• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לוחם החרב דרקון הסגול האחרון (4/8 ההרשמה נסגרה )

Dark Capt.Igal

פונדקאי ותיק
אז הכל מתחיל כאשר אתם יצאים למשימה חשובה עלי ידי המלך יהונתן טוב אני נותן את הטיזר אך אולי היו שגיות כתיב בדקתי הכל אני בטוח שאין אך אם יש בבקשה תגידו לי כדי שהתקן ואני רושם את זה פה.

שבט חרב הדרקון האחרון הושמד ממזמן כלפני 2000 שנה ועכשו יש אגדה שמספרת שעדין נותרה אחת החרבות של השבט כנרא החרב הזאת היא חרב נקמה או שלא. כמובן שאיש לא זוכר מה היה שם החרב ואיך היא נראת וכנרא איש לא ידע איפה החרב נמצאת, רק אבא של פאלאדין יודע איך נראת החרב כי הוא להשתף בקרב ההוא (אבא של פאלאדין הוא דרקון שחיי יותר מ3000 שנה). השם שנתנו לחרב(כלמני קוסמים ולוחמים) זה דרקון סגול משום שזה היה שם השבט וזה גם שם החרב היפה והחמודה כפי שחלק אמרו, וחלק אמרו שזה חרב נקמה (מה שהיה נכון אך אחש לא ידע את זה חוץ מאבא של פאלאדין). בכל מקרה המלך יונתן רוצה להשמיד את החרב כי הוא חושב שהיא תביא להשמדת כל הגזעים ולכן החלית לבחור שישה לוחמים שיצאו למצוא את החרב ולהשמיד אותה בהר הגעש בום בום או בשם של השבת הר הגעש יום הדין.
אתם נבחרתם כדי להשמיד את החרב ולעצור את המלחמה שהיא תביא.

אתם נפגשים בפונדק ושם מתחלים (כשאתם מגעים לפונדק אתם צרכים למצוא את פאלאדין זה הכנוי של הבנאדם שמו לא ידוע לאיש כי אין לו שם הוא רק ידוע בכנוי שלו).

אגב אני רושם פה דמיות תבחרו מה אתם רוצים להיות המקומות מוגבל ולמנחה גם יש דמות.

דמיות:

מרון גורון

תיאור:
מרון הוא בן אנוש בן 65,גובהו הוא 1.65 מטר, הוא זקן, עיוור אך בעל חושי שמיעה וריח טובים מאוד, הוא אינו יודע להלחם או להשתמש בקסמים.
מרון הוא מלומד חכם שיודע הכל על השבט "הדרקון הסגול", הוא עני מאוד אך מאושר מהמצב.
בנוסף, מרון מספר לכל מי שמעוניין לשמוע על לוחן שכנראה יבגוד ויישמור לעצמו את החרב.

יכולות:
• הוא אילם, אך יש לו יכולת מיוחדת לדבר- אם הוא נוגע ביצור חי,הוא יכול להשתמש בקול של החיה (החיה מדברת), לכן יש לו תוכי, דרכו הוא מתקשר עם הסביבה.
• הוא עיוור, אך כאשר הוא פותח את העיניים הוא מטהר כל מה שנמצא באזור הראיה שלו.

ציוד:
תוכי(אינו יכול לאבד את התוכי).

דרגה: 1
הגנה :17
כוח: 15
זריזות: 19
חוסן: 26
תבונה: 23
חוכמה: 92
כריזמה: 28
קסם: 5

מרקו הגנב

תיאור:
מרקו הוא גנב מסתורי שלובש לבוש שחור. ורק יודעים על שהוא בגבוה כשני מטר .
בגלל הלבוש שמרקו לא מסיר אף פעם הוא משרח יש האומרים שזה בא מין האל שלו(האל דוראדוס הוא אל הרקבון הטיפשוט והמזבלה והוא משרת את השטן והוא האל הכיי מסריח ביקום כך שכל הנאמנים שלו חייבים להסריח כמהוא).מקו הוא גנב חובבן, כמה פעמים הוא גם נתפס והיה אמור לצאת להורג אך בגלל שמשרת את האל דורוס הוא לא יכול למות או לעשות אהבה.מרקו אהב לצורח כמו נקבה.
אין לו כסף תמיד בחובות לאנשים מפוקפקים.

יכולות:
יודע ללחם בכל סוג נשק חוץ מקשת.

ציוד:
אין כלום

דרגה: 6
הגנה :43
כוח: 27
זריזות: 41
חוסן: 34
תבונה:12
חוכמה: 29
כריזמה: 40
קסם: 29

*דברים נוספים.

