ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
גאלאן
תשובות: 27

Re: הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

שליחה על ידי גאלאן » 20 יולי 2011, 21:34

MFNF
ספוילר
הצג
אני מבין שחוליית הלוחמים הייתה חסרת תועלת. ידעתי שהם לא מספיק. בכל מקרה, הננסים נכנסים למצב חירום. הם מפסיקים באופן כמעט מלא את הפעילות במכרות, מחזקים את האשליות והופכים אותן לכל כך מוצלחות, עד אשר מעטים הננסים שאינם אשליינים בעצמם שיצליחו להבין את האשלייה. בנוסף לכל, האשליינים עוזרים כוחות כדי ליצור קיר העשוי מכוח טהור, שאינו מאפשר מעבר לכל מי שאין על כף ידו השמאלית חותמת העשויה מדיו מיוחד. ניתן לראות את החותמת רק בזמן המעבר דרך הקיר ושניות מספר אחריו, אחרת היא בלתי נראית. הנפחים מנסים לשפר את הנשק הקיים, ולמצוא דרכים להפוך אותו ליעיל יותר. האשליינים אינם תורמים הרבה ללחימה כיוון שהם עסוקים בלהתרכז בקיר הכוח, אך אם הם יראו שמתקרב אשליין מסוכן במיוחד מהאויב חלק קטן עשוייה להפסיק להתרכז כדי לתקוף אותו מנטלית. שולייות האשליינים הם הקוסמים היחידים שמשתתפים בקרב, והם פוגעים בכל יכולתם באויב- גורמים לתגבורת להראות כאויב, מגדילים כמות של גדודי לוחמים באשליות, כדי להטעות את יריביהם, וחשוב מכל, מחפשים שיטות כאלו אצל האויב כדי למנוע אותן. חלק קטן מהאשליינים שנשארו לא מרוכזים יכולים לחוש בחותמות הקסומות גם כאשר הן בלתי נראות, אך זה נדיר. הננסים פוחדים לחשוף לדאחי על מלחמת האזרחים, ומחליטים לדחות את הבקשה לעזרה רק למצבים נואשים. האחדות בין הננסים מתחזקת עשרות מונים, והדבר הראשון בתוכנית זה לחלץ את הננדסים שמחוץ להר שהיו קורבנות לאויב עוד לפני המלחמה. כמעט כל ננס כשיר נלחם, ואלו שלא מייצרים נשק או מחפשים דרך ליצור נשק משוכלל יותר. מתחולל מהפך בננסים- הם נלחמים כדי לשרוד, ומוכנים להקריב הכול כדי למגר כל אויב.
דינרבלו
ספוילר
הצג
שליח מבוהל מגיע אל ה"אבא", המנהיג הדאחי. הוא מוסר שהננסים נמצאים במצב חרום קשה ביותר, והמסחר בזמן הקרוב בלתי אפשרי. בינתיים ההוביטים לא זקוקים לתמיכה מהדאחי כדי להתמודד באיום, אבל הם ישמחו עם תעזרו להם במקרה והמצב יסלים. השליח אומר שלצערו ההוביטים אינם במצב של לעזור במלחמה של אחרים, אך אם הם יעברו את האיום בהצלחה, הם יעזרו בשמחה להגן על הדאחי כמיטב יכולתם, בדרכי השלום והמלחמה.
נערך לאחרונה על ידי גאלאן ב 20 יולי 2011, 21:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
גדילן קוץ רגל

שליחה על ידי גדילן קוץ רגל » 20 יולי 2011, 21:35

M.F.N.F
ספוילר
הצג
הפעם גורוק משנה טקטיקה. במקום לקרוא תיגר על המנהיגים הוא פונה לחיילים. בזמן הנאום פלוגה גדולה של לוחמים מאגפת את הקואליציה, למקרה שהנאום לא יעבוד. "אני הוא גורוק! בנו של דרא'ארק! ראש שבט האור-קרנו! אני הולך להפוך את כל שבטי האורקים לשבט אחד! וכל מתנגדי ימותו בייסורים! מי שייצטרף אלי יזכה לדם ומלחמה! לשלל רב! ולעצמה! האור-קרנו מזמין אתכם להתאחד איתו מרצונכם החופשי וללא מוות מיותר שלכם. ואני לא אציע את זה שוב.
Tasslehoff Burrfoot
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 20 יולי 2011, 21:42

דינרבלו
ספוילר
הצג
הרגה הצעתי לך ברית, תקרא בהודעה
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 20 יולי 2011, 21:49

פליסמד
ספוילר
הצג
מסכים בוא נסחור בדברים דבר אם השהמ לגבי זה
שמעו את זה ברקע הודעותי
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 20 יולי 2011, 21:56

דינרבולו
ספוילר
הצג
לדבר עם השהם בקשר למה? ועם מה לסחור? לדרו לא נשאר הרבה, כול מה שנשאר להם זה בגדים, אוכל ועבדים, ומה אתה מציע בתמורה?
ספוילר
הצג

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 20 יולי 2011, 22:01

פליסמד
ספוילר
הצג
שמע לדרו אין לוחמים ואתם אחרי מלחמה אני בשלום לי יש צבא אני מציע שהמלכה תתחתן אם האבא
שמעו את זה ברקע הודעותי
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 20 יולי 2011, 22:24

דינרבלו
ספוילר
הצג
לדרו יש לוחמים, כול דריירד הוא לוחם, וגם שליש מהדרו הם לוחמים, אבל המלכה שלנו, מלכת העכביש, היא לא ה"אימא" וגם לא תהיה, אבל אם אתה רוצה לחתום על הסכם שלום ה"אבא" יכול לבוא ולחתום עליו בעצמו
ספוילר
הצג

כאילו, ברצינות?

סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 20 יולי 2011, 22:27

ספוילר
הצג
מעולה
שמעו את זה ברקע הודעותי
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 20 יולי 2011, 22:33

דינרבלו
ספוילר
הצג
כשהאבא מגיע, מכינים בשבילו סעודה, ואחרי הסעודה אחד מהדרו שואל על פרטי ההסכם
MFNF
ספוילר
הצג
אני מניח שבזמן שעבר בין הבקשה לבין חתימת ההסכם הקוסמים הצילחו ליצור לפחות תוצאה חלקית של האוכל שסיפרתי לך עליו בהודעה הפרטית
ספוילר
הצג

כאילו, ברצינות?

סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 20 יולי 2011, 23:27

פלסמיד
ספוילר
הצג
לא היה להם זמן לפתח כלום ובטח שלא להשתיל אותו בשום מקום.
גאלאן
ספוילר
הצג
קיר הכוח לא פרקטי בכלל.
כאשר הגששי אשליות של ננסי הערבה מבינים שהם לא יכולים לעמוד באשליות המורכבות שיצרתם הם נוקטים בגישה שונה: בעוד חלק שומרים על המחסום שלכם השאר יוצאים וחוסמים את דרכי השיירות שלכם לחלוטין ופושטים על כפרים שלכם.זהו מצור כלכלי!
גדיל
ספוילר
הצג
הנאום לא נראה שמחולל איזה שינוי בלוחמי האויב,אבל הוא מחזק את ידם של לוחמיך ומסיח את דעת האיוב מספיק זמן כדי שכוחותיכם יאגפו אותו.ואז בזכות תוכנית רבת השראה שנהגתה במקום בידי הפיקוד העליון שלך והסתערות אגדית במפתיע של חלק מהחיילים על אגף שמאל של האויב ניצחתם.אתם מניסים אותם ומכים בהם על שוק ועל ירך עד רדת הלילה.למחרת החרבתם כפר אויב,כבשתם עוד אחד ושבט אחד הסתפח מרצונו.כעת אתם השבט הגדול ביותר במספר האנשים,החזק ביותר וגורוק הוא האורק עם מספר הנשים הגדול ביותר.אתם כוח שיש להתיחס אליו!כל שבט ושבט בקואליציה מוכנע
יחי האור קרנו!
גדיל ופלסמיד
ספוילר
הצג
מעולה!
נערך לאחרונה על ידי 2MUCH ב 21 יולי 2011, 21:24, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 20 יולי 2011, 23:35

MFNF
ספוילר
הצג
פחדתי שתגיד שהוא לא פרקטי. רק רציתי להבהיר שכל האשליינים מתרכזים רק בזה, אז הם בעצם מנוטרלים כל עוד הקיר קיים. אם עדיין זה לא פרקטי, אז אני יסתדר. ד"א, איך הם פושטים על הכפרים אם כולם (חוץ מהשבטים בערבה) נמצאים בהר? בכל מקרה, מצור לא יפריע כלל לננסים. במילא הם גידלו את מזונם בעצמם, והם הפסיקו את המסחר עוד לפני שהמצור התחיל. ברגע שהננסים מבינים שהמחסום של האשליות יעיל, הם נותנים לאויביהם לשבת ולחכות, כאשר הם תוקפים בנשקי טווח ממקומות מסתור כדי למנוע אספקה או פשיטה, בידיעה שבמצור החיילים הצרים סובלים בשמירה, והננסים יכולים להשתמש בזה לטובתם. האשליינים מסתכלים באמצעים קסומים מרחוק על צבא האויב (לעזאזל, חסרי תועלת ככל שיהיו הם בטח יכולים לעשות את זה) ומחפשים נקודות תורפה. מצב החירום נמשך- הננסים שאינם יודעים להלחם מתאמנים, והננסים שכן יודעים תוקפים בשיטת פגע וברח את צבא האויב. הם עושים את זה בקבוצות קטנות, בורחים לפני שיצליחו לארגן תקיפה נגדם. חלקם בכלל נעלמים מהעין בזכות קסם, ומשספים מספר גרונות לפני שהם חוזרים על ההר, שבינתיים מוגן.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 21 יולי 2011, 07:16

גאלאן
ספוילר
הצג
הדאחי עשו הסכם צבאי והינה הצד שלנו סוסי דרקון
שהמנו
ספוילר
הצג
מה האשלים אומרים למשלחת הצבאית [אשלים אלו שקטלו את האנשים שלי]
שמעו את זה ברקע הודעותי
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 21 יולי 2011, 11:37

דינרבלו
ספוילר
הצג
תנאי ההסכם ביננו? מה אתה מביא לי? מה אתה דורש בחזרה?
ספוילר
הצג

כאילו, ברצינות?

סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 21 יולי 2011, 11:50

פליסמד
ספוילר
הצג
אני דורש דריררים ועבדים ובתמורה אתן לכם 2 גדודי חיילים בינתיים עד שתתעוששו מהמלחמה
שמעו את זה ברקע הודעותי
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 21 יולי 2011, 17:06

דינרבלו
ספוילר
הצג
סבבה. כמה סוסי דרקון אתם שולחים? הם יכולים גם לנשוף אש או רק לעוף?
שלח תגובה