הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
2MUCH

הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

שליחה על ידי 2MUCH » 13 יולי 2011, 21:56

אחרי חודש שלם שנעדרתי,ימים שלמים של הכנות, קריסת האינטרנט שלי ודרקון קוסמי כתום-מנוקד שרדף אחרי מסביב לכל היקום,חזרנו עם משחק המשך שמתחיל בערך בנקודה שהקודם נפסק.מחר,בשעה שפויה יותר, אני אעלה לכאן את הדברים האחרונים שעשה כל אחד במשחק הקודם ואתן כמה הסברים לקוראים חיצוניים אם יש כאילו.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
גדילן קוץ רגל

Re: הפנינסולרים ותושבי האריכפלג-משחק המשך

שליחה על ידי גדילן קוץ רגל » 13 יולי 2011, 22:35

(להעביר למשחקים מקוונים)
Tasslehoff Burrfoot
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 62
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 14 יולי 2011, 05:23

הועבר
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 14 יולי 2011, 22:05

תודה רבה על ההעברה.האינטרנט שלי שבק חיים,אז עכשיו אני כותב מהאיפד,שממנו הרבה פחות נוח לכתוב.
אתמול בערב כתבתי הודעה מאוד ארוכה אבל בטעות מחקתי אותה,איזה יאוש(אתם בטח מבינים שבכל הביש גדא הזאת אשם הדרקון הקוסמי הסגול מנוקד).עכשיו אני מנסה לשחזר את זה
פלסמיד
ספוילר
הצג
בפעם האחרונה דיברנו על אם אנשים ירצו להתחלף עם חייה של המלכה.אם זה לא מזכיר לך כלום ויש לך בעיות עם להזכר מה עשינו בפעם
הקודמת אני אפשפש עוד בזיכרון הממוחשב שלי ואשמח לעזור.
גאלאן
ספוילר
הצג
בפעם האחרונה אתה תמהת בקשר לננסי הערבה ולמה הם יושבים על קרקע כל כך לא מזמינה ומיהו שבט האודיפרסויירליי.אני הזכרתי לך שהם ננסים שיצאו לישב את הערבה מסיבות שונות,רובן קשורות לסכסוכים בשבט ושהם יצאו לישב את הערבה ברובם כי לא היתה להם ברירה אחרת והם לא ממש יכולים לחזור.גם הסברתי לך ששבט האודיפרסויירליי הוא אחד מהשבטים האילו.

דינרבלו
ספוילר
הצג
בפעם האחרונה אני וגדילן דיברנו אני הודעתי לו שהוא מתקדם יפה במישור המדע והקסם,שהניסוי שלו בנושא סוסים מעופפים מתקדם יפה,שהתפתחה אצלו תאורית השואוי,הגורסת שהכל מורכב מיצורים קטנטנים ושכל זה לא היה אפשרי לולא האקדמיות לענפים השונים של המדע והקסם שנפתחו אצלו.גם נתתי לו רשימה של מקומות חדשים שהוא גילה,שאם אתה רוצה אגיד אותה לךאמרתי לו שנוצר גם סוג של סינקרטיזם תרבותי בינו לבין הננסים.
דינרבלו,תגיד לי איזה שינויים אתה רוצה שאנינאעשה בתרבות שלך ואני אעשה.

פלדריק
ספוילר
הצג
בפעם האחרונה שדיברנו אמרתי לך שנהפכת רשמית לתרבות של חוקרים ומתישבים ומגלים.גם הודעתי לך על היבנות המושבות שלך בבוג׳וד ופאורטו ונתתי לך רשימה של מקומות שגילית. אם אתה לא זוכר אותם אני יכול להזכיר לך אותה.
גדיל
ספוילר
הצג
כתרבות חדשה לחלוטין אין לך היסטוריה.
אני לא יכול לשלוח לך את גזע האורקים כי האינטרנט שלי נפל.אבל אני יכול עד שהוא יתוקן להגיד לך את הפרט הפרקטי היחיד מזה:היתרון המיוחד של האורקים הוא לתקשר עם יצורים חצי תבוניים כמו קופים וטרולים.
סליחה על חוסר הפרודקטיביות במשחק,זה יתוקן בקרוב.
אני הכלב בחושך. אני המרייר על הרצפות. אני האוזן הפקוחה נגד גנב. הטוב המביא את המקל. הנביחה המעירה את הישנים. ידידו הטוב ביותר של האדם.
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 14 יולי 2011, 22:30

