• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 4] [5/5] [פעיל] בתוך כלא הזמן

גארל

פונדקאי ותיק
הוא הסתובב שלוש פעמים, ואז חזר אל שאר הקבוצה כשהוא משאיר מאחוריו מעגל זוהר באדמה.
להיכנס זה סיכון מיותר, כשאפשר פשוט לנעול את המקום...
הם שמעו את הצרחה מבפנים, כשכבר התחילו להתרחק משם.
--------
אחרי עשרים שנה, כלום לא השתנה שם.

שחקנים:
darold - אראניס, אלדרין אשף.
דג - ג'ימי 'הקס', בן אנוש נוכל.
אפור הגלימה - בריאן, חצי אלף מכשף/נוכל.
גאלאן - סטארם, מחושל-קרב כהן.
The High Dwarf - גורת', חצי אורק ברברי.

מפה של עמק ננתיר (תודה לגמד הגבוה על הקישור :))
nentir_vale_resized.jpg

IN
אתם כולכם בדרך ללסבורד (במקום פסגת מפל) דרך שביל לא מסומן, במרחק של בערך עשרים קילומטר מהעיירה, לפני ההתפצלות של הנהר.
אתם הולכים באזור של מישור פתוח, קצת סלעים ואבנים אבל בעיקר אדמה, כשאתם רואים מצד מערב של נהר חורף קצת לפניכם - במרחק של בערך מאתיים מטר, קבוצה של חמישה נולים רוכבים לאותו כיוון. הם לא שמו לב אליכם עדיין כי אתם קצת מאחוריהם, אבל אם תמשיכו ככה רוב הסיכויים שהם יראו אותכם.

OUT
המשחק הוא בעמק ננתיר.
חבר'ה, אל תתפסו אותי במילה בקשר לכיוונים. הכוונה שלי היא שאתם יחסית בקו שלהם, קצת מאחוריהם, מספיק רחוקים כדי שהם לא ישימו לב אבל מספיק קרובים כדי שתזהו אותם. משהו כזה:
______ :eek:rc:

___ o_O
דרגולד, אתה עוד חייב לי רקע.
וקרדיטים לנרוביאן על העזרה בתכנון ולזיאוג על הרעיון :p
מקווה שלא שכחתי משהו...Xov0VDBPUV8[/MEDIA]]תתחילו!

IN
אתם יודעים שנולים חיים בשבטים נודדים והגיוני שתראו - לא הרבה, אבל עדיין - שבטים שעוברים באזור.
מצד שני, זה קבוצה של חמישה נולים...קטן מדי בשביל שבט.
אם אתה מעריך את הכוח שלהם, אתה צריך להחשיב גם את הרמך של המנהיג (כנראה) - חזיר בר מגודל, לא בדיוק חיית מחמד.

IN
"כפי שאולי שמת לב, הנולים רכובים, בעוד אנחנו הולכים ברגל. גם אם נצליח לעקוף אותם אנחנו נצתרך להיות דרוכים כל שארית הדרך לעיירה למקרה שהנולים ישיגו אותנו. האפשרויות שלנו הם להילחם בהם או לחכות עד שהם יתרחקו מאיתנו ולהמשיך במסע בקצב איטי, שלא נשיג אותם בטעות."

in
אראניס שולף את החרב הארוכה שלו, ומביט באחרים.
"אני לא בעד להילחם אם אנחנו לא חייבים לעשות את זה.
אבל, אם זה מה שאתם רוצים, אני מניח שאני יכול לארגן לחש נחמד שיגמור את העניין במהירות..."

IN
הקס לוחש בשקט "עדיף שנגמור אותם עכשיו שיתרון ההפתעה לצידנו, מאשר להלחם איתם בתנאים שווים בהמשך". הוא שולף רובה קשת קל (גארל בציוד שלי בבקשה תוסיף שוריקאנים להשלכה ורובה קשת קל, ששכחתי בבמשחק הקודם) ומתקדם לעבר עצם כלשהי שיכולה להוות מסתור.
OUT
יש איזו אבן מספיק גדולה (לנער צנום בן 16) או עץ להסתתר מאחוריו?

IN
אין עצים באזור, אבל יש סלעים. הם קטנים יחסית, אבל בשביל נער בן 16...הם יכולים לעזור. בוא נגיד שהוא יסתיר את רובך. מה שכן, אם תתחילו קרב הם יוכלו לגלות אותך די מהר, ואז זה יכול לעזור קצת נגד ארטילריה.

OUT
עדיף עזרה קטנה משום דבר, ככה גם הגנול יצטרך לעקוף את הסלע כדי להגיע אליי.
אני מתקדם לסלע כזה כך שהמנהיג נמצא בטווח הירייה של רובה הקשת (10 משבצות במקרה הטוב (15 מ') ו-20 במקרה הרע).

צריך לגלגל התגנבות או משהו כזה? יש לי את כוח התכלית שמאפשר לי להתגנב במהירות רגילה בלי מחסרים, אז אני יכול להתקדם מהר בלי להתגלות קרוב לגנולים.

IN
הקס קורץ לו "סמוך עליי. אני לא חצי אורק עם כרס בירה ושתי רגליים שמאליות".
OUT
בוא ננצל את העובדה שכל הקבוצה מחוברת להרצה מהירה של הקרב הזה.

IN
בריאן מסתכל על כולם בחרדה קלה ואומר: "אנחנו ממש לא צריכים להילחם. רק נעקוף אותם, לא צריך להיכנס לעימות." לאחר שהוא רואה שהרוב מסכימים על קרב הוא נאנח ואומר: "רק תזכרו שאני התנגדתי. ואם מישהו כאן צודק, זה הקס." הוא שולף שני פגיונות ואוחז כל אחד ביד אחרת. "בואו נחסל אותם".

חזרה