הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
גדילן קוץ רגל

Re: הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

שליחה על ידי גדילן קוץ רגל » 21 יולי 2011, 21:15

M.F.N.F
ספוילר
הצג
OUT
רשמת לי ולפלסמיד "מעולה". זה היה מכוון?

IN
תוכל לתת לי עוד נתונים על המצב? מי השבטים הגדולים האחרים שנשארו? איזה אזורים נוספים יש להתפשט אליהם?
Tasslehoff Burrfoot
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 21 יולי 2011, 22:15

פליסמד
ספוילר
הצג
אני יכול לסחור במוצרי מתכת איכותיים(נשקים, שיריונות,כלים חקלאיים,וכד' עשוים ממתכת ובשיטות דאחיות.),תכשיטים ואומנות דאחית,חיות משק דאחיות .
שמעו את זה ברקע הודעותי
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 22 יולי 2011, 16:54

דינרבלו
ספוילר
הצג
אני יכול להביא חיילים (בעיקר דריירדים, אבל גם מכשפים), חפצים עשוים מקורים (רשתות, חבלים, מלכודות, בגדים, כול דבר שאפשר להכין מבד) ולשפר את החיילים שלך (הקוסמים שלי מתמחים בלשפר חיילים, כמו להוסיף להם שריון חיצוני או טפרים
MFNF
ספוילר
הצג
כול יצור שאינו דרו או חיה מעוותת לא יודע שהוא חלק מהרשת הטלפתית, והיא לא מופעלת אצלו עד שאני אומר
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 22 יולי 2011, 17:36

לא כל כך שיחקתי אתמול והיום,חתיכת תקופה עמוסה...
מעכשיו אף אחד לא מגיב עד שיוצאת הודעה ממני שמסכמת את כל זה,אוקיי?
עכשיו אנחנו כבר במספר העמודים של המשחק הקודם,מפחיד אותי לחשוב כמה עמודים יהיו לזה עוד שבוע...
אם שחכתי משהו תגידו לי.
גאלאן
ספוילר
הצג
1.זו טעות גדולה מאוד להגיד שחסימת הסחר לא משפיעה עליכם:גם הכלכלה שלכם מבוססת סחר,(אתם משיגים מעט כסף מהמחצבים שלכם.והכסף שאתם לא משיגים עובר לכיסיו של ח'אן לייסו) וגם זה מוריד את היכולת שלכם לספק מותרות,מה ששובר את רוח הלחימה של הננס הקטן.
2.הצבאות שאתם שולחים החוצה כדי להלחם במוצבים(הרי שהם לא יוקמו כל כך קרוב לאשליה שהם יוכלו להפגע מקשתים מאחוריה) נלחמים מלחמות עקובות מדם עם כוחות הח'אנות.כך גם קורה לכוחות שאתה שולח "לשסף כמה גרונות ולחזור"
3.אם האשליה מקיפה את כל החלק המזרחי של הרכס,אז תראה את מה אמרתי על "פשיטות על כפרים" כמבוטל.
4.אסטרטגית פגע וברח,אותה אתה מיישם היא במקרה גם הצד החזק של צבא האורדה.זה יוצר מלחמה שמתנהלת בין אספסופים במתקפות פגע וברח אכזריות,ומתקפות נגד.לחייליך יש יתרון מורלי שמספקת האשלייה,והעובדה שהם נלחמים כדי להגן על ביתם,חוץ מזה צבאותיכם די שקולים.
5.העלמות מהעין וקסמים אחרים:יש אותם לשני הצבאות,ושניכם מנצלים זאת היטב.
דינרבלו
ספוילר
הצג
1.זה שאתה מסתיר מהאלפים האפלים את הננסים זה מכוון?
2.המסחר בינך לבין הננסים נקטע באופן מסתורי.מסתבר שהם שקועים עד מעל הראש במלחמה עם פלג ננסים שחי בערבות ג'אנחאן ופרש מההגמוניה שלהם.הפלג שלהם נקרא "אורדת הננסים" ומנהיגם הוא "ח'אן לייסו אודיפרסווירליי".הם חוסמים את דרך המסחר.
3.כל הכבוד על הדרך שבה אתה מנהל משאים ומתנים.
4.תצטרך לשאול את פלדריק מה האשלים אומרים לשליח שלכם.אני אידע אותו לגבי זה.
פלסמיד
ספוילר
הצג
1.חוץ ממה שציינת אתה יכול גם לסחור באומנות שלכם,שנחשבת כמובן אקזוטית בארצות רחוקות,וכן בחרס שלכם ,שמגיע מבוץ בעל גוון כתמתם שמגיע מהאגם הגדול שלך.הוא בטוח יחשב בעיניהם יפה.
2.איך כבר יצרת רשת טלפתית?
3.הצלחתם להכין תמצית שמחדירה את תודעתה של המלכה אל תוך תודעת אנשים.הבעיה היא שיש לה טעם מר מורגש.
4.רציתי להגיד לך שסוסים מעופפים המפילים מטענים של נשק כימי יכולים להיות נשק חסר תקדים שיכניס את העולם לעידן חדש של לוחמה...
גדיל
ספוילר
הצג
אתה משחק אורקים... :lol: , אני לעולם לא אתרגל לזה! :lol:
.אני אשלח לך את האורקים בפרטי(ואעלה את זה לכאן בהודעה הבאה,אני פשוט לא חושב שזה יכנס פה) ואז תגיד לי איפה אתה מתחיל ואני אגיד לך מי הם אויביך(הפוטנציאליים).
גדיל,פלסמיד,דינרבלו
ספוילר
הצג
ההודעה שכתבתי לגדיל ופלסמיד הוכוונה בעצם לדינרבלו ופלסמיד.
פלדריק
ספוילר
הצג
בתקופה הזאת לא כתבת כלום,ממש כמוני.
דינרבלו שלח אליך שליח,לדעתי הוא ירצה לדבר איתך בזמן הקרוב.
פשיו,חשבתי שזה יהיה יותר קשה,עכשיו אפשר לחזור ולהגיב :)
נערך לאחרונה על ידי 2MUCH ב 22 יולי 2011, 19:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 22 יולי 2011, 17:40

