פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

Re: הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

שליחה על ידי דינרבלו » 07 אוקטובר 2012, 11:51

כולם
ספוילר
הצג
1.הגמדים בחיים לא היו חלק מהיור"ז אתם דחיתם אותנו.
2.בדיוק אתם משנים את הכללים לפי מה שאתם רוצים?לא נראה לי אני אשמור על הכללים ואני אתן לנוגים להצטרף ואני אסיים את המלחמה בעצמי.
שמעו את זה ברקע הודעותי
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 07 אוקטובר 2012, 11:55

כולם
ספוילר
הצג
אה. הייתי בטוח שנכנסתם ליור״ז אחרי הסכם השלום בנינו.
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 07 אוקטובר 2012, 11:57

לא ממש לא אתם לא הסכמתם לי להכנס לפני אחרי ובאמצע אז אם תוכרז מדינה נוגית שנכנסת ליור"ז אני אדאג לזה שהם לא יהיו מדינה.
שמעו את זה ברקע הודעותי
פלדריק

שליחה על ידי פלדריק » 07 אוקטובר 2012, 12:05

דיברבלו-
ספוילר
הצג
אין גבול לחוצפה של האומה הזו...אני בניתי את הצ'וצ'למאיה מאפס והם מפרים פקודה מפורשת שלי?

בכל אופן,החששות שלי הם שהצ'וצ'לאמיה ינסו להצטרף לדרו.אם זה יקרה,גם אני וגם אתה בסכנה גדולה,כי הדרו הם גם ככה האומה הכי חזקה צבאית.המרגלים שלך יודעים משו בעניין?

בקשר למדינת הלומבארו,אני דווקא בעדה,היא מונעת מהאורקים להצטרף לדרו בינתיים,בעצם מנטרלת את האיום של האורקים.חוקית זה אולי לא לגמרי jueh,אבל זה נותן לנו תירוץ להחליש את הברית האורקית-דרואית,אז תסכים איתי שלשחקנים מנסוים כמונו עדיף להיות חכמים מצודקים.
היור"ז-
ספוילר
הצג
אם ככה,צריך לתקן את זה.הרי כולנו חשבנו שאתם כבר חלק מהיור"ז.אני מצביע בעד קבלת הגמדים ליור"ז,ונראה לי שהיות שכולנו חשבנו שאתם כבר בפנים אין סיבה שזה לא יקרה.

ובהנחה שנצרף את הגמדים,אני רוצה להזכיר שהמצב היה שונה כשהחלטנו לגבי הגמדים-הגמדים היו במלחמה אם אומת יור"ז,אבל הלומבארו היו -חלק- מהיור"ז והם התפצלו מהמדינה האורקית.לשלול את החברות שלהם זה בערך כמו לשלול חברות מהאורקים, וברור לכולנו שזה לא צעד מתקבל על הדעת.אם אתם רוצים אפשר אם כבר להשעות את הזכויות שלהם עד שהמלחמה תיגמר,אבל גם זה יצטרך להיות תקף על שתי הצדדים בסכסוך,ולכן פשוט לקבל את הלומבארו ולא להתערב ניראה לי יותר הגיוני.האו"ם לא מתערב במלחמות אזרחים אלא אם אחד הצדדים מפר קודים מוסריים,ולכן אני לא חושב שהיור"ז צריך לנהוג אחרת.

אני חושב שזה אומר שיש תיקו.האומה האחרונה שנשארה היא הדאחי.טומאץ' יגיד לנו מה דעתם של הדאחי.אם הדאחי נגד אז אין מה לעשות,אבל אם הם בעד,כל מי שיתערב בכוח מפר את החלטת היור"ז,וההשלכות יהיו בהתאמה.
טומאץ'-
ספוילר
הצג
הצבא הגובליני כבר אמור להיות מאוד מאוד מתורגל בשלב זה,וזה אומר שאפשר להגדיל את הסכסוך אם הצ'וצ'למאיה בעוד כמה שלבים-מספר תקריות ימיות מבוימות בין שתי האומות,ובתגובה הצ'וצ'למאיה יתגברו כוחות צבאיים לאורך כל הבסיסים שלהם ויתחילו בגיוס והכנות למלחמה בהיקף מלא.זה למעשה אומר שכל הצבא הצ'וצ'למאי אמור להיות מוכן לחלוטין במלוא כוחו ברגע שהאורקים יפרו את ההבטחה שלהם,וזה גם אומר שהגבול אם האורקים יתחמם מאוד וידרוש מהם המון כוחות.
פלדריק היה השם של הדב''ש הראשי בהרפתקה הריאשונה שלי

