• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

המלחמה האחרונה: התחלנו!

פנג הדרואיד

פונדקאי ותיק
הצעדים שלכם מהדהדים בין קירות האבן של המרתף התת קרקעי.
המקום מפורסם וידוע לשמצה בו זמנית. מתגורר כאן שליט האנדר-וורלד וחמשת סגניו המכהנים. הוא שלח את אחד מהם לקרוא לכם להגיע לכאן, משימה דחופה עומדת על סדר היום.
כשעברתם בדרכם לכאן ברומא, ריח הבשר האנושי הידהד באפכם. כמה אנשים שהבינו דרך כלשהי לאיתור ליקאנטרופים ניסו לשקף אתכם במראות- אך הצלחתם להתחמק ברגע האחרון.
זמן רב עבר מאז צדתם את הבשר הטעים מכולם, בשרם של המין האנושי, גזע שנחוש בטמטומו להשמיד את הכדור ואת כל היצורים שהם לא הוא.
shr
עבורך, המילה 'בשר' מקבילה ל 'דם'
כולכם נכנסים אל החדר שאליו אקרוס הורה לכם להגיע, ואתם מזהים את התמונות מהספרים- חדר עגול ויפה, עצוב באבן, שכוכב ענקי בעל עשרים ושלוש פינות חקוק ברצפתו, עשוי מפסיפס.
שישה אנשים עומדים בחדר- ההשתקפויות שלהם במראות המכסות את הקירות מראות חיות שונות, אך אתם למדתם שגם איש-זאב שמשתקף במראה יכול להופיע בה כדוב או אפילו כריש.
על הקירות מופיעים אריה מרשים, עקרב צהוב, עטלף שחור משחור, פנתר אפל כלילה, דוב גדול וחום, ותנין שרובץ במים עכורים.
אתם מזהים את הפרצופים. נפגשתם בעבר, אך לא היכרות קרובה של ממש. השמות לא ידועים לכם.
אתם מציצים בשעון. אקרוס אמר להיות כאן באחת עשרה בלילה בדיוק.
השעה עשר וחמישים ושמונה דקות.
מה אתם עושים?
---
הבהרה: בדומה לערפדים, ליקאנטרופים למיניהם אינם משתקפים במראה אלא נשמתם משתקפת בה. ברוב המראות, אתם מופיעים כחיית טרף גדולה כלואה בתוך כלוב, כרמיזה לחיה שכלואה בגוף האנושי.
המראות של המקדש התת קרקעי הן מיוחדות ומשקפות את החיה שלכם, ללא כלוב. רק במקדש אתם חופשיים.

IN
או הווו... אני רעב. ידעתי שמשהו לא בסדר עם השעון המעורר, טוב, לפחות הצלחתי להגיע... אריק מדמה לעצמו שהוא בטחנת הרוח האהובה עליו, שהוא בילה בה כמעט שנה, ונהנה מכל רגע(בניגוד לבעל התחנה המסכן).

OUT
ואני מבין שכולכם בלתי נראים, הא?
IN
אם המראה של האדם היה מצביע על החיה שלו, ואם מה שמוצג במראה נכון, זה די קל לדעת מי האריה. לאן הוא כבן שלושים, גבוה לא מתחיל לתאר אותו, שרירי וזריז, עם שער וזקן בלונדיני ארוך שכנראה שלא נגזזו בחיים שלו, ועיניים ירוקות בוערות. הידיים שלו מזכירות, בגודל ובצורה, אתי חפירה, צבע עורו שחום-שזוף והוא לבוש בג'ינס וחולצת טריקו לבנה, ומשטח העור החשוף שלו נראה ששאר הגוף שלו שעיר לא פחות מראשו. כרגע, הוא עסוק בלאכול מאכל לא ברור בתוך סוג של לחם, הידוע בכינויו 'פיתה עם חומוס, טחינה, סלט, סחוג, פלאפל ושווארמה'. לא ממש מעניין אותו שלא כולם שם-הרי יש עוד כמה דקות. 'הוא בטח יגיע על הדקה בשביל הדרמתיות, או כי הוא מעדיף להיות פה כמה שפחות זמן'.

In
ולדימיר סוקר את החדר בעיניו הירוקות כהות ומלטף קלות את שפמו המטופח.
הם לא נראים כמו חבורת בורים מוחלטת, אז כנראה לחץ דם גבוה ימנע ממני...
ולדימיר נראה כגבר בשנות הארבעים ומשהו לחייו, שערו הקצר והכהה מעוטר בשערות שיבה.
הוא בגובה ממוצע או נמוך, קשה לראות כתוצאה מכתפיו השמוטות ועמידתו הכפופה.
הוא לבוש בבגדים כחלחלים ומחויטים ועליהם מקטורן חום.

IN
אני נראה כאדם צעיר בן 20 ומשהו עם עמידה יציבה ובטוחה, בעל גובה ממוצע וגוף מפותח מאוד מתחת לחולצת טי לבנה קלילה עם כיתוב ביפנית עליה (אם כי אני לא נראה יפני או אוריינטלי בכלל), לובש מכנסיים שחורות, רחבות ונוחות עם כיסים נוחים ומכובדים ונעלי ספורט שחורות.
שיער שחור קצוץ, עיניים חומות וזקן קטן ומעוצב, שרשרת קטנה עם מגן דוד נחה על חזי.

