נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron
הודעות: 1877
הצטרף: 21 אפריל 2016, 19:28

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי padron » 19 מאי 2020, 22:48

YDS
ספוילר
הצג
אחד הרעיונות היותר מוקדמים שהיו ללוסיאן היה לייצר ברית של סיוע הדדי עם כתב או עורךשל הקורנברג כרוניקל. לבית אוריין יש קשר חזק יחסית עם העיתון בתור מפיציו העיקריים וכך היו לו מספר הזדמנויות עוד כשליח לבוא במגע עם אנשי העיתון. התיאוריה היתה שכתב יוכל לסייע בהפצת הרעיונות הנכונים ברגע שיגיע הזמן, ובתמורה הכתב יקבל מידע מלוסיאן. לוסיאן היה בשליחות אל קורנברג זמן קצר לאחר המלחמה כאשר הוא פגש את דמיאן אוריול, כתב העיתון. השניים נפגשו במקרה, כאשר לוסיאן היה בכלל בפגישה עם אחד מאנשי בית סיביס בנושא הולכת דואר על גבי מסילת הברק - דמיאן היה הפגישה הבאה של הננס של סיביס וכאשר נסגרה העסקה הוא הוזמן פנימה לסקר אותה. לוסיאן ודמיאן הסתדרו כבר מהרגע הראשון - כל אחד מהשניים זיהה בשני זריזות מחשבה ולשון שתואמת לשלו - ולאחר שהעניין עם בית סיביס נסגר, הם החליטו להיפגש לשתות משהו יחד באותו הערב. כך התחילה ידידות במסגרתה השניים החליפו רעיונות ומידע לאורך תקופה לא קצרה. דרכי השניים הצטלבו מספר פעמים לאורך החודשים לאחר מכן, וכל פעם לוסיאן התקרב יותר ויותר להעלאת החזון הגדול שלו. לאחר בערך שנה של היכרות, לוסיאן הרגיש נוח מספיק להציע את סחר החליפין לדמיאן. דמיאן לא אהב את זה בלשון המעטה - הוא אמנם אמר כי לדעתו יש משהו ברעיון הכללי אולם הוא מבין עתה כי כל המטרה של לוסיאן היתה לנסות להתקרב אליו מספיק כדי לנצל אותו. זה הוביל לדברים קשים יותר ויותר עד שהשניים נפרדו בזעם. מספר ימים לאחר מכן לוסיאן נתקל בכתבה הראשונה נגדו כנציג בית אוריין - הכתבה הציגה אותו בצורה רעה ככל האפשר ופגעה קשות במשא ומתן הרגיש שהוא ניהל עם סוחר עשיר לגבי הולכת סחורות ותרומה לפרויקט הגדול. למרות שהוא הצליח להוכיח כי מדובר בשמועות ותו לא, לוסיאן לא מצליח לברוח לחלוטין מדמיאן שהפך ליריב - מדי תקופה מפורסמת כתבה שנועדה להביך אותו, ודמיאן עושה ככל שביכולתו כדי למצוא פרשיות שיוציאו את לוסיאן רע.
אולם לא רק צרות הגיעו מהקשר שהשתבש - דרך דמיאן לוסיאן הצליח לשמוע על אנשים שונים שהוא לא היה חושב לפנות אליהם. אדם שכזה (או ליתר דיוק בן מחצית) הוא השף פיין ד'גאלאנדה. פיין הינו חבר בבית גאלאנדה והינו בעל מסעדה בשארן - פונדק אשר על אף גודלה הצנוע יחסית המסעדה הינה מקום מפגש לסוכנים של דמויות רבות השפעה שונות. דמיאן תיאר פעם ללוסיאן כיצד פיין הינו בן מחצית שיודע המון ולו רק בגלל רסיסי המידע שהוא קולט מהסועדים אצלו. פיין ידוע כטיפוס חביב ולאנשים יש נטיה לדבר איתו. לוסיאן ידע כי פיין יהיה מקרה קשה - השף מקושר בדרגים שונים, יודע לשמור על פה סגור ואין כל סיבה בעולם שהוא יתמוך בלוסיאן ומטרתו. לוסיאן תיכנן את הגישה שלו בזהירות - בן המחצית ידוע כאחד שמוכן לשוחח פעם אחת בלבד עם כל אחד לפני שהוא מקבל החלטה האם מדובר בקשר ששווה את ההשקעה. לוסיאן הבין כי מתנות יקרות ערך לא יסייעו פה, ועל כן הוא בא עם משהו פשוט אולם שיעביר את המסר - לפני שהוא קבע אפילו את הפגישה עם פיין הוא עמל במשך תקופה ארוכה כדי לייצר (או ליתר דיוק לדאוג שייצרו עבורו) שרשרת ייחודית במינה - השרשרת עשויה כך שכל חוליה בה הינה מחומר אחר אשר מייצג פלג כלשהו (בית, אומה וכו') ברחבי חמש האומות. השרשרת נועדה לייצג את העובדה שכדי לשגשג הפלגים צריכים לעבוד יחדיו. באמצעות הענקת השרשרת והסבר מעומק ליבו על משמעותה וחזונו, הוא הצליח להתיידד עם פיין - למעשה, כנושא אות ההארחה פיין האמין מלכתחילה ברעיונות דומים לאלו של לוסיאן וניסה לקרב בין אנשים באמצעות המסעדה שלו. לאחר מפגש ראשון פורה הגיעו מספר מפגשים נוספים - בכל פעם שלוסיאן נמצא בשארן הוא קופץ לבקר את פיין, מביא לו מרכיבים נדירים שונים ממסעותיו ושומע ממנו על הנעשה בעיר. אחד הדברים העיקריים שפיין עושה עבור לוסיאן הוא חיפוש בני ברית פוטנציאלים עתידיים למטרה - לוסיאן מתכתב עם פיין במהלך מסעותיו ופיין מכווין אותו לאנשים מעניינים עליהם הוא שמע שייתכן שיתעניינו במטרה הגדולה.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 8647
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
תשובות: 51
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי Nextorl » 20 מאי 2020, 02:33

elevator pitch
הצג
ראת' הוא בן מחצית טאלנטלי, סייר חיות (revised) הרכוב על החיה המלווה שלו. הוא שכיר חרב שנלחם במלחמה האחרונה. הוא נלחם בהרבה קרבות חשובים, דיבר עם הרבה אנשים חשובים, ויש לו הרבה סיפורים. סיפורים מעודדים, סיפורים מפיחי השראה, והוא שמח לספר אותם. זו אחת הדרכים שלו להתגבר על הכשלון המוחץ שהפלוגה שלו ספגה בקרב, ועל הפחד העצום שלו מטיטאנים מחושלי קרב כמו האחד שגרם לתבוסה הזו.
רקע
הצג
ראת' טופר-פרא הוא בן מחצית ממישורי טאלנטה, אם כי הוא מתורבת מהרבה משאר בני השבט שלו. הוא עזב אותם כבר לפני הרבה מאוד זמן, כמעט שלושה עשורים- גם אם הוא בהחלט לא מרגיש ככה- שלושה עשורים שהוא בילה כחרב להשכיר במלחמה האחרונה. רכוב על הרפטור קל הטופר שלו דאש, נלחם בקרבות, סייר בשטח, הקים מארבים והזהיר מפניהם. הוא נלחם כחלק מפלוגה, קבוצת שכירי חרב שיצרה לעצמה שם- "השועלים האפורים" הם קראו לעצמם. ונלחמו בין השאר לצד הגובלינים כאשר הם השתלטו על הארץ שלהם בחזרה, והצטרפו אליהם גם לקרב בגבעת קאירן.
שבוע לאחר מכן, הם כבר נלחמו בקרב אחר. על בקעת באראן. ראת' זוכר את הקרב הזה טוב, טוב מדי אפילו. הוא זוכר את חומות הטירה מתפרקות תחת ידיו של טיטאן המתכת שעמד נגדם, סלעים עפו לכל עבר- מרסקים חיילים. הוא זוכר את האויבים מסתערים מבעד לפרצים החדשים בחומות, משספים לימין ולשמאל. אם לא דאש, הוא היה מת גם הוא- הוא כבר היה בחצי הדרך לשם- שריונו היה קרוע משיסופי להב, חרבו שבורה, מסיכת הדינוזאור שלו מרוסקת, וסלע הצמיד אותו לאדמה.
ראת' זוכר את דאש נע לאחור ושועט קדימה, מטיל את משקל גופו ומעיף את הסלע מגופו. הוא זוכר את דאש אוחז בו וגורר אותו למרחק בטוח, מוסתר בכאוס של הקרב. מראהו של הטיטאן מחושל הקרב נצרב במוחו של ראת' כשהוא איבד הכרה.

