• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק מקוון - בשיטת מרוצללים

omerwiess

פונדקאי ותיק

השנה היא 2053 הטכנולוגיה שינתה את האדם ובצע הכסף שיבש את דעתו
במהלך החמישים שנה האחרונות העולם המשיך במירוץ הטכנולוגי המטורף שלו
מחלפי ענק וכבישים בעלי 32 מסלולים החליפו את הנוף המועט שעוד היה בו
האדם גילה טכנולוגיה חדשה ובה הומצאה סגסוגת חדשה של מתכת שמאפשרת בעזרת טכנולוגיה חדישה להפעיל מערכות בגוף בעזרת המתכת
העולם נהיה קטן הגלובליזציה תפסה תאוצה וכיום גבול בין מדינות הוא דבר פורמלי בלבד היום הממשלות הן ממשלות בובה והמושכים בחוטים הם תאגידי ענק שכסף חשוב להם יותר מחיי אדם

אתם חבורה של רצי צללים - שכירי חרב אשר אינם רשומים באף מערכת ממסדית מבחינת המדינה אתם מעולם לא נולדתם ולכן לא אכפת לאף אחד אם תמותו
אתם נשכרים ע"י כל אדם שיש בידו מספיק כסף לשלם לכם לשירות שדורש בדר"כ פעולות בלתי חוקיות ומאוד מגוונות

שלום לכולם החלטתי שגם תורי הגיע לפתוח משחק מקוון (זה לפי שיטת המרוצללים עם כמה שינויים.
אל תדאגו יהיה כיף הכנתי אחלה הרפתקה.
אין קסם בעולם,אין מקלעת האינטרנט יותר מפותח אבל אין עולם מטריקסי, אין גובלינציה כלומר אין סוגים שונים של גזעים רק בן אדם וכן אין יצורים לא טיבעיים כמו דרקונים, אבל יש קיברות וכן את התככים של העולם בין כל אדם לזה הנמצא לידו
אני מצטער על השפה המקצועית אבל המשחק המקוון הזה מיועד לקבוצת שחקנים שמכירה קצת את העולם ובעלי משחק תפקידים טוב
המשחק יועבר בסגנון ללא קוביות אלא תגידו מה אתם עושים (יורים, מסתתרים מאחורי ספה הפוכה וכו') אני יחשוב אם פגעתם או לא תלוי כמה אתם מסתתרים, טובים בנשק, עושים דברים מגניבים וכו)
חשוב לציין שאין שיריונות במשחק שלי (נראה לי לא מציאותי שיורים במישהו מטווח אפס ארבע פעמים והוא לא מת - לא משנה כמה גופניות יש לו)
עוד לא החלטתי כמה שחקנים יהיו תלוי בהיענות אם יהיו שחקנים רציניים לא אכפת לי שיהיו 3 עד אפילו עשרה שחקנים

ועכשיו לדף דמות
אני מבקש שתשלחו לי בהודעה פרטית את הנתונים (אני מזכיר כי המשחק מיועד לשחקנים המכירים את העולם, וכן בעלי משחק תפקידים טוב), המשחק מיועד לשחקנים בוגרים בנפשם
תשלחו לי את התכונות(24 נקודות התחלתיות), כשרונות (30 נקודות התחלתיות),ממון (400,000 נאו ין) (אם מישהו יצטרך יותר מכל דבר יוכל לבקש ממני אם יתן הסבר למה זה קריטי לדמות שלו)
את הנתונים כולל הכל יש לשלוח לי בהודעה פרטית ובנוסף לשלוח לי את הרקע לדמות (אפשר להשתמש ב-20 שאלות ליצירת רקע הדמות או כל דרך אחרת אבל שיהיה רקע ארוך ומעניין לדמויות)
אני יודע שאני מבקש הרבה עבודה על דמות שהיא בסך הכל דמות במשחק מקוון אבל בבקשה מי שרוצה להשתתף ולתת מעצמו אני מבטיח שאני גם אתן מעצמי במשחק
המשחק יהיה מושקע עם הרבה מלל תיאורי (העיקר של הקרבות, אקשן, חשיבה והרבה משחק
אופי אז שיהיה לנו כיף ובואו נתחיל לשחק[/i]

חזרה