יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

משחקי האלים(5\5)- משחק המשך

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
muzar

משחקי האלים(5\5)- משחק המשך

שליחה על ידי muzar » 24 אפריל 2012, 21:35

באיחור קל, המשחק ממשיך!
למי שעוד צריך להזכר-http://forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=13&t=30827

טיגר
ספוילרהצג
IN
הם הולכים כמה ימים, בלי שום דבר מיוחד. ביום החמישי למסעם, הם מבחינים בחיה מוזרה, מעין כלב עם שני זנבות, שגודלו כגודל סוס, הוא נראה רעב...

IN2
"בסדר, על כל לפיד שתיתן לנו ניתן לך גיד"
יוטקו
ספוילרהצג
OUT
תיתן סיטואציה קצרה של חברי המשלחת רגע לפני היציאה למסע, משהו שיכניס אותי לאווירה ויראה לי מה טיב היחסים וסוג הדיאלוג ביניהם.
IN
"נו, תכניסו אותנו, למה אתם בדיוק מחכים?" אומר מנהיג הענקים.
דינרבלו
ספוילרהצג
IN
"אין לי מושג!" צועקת הרוח, ומיד תוקפת אותך בחיזיון, אתה רואה את הכפר של הגרוניונים כמוש ונבול, את הגרוניונים עצמם כאל מתים נוראים, המראה איום, הכל מוזנח, אנרכיה. המראה עצמו פוגע בך קשות.

OUT
תיתן סיטואציה קצרה של חברי המשלחת רגע לפני היציאה למסע, משהו שיכניס אותי לאווירה ויראה לי מה טיב היחסים וסוג הדיאלוג ביניהם.
ספלי
ספוילרהצג
OUT
אתה סתם שולח משלחות או שאתה גם משחק במשחק הצד? אם אתה גם משחק במשחק הצד תאר את חברי המשלחת, האישיות, הכשרונות והמראה שלהם. וגם בכלליות את היחסים ביניהם. אחר כך תיתן סיטואציה קצרה של חברי המשלחת רגע לפני היציאה למסע, משהו שיכניס אותי לאווירה ויראה לי מה טיב היחסים וסוג הדיאלוג ביניהם.

IN
"הארקפים!!!!!!!" נשמעה צרחה איומה של שומר מסכן רגע לפני שחץ פילח את ליבו, קבוצה של 20 ארקפים פולשת אל הכפר, הם חמושים באלות ולחמישה מהם יש קשתות(כלי נשק ברמה ממש גבוהה יחסית לתקופה) הם הורסים, הורגים ושורפים. הנביאים צריכים עזרה, הקסטוניינים מנסים להלהחם אבל הקשתות הם כלי קטלני. "מה לעשות?" שואל בתחינה נביא.
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
Melsmels

Re: משחקי האלים(5\5)- משחק המשך

שליחה על ידי Melsmels » 24 אפריל 2012, 21:57

לא כתבת לי
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 25 אפריל 2012, 07:13

אני יודע, כי אתה כותב את ההודעה הראשונה, בIN אתה מתאר איך אתה יוצר את הגזע, למה, ומה אתה מרגיש כשאתה עושה את זה. בOUT אתה כותב את הנתונים של הגזע לפי דף הדמות של הגזע בעץ ההרשמה, שבקישור הבא: http://forums.pundak.co.il/viewtopic.php?f=13&t=30769
ומתאר לי איך הגזע נראה.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 25 אפריל 2012, 07:17

ספוילרהצג
in
אז פה נפלת ואז לאונוס מסתער עליה עם משמר גרוניונים רוחניים. עשויים מים רוחנית וצורח לא ענית לחידתי ובגלל זה אשמידך אני יוצר כלוב עשוי שפע ומים ושואב ממנה את כוחתיה.
in2
ראוקן עושה תעלול לכרון שהוא מחליף את הצמח שרצה לתת לזואי לפרח בחילות[פרח הגורם להקיא במידי].
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 25 אפריל 2012, 10:59

לא הייתי פה כמה זמן (בגלל שהתבאסתי שעזבת, מוזר)
אז לא ראיתי שהמשחק המשיך, אבל עוד לא ממש התחלתם אז אני יכול להצתרף, נכון?
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 25 אפריל 2012, 13:12

כן אתה יכול, אבל אני די תקוע בקטע של לתאר את התחרויות, אשמח אם אתה תעשה את זה.
Melsmels

