• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרפתקאת אבן המתים-המשחק מתחיל!

עומר

פונדקאי ותיק
סטן התעורר לפתע לשמיעת דפיקה גסה על דלת חדרו,סטן קם ממיטתו ופתח את דלתו שבפונדק הזאב הירוק, מולו עמדדו שני אנשים:
איש בברדס שחור שהחזיק מטה שבקצהו היתה אבן אודם,ואיש עוטה מסכה כשבידו היה אקדח קשת מכוון אל סטן.
סטן קפא,הוא החוויר מיידית ושאל:"מה אתם רוצים?",האיש בברדס אמר:"אתה יודע טוב מעוד מה אנחנו רוצים אז פשוט תתן לנו את זה בלי בעיות!",סטן הלך אחורה ושני האנשים הלכו לעברו הוא פתח באיטיות את ארונו והוציא תיבה נעולה,הוא הושיט אותה באיטיות אל האיש בברדס.האיש בברדס עצם את עינייו ומלמל מספר מילים לא מובנות,לפתע המנעול זהר באור אדום ופשוט נעלם,האיש בברדס פתח את התיבה,עינייו התמלאו אושר,מולו היה מפתח עשוי זהב.סוף סוף,זה ביידים שלו,ג'ון יהיה כל כך מרוצה ממנו אולי הוא אפילו יעלה אותו בדרגה,הוא סימן לאיש בעל אקדח הקשת משהו,והאיש ירה מיידית חץ,החץ פגע בצווארו של סטן,סטן נפל ומת...

באותו הזמן הרחק משם איש עטוי גלימה עמד בבית קברות,הוא התהלך חרישית,בידו החזיק תרנגול חי,התרנגול קירקר, האיש עמד במרכז בית הקברות,ומילמל מילים לא מובנות,לאחר שסיים למלמל הוציא סכין מחגורתו וכרת את ראש התרנגול.הוא לקח את גוף התרנגול ושפך את דמו על אחד הקברים,לאחר כמה ששניות נראה שמשהו מתנועע בתוך הקבר,לאחר כדקה דלת הקבר נפתחה,האיש בגלימה חייך ברשעות...

-------------------------------------------

בהרפתקא זאת אני רוצה 6-7 שחקנים...
אני רוצה שתבחרו מקצוע(לוחם\קוסם\סייר וכל השאר),
אני גם רוצה שתבחרו נטייה,הנטייה חייבת להיות טובה כלומר:תוהו טוב\ניטרלי טוב\סדר טוב

הגזעים שלכם יכולים להיות-בני אדם!
ואני רוצה גם גמד אחד ואלף אחד!
ושלא יהיו יותר מ2 קוסמים בקבוצה!

שכל אחד יתן תיאור לדמות שלו ירשום את המקצוע והרקע...
תכונות או שיש לכם תכונות רגילות זאת אומרת 11 בהכל ובתכונה אחת שתבחרו 14, או שתחלקו 69 נקודות ל6 שתכונות....תחליטו בעצמכם ותרשמו את התכונות כמו שאמרתי יחד עם התיאור והכל...
כל אחד שירשם אני ישלח לו הודעה פרטית שישמור אותה ויהיה כתוב בא 5 פריטי ציוד,נשק,שלוש מיומנויות מיוחדות,ואם זה קוסם/ כהן,או משהו בעל קסם אני גם ירשום קסמים...

בבקשה מי שרוצה להירשם שירשם כמה שיותר מהר...

אתם דרגה 1...ואין לך מה לךחשב את הנקודות פלוסים...זה אני ידאג לזה ...כרגע רק תרשום מקצוע,אופי רקע גזע,נטייה ושתחליט אם אתה מחלק את ה69 נקודות בעצמך אם כן תרשום ואם לא אז תרשום פשוט:חלוקה אוטומטית ואז כל התכונות 11 חוץ מאחת שהיא 14...

בבקשה תעשה זאת כמה שיותר מהר

שינוי:מי שמחלק בעצמו מחלק 70 נקודות לא 69 ואם חלוקה אוטומטית אז כל התכונות 11 ותכונה אחת 15...

