• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחקי האלים(5\5)- משחק המשך

באיחור קל, המשחק ממשיך!
למי שעוד צריך להזכר-https://www.pundak.co.il/forums/threads/30827

טיגר
IN
הם הולכים כמה ימים, בלי שום דבר מיוחד. ביום החמישי למסעם, הם מבחינים בחיה מוזרה, מעין כלב עם שני זנבות, שגודלו כגודל סוס, הוא נראה רעב...

IN2
"בסדר, על כל לפיד שתיתן לנו ניתן לך גיד"

יוטקו
OUT
תיתן סיטואציה קצרה של חברי המשלחת רגע לפני היציאה למסע, משהו שיכניס אותי לאווירה ויראה לי מה טיב היחסים וסוג הדיאלוג ביניהם.
IN
"נו, תכניסו אותנו, למה אתם בדיוק מחכים?" אומר מנהיג הענקים.

דינרבלו
IN
"אין לי מושג!" צועקת הרוח, ומיד תוקפת אותך בחיזיון, אתה רואה את הכפר של הגרוניונים כמוש ונבול, את הגרוניונים עצמם כאל מתים נוראים, המראה איום, הכל מוזנח, אנרכיה. המראה עצמו פוגע בך קשות.

OUT
תיתן סיטואציה קצרה של חברי המשלחת רגע לפני היציאה למסע, משהו שיכניס אותי לאווירה ויראה לי מה טיב היחסים וסוג הדיאלוג ביניהם.

ספלי
OUT
אתה סתם שולח משלחות או שאתה גם משחק במשחק הצד? אם אתה גם משחק במשחק הצד תאר את חברי המשלחת, האישיות, הכשרונות והמראה שלהם. וגם בכלליות את היחסים ביניהם. אחר כך תיתן סיטואציה קצרה של חברי המשלחת רגע לפני היציאה למסע, משהו שיכניס אותי לאווירה ויראה לי מה טיב היחסים וסוג הדיאלוג ביניהם.

IN
"הארקפים!!!!!!!" נשמעה צרחה איומה של שומר מסכן רגע לפני שחץ פילח את ליבו, קבוצה של 20 ארקפים פולשת אל הכפר, הם חמושים באלות ולחמישה מהם יש קשתות(כלי נשק ברמה ממש גבוהה יחסית לתקופה) הם הורסים, הורגים ושורפים. הנביאים צריכים עזרה, הקסטוניינים מנסים להלהחם אבל הקשתות הם כלי קטלני. "מה לעשות?" שואל בתחינה נביא.

אני יודע, כי אתה כותב את ההודעה הראשונה, בIN אתה מתאר איך אתה יוצר את הגזע, למה, ומה אתה מרגיש כשאתה עושה את זה. בOUT אתה כותב את הנתונים של הגזע לפי דף הדמות של הגזע בעץ ההרשמה, שבקישור הבא: https://www.pundak.co.il/forums/threads/30769
ומתאר לי איך הגזע נראה.

in
אז פה נפלת ואז לאונוס מסתער עליה עם משמר גרוניונים רוחניים. עשויים מים רוחנית וצורח לא ענית לחידתי ובגלל זה אשמידך אני יוצר כלוב עשוי שפע ומים ושואב ממנה את כוחתיה.
in2
ראוקן עושה תעלול לכרון שהוא מחליף את הצמח שרצה לתת לזואי לפרח בחילות[פרח הגורם להקיא במידי].

in
״אני בחיים לא אצליח לעשות את זה לבד...אני צריך עוזרים..אני אבנה את הגזע שישרת אותי לתמיד, שיפיצו שלום בעולם..כולם יודעים שאין מנצח במלחמות!
יום יבוא וכולם יודו לי..״
מריאן מחליט לקחת צמיד פשוט(שישמש לקמע לגזע בעתיד) ועם קצת מים וקסם מתחיל קצף ומשם גזע עוצמתי ביותר..

out
מראה:המלין הם גזע חצי בני אדם וחצי דג.
הם כשני מטר וחצי נראים כמו בני אדם עם נימים,וברגל בין הבוהונות יש סנפירים.
יכולות:המלינים יכולים לנשום מתחת למים,יש להם ראיה חדה בחושך.(במיחד במעמקי המים)
הם טובים מאוד בחידות..והם טובים מאוד בכידון ונשק טווח ארוך.
תרבות:המלין מקדישים הרבה אמון אחד בשני.לפני שהם מתחילים שיחה אז הם נוגעים בשפתיים עם שני אצבעות כדי להראות שמה שיגידו זה יהיה אמת. מי שמנהיג אותם נבחר רק למי שמריאן בוחר,מתנבא.פעם בשנה הם חוגגים את המשחקים, יש תחרות שחייה, והחייל הכי טוב.

