[PF] קללת הדרקון- עץ משחק- הקרב האחרון (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 31

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 פברואר 2020, 18:39

לין צ'אהיו
ספוילר
הצג
צ'אהיו דוחפת את סוס הכוכבים שלה, רוכבת קדימה והלאה לתוך שדה הקרב, לתוך הלחימה.
היא מרגישה כיצד לאוני ולליגה אין ברירה אלא לסור הצידה, לא לעמוד בדרכה. לא לתקוף אותה.
הם מרגישים את כוחה, ואין להם אלא לפנות לה דרך. לסור בפני הלב החצוי.

ואז היא ניצבת מולו. והעולם שותק.
באותו הרגע רק שניהם שם. רק הוא והיא. היא שולחת את הקללה שלה קדימה הרבה לפני שהוא בכלל ידע. ובכינתה המתמשכת על גוקה, היא המשיכה אותה. המשיכה והמשיכה עד אשר לא יכול היה עוד.
ואז באותו הרגע, הרגע שבו העולם עצר מלכת. היא נזכרת ששאלה את מנהיג הליגה בזמנו מדוע הוא מפחד מנערה.

היא אמרה זאת כדי לשבור את רוחו, כדי להקטין אותו בפני האחרים.
היום היא הולכת להסביר לו מדוע עליו לפחד ממנה.
"נשקלת, נמדדת, ונמצאת פגום" היא קוראת לו. "עשה את הדבר הנכון ואמור לאנשיך להיכנע." היא אומרת לו, והוא שומע הכל. מילה אחר מילה. "אני מציעה לך לשרת את גוקה האמיתית." היא פורצת בקול. "לנטוש את היורש חסר הכוח, ולשרת את הכוחות הנכונים." היא מיד אומרת. "אני מציעה לך לשרת אותי."

META
מהרגע שאני רואה אותו אני משתמש בעין רעה כדי לתת לו מחסר 4 להצלות. (שוב יש לו הצלה אבל אם מצליח ההשפעה עדיין עובדת), משתמש בCackle כדי להאריך את ההשפעה. וכשאני בטווח קרוב מטיל עליו הצעה. ד"ק 20 לרצון.
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 14 פברואר 2020, 00:51

חסר השם
ספוילר
הצג
"סוכני ממון, היתה לי תחושה שניפגש בשנית. אני מניח שתרצו את השוריקנים שלכם חזרה? תצאו החוצה ואני אשמח לתת לכם אותם." חסר השם אומר עם חצי חיוך. הוא מכין את להבו לפעולה, ממתין למהלך הבא של היריב
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 14 פברואר 2020, 23:31

נאגאטו:
ספוילר
הצג
עם מבט אחד פשוט, הוא מבהיר ליאקוזה שעליהם להמשיך להחזיק מעמד בלעדיו, בעוד הוא מסתער קדימה לבדו. נשקי הוואי-לינג ניתזים מהשריון שלו בעוד החרב שלו ממשיכה לבתר ולשבור גפיים ועצמות. במספר זינוקים אדירים, אשר לא נראה שהיו מושפעים כלל ממשקל השריון, נאגאטו עולה על גגות הבניינים, ומתחיל להתקדם דרכם על מנת להימנע מהאטה משמעותית מהוואי-לינג, מחפש אחר מקור ההשפעה המוזרה עליהם.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 15 פברואר 2020, 00:18

לין-צ'אהו
הצג
IN
"יצירת התופת, אני מרגיש את המבט שלך עליי" אומר האיש, אפילו הקול שלו מבולבל בראשה של צ'אהו, והיא לא מצליחה לזהות את זהותו. הוא במידה מסוימת ייצוג, של כול מה שרע בליגה הזהובה, בארגון האכזרי והחונק הזה.