השעון של חלקכם מצפצף פעם אחת, סימן לכך שהתחלפה שעה.

אל החדר נכנסים שלושה אורחים נוספים- אחד מהם, הולך בצד שמאל. הוא בגובה של יותר משלושה מטרים, עורו שחור ומעוטר במעין שריון חרקי כהה, כמו חיפושית ענקית. עם זאת, לפי הזנב התניני שלו, ראשו הלטאי וריח הגופרית הלוהטת שבוקע מפיו, אתם מסוגלים לדעת בוודאות שזה דרקון מתת זן נדיר כלשהו.
זה שהולך בצד ימין הוא אקרוס, אותו אתם כבר מכירים. הוא לבוש בחליפת עסקים שחורה ופשוטה, ושערו הקצר הוא בצבע חום. שיניו צהובות מכל הדם ששתה בחייו. כשהוא נכנס לחדר, אתם רואים אגם של מים אפלים משתקף במראה.
האמצעי, וללא ספק החשוב מכולם, הוא ישראל. ישראל הוא אלף, ניתן להבחין בדבר במיידיות לאור העובדה שאוזניו מחודדות ושהוא נע בקלילות מדהימה בגלימה שהוא לובש. שערו בצבע נחושת, כהה וארוך, ועיניו הירוקות בוהוקת כמו זוג אבני ירקן. על מותנו חגור הגרזן המפורסם שלו, שגם זכה לשם 'ישראל', וגם שיניו של ישראל צהובות מרוב דם, אם כי לא כמו של אקרוס. ההשתקפות שלו היא אגם נוסף של מים.

"שלום לכם. חיכיתי לכם." ישראל אומר כשהוא נכנס אל החדר. "לפני שאתחיל, אשמח אם יש לכם שאלות עבורי, לפני הכל."

OUT
אני לא הבנתי אם הוא רוצה שנשאל אותו שאלות כלליות כמו "מה אתה?" או "איפה אנחנו?" או כאלה או שהוא רוצה שנשאל אותנו דברים שהוא יגיד לנו עוד דקה כמו "למה קראת לנו?" ו"למה דווקא אנחנו?".

חוץ מזה, מה אני יודע על כל היצורים שראיתי עכשיו? אלפים? איך הדברים האלה מסתובבים ברחובות אם בכלל? ומה זה אומר שהחבר'ה משתקפים כמו אגמי מים אפלים או לא?

חוץ מזה, זה שיש איש-דרקון, זה אומר שיש דרקונים בעולם? ואם כבר מדברים, איך נוצרו האנשי-משהו הראשונים, הם ננשכו על ידי חיה קסומה מאותו הסוג או משהו?

בכלל, אני מרגיש שאני לא ממש יודע על העולם ואני לא יודע למה לצפות.

OUT
האנשים שמשתקפים כמו מים הם ערפדים. המראה משקפת את נשמתם- משהו שקט אבל קטלני, והמים הם מטאפורה מצוינת לכך.
אלפים חיים בכפרים משלהם ביערות, או באנדר-גראונד, ולחלק מהם יש יכולת לשנות את המראה שלהם ולנוע בין בני האדם.
איש-הדרקון הוא לא איש-דרקון, אלא דרקון מתת זן מסוים.
הליקאנטרופים הראשונים הם תוצאה של מוטציה גנטית של בני אדם וחיות, משהו שקשור בניסיון מאגי לשלב בין אדם לחיה וליצור חיה בעלת תבונה של אדם. הניסוי נכשל והפך למה שאנחנו מכירים כיום. דרך נוספת להיהפך לליקאנטרופ, פרט להידבקות, היא לעבור אירוע טראומטי שגורם להתפרצות המחלה.

זה מה שכולכם יודעים. אם אתם רוצים לדעת עוד על האנשים האלה או על דברים בכללי, תגלגלו (על טבעי+תבונה)ק10, ותספרו את ההצלחות שלכם.

OUT
זה אומר שכל ליקאנארטופ שקיים אז יש או הייתה פעם החיה שהוא יכול להפוך אליה, כמו סוג הדרקון הזה. וכנראה שיש ליקאנרופים יותר ופחות נפוצים לפי כמה שנפוצה החיה.

גלגלתי ויצא לי 7.

אם זה ככה, אז אנחנו יכולים לבחור מה תהיה ההשתקפות שלנו במראה? אני זוכר שאמרת משהו על חיה כלואה וכאלה..

איך קורה שלאלף קוראים "ישראל"? אם אני לא יודע את זה אני שואל אותו.

IN
אריק הוא אדם בשנות ה- 20 לחייו, גבוה, שרירי, חסון ומוצק.
עורו בהיר מאוד(הולנדי...), שיערו בלונדיני ועיניו חומות. עיניו פראיות וחודרות מאוד, ורק להסתכל עליו מפחיד במקצת.

