• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליחי הנדריקס-המשחק הופסק.

Mishkin

פונדקאי ותיק
אוקיי, לפני שנתחיל, כמה הערות:המשחק הזה מיועד לאנשים עם RP.במשחק יהיה מוות, לצד עוד פאנים רבים מן המציאות המרה והמציאות המתוקה יותר. זהו משחק רציני לגמרי. כך שאם אינכם יכולים לעמוד בדרישת המשחק לרצינות... אל תירשמו... ואם תירשמו בכל זאת... טוב, בואו נגיד שאיזה זאב יתענג על הבשר של הדמות שלכם במוקדם או במאוחר.

ועכשיו לטיזר:

יבשת אינוסמניה, היבשת הגדולה ביותר בעולם. על יבשת אינוסמניה חיים מספר רב של גזעים, הגזעים הללו מחולקים לשתי קבוצות, הטוב והרוע שנלחמו במשך שנים ארוכות על שליטה ביבשת. כיום, לאחר שנים ארוכות של מלחמה והרג, שקטה המלחמה, אך היבשת הוחרבה. כוחות הטוב התפלגו לערים גדולות המפוזרות ברחבי היבשת ולכפרים קטנים החבויים ברחביה. כוחות הרוע התפזרו גם הם ואין אדם עלף גמד או קרונדרויד אשר יודע בוודאות היכן הם מסתתרים. היבשת אמנם שוקטת ממלחמות אך מחוץ למחוזות הידידותיים העולם עוין ומסוכן.
בגלל מחסור בתקשורת בין מחוזות הטוב, קמה סוכנות השליחים "שליחי הנדריקס", סוכנות גדולה של שליחים האחראים על העברת המידע בין מחוזות הטוב.
השליחים מורכבים מיחידות של שבעה אנשים בעלי כישורי לחימה והישרדות אשר חיוניים לשירדה בשטחים הלא נודעים והאפלים של היבשת. כל יחידה מורכבת משלושה לוחמים, רב-מג,כהן, ושני קשתים.
אתם תשחקו יחידה של שליחים אשר עלילת דרכם מתחילה כעוד שליחות רגילה ומי יודע לאן היא תגיע...

המשחק מיועד לשבעה השחקנים שיהיה להם את הפרטים הכי טובים לדעתי.

טופס הרשמה:

שם:
גזע: (אתם יכולים להיות כל אחד מגזעי הטוב, שאלו: בני אנוש, עלפים, גמדים, וקרונדרוידים [מלאכים])
כישור: (לוחם, קשת, רב-מג או כהן)
רקע: (לפחות 6 שורות שיסבירו על עברה של הדמות ואיך היא הגיעה לעבוד כשליחה ב"שליחי הנדריקס")

אז יאללה, להירשם :) :flame:

שם: מלדן אורמג
גזע: קרונדרוידים
כישור: כהן
רקע: מלדן נולד בעיר גדולה, הוא היה בן לאיש דת ואמו מתה בלידתו.
אביו, שהיה הכהן הראשי של העיר ולא היה לו זמן לטפל בו, שלח אותו למנזר שם הוא התחנך באופן דתי-שמרני.
כאשר היה מלדן בן 15 פלש שבט רע על המנזר, מלדן נלחם על חייו והוא וחברו היו היחידים ששרדו. אחרי הקרב מלדן נרדם ובחלומו התגלה אליו אלוהיו ששלח אותו לשליחות, להפיץ את הדת באזורים לא מתורבתים, מלדן גם נרפא אחרי חלום זה. במשך הלילה שבו חלם את החלום חברו מת מפצעיו. מלדן שרד ולמד להכיר את הטבע ולשרוד בו, הוא אפילו מצא זאב שהפך לבן לוויתו בגלל שהאל נתן לו אפשרות לדבר עם הזאב המסויים הזה.
מלדן ביצע את המשימה שהותלה עליו במשך השנים באדיקות ובהצלחה עד שבגיל 26 הוא הגיע לעיר ובה הייתה לשכת גיוס למסדר השליחי הנדרקיס, מאז הוא משרת שם ומעביר הודעות עם קבוצת האנשים ועם רעו האמיתי, הזאב.
----------------------------
חשוב לציין שמלדן מעדיף את חברת הזאב מאשר את חברת האנשים.
אם הזאב הוא לא טוב או פוגם בהרפתקה שלך, אני אוריד אותו.
מלדן יהרוג כל יצור שינסע לפגוע בו או בזאבו הוא גם יגן על אוהביו ויפגע בשונאיו.