אני מניח שאתה מתכוון שאני אתאר מה הם התחרויות עצמן כי את העלילה אתה אמור לקבוע. אז הנה:

הנביא העליון שלי מקבל בחלומו מסר (אם אתה לא זוכר איך בדיוק הנביאים שלי מקבלים ממני מסרים תבדוק באשכול הקודם בעמוד הראשון או השני).

הוא חולם על קסוניט בצבע ירוק עמוק, כהה מעט, גבוה ושרירי, יפה תואר ושיער, בגלימה סגולה גדולה, אשר מרחף באוויר.
"גש הנה, משרתי.
אני הוא קסוניט הדגול המדבר אליך, ואבחר למנהיג עליכם את זה אשר יעבור את מבחני.
קבץ הנה כל קסוניט מבין עשרים שנה ומעלה אשר כוחו במותניו והרצון בליבו לעבור את מבחן האל ולפקד על עדתו.
המבחן האחד יתקיים בשקיעת החמה.
זה אשר חפץ בכך יציג את עצמו ויכנס לבית מיוחד-"בית המבחן", שם יתקיימו בכל דור ודור מבחניו של האל קסוניט.
לכל המשתתפים אסוֹר אסוּר יהיה לדבר, לאכול ולשתות.
אלה אשר יפרו אחד מציווים אלה יוצאו מיד מהבית, ואחיהם ימשיכו בלעדיהם במבחן.
קסוניט אשר יהיה יוצא אחרון את הבית, נתון ינתנו לו סלעים כמספר השעות אשר שהה בבית המבחן.

לאחר הדברים האלה יכונסו כל קסוניט גיבור יודע צייד אשר מבין קסוניט מהמבחן הראשון, אז יערך מבחן צייד.
כל בן קסוניט ילך בגפו מסע שלושת ימים ובידו שלל ציידתו.
והנער אשר לכוד ילכוד את החיה הגדולה ביותר יקבל חמישה סלעים, והשניים הבאים אחריו שלושה סלעים ינתנו להם.

ויהי למחרת היום ההוא, ויאספו אנשי החייל אשר נבחנים במרכז הכפר.
ויעמדו המתחרים איש על יד רעהו ואתה, קח לך צור ושלחהו באוויר, והיה באשר ינחת הסלע יחל המירוץ.
לאחר מרוצת השלוחים עד הים יצללו הימה וישחו לצידו השני של הים.
והיה הראשון שיגיע יזוכה בחמישה סלעים וכן שלושה סלעים ינתנו לשניים הבאים אחריו.

וכי יסיימו מבחן-אל זה, ינוחו השליחים שבעת ימים ואז מהר ועשה כן:
לך קבוץ את כולם וצווה להם קסוניט קסוניט מעשה האל יעשה הוא לפתוח צוהר כגדול אשר יוכל.
וחוקי חלוקת הסלעים כחוקתם בשני מבחני הקדומים מזה.

בעת ההיא יוכנסו הנותרים לבית המבחן וישחקו לפני במשחק אשר אלמדך כעת: (שחמט)
ויקרא שמו משחק המבחן, כי בחן בו את בניו האל לשחק בו.
וינתנו סלעים לקסוניט כאשר ניצח ידידו במשחק המבחן במשך יום תמים.

ואתה, קח לך את הקסוניט שריבה לו הסלעים ולו תן הכבוד והיקר להיות למושל ומנהיג לכלל עדת הקסוניט.
ושרים תציב עליו- למען יקל מעליו העול.
ותעש שר אשר הוא הקסוניט אשר ניצח בכל מבחן ומבחן והוא יהיה לעזר למנהיגהו הטוב ממנו;
שר הקיים, ושר הצייד, ושר הרצים, ושר המבחן, וגם אתה גש ועזור ושר הנבואות יהיה שמך.
כה אמר קסוניט."