זה לא כל כך הרבה. היו משחקים עם יותר מחמישים עמודים.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 22 יולי 2011, 18:39

פליסמד
ספוילר
הצג
מעולה אני מוכן ואפילו שמח מאוד הדאחי ישתפרו פלאות אם זה
שמעו את זה ברקע הודעותי
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 22 יולי 2011, 18:51

דינרבלו
ספוילר
הצג
כול גדוד של חיילים שתשלך אלינו ישופר לפי בחירתך, אומנות אנחנו לא צריכים, אבל עזרה בבניה של בתים, חפצי קסם או שיתוף בידע הקסום יועיל לנו מאוד, אני שמח על השיתוף פעולה ביין שני הגזעים
ספוילר
הצג

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 22 יולי 2011, 18:57

פליסמד
ספוילר
הצג
אתם יכולים להתחיל לעוות את הדריררים בכל הדברים שיש אבל יש אפשרות לעוות את השיריונות או שהדאחי יבחרו לפי המצב קרב או חיים ובו נקים בניין לימוד קסמים וסגנונות לחימה של שתי העמים ואתם מכירים עוד גזעים או אויבים אויבים נהרוג ביחד
שמעו את זה ברקע הודעותי
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 22 יולי 2011, 19:09

דינרבלו
ספוילר
הצג
OUT
תפסק, אני בקושי הבנתי את המשפט האחרון
IN
הקסמים של הדרו מוגבלים לעיוות של יצורים חיים בלבד, וברגע שהוא נוצר, הוא בילתי הפיך, והגזע היחיד שמוכר לדרו הוא הטריג', או הגובלינים כפי שהם קוראים לעצמם, הם אלו שגרמו למפלת הדרו, וכאשר הדריירדים יתפשטו בתוך חייהם כעבדים, המלכה תפנה את הדריירדים נגד הטריג', ותהרוג אותם, אבל לא עכשיו, אנחנו עדיין חלשים עכשיו
MFNF
ספוילר
הצג
אפשר מפה של האזור?
ספוילר
הצג

כאילו, ברצינות?

פלדריק

שליחה על ידי פלדריק » 22 יולי 2011, 19:15

מנמף
ספוילר
הצג
מתי דיברבלו רצה לדבר איתי?בכל מקרה,אני מחכה עוד שתגיב על המהלכים שלי-איך עברה הרפורמה בצבא,איך מוכנות תוכניות הקרב בדרום[שלב א' ושלב ב'],איזה מידע הצליחו להוציא מהשבויים, עד כמה הצליחו לקדם את הטכנולוגייה והנשק של הצבא המשופר, ומה עלה בגורל המשלחת שיצאה לחקור את מקור העצים הצפים.

מעבר לזה, בהנחה שהתוכניות בדרום מתקדמות היטב, הגובלינים מתחילים לשלוח את כוחות היער אל השטח של היצורים המוזרים. הפקודות שלהם הם לאסוף מידע ולמצוא ישובים חשובים, לשרוף ולבזוז חוות וישובים קטנים, ובכללי להראות לאויב שגם הגובלינים יכולים, לגרום לו לנהל סוף סוף משא ומתן/לצאת למלחמה, ולאסוף מידע כדי לשפר את שלב ב', ולהתחיל לתכנן את המכה הסופית, כלומר, לאחר שיושמדו כל כוחות האויב, למצוא עיר או נקודה חשובה אחרת שאפשר לכבוש ולהחזיק בה כנקודה הגנתית.
פלדריק היה השם של הדב''ש הראשי בהרפתקה הריאשונה שלי

שנים לאחר שיצרתי את המשתמש התגלו ממצאים שהוכיחו שהשם היה בכלל פלריק...
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 22 יולי 2011, 19:44

הי,רשמתי הודעה נורא ארוכה,לאן היא נעלמה!!!
אה,מצאתי אותה,לא משנה.

