• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נושא הטבעת האחרון

Dark Capt.Igal

פונדקאי ותיק
מעונין לפתוח פה הרשמה למשחק שבימים אלה אני עובד עלו נכון הוא עוד לא ממש גמור אך בקרוב כן אז אני נותן תקציר וממתין לשחקנים.

אגב הוא עומד להיות מעניין נכון שאני הצתרך כמה שחקנים לדמיות מסיומות אך אני הפרסם את זה בהמשך אין הגבלת מקום ואתם יוצרים את הדמות לבד אין ממש קרטריונים רק שימו לב שזה צריך להיות קשור לעולם של טולקין ובתקופה של הקרב על גונדור.

תקציר:
אחד הנזגולים מופע בפני שני אורקים ונותן להם משימה להשמיד את המרא של גלאדריאל.
הם יוצאים למשימה אך הם היו צרכים להסיג עוד אנשים למשימה ולשחרר את האורקים שעובדים בשבי במחנות העבודה של האלפים ולהילחם בצבא המתים של ארגורן להו ריד אותו מין השלטון ולשחרר את פראמיר מהכלא של ארגורן (ארגורן הוא זה שהביס את ממלכת סאורון ששמה היה מורדור).
והם צרכים גם להילחם במועצת המכשפים של גנדלף הלבן.

(שאר הסטוריה שקשורה למשחק תנתן בתחילת המשחק).

ליצרת דמות צריך לדעת רק רקע של שר הטבעות לעשות דמות על פי שר ההטבעות אך אם אתם בחרים להיות אורקים אתם יכולים להיות מדענים שחקי במה לוחמים על שנתרו ממשמר הגנה של סאורון, ועוד ויש את כל הדבר המקצועות הרגלים שהם גם נכללים.
אני היה צריך דמות אורק אחת ומשהוא שהיה מוכן לשחק אלף אז כך פה אלפים נלחמים נגד האורקים בני האדם בשני הצדדים.
אה כן כל צעד יש מרגלים אז אם אתם רוצים להיות מרגלים אתם יכולים להיות אז שתדעו יש שני צדדים אחד שמבצע את המשימה שעלהם להשמיד את המראה של גלדריאל וחד שרוצה למנוע את השמדת העולם שמעבר והם עושים את זה בזה שמשעבדים את כל האורקים או שהורגים אותם.

אז מה אתם בחרים להיות ובאיזה צעד שהיה חופשיטה קל ומעניין.

לא הכפת לי איך תצרו את הדמות רק שה דמות יכולה לשת שני נשקים ושיריון מכל סוג וגלימה (אם אתם רוצים) מכל סוג אה ויש לכם 500 מטבעות זהב השאר שם של הדמות תאור והכל אתם יוצרים לבד אם יש עוד משהוא שאתם רוצים לצרף דברו איתי ואז נרא מה היה.

בנתיים יש 0 שחקניים.

יובל המבולבל מת! אמר/ה:
הוא צודקב 80% מהמילים יש שגיעות כתיב ( נראה לי ), וגם לא הבנתי אני צריך לדעת רקע על איזהשהוא ספר או רק שר הטבעות?

רק שק הטבעות ולהכין דמות על פי הדמויות של שר הטבעות מה שכן מותר פה מצעד האורקים להכין אורק לוחם או אורק מדען בצעד השני אין מדעניים.

צריך לדעת רק רקע של שר התבעות לעשות דמות על פי שר התבעות אך אם אתם בחרים להיות אורקים אתם יכולים להיות מדענים שחקי במה לוחמים של העלית שאומנו על ידי הנזגולים ועוד ויש את כל הדבר המקצועות הרגלים שהם גם נכללים.
אני היה צריך דמות אורק אחת ומשהוא שהיה מוכן לשחק אלף אז כך פה אלפים נלחמים נגד האורקים בני האדם בשני הצדדים.
אה כן כל צעד יש מרגלים אז אם אתם רוצים להיות מרגלים אתם יכולים להיות אז שתדעו יש שני צדדים אחד שמבצע את המשימה שעלהם להשמיד את המראה של גלדריאל וחד שרוצה למנוע את השמדת העולם שמעבר והם עושים את זה בזה שמשעבדים את כל האורקים או שהורגים אותם.

