המצוד - עץ משחק (מו"ד 5, 4/4)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן
תשובות: 1

שליחה על ידי מירטוקן » 06 אוגוסט 2020, 06:35

"אני מקווה לפגוש אותם בים הירוק, קצת אחרי פרדאה", הוא עונה בביטחון, "לפי המסלול שהם לקחו הם אמורים להיות שם בקרוב, ולמזלנו חתכנו אותם דרך מוהר, מה שנותן לנו יתרון, כל עוד אנחנו יוצאים בקרוב".
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 אוגוסט 2020, 13:45

"התחנה הסופית שלהם היא מיסראטה, או לפחות זה היעד שלהם כרגע." אומר רומלואס, "אני אציין שאני קצת חושש מהאמינות של המידע הזה, קיבלנו אותו בתמורה לעזרה לצייד ראשים שאני מכיר, הוא אמור להיות אמין, אבל תמיד יש חשש שהוא מסה להרוויח משהו." הוא מסביר "אני בספק שהוא יוביל אותנו למרדף אווזים, יותר חושש שהוא יוביל אותנו למארב."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 06 אוגוסט 2020, 16:25

לאנה
ספוילר
הצג
"הייתי אצל האורקל אתמול. היא הראתה לי חזיונות... אנשים שהכרתי פעם. עוד לפני כן שמעתי אותה בראשי, שרה לי שיר מוכר אך לא מוכר בו זמנית. במהלך הלילה היא תקפה את ראשי בסיוטים." לאנה משתתקת לרגע. "אני מניחה שמה שאני רוצה לשאול הוא, מי היא אותה אורקל, והאם החזיונות שהיא מחלקת הם לא יותר ממופע אשלייתי... או שאולי הם יכולים לספר לי משהו חשוב."
".I cast grease. On the king and queen. They're the ones that I want"
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 06 אוגוסט 2020, 18:26

יונו קופא רגע במקום, "ממי קיבלת את המידע הזה? מה הסיכויים שהוא קשור לחלאות האלה שם בחוץ?", הוא מביט ברומולוס במבט בוחן, מחכה לשמוע את התשובה שלו.
לאנה
הצג
"האורקל מחוברת מאוד לאלים, במיוחד לאל שנתן לה את מתת החיזוי. מה שהאורקל מראה לך הוא לרוב מסר, אמירה מסוימת שלדעתה כדאי שתדעי. לרוב...", הוא שוקל מילים לרגע, "לרוב קשה מאוד להבין מה היא רוצה, אבל זה לא בלתי אפשרי. מה היה במסר, אם מותר לשאול?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 אוגוסט 2020, 18:32

"צייד ראשים שעבדתי איתו לפני כמה שנים. יש לו יותר מידי מה להספיד בלתת לי מידע שגוי."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 09 אוגוסט 2020, 20:46

נראה שמוחו של יונו עובד שעות נוספות.
"טוב", הוא אומר לבסוף, "זה משהו שצריך לחשוב עליו עדיין. לא בטוח עד כמה אני מוכן לסמוך על המידע הזה. אתה ואני נדבר בקרוב. בינתיים תארגנו את מה שאתם צריכים לארגן, יוצאים בקרוב".
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 09 אוגוסט 2020, 23:28

"אני אמצא את לאנה ואביא אותה." אומר רומלאוס, "ניפגש פה."
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 13 אוגוסט 2020, 16:41

לאנה
ספוילר
הצג
לאנה משתתקת לרגע, לא בטוחה שהיא רוצה לענות על זה. לבסוף היא מחליטה לספר לו - הדברים הללו שייכים לעבר בכל מקרה.
"היא הראתה לי אנשים. דמויות שהכרתי פעם. אחת שאהבתי, ואחד ששנאתי. הם דיברו אלי, סיפרו לי חזיונות שאני לא יכולה להבין. והיה גם שיר, שהכרתי ממקום, מזמן כלשהו... אני מניחה שזה נשמע מאוד מעורפל, אך לצערי אני בעצמי לא מצליחה להבין מה התמונות הללו אמורות להביע. בגלל זה באתי לכאן." לאנה בוהה ברצפה כשהיא מסיימת לדבר.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שליחה על ידי מירטוקן » 14 אוגוסט 2020, 00:02

