות הזהובים!"
"אני יודע!" עונה קאניס בהתלהבות "מזמן לה השגנו חבר חדש... בוא נראה מה הקשר שלו לגילדה הזאת"

"זה ג'ון" אומר קאניס
"וזה קאניס" מגחך ג'ון
"אז אקרוס... פיירי-טייל? הגילדה עוד קיימת אחרי 250 שנה? או שזה, סמל כבוד או משהו כזה?"

אקרוס מניד בראשו לשלילה
"פיירי טייל התפרקה, בדיוק כמו כל שאר הגילדות לאחר המלחמה האחרונה.
הסמל הזה, יותר מכל, מסמן את המורשת והשושלת ממנה באתי-מכיוון שאני אחד מצאצאיו של ראש גילדת פיירי טייל-מאקארוב."
OUT
ד"א-אני באמצע הסדרה(פרק 73), אז בבקשה לנסות להמעיט בספוילרים ככל הניתן. (לדוגמא-אם מאקארוב פורש מתישהוא מהיותו ראש הגילדה-לא לכתוב על כך בגלוי.)

IN
קאניס מהרהר "ראש הגילדה השלישי... אחד משבעת הסיג'ים, שבעת הקוסמים החזקים ביותר של זמנו"
ג'ון רוצה להגיב כאשר לפתע הדלת נפתחת ונערה אדמונית שיער נכנסת לבר, היא מושכת את מבטיהם של כל היושבים בחדר ואז בחיוך חתולי מתעלמת מהם וניגשת לג'ון וקאניס
"sup?! יפים שלי... התגעגעתם?" קוראת הנערה
ג'ון מביט בה בחיוך "אינו, נחמד שהצטרפת ועוד על דעת עצמך... רוצה לשתות משהו?"
"מה יש?"
קאניס מושך בכתפיו "לודע... המוזג עוד לא הגיע אלינו"
אינו מביטה על אקרוס וקורצת בנועזות ואז בניפנוף שיער מתיישבת ליד קאניס ופורצת בשיחה ערה
ג'ון משמיע כחכוח בגרונו ומשיב את תשומת הלב של אקרוס אליו
"אז, אם אתה מכיר את פיירי-טייל ואתה צאצא של המאסטר השלישי אתה בטח תוכל לספר לי קצת על לוסי הארטופילייה, מזמנת הרוחות של הצוות של טטיאנה..."

OUT
הנערה נראית בדיוק כך אבל עיניים ירוקות
Red-hair-xD-anime-girls-15984665-420-599.jpg

אקרוס מושך בכתפיו.
"הידע שלי לגביה יחסית דל, תמיד התעניינתי יותר בחברים אחרים של הגילדה, מחסלי הדרקונים למשל.
אני יודע כי אחד מחברי הגילדה היה בעצם אחד מהרוחות שלה,
אני יודע כי היא הייתה מזמנת מיומנת בעלת מספר גדול של מפתחות המזלות הזהובים ושהקשר שלה עם הרוחות שלה אפשר לה לבטל את הזימון ללא רצון הרוחות ושהוא אפשר לכך שהרוחות יוכלו להגיע בכוחות עצמם אל העולם, ללא זימון מצידה של לוסי.
מלבד זה, רק שהיא באה ממשפחה עשירה, דבר שגרם צרות לגילדה, ושהיא הייתה חלק חשוב בכמה משימות חשובות של הגילדה, יחד עם הצוות של טטיאנה..

אבל מספיק לדבר על הידע שלי, מכך שאתה מתעניין דווקא בה אני יכול להסיק שלפחות אתה, אם לא שניכם, קוסם מזמן.
אני צודק?"

"צר לי להתערב בשיחה הכל כך מרתקת הזאת," אומר טסוקימארו בשיעמום בעודו מתקרב אל החבורה המדברת.
"אבל אני באתי לפה לצורך עסקים. אין לי אשליות לגבי עצמי ואני יודע שלבד לא אוכל לבצע משימה.
אתם טוענים שאתם קוסמים, כך שמעתי? ובכן אני מאתגר אתכם לקרב קסמים קצר בחוץ. בואו בעוד חמש דקות."
טסוקימארו יוצא מחוץ לפונדק, שערו הכחול הקצר מתנפנף קלות מאחוריו.

נקסטורל:
אני מקים את המחסומים הבאים:
1)יוצר זירה עגולה שאי אפשר לברוח ממנה ע"י רונות חסימה המסודרות במעגל ופועלות על כל מי שהוא לא אני.
ברגע שרק שניים מאוייבי יהיו בבתוך הזירה ואני בחוץ, הקיר יפעל וישאר עד שאחד מהם יביס את השני בקרב.
2)מסביב לאזור (גם מחוץ לזירה) אני יוצר רונת תנאי:
אם מישהו אומר שהוא יכול לנצח אותי בקלות, הקסם שלו מתבטל.

IN
"הו... יש לא משהו בראש לא?" ג'ון אומר חצי מקנטר-חצי מורשם
קאניס מהנהן במרץ "הו כן, הו כן..." אינו מסתכלת עליהם בחיוך ואז פונה שוב לחפש את המוזג הארור הזה שנעלם מהעין "הי אתה שם! תביא לנו כבר משהו לשתות!"

