השרת חזר לעבודה, לאחר מספר ימים של בעיות שנבעו מתקלה בדיסק הקשיח של מסד הנתונים.
דבר זה גם גרם לאובדן חלק מההודעות שנכתבו בסופ"ש, עמכם הסליחה. במקביל אנחנו בודקים אפשרויות לעתיד כדי למנוע את הישנות המקרה. פרטים כאן: The oldman @ מה קרה לפורום?

[3.5] החטוף - סיימנו, תודה רבה לכולם!

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
גאלאן
תשובות: 27

Re: [3.5] החטוף - התחלנו.

שליחה על ידי גאלאן » 13 ינואר 2012, 12:09

"אני מסכים. אנחנו צריכים לגמור כמה שיותר מהר, אני מפחד לחשוב על מה שהמורדים יכולים לעשות עם כל הידע שהם יחשפו לו"
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
King Revange

שליחה על ידי King Revange » 13 ינואר 2012, 12:51

IN
אתם עולים על הסוסים, ומתחילים לרכב במורד הדרך, לכיוון ההרים. באופק אפשר לראות אותם - שיניים כבירות ושחורות יותר מהלילה.

אין לכם יותר מדי זמן.

OUT
טוב, יש לכם סוסים, ויש לכם 24 שעות.

הרצה במוצ"ש אם אתם לא מחליטים דברים באמצע.
King Revange

שליחה על ידי King Revange » 14 ינואר 2012, 18:12

OUT
התקדמות.

IN
אתם רוכבים על הסוסים במשך כמעט 8 שעות רצופות, במהלכן יוצא להם קצף מהנחיריים והבגדים שלכם נרטבים מהזעה של הבהמות. למזלכם מדובר בסוסים חזקים וקשוחים שגומאים את המרחק בקלילות יחסית.

בתום 8 השעות, כשאתם אפופים באפלה שלפני השחר, אתם רואים את ההרים *הרבה* יותר קרוב מאשר קודם. אתם עדיין רחוקים מאוד, אבל התקדמתם לפחות עשרים קילומטר. והסוסים לא נראים גמורים, רק עייפים.

אתם עוצרים לכמה דקות. מצד אחד, אתם לא תגיעו בחיים להרים תוך 24 שעות. לא יקרה גם אם אלה יהיו גריפונים או דרקונים. צריך לפחות יומיים שלושה. זה יותר מדי זמן.

מצד שני, עברתם הרבה מרחק ויש סיכוי שהקולונל החטוף נמצא באזור הזה דווקא. אולי זו תחבולה של המורדים, לגרום לכם ללכת הכי רחוק כשבעצם הוא מתחת לאף שלכם.

מסביבכם יש ארץ טרשים בוצית, ופה ושם גדל עץ או שניים. בהמשך אפשר לראות לאור הלבנה את היער העצום של הצפון.

OUT
מה אתם עושים?
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 14 ינואר 2012, 18:27

"המורדים אמרו שיש לנו 72 שעות, בזמן קצר כזה לא אנחנו ולא המורדים נספיק להגיע להר, המורדים חייבים להיות קרובים יותר אלינו אם הם רוצים לחקור את החטוף ולא רק לברוח אתו במשך כל הזמן.. מצד שני הם לא יכולים להסתכן ולהישאר קרובים מדי אל הבסיס שלנו, כך שהם כנראה בסביבה הזאת. יש רעיונות איך למצוא אותם?"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 33
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 ינואר 2012, 20:19

IN
"לי אין רעיונות, אבל יכול להיות שהביצה הזאת דליקה, אם נמצא מקום בטוח ונצית את המקום נוכל להוציא את המורדים מהמחבוא, אבל זה מסוכן מדי, נוכל גם להרוג אותם ואת החטוף, אבל אמרו לנו שאנחנו לא חייבים להשאיר אותו בחיים"
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 14 ינואר 2012, 20:42

"ביצה זה מאגר של מים עומדים, כמו שכל אדם בר דעת צריך לדעת..
אתה צודק שאפשר להדליק אש בקלות בביצה, ולעיתים יש גם טרולים, שנדלקים אפילו יותר בקלות. אבל להדליק את כל הביצה.. אלא אם יש לך דרקון אדום בכיס זה לא יצליח."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 ינואר 2012, 20:54

IN
"גם כול אדם בר דעת צריך לדעת שאש מתפשטת, ואם נצליח להדליק חלק גדול יחסית הוא ידליק את כול הביצה"
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 14 ינואר 2012, 21:01