ארגון המלך החוקי

תיאור:
ארגורן הוא המלך החוקי של הממלכה של יהונתן אך בגלל שלא היה במקום הנכון ובזמן הנכון אבא של יהונתן הומלך.
ארגורן הוא אלף בן 144 לא זקן אך גם לא צעיר הוא בגובה 2.1 ושוקל 76 ק"ג.
יש לו שער חום ועניים סגולות בגלל שהוא מעמין באל האהבה הקוסמי קופידון.
לא מעונין לחזור להיות מלך ומפה נוצרה בעיה בינו לבן פאלאדין.
הוא גם מאוהב בסיסי ביתו של יונתן במלך. והוא נלחם בצעד של יהונתן.

יכולות:
הוא יודע לשתמש בקשת טוב

ציוד: יש לו כ100 רסיסים מזהבים ושני יהלומים בצבע ירוק.

דרגה: 2
הגנה :49
כוח: 21
זריזות: 42
חוסן: 42
תבונה: 31
חוכמה: 29
כריזמה: 45
קסם: 13

הדרקון הידוע בשם דרקון המוות.

תאור:
זה דרקון שמשרת את אל המוות הוא בגובה 10 מטר כנפים בגדודל 80 מטר ושקל 200 ק"ג.
הוא נרא כמו דרקון מת.
האל של דרקון המות אוהב סדר וכל מלאכי המוות משרתים את הדרקון המוות על פי פקודת האל דורוס(דורוס הוא אל המוות).
זה כל מה שידוע עלו.

יכולות:
*שינוי צורה
נלחם בעזרת כוח הקסם שלו אך לא תמיד.

ציוד:
אין לו כסף כי הוא לא צריך.

דרגה: 3
הגנה :60
כוח: 63
זריזות: 67
חוסן: 59
תבונה: 48
חוכמה: 6
כריזמה: 68
קסם: 89

יש תוספת שאני מפרם וזה קשור לדמות הקודמת דרקון המוות.

*הדרקון הידוע בשם דרקון המוות כשהוא משנה צורה.

תאור:

דרקון המוות יכול לשנות צורה למה שרוצה אבל רק דרך האל שלו דורוס.
הוא מעדיף לשתנות לצורה שהוא אוהב, אדם בגובה 10 מטר ושרחבו 80 מטר. שוקל 350 ק"ג.
ויש לו שער בצבע סגול ועניים בצבע אדום (כמו של דם).

יכולות:
יכול להרוג אלים(לא יהרוג אלים בגלל שהוא מכבד אותם).

ציוד:
נלחם רק בעזרת מקל שגודלו 30 מטר.

דרגה:
הגנה :30
כוח: 29(+40 מכל פגע אם המטה במקרה ויש פגיעה).
זריזות: 23
חוסן: 24
תבונה: 16
חוכמה: 22
כריזמה: 39
קסם: 26(+15 לנסיון פגע בקסם, וכל פעם שהוא פוגע יש תוספת קסם 36 נ').

האצילה סופיה
תאור:
האצילה סופיה היא אחותו של יהונתן.האצילה סופיה היא קוסמת בעלת כוח הקסם הגדול שידוע עד כו לכולם (גם לאלים). היא בת 35 ושוקלת 55 ק"ג ובגובה 1.75. בגלל שנולדה בת לא יכולה להית המולכת ולכן אחייה הקטן יהונתן שולט במקומה, מפה היא בחרה ליות קוסמת חזקה.
יש לה שער שחור ועניים ירוקיות גוף בצבע חום. והיא לא שותה אלכוהול רק מיים קדושים שהיא מקדשת אותם ואוכלת רק אוכל שהיא מקדשת.

יכולות:
בגלל כל ענין הקדושה שלה קשה יותר לפגע בה פיזית. בזכות זה שאנשים מפחדים ממנה היא יכולה להסיג כמה כסף שרוצה וגם בגלל שהיא בת מלוכה יש לה כסף בעניני ממלכה (עניני ממלכה וזאת אומרת שחייבים לעזור לך ולתת לה כל דבר שהיא מבקשת, אך מתנגדי מלוכה לא נותנים לה ולא מפחדים ממנה).

ציוד:
יש לה מטה קסם מברזל שעטוף בעץ סגול זהב קסום, וזה המטה הכי חזק שיש ביקום.
סופיה מתחילה עם 5000 רסיסים מזהבים ו10 יהלומים שכל איד שווה כ5000000 רססי זהב בשוק.