שליחה על ידי Melsmels » 25 אפריל 2012, 15:06

ספוילרהצג
in
״אני בחיים לא אצליח לעשות את זה לבד...אני צריך עוזרים..אני אבנה את הגזע שישרת אותי לתמיד, שיפיצו שלום בעולם..כולם יודעים שאין מנצח במלחמות!
יום יבוא וכולם יודו לי..״
מריאן מחליט לקחת צמיד פשוט(שישמש לקמע לגזע בעתיד) ועם קצת מים וקסם מתחיל קצף ומשם גזע עוצמתי ביותר..
ספוילרהצג
out
מראה:המלין הם גזע חצי בני אדם וחצי דג.
הם כשני מטר וחצי נראים כמו בני אדם עם נימים,וברגל בין הבוהונות יש סנפירים.
יכולות:המלינים יכולים לנשום מתחת למים,יש להם ראיה חדה בחושך.(במיחד במעמקי המים)
הם טובים מאוד בחידות..והם טובים מאוד בכידון ונשק טווח ארוך.
תרבות:המלין מקדישים הרבה אמון אחד בשני.לפני שהם מתחילים שיחה אז הם נוגעים בשפתיים עם שני אצבעות כדי להראות שמה שיגידו זה יהיה אמת. מי שמנהיג אותם נבחר רק למי שמריאן בוחר,מתנבא.פעם בשנה הם חוגגים את המשחקים, יש תחרות שחייה, והחייל הכי טוב.
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 25 אפריל 2012, 15:54

לא הבנתי מה אתה רוצה שאני אעשה
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 25 אפריל 2012, 17:42

טסוקימארו, אני רוצה שתתאר מה קורה בתחרויות.
סמל אישי של משתמש
טסוקימארו

שליחה על ידי טסוקימארו » 25 אפריל 2012, 19:16

ספוילרהצג
אני מניח שאתה מתכוון שאני אתאר מה הם התחרויות עצמן כי את העלילה אתה אמור לקבוע. אז הנה:

הנביא העליון שלי מקבל בחלומו מסר (אם אתה לא זוכר איך בדיוק הנביאים שלי מקבלים ממני מסרים תבדוק באשכול הקודם בעמוד הראשון או השני).

הוא חולם על קסוניט בצבע ירוק עמוק, כהה מעט, גבוה ושרירי, יפה תואר ושיער, בגלימה סגולה גדולה, אשר מרחף באוויר.
"גש הנה, משרתי.
אני הוא קסוניט הדגול המדבר אליך, ואבחר למנהיג עליכם את זה אשר יעבור את מבחני.
קבץ הנה כל קסוניט מבין עשרים שנה ומעלה אשר כוחו במותניו והרצון בליבו לעבור את מבחן האל ולפקד על עדתו.
המבחן האחד יתקיים בשקיעת החמה.
זה אשר חפץ בכך יציג את עצמו ויכנס לבית מיוחד-"בית המבחן", שם יתקיימו בכל דור ודור מבחניו של האל קסוניט.
לכל המשתתפים אסוֹר אסוּר יהיה לדבר, לאכול ולשתות.
אלה אשר יפרו אחד מציווים אלה יוצאו מיד מהבית, ואחיהם ימשיכו בלעדיהם במבחן.
קסוניט אשר יהיה יוצא אחרון את הבית, נתון ינתנו לו סלעים כמספר השעות אשר שהה בבית המבחן.

לאחר הדברים האלה יכונסו כל קסוניט גיבור יודע צייד אשר מבין קסוניט מהמבחן הראשון, אז יערך מבחן צייד.
כל בן קסוניט ילך בגפו מסע שלושת ימים ובידו שלל ציידתו.
והנער אשר לכוד ילכוד את החיה הגדולה ביותר יקבל חמישה סלעים, והשניים הבאים אחריו שלושה סלעים ינתנו להם.

ויהי למחרת היום ההוא, ויאספו אנשי החייל אשר נבחנים במרכז הכפר.
ויעמדו המתחרים איש על יד רעהו ואתה, קח לך צור ושלחהו באוויר, והיה באשר ינחת הסלע יחל המירוץ.
לאחר מרוצת השלוחים עד הים יצללו הימה וישחו לצידו השני של הים.
והיה הראשון שיגיע יזוכה בחמישה סלעים וכן שלושה סלעים ינתנו לשניים הבאים אחריו.