אריק נוהם חלושות, מסתכל על "מסטרמיינד"(לא כתבת איך קוראים לך...) במבט נוקב, ואומר:" אם היו לנו שאלות, היינו שואלים אותם קודם(מדגיש את קודם ומסתכל על "מסטרמיינד"), תתחיל.".

OUT
כן, ידעתי ששכחתי משהו...
IN
ג'יימס אדוארד פיליפס הוא אדם רזה, לא אנורקס אבל בהחלט רזה, וממש לא בכיוון של חטוב. הוא לבוש בחולצה של איזה להקת מטאל, ומכנסי ג'ינס קרועים. השיער שלו שחור וארוך עד הכתפיים, לא מסורק בכלל. יש לו זקנקן תיש לא מטופח בכלל. יש לו אוזניות על הצוואר, מחוברות למשהו שיש לו בכיס. אם עומדים קרוב אליו אפשר לשמוע משהו רועש מהאוזניות, שנראה לא מפריע בכלל לריכוז שלו. הוא מסתכל על ישראל ומלוויו בבוז מסוים, במיוחד בדרקון. הוא מגחך לעבר אקרוס בסוג של זלזול "וואו, אני במקומך הייתי עושה משהו עם השיניים," ולישראל "תצוגת כוח מרשימה. עכשיו, מה יהיה התגמול על מה שנעשה, מה שלא יהיה?"
OUT
מאסטרמיינד, מה הבעיה שיקראו לו ישראל אם הוא נולד בישראל?
פורג', לא הבנתי בגרוש מה אתה רוצה ממנו, תוכל להסביר..?

OUT
לא יודע, בניגוד לכל שאר הדמויות פה לדמות שלי לא רשום את השם שלה על המצח.

בקשר לישראל, הוא אלף, ופנג אמר לנו כל מה שאנחנו יודעים על אלפים ולא הסביר סיבה אפשרית. לפי מה שאני הבנתי אלפים לא חיים בישראל והם לא יהודים, ואם זה כן אז הייתי רוצה לדעת.

ולא הבנתי מה אריק רוצה ממני, מז"א קודם? לא הייתה לי אפשרות קודם לעמוד מול האלף הזה ולשאול אותו על שמו.

out
warforgad, יש לך טעות בחישוב הנקודות בדמות שלך. איום, מנהיגות וגישה לחיות אלה שלוש מיומנויות נפרדות.
IN
"שמי הוא ישראל מכיוון שהורי היו יהודים וציוניים, אם כי חיו באירלנד."
הוא עונה.
"ג'יימס, אני מציע לך שלא לנהוג בזלזול הזה. גם אם אתה משוכנע כי אתה חזק ממני בהרבה, ובוא נודה באמת, אתה לא, אנחנו בעיתות מלחמה ואין זה חכם להפגין שרירים ללא סיבה, בטח שלא בינינו לבין עצמנו.
אחד מאיתנו, ליקאנטרופ העונה לשם ביליוס אנטרופיל, שהיה שומר-סף שלי ושירת במעגל השליטים, בגד בנו."
מעגל השליטים הוא אסופה של עשרים ושלושה חברים, רובם ליקאנטרופים וערפדםי אם כי ישנם גם יוצאי דופן, אשר מנהיגים את קהילת האנדר-וורלד.
"הוא זה שהדליף את סודותינו ואת סוד קיומינו לממשלות ולרשתות התקשורת. הוא בגד בנו ומכר אותנו לאחר כמה אלפי שנים בהן הצלחנו להסתיר את קיומנו מעיניים אנושיות חטטניות. כמו שאנחנו מכירים את בני האנוש, הם לא מסוגלים לסבול קיום של משהו ששונה מהם, ולכן ינסו להכחיד אותנו.
אתם נבחרתם למשימה ראשונה, ייתכן ויהיו עוד כמה- תביאו את ביליוס אנטרופיל לכאן. חי."
הוא שולף שש פיסות נייר מגלימתו ומושיט אותן אליכם. מופיע שם אדם בגובה ממוצע עם מצח רחב, עיניים עגולות, אף בולבוסי ושפתיים מעט חולניות. מבטו מטורף כמעט באופן חייתי.
"ביליוס אנטרופיל הוא שומר סף, אל לכם לזלזל בו. הוא מסוגל לשנות את המראה שלו, מה שיקשה על החיפוש אחריו. אם כי אני מכיר את חולשתו- כאשר הוא נלחם, פרצופו האמיתי, זה שמופיע בתמונות שהגשתי לכם, נחשף.
ביליוס אנטרופיל נמצא לפי המקורות שלי בלונג-איילנד, ניו יורק סיטי. יש לכם טיסה שיוצאת לשם בעוד שתיים עשרה שעות." אקרוס מביא לכם שישה כרטיסי טיסה במחלקת עסקים.
"אבל עד אז, אתם צריכים את הכוח שלכם. צאו לצוד, אבל תעשו זאת בחשאי. שאלות?"
ישראל מסיים את נאומו.

חזרה