"אלו רגעיך האחרונים על פני האדמה הקדושה הזו, אמליץ לך לפעול בהתאם, ולהתחנן על חייך" הוא אומר, ומוציא קשת. ירייה נורית לכיוון צ'אהו, מפלחת את האוויר במהירות ואכזריות, ופוגעת היישר בבטן שלה לפני שהיא מסוגלת להתחמק. היא מרגישה עוצמה מוזרה, קסומה, בתוך החץ הזה, שמתפשטת בה ומשתקת אותה, כמו רעל אכזרי, כמו ארסו של נחש.
חסר השם
הצג
IN
אתה רואה קבוצה של דמויות מתקרבות מרחוק, הם עומדים בצללים, כך שאתה לא רואה אותם היטב, אבל אתה יכול לראות את הרמזים לצבע אדום. ואז הם מתפצלים, מחפשים נקודת ייתרון עליך ועל הנינג'ות שלצידך, מחפשים לאגף אתכם מכול הכיוונים. התנועות שלהם מהירות, כמו ברקים, אבל עוד לא התקפיות. הם מודעים לעוצמה של שבט צל הדרקון, הם לא יזלזלו בכם כך.
נאגאטו
הצג
IN
אתה חותך דרכם, ממשיך קדימה, כאשר לפתע נזרקת עליך רשת ועוטפת אותך. אתה מרגיש את חבלי הרשת כאילו כול אחד מהם מצופה חומצה, שורף דרך העור שלך. "למה אתה עובד כנגדנו" שואל אחד מהוואי לינג "אתה בן אדם, הצטרף אלינו" אומר אחר "בואו ונשמיד את הפגע הזה על העולם, הצטרף ונחסל את כול הגזעים האחרים".
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 פברואר 2020, 19:21

לין צ'אהיו
ספוילר
הצג

היא הגבירה האפלה, מכשפת צללים, יורשת החטא.
היא בלתי מנוצחת, היא הרצון של גוקה האמיתית, היא החישכה שעורבת במקומות האפלים ביותר, מזכיר לאנשים את החטאים ואת הפחד שלהם, מזכירה להם להיות חלק מהם.
היא תוביל את צבא האוני ותחסל את הליגה הזהובה, היא תשמיד את כל מי שעומד בדרכה, כל מי שהיה חסר מחשבה מספיק בשיבל לסור הצידה, כל מי שלא מבין מספיק מה טוב בשבילו.

והסיבה שהיא לקחה את הכוח הזה היה כי היא הייתה חלשה מידי, לא יעילה, משקל עודף. סתם עוד ילדה חסרת ביטחון, שחשבה שהיא יודעת יותר טוב מכולם, כזו אשר ניסתה תמיד להיות מעל האחרים, לטעון שהיא טובה מהם, שהערכים שהיא מקדשת חשובים יותר.
והיא ראתה לאן זה הוביל אותה, לשום מקום. היא הייתה צריכה להתחנן בשביל לקבל כוח, היא הייתה צריכה להתרחק מכול מי שהיה יקר לה בשביל שאלה לא יעמדו לה בדרך.

תחילה זה היה המשפחה שלה, ברגע שהיא מצאה תירוץ לברוח, תירוץ לעזוב. היא עשתה זאת, היא עזבה את כל המחויבות שהייתה לה ופשוט עזבה, עזבה מאותה סיבה שהיא עשתה כל דבר, היא לא רצתה לעשות את מה שאמרו לה לעשות, היא תוהה האם המשפחה שלה עוד בחיים בכלל, אחותה לבטח כבר מתה מהמחלה, ה"הורים" שלה לבטח איבדו הכל. וכל זה היה בגלל שהיא החליטה לעזוב ולברוח.

בשביל יוקו, היא ידעה מה קרה לו, זה לא היה קשה להבין שכל עוד הוא נשאר בצד הלא נכון הוא ימצא את סופו בדרך הלא נכונה. היא לא יודעת איך הוא מת, אבל היא יודעת שהוא מת, היא תההתה לעומק האם הייתה שם במחשבות האחרונות שלו, כאשר הוא הקריב הכל בשביל להיות איתה, והיא בתורה דחתה אותו, רק כי סירבה להאמין באידאל שלו, ורק כי סירבה להציע לו לעבור לצד הנכון.

והחברים שלה. ברגע שיכולה הייתה לעזוב אותם היא עשתה זאת, כל פגישה מקרית עם אחד מהם נועדה להתסיים מהר, היא אמרה לעצמה שזה כדי להוכיח שהיא יכולה להסתדר לבד, אבל בפועל. זה היה כי היא לא רצתה לשתף אותם עם אור הזרקורים, היא רצתה לעשות משהו, ונמאס לה שאנשים אחרים עושים את העבודה, נמאס לה לעמוד מהצד ולתת לאחרים לפלס את הדרך. אז היא חיפשה דרך לבד.