הוא התעורר, מכורבל עם דאש במערה לא רחוק משם. ראשו דואב וגופו כואב. כאבים שלא עזבו אותו לשבוע, אבל הוא התגבר בסופו של דבר. גם אם הוא לא התגבר על הסיוטים שממשיכים להגיע. לאחר שנתיים של נדודים, ראת' החליט שהגיע הזמן לחזור הביתה. לנוח. להתרפא. בדרכו, הוא עבר בווליאר, ושם הצרות התחילו.
מכאניקה ובקשות
הצג
מבחינה מכאנית, אני מתכוון להשתמש בנתונים של פנתר כחיה מלווה, כיוון שהנתונים של clawfoot raptor בהחלט לא מתאימים לזה, ופנתר הוא החיה עם הנתונים הדומים ביותר (למעשה, אותם נתונים כמעט רק חלשים יותר).

הרעיון הוא לקחת את הכשרון של לחימה רכובה, אבל ארצה לשנות אותו קצת כדי שאקבל יתרון נגד יצורים לא-רכובים בגודל בינוני ומטה במקום יצורים קטנים מהחיה שאני רוכב עליה. אחרי הכל, אחרת אין לדמות קטנה סיבה טובה לקחת את הכשרון הזה.
הכשרון השני שאקח הוא inspiring leader, בשביל סיפורים מפיחי השראה.

עוד בקשה מכאנית היא לקבל את רשימת הלחשים המורחבת של הסייר שמופיעה כמאפיין מקצוע חלופי בUA, רשימת הלחשים הבסיסית של הסייר בונה יותר מדי עליו כלוחם טווח, ואין בה מספיק לחשים שמחזקים התקפות קפא"פ.

כמו כן, אני מתכוון להשתמש בנתונים של בן מחצית מלוטוסדן, שמופיע בספר של אברון. תוסף חוכמה, הלחשון druidcraft, הלחש entangle פעם ביום, והלחש spike growth פעם ביום, כמו גם אנשים שמנסים לעקוב אחריו מקבלים חסרון. אני מרגיש שזה מתאים בהרבה לבן מחצית משבט ילידי מאשר תתי-הגזע הגנריים יותר.

אני כן רוצה גישה ללחשון של booming blade או green flame blade, אז אשמח לקבל אחד מהם במקום החפצ"ק, אבל זה גשר שנעבור כשנגיע אליו. (בהתחשב בכך שיש את helm of telepathy שהיא חפצ"ק uncommon שמאפשר להטיל לחש דרג 1 כפעולה בנוסף לעוד משהו, נראה לי הגיוני שחרב עם קנטריפ שפועל עליה תהיה לא יותר נדירה מuncommon.)
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6661
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי dragonian » 20 מאי 2020, 02:43

)וגם ערכתי קצת את הרקע)
שאלה חדשה
ספוילר
הצג

יש אפשרות לנשק טווח לא קטלני? נגיד קליעי גומי, או חצים עם ראש כהה? משהו כזה? מטעמי פציפיזם וכאלה.
(לא פציפיזם קיצוני, אבל העדפה להמנע מנטילת חיים)
ספוילר
הצג
תכנון מכאני כללי
ספוילר
הצג
בגדול אני רוצה לעשות שרלוק הולמס (בעיקר בהשראה מהסרטים החדשים) אובססיבי לציד חליפאים. הסדר עדיפות שלי, היא היכולת לאתר.
אז חשבתי על
דרגה אחת כסייר, בעיקר בשביל האויב מועדף
דרגה אחת כנזיר בשביל הגנה בלי שריון
3 דרגות כנוכל Inquisitive

אני בונה אותו בלש קודם כל, ולהלחם זה מקום שני בעדיפות.
לגבי רקע, אני לא ממש בטוח מה מתאים. פושע בטוויסט?
יתום? משהו בכיוון אני מניח.
נאום מעלית
ספוילר
הצג
לוקשייר האנסט- החליפאי הכנה. הוא סולד מכל מה שחליפאי, ומסרב להסתיר את מה שהוא. גם מסרב ללבוש בגדים שחורים שהם כל כך מזוהים בסטריאוטיפ עם חליפאים, אם כי לצורך חשיפת שקרים- בעיקר עיקר של חליפאים, הוא משתמש בכוחותיו, מתמרן ואפילו לובש שחור.
פציפיסט כמידת האפשר-מאמין שהוא לא ראוי להרוג אף אחד, מלבד אולי חליפאים.
יש לו שלל מיומנות איתור, הוא זריז מחשבה ונחוש לחשוף את כל השקרים.

