• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הכוח הישן

gold_Ben

פונדקאי מהשורה
השנה היא 545

אתם נמצאים במדינת ארבע הנשמות מדינה שהוגלתה מהעולם על מעשה עתיק ולא ידוע לרוב האנשים חוץ מלהאדם אשר אין לו פרצוף.

איאן:"מי הולך שם בצללים?"
אין תשובה
איאן:"גלה את עצמך מיד אני יודע שאתה שם לא יעזור לך להתחבא."
...
איאן:"אני יבוא אליך וזה לא הדבר הכי טוב בישבילך עכשיו תאמין לי."
רחש קל מגיע מאחור ומכה בעורף...

באותו זמן במרחק של 3 קילמוטר משם
יונו:"תגיד בוריאס ראיתה את איאן? הוא אמר שיפגוש אותי כאן והוא מאחר. אתה יודע שזה לא ממנהגו לאחר."
בוריאס:"הפוחז הקטן? הוא בטח יגיע הוא ילד גדול הוא ידאג לעצמו."
יונו:"יתכן שאתה צודק."
דפיקה בדלת...
שתי אנשים לבושי מדי הצבא במלכותי ניכנסו לביתן הקטן ובחיפוש אחר מישהו הם הסתכלו לרגע על יונו והלכו לכיוונו...
עלמוני:"אתה יונו?"
יונו:"כן."
איש זר 2:"יש לנו הודעה בישבילך. האם נוכל לדבר במקום פרטי?"
בוריאס:"לא כדאי לכם לעשות בעיות."
יונו:"הרגע בוריאס. בוא אחרי."
עולים במדרגות...
שומר:"האם זה נכון שאתה מכר של איאן בן טנדאר?"
יונו:"כן זה אני."
שומר 2:"טוב אז כנראה תיצטער לשמוע שהוא נהרג נכון?"
...

במקום אחר לא ידוע...
שומר מלכותי:"מלכי תפסנו את האדם שיודע את הסוד הגדול שלנו הוא נמצא בצינוק מה רצונך ממנו?"
המלך לאו טסה:"שימרו הוא בחיים. הוא יביא לנו תועלת בהמשך כעת אני רוצה שתבררו מאן קיבל את המידע."
שומר מלכותי:"אנו חוקרים אותו ברגע זה מלכי."
המלך לאו טסה:"טוב מאוד כעת עיזבו אותי לנפשי."
...

כעבור שבוע מאותו מקרה יקבלו חמש אנשים- אשר משימתם היחידה של כל אחד היא לשחרר את ארצם מגלות כל אחד לא מכיר את השני אך בכל זאת הם חולקים באותה אמונה- מכתב מאדם אשר מכנה עצמו המורה עם הזמנה למקום כלשהוא ומפה. במכתב יש הוראות על מקום הימצאו של המפגש ובסוף כתוב שתשננו את ההוראות ותישרפו מכתב זה מיד.

המכתב:"ל______
הגיעו לאוזני הידיעה על רצונך ואני מדבר על הדבר שבו אתה חושק ואתה בטח כבר מבין אותי.
יש בידי הכוח והידע להגשמת חלום זה. בוא לפגוש אותי במעבר המסחרי מתחת לירח השמור מכל.
"הוראות..."

אני מבקש שתשנן הוראות אלו ותישרוף מכתב זה מיד.

בברכה המורה.

מפה אתם השחקנים תחליטו מה לעשות האם ללכת לפגישה האם לא. לא משנהו מה תעשו אתם חייבים לזכור דבר אחד למרות שאתם משחקים את הדמות שלכם ואתם קובעים הכל לא משנה אם היא רע או טובה לכל הדמויות יש את הרצון העז לשחרר את הארץ מהגלות. כמובן שלכל אחד יכול להיות מניע אחר.

זה התיאור:
שם:

שם משפחה:

תיאור חיצוני:לא רק הוא אפל קעקוע פה ושם תשקיעו תגידו אם הוא מתבש יפה או שלא אכפת לו וכו...

תיאור פנימי:איזה בן אדם הוא. מה שתיבחרו עכשיו זה ישפיע לכל אורך המשחק כי אם תגידו שהוא טוב מאוד ולעולם לא משקר אתם לא תוכלו לשקר ואם הוא רשע אתם גם לא יכולים להיות נחמדים אלא במקרים שאני ימצא לנכון.

קורות חיים:פה אל תצמצמו אני רוצה שתרחיבו כמה שאפשר ככה שאני גם יקל יותר רקע על הדמות שלכם חובה מעל 5 שורות לפחות ולא לשנות לגופן גדול.