שם: דסטיני דארת'
גזע: עלפית
כישור: קשתית
רקע: דסטיני נולדה למשפחה של צלפים ואומני-קשת, ואת כל חייה השקיעה בלימוד תורת החץ.
כפרה היה קרוב יחסית לקצה מחוזות הטוב,אך כפרה לא ידע מלחמה זה שנים רבות. שבוע לאחר טקס הבגרות שלה, אחותה הקטנה אבדה באזור והגיעה לקרב ביין בני אנוש לאורקים ושם קיפחה את חייה. דסטיני נשבעה לנקום ביצורים המתועבים וחיסלה רוע רב בעזרת פגיעות במטרה. במהלך מסעה דסטיני הכירה עלף יפה תואר בשם גולנור, אחד האנשים החזקים ביותר ביין הנדריקס. היא היצטרפה אליו שליחויותיו הרבות בשירות הנדריקס, ולמדה להכיר את המסדר. באחד הקרבות (שהיה על העברת משלוח דחוף של חפץ קסם ביין כפרים אנושיים), כאשר דסטיני נפצעה קשה הוא אמר לה לברוח ולהתחבא עד שהכל יגמר. דסטיני היתנגדה בכל כוחה, אך בתוכה ידעה שזה הדבר הנכון. מאז חפץ הקסם לא נראה יותר וכך גם גולנור, אך היא ידעה בלבה כי אינו מת.
דסטיני היא עלפית חזקה ברוחה ואף פעם לא תיכנע לסכנה, מלבד דבר המסכן את קרוביה (חבריה או משפחתה), דבר כזה יטריף אותה והיא תתקוף בכל כוחה את כל האנשים שסביבה (מלבד מי שהיא מנסה להגן עליו)
OOC
אמיונוס, כל כמה זמן אתה מעדכן את ההרפתקה? (כבר יותר מ3 ימים..)

שם: אורגנוס פיילט
גזע: בן אדם
כישור: רב-מג
רקע: אורגנוס נולד באחת העירים הגדולות אביו האהוב מת שאורגנוס היה בן 7 והוא נשאר עם אימו.
כעבור כמה שנים האם התחתנה מחדש ואורגנוס מעולם לא סלח לה על כך אביו החורג היה איש עשיר ובעל משאבים והוא שלח את אורגנוס לפנימיה ללימוד קסם, אורגנוס התנגד לרעיון אבל אחרי שהתחיל ללמוד והבין את הכוח שהוא יכול להסיג, אורגאנוס למד ולמד לא עינין אותו דבר חוץ מדבר אחד הוא רצה כוח אבל לא משעפתנות הוא רצה להסיג את הדבר היקר לו ביותר הדבר שחמק לו בין הצבעותיו, אביו שעזב אותו בגיל כול כך צעיר והוא נישבע לעצמו ביום שהוא התחיל ללמוד קסם שהוא יהיה חזק כול כך עד שהוא יעלה לשמים ויביא את אביו משם.
אורגנוס ראה שאין לו יותר מה ללמוד מהאקדמיה שבא הוא למד ולכן הוא הצתרף לשליחי הנדריקס במטרה להסיג עוד ידע.
אורגאנוס עובד אצל שליחי הנדריקס כבר למעלה מ-20 שנה וצברידע רב, כול מי שמקיר אותו חושב שהוא אחד האנשים השאפתניים בעולם אבל איש לא יודע את הסיבה העומדת מאחורי שאפתנות זו.

שם:סר זהאקיד פנרירב
גזע: גמד
כישור: לוחם
מראה: גבוה יחסית לבני מינו, לבוש בשריון שחור וחמוש בחרבות עקומות(scimitars), ככה עור ומצולק ויש לו זקן שחור ארוך ומרובע בסגנון אשורי
רקע:
בינקותו כפרו הושמד על ידי אבירי אופל ששירתו יצור אפל ומסתורי בשם ורדוגו. הוא אומץ על ידי אביר האופל שחיסל את משפחתו- סר פאוסט פנרירב. הוא חונך אצלו בדרכי אבירי האופל ובקושי היה אכפת לו שהשאר אנושיים. כשהגיע לגיל 39 הוא נהיה אביר רשמית למרות גילו הצעיר.
הוא היה נאמן באופן מוחלט כמו אביו המאמץ לורדוגו. לאחר כעשר שנות שרות נוספות פאוסט נפטר, וסיפר בצוואתו את הדרך בה הגיע אליו. זהאקיד התרגז והתחיל לתעב את אבירי האופל והצטרף לגמדים וניסה לכפר על כך שהיה בצד אבירי האופל בכך שנלחם לטובת הגמדים בכל דבר. אם כי נותרו לו "חברים"-אויבים אבירי אופל. לאחר כעשרות שנות שרות לטובת הגמדים הוא הציע את עצמו לסוכנות השליחים והצטרף אליהם.