שנים לאחר שיצרתי את המשתמש התגלו ממצאים שהוכיחו שהשם היה בכלל פלריק...
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

האורקים

שליחה על ידי העוג הברברי » 07 אוקטובר 2012, 12:32

יור"ז
ספוילר
הצג
אפשר טבלה של בעד ונגד? התבלבלתי עם ההצבעות
דינרבלו
ספוילר
הצג
הייתי בטוח שאתה חבר ביור"ז, אני בעד הצירוף שלך, אבל אל תאיים במלחמה, זה פשוט לא טוב, אומות לא מאיימות במלחמה סתם ככה

ותכין את הצבא שלך למלחמה, אני מרגיש שהיא קרובה
פלסמיד
ספוילר
הצג
וואו, תודה, אבל אני חשבתי שאמרת שתהיה בצד שלי אם תפרוץ מלחמה לא? בכול מקרה הם אמורים גם לתקוף אותך לפי מה שהבנתי אם תתערב במלחמה, אבל הם מפחדים כי אתה הכי חזק צבאית, בכול מקרה, אני חושב שהמלחמה ממש קרובה, אז אני אקח את בהמות', ואת הטרולים המטורפים אני לא צריך, אני זוכר שניסו לפני להשתמש בטכנולוגיות שנתת לי בשביל לשפר את הטרולים, והעם לא אהב את זה, כעת הם במקום סודי, אז גם לי יש, זה בסדר

כדאי לך להכין את הצבא שלך למלחמה, אני מרגיש שהיא קרובה
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 07 אוקטובר 2012, 13:54

יור"ז
ספוילר
הצג
גאלאן לא הצביע בנתיים זה 3 נגד 2.אני מאמין שאם הנוגים יכבשו רבע דונם נוסף אני אתקוף כי הם אין חלק מהיור"ז אין להם אישור והם תוקפים אחד מהיור"ז.
שנית הם לא יכולים להכנס אנחנו צריכים לדון על גבולות הדרו והאורקים ביבשת וזה של עמי האץ כולל המורדים הם בעייתי בלבד.
פלדריק
ספוילר
הצג
זה באמת חוצפה. תראה אני בניתי את עמי היבשת וחלק מהם מורדים בי אני לא אשאר את החלטת היור"ז עד שלא נפתור את הבעיות הקימות.
לא יקרה בחיים.
חנופה לא תעזור לך.
שמעו את זה ברקע הודעותי
גאלאן.

שליחה על ידי גאלאן. » 07 אוקטובר 2012, 14:31

אני בהחלט הצבעתי, בעד. אני לא מבין למה לא להכניס אותם, אם זה יגרום לשלום. דינרבלו, מה שאתה עושה כרגע זה בדיוק לאיים
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 08 אוקטובר 2012, 21:01

אני מניח שאפשר להימנע. אם כולם יצביעו/ימנעו, התוצאה שיש לה את מספר הקולות הגבוה ביותר תעבור. אם יהיה מספר קולות שווה, ההצעה לא תעבור.
אני מניח שדינרבלו ביור"ז. אני טועה? עד שיוכח אחרת הקול שלו נחשב.

קולות למעבר:

בעד
צ'ו'צ'ולמאיה
דאחי
ננסים
נגד
אורקים
גמדים

פלסמיד
ספוילר
הצג
יש חדשות מהרשת. הגמדים והאורקים כרתו ברית סודית שכוללת העברת ספינות אורקיות לגמדים, מעבר חופשי בין המדינות ושיפור יחיס הסחר. האורקים והגמדים כבר בשלום מלא.
מצויין. בסוף התור השלב יושלם. יש עוד משהו שצריך לעשות?
מספר תקריות ימיות קורות בין הגובלינים לצ'וצ'ולמאיה. נראה שיש הרוגים, אבל אי אפשר לקרוא לזה קרבות ממש. הצ'וצ'ולמאיה זועמים ומכינים את צבאם בהרכב מלא.
עוג
ספוילר
הצג
טוב.
אני חושש שכן, אתה תצטרך לסיים את המונמנט עם כל הגזעים. אבל בגלל שהמונמנט שלך גם כך די גדול, אני מרשה לך להשמיט גזע או שניים. לדוגמה, נראה לי הגיוני שהגובלינים לא יופיעו, או שיחלקו קומה עם מישהו. הם היריבים שלך כבר זמן רב.
סומ"ע: סוס מעופף. מעיין יצור ספק זוחלי ספק יונק שדומה לסוס מכונף עם קשקשים. פותח ע"י הדאחי בתקופת אנארווי, ואחרי המפלה שלהם עבר לשירות רוב צבאות העולם. אם אני לא טועה, רכשתם אותם מהדרו בעבר הרחוק.
אתם מקבלים מידע מהשטח שנתתם.
מה אתם בונים עכשיו?

כעת נכנס לפעולה האימון הרב של הצבא האורקי. הצבא מתארגן מחדש והודף את הבוזזים. כבשתם בחזרה את רוב מה שהם כבשו מכם, והקמתם חומה עם שטח הפקר. במקביל אתם מפנים אנשים מאזור המלחמה.
אתם שומעים בעזרת הריגול שלכם חלק מהמתקפות שהם מתכננים, ומסכלים אותן. אין לכם האזנות במשרדים של מקבלי ההחלטות הגדולים שלהם, אבל אתם מסוגלים לשמוע מה שקורה ליד אחת מהמפקדות שלהם, כך שאתם שומעים כשהם מוציאים את השיחה מהחדר. כנראה הם דנים בהאם רצוי לנסות להשיג תמיכה מהגובלינים, או לנסות להביא גייסות של בריגדות השחרור, בנוסף על המתנדבים הספורים שכבר נלחמים לצידם. חוץ מזה אתם שומעים בעיקר דברים שמעידים על הלך הרוח ברחוב, שהוא מלא תקווה ומצד שני מפוחד.

בקשר למרגלים שאתה מתכוון לשלוח למובלעת, למה שהם לא פשוט יהיה נוגים שנאמנים לך? בכל מקרה, אתם שולחים סוכנים כאלו. מעכשיו אתה יכול לתת להם משימות.

ו"הננסים בגדו בי"? זה לא קרה. פשוט האנשים רוצים לחקות אותם. זה כמו להגיד שאם צעירים בישראל רוצים לחקות את ארה"ב זה אומר שהיא בגדה בישראל.
אתם מתחילים למכור שבויי מלחמה כעבדים.

מספר תקריות ימיות קורות בין הגובלינים לצ'וצ'ולמאיה. נראה שיש הרוגים, אבל אי אפשר לקרוא לזה קרבות ממש. הצ'וצ'ולמאיה זועמים ומכינים את צבאם בהרכב מלא.
דינרבלו
ספוילר
הצג
1. אתה לא ביור"ז, נכון?
2. הצבא שלכם מכניע במהירות כמה שבטים, ואתם מצרפים אליכם את האזור הזה.
3. אתם ממשיכים לפנים הארץ בדרום החם. אתם מגלים ביצות נאלחות, הרים ומעיינות מלח בעיקר. עוד שבטים של הומי. בצפון אתם ממשיכים לחקור קצת לתוך ההרים. הכל טריטוריה ננסית.
4.טוב, אז תתחיל להרחיב את זה. תאר לי בפרטים את פסל הכניסה, כולל את הרחבה שבה הוא נמצא ואת החומרים המשובחים שמהם עושים אותו.
5. השליחים נעלבים סופית ועוזבים.
6.מספר תקריות ימיות קורות בין הגובלינים לצ'וצ'ולמאיה. נראה שיש הרוגים, אבל אי אפשר לקרוא לזה קרבות ממש. הצ'וצ'ולמאיה זועמים ומכינים את צבאם בהרכב מלא.
פלדריק
ספוילר
הצג
הפעם לא הולך למורדים הדאחי כל כך טוב. הצבא אורקי מתעשת, ותוקף אותם וכובש בחזרה את רוב מה שכבשתם בתקיפה הראשונית. הם בונים חומה עם חרכי ירי בכל מקום כזה, ומי שמתקרב אליה סופג מטח חצים. לעיתים יש להם מידע מקדים על המתקפות של המורדים, מה מדאיג. מתי הלוחמים של בריגדות השחרור נכנסים לתמונה?
הגמדים דוחים סופית את השליחים של הדאחי והצ'וצ'ולמאיה, והם עוזבים.
מבצר מעופף גדול מאוד ומאויש בגמדים תוקף את המובלעת. הוא מחולל הרס רב, ומתחוללים קרבות קשים בינו לבין אנשי המובלעת, שלא מוכנים למתקפה כזו.
מעט אחר כך, כוח תקיפה גדול פולש למובלעת. הם מבקיעים את ההגנות הראשוניות של המובלעת ומנהלים קרובת קשים מאוד נגד הלומבארו. המדינה הצעירה עומדת בקושי. במקביל מחוקק סט חוקים חדש, שנועד לקבל את פניו של מוסד העבדות המחודש. עכשיו כל שבוי מלחמה יכול להימכר כעבד לכל חייו. הריגת עבד כזה, לדוגמה, מחייבת קנס שגדול רק במעט מהמחיר שבו הוא נמכר.