והחלום מתפוגג.

קאסטון מביט על הטבח באנשיו במבטו הגאה והיהיר ,אך אז הוא פתאום נעלם ואת הדמות היהירה שלו מחליפה דמות זקן עם זקן לבן ארוך בגדים חומים
״ כה אמר קאסטון ,עת למלחמה ועת לכניעה עת להתרפסות ועת להתנצחות עת להשלמה ועת לנקמה . אך העת שלנו לא הגיעה .
קחו מנחה ובואו לפני הצר הצורר אתכם עבדוהו וכבדוהו ובחוכמתיכם התעמקו . ובעת המלחמה ובעת הנקמה ובעת ההתנצחות אז זכרו את אשר היה היום.״
Out
דמות נבונה יותר והיבט אחר הקאסטות מופיע , פוקד עליהם לעבוד את הארקפים וללמוד וכאשר הם יהיו חזקים יותר הנקמה תבוא

in
''אמור להם שהמחנה שלנו אינו מתאים לגודל שלהם, ושוודאי יש בידם אמצעים לחניה והם יכולים להקים מחנה משלהם סמוך למחנה שלנו.'' אומר נארמאגארד למנהיג של הדנסאירו.
out
אני לא יודע איך להפריד בין המשלחת לאל, בנתיים אני אעשה את זה ב2 inים.
(2)in
''אני לא מרוצה מהענקים האלה'' נוהם באאר בעודו אורז ציד בתרמיל ''להרשות להם להיות לצידנו זו טעות,הם כבר תקפו אותנו פעם אחת, הם יעשו זאת שוב! צריך לחסל אותם עכשיו,כשהם לא מוכנים.''
''לא. אסור לתקוף אותם, סוף-סוף הם הסכימו לנסות להשלים איתנו, אם נתקוף אותם תיפתח מלחמה והרבה דנסאירו ימותו, זה לא מה שאנחנו רוצים.'' משיבה לו נולורה, ''פחחחחחחח'' נוחר באאר ''שטויות, אנחנו יכולים לרסק אותם.''
''טוב, זה לא משנה כרגע, אנחנו צריכים להתכונן ליציאה, נצא עוד בצהריים.'' אומר סאנדור שהקשיב לוויכוח,
''כן,בואו נצא מהר'' אומר אורו ''למרות שאני מסכים עם באאר בוויכוח, אני יותר ממסכים עם סאנדור, ואני גם כבר רוצה לצאת, מעניין מה נמצא שם במערב.''

1 ) אוקי, אנחנו סוחרים אתם בלפידים פחות מפותחים, וכול פעם שהלפידים משתפרים(מה שקורה הרבה מאוד כי אם אתה זוכר אמרתי לעם שלי להתכונן למלחמה אנחנו מספרים להם את זה ואז הם צרכים לקנות לפידים מחדש(כמובן שלא כולם אבל הרבה כן) במחיר יותר יקר (כי אלה לפידים משופרים), ואנחנו דואגים שאף פעם לא יהיה להם את הלפידים הטובים ביותר וכול הלפידים שלהם לא יפגעו בוולקנים.

2) ההכנות למלחמה מגיעות למצב שיא, אני אומר לעם שלי להכין מלכודות שקיבלנו מהאדוהנים ולשפר אותם אם אש קסומה ולצור סחר מלכודות אם האדוהנים (אנחנו משפירים את הלכודות שלהם אם אש והם מראים לנו מלכודות חדשות), רוב הציידים הופכים ללוחמים שמשתמשים עכשיו בגידים שקיבלנו מהארקפים שמחודדים ומוקסמים באש ( הם מתאמנים הרבה בליצור כלי נשק טובים יותר) כתוצאה מכך יש פחות ציידים כדי לחפות על זה מגדילים את תפוקת החקלאות, מתחילים לשים מדורות גדולות של אש תופת סביב הכפר (אם אשפר לקרוא לזה כפר) במקרה הצורך הקוסמים יוכלו להגדיל אותם לטבעת אש שתגן על הכפר (בקרוב הם כבר יצרו משהו שדומה לחומות הראשונות ), הטרובדורים מתחילים ליצור שירי מלחמה ולהבות שהיו חזקות נגד האדוהנים או ארקפים (בעיקר הארקפים)

3) הגידים החדשים יעזרו לנו להתפתח, אני אומר לעם שלי להשתמש בהם בשביל כלים נשקים ומלכודות, בנוסף אני דוחק בהם להתפתח, עכשיו שיש להם את הגידים הם יכולים לצור כלים שבעזרתם יהיה אפשר ליצור בתים עמידים מעץ, ולחרוש את השדה ביותר קלות (מה שמאפשר שדות יותר גדולים ).