רומולוס ולאנה
הצג
רומולוס לא מתקשה למצוא את לאנה. היא מסתובבת בין החנויות בשוק, והוא מבחין שהיא מחזיקה בידה שק בד לבן.
השוק בקימיטס מורכב מרחובות צרים מרוצפים בסלעים לא אחידים אך שטוחים. מעל החנויות עוברות קשתות הנמכות בידי עמודים. חמורים נעים בעצלתיים באמצע הרחוב, פרסותיהם מתופפות על השבילים. ילדים רצים ומשחקים תופסת, ובעלי חנויות ודוכנים צועקים את מרכולתם.
לאנה
הצג
הוא חוכך את ידו בזקנו, חושב ארוכות.
"האורקל יכולה להיות מתעתעת. לפעמים היא מראה לנו את העתיד, לפעמים את העבר, לפעמים את ההווה. פעמים היא בכלל משקפת את הנפש שלנו מולנו. אם האנשים שדיברת עליהם הופיעו ואמרו לך דברים, ייתכן שהיא ניסתה לשקף לך את איך העבר שלך איתם משפיע עלייך. יכול להיות שהיא מספרת לך איך הם משפיעים או ישפיעו עלייך בעתיד. על מה היה השיר?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 אוגוסט 2020, 00:04

רומולוס ולאנה
ספוילר
הצג
"קונה בצלים לפני שעוזבים את העיר הזו?" שואל רומלואס בעודו מתקרב אליה בשוק.
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 14 אוגוסט 2020, 14:49

לאנה
ספוילר
הצג
"זה היה שיר ערש." לאנה בולעת רוק. "אני חושבת שאמא שלי שרה לי אותו פעם. אבל אולי זה רק הדמיון שלי."
רומאלוס ולאנה
ספוילר
הצג
"אני חושבת שאכלתי מספיק בצלים לכל החיים אצל אחותו של כיגן." לאנה אומרת בחיוך קטן, נזהרת לא להתקל בילדים כשהיא מתקרבת לרומאלוס. "לא, אלה רק בגדים חדשים." היא מחווה בידה על המעיל שלה שנחרך בקרב נגד הגולגלות. "קניתי גם לך משהו" היא מוציאה מהשק גלימה חדשה, בצבע ירוק כהה, ונותנת לרומאלוס. "אז מה, שלחו אותך להביא אותי?"
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 אוגוסט 2020, 15:11

רומאלוס ולאנה
ספוילר
הצג
רומלאוס נראה מעט מופתע מהמחווה, לא נראה שהוא קיבל הרבה מתנות בעבר, הוא אוחז בגלימה ומודה ללאנה, "תודה, נראה לי שאחת הגולגות ששרפו אותי שרפו גם את הגלימה שלי כמה פעמים." הוא מנסה לחייך, "פחות שלחו אותי להביא אותך, יש לנו עוד קצת זמן עד שעוזבים." הוא אומר, "אבל אני רוצה לוודא שהכל בסדר. האורקל ההיא... נראה שכל החוויה לא הייתה קלה."
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 14 אוגוסט 2020, 15:56

רומאלוס ולאנה
ספוילר
הצג
לאנה מחייכת חיוך עצוב. "אפשר לומר. מרגיש שבזמן האחרון העבר שלי רודף אותי, מסרב לאפשר לי לפתוח דף חדש. הדברים שהאורקל ההיא הראתה לי, גרמו לי קצת לאבד את העשתונות. אבל אני מניחה שאין לי זכות להתבכיין - מעכשיו אני אהיה יותר מפוקסת. אבל היי, חבר, אני מעריכה מאוד את הדאגה." לאנה טופחת בחיבה על שכמו של רומאלוס. "ואני כבר חשבתי שכל ציידי הראשים משתייכים לטיפוס הזאב הבודד והמסתורי בברדס שחור."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 14 אוגוסט 2020, 15:59

רומאלוס ולאנה
ספוילר
הצג
"לא לא, הברדס שלי בצבע ירוק כהה." עונה רומלאוס מנסה קצת להצחיק, "לכל אחד יש משהו בעבר שרודף אותו, אצל חלקנו זה אנשים עם סכינים ואצל אחרים זה מעשים שהם עשו, החוכמה היא לא להתמודד עם הדברים האלה לבד. חייתי מספיק זמן לבדי כדי לדעת שהלהקה מצליחה איפה שהזאב הבודד נכשל."
סמל אישי של משתמש
The Traveler

שליחה על ידי The Traveler » 14 אוגוסט 2020, 16:12

רומאלוס ולאנה
ספוילר
הצג
"במשך שנים לא סיפרתי לאף אחד את הסיפור שלי. חשבתי שעדיף לשכוח, להמשיך הלאה. עכשיו אני רואה שאי אפשר באמת לברוח מהעבר. אולי כדאי שאוציא את זה מהבטן." לאנה מהנהנת בשקט. "אם תהיה לך סבלנות אלי באחד מן הימים, אולי אספר לך מה יושב על הלב שלי בשנים האחרונות. אולי.. אולי זה באמת יעזור איכשהו."
שלח תגובה