אתם מעבירים הרבה מאוד "סיוע הומניטרי" למדינה החדשה, ולמרות זאת היא במצב נואש עכשיו.
דינרבלו ועוג
ספוילר
הצג
במאמצים משותפים אתם מצליחים לבנות גם מכונה מעופפת, מעיין דאון עמיד שעף בכוח קסמי רוח ויש לו תבונת גולם.
מבצר מעופף של הגמדים תוקף את המובלעת. הוא מחולל הרס רב, ומתחוללים קרבות קשים בינו לבין אנשי המובלעת, שלא מוכנים למתקפה כזו.
כוח תקיפה גדול פולש למובלעת. הם מבקיעים את ההגנות הראשוניות של המובלעת ומנהלים קרובת קשים מאוד נגד נוגים. המדינה החדשה עומדת בקושי.
כולם
ספוילר
הצג
אומת המובלעת:
"תוקף אותנו כוח של אורקים, שליחי האימפריה הדכאנית.אבל לא על זה אנחנו צועקים כאן, אלא על החבירה המקוממת של כוח גמדי מעופף איתם. אנחנו רואים בזה פעולה תוקפנית, ונוגדת את כל מה שמייצג היור"ז שבו אתם חברים. אנחנו קוראים לכם הגמדים לחדול מזה מיד."
גאלאן
ספוילר
הצג
קמה מדינה עצמאית במובלעת קטנה של מורדים מעם הלומבארו בתוך ארץ האורקים. עכשיו הם רוצים להצטרף ליור"ז.

נכון, אני זוכר את ה"מיני פצצת אטום" הזו. אני מצטער שזה ככה, אני פשוט לא מסוגל לזכור את כמות המידע שאני צריך לקלוט. אתה יכול להתנחם (אם זה מנחם במשהו) שלא רק לך זה קורה. זה אחד מהפגמים הקטלניים שדיברת עליהם פעם במשחק.
בינתיים אתה ממפה הכי מהר פה. גילית עוד אזור גדול.
גאלאן. הגבול שלך עם הדרו באמת מסתכם במושבה קטנה באמצע שום מקום.
לעצמי
ספוילר
הצג
את שאר החלקים בפרוייקט של דינרבלו לחלק לכמה קטנים יותר, לכתוב בלעצמי הבאים.
להכריע קרבות: כוח תקיפה אורקי ומבצר מעופף נגד מובלעת.
הכדור היסודני של גאלאן:
"ז יש את כדור המראות היסודני שהופך את כיוון האנרגיה היסודנית (ושעבדתי עליו כבר חודשים בחיים האמיתיים). אני שם אותו בספינה, שכל סנטימטר מרובע בה מכיל מזמן יסודני מהסוג הטוב ביותר, כך שכאשר מפעילים אותם (ליסוד האש, כי הוא הכי הרסני) במקום לזמן מלאנתלפים יסודני אש, נוצר שער אל המקום ממנו מגיעים יסודני האש, ועוצמה יסודנית טהורה מגיעה אל העולם ומשמידה כל דבר בטווח של [הכנס מספר עצום עד גיחוך כאן]. לא רק שאמרת שזה עובד על בטוח, אני גם עבדתי על זה כמות עצומה של זמן. כל העניין עם המאק השני, שעבדתי עליו מזמן מזמן? הכל עובר לכאן. חצי מהמשאבים שלי במשחק מופנים ליצירת פצצת אטום לכל הפחות, שבמקום פיצוץ של שנייה תמשיך להזרים אנרגיה טהורה במשך שעות אם לא ימים. וכל זה במרחק שלוש מטר מהאי האורקי. "
לכתוב בבאים אם צריך.

