• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Masters of Arcane 4/4 players [פועל]

TheSilverDragon

פונדקאי פעיל
אוקי כמה הערות פתיחה לפני הסיפור ההתחלתי:
1)זאת מערכה שקסם הוא הגורם העיקרי בה, כל הדמויות עוסקות בקסמים ולכן מי שלא מעוניין בקסם, שלא ייצטרף!
2)מכיוון שכתבתי חלק גדול מהמערכה באנגלית מי שמצטרף ייאלץ לדעת אנגלית ברמה גבוהה
3)כל תגובה או שאלה שאינה חלק מהמשחק בבקשה לא לכתוב פה אלא לשלוח אליי בPM מכיוון שאלו פוגעות ברצף התקין של המשחק.
4)אם אנשים פה מכירים את WARCRAFT או את MAGIC:THE GATHERING הם יידעו שאני גונב פה שמות אז לא להעיר לי על זה, אני יודע.

אוקי והנה הסיפור:
בהלוס (HALOS) הרבה אגדות נרקמו בקשר לקסמים ולרצף הזמן.....
הקסם הפך למדע בפני עצמו ויש אפילו בתי ספר אחדים המלמדים אותו.....
אך אגדה אחת בלטה ביותר מכולן, אותה האגדה אשר אומרת שהעולם ייחרב אם אף אחד לא יחזור אחורה בזמן לפני שהוא יגיע....
איש לא יודע האם האגדה נכונה ומאז היא נשכחה מלבם של כולם....
הזמן חלף מאז ואלפי שנים עברו בזמן שמדע הקסם התחיל להתפתח, מגדלי הכישוף נוצרו וגם ה"הונדנים" (HONDEN) המיסטוריים הופיעו ברחבי היבשת....
ועכשיו מורה אחד בבית הספר של מינמו (MINAMO) ללימוד תורת הקסם מוצא במגילות הארכיון משהו מוזר, ושולח ארבעה מתלמידיו למשימה שלא תיאר עד כמה היא מסוכנת.....

אוקי זהו הרקע ואני אוסיף בקרוב (5 או 10 דקות) את החוקים ליצירת דמות.
ובבקשה, כאשר אתם כותבים שהצטרפתם, תוסיפו גם את הדמוןת אוקי?

אוקי, תאלצו ליצור דף דמות ע"פ זה:
שם:

גזע: (אלף, בן אדם, חצי אלף, אורכ, נזומי (סוג של איש עכבר),יואן-טי (סוג של איש נחש),קיסטון(סוג של איש שועל,בן מחצית,גמד ,ננס או דרו (אלף אפל למי שלא יודע).(חלק מהגזעים מוגבלים למספר מצומצם יותר של מקצועות)

מקצוע:אביר ארגמן(לוחם-קוסם שמתמחה בקסמי קרב ואש, יכול להיות:קיסטון,חצי אלף או בן אדם)
אביר תכלת(לוחם-קוסם שמתמחה בקסמי הגנה ומים, יכול להיות:אלף,בן אדם או חצי אלף)
אלמנטליסט(קוסם המתמחה בקסמי יסודות (צריך לבחור גם עד 2 יסודות איתו), יכול להיות:יואן-טי,ננס,חצי אלף או אלף)
חומק(נוכל-קוסם, יכול להיות:נזומי,דרו,יואן-טי,בן מחצית)
כוהן(כוהן רגיל, יכול להיות:כל הגזזעים)
מכשף(מכשף רגיל, יכול להיות:הכל חוץ מאורכ וננס)
קוסם(קוסם רגיל, יכול להיות:הכל חוץ מאורכ וגמד)
שמאן(קוסם-כוהן, יכול להיות:יואן-טי,אורכ,נזומי)
קוסם אליל(כוהן-קוסם, יכול להיות:אורכ)
פלאדין(אביר קודש, יכול להיות:בן אדם,קיסטון,אלף,חצי אלף)
אביר מוות(ההפך מפלאדין, יכול להיות:בן אדם,נזומי,דרו,חצי אלף)
מקסים(CHARMER בעל יכולות מוחיות, יכול להיות:בן אדם,ננס)
קוסם חצות(קוסם המתמחה בכפור ומוות יכול להיות:דרו)
נקרומנסר(קוסם מתים, יכול להיות:נזומי,דרו,בן אדם)
דרואיד(קוסם-כוהן טבע, יכול להיות:יואן-טי,אלף,חצי אךף)
מקצועות נוספים ייתקבלו בברכה כל עוד יתאימו למערכה, (PM ME!)