רקע
ספוילר
הצג
לוקשייר האנסט כמו רוב החליפאים לא ידע שהוא כזה בהתחלה. הוא גדל כאדם מהשורה, קצת שובב אבל בסך הכול ילד שגרתי. אמו חזרה ואמרה שיושר וכנות הם המפתח לעולם וחיים טובים.
אבל בנעוריו, צורתו האמיתית החלה "להבהב'. לוקשייר הבין מה הוא באמת. אמו, שיילה האנסט היתה אנושית, אבל אביו.. לא.
זה היה משהו מזעזע אישיות וזהות, ובנוסף נתקל בחליפאי אחר, בוגר ממנו רק במעט שקרא לעצמו "ראנדום". ראנדום דוקא גדל בתור חליפאי, ואחד שגאה במי שהוא. חש עליונות על ה'צרי זהות'
ראנדום נהנה להיות חליפאי והיתה לו כריזמה שמשכה את לוקשייר ללכתב בעקבותיו, למרות אזהורתיה של אמו.
הם הלכו רחוק מדי, והרגיזו כנסיה מקומית של שלהבת הכסף וחיללו ושדדו אותה.
אבל לוקשייר לא היה מספיק בתוך הדמות ונחשף. הם האשימו את אמו שהיא חליפאית, בגלל בנה ויחסיה עם חליפאי והיא נתפסה ואז לראשונה בחייה משקרת שהיא זאת ששדדה את הכנסיה, בעידוד הכוהן טורפיין הקהל הזועם היכה בה עד שהפכה לנכה לפני ששומרים התערבו.
ראנדום נעלם מחייו של לוקשייר, והוא נותר להתמודד עם השלכות מעשיו.
אשם ונגעל מעצמו הוא טיפל בשיילה, מבטיח להיות כן וישר. מבודד מהקהילה שלו, הוא הושפל באופן יומיומי, אבל עבד בעבודות זמניות, למד מה שיכל והושיט יד לעזרה, גם אם ידו שוב ושוב חטפה סטירה.
כועס על אנשי הדת, אבל בסוף הכי כועס על עצמו.
הוא הסתובב, מפתח עין להבחין בחליפאים, קודר, מניח לאנשים להכות אותו והתחיל להדרדר לשתיה. שיילה אמרה שהיא מסרבת שיטפל בה, אם לא יטפל בעצמו, הוא הלך אבוד עד שנזיר זקן בשם שאו מאו, מצא אותו והושיט לו יד.
רק ממבט חטוף בעיניו הבין מה עובר על לוקשייר. שאו מאו הציע לו להצטרף אליו למדיטציה ולתרגילים. לוקשייר מצא שלווה מסוימת באימונים, מדיטציות, מחזיק את עצמו ורגשותיו בשליטה ואיזון כלשהם, אך הוא לא הצליח להתמסר לחלוטין לאומנות הלחימה, אבל הוא ביסס את תורת החיים שלו על תורתו של שאו מאו.
לכאורה שגרה קשה אבל פשוטה- עבודות מזדמנות להרוויח כמה פיסות נחושת, טיפול באמו ואימונים סדירים במנזר.
אבל באחת העבודות, הוא לא הצליח להתעלם מהמוזרות של ההתנהגות של אחד משותפיו לעבודה, ורמזים התחברו- חשף עובד אחר כחליפאי שהתחזה כדי לגנוב את הכסף של הבעלים. ההצלחה הזאת הובילה עוד אנשים לבקש את עזרתו ומכאן הוא התחיל לעבוד כבלש וצייד חליפאים,את הכסף משקיע במטפלת שתטפל באמו, שעמה יש לו משהו שקרוב לידידות. לוקשייר מקווה לטווח הארוך לחסוך מספיק כסף לשלם לכוהן בדרגה גבוהה לרפא את אמו.
הוא עדיין מתאמן מדי פעם עם שאו מאו, אבל יותר ויותר עסוק בפתירת פשעים, מסוגים שונים, מבין את הדפוס של בני אדם ושאיפותיהם, כפי שצייד בטבע לומד את מסלולו וחייו של הצבי. אבל התשוקה האמיתית שלו היא בציד חליפאים, כשהוא תופס אותל, הוא חש שהוא מכפר קצת על מה שקרה לאמו. שהוא מכפר קצת על כך שנולד.
בראנדום הוא נתקל כמה פעמים כיריב שהצליח להפריע לו, אבל מעולם לא לעצור.
על ראנדום למד עוד ועוד, ראנדום רק הלך והתבוסס בחליפאות שלה, עונד אותה בשמחה וגאווה.
הוא ראה בעצמו מעין סופר על, מפעיל בובות באינספור סיפורים מרגשים שהוא יוצר. נהנה מהתוהו שהוא מותיר אחריו. ראנדום מעוניין בכסף, אבל רק כאמצעי לשכלל את המשחקים שלו.
לקח ללוקשייר זמן להבין את זה. לכן, כשראנדום התחזה לנער שהוא חטף מפונדק הספינקס המבולבל לוקשייר לא הצליח להבין את המניע. הוא חיכה לגלות את המניע, בעוד ראנדום סכסך בין הוריו של הנער עד שהתגרשו, התגרה בלקוח שהבעיר את הפונדק, ועד שלוקשייר הבין מה קורה ורדף אחריו, הוא נעלם משאיר פתק עם רמז להיכן הנער נמצא.
הנער היה כפות בפני המשמר, ונזרק לכלא, לוקשייר לא היה יכול להוכיח שזה היה ראנדום שגם גרם לכל התוהו ובוהו להראות כעבודתו של הנער.
במקרה אחר, ראנדום רצה לגנוב עתק שמעצים כוחות שינוי צורה, והצליח להתחזות לבן זוג של האשפית ששמרה על העתק, אחרי מחקר של כמה חודשים.
השוליה של האשפית שם לב שיש משהו חשוד, וקרא ללוקשייר. כדי להתקרב, לוקשייר התחזה לשוליה, הוא הבין שזה ראנדום אבל לא הצליח להוכיח, אז כשהבין מה ראנדום מחפש, לוקשייר גנב את העתק כדי שלא יפול לידיו, והביא אותו לידי אשף עוצמתי קרוב משפחה של האשפית
כשראנדום הבין שלא יגיע לעתק, הוא רצח את האשפית.
כעת הוא מצא רמזים שמקשרים את ראנדום למאורע הרכבת.
יותר נכון, הוא קיבל. בעיתון שבה קרא על הרכבת, היה פתק קטן כתוב מגזירי עיתון-
"בוא נשחק".
ככל הידוע לו, היחיד שיאתגר אותו למשהו כזה הוא ראנדוםדב'שים-
שיילה-
אמו של לוקשייר. נכה בעקבות לינצ' שנגרם בידי המון זועם שלוקשייר הרגיז בתעלוליו כחליפאי צעיר. היא לא מאשימה את לוקשייר, תומכת בו ומקווה שיסלח לעצמו- כי היא סלחה מזמן. הוא מאמינה ביושר וכנות,ולכך מחנכת ומובילה את לוקשייר.
היא כן כועסת על אביו של לוקשייר ששיקר וניצל, כעס שעבר והתעצם אצל בנה.

האב טורפן-מנהיג הכנסיה המקומית של שלהבת הכסף. קנאי,מעודד מאחורי הקלעים הקצנה, אבל מספיק בעדינות כדי לא לקחת אחראיות כשעניינים משתבשים. הוא גם המנטור של חבורת הרפתקנים דתית,שמכנים את עצמם "מעגל לפידי הכסף'. הוא ולוקשייר ביחסים מתוחים מאוד, ומעגל לפידי הכסף ישמחו להזדמנות שבה לוקשייר ינהג שלא במקום ויקבלו תירוץ להעניש אותו.

טאיימרי- חצי אלפית והמטפלת של אמו. עברה קצת דומה לשל לוקשייר. אביה השתמש בקסם כדי להתחזות לאלף ועזב לפני שנולדה. היא שקטה, ממושמעת ובעיקר מקשיבה. חייה לימדו אותה לעבוד בשקט ובחריצות. לפעמים היא ולוקשייר שותים תה ביחד.

שאו מאו- נזיר בגיל העמידה, לשעבר היה חבר בחבורה הרפתקנית, כעת חי במנזר שהקים בפינת רחוב. מתרכז בהארה פנימית והדרכת אנשים שנראים לו אבודים, או מתנדב בקהילה. מורה רוחני ללוקשייר ואולי משהו קרוב לדמות אב.

ראנדום- חליפאי, היריב המושבע של לוקשייר. רואה בזהויות ובפשעים שלו מעין משחק תאטרון מעוות.

פיניגן פנקס- הנער מפונדק הספינקס המבולבל שראנדום הפליל ולוקשייר לא הצליח לטהר את שמו. לוקשייר מקפיד לבקר אותו לתמוך בו במידת יכולתו. הוריו הם פיטר ופרתה.

מאגיסטרדוס- אשף, אביה של האשפית שלוקשייר גרם להירצחה בכשלון שלו. הוא מריר, לא תוקף ישירות, אבל אם מישהו מפיץ שמועות על הכשלון הזה, זה הוא.

שון- נער רחוב שלפעמים מחלק עיתונים וממש מתעניין בתעלומות של לוקשייר.

אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
yds
הודעות: 3394
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 5
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי yds » 20 מאי 2020, 16:30

כהקדמה קצרה, אני אכיר כאן משהו מהפוסט הראשון, לקחת להמשך כשכותבים את הדמויות -
הדבר הראשון שאני מסתכל עליו בדמויות, לפני מכאניקה או מורכבות – הוא תיאום לעולם ולאווירה


טוב, אז הנה השאלות שהובטחו לכולם!


