ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

האורקים

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 אוקטובר 2012, 22:44

הם כבשו לי שטח והכריזו עליו כמדינה, אתה רוצה עוד שאני אתמוך בזה?!
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
גאלאן
תשובות: 27

Re: הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

שליחה על ידי גאלאן » 08 אוקטובר 2012, 22:46

אוקיי, זה הגיוני. אבל נניח והשמדתם היא בלתי אפשרית- אתה מעדיף להלחם איתם, לכבוש אותם ולבצע רצח המונים (כי הם בהחלט לא יכנעו בקרוב), או לנסות לעצור את שפיכות הדמים? אני בטוח שגם בשבילך המצב לא אידיאלי.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

האורקים

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 אוקטובר 2012, 23:10

כול עוד הם לא ביור"ז ונחשבים (מבחינתי) כסתם איזה קבוצה של מורדים שהצליחו לכבוש שטח רחב אז המחשבה עליהם היא אחרת, אני לא חושב שבזמן כה קצר הם העבירו לשם מספיק אנשים ובנו שם תשתיות כך שהם "מדינה לא רשמית"

במידה והם יוכרזו כחברים ביור"ז נשקול את צעדינו מחדש
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 09 אוקטובר 2012, 07:41

כי הם מורדים אם אנחנו נאפשר להם אז כול העמים ימרדו אתה רוצה את זה?
אתה רוצה בלגן וכאוס בבבקשה בוא תראה מה יקרה.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 09 אוקטובר 2012, 09:34

עוג+פליסמד
ספוילר
הצג
כרגע אני מחזיק חצי מהיבשת באצבע הקטנה שלי.אני עושה דברים בצד השני כרגע אני משתלט על האיזור נוכל לבצר אותו בעזרת כוח עבודה זול ולהכין שם מבצר אחרון לכל מקרה.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

האורקים

שליחה על ידי העוג הברברי » 09 אוקטובר 2012, 14:14

דינרבלו ופלסמיד
ספוילר
הצג
זה עדיין לא אומר שכול האי שלך...
דינרבלו
ספוילר
הצג
בגלל שעכשיו אנחנו הממלכה האורק-גמדית אז אני מניח שאנחנו כובשים את האזור ביחד עם הצבאות, למרות שאתה מקבל אותו בסופו של דברף כי זה אותו צבא, אבל שטח שלך. נכון?
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
פלדריק

שליחה על ידי פלדריק » 09 אוקטובר 2012, 15:01

אני מצביע בעד,אני מאמין שזה אומר שיש רוב.עוג,עכשיו אפשר לעצור סוף סוף את שפיכות הדמים הזאת?היא לא מועילה לאף אחד.היא רק תרתיח עוד יותר את הלומבארו.

טומאץ'-
ספוילר
הצג
הדאחי מכריזים על אולטימטום-מלחמה תוך 24 שעות אם לא תיפסק המתקפה על המורדים.אם היא לא נפסקת באותו הרגע,הצבא שלהם,שמאורגן באופן מושלם ומוכן למתקפה הזו כבר כמעט שנה,מתקיף בהפתעה את הקווים האורקיים הדקים והקשים להגנה.ההפתעה של האורקים,שעד עכשיו נלחמו רק בפליטים מדוללים,כשהם נלחמים בצבא של אומת דב"ש בגודל אומת שחקן,אמורה להיות עצומה.במקביל הצ'וצ'למאיה יפתחו במתקפה מקיפה בכל הכוח לכיוון צפון-האזור הפחות חשוב באי כביכול,שמין הסתם יש בו פחות כוחות.הם יתקיפו במהירות ובעוצמה,וישחררו כמה שיותר ערים ועיירות,יעבירו אותן לשלטון לומבארי.תוך כדי,המיליציות החמושות של הצפון יפתחו במבצע של פגיעה בבסיסים ודרכי קשר,ובכך יגרמו לבלבול בפיקוד האורקי,לכך שחלק מהכוחות לא ישמעו על המתקפה בזמן,או ישלחו לכיוון הלא נכון,או לא יחזיקו מספיק תחמושת או אוכל בשביל לצאת באופן מיידי.בזמן הזה הצבא הצ'וצ'למאי המאומן היטב יתקדם במהירות,יפתיע את האויב ממרחק אם הארטילריה המהירה שלו,כשספינות הצי הצ'וצ'למאי מגבות אותו מהחוף[רוב הכוח הימי האורקי נימצא,מין הסתם,בחוף הדרומי,היכן שיש נמלים רבים והיכן שהוא שומר על הקשר אם הקולוניות] בעזרת התותחים היסודניים המתקדמים שלהן,וקבוצות הגרילה,אחרי שסיימו לשבש את הקשר,יתקפו בעצמן וישתלטו על עיירות בעורף האויב,מאגפות אותו ומאלצות אותו להתפצל.
הצבא גם ישתלט על הנמלים מהיבשה,ובכך ישיג לעצמו כמות גדולה של ספינות.חלק מהספינות האורקיות מין הסתם ימלטו,אבל זו עדיין מכה קשה לאויב ובוסט רציני לצי הצ'וצ'לאמי.

