• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק: פולטיקאים בארץ הדרקונים-התחלנו!!!

forte

פונדקאי ותיק
ההודע פונה לצד.(מנהלים לעזרה...)

"אתה נראה לי כמו הרפתקן נחמד. ברצוני לתת לך משימה קטנה" אמר הכוהן העליון בתיסומלון, עיר הסחר האדירה. "ביצת דרקון זהוב קטנה נגנבה ממני. אני יודע שהיא נגנבה לעיר מדברית סודית של אלפי פרא. יש לי כבר כמה עסקאות עם עוד 4 הרפתקנים שיצאו להביא לי אותה" הכוהן העליון נראה כמתאפק שלא לחיך. נראה שהוא לא מספר את כל האמת. אבל כמו שאני יודע כוהן כמוהו לא ירחיב על זה.
"במה כרוך המשימה" שאל ההרפתקן. "אם... בוא נומר שכישורי קרב יהיו דבר יעיל באזור ההוא אבל בסופו של דבר תצטרכו להעזר בדיפלומטיה. במקום אליו אתם הולכים הקרב אבוד מראש" הכוהן העליון נראה כקודר במיוחד אך הכנות בקולו אמרה הרבה. חוץ מזה לא היה ניתן להחליט לאיזה כיוון רגשותיו פנו. אולי רחמים, אולי צער ואולי אימה. כך או כך לא נראה שהכוהן מתלהב לספר לכם. "אבל התשלום יהיה אדיר! חפצי מאגיה בשפע ואפילו"-יניו נוצצות-"חפצים קדושים!*.

גם קבוצת ההרפתקנים הזאת התפתתה ללכת באותה דרך ולא חזרה. לאחר שכבר לצערכם קיבלתם את המשימה הבנתם למה הם חזרו. ותצטרכו הרבה כדי לשרוד. *המשחק מתקיים במערכה שלי(מי שקרא את החלק לשה"ם זה לא נורא שכן המידע ששם פירסמתי לא ישפיע. כמובן שסיימתי לבנות את המערכה אך לא פירסמתי... ממולץ בחום לקרוא את שני העמודים הראשונים או לפחות לעיין בהם ואם רוצים לשחק כוהן/מג(=מכשף/אשף)/דרואיד/נוכל-טרובדור אז נא להסתכל שם. קישור).

נא לשלוח לי את כל הדמות בפרטי. אם תרצו במהלך ההרפתקה לדיין ולהגיד "אני מתמחה בלפוצץ את האויב בכדורי אש" אז אין לי בעיה אבל לומר "אני יכול להטיל 3/ליום את הלחשים כדור אש וזימון מפלצת 3" זה כבר מוגזם.

דמות צריכה להכיל-
שם דמות: קשור לגזע ובבקשה תזכרו אותם!
מקצוע: רק מספרי הבסיס. מאשר כל מקצוע יוקרה מהמש"ם. לא מאשר נזירים והכל ע"פ גרסא 3.5. רצוי מאוד שיהיה לכל הקבוצה בערך את כל מיומנויות הדיפלומטיה ורצוי מישהו עם כריזמה גבוה. מובן שאתם גם צריכים כמה לוחמניים...
גזע: כל גזע משלושת ספרי הבסיס כאשר הדד"פ אינו עולה על הדרגה הנ"ל.
נטייה: באופן כללי. אני לא דורש שתדבקו בנטייה אבל לא שינויים קיצוניי(כוהן של פיילור עשוי לגלות שהוא נהנה לשחק דמות תוהנית ואני מאשר לשנות את הנטייה לדוגמא לטוב-תוהו).
דרגה: דד"פ 8.
גובה[לא חובה]
משקל[לא חובה]
עיניים[ממש לא חובה]
שיער[ממש לא חובה]
תכונות: שיטת חילוק נקודות המוצגת במש"ם. 27 נקודות לחלק. למי שאין כוח להתעסק אז הנה תכונות עילית של זה- 16,14,13,12,10,8. רצוי מאוד כריזמה גבוה אבל לא חייב.
נק"פ: מקסימום בק"פ הראשון ובשאר כמו בשיטת החילוק הממוצע במש"ם לנק"פ.
דרג"ש: שיהיה רשום לכם בנוחות.
יוזמה: שיהיה רשום.
נשקים: כל הנשקים, התוסף(הנזק, הפ"ח), הנשק לטווח רחוק(הנזק, הפ"ח).
מיומנויות:
שפות:
כשרונות:
ציוד: בשובי של כ27,000 מ"ז. כל חפץ בשובי של עד 13,500 מ"ז.
רקע: רצוי רקע מושקע וחייב רקע מינימלי. רצוי מאוד לקרוא את שני העמודים הראשונים במערכה שלי כי אחרת מספר רקעים לא יאושרו.
הרשמה: קודם להגיב כאן אם מישהו נרשם, ואז לשלוח לי את הרקע. החמישה הראשונים שמגיבים כאן הם השחקנים.
גרסא: 3.5.