לסיים את התור.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 08 אוקטובר 2012, 21:15

2מאץ'
ספוילר
הצג
אתה לא קורא את ההודעות שבין שחקן לשחקן? כי החדשות האלה הם חדשות ישנות, ובכלל לא סודיות. העוג גילה לי אותם, והוא גם אמר לי שהתקריות הם שקר. ובתור השחקן עם רשת הריגול הכי טובה בעולם, אני צריך להיות מודאג מזה שאני מאבד את היתרון הזה. אבל אני לא מודאג, כי ברגע שאני מסיים את השלב השלישי אני מנצח. רק חבל שלא נגיע לעמוד 100
2מאץ' ועוג
ספוילר
הצג
אין בעיה. אני אגיד ל2מאץ' להעביר לך את בהמות', ואת הכוהנת גם.
כולם
ספוילר
הצג
אני בעד הקבלה של וגמדים, ונגד האומה, אם מישהו לא מבין.
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 08 אוקטובר 2012, 21:16

טומאץ
ספוילר
הצג
1.אני לא רק עכשיו צירפו אותי.
2.מעולה מעבירים סיוע של רופאים מזון ולוחמים לשם.
3.משתלטים על ההרים והמעיינות ועל שבטי ההומי
4.פסל הכניסה הוא בעצם 8 גולמי מתכת ענקיים שכל אחד הוא מלך גמדי אחר הם חלולים ואם אין אנשים הם מפיקים צליל אם יש אנשים אז זה נהפך למכונות מלחמה אמתניות מייבאים מתכת משובחת שצריכה להיות משולבת זהב 19 קראט פסלים אורקים מכנים את הסרטוטים וכל הסחורות האפשריות עוזרות המלכאה הפסל נבנה בידי פלוגת גלמים בעומק ההר
5.נותנים להם מתנה חרב כהה עשויה זהב ועם יהלומים.
כולם
ספוילר
הצג
אני הזהרתי.אנחנו נפסיק אבל אני מודיע שאנחנו לא נמשיך לתקוף אם הם יפסיקו לתקוף את האורקים.
עוג וטומאץ
ספוילר
הצג
אם הם ימשיכו אני אניק לך גלמים מתאבדים אבל אני רוצה גם ממך שתתן לנו כלי נשק חזקים וחדשים.
שמעו את זה ברקע הודעותי
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 08 אוקטובר 2012, 21:45

פלסמיד- יש סיבה כשלהי שאתה נגד האומה?
בכל מקרה, דינרבלו- אני מבקש ממך להפסיק את התקיפה על האומה. אני באמת לא רואה איך תקיפה כזאת תעזור לך בלהתקבל ליור"ז אם לא התקבלת.