נטייה:טוב\נייטרלי\רע סדר\נייטרלי(אין נייטרלי נייטרלי יש פשוט נייטרלי)\תוהו

קסמים : PM אותי כדי לדעת איזה יש אחרי שכל השאר מוכן

נשקים:אותו הדבר כמו קסמים

רקע: (די חובה לעשות משהו רציני אבל אם ממש קשה אז לא.תמיד צריך לזכור שהדמויות שלכם הם\הן רק תלמידים)

שם: מורדר ארינו

גזע: נזומי

מקצוע: קוסם לילה

נטייה: סדר רע :twisted:
קסמים :
קריאת האל-מוות:פעם ביום, קוסם הלילה יכול להנפיש גופה\או שלד למשך קרב אחד.
הגופה\השלד ימשיך לזוז ולתקוף עד שמורידים נקודת נזק אחת למטיל.
קריאתו של הנזומי:3 פעמים ביום, יכולקוסם הלילה להשמיע קריאה אשר כל יצור שאינו נזומי נחרד ממנה וסובל ממנה, היצורים שנפגעו מהקריאה ייתקשו בהטלת כשפים ובלחימה, ונזומים אחרים מהמטיל (שלא מושפע כלל מהלחש) יטילו קסמים ויילחמו כאילו הושפעו מקסם ברכה.
הרעלה:5 פעמים ביום, קוסם הלילה יכול לגרום לאוכל או חפץ להיות ספוגים ברעל.
גילוי רעל (אין הגבלות, כמה שרוצים)
התנגדות לרעלים (3 פעמים ביום):קסם זה גורם למושפע ממנו להתנגדות מוגברת מרעלים למשך זמן מוגבל של כ 3 שעות.

ציוד & נשקים: 500 מ"נ, ערכת אלכימאים, נחש האופל

הערה: הוא אינו נזומי טהור, ואחד מאבותיו המרוחקים היה דרו.

בהולדתו,שהיתה בדיוק בשעה שהחשכה עולה על האור, מורדר הוקדש ללילה ולחושך. בן לנרקומסר וחומקת, האפלה קראה לו להמשיך בדרכיהם של אבותיו, שושלת ארוכה של משרתי רוע נאמנים.
בלילה ה40 להולתו, נמסר מורדר לקוסם לילה, כדי שיביא אותו למקום בו יוכל ללמוד את אומנויות הקסם השחור. במינמו. הוא לומד במשך זמן רב, והוא תמיד היצטיין בלימודיו. כאשר הם ניסו להכין רעל משתק בכיתה, ולנסות אותו על חיה, הלטאה שלפני מורדר נתקפה בכאבים עזים, שהרג אותה בסופו של דבר. הניסיון הזה עורר במורדר השראה רבה, והוא המשיך לנסות דברים חדשים. לאחר מספר מקרים מוצלחים,שבהם הדהים מורדר את מוריו, הוא קיבל אות היצטינות בצורת גולגולת ומסביבה ערפל, אשר היתה אמורה לסמל כבוד או הצלחה. יש האומרים שהאות קסום, אך מורדר האמין שזו היתה אגדה בלבד. בנוסף למוניטין שרחש, העלו את מורדר לשלב הבא, שאליו היה אמור להגיע בעוד מספר שנים. הוא הצליח גם שם, והכין בשיעור נשקים מורעלים חנית קטנה (עוקץ) שמיצר רעל בדומה לנחש, עוקץ זה הפך לחפץ המרכזי ביותר בחייו של מורדר, ועליו הוא חיבר את אות ההצטינות שלו. הוא קרא לעוקץ נחש אפל . הוא כל כך נקשר לכלי, עד שאומץ לו הכינוי מורדר בעל העוקץ. מורדר בחן אותו פעם על עובר אורח, אשר ביקר באזור. הזר* היה מהיר וחמקמק, הוא הצליח לחטוף את הנשק מידיו של מורדר, וכמעט שבר אותו. בניסיונו להגן על נחש האופל, הוא קפץ אל הזר וחטף את הנשק מידיו, אך קיבל בעיטה הגונה לצווארו. מורדר הושעה למשך יומיים, והבעיטה גרמה לו לצלקת שחורה ומפחידה. נחש אפל הוחרם למשך הזמן הזה, ועובדה זו כאבה למורדר יותר מאשר הצלקת, אשר בגללה לעולם לא יוכל להיסתכל למעלה...
* הזר היה חומק, במקרה אותו חומק אשר לימד את אימו את תורת הקסם....

שם: אסתאנן

גזע: דרו

מקצוע: קוסם חצות

נטייה: סדר רשע

קסמים: הורדת טמפרטורה:3 פעמים ביום, קוסם החצות יכול להוריד את הטמפ' סמסביבו ב 20 מעלות צלזוס.
הקפאה:3 פעמים ביום יכול קוסם החצות להקפיא חפץ או צמח (סדר גודל של קטן או קטן יותר)
כדור צל:5 פעמים ביום קוסם החצות יכול ליצור כדור מהחומר הבסיסי של מישור הצל ולשלח אותו על אויביו, בכל גורם להם נזק רב.
חשיכה:פעם ביום קוסם החצות יכול לגרום לחשיכה קסומה להופיע סביבו, שבה רק הוא רואה (לא כמו הקסם חשיכה, הקסם הזה שואב אור רק כאשר הוא מופעל ולחצי דקה אחרי זה. כל אור שמופעל על האיזור לאחר מכן מפיג את הקסם לגמרי)

נשקים: פגיון קפאון עורקים (הפגיון, בפגיעה מוצלחת, מקפיא את איזור הפציעה, ועוצר את זרימת הדם באיזור)