המשלחת (אני משחק את וואליסון )

אני מתקרב אל היצור בחיבה נותן לו מהאוכל שלו ומתחיל ללטף אותו ( שים לב שהוא אוהב את הטבע ויש לו כישרון בדרים כאלה ) הוא מתחיל לשחק אם החיה לתת לה עוד אוכל ולבדוק כמה היא חכמה,

איחור קטן.

טסוקימארו
תתאר לי מה קרה בפועל בתחרות(מי ניצח, מי שיחק מלוכלך, כמה קטעים קצרים של תיאור לפרטי פרטים של חלקים מהתחרויות

ספלי
IN
בפעם השנייה שהארקפים באים אתה רואה את בני הכפר הקסטונייני מתנצלים ונכנעים, המנהיג הארקפי אומר "בסדר, נסכים לברית בין שווים, אך בתנאי אחד, תשלמו פיצויים על התנהגותכם הגסה. תשלמו כמשקלם של 10 ארקפים בוגרים(כ125 קילו על כל אחד, סה"כ 1250) מתבואת ארצכם"

OUT
אני חוזר על השאלה: אתה משחק במשחק הצד של המשלחות?

יוטקו
IN
"הם העלו רעיון חדש, הם ישאירו בארצנו אחד מנביאיהם, שיהיה הדובר שלהם אצלנו, ואנחנו נעשה את אותו דבר אצלם, אתה מסכים?" שואל אחד הנביאים.

IN2
המשלחת הולכת כמה ימים(לאיזה כיוון הם הלכו תזכיר לי?) כעבור כמה ימים הם רואים עיט סערה עף מעל גופה של משהו, אף פעם חברי המשלחת לא ראו דבר כזה, זוהי גופה של יצור נמוך, מעין איש נמוך שעורו שריון חרק אדום, ופניו פני נמלה אדומה ללא צבתות. חברי המשלחת מתקרבים אליו...

טיגר
OUT
מה קרה? איפה התיאורים? מה זה "אני אומר לעם שלי"? תכתוב הודעה חדשה.

OUT
מה אם המשלחת ?
IN
אני מחפש וולקן חזק וחכם, אחד שיהיה מנהיג טוב (אם לוולקנים אין עדיין מנהיג ברור ) ואומר לנביאים שלי להביא אותו אל האש, כשהוא נכנס אל האש אני שולח לו חיזיון בו אני אומר לו " אני בוחר בך להנהיג את עמינו בזמן הקשה הזה " ואז אני מעביר לו את ההוראות שנתתי בעודה הקודמת,

אההה, אוקיי...זה לא התפקיד של השה"ם? בכל אופן:

תתאר לי מה קרה בפועל בתחרות(מי ניצח, מי שיחק מלוכלך, כמה קטעים קצרים של תיאור לפרטי פרטים של חלקים מהתחרויות

אוקיי, אני אשתמש בדמויות שאתה המצאת אבל אני משנה כמה שמות ומוסיף כמה קסוניטים:

דאבנל- קסוניט מאוד חזק פיזית, עוזר לבנות את רוב הבתים וחבר פעיל במשמר.
מיארזיך- אחד הכוהנים הזוטרים שלך, תלמיד מוכשר למדי, הצטרף כדי להתקרב לאל וגם לצבור כוח.
איראדילן- הקסוניטית השומרת והצידת הטובה ביותר שלך.
ואלן- קסוניט מאוד חכם, שבעיקר ממציא דברים. עזר לארגן את המירוץ והמבחנים, ורוצה לבחון את עבודתו.
אילדרלין-ראש המשמר, סמכותי מאוד.
אוקיליל- ראש הכוהנים.
בנרל- חקלאי מצליח מאוד.
לארסן- הבן של בנרל, הצטרף כדי לעזור לאביו.
פאלן- היא תופרת את הבגדים של רוב הקסטוניינים בשבט עם כמה קסטונינים וקסטונייניות אחרים ואחרות בביתה, סוג של מפעל פרימיטיבי.
פיאלגרה- כוהנת חכמה ושאפתנית.
דארגן- בונה הכלים של השבט, יש לו גם מפעל להכנת כלים.
קאסקואו- יודע לעשות המון דברים שאף אחד לא יודע\מעיז לעשות, הוא פעלולן ובעצם הבדרן הראשון.
דרינלי- שותפתו של קאסקואו.
מאפלון-קסוניט פשוט, בנוי היטב ודתי מאוד. הצתרף כדי להפוך את השבט לחברה טובה יותר.
אלרייניאן-נער כישרוני במיוחד בשליטה במטה-ספייס וגם חכם, אך יכולותיו הפיזיות נמוכות.
טוגניף-קסוניט שתקן ועוזר לכל מי שצריך. טוגניף מצולק ברוב גופו ומתחרה כדי להראות את יכולתו למרות הנזק הפיזי.

בית המבחן:
כל הקסוניטים המוזכרים נכנסו לבית המבחן, חוץ מאלרייניאן שהחליט לוותר על המבחן לגמרי ולשמור על כוחו להבאים.
לאחר שש שעות פרש המתמודדת הראשונה-דרינלי. יחד איתה פרש קאסקואו כהזדהות.
לאחר שיצאו הם הריצו בדיחות וחידות עם אלרייניאן.
אחיריהם, נשרו המתמודדים בסדר הבא:
אוקיליל, שהתאמץ לשרוד יותר כדי לכבד את מעמדו ככוהן ראשי, אך לא הצליח,
ואלן,מיארזיך,בנרל,פיאלגרה,פאלן,לארסן ודארגן.
מאפלון התפלל בשקט כמעט כל זמן ששהה בבית.
לאחר יום וחצי מתחילת המבחן נכנעו דאבנל,אירדילאן,אילדרלין ומאפלון ברווחים של שעה בערך.
טוגניף יצא אחרון מהביית וזכה בסלעים.
טוגניף בורך ע"י רוב הקסוניטים הפשוטים ובעלי המלאכה, אך כמעט לא הגיב.
הלוחמים היו תחרותיים מכדי לברכו, והצעירים לא הרגישו קרבה אליו, אז הם הינהנו לעברו בכבוד.

הצייד:
המתמודדים הוזנקו ואז התחלקו לקבוצות באופן ספונטני:
קבוצה 1-אוקיליל, מיארזיך, פיאלגרה.
מיארזיך הצתרף כדי להעזר בחבריו לכהונה, בעוד שפיאלגרה רצתה לשמור על אוקיליל הקשיש.
קבוצה 1 יצאה בקצב איטי יחסית לכיוון מזרח היער, כדי לא להכביד על אוקיליל.
במשך כמה ימים לא מצאו שום חיה ראויה לצייד עד שביום הרביעי אוקיליל הבחין בקוף אוכל פירות מעץ.
אוקיליל פתח במהירות שער למטה-ספייס כדי לחתוך את העץ, והעץ נפל.
הקוף חמק ממנו בקפיצות, אך שועל מזדמן נמחץ מתחת לעץ הנופל, למזלו של אוקיליל. אוקיליל זכה בחמישה סלעים.
מיארזיך שראה שהקוף בורח רץ אחריו במהירות והשליך עליו סלע שהפיל אותו.
מיארזיך תפס את הקוף הקטן שהיה שווה שלושה סלעים, אך כיוון שהקוף עודו בחיים קיבל מיארזיך שישה סלעים.
מיארזיך ואוקיליל תפסו צייד ועתה שבו למחנה, אך המסע של פיאלגרה רק החל.
פיאלגרה הלכה ביער עוד יומיים ולא מצאה מים. כשהייתה על סף התייבשות היא התעלפה.
כשהתעוררה גילתה לידה מימייה מלאת מים ומטפחת שעליה גרגירי יער.
פיאלגרה הביטה סביבה, אך הספיקה רק לקלוט קסוניט זכר מצולק בורח אל בין העצים.
משהשיבה לעצמה את כוחותיה חיפשה טרף ולמזלה הבחינה בין השיחים בקוהוטאס!
(נחש ענק עם רעמה ופני סוס חסרי פה עם שלוש עיניים. תגיד לי אם אתה רוצה ציור.)
מיד התגנבה אליו וקפצה עליו במהירות. הקוהוטאס המופתע נאבק בה, אך היא קסוניטית בעלת משקל נכבד
והוא הוכרע לארץ. הקוהוטאס החי זיכה את פיאלגרה בסוף הצייד בארבע עשר סלעים.
היא המשיכה לתהות מי היה הקסוניט שעזר לה ולמה ברח.