לM.F.N.F וגאלאן אני חושב :orc?:
ספוילר
הצג
אני מנסה להגדיל את המסחר באופן יותר משמעותית ומציעה לננסים הצעה שהם יתנו לנו זהב ומתכות ואנחנו נגן עליהם [אם הם לא רוצים אז אני מציע ברית צבאית
לM.F.N.F
ספוילר
הצג
אני רוצה שיעבדו בשיא המרץ עם הפגסוסים ואני שולח משלחות סיור למקומות שעדין לא יעודים מה יש שם חיל סיור [10 סירים 20 חיילים ו10 קוסמים
גם אני רוצה לפתח את האקדמיות עוד יותר
וכן אני רוצה רשימה של מקומות
אני רוצה שלהדאחי יהיה כבוד אבל יותר מלחמתיים והביגוד כולם לבושים ביום יום בגדים עם פרוות של טורפים והשריונות עם שללי מלחמה אישים
נערך לאחרונה על ידי דינרבלו ב 15 יולי 2011, 14:59, נערך 2 פעמים בסך הכל.
שמעו את זה ברקע הודעותי
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 14 יולי 2011, 22:32

ספוילר
הצג
אוקיי. אני מניח שזה ממש מסובך להתערב בעניינים שלהם, כי הם לא נמצאים על ההר ובטח התרבות שלהם מעט שונה
in:
נציגי השבטים החזקים מגיבים בתקיפות ברגע שהם מגלים משבט האודיפרסויירליי שהם מנצלים את יכולתם לשדוד שבטים אחרים "אללכם לתקוף את אחיכם! אם נלחם נגד אחינו, נמיט אסון על כל הננסים. אם רעיית צאן זאת דרככם היחידה לכלכל את עצמכם, אתם מוזמנים לחפש מקום עם מחצבים עדיפים. אנחנו בטוחים שאם תבקשו מהשבטים שבהר הקדוש הם יעזרו לכם להחזיק מעמד בנדודים עד אשר תגיעו לאזור טוב יותר אם תבחרו לעשות זאת, אך אם לא תפסיקו את התקפיות הנוראיות האלו מייד, מועצת האצילים תשקול ברצינות לנתק קשר איתכם, ואף לשלוח לוחמים שיעצרו את הזוועה הזאת. השבעו עכשיו שתפסיקו עם ההתנהגות הברברית הזאת או שלא נשקוט עד שנצליח לעצור אותכם, גם אם בכוח". החיילים המוסתרים שנועדו להגן על הנציגים במקרה הצורך, מתחבאים במקום קרוב מספיק כדי לשמוע את הדברים, ונחרדים שייתכן ויתחולל קרב. לכן, הם דורכים את נשקיהם ומתכוננים לקרב במקרה ויהיה אחד כזה.
רגע, איזו תרבות דינרבלו משחק? איך הוא מכיר את הננסים? לא אני מתלונן, אני ישמח לקשר עם עוד תרבות, אבל אני לא זוכר שיש עוד תרבות חוץ מהתרבות של גדיל שהננסים בכלל יודעים על קיומה.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 14 יולי 2011, 22:36

אני הדאחי עם קצת שינוי תרבותי
שמעו את זה ברקע הודעותי
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 14 יולי 2011, 23:00

אם אתה הדאחי, את מי גדיל משחק?
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 15 יולי 2011, 07:12

לא יודע
שמעו את זה ברקע הודעותי
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 15 יולי 2011, 22:16

הוא משחק את האורקים.

דינרבלו
ספוילר
הצג
זה רעיון טוב להציע לננסים פרוטקטורט או ברית צבאית ולהגדיל את היקף המסחר.הפגסוסים הם לא ממש פגסוסים...:יש להם קשקשים וכנפי עטלף,הופעתם היא קצת דרקונית.לדעתי תוספת תקציב למחקר הזה ממש לא נחוצה כי היא מתוקצבת כבר בהון תועפות ומתקדמת בקצב יפה גם בלי.רציתי לשאול אם אתה שומר את הפרויקט של הסוסים המעופפים בסוד? ואם כן,אז מי יודע עליו?.התפתחות הידע זה דבר שקורה באופן טבעי.בעקבות הגדלת היקף המסחר בין הדאחי לננסים גדל מאוד הביקוש אצלכם לפרוות של חיות טרף אקזוטיות מארצותיהם.בגלל השלישלוב היוצא מן הכלל של הפרוות האילו בלבוש היומיומי שלכם התחלתם באופן כללי ללבוש פרוות של חיות.למדים של חלק מדרגות הצבא התווספה פריווילגיה ללבוש פרוות של חיות נחשבות כחלק מהמדים.פרוות של חיות מסוימות מותרות ללבישה רק במעמד מסוים.בקשתך לחקור לכיוונים שאתה לא מכיר נתקלת בבעיות כי המחשב שלי נלקח לטיפול נמרץ,ואיתו הקווצים שבהם זה שמור.אני כן יכול לתת לך את שני הכיוונים שאני זוכר:אחד: גילית מפרץ קטן הרחק בדרום ובמערב,הוא נראה נוח ועשיר בדגה ,אבל לא חקרת את כולו.שתיים:גילית בצפון מערב רמה גבוה יחסית,המתנשאת מעל ערבת ג׳נחאן.היא מיוערת ביער קשה תנאים וצפוף מאוד.הרמה הזו היא כמעט בלתי חקורה. אתה יכול להוציא משלחות לחקור את האזורים האילו.החיילים שלכם אמנם לא מנוסי קרב כל כך,אבל יש להם את היכולת המרשימה לגמוא מרחקים בזמן מועט בעודם לבושים בשיריון כבד.
גאלאן
ספוילר
הצג
״זוהי חוצפה שאתם מתעסקים ככה בעיניינינו,אבל אנחנו לא ברבריים,אפשר לדבר על זה״ אומר לייסו אודיפרסויירליי,שליט האודיפרסויירליי ומזמין את נציגיכם ואת כל הנלווים לכם להתארח אצלו.הוא מארח אתכם למופת.אתה יכול להתחיל את השיחות איתו.כמו שעשית עם הדאחי כשרק נפגשתם.אגב,האם אתם מפקחים על הסחר שלכם?האם אתםמתעדים אותו?האם יש לכם פקידים ודוחות?.
גאלאן