מקצוע:גנב
אמן לחימה
לוחם
סמוראי
קוסם
אמן תעלולים
טרובדור
שר השדים
זה לא אומר שאתם תיתקעו על המקצוע הזה כל הזמן יש עוד מקצועות כמובן ואתם תתקלו בחלק בזמן ההרפתקה ואולי תחליטו גם ללמוד את המקצוע הזה אם תוכלו ותירצו כך שהכל תמיד פתוח לגיוון.

אני צריך חמש אנשים למשחק זה כל אחד יקבל הודעה פרטית לגבי המקצוע שהוא בוחר וכל מה שהדמות שלו יכולה לעשות אני לא מתנגד שיבחרו שתי מקצועות אותו הדבר אך יותר מקצועות זה יותר גיוון.

זה מקווה שתהנו.

שם:גינוס

שם משפחה:מילותד

תיאור חיצוני:שיער שחור קצר,גבוה,על יד שמעל יש סימן שכוויה וגם קעקוע של דוב ומסביבו יש נחש,בגדי קשקשים לקרב וחרב דיי ארוכה תלויה בנדן,המגן תמיד לבוש על יד שמאל חוץ מבשעות השינה והאכילה וחליפת השריון שעל הגוף דיי קלה אבל קשיחה ביותר.

תיאור פנימי:ברוב הזמן עליז וחביב אבל בקרב רציני ושקול,עוזר לחבריו בזמן הנכון

קורות חיים:נולדתי באחת הערים הקטנות שסובבות את הבירה.
בבית ספרי למדתי את השפה ואת אומנות הקרב.
הורי היו גאים בי מאוד כשסיימתי את לימודיי בהצלחה.
אחרי הלימודים הלכתי להיות שכיר חרב.
לא הצלחתי בזה כי לפני שהספקתי לצאת למסעותיי הגיע אליי המכתב הנדון.
והחלטתי שאני מסכים לצאת למשימה.

מקצוע:אמן לחימה

כיוון ששאר ההרפתקות שאני משחק בהן תקעות אז אני מצטרף..
---------------------------------------
שם: זמיר

שם משפחה: ציפור-שיר

תיאור חיצוני: אישה בגובה ממוצע לנשות אדם. שיער שחור נוטה לכהות, עור לבן צח.
עיניים ירוקות. מושכת. לבושה בבגדים יפים אבל נוחים למסעות ולהרפתקאות.

תיאור פנימי:אישה טובת לב שלא תזיק לחפים מפשע ותפגע רק למטרה צודקת לדעתה.

קורות חיים:זמיר נולדה בכפר קטן לתופרת ונגר. חייה בכפר היו טובים ושום דבר לא הפריע לה. כאשר זמיר הייתה בת 6 בא לכפר סופר והוא לכך אותה תחת חסותו ולימד אותה קרוא וכתוב.
הסופר חייב את זמיר לכתוב סיפורים וקטעים ולעומת זאת זמיר נטתה לכיוון השירה.
כאשר זמיר הייתה בת 12 והיא הפכה לנערה יפה הסופר ניסה לאנוס אותה, זמיר שבאותו הזמן בישלה נעצה בו את סכין הבישול עד שהסופר מת. זמיר נודתה מהכפר בגלל הרצח והיא החלה לנדוד ולשיר כדי להשיג כסף. זמיר במשך מסעותיה בעולם למדה דברים רבים ובסוף נדודיה, בגיל 25 היא הגיעה לארץ ארבעת הנשמות והיא התפרנסה שם טוב לכן החליטה להישאר שם.
זמיר אהבה את הארץ והרגישה כאילו היא מולדתה. ערב אחד זמיר קיבלה מכתב מהמורה. היא הסכימה לקבל את המשימה על עצמה והלכה לפגישה.