אז מה אתם בחרים להיות ובאיזה צעד שהיה חופשיטה קל ומעניין.

לא הכפת לי איך תצרו את הדמותרק שה דמות יכולה לשת שני נשקים ושיריון מכל סוג וגלימה (אם אתם רוצים) מכל סוג אה ויש לכם 500 מטבעות זהב השאר שם של הדמות תאור והכל אתם יוצרים לבד אם יש עוד משהוא שאתם רוצים לצרף דברו איתי ונרא.

Dark Capt.Igal אמר/ה:
צריך לדעת רק רקע של שר התבעות לעשות דמות על פי שר התבעות
אני לא משחק במשחק של מישהו שכותב ככה. במיוחד לא אם הוא לא מקשיב ולא מתקן שגיאות.
כמה כבר זמן לוקח להעתיק את זה לוורד ולתקן? מה שכתבת לא מובן בכלל.

מי לימדה אותך לכתוב בשם הוד מלכותה האפלה?
לא הבנתי מי הובס או הובבס כמו שכתבת, ואם כתבת מראה או מרא, בקיצור, תשחזר הכל ותכתוב את זה עוד פעם, ותבדוק שגיאות כתיב!!!

דג אמר/ה:
Dark Capt.Igal אמר/ה:
שנתי (שיניתי) את התקשיר (תקציר) וצמצמתי אותו(.) (את) שאר הפרטים אני התן (אתן) בתחלת (בתחילת) המשחק.

בנתים (בינתיים) אין משהו שנרשם.
תרגום לעברית.

מעניין למה אף אחד לא נרשם :rolleyes: .

מצטער על השגיות זה תוקן ועכשו זה בסדר.

Dark Capt.Igal אמר/ה:
דג אמר/ה:
Dark Capt.Igal אמר/ה:
שנתי (שיניתי) את התקשיר (תקציר) וצמצמתי אותו(.) (את) שאר הפרטים אני התן (אתן) בתחלת (בתחילת) המשחק.

בנתים (בינתיים) אין משהו שנרשם.
תרגום לעברית.

מעניין למה אף אחד לא נרשם :rolleyes: .

מצטער על השגיות (שגיאות) זה תוקן ועכשו (עכשיו) זה בסדר.

לכל הרוחות והשדים!!! אתה לא מבין את הרמז??? תשקיע עוד שלוש שניות בכתיבת ההודעה שתיראה כאילו ישראלי כתב אותה ולא איזה תאילנדי שלא יודע עברית.

הבעיה היא שוורד לא עושה הקשרים. כלומר, המילה שהוא כותב נכונה, אבל בהקשר הזה היא שגויה.
כדאי לנסות בכל זאת, זה יעזור במשהו.

באטל הורן, כ"ץ.

בקצור משהוא מעונין לצתרף למשחק אני התפל בשגיות הכתיב בהכדם האפשרי ואם היו לי שחקנים היה נחמד לשחק אני תכנתי קצת שגיות כתיב אם עדין לא ברור בבקשה תגדו לי איפה הבדיוק ואני השתדל להסביר לכם ולבדוק את המקום מעוניין לעשות משחק תפקדים שלחני נחמד.

Dark Capt.Igal אמר/ה:
בקצור משהוא מעונין לצתרף למשחק אני התפל בשגיות הכתיב בהכדם האפשרי ואם היו לי שחקנים היה נחמד לשחק אני תכנתי קצת שגיות כתיב אם עדין לא ברור בבקשה תגדו לי איפה הבדיוק ואני השתדל להסביר לכם ולבדוק את המקום מעוניין לעשות משחק תפקדים שלחני נחמד.
יגאל, אתה עושה צחוק מהחלטורה

חזרה