הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
פלדריק

Re: הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

שליחה על ידי פלדריק » 13 אוקטובר 2012, 16:17

אני מציע לפתוח עץ נפרד לדיונים על זה,אבל אם יבנה עולם כזה,הוא יהיה כנראה אחד מהאפשרויות האלו-
1.עולם פוסט אפוקליפטי ומעוות שהדרו שולטים בו על התרבויות האחרות שהפכו למחוזות משרתים באימפריה מושחטת.
2.עולם שהדרו הפכו בו לאלים,ושאר הגזעים ממשיכים בערך מאותה נקודה,או שלחלופין האימפריה של הדרו בו היא הכי דומיננטית,אבל לא שולטת בכל העולם.
3.עולם אחרי מפלת אימפריית הדרו שבו שאר הגזעים בונים את עצמם מחדש.
פלדריק היה השם של הדב''ש הראשי בהרפתקה הריאשונה שלי

שנים לאחר שיצרתי את המשתמש התגלו ממצאים שהוכיחו שהשם היה בכלל פלריק...
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 13 אוקטובר 2012, 16:35

אם הייתה קורא את כול ההודעות שלי, הייתה מגלה שהדרו לא רעים מטבעם- הם פשוט רעבים לכוח. ועכשיו שהם אלים, אין להם בעיה ליצור עידן של שגשוג, אם זה יעזור להם (וברור שזה יעזור, אחרי הכול, אין טעם בצבא חלש.). אני גם לא רואה איך אימפריה של אלים (לא מלכים-אלים, אלא אלים אמתיים) יכולה להיות מושחתת- אני לא חושב שיש להם צורך בכסף או דברים חומריים.
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 13 אוקטובר 2012, 19:12

אני רואה פוטנציאל בעולם כזה. אם דואגים להרחיק אותו מפנטזיה ג'נרית ומדגישים את החלקים המוצלחים בכל תרבות (אין לי מושג בקשר לשאר הגזעים, אבל אני חושב שהננסים ממש מגניבים בתור האשליינים-הטכנומאגים שחיים ברכס הרים שגישה אליו היא על סף הבלתי אפשרי, ועם קצת מוטיבציה וזמן פנוי אני אנסה לבנות שבט לדוגמה שלהם).
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
the tiger

שליחה על ידי the tiger » 13 אוקטובר 2012, 19:23

טוב אני הייתי שחקן לקצת מאוד זמן אבל עקבתי אחריי המשחק כולו, ואני חייב להודות שהייתי בטוח שפלדריק וגאלאן ינצחו (במיוחד כי ראיתי את ההודעות הפרטיות בניהם, והוו התכנית הייתה מורכבת) אני כן חושב שחבל שלא היה קרב אחד גדול ואחרון או משהו כזה, אבל בכול מקרה כול הכבוד פלסמיד :clap: :clap: :clap:

עולם מערכה : עולם מערכה תחת שלטון הדרואיים יכול להיות אדיר, הוא כולו מחוסה בעיוות, וכנראה יש קשר טלפתי חלש בין כול יושביו, מגניב בהחלט.
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 13 אוקטובר 2012, 20:22

טוב, אני חושב שאני בנתיים אפרסם כאן את עולם המערכה, עד שאני אחליט לפתוח לזה עץ.
אגב, רק בשביל לוודא שהבנתי נכון, הפנינסולה זה המקום שבו הדאחי, הננסים, הגובלינים והדרו התחילו, מהארכיפולג האורקים והלומבארו באו, והיבשת היא המקום של הגמדים, נכון?
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 13 אוקטובר 2012, 20:30

כן.אולי נעשה את ה בעתידש הלא רחוק...
אגב גאלאן אני מצאתי שבטי ננסים ביבשת :twisted:
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 13 אוקטובר 2012, 21:36

אפשר לדעת מה היה בהמשך היבשת לפי התכנון שלך טומאץ'?
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 13 אוקטובר 2012, 21:57

דינרבלו, אתה יודע שהננסים ביבשת היו פשוט התיישבות שלי שם, נכון?
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 13 אוקטובר 2012, 21:59

לא היה הרבה בהמשך היבשת. היה קצת ימה, הרים וכו׳ בדרום היו ביצות מלח, אזורים חמימים וכו׳.
לפני כמה זמן חשבתי על זה קצת, והכיוון שבו חשבתי הוא שהאימפריות נפלו, ובמקומן קמות ממלכות קטנות. הרבה ידע אובד, אבל עדיין יש טכנולוגיה מגניבה. אולי יש גם מאבק דתי בין דת האל האחד של הגמדים לדת לילית של הדרו.

בכל מקרה, זה ידרוש המצאה של כמה מקצועות חדשים. באיזו שיטה זה יהיה בכלל?

וכן, הפנינסולה (חצי האי) הוא אזור המוצא של הדאחי,הננסים,הדרו והגובלינים. שם התרחש המשחק המקורי.
במשחק ההמשך הוספתי את הארכיפלג, אזור המוצא של האורקים והקסטורידים (הלומבארו/נוגים).
אחר כך הוספתי גם את היבשת, אזור המוצא של הגמדים, ננסי היבשת והטרוגלודיטים (הומי/איך שגאלאן לא כינה אותם)

ולא, זה לא היה רק ההתישבות של גאלאן שם. היה עם ילידי בדרום היבשת של ננסים שהתחבאו מתחת לקרקע ועוד לא שמעו שהעתיקים נמחו.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 14 אוקטובר 2012, 06:26

יהיה מגניב לעשות מיני משחק של שליטה עולמית-אלים עם לילית והאל האחד.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 16 אוקטובר 2012, 14:05

לאלאלא!

התכוונתי משחק של דמות יחידה. אם נעשה עוד שמחק ניהול בעולם הזה זה יהיה פשוט משחק המשך.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
שלח תגובה