מה שיקרה משם הוא כזה-הצי הצ'וצ'למאיה יתגרה בצי האורקי בהמשך זריעת הרס בצפון.הצי האורקי יצא מהדרום לקדם את פניו.הננסים יצרו אשליה שתגרום לקומץ ספינות להראות כמו עיקר הצי,ובזמן שהאורקים ישלחו כוח גדול בשביל הקרב הימי הכי גדול בהיסטוריה[באמת לא היו עד עכשיו קרבות ימיים משמעותיים...]הצ'וצ'למאיה יעמידו פני מופתעים,האורקים יתקפו את הצי,ואז תתפוצץ הפצצה היסודנית של גארל.הכוח העיקרי של הצי האורקי ילך לעזאזל,והצ'וצ'למאיה ימשיכו לשלוט ביד רמה בצפון,כשהפיצוץ,שיראה היטב מהחוף,יטיל אימה בלבבות החיילים האורקיים שיברחו כל עוד נפשם בם[הם הרי לא יודעים שיש רק פצצה אחת כזו,והמוראל והמצב של הכוחות בצפון בקרשים גם ככה].

במקביל,ביבשה,הצבא הצ'וצ'למאי אמור להיתקל בדי מעט התנגדות-האורקים לא הכריזו עדיין על מלחמה כוללת ולא ארגנו כוחות בהיקף כזה,וגם כשהם יארגנו,הם יהיו כוחות שנאספו על המקום ולא שהתאמנו חודשים כמו הצ'וצ'למאיה.בני האיכרים של הצפון שישלחו לחזית יכתשו בידי הצבא הצ'וצ'למאי.רוב הכוחות המסודרים יהיו בהרים,שחוקים ועוסקים במלחמה בלומבארו,וקווי האספקה שלהם יתנתקו וילכו ככל שהצבא הצ'וצ'למאי יתקדם בכיבוש הצפון.אחרי התבוסה הימית,לצבא הצ'ו'צלאמי יהיה יתרון ימי.כידוע,"מעולם לא הובס עם ששלט בימים",הצ'וצ'למאיה יוכלו להעביר כוחות מחוף לחוף במהירות עצומה,לכתר את האויב,להשמיד את הערים שלו בארטילריה ימית ולתקוף אותו מהעורף.אני רוצה להזכיר שמעבר לכמה שהצבא האורקי חבוט וחבול,ופרוש כרגע על שלוש חזיתאות,גם בחזית הדאחי וגם בחזית הצפון הסביבה לא מקנה לו יתרונות של הגנה כמו שבדרך כלל מלחמה הגנתית מקנה-בצפון יש לומבארו בכל מקום,חלקם מתמרדים וחלקם סתם מדירים שינה מעיני החיילים מחשש שיתמרדו-בשתי החזיתאות יש לובמארו בכוח,שבוואדאי עורקים בקצב הולך ומתגבר ויוצרים פרנויה וחשש מבגידה-ובחזית הדאחי,אפילו האורקים שבשטחם נעשית הלחימה עוינים לחיילים שלפני רגע רצו לפנות אותם,בדיוק כמו שהמתנחלים עוינים לחיילי צה"ל.האוכלסוייה האזרחית שלמענה כביכול הם לוחמים שונאת את החיילים ורודפת אותם-בשתי החזיתאות,אפילו בלי המצב הכלכלי הקשה,השחיקה של הצבא והמוראל,והעובדה שהמתכת המועטה של האורקים הולכת ואוזלת,לחיילים פשוט אין רצון להלחם.
גאלאן-
ספוילר
הצג
אני יודע מה אני עושה,זו העמדת פנים.זה פשוט תירוץ שלנו לאמן את הצ'וצ'למאיה למלחמה.