קבוצה 2-קאסקואו, דרינלי, אלרייניאן, ואלן.
קבוצה 2 סיימה את הצייד מהר מאוד. הקבוצה הלכה ישר ללב היער ונתקלה בעדר חזירי-בר.
קאסקואו רצה להסתער עליהם, אך השאר עצרו אותו וואלן חשב על תוכנית:
דרינלי וקאסקואו התגנבו מאחורי העדר והבריחו אותם לכיוון אלרייניאן, שבתורו פתח שער גדול למטה-ספייס.
החזירים פחדו גם מהשער וברחו לכיוון ואלן שהתחבא ואז יצא והשליך עליהם בלוטים שנאספו מראש.
כל הזמן הזה הלכו האחרים והתקרבו אל העדר.
לאחר השיגוע הזה, חזירי-הבר התבלבלו ורצו באקראיות תוך שהם מתנגשים אחד בשני ומתעלפים.
כל אחד מבני החבורה לכד אחד מהחזירים המעולפים וקיבל שישה עשר סלעים.
חברי הקבוצה שמחו מאוד ועצרו לסעודת צלי חזיר-בר בלב היער. אחריה חזרו למחנה.

קבוצה 3-דאבנל, אילדרלין, דארגן, מאפלון, טוגניף.
קבוצה 3 לא הוקמה במקרה. אילדרלין ודאבנל השאפתנים קיבצו את מי שנראה להם חזק במיוחד והבטיחו חלוקה בשלל.
קבוצה 3 הלכה במעבה היער במשך ימים רבים. הם ראו בדרך חיות, אך חיכו למצוא חיות גדולות יותר.
במהלך המסע צפה טוגניף מבין העצים על החבורות האחרות. הוא הצליח לראות רק את קבוצה 1.
כשראה טוגניף שמצבה של פיאלגרה מידרדר הוא היה חייב להתערב. הוא ידע שהאחרים יתנגדו לעזור לה,
אז הוא סימן לאחרים שראה משפחת פלקריוונים מלפנים, וכשהלכו השאר לצוד אותם, הוא לקח מימייה וגרגירי יער
והניח אותם ליד פיאלגרה הישנה. כשהתעוררה נבהל וברח במהרה.
כמובן, לא מצאו חבריו של טוגניף פלקריוונים, אך מצאו כמה חזירי בר מעולפים במרכז היער.
כל אחד לקח חזיר שזיכה אותו בשישה עשר סלעים כיוון שהיה חי, וחזר למחנה שמח וטוב לב.

קבוצה 4-בנרל, לארסן, פאלן.
למעשה, הבן ואביו הלכו לבדם ביער ורק בדרך נתקלו בפאלן שנחבלה ברגלה ונעצרה בדרך.
הם הלכו ביער, אך בגלל קושיה של פאלן נאלצו למעט את החיפושים ובסופו של דבר לשוב למחנה בלא צייד.
בנרל ולארסן הרגישו מאוכזבים מעט, אך ידעו שזה היה הדבר הנכון לעשות. פאלן הרגישה צורך לגמול להם.