יאללה.

פנג הדרואיד אמר/ה:
אני בפנים!!!!!ואני חוזר לשחק דרואיד!!!!!11

פורטה, אתה מאשר את אלוף הטבע?
לצערי אין לי גישה אל ספרי הרחבה אז לצערי... לא.

אם... דרואיד מספיק חזק גם בלי מקצועות יוקרה... אבל אני מאשר אולי מקצועות יוקרה מהאינטרנט בעברית[אין לי כוח להתאמץ באנגלית] בתנאי ואני מאשר.

אגב- אין לי דרך להכיר לגמרי את הסל"ש 3.5 אז אם יש לי טעות בנוסה אז נא לתקן אותי.

בפנים.
בממ, שלושת ספרי הבסיס...
אז בשביל מה קניתי את כל ההרחבות לעזעזל?!

יאללה, בקטנה.
בואו נתאם כן דמויות. אני אשחק את הלוחמני (ופורט, אפשר להשתמש מכשרונות מספרי הרחבה? אני מוכן לשלוח לך בפרטי. כי אלו בעצם יכולות המקצוע של הלוחם...) הקשוח.
אז אין לי דיפלומטיה, נסתדר.

ואני חושב שאם ספרי הרחבה (הכשרונות) לוחם הוא אחד המקצועות האהובים עלי...
מקסימום אני אקח ברברי.

דון גובלאונה אמר/ה:
אני רוצה, אני רוצה! אני יכול לשחק את ון גובלאונה? קופיל לא אישר לי אותו בהרפתקאה שלי :devilish: אז אני רוצה לשחק אותו כאן... לשלוח לך אותו בפרטי או לפרסם?
כמו שאמרתי, לשלוח לי אותו בפרטתי. בתחילת ההרפתקה יש לשלוח לכאן תיאור של איך שכל דמות נראת(ואני מאשר למי שרוצה לגלגל איום כשהו מציג את עצמו. לטוב או לרע).

נ.ב- רק שתדעו פרט קטן, כל אחד מכם הגיע בידי אחד הקוסמים לאותה עיר אלפית מוזרה. רק אז פגשתם זה את זה. אבל זה לא היה החלק הקשה. החלק הקשה היה מיקמוכם.

עריכה: שנה טובה. כן אני מאשר כשרונות מספרי הרחבה אבל רק מסוימים על גבול וזה בתנאי שיש לכם ממש כוח להסביר לי איך הכשרון עובד(כמון שתרשמו הכל בשגיאות כתיב נגד זכויות יוצרים).

אווו!! נשמע מצויין!!!
דמות עוד היום אליך לפרטי! :)

עריכה:
אני אשחק מכשף ככה שזה ייתן לנו כריזמה גבוה..
סלחו לי על הבורות: דד"פ זה קיצור של מה?

אני בפנים!
יש לי דמות די מוכנה אצלי ממשחק מת, אני אשלך אותה אליך ואם יש בעיות תגיד לי.
(על ההתאמה לתולהון נדבר אצלך, אוקי?)
אני אעדכן אותה לציוד, הדרגה, התכונות והרקע החדשים מחר.