רקע: אסתאנן הוא נצר למשפחת אצולה אבל אביו בשל תקרית דיפלומטית הוגלה מארצו הוא היה אביר ארגמן - כיום אביו משרת בגילדה סודית והוא שלח את בנו לקבל חינוך לקסם כראוי לנצר האצולה
אסתאנן בזמן לימודיו התעניין בלימודי הכפור והמוות - ולכן החליט שזה התחום שהוא יתעמק בו
אסתאנן בחור צעיר ומאוד מסוגר יש בו שקט נפשי מאוד חזק כשעומדים לידו יודעי שהוא חושב עליך דבר מה אך אי אפשר לדעת מהו הדבר, פניו חתומים
אסתאנן לא בחור חברותי והוא מנודה בחברת שאר הילדים, הוא לא מחבב את שאר הנערים שהולכים איתו למלא את בקשת המורה (אבל הוא גם לא שונא אותם)
הוא בז להם הוא יודע שהוא חכם מהם ובעל יכולות גדולות מהם אולי לא כרגע אך בעתיד הוא יהיה אחד האנשים החזקים והמשפיעים ביותר גם בזכות קשריו של אביו אך בעיקר בזכות עצמו
אסתאנן בעל ביטחון עצמי גבוהה מאוד ולא מרגיש צורך בקרבת בני גילו (או אולי זה בגלל שמעולם לא היה לו חבר אמת)
אסתאנן מאוהב במורה שלו סיאו-ברנקה היא נקרומנסרית ומלמדת אותם על כשפי המוות
היא אישה בת אדם בשנות שלושים לחייה והיא מורה חדשה בבית הספר היא מאוד קפדנית, מסתורית ולא מראה רגשות ואסתאנן מעריך את זה שהיא אדם שמפריד בין המקצוע שלה לחייה הפרטיים
אסתאנן הוא בעל גזענות לגזעים נחותים ממנו - בני אדם הם בסדר אבל לא כמו אלפים אלפים אחרים שהם לא דרו הם מסתובבים יותר מדי עם הנחותים ודעתם מחשבתם פחתה עקב כך, שלא לדבר על גזעים מחותים ממש כמו אורקים או גמדים או ננסים שהם ממש זוהמה מהלכת על שתיים
אסתאנן נמצא כרגע בספריית בית הספר מחפש חומר רקע ללחש חדש שהוא מנסה ללמוד לבד אך לא מצליח להגות מילה אחת מלחש הקסם
המילה העתיקה היא בשפת הדרקונים והיא לא נאמרה זה זמן רב מפי דמוי אדם בשפת הדרקונים היא נשמעת כך: קרוטונסטרכה אך הפירוש שלה בשפת האדם היא @#%&* (הייתם מתים שאני אגלה לכם) :eek:rclol:
ציוד:
נמצא עלי:25 מטבעות נחושת, שרשרת שיניים שמחובר לה מפתח נחושת שפותח את תיבת החפצים האישיים שלי), גלימה שחורה עם סימני רונות עליה אך רב הרונות לא צבועות כשאני צובע רונה זה כאשר אני מתפתח בחוזק הקסם שלי, שושנת מוות (שושנה לבנה עם קצוות אדומים - אך השושנה שלי מיוחדת היא קסומה והיא חיה למרות שקיצצו אותה משורשיה ואני שם אותה בכיס העליון של המעיל שלי ליופי - היא קסומה רק בכך שהיא לא מתה מחוסר מים ומזון)
נמצא בתיבה: 475 מטבעות נחושת, שיקוי הקפאת מים (שופכים את זה על מים והם נהפכים לקרח), ספר הכשפים שלי, אבקת עשן (אם אני מפזר אותה באוויר היא נהפכת לעשן סמיך יש לי מספיק אבקה לפעם אחת בלבד לפזר עשן), פיגיון ההקפאה שלי, פיגיון הטלה, פיגיון כסוף, מראה קסומה (אם אני אומר מילת קסם אני ישים אותה הכל ישתקף בה חוץ ממני)

אוקי ההרשמה סגורה, יהיו 4 משתתפים במקום 3 כפי שתכננתי.
OMERWIESS וDARKNESS, תרחיבו יותר על הרקע.

*עריכה*:
נ.ב.
תוסיפו בדמויות שלכם :
מיקום (בתחילת ההרפתקה זה יהיה "בית הספר מינמו, בעיר מינמו"
רכוש:(כל שאר הרכוש שלכם מלבד הנשקים שהוא כרגע 500 מטבעות נחושת, רכוש נוסף יוענק כבונוס על רקע מושקע)

*עריכה 2*:
OMERWIESS ודרקנס, שלחתי לכם את הקסמים והנשקים, ברגע שSOULMASTER יכין דמות ויפרסם אותה נתחיל במשחק.