פלסמיד
ספוילר
הצג
בשמחה,אבל אני לא יודע איך מעלים לכאן קבצי צייר.
פלדריק
ספוילר
הצג
1.איך אתה משבץ את הדריידרים שלך ככוח עובודה?
2.אוי,לעזאזל,פיספסתי את זה.הרפורמה הצבאית שלך,כסטנדרט שלך,נראית לי מוצלחת: הצבא-מעבר ליכולתו להלחם מבצע תפקידים שונים שמצריכים קשיחות ונשק,בלי לגרוע מיכולתם הצבאית+ארגון הצבא ביחידות קלות לתמרון.הבעיה היא שזה משאיר חלק מהצבא כבול(מה תעשו אם כל נוגשי העבדים שלכם יצאו להלחם?).
3.אני מניח שהנחתים(ככה כותבים את זה)הם מעבר לזה שהם מאומנים להלחם גם בים וגם ביבשה הם גם יחידות אליט,נכון?4.למה אתה מתכוון ב"תוכניות הקרב בדרום"?
5.נהדר,הכספים והמשאבים מהבזיזות ישמשו אותך לבנייה מואצת של קווארטו.
6.אתן לך עידכונים על השטח שגילית מחר.
7.המשלחת ששלחת הרחק למערב חוזרת עמוסה בטובין זרים ומיסתוריים.הם גילו אי קטן המקיים תרבות פרימיטיווית של יצורים פרוותיים בעלי שיניים בולטות איתן הם כורתים עצים.הם חיים בתוך נחלים,בסכרים שהקימו.הם סוחרים אתכם בחשדנות.
לשאר האנשים אגיב מחר,כי הייתי מספיק על המחשב.
נערך לאחרונה על ידי 2MUCH ב 22 יולי 2011, 20:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 22 יולי 2011, 20:13

MFNF
ספוילר
הצג
דינרבלו אמר שהוא שלח אלי סוסי דרקון. אין לי מושג בנוגע למספרים, והוא די מתעלם ממני, אבל אני בטוח שזה יועיל בקרב. קשתים בלתי נראים שיורים חצים מעל חיות מעופפות זה יעיל. שים לב שהננסים מייצרים את מזונם בעצמם, ושהודעתי במילא על הפסקה זמנית במסחר עם הדאחי אז האויבים לא יכולים להמשיך לסחור איתם כאילו לא קרה כלום. בכל מקרה, אני חושב שהמצב מספיק מסוכן בשביל הננסים. הם שולחים בקשה אל הדאחי שיעזרו להם. בגלל שדינרבלו די מתעלם מההודעות שלי, אני ישמח אם תגיד לו שהננסים מבקשים עזרה. שים לב גם שבגלל שאני משחק את התרבות ההוביטית ולא הוביטים מסויימיםף אני לא ממש יכול להפסיד פה. אם הננסים שעל ההר יפסידו, אני פשוט ישחק את הננסים שניצחו.
דינרבלו
ספוילר
הצג
אשליה של ננס מגיעה אל ה"אבא" הדאחי. ה"ננס" אומר "שלום, אני שליח מההר הקדוש של ההוביטים. אנחנו מבקשים עזרה צבאית באופן דחוף, כיוון שמתחוללת מלחמת אזרחים כוללת. אנו נמצאםי במצור, ולא בטוחים שנשרוד הרבה זמן. בבקשה, שלח לוחמים דאחים שיעזרו לנו בקרב, אנחנו ניתן לכם כגמולכם אם תעזרו לנו, אנחנו נואשים.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 22 יולי 2011, 20:30

גאלאן
ספוילר
הצג
קיבלת 50 סוסי דרקון אגב הם לא יורקים אש והדאחי מסכימים אבל שכל שטח שהדאחי כובשים שלהם קיבלת רבע צבא
פלדריק
ספוילר
הצג
השליח דורש את האנשים ואת הגופות שלהם ומציע הסכם סחר וצבאי
מנמף
ספוילר
הצג
אני פותח מרכזי לימוד לחיליים ולקוסמים עם כל הדברים החדשים שלמדתי
ומה עם הקסמים החדשים [פיתוח גוף וטבע
פליסמד
ספוילר
הצג
אני לא מסכים לעיותים האנשים רוצים להראות נורמלי העם יצא נגד החלטה כזו אבל נסחור ונישמח ללמוד על עיוות ושאר הקסמים שלכם
שמעו את זה ברקע הודעותי
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 22 יולי 2011, 20:40

דינרבלו
ספוילר
הצג
אין מה לכבוש, זאת מלחמת אזרחים. האחרים עושים מצור. אם תשלח לוחמים לתקוף את מי שצר עלינו אני ישמח.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 22 יולי 2011, 21:23

גאלאן
ספוילר
הצג
אני יתיר את המצור ואכבוש את מפקדתם
שמעו את זה ברקע הודעותי
שלח תגובה