לונוולף
ספוילר
הצג
מהרקע של אסטריו נשמע שהוא עבר כמה חוויות מכוננות עם קבוצת החברים שלו - מיהם? מה מצבם כיום? ומה היה כל כך מיוחד בלילה עם החיות הטרף שהם "לא ישכחו אותו לעולם?"
בנוסף - איך אנשי העיירה שהוא היה בה זוכרים אותו? לטובה, לרעה? ואמרת שהוא הסתובב הרבה בעולם - תוכל לתת לי מקום או שניים שהוא ביקר בהם, ואת המשימה שהוא עשה שם?
גרגויל
ספוילר
הצג
גם אם טרביס (לא ממש שם מתאים לאלף ואלנאר - אלא אם הוא החליף אותו?) לא הסכים עם הערכים של ואלנאר, הוא גדל סביבם - כיצד החיים בקרבת אלפי ואלנאר משפיעים עליו כיום? מנהגים, אופי לבוש, צורת דיבור, יחס לזרים, וכו'?
ליזי
ספוילר
הצג
אני אחכה לעריכה של התשובות לדף שלך, ואם תוכל להויף מעט פרטים על תחביבים/דרכי התנהגות/הרגלים מינוריים, זה יהיה מעולה
ליאורגונן3
ספוילר
הצג
שתי שאלות בנוגע לשירות הצבאי - מי המפקד/האיש בחלונות הגבוהים של אמו של ניקולא, האם הוא מכיר אותו? אפם כן, איך הוא התייחס לניקולא? בנוגע למעמד הישן שלו - נכון שהוא בסופו של דבר מחק מעצמו את הזהות שלו כקאנית', אבל כיצד ההסתגלות עברה עליו? איך הוא התמודד עם המעבר לתנאי צבא מתנאי אצולה חלקיים?
בכללי, מעט שאלות על ניקולא - האם הקליע השפיע על המוח שלו באיזושהי צורה? הרגלים מוזרים/טיקים/וכו', דברים שהגיוני שיקרו בעקבות פציעת ראש? ובאופן כללי, איך ניקולא מעביר את הזמן? יש לו משהו שמעסיק אותו? תיקים ישנים שהוא מנסה לפתור, וכו'?
tkhag1
ספוילר
הצג
אני צריך שתאפשר לי גישה לרקע כדי לקרוא, כרגע מעט מדי בשביל שאוכל להגיב על הרקע
פדרון
ספוילר
הצג
אוקיי, כתוב ממש טוב ומעניין, אהבתי. בתור שאלה נוספת, בשלב הזה פשוט כדי להעמיק/לעשות את הדמות מעניינת וחיה יותר - מה הם שני-שלושת המורים ההזוים/אזוטריים ביותר שלוסיאן למד מהם?. בנוסף, האם מבחינה פוליטית/בתוך הבית, יש לו תכניות או יעדים אישיים מעבר לתכנית הגדולה?
לבסוף, כיצד לוסיאן מעביר את הזמן במסעות ארוכים? האם יש לו תחביב מסוים/משחק שהוא נהנה לשחק בו/רומנים קלילים מז'אנר שהוא נהנה לקרוא וכו'?
נקסטורל
ספוילר
הצג
אחלה דמות, אהבתי את התיאור והרקע - דבר אחד שלא הבנתי הוא מה מניע את ראת' לעזור במקרה של הרכבת?
בנימה כללית יותר,כבר באלבייטור פיץ' יש רושם של "הבחור שהיה שם", בן מחצית שראה והזדמן למקומות, מאורעות, ואנשים מוכרים - אשמח אם תוכל לפרט על כמה מהם. לבסוף, מה הניע את ראת' לעזוב את הבית? ללכת להיות "מתורבת"? ואיך מה שהניע אותו לעזוב אז מתקשר עם איך שהוא מרגיש כלפי הבית שלו היום, אחרי כל כך הרבה שנים?
מבחינה מכאנית - רשימת לחשים, כשרון, בני מחצית של אברון - מאושרים. החפצק - כמו שאמרת, נחצה את הגשר כשנגיע אליו, אבל אני לא רואה יותר מדי בעיה בלתת את זה כחפצק אנקומון,

בנוגע לדמות השניה שהוגשה:
כמו במקרה של ראת', אשמח אם תוכל לספר לי טיפה על דבשי"ם חשובם - אם הוא מפקח של אוריין, הוא כנראה מכיר אנשים. מבחינת העבר שלו, אני אשמח לשמוע על מקרה שבו העבודה שלו כמפקח רוממה/הפחיתה בצורה משמעותית את הסטטוס והחשיבות שלו בעיני הבית.

לבסוף, בנוגע לתכניותיו לעתיד -זה ידוע שבעלי סימן דרקון הם מועדפים בקידומים בבית - האם הוא מתכנן לנסות לשבור את תקרת הזכוכית הזו? אם כן, כיצד?
דרגוניין
ספוילר
הצג
אוקיי, נתחיל מהשאלה המכאנית - "נזק לא קטלני" זה לא משהו שממש קיים ב5 - זה לגמרי עניין של תיאורים - אבל כאשר אתה מביא יריב למצב שבו הוא היה מת, אתה יכול לבחור לעלף אותו במקום - באיזור עמוד 200 במדריך לשחקן. ממליץ לעבור על הספר, או לפחות לתת גוגל מהיר, אם שאלה כזו מעסיקה אותך בבניית דמות - זה יחסוך הסתבכות אחר כך, וכנראה שתקבל תשובה יותר מהר (:

בנוגע ללוקשייר עצמו - איפה הוא גר? האם הוא מקומי לווליאר, או שהוא זר? אם כן, מאיפה הוא הגיע לווליאר?
בנוגע למורה הרוחני שלו - האם הוא קשור לדרך המוארת? אם לא, מהי הפילוסופיה שהוא מלמד-אמנות הלחימה שהוא מעביר?
לבסוף, ספר לי על התקלות אחת של לוקשייר עם מעגל לפידי הכסף, ואיך היא השפיעה על היחסים שלהם.
ג'וני
ספוילר
הצג
1.יכול להיות שלבורומאר או לדאאסק יהיה עניין ברכבת, מאחר שהיא משמשת גם כרכבת משא, יכול להיות שיהיו שם סחורות שיעניינו אותם - אולי איזשהו מוזר של סמים וסימביוטים, ולכן הם שלחו דרואיד-סמים (באופן מסוים) לטפל בכך?
2. בנוגע לאירועים - לא חושב על משהו ספציפי, שווה להעיף מבט בפלאף של ילדי החורף, ובפרק על שארן בספר יש המון כיוונים מעניינים - אין לי כיוון ספציפי כרגע
3. תיכנס לפרטים כמה שבא לך, אם זה מושקע ועשוי טוב אני אקרא גם שמונה עמודי רקע או יותר - אבל אין צורך לירוק דיו כדי להגיע למכסה מסוימת, אני מעדיף חצי פסקה איכותית מאוד על פני עשרים עמודים בינוניים מינוס.

אני אשאל יותר בפירוט כשתשלח רקע, סליחה על העיכוב!
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
הודעות: 9463
הצטרף: 07 ינואר 2013, 23:12
תשובות: 30

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי liorgonen3 » 20 מאי 2020, 17:30