רשיחה נסגרה!

אז כך- קודם כל האם תוכלו להמשיך גם ביום כיפור. אני יום היום בערב ומחר אני לא אהיה מחובר[חוץ מבערב] אז נא לשלוח לי עד מחר או אחרי כן.

ברגע שיהיה לי את כל הדמויות בפרטי(ואני מבקש שגם לכם יהיה במקום נגיש לידכם או משהו) אני אתן את ההקדמה שמסתכמת ב"מה שמפחיד זה לא חבריכם למסע, אלה המקום שבוא אתם נמצאים עם חבריכם למסע".

עריכה: רשומים: אלף הדם, דון גובליאנה(סליחה אם לא כתבתי נכון), פנג הדרואיד, UN-TraX וThe Time.

וואו, זה היה מהר :lol: .

תיאום דמויות:
אנחנו צריכים:
לוחם/ברברי (או בקיצור טנק) כלשהו: אני.
דמות נוכלית: דון גובלאונה.
קוסם כלשהו (מג או וואטבאוור): אנטרקס.
תוספות (דרואיד, טורבדור וואטאוור שהוא לא חובה לחבורת הרפתקנים): פנג הדרואיד (שהוא, במקרה, דרואיד :lol: ).

פנג, צייד את עצמך בשרביטי ריפוי ודומיהם, אנחנו סומכים עליך לריפוי!
:eek:rclol:

אני אשאיר את הדיפלומטיה לאחרים.

ופורט: אפשר במקום כל הסעיפים של שיער עיניים מין משקל וכו' פשוט לכתוב סעיף אחד של מראה חיצוני?

אין בעיה! זה לא משנה לי רק הערה קטנה- אם אין לכם כוהן אתם בצרות צרורות!
הם נדירים יותר מבעולמות רגילים אך ניתנים למישחק. הם מאין לוחמי קודש בעלי ק"פ מצוין וכל זה. חוץ מזה היכולת שלהם להטיל לחשים לא נחלשה עד כדי כך.

ואגב- הדרואיד לא לגמרי יכיל את המרפא אבל בתור טנק הוא מצוין(לא מגלא כלום כי רק עינתי בא. חוץ מזה דרואיד עם היכולת לשנות צורה זה דבר קטלני!).

אל דאגה, תשאירו את הדיפלומטיה לי :twisted:.
כי אין כמו דמות נמוכה, עצבנית ומצולקת עם חרב גדולה מאוד בתור דיפלומט.
(גיף נקל ראשור למביני עניין).
עריכה:נו, יהיה בסדר. דרואיד+טרובדור משורבט (לשון שרביט) יעשו את העבודה.

פוהצ'י שני דברים..
1. רק כדי להיות בטוח שמה שאני עושה בסדר, מה הר"ת של דד"פ?
2. הגעתי לפרק הרקע ויש לי קושי מסויים לכתוב אותו משום שאני לא יודע ספציפית לאן הגעתי ואיפה אני כרגע בכלל..

עריכה:
תיקון, שלושה דברים..
תאשר לי יציר סוד שהוא תנשמת במקום ינשוף עם הנתונים של ינשוף? [זאת אומרת פשוט צורה של תנשמת]

עריכה 2:
יש בעיה עם אלף אפור? [השינוי היחיד הוא המראה האצילי ו: +1 לכריזמה +1 לתבונה -2 לכח]

The Time אמר/ה:
אל דאגה, תשאירו את הדיפלומטיה לי :twisted:.
כי אין כמו דמות נמוכה, עצבנית ומצולקת עם חרב גדולה מאוד בתור דיפלומט.
(גיף נקל ראשור למביני עניין).

XD
גם אני אוהב את גיף, הוא ממש מגניב...
תשחק אותו! אני ואתה נקרע את כולם!
אני אשפד את כל מי שיעז לעצור אותי!
XD
פורט, אתה מאשר טאורן במקום מינוטאור?
אתה יודע, כמו בספר רק ללא עורמה טבעית ועם +2 תבנ (מאוזן?) או אם תבנ +0 (מאוזן יותר?)?
טאורן מWOW.
אם לא, אני אהיה מינוטאור (אבל אשקיע בתבונה כדי להיות עם תבונה 10).