דרגה: 12
הגנה :76
כוח: 45
זריזות: 51
חוסן: 61(יש 2+ נגד רעלים)
תבונה: 73
חוכמה: 30
כריזמה: 91
קסם: 1110

גימלי השמנמן
תאור:
גימלי הוא גמד בן 135 שנים. גימלי שוקל 70 ק"ג והגובה שלו הוא 1.1 מטר.
לגמלי יש זקן בצבע אפור ארוך ויפה, והשער של גימלי אפר גם הוא. הוא גרש מההרים ולכן הוא חיי בכל מני אזורים אך לאחרונה החלית לשרת את יהונתן המלך.
גמלי אוהב לשתות שיכר ובירה וגם לאכול ארוחה טובה.

יכולות:
גימלי יודע ללחם בגרזן, והוא גם יכול לזהות אם יש מלקודות באזור ויודע הכל על חומצות.
גימלי יכול ללחם כ3 שעות ברצף מבלי לאכול ולשתות.

ציוד:
לגמלי יש 2000 רססי זהב.
גימלי אף פעם לא שוכח את ערכת כלי העבודה שלו (אתם הוא יכול לחצוב במכרות ולהסיג ברזל זהב יהלומים ועוד).
לגימלי ישו גרזן לשני הידיים.

דרגה: 6
הגנה :42
כוח: 110
זריזות:49.
חוסן: 44
תבונה: 34
חוכמה: 30
כריזמה: 26
קסם: 9

הדמות שלי:

דמות מנחה פאלאדין
תאור:
פאלאדין הוא חצי דרקון חצי בן אנוש אבא שלו היה דרקון ואמא שלו היתה בת אנוש.
אמא שלו מתה מוות טבעי והוא לא זוכר אותה משום שהיא מתה כשהוא היה בן שנה וחצי.
יש לו עור כשכשים ושער ארוך שחור מוזהב. יש לו עניים ירוקות מזהבות יש לו גם כנפים בחלק האוחרי של הגוף הוא יכול לעוף. הוא גם יכול לרוץ מהר ולצערו הרב אינו יכול להוציא אש מהפה שלו וכך גם עשן מהאף. יש לו שנים כמו של טורף אך לרוב הוא מנומס וקפדן לא לפגוע באחרים שיכולים לשרת אותו, והוא פחד. הגובה שלו 2.55 והוא שוקל 77 ק"ג. חיי את רוב חייב לבד בהרים הקפאים של אזור השושנים( הרים בצורה של שושנה, ההרים שנמצאים באזור חם של מדבר דום אך בגלל שהם מאוד גבוהים הפסגות שלהם כפאים נורא).

רצונו של פאלאדין הוא להוריד את יהונתן מהשלטון ומכן לממש את זה כל דרך שהיא ולהמליך את המלך החוקי שזה ארגורן.

פאלאדין מחפש לוחמים שיעזרו לו בבצע של המשימה שלו אך הוא רוצה גם להפוך לדרקון אמיתי ואת זה הוא יכול לעשות רק בעזרת החרב ששמה הוא חרב הדרקון הסגול האחרון.
שהוא מעמין שזאות החרב של דום.ורוצה להשמיד אתאבא שלו בסוף.

יכולות:
יודע ללחם בכל נשק אך הנשק האהוב עלו זה חרב של הקוסם דום שגר במדבר דום.

ציוד:
יש לו כ500 רססי זהב.
לפלדין יש גם את טליון המשפחתי שלו(בתליון יש תמונה שבה יש את אבא שלו אמא אחתו החורגת מצעד האמא אחותו השניה ואחות החורגת מצעד האבא).

דרגה: 2
הגנה :12
כוח: 27
זריזות: 23
חוסן: 22
תבונה: 15
חוכמה: 16
כריזמה: 61(+10)
קסם: 44

רוצה למצא את המשפחה שלו ולאחד אותה לאחר שיהפוך לדרקון אמתי.

למי שיבחר את מרוקו הגנב יקבל בפרטי כמה דברים נחמדים שהוא עושה כשהוא מריד את הבגדים שלו.

השיטה היא שיטה פרטית והמשחק הוא לא משחק תפקדים פנטזיה אלה יש דם מדע בדיוני.

תהנו והמשחק מגבל לשישה מקומות.

Mek31 אמר/ה:
איזה שיטה זו??

זה שיטה פרטית שלי שאני כתבתי.

Dark of Darkness אמר/ה:
נשמע מענין אגב אני מצטרף אני רוצה להיות גימלי השמנמן העם זה אפשרי?