YDS
ספוילר
הצג
yds כתב:
20 מאי 2020, 16:30
מי המפקד/האיש בחלונות הגבוהים של אמו של ניקולא, האם הוא מכיר אותו?
לא ברור לניקולא, הוא לא בדיוק היה שם כדי לדעת, מבחינתו ה"אמא" דאגה לכל הדברים באותו לילה מבלי לשתף אותו ביותר מידי מידע, הוא רק יודע שיש איזה מישהו שכנראה עוזר לה למשוך בחוטים, או עזר לה.
yds כתב:
20 מאי 2020, 16:30
הוא בסופו של דבר מחק מעצמו את הזהות שלו כקאנית'
קצת רטקון שנראה לי היגוני יותר, וקצת הבהרה- ניקולא יודע מי הוא ומה הוא, זה לא שמחקו לו את הזיכרון, מחקו לו את הזהות, אין שום דרך להוכיח שהוא באמת היה מי שהוא היה. אף אחד לא יעיד על כך, אין שום מסמכים שמעידים על כך, ולאף אחד לא אכפת מספיק כדי לחקור את זה, לרבות ניקולא. משם והלאה זה כבר להיות חייל. כאילו הוא עבר טירונות ונלחם בשדה הקרב מספיק כדי למחוק ממנו את הלהיות מפונק שהוא יכול היה להיות, ברור שזה היה מתסכל וקשה ולא נעים במיוחד, אבל כן עבר מספיק זמן כדי להתרגל, הוא כן ידע להעריך אוכל טוב או מיטה רכה -אבל כנראה כל חייל ירגיש ככה, יש לו מעט טעם טוב במוזיקה קלאסית וכן... הוא ילך לדברים של חברה גבוה (הצגות, נשפים , משחקי שחמט') אם הוא יצליח להשתחל פנימה, והוא מסתובב תמיד במדים נקיים ומגוהצים עם כל הסיכות והדרגות שלו עליהן, הוא סוג של חייל "צהוב" בסגנון של להקשיב לפיקוד, להצדיע וכו', הוא יכול להיות קצת קוץ כשהוא בסביבה צבאית כי הוא לא מאלה שמחפפים דברים/מהמרים/שותים יותר מידי. אבל זה יותר מהמסרות של הממלכה ופחות משהו שקשור להיותו סוגשל אציל לשעבר.
yds כתב:
20 מאי 2020, 16:30
אם הקליע השפיע על המוח שלו באיזושהי צורה?
יש לו הרבה הומור שחור על זה, אם נטייה להתייחס לצלף שעשה לו את זה הרבה פעמים, זו כן הייתה פגיעה טרואמית אבל אני לא רואה את זה משהו חמור כמו פגיעה במוח שגרמה להפרעות, הוא כן איבד עין ויש לו עין מזכזוכית שם לצד צלקות לא מחמיאות במיוחד. אם היה איזה אפקטים שהיו דורשים טיפול הוא כבר התגבר עליהם, לפעמים הוא כנראה ירגיש יותר בנוח להסתובב עם רטייה במקום העין מזכוכית, היה לו הרגל מגונה בעבר של לשחק בעין הזו מידי פעם, להוציא אותה ולנקות אותה בעודו מדבר עם אנשים, לאחרונה זה קצת חזר, אבל הוא בעיקר משתמש בזה כדי לגרום לאנשים להרגיש לא נוח בזמן חקירות. כל השפעה אחרת כבר עברה דרך השיקום של מריה ומאוחר יותר גילדת המרפאים. (מתנה שהוא קיבל מהצבא על הפעילות שלו)

yds כתב:
20 מאי 2020, 16:30
איך ניקולא מעביר את הזמן?
לניקולא אין באמת זמן פנוי בתקופה האחרונה, הוא חייל והוא משרת עד שהוא נרדם, אבל במסעות וברגעים שבו הוא כן יכול לנוח, הוא כנראה עובד על "עין שמאל" (שומר הפלדה שלו), כותב מכתבים (הוא מנסה לאתר את מריה או את אתנ'ון לפעמים) או קורא דוחות שהוא צריך לדעת, אם יהיה לו זמן הוא כנראה ישחק שח-מט או ישמע מוזיקה טובה, ואם באמת יהיה לו זמן הוא כנראה ישכלל עוד יותר את מיומנות הכתיבה שלו, שכבר עכשיו נחשבת למאוד מוצלחת, הוא לעיתים משתמש ביכולת הזו בשביל דברים שהוא היה שמח אם היה לו, כמו אישורים שהוא מזייף כדי לחדור למקומות, ולחדש את התועודת שלו כשהן נראות לא מספיק טוב. למעשה ניקולא כבר הצליח להרוויח כסף טוב משירותי קליגרפיה, מדהים כמה אנשים מוכנים לשלם על מסמך שנראה טוב שרשום עליו משהו חסר תועלת.
yds כתב:
20 מאי 2020, 16:30
תיקים ישנים שהוא מנסה לפתור
הוא כן סקרן לנסות לגלות מה בדיוק נסגר שם עם אבא שלו, הוא יודע שהוא מת וכו', אבל הוא לא יודע בדיוק מה היה שם, הוא מנסה לגלות קצת יותר על הסיפור, למצוא חברים של אבא שלו משדה הקרב, לגלות איך הוא בדיק נפל, מה בדיוק קרה שם. זה לא שהוא חושב שהיה משהו מסריח בסיפור, אבל הוא כן חושב שאין לו את כל המידע חוץ מאותו מכתב שהגיע והודיעה שהלורד מת.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6661
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי dragonian » 20 מאי 2020, 19:00

ספוילר
הצג
כן, מה שבספר לא ממש מכסה את וזה בעיה. נגיד... חשבתי על רובה קשת עם חצים קהים. תאשר דבר כזה? כמו חצי אימונים. משהו מקביל לכדורי גומי שחיילים שמים בפיזור הפגנות. בספר מדובר רק על התקפת קפא'פ.
אני גם זורם שזה יהיה נקיד הקוביה הרגילה של הנזק מינוס 1 ושזה יהיה נזק זמני או משהו כזה.
לוקשייר לא מתוכנן להיות מפלצת קפא'פ נגיד ככה בכל מקרה.

אני חושב שלוקשייר מקומי לווליאר.

הממ. (לפי ויקי?) אתה מדבר על path of light? זה יכול להתאים, בהנחה שזה לא משהו ממוסד כמו איזה כנסיה קתולית.
ואולי מאו שאו הוא קאלסאטאר? ממה שכתןב, הם נשמעים מתאימים.

הממ. זאת היתה הרפתקה שאיתגרה את הערכים של לוקשייר- כפר שהיו בו שמועות על מכת אנשי זאב. מעגל לפידי הכסף, היו ברוטאלים ורצו לטהר את הכפר בלי היסוס.
לוקשייר למד, שמשפחה קטנה של אנשי זאב('טבעיים") אכן מסתירים את הזהות שלהם, אבל מתוך פחד. הם בדרך כלל מתנהגים בזהירות וסודיות, אבל הבת שלהם יצאה בירח מלא, והרגה ידיד תוך כדי מה שעורר את החשדות.
היא מרגישה אשמה ומפוחדת.
לוקשייר עודד אותה לחשוף את האמת, אבל דאג לה לדרך מילוט.
מולאנשי הכפר, המשפחה חשפו את האמת, ולוקשייר סיפק את כל הראיות למאמציהם להשתלב ולזהירות.
מעגל לפידי הכסף תבעו להשמיד אותם, לוקשייר עמד מולם- סופג מכות שהוא יכול ורוב אנשי הכפר החליטו שהם רואים באנשי הזאב שכנים וחברים והצטרפו ללוקשייר.
לפידי הכסף לא העזו לפגוע בכל כך הרבה חפים מפשע. הם תבעו לכל הפחות להעניש את אשת הזאב הצעירה-
היא ניסתה להסגיר את עצמה, אבל בידיעה שלפידי הכסף יהרגו אותה, לוקשייר תפס אותה והביא אותה שתתאמן אצל מאו שאו- להתאמן כנזירה.
לפידי הכסף רואים בלוקשייר 'פרלקיטו של השטן' שהוא בעצמו שטן בחליפה.
לוקשייר רואה בהם פנאטים מסוכנים


אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
padron
הודעות: 1877
הצטרף: 21 אפריל 2016, 19:28

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי padron » 20 מאי 2020, 19:00