שליחה על ידי גאלאן » 16 יולי 2011, 13:32

out:
לעזאזל עם המקלדת הדפוקה שלי. לוקח לי מלא זמן לכתוב הודעות.

in:

דינרבלו
ספוילר
הצג
כבר סיכמתי עם גדיל על הסחר. אתה יכול לקרוא את השיחה שהייתה לנו בעץ הקודם של המשחק.
MFNF
ספוילר
הצג
כן, הננסים מפקחים על המסחר. כל סוחר שחוזר מוסר לשבט שלו מה הוא קיבל בתמורה למה שהביא. בחלק קטן מהשבטים לוקחים מס על עסקאות גדולות, אבל זה נדיר. אבל לא מקפידים במיוחד על זה, ואין דוחות מסודרים. כדי למצוא דוח לעסקה ספציפית, אלא אם הייתה יוצאת דופן, צריך להתאמץ. הנציגים מדברים אל לייסו אודיפרסויירליי, בזמן שהאשליין שנלווה אליהם נמא בכוננות מתמדת לשלוח מסר ללוחמים המסתתרים, למקרה שהנציגים ייתקפו "באנו לכאן בעקבות תלונה של שבי הננסים כאן, שטוענים שנשדדו על ידכם. אנחנו שלחת דיפלומטית שמטרתה להגן, באופן מתורבת על השבטים החלשים במידה ובאמת תקפתם אותם. האם אתה מכחיש שהתבצעו תקיפות?"
פלדריק

שליחה על ידי פלדריק » 16 יולי 2011, 16:30

ספוילר
הצג
אני אשמח. בכל אופן, חתמתי בסוף על ההסכם אם המלכה?
פלדריק היה השם של הדב''ש הראשי בהרפתקה הריאשונה שלי

שנים לאחר שיצרתי את המשתמש התגלו ממצאים שהוכיחו שהשם היה בכלל פלריק...
סמל אישי של משתמש
2MUCH

שליחה על ידי 2MUCH » 16 יולי 2011, 23:24

פלדריק
ספוילר
הצג
האמת שאני לא זוכר

גאלאן
ספוילר
הצג
לייסו מודה באחריותו לתקיפות ורוצה לדון בתנאים להפסקת התקיפות.הוא מזמין את המשלחת להתארח אצלו .
סמל אישי של משתמש
דינרבלו

שליחה על ידי דינרבלו » 17 יולי 2011, 07:14

ספוילר
הצג
הסוסי דרקון נשמרים בסוד מפני אזרחים וממלכות אחרות כי הדחאי רוצים להשתמש בהם כנשק סודי
אני רוצה לחקור את כל הדגה וגם את היער החיליים ביער עם גרזנים כדי לחטוב את דרכם
שמעו את זה ברקע הודעותי
plasmid

שליחה על ידי plasmid » 17 יולי 2011, 09:13

ספוילר
הצג
אני זוכר הכול, הסתכלתי במשחק הקודם בתגובות האחרונות, אבל אין לי על מה להגיב ממש
ספוילר
הצג
PeskyTiger כתב:נראה לי שהבנתי...

"Yo dwag, I heard you like daiklaives, so we put a daiklaive in your daiklaive, so you can fight while you're fighting".

כאילו, ברצינות?
the Nerubian כתב: אז הוא לוקח עלילה שבלונית מרשימת 32 העלילות לספרי מדע בדיוני ופנטזיה (היא קיימת)

ואת קטעי הסקס שהכנסתי אני אמחק וארשום "כיף כיף כריות כיף אני אוהבת אותך אדוארד למרות שאתה שובר כרגע כל עצם בגופי"...
שליט הפנינסולה, הארכיפלג והיבשת בכוח הגורל
שלח תגובה