יצא לי דמות כצת מוזנחת, אבל אני חושב שהיא בסדר... כנראה שאני ארחיב את הרקע בעתיד.

שם: sureaire
גזע: קרונדרויד
גיל: אני לא ממש יודע את טווח הגילאים של הקוונדרוידים, אבל הייתי אומר שהגיל הוא 35 בערל בשנות אנוש.
כישור: לוחם (שיטת התמחות מיוחדת: עף לגובה, וצולל אל עבר היריב, פוצע אותו ונעזר בכוח התנופה)
רקע: סוראירה, נולד בריא לחלוטין, למשפחה במעמד הביניים. חורף אחד, לאחר שמלאו לו שני אביבים בלבד (שנות אדם), הייתה תאונה, בה היה מעורב איש שיכור מאוד, אביב של סוראירה, וסוראירה עצמו. איש לא יודע הרבא פרטים, אבל כל מה שידוע, הוא שסוראירה נפל ממשכנם של הוריו.
הוא נפל אל עבר הים (אביו היה דייג והם מיקמו את ביתם על צוק מעל למים). הוא עוד לא ידע לעוף, ונפל כאב בזלת כבדה. אביו זינק להצילו, הוא עף בכול כוחו אל סוראירה, אך הוא לא עף מהר מספיק. סוראירה פגע במים כאילו היו קיר עופרת. ולאחר מכן החל לשקוע. אביו של סוראירה טס למים, אך בזוית בטוחה. בעומק כשלושה מטרים הצליח לתפוש את בנו.
סוראירה נפגע קשות בתאונה הנוראית. הוא היה פצוע מאוד, חלש. מרבית העצמות בגופו הרך נשברו, רוב שריריו נפגעו קשות, ועקב הטביעה נראה שיש לו איזו שהיא בעייה מוחית.
במהרה התבררה האמת הנוראית. סוריאירה היה נכה. כמעט כל גופו של סוריאירה היה משותק לחלוטין. ובזה נכללים כל הגפיים, הכנפים, הבטן ועוד איברים. הרואים טענו שהוא ניצל בדרך נס.
סוריאירה גדל נכה. וזה לא נראה לו נס כלל וכלל. סיוט היה הרבא יותר מתאים.
סוריאירה חיי את חייו מעמדת מתבונן. הוא קרא, הוא קצת דיבר (עם קשיי דיבור), והוא הסתכל. כל חייו רצה להגשים חלומות קטנים, כאלו שכל ילד רגיל היה מגשים בכלות. הוא רק רצה לשחק בדשה הירוק. לרחוץ, אפילו למספר רגעים בודדים, במי הים הקרירים. לרוץ ולשחק עם חברים בשדות. להחזיק את האוכל שלו לבדו. לרדוף אחרי הפרפרים. לעוף.
הוא חיי את צעירותו בעצבות, כי עוד זר מעט מחייו בגיל הרך, כשעוד היה כמו כל ילד רגיל, הוא זכר איך זה ללכת, איך מרגישים מים. הוא זכר, קלושות, את גירודו המעצבן של הדשה, גרוד, שאף אליו, יחל בכול מאודו. אך הוריו היו אוהבים ותומכים, הם לקחו אותו לטיולים רבים, ורכשו ספרים רבים, בהם שקע סוראירה במקום לעשות את הדברים רגילים שילדים עושים.
בכל יומולדת, נלקח סוראירה לטיול, על כנפיו של אביו. הוא אהב את הטיולים האלו בכול מאודו.
בגיל חמש עשרה, לקח אותו אביו לטיול גדול. הם ארזו מספר בגדים, ומעט אוכל, ויצאו. הטיול הזה, היה הדבר הנהדר ביותר שעשה בחייו. הם עפו, ועפו. שעות על גבי שעות בכול יום. כך במשך שבוע. סוראירה היה מאושר.
כשחזרו, החליט סוראירה, שאין הוא נכנע למצב. הוא החליט שהוא יעוף, יהיה המחיר אשר יהיה.
סוריאירה החל באימונים, אימונים קשים ומפרחים. הוא היה שוכב, שעות על גבי שעות, בנסיון להזיז אצבע, אצבע אחת בלבד. כי הוא ידע, שעצבע אחת, תוכיח שהוא יכול לעשות זאת בכול הגוף.
הנסיונות היו קשים, המאמץ היה עילאי. כל כך השקיע בכך, עד שהוריו חששו לבריאותו. "אני אצליח!" אמר להוריו. וחזר לאימוניו.
כך התאמן יום ביומו, שמונה שעות ביום, שבעה ימים בשבוע, 30 ימים בחודש, 365 ימים בשנה. עד שהוא נכנע.
הוא לא היה יכול יותר.כל כך הרבא השקיע, כחל כך הרבא התאמץ, אך מאמציו לא הניבו פרי. הוא כעס, הוא זעם, והכי, הוא התאחזב. אחזבה קשה ונוראים, מהחיים עצמם, מהעולם סביבו. שבוע הסתגר בחדרו, וגירש את כל מי שרצה לראותו, שבוע ללא מים וללא מזון. שקוע אך ורק בספרים.
קול נקישה העיר אותי משנתי. בתחילה הבטתי אל עבר הדלת, אך אז ראיתי את הציפור הקטנה שעמדה על אדן החלון. הבטתי בה. דרור קטן, נוצותיו חומות, וכנפיו הקטנות מרפרפות לכול עבר. אהבתי להסתכל על ציפורים. הן הזכירו לי חופש. אבהתי לדמיין שאני ציפור קטנה, עפה באוויר הפתוח.
אימי דפקה על הדלת, כפי שעשתה כל עשר דקות כדי לבדוק את שלומי ולהציע לי אוכל. החלטתי להכנע לרעבי. "בואי" אמרתי בקול חלוש, צרוד ויבש. הוא לא נשמע כמו קולי שלי.
היא קראה לאבי, והוא אסף אותי בידיו. לא יכולתי לחוש בהן. הוא הרים אותי באוויר, וראשי נשמט לאחור. ננשאתי למטבח, שם היה כיסא מוחד עם רצועות שנועדו להחזיק אותי. אבא לקח כפית, ואסף איתה מעט חיטה מבושלת ומעוכה, הוא הגיש אותה לפי. כך הוא האכיל אותי. כשסיימתי הוא נתן לי מרק, ואז לחם עם גבינה.
כל הזמן הייתי צריך לשתות, גם כשכבר לא רציתי. לאחר מכן אבא החזיר אותי למיטה.
ישבתי בחדרי, תוהה על מר גורלי. לפתע החלטתי. 'עכשיו אני מצליח' הצמתי את עיני, וריכזתי את כל כוחי, רצוני ורוחי באחת מאצבעותי, הרגשתי את כל רוחי מכווצת כוח לתוך האצבע. לפתע, רעדה האצבע.