מקצוע: טרובדורית

מקצוע: גנב (מילה כל כך מגעילה המקצוע הוא יותר - אומן הצללים)
כינוי: חתול שחור (נע כחתול מסתתר בצללים מזל רע לך אם פגשת אותו ובעיקר בגלל שזה שם מגניב
שם אמיתי: לא ידוע לאיש
תיאור חיצוני: בעל גובה ממוצע, מבנה גוף רזה אך שרירי, שיער שחור עם קצוות שיער מאפירות,אדם מאוד נאה חוץ מעיניו - עיניים כהות וחייתיות, עיניים שראו כבר הכל, כל מי שעיניו של חתול שחור צדו אותו מרגיש קטן וחסר חשיבות ובעיקר פחד גדול
תיאור פנימי: חתול שחור אדם מאוד עצמאי שלא רגיל לעבוד בצוות, אדם שיודע להיות שקט ומקשיב, הוא אדם סגור שלא מדבר על עצמו ועברו הקשה, אדם כריזמתי מאוד ויודע להפעיל אנשים
קורות חיים: חתול שחור עזב את הבית בגיל מאוד מוקדם הוא לא זוכר בן כמה היה, לאחר שרצח את אביו שהיה מתעלל באימו, הוא חי כל חייו המוקדמים ברחוב ולמד את אומנות הפשע בדרך הטובה והקשה ביותר - אימון מעשי, הוא כיום אדם בשנות השלושים המאוחרות שלו (אולי אף יותר כי הוא אינו יודע את גילו האמיתי ובגלל שהוא שמור בגזרתו אולי הוא נראה צעיר מגילו), הוא כיום אחד הגנבים הטובים ביותר אם לא הטוב ביותר בכל ארץ ארבעת הנשמות - הוא מכיר כל פינה בה, את עולם הפשע שלה, את הפוליטיקה שלה ומספיק אנשים ומקומות שיעזרו לו בעת הצורך בגלל שהם חייבים לו טובה או שהם חוששים על צווארם, כשאר חתול שחור קיבל יום אחד את המכתב מונח על ריצפת ביתו (לאחר שמישהו כנראה החליק אותו מתחת לדלת) חתול שחור קרא אותו בעיון וחש מסוקרן, היו הרבה מאוד אנשים שהיו שמחים להפילו במארב אך הוא החליט שהוא חייב לדעת מיהו אותו "מורה" ומה הוא רוצה ממנו ויותר מזה איך הוא מכיר אותו לעזאזל,
בקשר לזה שהוא רוצה להציל את ארצו מגלות זה כיון שאם ארצו תצא מגלות הפוליטיקה תשתנה וזה יועיל לו כלכלית כי יהיו יותר מקורות הכנסה (פוליטיקה עושר נוסף, כוח פוליטי ושל עולם תחתון..) וכן הוא היה רוצה לחזור לראות מקומות אחרים ואולי להשתקע בהם עוד כמה שנים כשיפרוש מעיסוקיו
בנוסף הוא באור יום לבוש בהידור קל כאציל ממעמד נמוך או סוחר מאוד עשיר,
ובלילה - אם נתקלת בו בלילה כנראה לא תוכל לספר עוד לאף אדם איך הוא נראה

אני מאוד אשמח לשחק את חתול שחור
שה"מ - תודיע לנו מי התקבל אם צריך להוסיף משהו וכן מה השם שלך
שמי עומר וייס

אם מישהו מעוניין אני מכיר גנום אחד שמוכר את המכונה שלו "הבלתי מושמדת 17" (לא נציין פה מה קרה ל-16 אבטיפוסים הקודמים)

שם: רוט
שם משפחה: גריי
תיאור חיצוני: מידת גוף בינונית, רזה, לא באמת אכפת לו איזה בגדים ילבש (לא בהגזמה), רגליים ארוכות.
תיאור פנימי: אפשר לבטוח בו בכל דבר, לעלולם לא משקר, תמיד הוא היה התמים בחבורה.
קורות חיים: רוט גדל בכפר קטן ששמו היה "כפר הברזל", ליד מכרות הברזל, אביו של רוט עבד כחוצב ברזל ואימו עבדה כסוחרת ברזל, הם תמיד עבדו ביחד והיו הזוג המושלם, בכפר הברזל תמיד היו באים קונים, מוזרים, חשודים.. אבל אף אחד מהסוחרים לא שאל שאלה אחת פרטית עליהם, העיקר שהם מביאים כסף.. כשהגיע רוט לגיל 13 החל לעזור לאביו הזקן בחציבה, ולאימו הסוחרת במכירה, לילה אחד אימו של רוט העירה אותו, "בוא מהר אחרי" היא לחשה, רוט נלחץ והלך אחריה, היא אמרה "תשאר פה ואל תזוז", רוט הנהן, אימו נעלמה באותו לילה, ורוט חיפש אותה ואת אביו.. אך מה שמצא.. שומר הוא בסוד.. רוט ד"א לעולם לא יגיד על מה שקרה באותו לילה, רק לעצמו הוא שומר את סיפורו, הוא סיפר אותו לכמה קוסמים אבל הם לא מצאו שם שיקוי שיכול להפר את הקללה.. (רמז!)
מקצוע:לוחם

מקווה שזה טוב! :eek:rccooldark:

אם עדיין יש מקום אז אני רוצה להצתרף...