שוב, אני באמת לא מבין למה מי שהצביע נגד הצביע נגד.
טומאץ'
ספוילר
הצג
אני רק אומר, לעומת פצצת אטום רגילה הדבר הזה ימשיך להזרים כוח טהור במשך המון המון זמן. ויש את האפשרות שהמוני יסודני אש יצאו מהשער, כי אנחנו לא באמת יודעים מה הולך במישור האש, חוץ מהעובדה שממנו מגיעים יסודני האש.
אני תורם כמות גדולה של כסף (בכל זאת, מוכר המתכת מספר 1 במשחק. אני כמו בית האצולה של האריה מששאו"ק, ובהחלט יש לי מספיק כסף להביא) למובלעה, בצורה עקיפה- אני משלם בעזרת סוחרים פרטיים לאנשים פרטיים משם, שמביאים את זה לשלטון או וואטאבר. אני ממשיך לאמן חיילים, בעיקר מזמנים (וכמובן מגדיל את כמות מכשירי הזימון לכל המזמנים האלו), ולא מסתירים את זה- אנחנו טוענים ששבטי ההוביטים הפראים שחיים בהר מתחילים לפשוט, ואנחנו מנסים לעצור אותם.
בגלל שהמשפט הקודם הביא לי רעיון, אני מנסה לתקשר עם מנהיגי שבטים של הוביטים פראים שחיים בהר (בעזרת אשליות במקום שליחים, כדי שאי אפשר יהיה להרוג אף אחד. ההוביטים יודעים בקלות שמדובר באשליות, כי הם הוביטים, ולכן אין סיבה שהם יהיו אלימים או משהו). אני מציע להם ברית- הם יעזרו לנו במאבקים, ויקבלו בתמורה כוח\כסף\מתכת\מה שהם לא רוצים מאיתנו.
אני ממשיך לחקור בשיטה שציינתי. כמות המזמנים החדשה מאפשר לי לשלוח טיפה יותר אנשים לחקור. אני מזכיר לך להוסיף את השטחים שפלדריק מכיר.
פלדריק
ספוילר
הצג
"הצ'וצ'ולמאיה זועמים ומכינים את צבאם בהרכב מלא"
אתה בטוח שזה כלום? זה לא נשמע כמו כלום.. בכל מקרה, הצבא ההוביטי מוכן לחלוטין לתקיפה. ואם הדרו יתקפו אותי, הם מוזמנים להרוג את 20 ההוביטים שחיים באמצע חור ונמצאים שם רק כי לא היה לי שום דבר לעשות במשך כמה תורות. שיטת הלחימה שלהם כזאת שהם יפגעו גם בהומים שחיים שם, וסתם יפתחו חזית עם גזע דב"ש, ואני בהחלט לא מתנגד לזה. נחכה שהמובלעה תהיה חלק מהיור"ז?
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

האורקים

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 אוקטובר 2012, 22:32

טומאץ'
ספוילר
הצג
לא הבנת, ההוביטים בגדו בי בגלל שדינרבלו סיפר לי על המלחמה, הוא אמר לי שיש לו את פלדריק וגאלאן בצד שלו והם מציעים לו את כול הצבא שלהם ומלא משאבים בעד שהוא יעזור להם במלחמה, לכן כול הוויתורים שלי, אז זה נחשב מבחינתי שהם בגדו (כי לא הייתי איתם בסכסוך עד עכשיו, בכלל)
אני משמיט מהמונומנט את הגובלינים, ובשביל ההוביטים אני יוצר קומה קטנה בה אני מציג את המכונות שהם נתנו לי בשביל להחליף את העבדים, זה ייקח לי קצת זמן, ואני חושב שסיימתי את כול הגזעים, חוץ משניים- הגובלינים והצ'וצ'ומאליה (בני בריתם משכבר הימים)
אוקיי, לדינרבלו יש סומ"ע? אם לא אני אביא לו
יש לי נוגים שנאמנים לי? טוב נו, בינתיים המשימה שלהם היא להשתלב באנשים, ליצור קשרים, ולנסות להבין את הלך הרוח, ואם יש שם גזע אחר- גם למצוא אותו
דינרבלו ופלסמיד
ספוילר
הצג
טוב, אם הבנתי נכון (מדינרבלו), אתם לא בברית שניכם, ובגלל שנראה ששניכם תעזרו לי כשיתקפו אותי, אני חושב שכדאי לגשר בניכם, אין סיבה שלא תסחרו בניכם, וזה נראה לי יעזור לשני הצדדים, כי הרי לאף אחד מכם אין סיבה לכעוס על האומה השנייה
בתוך המשחק אני פשוט כינסתי 2 שגרירים אצלי, אחד מכול אומה
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 08 אוקטובר 2012, 22:38

עוג ופליסמד
ספוילר
הצג
אני אסכים רק אם אנחנו נכריז שהיבשת כולה של הגמדים יהיה מותר לכם לגור בה אבל לא לעוות אותה ולא להשפיע על התושבים.
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

האורקים

שליחה על ידי העוג הברברי » 08 אוקטובר 2012, 22:41

דינרבלו ופלסמיד
ספוילר
הצג
דינרבלו- במילא לא כול היבשת הייתה שלך, עובדה שיש בה שטח לא חקור... אז אין סיבה להכריז על זה כשלך, למיטב ידיעתי רק אני כבשתי ממך שטח
ניצחון! ועוד ניצחון!
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 08 אוקטובר 2012, 22:42

למה שניכם מתעלמים מ
שוב, אני באמת לא מבין למה מי שהצביע נגד הצביע נגד.
?
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
שלח תגובה