הוריו של סוראירה היו מאודרים, והוא, אף יותר. ההצלחה המסחחרת נתנה לו תקווה חדשה, תקווה לחיים טובים.
כך החל סוראירה להתאמן, בתקוות מחודשןת, ובתחושה של הצלחה. לאחר חמש שנים, היה יכול ללכת. כנפיו היו קטנות מאוד, מקומטות, ומנוונות. הוא החל לחזק אותן, באימונים מפרחים, הזיז אותן, אימץ אותן, וטיפל בהן.
צעדתי על הדשה הרך, צולע קלות, כנפי, ששוקמו בזמן האחרון, היו כעת בגודל גופי כל אחת מהן. הלכתי לעבר הצוק. רוחות הגבהים נשבו בגבי, ודחפו אותי לכיוון התהום. נעמדתי בקצה הצוק, במקום בו האדמה נפערה, וחמש מאות מטרים מתחתי רחשו הגלים, אותו המקום פו פעם נפלתי. פרשתי את כנפי, וקפצתי מהצוק. חשתי את האוויר נושא אותי קדימה באיטיות, בעודי מאבד גובה. טפחתי בכנפי, וזינקתי קדימה, באוויר חלף על אוזני בשריקה, זה היה הרגע המאושר בחיי
בשנים הבאות עבד על התעופה. בעוד שאר בני גזעו, חשבו על התאופה כדבר טבעי, וכדרך לנוע ממקום למקום, גילה סוראירה את אהבתו גדולה ביותר. בזכות התעופה, עשה את מה שחלם, שחה בים, שיחק בדשה, והרגיש שלם שוב. אך היה לו חלום חדש. הוא ביקש להיות המעופף הטוב ביותר, והמהיר ביותר, שאפשר. הוא ביקש להיות המעופף המושלם.
הוא התאמן על הטיסה בכמעט טירוף. הוא היה מבלה יום וליל באימון, ובלמידת תרגילים חדשים.
הוא למד לעוף מרחק קצר מפני הקרקע ובכך לעוף בכלות רבה יותר, הוא למד לדאות ללא מאמץ כלל, הוא למד לשלוט על מהירותו באופן מושלם כמעט, הוא למד לישון בתאופה, הוא למד לנצל את המהירות כדי לצלול לים, ולתפוש דגים בעומק גדול, הוא אף למד, במחיר מר (הוא איבד שליטה, ונפצע קשה מאוד פעמים רבות בעודו מתאמן), לעלות לגובה רב, ולשעוט מטה, ולהגיע למהירות מדהימה של ארבע מאות קילומטרים בשעה.
מלחמה פקדה את גזע הקרונדרוידים, וסוראירה גויס. הוא לא ידע להלחם, ולכן כל זמן המלחמה רק למד לחימה בחרב וקשת, ושימש כתצפיתן. המלחמה נגמרה, אך ארץ הקרונדרואידים נשארה מפולגת לאיזורי התישבות מבודדים, בין ארצות של פרא ואופל. אז שמע סוראיסה על שליחי הנדריקס, סוראיסה, שלא שירט במלחמה, והרגיש מעת מאוחזב מעצמו, הצתרף לשליחי הנדריקס. הוא ביצע מעת שליחויות בודדות, ולא עשה אף שליחות עם קבוצה. כאשר נקרא למשימה הנוחכית באמצע ביצועה של משימה אחרת.