שם: kahito (za zanson) mirumoto- קהיטו (השורד) מירומוטו
תאור חיצוני: גבוהה וחסון, ניכר בו כושר גופני, וזריזות מסויימת. העור בידיו קשה ומחוספס, תוצאה משימוש ממושך בחרב. מבטו של קהיטו מעורר פלצות, העיזור סביב עיניו מצולק כולו (מה שנותן את הרושם שהוא עיוור), ומבטו חודר. לרוב אנשים שמביטים בעיניו רועדים מפחד, או, במקרה של העמיצים ביניהם, זוכים רק לצמרמורת קלה. אך, בשעת הקרב התכונה הזאת גוברת עשרות מונים, כי עיניו של קהיטו מביעות כל כך הרבא זעם, עז שהדבר יותר רטיעה מוגברת ממנו. הוא לובש חלוק סאמוראים מכותנה, שניכרו בו מסעות רבים, עליו הוא לובש שריון סאמוראים שבעבר ואדי העיד על תפארת, וכבוד, אך כעת, צבעו דהוי (בעבר היה כחול או ירוק, כעת אי אפשר לזהות מה מהם), הוא מלוכלך, וכבר בלתי ניתן לזהות את הסימנים החרוטים עליו. הוא לובש כפכפי עור קשיחים, ונושא לחגורתו
קאטאנה מפוארת (http://www.mwart.com/xq/ASP.productlg/pid.1644/qx/ceremonial-black-tachi.htm),
וזוג סכינים(http://www.mwart.com/xq/ASP.productlg/pid.1075/qx/mini-katana-knife.htm)
תאור פנימי: קהיטו הוא סאמוראי, הערך הראשי שלו הוא כבוד. כבוד הוא מעל הכול, מעל החיים, מעל אהבה, שנאה, כעס, אושר, ותאווה. אומנם לא רק כבודו שלו חשוב לו, אלא גם של אדונו לשעבר ושל מדינתו. קהיטו מתנהג בקור רוח ליד אחרים, הוא בעל שליטה עצמית כמעט מושלמת, ולעולם לא יפר טאבו או כלל נימוס כלשהו. גם כאשר קהיטו נמצא בלחץ או מצוקה נפשית אדירה, הוא יפרוק את רגשותיו אך ורק כאטשר הוא לבדו, וגם זה יהיה נדיר, או לחילופין, בשעת קרב. קהיטו מאוד קשור לחפצים שהוא נושא, אם זה לשריון, שמייצג את כבודו האחרון, אם זה הסכינים, שמצביעים על המעמד הגבוהה שהיה לו בעבר, ואם זאת חרבו, שמיצגת את כוחו, ואת כבוד משפחתו (החרב הועברה בין הדורות של משפחת אביו כבר אלף שנים).
קהיטו יעדף להתבודד מאשר לשהות בחברה, אך לא בבידוד גדול מדי, עברו לימד אותו שיש להיות "עם האצבע על הדופק" כל הזמן, ובכך למנוע מזימות או מרידות.
קהיטו תמיד חושב מראש, הוא מתכנן, ותמיד חושב חמישה צעדים קדימה, אם לא יותר. הוא תמיד חשדן, וערני למזימות וקונספירציות. הרקע היחיד שבו קהיטו נרגע מעט הוא הקרב. בשעת הקרב קהיטו מתרכז אך ורק בחרבו, בגופו, וביריב, אך מכיוון שלרוב הוא חשב מראש מה יכול לקראת בזמן הקרב, הוא פועל לפי התוכנית הזאת. בזמן הקרב חרבו עפה במהרות מדהימה , וכמעט בלתי ניתן לראות אותה, מלבד פס כסוף שעף בזריזות. בשעת קרב קהיטו ינסה לסים את הקרב במהירות המירבית, כיוון שהוא מודע למגבלת ה"תכנון מראש" שלו בזמן הקרב, לכן, כבר בתחילת דרכו בלחימה עם חרב, למד לליחום במהירות וביעילות, ולהתעסק פחות בשתויות כמו מצב הגוף, תנוחה, או לחימה מסוגננת, ויותר במינימום תנועות שיחתכו את היריב למקסימום חתיכות.