דבר ראשון סבבה אבל אני ממליץ לך לנסות ולשחק קודם בשיטות אחרות דבר איתי בפרטי בבקשה בקשר לזה.

דבר שני אם היו מספיק אנשים לפחות 4 אז היה משחק
ודבר שלישי אני מקווה שאתה רצני.

עני רצה לישתתף אבל יש לי דמות שלי אני רצה לישתתף עיתה

קראים לדמות שלי צחי והו מחשף פרותוס

הגנה :40
כוח: 60
זריזות: 70
חוסן: 80
תבונה: 90
חוכמה: 100
כריזמה: 99
קסם: 800

צחי הוא פרותוס מקוחב פרותסים הו היה תלמיד של פרתוס ז'רטול ולמד אצלו ללחם ולעסות קסמים. עבל עז במלחמה גדלה נגד דבורות וטולעות ענק ז'רטול נרצח בהאחזריות וצחי ראה הכל קולם מתו איש לו נשאר. צחי ברח מכוחב פרתוסים ונשבה לנקם בדבורות וטולעות גדלים אל האהחזריות שלם בקרב. צחי הגיע לקוכב בתחלה קולם פחדו מצחי מחשף הפרותוס שהיה חזק וזר להם אז קולם פחדו. עבל הוא היה נמוסי וחביב ולחן האבו ותו בסוף היום קולם אוהבים את צחי. צחי רוצה להשמיד את חרב קדי שהיו איתו חברים לחזור למסה בחלל חיצון לכוחב פרתוסים ולנקם בתולעוט ודבורות ענק

יחולות של צחי - הוא יודע לשתמש בסקינים חשמל על ידיים שלו, הוא עושה קסמים של ברקים קראים להם פסיקסיוניק סתורם והשליות עין מחושפת. אים הוא פוגש אוד פרתוס הוא יכול לפוך אתו לקדור חשמל שירה ברקים

נשקים של צחי הם סקנים חשמל בידים ואגדח תילים

צחי ידע לבשל ולרקד והוא אהב לרוץ ברחוב בלי חלצה או אים בגד ורוד זה צבה פרתוס שלו. גם הוא אהב לצרח כמו נקבה וללבש רצועות עור שחרות ולסחק במחשב

גובה שלו כ 3.54 מטר
מישקל שלו נע בין כ-40.2 ל80.6 ק"ג

Crozius Arcanum! אמר/ה:

צחי הוא פרותוס מקוחב פרותסים הו היה תלמיד של פרתוס ז'רטול ולמד אצלו ללחם ולעסות קסמים. עבל עז במלחמה גדלה נגד דבורות וטולעות ענק ז'רטול נרצח בהאחזריות וצחי ראה הכל קולם מתו איש לו נשאר. צחי ברח מכוחב פרתוסים ונשבה לנקם בדבורות וטולעות גדלים אל האהחזריות שלם בקרב. צחי הגיע לקוכב בתחלה קולם פחדו מצחי מחשף הפרותוס שהיה חזק וזר להם אז קולם פחדו. עבל הוא היה נמוסי וחביב ולחן האבו ותו בסוף היום קולם אוהבים את צחי. צחי רוצה להשמיד את חרב קדי שהיו איתו חברים לחזור למסה בחלל חיצון לכוחב פרתוסים ולנקם בתולעוט ודבורות ענק

יחולות של צחי - הוא יודע לשתמש בסקינים חשמל על ידיים שלו, הוא עושה קסמים של ברקים קראים להם פסיקסיוניק סתורם והשליות עין מחושפת. אים הוא פוגש אוד פרתוס הוא יכול לפוך אתו לקדור חשמל שירה ברקים

צחי ידע לבשל ולרקד והוא אהב לרוץ ברחוב בלי חלצה או אים בגד ורוד זה צבה פרתוס שלו. גם הוא אהב לצרח כמו נקבה וללבש רצועות עור שחרות ולסחק במחשב

גובה שלו כ 3.54 מטר
השגיאות כתיב שלך מחוררות את העיינים

אני חושב שמישהו פרץ לבנדאם לחשבון.
אולי איזה אח קטן או משהו [קרה לי פעם, אבל הספקתי למחוק את ההודעה בזמן {אחרי בקושי דקה}] ניגש למחשב וניכנס למה שהאח הגדול עושה, ראה את זה והצטרף [זה מסביר גם את המנציקיניות].

dart-b אמר/ה:
אני יכול להיות דרקון המוות ?