שם: ביל מונד
מקצוע: נוכל
גזע: בן מחצית
אופי: ביל הוא דיפלומטי וערמומי מאוד. הוא זריז ונבון. הוא מאוד ציני ובעל חוש הומור מפותח
רקע: ביל בא ממשפחה שבמשך דורות על גבי דורות זכו בתחרות יידוי אבנים. גם ביל בחמש שנים האחרונות שהוא ייצג את משפחתו הוא זכה. הוא התחיל לעסוק בכל מה שקשור לאבנים.בנייה הקפצה על המים קליעה למטרה זריקה למרחק והתחיל להבין בסוגי האבנים. יום אחד אורקים תקפו את כפרו והוא התנדב לחיל המיידים (כמו אביו ואמו) כמובן שקבלו אותו ישר. בזכות חיל המיידים כל אורק שהתקרב חטף אבן בין העיניים. הוא וכל חיל המיידים קבלו תואר צבאי וצל"ש. יום אחד האורקים חזרו לכפר והרגו כל בן מחצית שמצאו גם את משפחתו של ביל. ביל היה חייב לגנוב כדי להתקיים וזה מה שעשה. לאחר שנה של גניבות ביל הקים גילדת גנבים לא חוקית. הם שדדו מקומות ובזזו אנשים תמימים. הם לא ידעו שאחד מתוך הגילדה הוא "שתול" של משמר העיר. יום אחד הם רצו לשדוד את מקדשו של יונדאלה. והמשמר ארב להם שם בזכות ה"שתול". ביל הצליח לברוח. לאחר כמה חודשים בבדידות הוא הבין שמעשיו לא טובים. והחליט להפסיק אם הפשע ישב כמה שנים במאסר ויצא לחופשי. כיום ביל נלחם ברוע.
נטייה: תוהו-ניטרלי
תכונות:
כוח: 10
זריזות: 17 (15 +2 זריזות)
חוסן: 10 (12 - 2 חוסן)
תבונה: 10
חוכמה: 10
כריזמה: 13
ציוד: מנות מזון ל6 ימים,2 נאדי מים,נאד יין,כלי גנב הכוללים-כלים לפריצת מנעולים,כלי לטיפוס.גליל שמיכות,בגדים פשוטים,חבל,שיקוי אמת,שיקוי ריחוף,1 מ"פ,מפתח נחושת,טבעת כסף, 2 אבני נוי, 15 מ"ז, 10 מ"נ, 100 מ"כת,לפיד.

עוד אין אף אחד שהוא אלף אבל חשוב להגיד שהחלטתי שמי שהוא האלף הוא חייב להיות סייר\לוחם(ושהלוחם יהיה גם קשת),ומי שהוא הגמד הוא חייב להיות לוחם...

ומותר רק סייר אחד בקבוצה,כך שאם האלף בחר להיות סייר אין עוד סיירים...
מומלץ לטובת הקבוצה :שיהיה לפחות קוסם אחד,ושיהיה כהן אחד,ולוחם כמובן, ונוכל כבר יש...המומלץ זה לא חובה זה פשוט המלצה...

שם:רוסטון גורדיגו
מקצוע: לוחם
גזע: גמד
אופי:רוסטון יחסית לגמד רגוע,כל עוד מקללים אותו הוא שקט,אך כאשר נתפלים לגזע שלו או למשפחה שלו,סופו של האיש הוא-מוות-
רקע:רוסטון נולד לשני גמדים אשר עובדים באותו מקצוע נפחים,שני אנשים פשוטים,הוא גדל חיים כמו כל גמד עד לגיל 14,בגיל 14 משהו השתבש-הוריו היו נטולים לחובות וגירשו אותם מין העיירה,הם גרו לשנתיים בתוך מערה-ונוזנו מציד,כעבור שנתיים הם הקימו בית וחיו חיים מאד פשוטים,רוסטון היה מביא עצים וכלן היה מאד טוב עם גרזן,בגיל 19 רוסטון הלך למסע של שנתיים כדי לחפש פרנסה ואכן מצא באחת המסעות שלו אוצר,אשר תרם להוריו,ואזהואיצא לעוד מסע...

תכונות:
זר:10
כר:11
כוח:17
תבונה:10
חכ:11
כושר:11
ננטייה:נטרלי טוב
ציוד:בגדי עבודה וגרזן עצים.

יש שינוי!!!!
החלטתי שנאי מרשה לכם להיות כל הגזעים:חוץ מגזעים אפלים!
אבל בגלל שיש כבר גמד וכניראה יש אלף אסור שיהיה עוד אלפים וגמדים,וגם אסור שיהיה בן מחצית...
חובה שיהיה לכם בקבוצה כהן אחד-כי אין סיכוי שתצליחו להסתדר בילעדיו וחוץ מזה מומלץ גם קוסם...

טוב idansh
שלח לי בהודעה פרטית אז אני יפרסם את זה כאן...
את הרקע הוא העדיף להשאיר חסוי כף שרק אני יודע אותו,בעיקרון הוא אלף לוחם.
תיאור ממש בקצרה: גובה ממוצא בישביל אלפים,שיער בלונדיני ועיניים כחולות.