וכי יסיימו מבחן-אל זה, ינוחו השליחים שבעת ימים ואז מהר ועשה כן:
לך קבוץ את כולם וצווה להם קסוניט קסוניט מעשה האל יעשה הוא לפתוח צוהר כגדול אשר יוכל.
וחוקי חלוקת הסלעים כחוקתם בשני מבחני הקדומים מזה.

בעת ההיא יוכנסו הנותרים לבית המבחן וישחקו לפני במשחק אשר אלמדך כעת: (שחמט)
ויקרא שמו משחק המבחן, כי בחן בו את בניו האל לשחק בו.
וינתנו סלעים לקסוניט כאשר ניצח ידידו במשחק המבחן במשך יום תמים.

ואתה, קח לך את הקסוניט שריבה לו הסלעים ולו תן הכבוד והיקר להיות למושל ומנהיג לכלל עדת הקסוניט.
ושרים תציב עליו- למען יקל מעליו העול.
ותעש שר אשר הוא הקסוניט אשר ניצח בכל מבחן ומבחן והוא יהיה לעזר למנהיגהו הטוב ממנו;
שר הקיים, ושר הצייד, ושר הרצים, ושר המבחן, וגם אתה גש ועזור ושר הנבואות יהיה שמך.
כה אמר קסוניט."

והחלום מתפוגג.
sefeli

שליחה על ידי sefeli » 26 אפריל 2012, 10:05

ספוילרהצג
קאסטון מביט על הטבח באנשיו במבטו הגאה והיהיר ,אך אז הוא פתאום נעלם ואת הדמות היהירה שלו מחליפה דמות זקן עם זקן לבן ארוך בגדים חומים
״ כה אמר קאסטון ,עת למלחמה ועת לכניעה עת להתרפסות ועת להתנצחות עת להשלמה ועת לנקמה . אך העת שלנו לא הגיעה .
קחו מנחה ובואו לפני הצר הצורר אתכם עבדוהו וכבדוהו ובחוכמתיכם התעמקו . ובעת המלחמה ובעת הנקמה ובעת ההתנצחות אז זכרו את אשר היה היום.״
Out
דמות נבונה יותר והיבט אחר הקאסטות מופיע , פוקד עליהם לעבוד את הארקפים וללמוד וכאשר הם יהיו חזקים יותר הנקמה תבוא
King Revange כתב:גולום הוא נרקומן טבעת. מכור לסמים לא ממש שולט בדחפים שלו. אז זה לא רשע, זה כוח רצון חלש והתמכרות לטבעות.
מרצה למתמטיקה בטכניון כתב:נבחין כי אינסוף > 0
yottco

שליחה על ידי yottco » 26 אפריל 2012, 14:42

ספוילרהצג
in
''אמור להם שהמחנה שלנו אינו מתאים לגודל שלהם, ושוודאי יש בידם אמצעים לחניה והם יכולים להקים מחנה משלהם סמוך למחנה שלנו.'' אומר נארמאגארד למנהיג של הדנסאירו.
out
אני לא יודע איך להפריד בין המשלחת לאל, בנתיים אני אעשה את זה ב2 inים.
(2)in
''אני לא מרוצה מהענקים האלה'' נוהם באאר בעודו אורז ציד בתרמיל ''להרשות להם להיות לצידנו זו טעות,הם כבר תקפו אותנו פעם אחת, הם יעשו זאת שוב! צריך לחסל אותם עכשיו,כשהם לא מוכנים.''
''לא. אסור לתקוף אותם, סוף-סוף הם הסכימו לנסות להשלים איתנו, אם נתקוף אותם תיפתח מלחמה והרבה דנסאירו ימותו, זה לא מה שאנחנו רוצים.'' משיבה לו נולורה, ''פחחחחחחח'' נוחר באאר ''שטויות, אנחנו יכולים לרסק אותם.''
''טוב, זה לא משנה כרגע, אנחנו צריכים להתכונן ליציאה, נצא עוד בצהריים.'' אומר סאנדור שהקשיב לוויכוח,
''כן,בואו נצא מהר'' אומר אורו ''למרות שאני מסכים עם באאר בוויכוח, אני יותר ממסכים עם סאנדור, ואני גם כבר רוצה לצאת, מעניין מה נמצא שם במערב.''
סמל אישי של משתמש
the tiger

שליחה על ידי the tiger » 26 אפריל 2012, 18:26

ספוילרהצג
1 ) אוקי, אנחנו סוחרים אתם בלפידים פחות מפותחים, וכול פעם שהלפידים משתפרים(מה שקורה הרבה מאוד כי אם אתה זוכר אמרתי לעם שלי להתכונן למלחמה אנחנו מספרים להם את זה ואז הם צרכים לקנות לפידים מחדש(כמובן שלא כולם אבל הרבה כן) במחיר יותר יקר (כי אלה לפידים משופרים), ואנחנו דואגים שאף פעם לא יהיה להם את הלפידים הטובים ביותר וכול הלפידים שלהם לא יפגעו בוולקנים.