אני מקווה שהרקע לא מסובך מדי..

***עריכה***
אני רק רוצה לציין שהוא מאוד התאמן, ולרוב נלחם רק בשיטת הצלילה מגובה.. הוא אף מורח עצמו בשמן כדי להחליק את מגעו עם האוויר.
הוא גם נושא זוג חרבות :http://www.swordsofhonor.com/avaquar.html

שם: גוטריג לומברמיקס.
גזע: בן אדם.
כישור: קשת.

גוטריג נולד בכפר קטן ועני, אשר התפרסם בציידי הציפורים שלו. בהיותם כה קטנות הציפורים הינן מטרות חמקמקות, וקשות להריגה ולכן ציידי הכפר נודעו מאז ומעולם כקשתים מיומנים ומוכשרים במיוחד. כמו רוב אנשי הכפר הוכשר גוטריג כצייד, הוא לא הספיק לסיים את הכשרתו לפני שהכפר פשט רגל ומשפחתו נאלצה לעבור העיר. גוטריג החל להשכיר את כישוריו כקשת למרבה במחיר(מתנקש). לאחר שלוש שנים בהן הועסק כרוצח שכיר התגלה הדבר לבני משפחתו ובעקבות זאת הוא גורש בבושת פנים. כעת גוטריג מעמיד את כישורי הצייד שלו לשירותה של חברת השליחים בתקווה למצוא את מקומו בעולם.

שם: דריי אונדרו
גזע: בן-אדם
כישור: לוחם
רקע:
דריי נולד למשפחה רמת יחס, בעלת נכסים לא מעטים, וחונך כבן אצולה זוטר יחסית. ילדותו עברה עליו בלמידת דרכי האבירות והשימוש בחרב, ברכיבה, צייד, וכו'.
כשהיה דריי בן 15, יצא בלווית שני נושאי כליו לציד שיגרתי ביער, פעולה יויומית עבור דריי.
במהלך אותו מסע צייד קצר, מצאו את דריי ואת נושאי כליו חבורה של 6 אנשים לבושים בפשטות ובעלי קשתות קצרות.
החבורה הזאת הציעה לדריי, שחיפש הרפתקאות ורצה להכיר דברים חדשים, ביקור בעירם הקטנה שנמצאת בלב ליבו של היער, ומעט הסברים לגביהם ולגבי הפילוסופיה שלהם. במהרה התברר לדריי שמדובר באירגון של מעין דרואידים, שקיומם לא היה ידוע לרבים. הדבר שכינו עיר, היה כפר קטן, אך מדהים ביופיו, שכלל בקתות עץ שהקסימו את דריי באופן יוצא דופן, ומספר גנים מפוארים, שבהם, לטענתם נהגו להתפלל לאלי היער. אותם דרואידים סיפרו לו, שמדי תקופה הם רואים ציידים ביער, ושהם מבקשים להפסיק את הצייד ביער. דריי ניסה להסביר שאיסרת הצייד ביער היא דבר בלתי אפשרי, אך במהרה נשבה בקסמם, והחליט לחזור לטירת אביו ולנסות לשכנעו לתת את חסותו לחבורת הדרואידים הנ''ל ולאסור את הצייד ביער. אביו סרב בכעס, ודריי הצעיר החליט לעבור להתגורר בחברת הדרואידים, אם כי פחות התעניין בדברי הפילוסופיה ותורות הטבע שלהם, ויותר אהב את חבורת הסיירים שלהם, ואת הדרך בה הם משתמשים בנשקם ומסוגלים לגרום לטבע לעזור להם להתחזק. זמן לא נשאר דריי בכפר, שכן המקום היה שקט ורגוע מדי לטעמו, אך אהבת הטבע והדברים שהוא למד מתושבי הכפר - נותרו איתו. דריי נדד כחודשיים באיזורי היערות, עד שהגיע לשליחי הנדריקס, והציע את חרבו ואת תורתו לטובת המסדר, במטרה הן לשרת את הצד הטוב ובכך להחזיר את הכבוד בעיני משפחתו, והן, דרך המסדר, לנסות להפיץ את תורת הדרואידים מהכפר השקט.