אין בעיה אתה דרקון המוות.
Crozius Arcanum! אמר/ה:

גובה שלו כ 3.54 מטר

תרא שלך לי את זה בפרטי ותקן שגיות כתיב בבקשה.

Crozius Arcanum! אמר/ה:

גובה שלו כ 3.54 מטר

קפטן יגאל, מותר לנו לעשות דמויות שחקן בעצמנו?

dart-b אמר/ה:
טוב אז בכמה שחקנים מתחילים?
ואני יכול לקבוע את ההיסטוריה של דרקון המוות ?

תראו אם אתם כותבים את הדמות בעצמכם אז כדי שחוץ מנתוני ההמיומנות אתם יכולים לכתוב הכל אך בגבול טעם הטוב והדמות חיבת לעבור בדיקה אצלי.

יגאל תוכל לכתוב לי דמות חדשה גם של פרוטוס? אם כן אז גם אני אשחק פרוטוס, ואם לא אז אני אשחק את מרקו הגנב (אני מאוד רוצה לדעת מה יש לו מתחת לבגדים ואולי איך זה מתקשר לכך שהוא צורח כמו נקבה)

doctor arbitration אמר/ה:
יגאל תוכל לכתוב לי דמות חדשה גם של פרוטוס? אם כן אז גם אני אשחק פרוטוס, ואם לא אז אני אשחק את מרקו הגנב (אני מאוד רוצה לדעת מה יש לו מתחת לבגדים ואולי איך זה מתקשר לכך שהוא צורח כמו נקבה)

מה אתה רוצה בדיוק שהיה לדמות הפרוטוס שלך תישלח לי את זה בפרטי ואם אתה רוצה אני יכול לנסות ולשלב את זה אם מרקו הגנב וזה יכול להיות מגניב.

אגב אני מצטער על זה אך חבר שלי פרש מהמשחק משום שהוא לא היה בארץ כחודש.

dart-b אמר/ה:
טוב אז בכמה שחקנים מתחילים?
ואני יכול לקבוע את ההיסטוריה של דרקון המוות ?

שלך לי את כל מה שתכתוב על דרקוןם המות אך תזכור שכל מה שקשור לאל שלו נותר וכל נתונים של היכולות גם נותר.

אגב הדמות של גמלי השמנמן פנויה.

אגב אני מצין עכשו אפשר לכתוב דמות משלכם אך ללא נתוני היכולות(את זה אני לבד העשה).

אני מצין גם שצרכים פה שחקנים שיכולים להשקעה במשחק וגם העלתי את המקום שיש לשחקנים במקום 6 זה עומד להיות 12 שחקנים אך זה אלול לשתנות ל10 או 8 זה תלוי בכמה שחקנים היו בכלל אם היו לפחות 4 אז המשחק יצא לפועל ואם לא אז אין משחק צריך לפחות 4 שחקנים אך יכולים להיות יותר אז לא יוצר פה בעיה של מקום אלה זה תלוי ברצניות וביכולת לכם לשחק במשחק ארוך כל שהוא היה.

ואגב אני ממליץ לטובת המשחק שמשהוא יקח את האצילה סופיה כך היה קל יותר לשחק במשחק אך זה הבחירה שלכם.

דבר נוסף זה תזכרו שאם אתם רוצים להוסיף לדמות שלכם נשק אותו אתם מבקשים מהמלך בתחלת המשחק(רק לאלה שיוצרים דמות מישלוקח דמות מוכנה אם יש לו שם נשק זה נותר אצלו).

שמו לב לגודל כי דרקון או משהוא גדול מדי לא יכול לרכב על סוס ובמקום זה מקבל דברים אחרים או יצור חיי אחר לרכב עלו(זה כולל גם מפלצות ושדים).

מצוער שאני רושם פעמים אח זה דחוף כדי שכולם ידעו המשחק היה עם 8 אנשים ולא אם 12 מהחלתות אישיות וגם כל אחד שיוצר דמות אין לה כסף התחלתי סתומרת היא תכבל כסף רק מהמלך.

ועוד דבר במשחק היה אפשרוית לעבור לפלנטות אחרות, ושם תכנולגיה אחרת זמן אחר וגזעים אחרים, אז קחו בחשבון שאתם לא חיבים שבדמות תתאים לפלנטה שבה מתחילים, יכול להיות שהיא באה מפלנטה אחרת כדי לעזור למלך יהונתן אז קחו את זה בחשבון.

doctor arbitration אמר/ה:

סליחה שאני כותב כמה פעמים ברצפות אבל זה דחוף, תגיד איזה סוג של פרוטוס אתה רוצה להיות?

חזרה