קורות חיים: קהיטו נולד בכפר קטן בהרים. מגיל צעיר היה מתמרן נשים, כדי להסיג את שרצה, אך הודות לחינוכו, ידע איפו עובר הגבול ויש להפסיק לפני שכבודו יפגע. בגיל עשר החלה הלמידה המסורתית (חוץ מכתיבה וקריאה, אותם החל ללמוד בגיל חמש), שכללמה אליגרפיה, שימוש בנשק בסיסי (סכין), הסטוריה, ועוד. בגיל שלוש עשרה החל ללמוד את אומנות הסאמוראי. הוריו היו גאים בו מאוד, על הצלחתו המסחררת בכול שלמד, ועל השליטה העצמית המפתיעה שרחש באופן טיבעי כמעט. ביום הולדתו החמש עשרה, זכה קהיטו לחרב הסאמוראי הראשונה שלו (עד אותה עת התאמן בחרב עץ, ורק לעיתים רחוקות זכה התאמן בחרב אמיתית כדי להבין את משקלה וכו'), החרב היתה פשוטה, אך הוותה בעיניו את הפרס הגדול ביותר שהיה יכול לזכות לו. כחצי שנה לאחר מכן, גוייס ללוחמי הדאימיו. הוא היה המאושר באדם, גם זכה בכבוד אמיתי, ויצוג כגבור (חרב משמעותה תפקיד, שמשמעותו חיוניות, שמשמעותה בגרות), וגם הפך לסאמוראי מורשה ולוחם בשרוט הדאימיו. בחמש השנים הבאות, למד במהירות מדהימה, והתקדם בסולם הדרגות בקצב מסחרר. הוא למד איך לנהוד בפשוטי העם, איך להוביל יחס של כבוד אל עצמו, איך לעורר מורא, ואיך להנהיג צבא. בגיל עשרים זכה לתואר אצולה, ולחרב אבותיו, בזה העת הפך להיות נבחר המשפחה. הוא זכה במעט שטחים, והחל בתפקידו כאחד מנבחריו של הדאימיו. בגיל עשרים ושלוש הפך להיות אחד משומרי ראשו, ועוזריו הראשים של הדאימיו. בתקופה שלאח מכן, למד להכירו לא רק כאדון, אלא גם כמורה וכידיד.
בגיל 25 התרחש האסון. הדאימיו הותקף ע"י צבא עצום, קהיטו לא ידע למה. הלחימה הייתה קשה, ונמשכה מספר ימים, אך לצבא היריב היה יתרון, ולבסוף הם גברו על אדונו של קהיטו.
קהיטו הוא היחידי שנשאר. כל משפחתו, חבריו, תושבי האיזו, והדאימיו נרצחו באכזריות. הוא החל לנדוד בשטחי הפרא. לא לקח זמן רב, והשמועה אודותיו התפשטה, בקרב פשוטי העם הוא זכה לכבוד ולמורא, וגם לכינוי za zanson- השורד. אך, לצערו הרב של קהיטו השמועה התפשטה גם לשטחו של יריב שבטו לשעבר, הדאימיו שרצח את שבטו, ומחק את משפחתו, באותה העת התברר שהוא נקרא קוג'יומאי קריגיטו, שהיה דאימיו עוצמתי במיוחד, שכנראה הסתכסך עם הדאימיו של קהיטו.
כאשר משמידים שבט, המטרה היה לא רק להפטר מצרה צרורה, אלא גם לנסוח בשאר האויבים פחד, ולהוכיח לכולם שבלתי ניצן לגבור על השבט הרוצח. אך, אם נשארו פליטים, אפילו רק אחד, זה הופך לחלוטין את ההשפעה.. במקום שיחשבו שהשבט מסוגל למחוק לחלוטין שבט איר, יחשבו ששבט שלם לא הצליח לגבור על אדם אחד מסכן. כמובן שקוג'יומאי לא רצה בכך. ולכן, קהיטו החל להרדף, ע"י צבא שלם של סאמוראים. לקיטו לא נותרה ברירה, הוא נפגש במכוון עם קבוצת חיפוש קטנה, רצח את כולם חוץ מאחד, ואז העמיד פני מובס. החייל הבודד שנשאר, וחשב שקהיטו מת, העביר את המסר לאדונו.
קהיטו עזב את האיזור. הוא נדד ברחבי העולם, שומר על פרופיל נמוך ומגלה רש שמות בדויים, כשמתרתו היא אחת ויחידה, להחזיר את כבוד משפחתו, שבטו, ואדונו האבוד, בכך שירצח את קוג'יומאי קריגיטו.
מקצוע: סאמורי

אומנם הדמות קצת חורגת מהכללים שנתתה (אין ממש שבט להוציא לחרות), אבל אם אפשר לשחק אותה כך אני אשמח.... אם לא אז תגיד לי ואני ישנה.

הדמות שלך, היא, פשוט טובה!
אני לא יודע בדיוק מה נסגר עם gold ben אבל אמיונוס אתה חייב לחכות בסבלנות, זה לא עוזר שאתה מציף בהודעות חסרות טעם.

חזרה