2) ההכנות למלחמה מגיעות למצב שיא, אני אומר לעם שלי להכין מלכודות שקיבלנו מהאדוהנים ולשפר אותם אם אש קסומה ולצור סחר מלכודות אם האדוהנים (אנחנו משפירים את הלכודות שלהם אם אש והם מראים לנו מלכודות חדשות), רוב הציידים הופכים ללוחמים שמשתמשים עכשיו בגידים שקיבלנו מהארקפים שמחודדים ומוקסמים באש ( הם מתאמנים הרבה בליצור כלי נשק טובים יותר) כתוצאה מכך יש פחות ציידים כדי לחפות על זה מגדילים את תפוקת החקלאות, מתחילים לשים מדורות גדולות של אש תופת סביב הכפר (אם אשפר לקרוא לזה כפר) במקרה הצורך הקוסמים יוכלו להגדיל אותם לטבעת אש שתגן על הכפר (בקרוב הם כבר יצרו משהו שדומה לחומות הראשונות ), הטרובדורים מתחילים ליצור שירי מלחמה ולהבות שהיו חזקות נגד האדוהנים או ארקפים (בעיקר הארקפים)

3) הגידים החדשים יעזרו לנו להתפתח, אני אומר לעם שלי להשתמש בהם בשביל כלים נשקים ומלכודות, בנוסף אני דוחק בהם להתפתח, עכשיו שיש להם את הגידים הם יכולים לצור כלים שבעזרתם יהיה אפשר ליצור בתים עמידים מעץ, ולחרוש את השדה ביותר קלות (מה שמאפשר שדות יותר גדולים ).

המשלחת (אני משחק את וואליסון )

אני מתקרב אל היצור בחיבה נותן לו מהאוכל שלו ומתחיל ללטף אותו ( שים לב שהוא אוהב את הטבע ויש לו כישרון בדרים כאלה ) הוא מתחיל לשחק אם החיה לתת לה עוד אוכל ולבדוק כמה היא חכמה,
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 27 אפריל 2012, 18:18

מחר ב1 אני אגיב לכולכם.
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 28 אפריל 2012, 14:25

איחור קטן.

טסוקימארו
ספוילרהצג
תתאר לי מה קרה בפועל בתחרות(מי ניצח, מי שיחק מלוכלך, כמה קטעים קצרים של תיאור לפרטי פרטים של חלקים מהתחרויות
ספלי
ספוילרהצג
IN
בפעם השנייה שהארקפים באים אתה רואה את בני הכפר הקסטונייני מתנצלים ונכנעים, המנהיג הארקפי אומר "בסדר, נסכים לברית בין שווים, אך בתנאי אחד, תשלמו פיצויים על התנהגותכם הגסה. תשלמו כמשקלם של 10 ארקפים בוגרים(כ125 קילו על כל אחד, סה"כ 1250) מתבואת ארצכם"

OUT
אני חוזר על השאלה: אתה משחק במשחק הצד של המשלחות?

יוטקו
ספוילרהצג
IN
"הם העלו רעיון חדש, הם ישאירו בארצנו אחד מנביאיהם, שיהיה הדובר שלהם אצלנו, ואנחנו נעשה את אותו דבר אצלם, אתה מסכים?" שואל אחד הנביאים.

IN2
המשלחת הולכת כמה ימים(לאיזה כיוון הם הלכו תזכיר לי?) כעבור כמה ימים הם רואים עיט סערה עף מעל גופה של משהו, אף פעם חברי המשלחת לא ראו דבר כזה, זוהי גופה של יצור נמוך, מעין איש נמוך שעורו שריון חרק אדום, ופניו פני נמלה אדומה ללא צבתות. חברי המשלחת מתקרבים אליו...

טיגר
ספוילרהצג
OUT
מה קרה? איפה התיאורים? מה זה "אני אומר לעם שלי"? תכתוב הודעה חדשה.
שלח תגובה