איראדילן הלכה לבדה כי ידעה שכך תוכל בקלות לגבור על האחרים. חושיה המפותחים, ניסיונה כציידת
ומזלה הטוב איפשרו לה ללכוד פארלמאסה ששתתה מים ליד הנהר ביום הראשון, להוביל אותה בשקט ובערמומיות לכפר
ולזכות בעשרים סלעים. (פארלמאסה היא חיה גדולה במיוחד, שעירה, עם ניבים ועין אחת במרכז הראש. יש לה שש רגליים)

המירוץ:
בשל פציעתה, נעדרה פאלן מהמירוץ. בנרל הסיר את מועמדותו, כי חש שהתחרות קשה מדי בשבילו.
לא הרבה קרה במהלך המירוץ. הנה רשימת הנושרים בדרך, לפי סדר:
אוקיליל, פיאלגרה, ואלן, דארגן שהמסע ביערות היה קשה משחשב והותיר בו את אותותיו, קאסקואו, מיארזיך, דרינלי, אלרייניאן, מאפלון, לארסן שלאחר קרב ראש בראש עם מאפלון ניצח אך התעייף מכדי להמשיך, דאבלן, אילדרלין.
בשלב הזה נותרו רק טוגניף שריצתו איטית יחסית, אך גופו לא עייף, ואיראדילן זריזה שכבר החלה ליפול בדרכה מרוב עייפות.
לאחר שחייה ממושכת החלה איראדילן לטבוע. מיד צלל טוגניף לעזרה. טוגניף עלה מעל לפני המים כשהוא מחזיק את
איראדילן בידיו. כשהתעוררה והבינה מה קרה החליפו שניהם מבטים מבינים והמשיכו את המירוץ.
איראדילן ניצחה בסופו של דבר, אבל נותרה עם תחושה מרה שניצחה רק בזכות עזרתו של טוגניף.

מבחן המטה-ספייס:
כולם היו מוטשים אחרי המבחנים המפרכים של מקודם והיחיד שהצליח לפתוח שער נורמלי היה אלרייניאן.

משחק המבחן:
לא כולם הבינו את חוקי המשחק בזמן שהוקצב
ולכן יכלו רק אלרייניאן, ואלן, איראדילן, פיאלגרה, פאלן, לארסן, דרינלי ומיארזיך להשתתף במבחן.
פאלן בחרה את לארסן כיריבה ואיפשרה לו לנצח בקלות. כך פיצתה בעיני עצמה על עזרתו במסע הצייד.
איראדילן ופיאלגרה בחרו אחת את השנייה כיריבות באותו זמן. פיאלגרה ניצחה ניצחה את הציידת.
קרב מוחות של ממש התחולל בין אלרייניאן וואלן. בסופו של דבר יצא ואלן עם ידו על העליונה.
בקרב בין דרינלי ומיארזיך התוצאה הייתה תיקו כיוון ששניהם לא הבינו טוב מספיק את החוקים.

המנצח, ראש השבט, בעל הכבוד והכוח:
טוגניף. השבט ראה והתפעל ומעכשיו ירכשו יותר כבוד לפצועים ומצולקים.

שר הקיים:
מאפלון.

שרת הצייד:
איראדילן.

שר הרצים:
התפקיד בוטל כי המקום הראשון והשני כבר מחזיקים תפקידים אחרים.

שר הצוהר:
שכחתי להזכיר את התפקיד מקודם-אלרייניאן.

שר המבחן:
ואלן.

in(1)
''אני מסכים בתנאי שיש נביא שמוכן להתנדב לצאת אל הענקים, אם יש כמה שמוכנים להתנדב אתם תבחרו את הנביא שישלח. '' משיב נארמאגארד.
(2)in
''עצור!!'' אומר סאנדור ''אל תתקרבו אליו יותר מדי! יכול להית שהוא מת ממחלה מידבקת כלשהיא. ואם הוא לא מת ממחלה בוודאי הרג אותו יצור עויין כלשהוא, אורו, עוף וסייר מסביב, נולורה, בדקי אותו, באאר, שמור על הגופה ועל נולורה, אני אלך לברר האם עיט הסערה יסכים לעזור לנו''
לאחר מכן הוא עף אל עיט הסערה ובדך מתפלל לנארמאגארד ( :cool: ) שעיט הסערה יענה לבקשותיו, כשהוא מגיע אליו הוא אומר ''עיט סערה אדיר, אולי תוכל לעזור לנו לגלות מאין בא היצור הזה ומה קרה לו, ולעזור לנו אם הדבר שהרג אותו ינסה לפגוע גם בנו?''
in
נארמאגארד נענה לבקשתו של עבדו הקטן סאנדור ומשקיע מעט כוח בציווי על עיט הסערה שישמע את בקשתו של סאנדור וישתדל לממש אותה.( :cool: )
out
שלחתי את המשלחות למערב.

חזרה