YDS
ספוילר
הצג
מבחינה פוליטית, המטרה של לוסיאן היא לטפס גבוה ככל האפשר - הוא לא בהכרח שואף להנהיג את הבית במקום הברון הנוכחי, אולם הוא רוצה לתפוס עמדה בה הוא יוכל להשפיע על ענייני הבית - למשל לשמש כאחד מסגני הברון או כדיפלומט בכיר בשירות הבית. בזמן מסעות ארוכים, לוסיאן ינצל הזדמנויות לפגוש אנשים חדשים. כאשר אין אנשים בסביבה (למשל כאשר הוא נודד לבדו בדרכים שוממות) ניתן יהיה למצוא אותו עם כתבים שונים אותם הוא לומד - אם לוסיאן לא היה נושא אות הוא ככל הנראה היה הופך למלומד באחת האקדמיות. הקטע הוא שללוסיאן אין העדפה לתחום ספציפי - הוא לומד הכל מהכל, והכל מעניין אותו. הוא מסוגל ללמוד טקסט על ממשל שנכתב על ידי אלף לפני 100 שנה ומייד לאחר מכן לעבור לטקסט על הביולוגיה הייחודית של Shifters.
מבחינת מורים, ללוסיאן היו מורים רבים לאורך הכשרתו הייחודית - אחד מהמורים היותר משונים שהיו לו היה מורה לנימוסים והליכות בשם ג'אהאן - בן מחצית משונה למדי אשר הינו נוקשה באופן חריג לגזעו. ג'אהאן היה מורה שלימד אותו דווקא לא באחת האקדמיות אלא באחת מתקופות ההכשרה שלו במפקדה של בית אוריין - ג'אהאן היה סוחר עד היום שבנו היחיד מת בדו-קרב שנבע מכך שהוא פגע בטעות באציל כזה או אחר. החל מיום זה ג'אהאן נהפך לאובססיבי לנושא יחסים בין אישיים עם דגש על נימוסים והליכות - הוא הלך ללמוד את הנושא במורגרייב בזמן שהוא הביא לידיד ותיק לנהל את עסקיו. לאחר מספר שנים לא רב ג'אהאן הפך לאחד המומחים הגדולים בעולם לנושא - מה שהביא את בית אוריין לשכור אותו כמורה לאנשיהם. ג'אהאן הינו טיפוס קשה ודיכאוני למדי אשר ממעט לחייך וגם כאשר הוא עושה זאת מדובר בחיוך מריר. לג'אהאן יש נטיה להתרגז מהטעויות הכי קטנות ולפתוח בנאומים על כך שעלבונות יכולים לגרום למוות בקלות רבה. לוסיאן למד רבות מג'אהאן הן בתחום התמחותו (מה סדר הישיבה המדויק בפגישה של התריסר ודברים בסגנון) והן לגבי החיים עצמם. עד היום כאשר לוסיאן עובר במפקדה הוא קופץ לבקר את ג'אהאן ולעדכן אותו בדבר היחיד שמשעשע אותו עדיין - סיפורים על אנשים שמביכים את עצמם בכך שהם מתנהלים בצורה שגויה למרות שהם בטוחים שהם יודעים מה הם עושים.
מורה שני שהשאיר על לוסיאן רושם היה ייפאן - אורק מהGhaash'kala אשר הגיע כמרצה אורח לאוניברסיטת רקנמארק. ייפאן הינו אורק מבוגר ולמוד קרבות אשר הינו מומחה ללוחמה כנגד שדים עקב ניסיונו הרב - מומחיותו זו היא הסיבה שהביאו אותו לרקנמארק. התיאוריה היא שבוגר האקדמיה של רקנמארק צריך להיות מוכן לכל מה שאויב יכול לזרוק נגדו ועל כן הביאו מדי מספר שנים לוחמים ממקומות יוצאי דופן כדי שילמדו את שיטות הלחימה שלהם ואת צורת החשיבה שלהם בקרב. ייפאן היה מורה לא פשוט, ורבים מהתלמידים פשוט עזבו את שיעוריו שכן הם לא הבינו את הפואנטה אולם לוסיאן דבק בשיעוריו של ייפאן בזמן שלו באקדמיה - הוא למד מייפאן אודות החשיבות של ניידות בקרב כנגד אויב חזק ממך משמעותית פיזית - מה שלוסיאן ידע שיכלול אנשים רבים. כמו כן, ייפאן היה האחד שפחות או יותר הכניס לראש של לוסיאן את העובדה שעדיף לו לנצל את מהירותו כדי להילחם ולא לנסות להילחם פנים אל פנים - או במילותיו של ייפאן: "בשדות הקרב של השממה יש שם מאוד פשוט לאדם כמוך שנכנס ללב הקרב - מזון שדים". לוסיאן מעולם לא הצליח לפענח מה בדיוק יצא לייפאן מלבוא ללמד - ייתכן שייפאן בא לחלוק מניסיונו בתקווה שמישהו מבין התלמידים יבחר להצטרף לאנשיו בשממות השדים, וייתכן שהוא האמין שיום יבוא והשדים יצליחו להביס את אנשיו ואז בוגרי רקנמארק יהיו מנהיגי העתיד של קווי ההגנה החדשים.
מורה שלישית שלוסיאן העריץ היתה לוהזה - לוהזה היתה מורה לקסם בארדי ושפות באוניברסיטת ארקאניקס, ואמנית בעלת שם. לוהזה היא ככל הנראה אחת המורות מהן לוסיאן למד הכי הרבה - היא זו שלימדה אותו את הכוח הקסום שיכול להיות למילים. באופן מפתיע לוהזה היתה יחסית צעירה - בשונה ממורים אחרים באקדמיה היא היתה בשנות ה30 המוקדמות, והיא התנהלה באופן פחות רשמי ממורים אחרים במוסד זה. תחום החקר של לוהזה היה לחשים שנשזרים במילים בזמן שיחה רגילה כדוגמת לחשי הצעה למיניהם והיא היתה מהראשונים שזיהו כי כוח הקסם של לוסיאן הינו למעשה וריאנט נדיר יחסית של קסם הבארדים אשר מתבסס לא על מוזיקה או ריקוד אלא על רטוריקה טהורה. היא ראתה בלוסיאן מקרה מעניין ולכן פיתחה איתו קשר אישי בשונה ממורים אחרים אשר היו קרים בהרבה. לוהזה היתה (ומבחינות מסוימות עודנה) המדריכה העיקרית של לוסיאן בתיעול כשרונותיו הקסומים. היא זו שלימדה אותו לחפש את הדרכים הנכונות לשזור כוח במילים - בין אם כוח קסום של ממש או "סתם" קסם אישי. לוהזה ולוסיאן בקשר עד היום - הם נפגשים מדי פעם (שכן תחום מחקרה של לוהזה אומר שהיא מבצעת מחקרים בשטח לעתים קרובות ולא סגורה באקדמיה) וכל פעם לוהזה בוחנת את יכולותיו הגדלות של לוסיאן ומסייעת לו להבין כיצד לפתחן הלאה. לוהזה עצמה הינה אישה הנתונה למצבי רוח משתנים מאוד בדיוק כמו המוזיקה שלה - היא יכולה להיות עליזה אולם מילה אחת לא במקום יכולה להצית זעם אימתני, וסיפור עצוב יכול להכניס אותה לדכדוך באשר לחוסר המשמעות של העולם. לוהזה עצמה לא השתתפה במלחמה והעדיפה לתעד את המתרחש בשיריה ובלחשיה - הן את החלקים הטראגיים והן את החלקים האנושיים המשמחים. מילותיה של לוהזה מושרות ברחבי האומות והיא ידועה בכך שהיא מסוגלת לכתוב שירים במגוון רחב של שפות, מה שהופך את הפופולריות שלה לחוצת גזעים ואומות.
סמל אישי של משתמש
גרגויל
הודעות: 603
הצטרף: 24 ינואר 2018, 18:12

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי גרגויל » 20 מאי 2020, 21:01

YDS
ספוילר
הצג
לפי אבא שלו, מי שבחרה את השם טרביס הייתה אימא שלו (פחות או יותר פרט המידע היחיד שניתן לטרביס על אימא שלו. לטרביס אין הרבה מזכרות פיזיות מהתקופה שלו עם משפחתו: כששני יוצאי הדופן הם השריון שלו ש"במקרה" נהרס עד למידה שאי אפשר באמת לזהות אותו כמדים, והפגיון שלו: הנשק היחיד שטרביס נושא על עצמו, פחות ככלי להגנה עצמית, ויותר כמזכרת מאותה תקופה ומההבטחה שלו לא לפגוע.
בעשרות השנים האחרונות, טרביס היה הרבה יותר אדם מאלף ואימץ את רוב המנהגים האנושיים. אם כי הוא שמר על כמה מנהגים אלפיים כאלו ואחרים: בעיקר כהרגל ולא כבחירה. הוא תמיד נקי לחלוטין, מגולח למשעי ושומר על היגיינה טובה ככל האפשר. למרות הנטייה שלו לא להזכיר את הקריירה הצבאית שלו, הוא יכול לפעמים לפלוט איזה ביטוי מוזר, אלפי או צבאי. היחס שלו לזרים, כל עוד הם פתוחים לדבר, הוא תמיד שקול, עדין והגיוני. הוא לא מפגין עוינות חיצונית כלפי שום גזע או אדם, אבל כשמדובר בגזעים עם נטייה לאגרסיביות, כמו אורקים או זדים, תשומת הלב שלו מעט גבוהה יותר למקרה שמשהו בעייתי עומד לקרות. טרביס הוא לא אדם מאוד דתי, בעיקר בגלל הנטייה של פאלאדינים וכוהנים "להפיץ את האור" עם הרבה מאוד דם בידיים. אבל כשזה נוגע לטקסים דתיים אלפים, טרביס מבצע רק אחד: יום המתים. יום שבו זוכרים את מי שחייו נפלו לטובת המשפחה. או כמו שטרביס ביצע את הטקס, כל אדם: אויב או בן ברית, שמת בגלל שהוא לא היה שם לעזור.