למרתוס, לכל מי שבפונדק, ולא יוצא לראות את הקרב וכמובן לא לטסוקימארו...
לאחר שיוצא הנער בעל השיער הכחול מהבר ג'ון פונה אל קאניס "בא לך?"
קאניס נעמד ומתמתח "מעולה, בדיוק בזמן להתמתח!"
לאחר שקאניס יוצא חוזר ג'ון לדבר,
"כן" מכריז ג'ון "אני מזמן רוחות" ידו של ג'ון נשלחת לכיסו ולראשונה אתה מבחין בשרשרת ברזל ארוכה, הוא שולף את השרשרת ומציג לראווה שני מפתחות כסופים.
"אז..." רוכנת אינו לעבר אקרוס "האם אתה יודע משהו על המפתחות שלה?" שואלת אינו בקול שגורם לאבנים להתיז זרם דם מהאף...

לכל מי שיוצא לראות את הקרב וכמובן לטסוקימארו...
קאניס יוצא החוצה בעקבות הנער כחול השיער
"אז... לפני שאנחנו מתחילים, שמי קאניס נעים לי מאוד. קרב ידידותי, חצי כוח?" שואל-אומר קאניס לאחר שהתיישר מקידת ההיכרות וממתין לנער שמולו

בחוץ
טסוקימארו קד קידה קלה עם ידו הימנית מקופלת מתחת לחזהו
"טסוקימארו קאגורו, למשפחת הקאגורו. (צורת פנייה של בן משפחה מכובדת יחסית)
בוא נחכה שאחד מהחברים שלך יצא ונוכל להעריך יותר טוב את היכולות של כולם.
אתם תלחמו שניכם נגדי. הבחירה בקשר לעוצמת הקרב בידיכם. אני, ובכן, אתם כבר תראו..."

למי שבפונדק
אקרוס מוציא ממחטה מכיסו ומנגב בשלווה את הדם מחזית בגדיו.
כאשר היא הגיעה, ג'ון אמר שהיא הגיעה על דעת עצמה, זה בתוסף העובדה שהיא גם מתעניינת במפתחות גורמת לכך שסביר מאוד שהיא רוח, למרות שאפשרי שהיא רק מכרה שלהם שהייתה בקרבת מקום.
"אתם חושבים שאתם הראשונים שמתעניינים במפתחות?
לרוע המזל, גורל המפתחות לא ידוע, ידוע כי האי איבדה כמה מהם לאויב שהביס אותה, וכי כמה נמסרו לצאצאיה, ישנם אפילו שמועות על כך שמפתח אחד נקבר יחד אתה, מפני שהרוח לא הייתה מוכנה לשרת אדם נוסף מלבד לוסי."

למי שבחוץ
OUT
שים ספויילרים... זה רק הגיוני שמי שבפנים לא יודע מה אנחנו אומרים
וכמובן... אל תשכח לרשום למי מיועד :lol:

IN
קאניס מגחך למראה הביטחון העצמי המופרז של יריבו
"אני לא יודע אם הם יצאו, ג'ון הוא די עצלן ואם אינו שם בפנים איתו..." הוא מושך בכתפיו בהשלמה
"אתה רצית להילחם" הוא מוסיף "בוא נתחיל או שאני חוזר פנימה למצוא את המשקה הזה שניסיתי להזמין"
לאחר שטסוקימארו אומר את דבריו קאניס מושך בכתפיו "טוב תשכח מזה, אני חוזר פנימה" בעודו מפנה את גבו הוא מלמל לעצמו "אולי יש לאינו סיפורים מעניינים חדשים..."

לשה"מים בנוגע לספוילר למעלה
קאניס שומר על דריכות מוסווית למקרה של תקיפה

למי שבפנים
IN
ג'ון נראה מאוכזב, הוא פונה לאינו "אז? הבטחת שתתני לי נשק מעולם הרוחות, יש לך משהו בשבילי?"
לאחר שאינו עונה הוא פונה בחזרה לאקרוס
"אז אם אנחנו אמורים לצאת ביחד למשימה... אולי תספר לנו קצת על עצמך? מי אתה ומה אתה ודברים נוספים
אינו תולה בך עיניים גדולות "הו כן! זה נשמע כל כך מעניין!

OUT
השאלה שהפנתי לאינו בעצם מופנת אליכם שה"מים נכבדים,
בדומה לוירגו שנתנה ללוסי... העדפה של ג'ון זה קאטנה ולא שוט אומנם...

בחוץ:
"בסדר. אני מוכן להלחם בך." טסוקימארו מציב את החרב שלו בעמדת לחימה.
עיניו של טסוקימארו מביעות את התסכול שהוא חש בקשר לרעיון המחייב אותו להלחם ביריב אחד בלבד.

IN
מי שבפנים:
המוזג מתקרב אל השולחנות שלכם מקריאתה של אינו, עיניו מתרחבות כשהוא רואה אותה, "מה תרצו לשתות? יש לי פה בירה משובחת, יין אדום, וויסקי וכמובן ארס-דרקון.

OUT
בנוגע לקרבות: כל אחד מכם אומר איזו התקפה הוא מפעיל ואז אני מחשב ע"פ הכוח שלכם והאנרגיה שהלחש צורך איזה לחש יותר חזק. אני גם אומר לכם כמה אנרגיה כל לחש שעשיתם לקח.

בנוסף, סאראדומין חולה, אז עד שהוא יבריא הוא לא ישה"ם לפי ידיעתי...
נ.ב- כולם מתחילים עם 4000 ג'וואל.

חזרה