בכל מקרה,תשלח את האשליינים שלך אל הצי הצ'וצ'למאי עכשיו יחד אם הפצצה.הקרב הסופי הולך ומתקרב.יש סיבוכים בתוכנית בגלל הגמדים,אבל לדעתי אפילו אם הגמדים נגדינו,האורקים פשוט הרסו את עצמם בשנתיים של לחימה.זה ידועה שאימפריות משעבדות לא יכולות לשאת לחימה מתמשכת,הלומבארו פשוט ימוטטו אותם מבפנים בזמן שהצבאות יכתשו אותם מבחוץ.
פלדריק היה השם של הדב''ש הראשי בהרפתקה הריאשונה שלי
[שנים לאחר שיצרתי את המשתמש התגלו ממצאים שהוכיחו שהשם היה בכלל פלריק...]

מנחה חוגים[במציאות ובזום], ודובר אספרנטו
עולם מערכה- (עולם מערכה) הדוכסות האבודה- עלה עמוד על אלים!
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 09 אוקטובר 2012, 15:13

פלדריק
ספוילר
הצג
"בכל מקרה,תשלח את האשליינים שלך אל הצי הצ'וצ'למאי עכשיו יחד אם הפצצה"
מה?
הפצצה כבר נמצאת בנמל הבית של האורקים. בכל מקרה אני שולח אשליינים.
טומאץ'
ספוילר
הצג
אני שולח אשליינים אל הצי הצ'וצ'למאי..
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 09 אוקטובר 2012, 15:29

דינרבלו ועוג
ספוילר
הצג
להגיד שהיבשת שלך זה טיפה מוגזם, אתה לא חושב? אבל עכשיו שהעיוות נשאר רק בשטח הדרו, והמלחמה נגמרה, אני חושב שאין סיבה שלא נוכל לחיות ביחד. זה לא שיש לי סיבה לתקוף אותך. (אתה תקפת אותי, זוכר?)
כולם
ספוילר
הצג
אני לא מקבל אותם מהסיבה הפשוטה שאי אפשר לקבל אומה במלחמה. החוקים לא השתנו. אפשר לעזור להם להפסיק להלחם בעזרת היור״ז, אבל אני לא אקבל אותם עד סוף המלחמה
נערך לאחרונה על ידי plasmid ב 09 אוקטובר 2012, 15:31, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 09 אוקטובר 2012, 15:31

עוג ופליסמד
ספוילר
הצג
אוקי אז תרחיק את העיוות מהשטח שלי.
וכן אני לאט מגזים אני נלחם על חצי ממנו כבר כמה תורות כשכולם לא מתעניינים
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 09 אוקטובר 2012, 15:41

אם הם קודם כול יפסיקו עם שפיכות הדמים ו*יחזירו לנו את השטח של המובלעת*, אז אני אפסיק עם אלימות
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
פלדריק

שליחה על ידי פלדריק » 09 אוקטובר 2012, 15:42

בוגר מאוד."אם הם יכנעו אז נפסיק את המלחמה".ברורלכולנו שזה לא יקרה.שניכם צריכים לעשות הפרדת כוחות ואז נוכל להמשיך.
פלדריק היה השם של הדב''ש הראשי בהרפתקה הריאשונה שלי
[שנים לאחר שיצרתי את המשתמש התגלו ממצאים שהוכיחו שהשם היה בכלל פלריק...]

מנחה חוגים[במציאות ובזום], ודובר אספרנטו
עולם מערכה- (עולם מערכה) הדוכסות האבודה- עלה עמוד על אלים!
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 11 אוקטובר 2012, 20:46

עוג ופליסמד
ספוילר
הצג
יש לי תוכנית לזה שהגובלינים יכנעו אבל היא תלויה בדבר אחד.פליסמד האם הצוצמלאיה פנו אלייך לברית בשתי תורות האחרונים.
שמעו את זה ברקע הודעותי
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 11 אוקטובר 2012, 20:55

כולם
אבל פלסמיד, הם לא יכולים שלא להלחם- דינרבלו והעוג נלחמים, ולא יפסיקו עד שאחרון הלומבארו ימות\הם יכנעו. במצב הנוכחי זה יהפוך מהר מאוד לטבח, לא למלחמה.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 11 אוקטובר 2012, 21:00

אני לא נלחם שלחתי רק פעם אחת את אחד מכלי הנשק הרבים שלי.
שמעו את זה ברקע הודעותי
שלח תגובה