רק רוצה לציין, ניסיתי למצוא קצת מידע על אברון, בעיקר ביוטיוב. היות וכמעט ולא מצאתי שום דבר על מנהגים של אלפי ואלנאר, נאלצתי להמציא את הרוב. מקווה שיצא בסדר
"אל תאמינו למה שאומרים לכם, שחקני תפקידים הם לא נאורים. אנחנו הורגים אלפים על פי העובדה שהם שחורים ומאפשרים לנשים לנהל את הקהילה שלהם."
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4035
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי tkhag1 » 20 מאי 2020, 23:01

נערך
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
ג'וני
הודעות: 1845
הצטרף: 14 יוני 2016, 18:51
תשובות: 1

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי ג'וני » 21 מאי 2020, 00:35

סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
הודעות: 8647
הצטרף: 31 יולי 2011, 13:37
תשובות: 51
מיקום: סרמיאת, עולם המערכה הביתי שלי

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי Nextorl » 21 מאי 2020, 01:22

ספוילר
הצג
נראה לי שאוותר על ליורן ואשאר עם ראת'. למרות שאני אוהב יותר את המכאניקה של ליורן, ראת' מרגיש לי יותר מקורקע בעולם ויותר מעניין לשחק.

אני מדמיין שראת' לא באמת יודע למה הוא רוצה לעזור עם התקרית הזו, אבל בשבילו- מדובר בעיכוב מבורך בדרכו הביתה. לקחו לו שנתיים להגיע לכאן, הוא כבר כל כך קרוב, מישורי טאלנטה ממש במרחק פחות מיום הליכה. אבל דווקא עכשיו, הוא לא בטוח אם הוא באמת רוצה לחזור אל בני השבט שלו שממשיכים לטמון את ראשם בחול ולחיות בעבר.

מבחינת הסיבה שעזב, ראת' תמיד היה מחובר לרוחות קצת יותר מאחרים, והן המקור לקסם שלו. כשהוא היה צעיר, הוא תמיד הרגיש אי נוחות במישורים. אי נוחות שנגרמה מהרוחות, הן לא היו שמחות מהמלחמה- מכמות המתים העצומה. הן לא היו שמחות לראות את המישורים נפגעים. וראת' הרגיש את זה, גם אם לקח לו הרבה זמן לשים את האצבע על הסיבה המדויקת. ברגע שהוא יכל, הוא הצטרף לקרב על המישורים- והמשיך הלאה. אי הנוחות הזו לא גרמה לו להרגיש קרוב במיוחד לבני השבט שלו, והעשורים שהוא בילה בחברת אנשים "תרבותיים" יותר שינו אותו. הוא כבר לא מרגיש כמו "בן מחצית ממישורי טאלנטה", הוא מרגיש כמו משהו אחר- הכלאה בין "פרא טאלנטלי" לבין "בן מחצית מתורבת מקוראביר"- אבל הוא לא שוכח והוא לא יישכח את השורשים שלו.

ראת' בהחלט הזדמן במהלך חייו להרבה מקומות ודברים. פעם אחת, השועלים האפורים צוותו בקרב לפלוגה של שיפטרים. הקרב התארך מספר ימים, ובאחד הערבים- בהפסקת אש זמנית שנועדה לתת לחיילים זמן להסדיר את נשימתם ולישון שנת לילה טובה אחת- הם גילו שמדובר ביום השלישי של ת'רנדור! השיפטרים ארגנו מהר תחרויות כדי לחגוג את ברייטפסט, אבל לא היו להם מספיק אנשים בשביל תחרויות של ממש. זה למה ראת' התנדב, ובסופו של דבר- אפילו זכה בתחרות ההיאבקות בבוץ בזכות גובהו הנמוך!

מספר פעמים לאורך המלחמה, ראת' נלחם לצידו של נער אנושי. נראה שכל פעם שהם נלחמו באותו הקרב, הנער צוות לפלוגה של ראת' או לפלוגה לידו. כשהנער איבד את ידו, ראת' היה שם. כשראת' איבד מספר אצבעות מרגלו, הנער היה שם. אבל שניהם שרדו את המלחמה- כעת, הנער הזה עובד במשמר האישי של הברונית ג'יילה של שער הברזל. אולי הוא אפילו זה שביקש מראת' לבדוק את עניין הרכבת- וראת' קיבל את התירוץ לדחות את החזרה למישורים.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
yds
הודעות: 3394
הצטרף: 30 מאי 2014, 12:43
תשובות: 5
מיקום: אי שם, לפני הרבה שנים, בגלקסיה רחוקה רחוקה...

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי yds » 23 מאי 2020, 22:07

הבהרה - אני לא אגיה לכולם כל סבב תגובות, פשוט כי חבל לי לחפור ולהציק בדברים שלא קריטיים סתם כדי למלא חלל - כשיהיו לי דברים לשאול, אני אשאל

ג'וני
ספוילר
הצג
אוקיי סבבה - אני לא סגור שילדי החורף יהיו ממש קשורים לסמים...כלומר, פטריות זה כן הקטע שלהם - אבל יותר בעניין של ריקבון. אני חושב שדרואידים שקשורים לחלומות ואסקפייזם יהיו יותר מהכיוון של זמרי האזמרגד - הדרואידים הפייתיים שחיים בעמקי חורשות אלדין ומתקשרים עם ת'לאניס בריקודים וחגיגות דמויות דיוניסאה.
ילדי החורף הם קבוצה שמאמינה במוות כהמשך טבעי לחיים, מותם של כל הדברים, ריקבון וטורפים, וכו' - זה לא בלתי אפשרי שתהיה קשור אליהם דווקא, אבל יהיה מעניין לשמוע למה הם מתעסקים בסמים.

בכ"מ - כנקודה כללית - איך הקשר עם הדרואידים השפיע עליו מבחינה חיצונית ופיזית? איך הוא תופס את הדת הדרואידית, ואת שאר הכיתות האחרות?
לבסוף, לא ממש הבנתי מה הדבר השלישי שהבוסית שלו רמזה לו.
וגם, לא ציינת איך הוא הגיע לעבוד על המקרה של הרכבת.
tkhag1
ספוילר
הצג
אוקיי, אהבתי את הרקע.
כמה הערות - סימן הדרקון של ואדאליס הוא לא בצורת ציפור (או מאף צורה מוגדרת - יש לו את הצורה הייחודית שלו). בנוסף לכך
, סימני דרקון לא יכולים לעבוד כמצפן למסומני דרקון אחרים - הכי קרוב זה קווירק אופציונלי שמאשפר להם להתריע לבעל הסימן כשמישהו עם אותו סימן כמו שלו נמצא בטווח של שלושה מטרים ממנו.