שם: ליסיצה גרידפוקס.
גזע- קיסטון
מקצוע- אבירת אגמן
נטייה- טוב תוהו
קסמים- כדור להבות(3 פעמים ביום), ידיים בוערות(5 פעמים ביום), נקמה(פעם בקרב), חמיקה(פעם בקרב), פגיעה מונחית(פעם בקרב)
נשקים- רובה קשת כבד, שיריון עור+1, חרב ארוכה +1 התרפצות אש, חנית ארוכה ו2 סכיני כסף קטנים.
ציוד: 1500 מטבעות נחושת(בהוראת השה"ם^^)
מיקום- בית ספר מינמו בעיר מינמו.
מראה: קיסטונית גבוהה לבנת פרווה בסוף שנות העשרה, שבכפות ידיה ורגליה יש פרווה שחורה. היא לבושה בגלימה סגולה, ושריון עור, ומתחתיו שמלה בלי שרוולים שחורה עם שסע ומכנסי עור מתחת. העיניים שלה כחולות בוהקות ומאופרות איפור כבד, ויש לה עגילים וצמידים.

רקע- אביה-זהאקד גרידפוקס היה תמיד שאפתן ובודד,עוד בילדותו הוא היה שנוא בקהילה וכמעט תמיד היה על הגבול של הגליה, אך לבסוף קוסם לבן חביב לקח אותו לחסותו ולימד אותו את אומנות הקסמים. אך זה לא הספיק לו- הוא רצה לדעת לשלוט באחרים, ממש כמו קוסמי האופל האנושיים. הוא נמלט וברח למגדל כישוף(שקראו לו-דייבאטאוור) של מכשף אופל בשם דארסת ונהיה לשוליה שלו. הוא העריץ את בני האנוש שבילה אותם על השאפתנות שלהם- וחיקה אותם בהצלחה יתרה. לאחר 10 שנות לימוד הוא הצליח להשתלט על המגדל ולחסל את דארקסת בכשפים אך בעיקר בתככים פוליטיים.
זהאקד היה שאפתן- הוא רצה להקים שושלת מכשפים שתשלוט בדייבאטאוור ותגרום לשמו להתנוסס לתהילה למשך דורות. הוא לא רצה לסיים כעוד קיסטון פשוט זה בטוח... הוא פיתה בכשפיו קיסטונית תמימה בשם זירשה. הוא התחתן איתה בתקווה שתוליד לו בן זכר- הוא קיווה בתקוות מגלומניות לעשות ממש שושלת מלכותית אך היא אכזבה- היא הולידה נקבה- את ליסיצה הוא התרגז, אך ניסה שוב להוליד- זירשה הולידה זכר, אך הוא נפטר בלידה. זהאקד התייחס לליסיצה כמו בת חורגת- היא לא תאמה את תוכניותיו. הוא איים על אשתו וניסה בשלישית(4 שנים אחרי ליסיצה)- הפעם היא הולידה תאומות- קנישאר ודרישאר. זהאקד כבר לקח לו אישה אחרת שהולידה לו זכר שקרא לו בשם קאבאדש. ברגע שקאבאדש נולד הוא גירש את זירשה ובנותיה. זירשה שלמרות הכול העריצה את זהאקד הייתה אומללה והמומת הלם ונדדה עם בנותיה בארצות בני האנוש חסרת תועלת.
ליסיצה הייתה בת 6 כשגורשה עם אמה ואחיותיה- במגדל היא הרגישה ברגשותיה של אביה כלפיה ותמיד הרגישה ריחוק ממנו, ופחדה ממנו. הוא אומנם מעולם לא היכה אותה, אך הקור שבה התייחס אליה נחרט בלבה וצרב יותר ממכות.
היא לעולם לא סלחה לו על כך. כשהם גורשו בגלל שאמה נכנסה למצב דכאון שבו לא יכלה להועיל, היא נאלצה לטפל באמה, ולהיות ה"אמא" של התאומות. הן היו חסרות בית ובודדות בממלכות של בני האדם. ליסיצה כפתה על עצמה להראות שמחה ולהתנהג בעליזות בשביל לשמור על התאומות של ישברו. היא גם נאלצה להגן עליהן בנשק- היא השיגה סכינים, והתמחתה בידוי אבנים ולא פעם הצילה אותם בעצמה. היא תמיד המציאה בשביל התאומות משחקים, אפילו "כדור גולגלגת חזיר". אך היו נוודות ושנואות בקרב בני האנוש.לאחר 4 שנים כשהיא הייתה בסה"כ בת 10 אמה נפטרה והיא לא יכלה להרשות לעצמה להתאבל- אסור היה לה להישבר מול התאומות, וזה הי מותרות שהתאומות הצעירות יכלו להרשות לעצמם, מצד שני היא מעולם לא סלחה לעצמה על כך שלא התאבלה כיאות על אמה. היא החלה לחוש זעם ושנאה כלפי אביה ותיעוב כלפי אחיה החורג. חודשים ספורים לאחר מכן היא הרגה את ההרג הראשון שלה- שודדים תקפו אותן והיא הצליחה בדרך כלשהי להרוג אחד מהם ולהבריח את השאר, היא הזדעזעה מהמעשה אך המשיכה כרגיל- מראה חזות עליזה ושלווה. היא לקחה את הנשקים של השודדים המתים והחלה להתאמן בהם. הן נדדו כשנתיים נוספות וקשות, עד שסוחר קיסטוני חביב מצא אותן. הוא הוביל אותם לעיר קיסטונית בשם שוראבאד.
שם הקהילה פרשה עליהן את חסותה. למרות הכול ליסיצה המשיכה בחייה הלחוצים- היא המשיכה להיות חביבה ומשעשעת מעבר לכוחותיה.
היא אומנה כלוחמת, וגרה עם אחיותיה אצל זוג זקנים ערירים חביבים- ריוקי ודירשדה. אחיותיה השתלבו בחברה הקיסטונית, אך ליסיצה למרות שניסתה התקשתה להשתלב- היא התרגלה לקבוע את הכללים, אך בכל זאת פחות או יותר הצליחה להשתלב.
היא נהייתה ללוחמת מיומנת באופן מפחיד תוך שלושה שנים. היא סוף סוף הרגישה אמון בריוקי ודירשדה מספיק כדי להשאיר אצלם את התאומות. היא לקחה נשק ויצאה למסע נקמה נגד אביה. אחר שנת חיפושים היא מצאה. ואחרי תלאות היא תפסה כבן ערובה את אחיה החורג קאבאדש. היא כפתה על אביה לשלוח כסף ולדאוג לכילכולן של התאומות. היא ידעה שאין לה סיכוי לחסל אותו... אך היא גנבה ספרי כישוף. והגיעה ללמוד כשפים ושילבה כשפי אש בלוחמה שלה כדי שיום אחד תוכל לנקום בו. היא הצטרפה למסדר טבירי הארגמן שגילתה שיש לה כשרון לקסמי אש והתקבלה במהירות אחרי שהציגה את יכולתיה.
היא מדי פעם חזרה לדאוג לאחיות שלה, ותמיד נשארה באופייה העליז שקשה להאמין שהוא כפוי. כעת היא בת 19.

