• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פרפור גסיסת האופל-משחק מקוון(נסגר) מנהלים בבקשה לנעול

טוב זה משחק מקוון ראשון שלי בפורום הזה, אקווה שיצליח...

חבורת גיבורים כבר הביסה את אדון האופל-מורדד שלוש פעמים, ונראה שחיסלה אותו סופית במחיר חיי כל חברי החבורה.

אך עברו חמישים שנה והוא חזר- חלש מתמיד, יודע שאם יובס פעם נוספת- לא ישוב עוד, והאופל יובס לעד.

מלכי האלפים, הגמדים, הזוטונים והבני אדם התאחדו ואספו במשך 5 שנים מאות גיבורים אדירים ויש אומרים אף אלפים מקצוות העולם במטרה אחת- להשמיד את האופל סופית.

הם לא התכוונו לרחם- הם התכוונו גם להשמיד את גזעי המפלצות- האורקים הגנולים וכל יצור שהחשיבו למרושע.
והם התחילו בהכחדה שיטתית של המפלצות, המפלצות ששרדו נמלטו לשטחי שלטונו של מורדד אך ידעו שגם תורן יגיע...
מתוכם צמחו מנהיגים ושמאנים ולוחמים גדולים ונוראיים ששמם התפרסם בכל שטחי שלטונו של מורדד וחלקם אפילו מחוץ לארץ.

אדו האופל מיואש, הוא רוצה להקים יחידה מיוחדת שאולי תוכל לעצור את האסון.

אתם משחקים את אלו שעומדים להיבחר.

זה משחק פריפורם אז אין יותר מדי סטטיסטיקות....

אתם משחקים אחדים מאותם מפלצות דמויי אדם שהגיעו לגדולה ורובכם גם מפורסמים באזורים גדולים. חלקכם ראשי שבט/ מנהיגים או פשוט מפלצות נוראיות.

בעקרון הרשימה היא רק של המפלצות הנפוצות יותר בעולם מערכה הזה, אבל אתם יכולים להיות מפלצות גם מרוקגאן או כל עולם מערכה של D&D.
הבהרה חשובה- אתם לא יכולים להיות בני אדם או אלפים, וכמובן שלא אלפים אפלים.

בניית דמות-
זכרו שאתם מפלצות בערך בדרגה אפית-. אז תעשו ביו בהתאם.
כמו שאמרתי הגזעים זה עניין חופשי(כל מפלצת דמויית אדם), ומקצועות, זה פשוט כאלו שעלו לי לראש אבל זה חופשי לגמרי חוץ מזה שאתם לא יכולים להיות אבירי אופל.
אמממ... ולגבי ענייני כוח, זריזות וכאלו תכתבו בתכונות דברים כמו: "חזק מאוד אבל איטי וטיפש ומאותגר חברתית."
לגבי כשפים למיניהם אם יש לדמות שלכם כאלה... תשימו ביכולות.
ולמרות שזה פריפורם, לא אסכים למנצ'יקניות.

גזעים(עיקריים, זה לא מגביל בכלל כתוב למעלה): אורק, גובלין, הובגובלין, אוגר, גנול, פורבולג, רקאשה, קובלוד, מינוטאור, אוכל מוחות ועוד...(אמרתי חופשי לגמרי. פשוט הרשימה של כל המפלצות די ארוכה...)
מקצועות: חופשי לגמרי, אבל אם אין לכם רעיון, אז אתם יכולים להיות שמאנים, לוחמים, ברברים, ביסרקים...
כל מה שיצא הגיוני בביו.

איך הדף דמות צריך להיראות-
שם דמות:
גזע:
מראה:
אופי:
ביוגרפיה:
תכונות:
יכולות:

מקווה שהמשחק יצליח

Goom אמר/ה:
אני יכול להיות חצי טראסק? :D

מאנצ'קין בהתגלמותו
עם ביו טוב?
למה לא.

רק תצטרך להזכיר לי על הטראסק, אין לי את מגדיר המפלצות...
והוא אמל חברי הקמצנים.
אז רק תזכיר קצת...

מפלצת שהיא כלכך חזקה שכתוב במפורש במדריך המפלצות שיש רק אחת כזאת בעולם
ברמה אפית אפילו חצי טראסק יהיה שווה ערך לאל בלי כוחות הקסם המאגניבים

Goom אמר/ה:
מפלצת שהיא כלכך חזקה שכתוב במפורש במדריך המפלצות שיש רק אחת כזאת בעולם
ברמה אפית אפילו חצי טראסק יהיה שווה ערך לאל בלי כוחות הקסם המאגניבים
אז מצטער, אי אפשר.
יש גבול מסוים לכוח...

חזרה