* חשוב לציין: כאשר ביקר דריי בכפר הדרואידים, מאוד הרגיזה אותו העובדה שהדרואידים מאוד דוגלים בתורתם, אך לא נוקפים אצבע כדי להפיצה. דריי החליט לקחת עניין זה לידיו בעת הצטרפותו להדריקסים, והוא מנסה להפיץ את תורתם במקומם.

אוקיי אז אני מבין שלא היה ביקוש נעלה אבל לא משנה.

מתחילים בהרפתקה אבל כמה דברים לפני זה:
אתם חבורה כבר דיי ותיקה שמכירה מספר שנים וכרגע חזרתם מעוד שליחות מוצלחת וקיבלתם עליו תשלום יפה במיוחד.
נא להזכיר כי המפקדה היא בעצם עיר קטנה שבא מסתובבים מלא אנשים,אלפים,גמדים וקרונדרוידים.
צריך להזכיר שכל אחד הוא עצמאי ולא צריך ללכת בתוך המפקדה בתור קבוצה.
אז מה אתם עושים?:
1)הולך/ת לפונדק ומבזבזים את הכסף על שיכר ענוג.
2)הולכ/ת לחדש את המלאי המצרכים שלך
3)הולך/ת לבקר חבר מקבוצה אחרת.

זהאקיד-אתה הולך למקום שנראה כמו אסם גדול מבחוץ אבל כשאתה נכנס אתה מגלה שזה בעצם קניון ענקי שבו מוכרים עשבים ובשמים וכל מיני דברים לרבי-מגים,נשקים ושיריונים מוזרים וגם פחות מוזרים בשביל לוחמים,קמיעות עם כתבים מוזרים לכהנים מסוגים שונים ומלא קשתות עם חצים לפעולות שונות.
מה אתה עושה?

כל אחד מכם קיבל 500 מטבעות זהב.
הסדר מהכי יקר להכי זול:
1)זהב-אין דבר יקר ממנו.
2)כסף-3 מטבעות כסף שוות למטבע זהב אחת.
3)פלדה-5 מטבעות פלדה שוות למטבע כסף אחת.
4)ברזל-10 מטבעות ברזל שוות למטבע פלדה אחת.
5)נחושת-13 מטבעות נחושת שווה למטבע ברזל אחת.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
בחזרה להרפתקה:
גוטריג-לרוב אתה מצליח להוציא ב 3-5 מטבעות כסף פחות.תלוי מה אתה קונה.
זהאקיד-אתה הולך אל הנפח בחלק העליון של האסם רחוק מכל העשבים והפרחים.הנפח אומר לך שזה יעלה 35 מטבעות זהב.

סוראירה מביט בעיר, כבר זמן רב שלא ראה את העיר <אהה, כמה זמן שלא הייתי כאן! אך לפני שאטני מתרווח, יש לחדש אספקה, ואני חושב שהגיע הזמן לצרף לנשקי יותר מזוג החרבות הללו> הוא חושב.
הוא טופח בכנפיו ועולה לאוויר, מסתכל בסבלנות על השוק הגדול, ומחפש חנות לחפצי קסם, נשקים, ושריונות.

חזרה