עריכה:
תכונות[/b]: שיטת חילוק נקודות המוצגת במש"ם. 27 נקודות לחלק. למי שאין כוח להתעסק אז הנה תכונות עילית של זה- 16,14,13,12,10,8. רצוי מאוד כריזמה גבוה אבל לא חייב.

WTF?

UN-TraX אמר/ה:
פוהצ'י שני דברים..
1. רק כדי להיות בטוח שמה שאני עושה בסדר, מה הר"ת של דד"פ?
2. הגעתי לפרק הרקע ויש לי קושי מסויים לכתוב אותו משום שאני לא יודע ספציפית לאן הגעתי ואיפה אני כרגע בכלל..

עריכה:
תיקון, שלושה דברים..
תאשר לי יציר סוד שהוא תנשמת במקום ינשוף עם הנתונים של ינשוף? [זאת אומרת פשוט צורה של תנשמת]

עריכה 2:
יש התנגדות כלשהי שהדמות שלי תהיה חצי דרו מצד מישהו?
אמ... חצי דרו זה תלוי בצד השני שלך. באופן כללי רבע דרו זה בסדר. שום השפעה קראנצ'ית.
מה זה משנה אם זה תנשמת? אגב אתה משחק את התנשמת שלך במאה אחוז ולפעמים אני פשוט אפנה אליך בתור UN-TraX2 או בשם היציר סוד שלך או משהו.

אין לי שרביט ריפוי...
אפשר לשנות את זה. פורטה, תוריד את צמידי השריון של ליאו ל+1 ובמקומם תשים שרביט ריפוי פצעים קלים 50 טעינות וריפוי פצעים בינוניים 25 טעינות
פנג קודם תגמור את הדמות שלך, בסדר?

אתם צריכים סיבה לאיך הגעתם לתיסומלון(העיר הגדולה מאוד במערב), משם לקחת משימה אצל כוהן שיכח את המג שלו(מג זה דבר נפוץ. כוהן- לא) שהטיל עליכם טלפורציה לאותו מקום... זה כבר קל.

ואגב אני צריך רקע הכל מאיך עזבתם את המולדת ועד איך הגעתם לתיסמלון. "חטפו אותי חייזרים" סתם יהיה מאפן ולא יתן לכם נק"ן סיפורי אבל "יצאתי לעזור בשכירות החרב בנוסטן. זה לא היה קל בגלל שנתקלתי בכמה וכמה בעיות בדרך. הכל מאנשים עם פיצול אישיות, שני סוגי אלים חדשים ומוזרים ולבסוף העובדה שרצחו אותי והמורה של ידיד שלי החייה אותי"(תקציר עצבני של הגמד הכוהן במשחק שאני משה"ם כבר זמן מה בעולם מערכה).

עריכה: תהיה מינוטאור. ומה הבעיה? מערך חילוק נקודות אבל טיפה יותר חזקים מהממוצע- 27 נקודות לחלק.

זה לא אמור להיות 76 נקודות לחלק?
או שאני ואתה לא מדברים על אותו דבר.

והנה הבעיה שלי:
לדש"ים רגילים יש משהו כזה בערך בתכונות:
18
16
15
12
10
10

או פשוט לחלק 76 (+-) נקודות, שזו השיטה הכי נוחה לדעתי.

אפשר לחלק 76 נקודות (או פחות) וזהו?
פשוט השיטה השנייה מסובכת ומוזרה (ולא מוכרת), ואני לא רוצה לעבוד עם משהו שאני לא מבין.

אפשר?
:eek:rcnuts:

עריכה:
אם כן, אפשר להיות מינוטאור בלי עורמה טבעית ועם מחסר -2 לתבונה?
אחרת אני בתבונה 4 :eek:rccry:

חזרה