בנוגע לרקע ולדמות, כמה שאלות
1. כמה זמן רייק נמצא בבית ואדאליס?
2. מה הוא הספיק ללמוד? עד כמה מהעבר שלו הוא הספיק לנטוש, ועד כמה הוא מחזיק במנהגים הישנים שלו?
3. מה ההשפעה הפרקטית של המנהגים שלו על חיי היום יום של רייק?
4. אין הרבה דרואידים שעובדים בעבור בית ואדאליס- מרבית הדרואידים הם חלק מאחת מכיתות הדרואידים של אברון - מאיזו מהקבוצות ברייס נמצא, ולמה הוא עובד בשביל בית ואדאליס?
נקסטורל
ספוילר
הצג
אוקיי, שאלה בנוגע לאנשים שהוא יצר איתם קשר -
דבר ראשון, בני השבטים שלו (טאלנטאלים אחרים בכללי גם טוב) - האם הוא פגש כמה? האם כמה מהם יצאו איתו? מה הייתה התגובה בשבט כשהוא עזב, ואילו אנשים הוא השאיר מאחוריו - אם הוא השאיר אנשים מאחוריו, מה החדשות האחרונות שהוא שמע עליהם?
דבר שני - האם שבט בורומאר, משפחת הפשע השארנית של בני המחצית, יצרה איתו קשר? אמנם הם שוכנים בברלאנד, מהעבר האחר של קאיירי, אבל עד ליום האבל הגדול, עדיין הייתה רכבת פעילה שחתכה דרך המדינה הזו, ובורומאר אוהבים לשלוח את ידיהם לכל מקום שאליהם הם יכולים להגיע

לבסוף - איך קשר חזק עם הרוחות בא לידי ביטוי בהתנהגות שלו ובחיי היום יום?
גרגויל
ספוילר
הצג
שתי הערות בנוגע לדת
1 - רוב הדתות באברון הן לא "פלדינים זוהרים בשריון נוצץ" ממליץ לעבור על אחת הוויקיות שיש על האינטרנט כדי למצוא מידע
2 - החלק העיקרי בדת הואלנאר היא שכל ילד מקבל אב קדמון, שאותו הוא אמור לחקות כמיטב יכולתו, לשאוף להגיע להישגים שלו ולהפוך לאגדה שתמשיך את שרשרת הדורות. מי האב הקדמון שטרביס קיבל, ואילו מעשים גדולים שלו ציפו מטרביס לחקות? איך טרביס התייחס למשימה הזו אז והיום?
בנוסף לכך, האם טרביס בקשר עם אלפים אחרים? מה הם חושבים עליו, ועל העזיבה שלו את המורשת והמנהגים שלהם?
דרגוניין
ספוילר
הצג
כן, הדת הזו.
בנוגע לנשק -נראה שלא ממש הבנת מה כתוב במדריך לשחקן, אז אני אסביר.
ב5, אין נזק לא קטלני/נזק זמני -אתה פשוט גורם נזק. אם אתה רוצה שהוא יהיה "לא קטלני", כשאתה עושה את המכה שמורידה אותו לאפס אתה רשאי להכריז שאתה מעלף במקום להרוג - את שאר המכות שלך תתאר מצידי בתור דגדוגים עם נוצה, הנזק נגרם בין כך ובין כך. לא צריך להמציא מכאניקה חדשה לצורךז ה - אין לי בעיה עם חיצים קהים כהסבר פלאפי, אבל אני לא הולך ליצור נשק חדש או מכאניקת נזק נפרדת.
ובנימה זו - אתה בטוח שלשחק מישהו לא-אלים במובהק זה רעיון טוב שתסתדר איתו? מניסיון, פציפסטים בקבוצות בד"כ יוצרים חיכוכים בין שחקנים - מו"ד הוא משחק של קרבות, ודמויות לא-אלימות שהייתי איתן בקבוצה בד"כ גרמו לבלגן. אני לא בא לבטל את הרעיון, אבל אני מבקש שתחשוב ברצינות האם אתה יכול לאזן משחק כזה ביחד עם זה ששאר השחקנים כן יתקפו באלימות ויהרגו, ותוכל לשחק את הדמות שלך בעניין הזה בצורה נוחה, מבלי לפגוע במשחק של שאר השחקנים האחרים
עריכה - עק טעות חישוב שלי - הדדליין הוא עוד שבוע וכמה שעות מהיום - יום ראשון בערב שאחרי שבועות
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
tkhag1
הודעות: 4035
הצטרף: 23 ינואר 2016, 18:33
תשובות: 1

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי tkhag1 » 24 מאי 2020, 04:32

ספוילר
הצג
כתבתי דמוי ציפור, אם תשים לב הסימן מזכיר מאוד בצורתו ציפור (ביחוד ההתפתחות הראשונה והאחרונה שלו)

באשר לשאלות:
1 בסביבות החצי שנה.
2 הוא הספיק ללמוד את מנהגי התרבות וכרגע הוא נחזיק בתערובת מוזרה של נימוסים ופראיות, הוא עדיין חשדן מאוד אבל הוא מנסה לנער מעצמו את ההסתכלות שכל אחד הוא טרף או טורף והחזק יכול לקחת מה שהוא רוצה.
3 ההשפעה רחבה למדי, כרגע הם די שולטים בלוח הזמנים שלו באופן מוחלט והוא לא ממש מתנגד. ברייס משמש בתור המורה/מנחה/מאלף? שלו
4
Noble Druid. Your family is one of the most
powerful in the house. You’re a druid, but you don’t hold any druidic beliefs; rather, you believe
that your mark gives you rightful dominion over
the natural world.
נלקח מהספר תחת הצעות למקצועות עבור הבית, ברייס הוא אחד מהדרואידים האילו.
החיים אינם סידרה של אכזבות או הצלחות, הם פשוט סדרה של אירועים.
משמעות ואלוהות הם קונספט אנושי שנועדו למלאה תחושת ריק פנימית.
הפחד מהמוות הוא פחד מאי ידיעה, שהוא עצמו שורש הפחד.


ארבע לפנות בוקר הוא זמן נהדר להרהר במשמעות החיים... או לקשקש בחוסר הגיון.
סמל אישי של משתמש
lonewolf
הודעות: 1060
הצטרף: 07 אפריל 2019, 16:52
מיקום: בבית או מחוץ לבית

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי lonewolf » 24 מאי 2020, 07:23

Yds
ספוילר
הצג
אז קודם כל סליחה על האיחור.
1. מה שמיוחד במקרה הזה, שזו הפעם הראשונה שהם היו בסכנת מוות ממשית, כלומר הפעם הראשונה שהם באמת יכלו למות. זה די משמעותי.
2. אני לא בטוח שהם ז וכרים אותו בכלל. הוא היה בפונדק ואז יצא ממנה.
א. ביער שליד קרנאת', והמשימה שלו הייתה לצוד איזו מפלצת שאיימה על האזור. הוא צד אותה, וקיבל את שכרו: סייף יפהפה שהוא נושא עד היום.
ב. אחרי הפגישה עם חיות הטרף, הוא וחבריו המשיכו לכיוון המישורים הטלנטים, ובאחד הכפרים אסטריו נתקל בנוכל שניסה להתגנב לעיר לפני כמה שנים. הוא ניגש אליו והתחיל לדבר איתו, למזלו הנוכל לא זיהה אותו, והתברר לאסטריו שהוא מתכנן לרצוח אחד מאנשי הכפר (הננס היה שיכור). אסטריו הזהיר את האדם הזה, והניסיון הרצח לא צלח והנוכל נכלא סבית המעצר בכפר.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
dragonian
הודעות: 6661
הצטרף: 15 ספטמבר 2005, 21:07
מיקום: שם
יצירת קשר:

טבח על האוריין אקספרס - עץ הרשמה [מו"ד 5, 0/?]

שליחה על ידי dragonian » 24 מאי 2020, 08:30

ידס
ספוילר
הצג
הוא לא אנג. במקרה שאין ברירה הוא יהרוג. לא אכפת לו מה אחרים יעשו. לפעמים אפילן התוכנית שלו תכלול לגרום למטרה שלו להיהרג על ידי מישהו אחר.
לוקשייר פשוט שלו עצמו ספציפית אין זכות להרוג, כי הוא מפלצת ונחות מכל מי שלא חליפאי באופן מהותי.
אם אחרים יהרגו פושע הוא כנראה יתן להם צ'פחה על הכתף
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
שלח תגובה