שם:סונאריוס דלמונטה
גזע:דרו
מקצוע:אביר מוות :bones: :flame: :devilish:
נטייה:רע נייטרלי
קסמים:
נשקים:
ציוד:500 מטבעות נחושת
*השה"ם מרשה לי להשתתף בהרפתקה*
רקע:
אוקי, זה מתחיל בכפר די גדול בהרים מקום יחסית אפל, אבל כמו בכל מקום זה פשוט תלוי איך מסתכלים. סיפורינו מתחיל, כאשר נער ממשפחה עשירה ביותר משפחת דלמונטה. זוהי הייתה משפחת ממוצעת ורגילה. סונאריוס היה הילד הקטן מבין שני אחים גדולים וכל אחד מהם משכיל בצורה שונה. סונריוס תמיד היה שונה במשפחתו, הוא היה שקט ללא כל תחביבים אבל מאז שהיה קטן תמיד היה חושב שיש משהו בבית שהוא יגלה יום אחד הוא לא ידע למה זה קשור אבל הוא תמיד חשד באביו אימו ובאחיו ללא כל סיבה.לסונריוס לא היו חברים אף לא אחד.יום אחד סונריוס הלך ברחבי הכפר ופתאום כאשר עבר ליד אחת הסימטאות ראה שודד דרכים שפשוט מאיים על משפחתו בנבוט. ללא היסוס רץ סונריוס בכל הכוח לעבר השודד שלף סכין (שקיבל מדודו ליום ההולדת האחרון שלו) ובשניה אחת לפני שהספיק לפגוע בשודד המאיים צצו שני שודדים אחרים מכל צד. שודד אחד תפס אותו והשני דקר אותו בחזהו. סונריוס נשכב מלא בדם על הריצפה וחיכה למותו שלו ושל משפחתו, אך למזלו הפגיעה לא היתה חמורה והוא החלים במהרה. הזמנים חלפו העונות עברו וסונריוס מילדון הפך לנער. אתם בטח שואלים מה עלה בגורלו ובגורל משפחתו. לאחר כשעה מצא אותו אחד אבירי הארמון טיפל בו ומשפחתו אבל משפחתו שפצעיעותיה היו חמורות לא שרדו והם הלכו לעולמם. לעומת זות סונריוס הצליח להישאר בחיים. האביר החביב תמיד התייחס לסונריוס כבנו, אבל מאז סונריוס כבר לא היה הילד הקטן שנהנה לישרוף חרקים זכוכית מגדלה אלא, סונריוס הפך ליותר ויותר אפל מהרגיל. הוא התחיל לחלום על חבורת השודדים, אשר הורגות את משפחתו לילה לילה. האביר ידע שמשהו מתפתח אצל הילד ויום אחד החחליט שהוא וסוריוס הולכים לצוד. הוא נתן לסונריוס סכין קצרה ומהודרת וקשת מיוחדת שבנה בעצמו, לאחר שעה רכיבה על סוסים הגיעו למורד ההר (הם היו צריכים לרדת כי כמו שנאמר הם חיו בהרים) ושם נכנסו ליער. הם לא ידעו שבאותו מקום נמצאים חזירי בר ענקיים (איזה מקורי אני). כאשר הם מתקדמים יותר ויותר אל תוך היער נהיה יותר ויותר חשוך. באיזה שהיא נקודה סונריוס הרגיש משהו הוא לא ידע מה אבל הוא הרגיש משהו בין העצים לאחר כמה דקות הוא לקח את הקשת כיוון אותה לכיוון האביר וצעק תתכופף!!! האביר שלו ידע מה קרה התכופף למרות הכל וסונריוס ירה חץ הישר בראשו של חזיר הבר. ואז הגיעו עוד כמה חזירי בר. האביר הרג שלושה מהם וסונריוס, אשר לא התמחה בקרב פשוט הגן על עצמו עד אשר אחד מחזירי הבר הפיל אותו וראשו פגעה באבן הוא לא יכל לזוז, אבל הוא ראה איך חזירי הבר משתנים בצורתם לצורת השודדים שהרגו את משפחתו. הילד שלא הבין שהוא הוזה תפס בסכינו רץ לכיוון חזירי הבר ופשוט טבח בהם. הוא חתך אותם וגם לאחר שמתו המשיך עד שהטצברה חבילה של אברים קרוטים של חלקי חזיר בר. האביר היה נדהם איך ילד אשר מעולם לא היו לא תחביבים וידע קודם בנשק או בקסם הרג להקת חזירי בר. איך ילד מסוגל להרוג חייה ככה ש"הרג" זה עוד מילה נחמדה לעומת מה שהוא עשה לחזירי הבר האביר היה מעוד מבולבל. הילד עצמו לא הבין מה קרה עד שראה ושם לב שהוא הרג כמה חזירים ולא חבורה של שודדים רצחניים. מאז ואילך האביר חשב לאן יוכל לשלוח את הילד (למרות שזה ילד אבל בכל זאת קצת מפחיד לא?) כאשר יוכל לממש את הפונטציאל שלו ולבסוף החליט לשלוח אותו לבית ספר לכישוף ושמו MINAMO למרות כל השליטה בחרב בילד היה משהו מיסטי/כישופי.