הללו אנשים תמהרו..אני חושב שאם עד מחר בערב לא ירשמו או ירשמו חלק,אזז אני ישלים את המקצועות שחסרים עם דבש"ים שיהיו איתכם,אלב נאי נותן עוד יום יום וחצי,תירשמו כבר אנשים זה חתיכת הרפתקא!!!\

:eek:rcidea:

שם:פול BBQ השלישי (האל תשאלו על ה2 האחרים)
מקצוע : פאלאדין
נטייה: טוב סדר
גזע: בן אנוש
אופי רגוע לרוב אך אם זאת לפעמים נכנס להתקפי זעם כאשר מזלזילם בו או באמונתו
רקע:בן למשפחת איכרים בגיל שש כהן עבר ליד הכפר ולכך את פול להתאמן בתור לוחם האל לפני חודש הוא יצא מהמנזר להביא סדר לארץ
תכונות
כוח:12
זריזות:11
חוסן: 11
תבונה:11
חוכמה :11
כריזמה:13

ציוד:חרב ממזרית, מגן ברזל בינוני ושריון שרשאות תרמיל גב,אבני מצת,פגיון,בגדים מפוארים,מנות מזון לשבוע,נאד מים,ובקבוק יין טוב. וסוס מלחמה

מיומנויות חשובות:
נימוסים והליכות
קריאה וכתיבה-
חוץ משפת אם גם באורקית
שפות נוספות:אורקית,גמדית...
הישרדות בהרים
רכיבה

כישרון:
לחימה

חפץ קסום:
תליון הגבורה

חוץ מזה שאני מחכה לעוד שחקנים רציתי גם להוסיף שלכולם יש 20 פ"ז,חוץ מלליאון לאונסר שיש לו 30 פ"ז ויש לו גם סוס מלחמה(מה הטעם בלהקדיש את החיים לעזרה לעולם אם העולם לא עוזר לך מידי פעם?!?!!?),חוץ מזה כולם יודעים קרוא וכתוב בשפת האם שלהם.

יאלה אנשים תירשמו כבר!!הקבוצה לא תסרוד בלי כהן וקוסם... :eek:rclol:

גם דרי הצתרף הוא קוסם
וmike1993 הצתרף והוא כהן

שימו לב!!היום בערב ההרפתקא תתחיל בקצרה כלומר אני רק יגיד משהו שקורא וכל אחד יוכל להיגד מה לדעתו צריך לעשות וכל מיני כאלה, ואולי גם יגיד מה הוא עושה אבל ממחר יתחיל המסע שלכם ממש!כך שכולם היום בסביבות 9 ומעלה לבדוק אם התחילה ההרפתקא!
אני מבקש שמהיום בערב תיהיו רציניים בהרפתקא ואל תיכנסו אלייה רק פעם ביום..תיכנסו אליי(לא בימים שפתאום קורא משו) לפחות פעמיים ביום במקרה הרע כמה ישותר יותר טוב....

ההרפתקא החלה!!![/u

אני יודע שכתוב כאן דברים שאתם אומרים בלי שאמרתם לי שאתם עושים את זה אבל אל תדאגו זה רק עכשיו כדיי לתת את התחלת הסיפור בהודעה הראשונה מעכישו אני לא יגיד לכם מה אתם אומרים,עוד דבר בגלל שאתם לא זוכרים עוד את שמות הדמויות והמקצועות של אחד של השני בעמדו הראשון של המשחק כשאתם כותבים הודעה תכתבו את שם הדמות והמקצוע שלכם ,אחרי שנעבור עמוד כבר לא תצתרכו לעשות את זה...

זאת היתה שעת צהריים מוקדמת...
אתם יושבים כולכם בפונדק ראש החזיר שבעיר CILVER HEAL
,מבחוץ אתם נראים קבוצה די משונה-אלפים,גמד,בן מחצית,ובני אדם...
לפתע רוסטון הגמד אומר:"תראו מה ראיתי,זה היה בכל פינה בעיר",הוא פורש על השולחן גיליון קלף שעליו כתוב:
"wanted!
מבוקשים רוצחיו של סטן קלוואי!2000 פ"ז לתופסי הרוצחים המביאים אותם בחיים!"
רוסטון אומר:"אז מה דעתכם,נראה כמו עיסקה טובה,2000 פיסות זהב זה חתיכת סידור!"
ליבגל המכשף שבחבורתכם אומר:"כל חייך זה כסף,מתי תבין שכסף זה לא הכל!"
לפתע נראה שליבגל נזכר במשהו,הוא סיפר לכם את מה שהוא ניזכר בו:סטן קלוואי היה פעם חבר באיזה מסדר עתיק וסודי,אני לא יודע מה היה שם המסדר ומטרתו,אני רק זוכר שהוא היה אמור להגן על משהו ולהילחם באיזה שהוא רוע עתיק.בשנים האחרונות התקרב קלוואי אל מושל העיר והם ניהיו חברים טובים כניראה בגלל זה התשלום למוצא הרוצחים כזה גדול...
פול(זה הפלאדין שבחבורתכם) אומר:"למה יש לי הרגשה שזה שקלוואי היה במסדר הזה וזה שרצחו אותו זה לא מקרי?!"

ההרפתקא התחילה!בהצלחה... :eek:rccooldark:

חזרה