• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרפתקה: בממלכות נשכחות (forgoten realms) נגמר

התקדמותו של ארוש מלך האורקים מכיוון סילבר מרשז לאיס ווינד דייל גרמה לשבטי גובלינים לברוח מהאזור לכיוון נבר ווינטר וזה יגרם לקרב גדול בין הגובלינים לעיר ולנבר ווינטר אין מספיק חיילים אז הם שולחים קבוצת חיילים לכיוון ווטר דיפ העיר החזקה והעשירה בשביל לשכור חיילים לקרב.

היה זה ערב קריר בנבר ווינטר וכל האנשים נכנסו לביתם בשביל לישון בלילה.
ורק שלושה אנשים (אתם) חוזרים ברחוב לכיוון פונדק נוצת הכסף פונדק בין הטובים בעיר.
האנשים עולים במדרגות לקומה השנייה ופותחים את דלת החדר ומגלים איש בלבוש קצין ומאחוריו שני חיילים בשריון חזה וחרב ארוכה בנדן על מותניהם והחיילים שואלים אותם אתם הסיירים של פלוגה 7? והאנשים עונים כן אז הקצין אומר להם לבוא אחריו והם יוצאים לכיוון מבנה הגיוסים של הצבא ואז הוא אומר להם: "כמו שאתם יודעים ארוש האיום מתקדם ולא נוכל לעמוד לפניו". "אבל ייקח לו זמן להגיע לפה אמר אחד האנשים וקטע את הקצין". נכון אמר הקצין אבל מה שמדאיג אותנו זה שבטי הגובלינים שברחו מהם שהתחברו ביחד ורוצים לכבוש אותנו ולנו אין מספיק חיילים כדי לנצח אז אנחנו רוצים שאתם תעבירו את הכסף לווטר דיפ כדי שהם ישלחו לנו חיילים לקרב מובן? כן אמרו האנשים אז יופי אמר הקצין לא היה לו כוח לספר את זה עוד פעם,היה לו יום עבודה קשה. הוא שלח את האנשים החוצה ואמר להם להתכונן עוד מחר הם יוצאים. מחר!!! השתגעת אני רוצה לנוח מיום ציד ארוך צעק אותו אחד שהתפרץ מקודם. הקצין ענה לא אני קובע מה אתם עושים אני רק אמר לכם וזה לא הייתה בקשה זו הייתה דרישה מחר בשער האחורי ניפגש. באיזה שעה שאל האיש השני והקצין ענה בתחילת השקיעה.

אתם משחקים שלושה סיירים שנשלחים לווטר דיפ כדי להביא את הכסף לגנרל שלהם ולהחזיר פלוגות חיילים לנבר ווינטר כדי שהיא תשרוד את מתקפת הגובלינים.

דף הדמות יהיה כזה:

גזע: (אלף גבוה, אלף יער, אלף פראי, גמד, ננס אבן, ואדם.)

מקצוע: (לוחם,סייר(מומלץ),דרואיד,קוסם,נוכל,פלאדין,ברברי(מומלץ)

מראה:

רקע:

התנהגות:

שם: פרנס דה מורסף

גזע: אלף גבוה

מקצוע: סייר

מראה: שיער בלונדיני-לבן גולש, עניים תכולות, רזה אך יחסית שרירי, גובה ממוצע ועור לבן קצת שזוף.
בגדים: בגדים ירוקים כהים, מגפיי רכיבה וכפפות רכיבה, גלימה שחורה עם ברדס ורעלה.

רקע: פרנס נולד בכפר גדול וחזק למשפחה מהמעד הגבוה. פרנס גילה חיבה רבה לחיות הבר הנמצאות ביער ולמד להכירן ואת היער עצמו. בגיל 18, מאסו עליו החיים הקלים באחוזה והוא ברח מהבית והתבודד ביערות. הוא ניזון מפרות, ירקות ושורשים ולא אכל בשר. במשך השנים מיומנויותיו בקשת ובלוחמה בשתי ידיים גברו כיוון שהתאמן כל יום. הקשר היחיד ששמר עם החיים הקודמים שלו הוא טבעת של אמו שהוא שומר נרתיק עור קטן שמחובר לחגורתו.
בגיל 50 הוא החליט לצאת מהיער ולהכיר את העולם שבחוץ. במשך נדודיו הגיע הסייר אל נבר ווינטר והשתקע שם, הוא הצטרף לצבא בתור סייר ועשה עבודות מזדמנות עד שהגיע היום ההוא שבו הוא עלה בערב אל החדר שבקומה השנייה של פונדק נוצת הכסף.

התנהגות: בעל מזג טוב אך נוטה להתקפי זעם קלים, הוא לא יכול לסבול הרג של חיות אבל להרוג אורקים וגובלינים אין לו בעיה, הוא נאמן למטרתו ולא ינטוש אותה.

------------------------------------------------------------------------------

התקבלתי?

שם: אומני
מקצוע: אשף
גזע: אלף גבוה
מראה: שיער גולש ובלונדיני ועיניים כחולות מדהימות!!!!
רקע:
אומני גדל בכפר אלפים קטן אך לא הרגיש בבית שהוא ניסה ללכת מהבית אז הוא התחיל ללכת ואז שמע צעקות הוא שמע שאיגה מוזרה ושמע בשפת האם שלו: "אורקים!!!! לעמדות קרב". הוא החליט שהחלק הזה כבר מאחוריו אך הוא התחיל להרגיש נטיפות מצפון. שחזר לכפר לעזור לאחיו הוא ראה את הוריו וכל חבריו לכפר מתים, הוא נשבע שהוא ישמיד כל אחד מהאורקים שקיימים בעולם!!!! אז הוא הלך לנבר ווינטר ולמד לחשים. בסיום לימודיו התגייס לצבא.
התנהגות: מאופק אך בעל פיוס קצר
ציוד: ברדס, אוכל, מטה, ספר לחשים ותמונה של הכפר שלו.

mike1993 אמר/ה:
משחקים 3.5 ואפשר להיות אסימר אבל יותר קשה לעלות איתו דרגות

יש לי את הספר עם הגזעים של העולם אז אתם יכולים לשאול אותי על גזע שאתם רוצים ואני יגיד לכם אם אפשר או לא
מה זאת אומרת קשה יותר לעלות דרגות?? אני מלווה ממך דרגות. ברגע שאני מחזיר הכל אז אני חוזר לעלות.

אפשר???
שם: זורג
גזע: גמד
מקצוע:פאלאדין
מראה: מכוער.... :mrgreen:
רקע: לאחר שאנשים לא רצו שהוא יציל אותם מרוב כיעור,זורג יוצא למסע נקמה(בערך עד גבולות הפלדין) ביפים ובהיפים.
התנגות: שונא יצורים יפים ואלרגי לבוטנים

טוב בסדר...........
מראה: נמוך(מן הסתם) עם זקן שטני. כמה חצ'קונים על הפנים ודי שרירי.
רקע: לאחר שהמשיך כמקצועו כפלאדין תמיד רדף את הרשע אך אנשים אשר נרתעו מהראה שלו ברחו בלי להגיד תודה...וזורג שונא כשלא אומרים תודה.... אך אף פעם לא באמת הבין ממה הם בורחים,עד שחברו הטוב והיפיוך(שהוא גם פלאדין) הסביר לו שהוא מכוער, זורג התעצבן,רדף אחריו והוריד לו רגל.ומאז זורג לא סובל אנשים יפים ונמצא במסע נקמה גבולי

חזרה