אני מקווה שזה יספיק ושלום לכולם אני עידן חבר של השה"ם ThrSilverDrgon למישהו יש מסנג'ר?

אוקי, אני מודיע את זה עכשיו, בעץ נפרד בפורום זה, אני אפרסם סיפור שנכתב על עולם המערכה הזה, תסתכלו בו מתי שתרצו, כי נראה לי שהוא הולך לתת רמזים רציניים.

הדמות האובר מושקעת שלי:

שם: tengwelok feanaro- isilme

גזע: אדם

מקצוע: צייר רונות

נטייה: לא ידעתי איך לקרוא לו, אפשר להגיד שהוא ניטראלי, אבל אני לא ממש בטוח. בכול אופן, כמו שאתה רואה הוספתי אופי, כך שאני משער שאתה יכול להבין מהאופי את הנטייה שלו.

אופי: איסילמה (אור ירח), הוא סקרן מלידה, ותורת מקצועו רק עודדה תכונה זו שלו. הוא נאמן לחלוטין לכל מי שזוכה באמונו, אך, זכייה באמונו היא לא דבר של מה בכך. איסילמה, ניחן בכול החיות והאנרגטיות של בני האנוש, ואף יותר (כן, בימינו הייתה קורא לו היפראקטיבי). איסילמה הוא עוד צעיר, ואף שעברו חישל אותו, הוא עדיין ניחן במעט מהתום הילדותי. איסילמה פועל לרוב למען האינטרסים של עצמו, או של מורהו (המורה שלו). בראש מעיניו של איסילמה נמצאים תורת הרונות, בנות (הוא בן 21 אחרי הכול), נגינה, וטיפול בגופו. בנוסף הוא מאוד מתעניין בפוליטיקה, אך המורה שלו גרם לו להדחיק תכונה זו.

מראה:גובהו של איסילמה הוא מטר שמונים וחמש. שריריו ארוכים וגמישים, שערו השתני הארוך אסוף בצמה. כתפיו רחבות (כמו של שחיינים, או אנשים שעושים הרבה מתח). עיניו ירוקות, וכול המביט בהן רואה סקרנות עד אין קץ. תווי פניו ארוכים, ואפו בינוני. אצבעותיו של איסילמה ארוכות מאוד, וגמישות במידה מפתיעה. ציירי רונות או שאמנים מוכשרים, יכולים לראות מספר סימנים מורכבים (רונות) בצבע כסוף, מרחפים סביב גופו ובעיקר סביב ראשו.

רקע:

חלק ראשון - סיפורי: http://www.web-creatures.net/rpg/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=223107#223107

המשך בקצרנות מפאת הזמן:

פיאנורו החל באימוני קושר מפרכים, שכללו אימוני שחייה באגם, טיפוס, ריצה, סחיבת אבנים ועוד. גם אם היה רוצה להתגעגע להוריו, לא היה זמן לכך. האימונים היו קשים מאוד. מורהו הסביר לו, שהדרך הכי טובה לתעל אנרגיה קסומה, היא בשמירה על גוף בריא. לאחר שהביא את גופו לכושר מעולה, החל באימוני ריכוז וציור. אימונים שכללו תרגילי שיווי משקל (לעמוד על רגל אחת במשך שעתיים היה תרגיל שנוא במיוחד עבורו), תרגילי צלילה (לרוב שהיה בקרקעית האגם למשך הזמן הרב ביותר שניתן), ציור על קרקעית האגם, ציורים גדולים (סידור אבנים קטנטנות כך שיצרו צורה ענקית) ועוד.
בתום שנתיים היה פיאנורו חזק הרב יותר משהיה כאשר הגיע, ומיומן בציור ביד יציבה ובטוחה, אפילו בתנאים הקיצוניים ביותר. ואז, שבוע לאחר שחגג את גיל חמש עשרה (היו לו שתי חופשות הביתה בלבד, שתיהן לשבוע, אחת מהן הייתה ביום הולדתו, והשנייה הייתה חצי שנה לאחר מכן), החל ללמוד את אומנות הרונות העתיקה. במהרה התאהב בנושא. היא היה יוצא בשליחויות אדונו לעיר רק כדי לעבור בספריות ולקרוא על הנושא. הוא היה לומד בשקידה, ומתאמן שוב ושוב. אך, גם בשנתו הראשונה, מיען המורה למהר בלמידה, והתמקד בעיקר בתרגילי ריכוז וכושר. בגיל שש עשרה החל ללמוד ברצינות. הוא השקיע ממיטב הבנתו וידיעתו בנושא. באמצע השנה, עזב לאוניברסיטת מינאמו. שם למד שנה את המידע הבסיסי שעל כל קוסם ממוצע לדעת (שיקויים בסיסיים, לחשים פשוטים כמו אור, הבערת אש וכד'). לאחר שנה של לימודים חזר לעמק בו למד. שם החל ללמוד ברצינות רבה הרבה יותר. הרונות, שריחפו סביבו דרך קבע (כי הוא אהב לשנן אותן בעל פה, והיו חשופות לעיניהם של אלו שניחנים בראייה קסומה או לעיניהן של ציירי רונות), היו כסופות כאור הירח, בגיל שבע עשרה, לאחר הכרזתו הרשמית כצייר רונות, הוא זכה לכינוי איסילמה-אור ירח. אז, לפי המסורת, הוא יצא למסע למידה, בו חקר את הסודות והמקומות קסומים בהם ישנן רונות. לאחר שנה הגיע לאוניברסיטת מינאמו, והחל את לימודיו האקדמאים. הוא החל להתפרנס ביצירת חפצי קסם מרונות, ופתח עסק שוליים לצד לימודיו, ולרוב הוא נעזר במורהו לשעבר מן העמק, לשם הבאת סחורה. בנוסף, הוא יוצא מדי פעם להשתלמויות אצל המורה הישן שלו, כדי ללמוד מעבר לנושאים הנלמדים באקדמיה.

קסמים: ישנן שלוש דרגות רונות:
Tahta- רונה בסיסית ביותר
Tengwe- רונה רגילה, משמשת לקסמים פשוטים ולעיטור חפצים ונשקים.
Sarat- רונה כבירה, מקורה היא בציירי הרונות הראשונים, בניגוד לשאר הרונות שהן לרוב חדשות. הרונות הללו אינן מצוירות על חפצים למעט חפצי קסם חזקים במיוחד. הרונות האלו לרוב מצוירות באוויר. למרות שהרושם הראשוני הוא שהרונות האלו נדירות, ומיוחדות רק למוכשרים בציירי הרונות, זה לא נכון. הרונות האלו ה מה שמייחד את ציירי הרונות משאר הקוסמים, ולפיכך, כל צייר רונות (שעבר את מבחן הקבלה הראשי) יודע לפחות רונה אחת כזו.

בנוסף יש סוג הנקרא אילומינוס, והוא לרוב מיחד רונות שנועדו להישאר הרבא מאוד זמן, לפעול כל הזמן, ולשמש לכל מי שרוצה.

Tahta- הארה: חפץ מפיץ אור בוהק, או אור רגיל למשך כחצי שעה.
יצירת מים: הרונה מסותתת כל חפץ, ולפתע מתחילים לפעפע מקווי הרונה מים בעוצמה שנתונה לשליטת הצייר.
יצירת אש: הרונה מסותתת במקום כלשה, ולפתע פורצים מקוויה להבות אש.

Tengwe- זריזות: היצור שעליו מופעלת הרונה זוכה למהירות מדהימה.
צורה ערפילית: המשתמש הופך לערטילאי למשך עשרה סיבובים.
פרץ אש: החפץ (או שלושה חצי חפץ) עליו צוירה הרונה הופך להיות קפוא לאין שיעור, וגורם נזק רב למי שנוגע בו (חוץ מהמטיל, שנפגע רק אם נאמרת סיסמה), למשך חמישה סיבובים.
חתימה: הרונה סוגרת שני דברים יחדיו (שני קצוות מכתב, דלת ומשקוף, שתי אבנים...)

Sarat- מסתורית: דורש מחקר.

Iluminos- הקסמה: יצור עליו מופעלת הרונה מוקסם אל המטיל.

ציוד:
גלימת כטיפה בצבע כחול, נעלי עור, גופיית כטיפה, גלימת מסעות.