OUT
כל הדיבורים האלה על ביצה נראו לי מוזר.. אז קראתי שוב את ההודעה של קינג רוונג'..
על איזה ביצה אתה מדבר, עוג?
מסביבכם יש ארץ טרשים בוצית, ופה ושם גדל עץ או שניים. בהמשך אפשר לראות לאור הלבנה את היער העצום של הצפון.
ארץ בוצית זה לא ביצה, זה בוץ!
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 14 ינואר 2012, 22:23

OUT
סליחה ראיתי ביצה, אבל יכול להיות שאם הארץ הזאת ישנה אז מה שנשאר על הבוץ דליק, יכול להיצטבר שם משהו.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
the tiger

שליחה על ידי the tiger » 15 ינואר 2012, 15:34

in
"סביר להניח שהגנרל נמצא ביער, שם יש הכי הרבה מקומות מחבוא, אלה אם כן יש כאן באזור מקום מחבוא שאנחנו לא רואים אבל זה לא נראה לי הגיוני, אני אומר נלך ליער :
OUT
אני לא חושב שבוץ יכול להיות דליק,
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 15 ינואר 2012, 17:28

Out
נכון לעכשיו אני בתקופת לחץ לא נורמלית. אני אשתדל להגיב כל יום-יומיים, אבל אל תחכו לי בהחלטות או משהו.
אני כותב מהאייפוד אז יהיו לי שגיאות הקלדה טיפשיות או מילים לא הגיוניות בגלל המתקן מילים
אני ריפרפתי על הדמויות של האחרים, אני יוצא מנקודת הנחה שאני יודע את המקצוע שלכם
בכל מקרה, אני חושב שלדרואידים יש לחשי חיזוי (יש את הלחש המעפן מהקדושה שנועד לדרואידים, ובטח גם אותות), אז טייגר- לאחר שינה אתה תוכל לגלות את הכיוון. לצערנו אין לנו 8 שעות, אז זאת תהיה רק תוכנית גיבוי. בכל מקרה בטח יש לך דיבור עם חיות או משהו, אפשר לחפש ציפור ולבקשממנה לסרוק את השטח. עוג- אתה נבחר, לא? אם יש לך לחש חיזוי, זה הזמן.
In
״אין לי ספק שהמורדים לא התרחקו הרבה. הם רצו להסגיר אותו לנו לאחר 72 שעות בלבד, וזה אומר שאם הם יתרחקו הם לא יקבלו הרבה מידע. הבעיה היא שלנחש שהם כאן לא יניב לנו הרבה, חייבים דרך יעילה יותר״
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 15 ינואר 2012, 19:16

IN
"אני חושב שהדרך הטובה ביותר היא לחפש את הכפרים הקרובים, המורדים היו חייבים להצטייד באחד הכפרים בסביבה, וכמעט בכל כפר כאן יש איש קשר של המורדים."
King Revange

שליחה על ידי King Revange » 17 ינואר 2012, 10:45

OUT
ההרפתקה נמרחת. אני הולך עם התגובות האחרונות.

הרצה.

IN
אין ספק שהמורדים נמצאים היכנשהו באזור. הם לא הספיקו להתרחק כל כך הרבה תוך כמה ימים. אתם מחליטים לחפש במפה כפרים קרובים, ולנער אותם קצת. עם מעט מזל, תעלו על הדרך הנכונה שתוביל אתכם למפקד.

הכפר הראשון שנקרה בדרככם לא שייך לאימפריה. להפך, הוא מאוכלס על ידי בני המקום - נורדים צפוניים קשוחים ששונאים את חיילי האימפריה.

אתם נכנסים עם שחר למקום. כמה איכרים נראים מרחוק. לא הבחינו בכם עדיין.

OUT
טקטיקה?
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שאלאס

שליחה על ידי העוג הברברי » 17 ינואר 2012, 15:20

IN
"הם שונאים את חיילי אימפריה, מקום מושלם למורדים, כדאי שנמצא מקום שהמורדים יכולים להתחבא בו, כמו פונדק שפתוח לכול אדם" אומר שאלאס בשקט.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 02 אוקטובר 2012, 04:27, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 17 ינואר 2012, 16:41

out
למשוך תשומת לב זה לא מומלץ. למעשה, זה לרוב מאוד לא מומלץ. אני חושב שכדאי שאני אכנס לכפר בעזרת כובע התחפושות שלי שיאפשר לי להראות כמו אחד מהם, אני יברר מידע על הימצאותם של המורדים בעזרת בלוף ואיסוף מידע, ואם אני אגלה בדיוק איפה הם אני יחסל אחד עם אקדח הקשת וירוץ מהר החוצה (תוך כדי ירייה או שתיים) ויוביל אותם אליכם. אם הם לא ירדפו אחרי זה נפלא, אני אצעק אליכם.
יש התנגדות?
שלח תגובה