סכין כסוף, מחודד להפליא, לציור רונות מדויקות.
עשר דסקיות פלטינה חלקות, לחריטת רונות.
חבילה (חמישים) פיסות קלף 10 על עשרים ס"מ.
מכחולי ציור, בחמישה גדלים שונים.
דיו שחורה, עשויה אצות ים, גרעיני רימון, קליפת איקליפטוס, ואוכמניות מעוכות (איכות מעולה).
קשיות עץ חלולות (צינור עץ קטן, באורך עשרים סנטימטרים, אליו מגלגלים פיסות קלף כדי לשמור עליהן, או להפעילן במסווה.

מטה מעץ אלון, מגולף כך שהוא ישר, בראשו קווים מסתלסלים לכדי משטח ישר, אליו מוצמדת דסקית כסף.
פגיון, להבו מחודד, וצדדיו שטוחים, על מנת שיהיה ניתן לצייר עליהם רונות.
קשת עץ פשוטה, וחמישה עשר חיצים, בעלי להבים משוטחים, על מנת שניתן יהיה לצייר עליהם.

אוקי סופסוף מתחילים, THEGOLDEN DRAGON אני כבר מביא לך קסמים ונשקים.

אתם נמצאים בחצר הגדולה של מינמו, יושבים ליד המזרקה הגדולה ומדברים.
פתאום, מר דורספת', המורה השמנמן והחביב שלכם בא אליכם ואומר:
"אני יודע שזה פתאומי, אבל יש לי מטלה בשבילכם, אני רוצה שתשלחו את המכתב הזה בשבילי להונדן רשת החיים מדרום לכאן" הוא מוציא מעטפה גדולה כחולה וגדולה מכיס מעילו "אני אהיה שמח אם תמסרו את זה לידיד שלי, הוא כבר נמצא שם מחכה לכם, תצאו כבר מחר, בזריחה ,נפגש בחדר התכול." הוא אומר ומשאיר אתכם פעורי פיות.
למחרת בבוקר, אתם מתעוררים ונפגשים שעה לפני הזריחה באותו מקום בחצר הגדולה והריקה, ואז אתם בדיוק נזכרים: אף פעם לא שמעתם על החדר התכול!

OOG- אני לא יודע מה אתכם אני מתכוון לעשות סדר בתגובות שלי לפי זה-
פעולה אני אכתוב עם כאלה*פעולה*
מחשבה אני אכתוב בקו נטוי
ודיבור אכתוב ככה- "דיבור"
IG:
יופי, עכשיו יקח לי עוד מלא זמן עד שאבקר שוב את האחיות שלי
היא מחייכת חיוך משועשע: "מה בנים? לא תובילו אותי- הגברת הנעלה לחדר התכול?" יצורים מגוחכים ואז בקריצה לנזומי: "אתה לא יכול למצוא את דרכנו דרך האשפה עכברושי?"

<איפו החדר התכול הזה???> אני חושב, בעודי מסדר את חפצי ויוצא לדרכי, מהלך במסדרונות האוניברסיטה. <אלך אל המזרקה> אני חושב, מקווה ששם אפגוש מישהו מעמיתי. כאשר אני מגיע למזרקה ורואה את כל האחרים שם אני אומר "אני היחיד שלא מוצא את החדר ההוא?".
אני מגחך בקול למשמע ההערה של ליסה על הנזומי ואומר "ליצה, הבנות יצתרכו לעזור לעצמן הפעם... סתם, סתם, בואי שבי" אני אומר, ומצביע על מקום לצידי על המזרקה.

OOG: גם אני עושה סדר, "כך אני כותב דיבור",
<כך אני חושב>,
'לפעמים אני אומר לעצמי משהו, אומר בלב, או מזכיר לעצמי בראש מה מישהו פעם אמר אני עושה זאת כך'
וכשאני פועל אני פשוט כותב את זה...

איזה מצב דפוק אני צריך להיות פה עם חבורת הדבילים הזאתי בזמן שאני יכול לשבת עוד בספרייה ולסיים את הלחש שאני עובד עליו
"תגידו מישהו יודע איפה החדר התכול הזה?"
"כי אם אף אחד לא יודע תמיד נוכל לשאול את אב הבית של בית הספר מר וולדמורט"
רק שנגמור עם זה אני לא יכול לסבול עוד רגע עם היצורים הנחותים הללו: עכברוש, שועלה מסריחה ואדם.
מזל שסונאריוס דלמונטה פה אחרת הייתי משתגע
[/i]

ליסיצה- הו הבחור האפל והשחצן, איזה כיף לי
היא צחייכת לאסתנן חיוך מלא שיניים: "לא נראה לי. אז בואו בנים, נעיר את אב הבית האומלל ונשאל אותו איפה זה." היא קמה בקפיצה ומנופפת בזנבה ומתחילה ללכת למשרד אב הבית. לטפל בבנים האלה זה מספק כמעט כמו לטפל באחיות שלי

oog
סדר:
=דיבור= : =הי תראו! מה זה? עבדתי אליכם!!=
(פעולה): (הולך אחריו, בועט בו, שורק עליו, זורק אותו)
{מחשבה}: {חבורה של חסרי תועלת}

ig

(עוקב אחריה )
{מישהוא יותר שוויצר ומתנשא ממני, זה חדש...}
=את לא יכולה לזוז יותר מהר...=

חזרה