וזה הוביל אותה לחשיכה העמוקה ביותר, למקמות בהם כף רגלה לא הייתה צריכה לדרוך, ונתן לה בדיוק מה שהיא רצתה, לעשות משהו לבד, לפעול בעצמה, ולקבל את הכוח לשנות. לעשות משהו. כל מה שהיא הייתה צריכה לשלם- היה הכל, נשמתה, הטוהר שלה. היא נתנה לפרפר הלבן להישרף, ובמקמו עלה הפרפר השחור. יצור שהיה מוכן לשחוט את אנשי גוקה כדי לשחוט את אנשי הליגה.
יצור שהיה מוכן שהעיר תישרף כדי להראות כמה הוא צודק.

ולאן זה הוביל אותה? לעמוד כאן, הר גופות מאחרויה, הר גופות מלפניה. כל פעולה וצעד שעשתה גרם למוות של חפים מפשע, של אנשים שהגנו על ביתם מפני אויב שהם לא יכלו להתמודד מולו, רק בשביל שהיא תוביל צבא אויב אחר לחסל אותם.
זה מצחיק, מלאך מרומים נתגלתה בפניה ונצמדה אליה. ובמקום לקבל אותה ולמצוא בעזרתה את היכולת לעשות את הדבר הנוכן, היא דחתה אותה. ורק בשביל לשתות מבקבוק החטא ההוא. שהחטים אותה.

ואז השנאה שלה גרמה לה לעשות את הטעות הזו, להסתער בחוסר מחשבה לעבר מישהו שהיא לא ידעה מיהו, לשתות את הזעם שהדמות שלו העניקה לה כאילו הייתה הסאקה האפל ששתה לילה קודם. אם היא תסתכל לאחור היא תראה את שובל המתים שהשאירה, את האוני הורגים בני אדם - ולא לשם ההגנה על העיר. אלא לשם השעשוע של אותו שחור משחור שהחטיא אותה.

היא עוצמת את עייניה, מרגישה את הארס רץ בגופה, היא מרגישה אותו בדמה, היא מרגישה אותו בכוחה. נוגס בה בקצב שגם הלחש החזק ביותר שלה לא ירפא, היא יודעת שהיא תיפול בעוד רגע, ואיתה האוני יעבדו שליטה. הקרב הזה לא יגמר לטובת אף צד, לא הליגה ולא היורש יזכו בעיר. רק האוני יזכו להגדיל את תאוות הדם האין סופית שלהם, ולהרוג עוד ועוד בשביל האופל.
והיא הובילה אותם.

סבסטיאן היה צוחק עליה, הוא משתמש במילים החדות שלו כדי לנווט אותה להודות בכך שהיא טיפשה, הוא היה שואל אותה מה המטרה שלה וכיצד היא מנסה להגשים אותה. ואז הוא היה שואל "האם לוהביל צבא שדים אפלים בלב העיר הגדולה בטיאן-שיה יעזור לך להביא צדק לעולם ולהגן על החפים מפשע?"
והיא הייתה עונה שלא.

היא רוצה ליפול, מזמזמת בראשה שיר, אחד מהאחרונים של סבסטיאן, הוא מעולם לא אמר לה מאיפה למד אותו. או על מי הוא מדובר, הוא רק אמר שהוא נכון.

אני שוב כאן, בכל מקום ובכל זמן
נסתרת מהעולם, במעשי.
אותו סיפור, אותה איבה לגדל, אותו אויב לחסל.
מה ההבדל?

ימן ושמאל נעה מטוטלת הדם, גורלות היא חורצת
כי תם עידן בני האדם, עת מלחמה כאן פורצת
מרחוק הזאב קורא, "קומי אורי ציידת" כי בא אורך זוהי שעתך
עת מלחמה כאן פורצת

רוחות המלחמה, גודעות כל סיכוי לתקווה
עוצמה אפלה
מאבדת שליטה
רוחות מלחמה, גודעות כל תקווה לתחושה
עם שחר נכריז מתקפה.

הייתי כאן,
הצלתי אלף ממלכות, חיסלתי אלף מפלצות.
במו ידי
ריקוד משחית, מיום אתמול לחזור, לשוב רק לאחור
ממעשי.

ימן ושמאל נעה מטוטלת הדם, גורלות היא חורצת
כי תם עידן בני האדם, עת מלחמה כאן פורצת
"האר את הזאב בזעקה רמה" כך קבעה הציידת
זוהי שעתו שוב לצאת לקרב, עת מלחמה כאן פורצת

עוצמה אפלה
מאבדת שליטה
עם שחר נכריז מתקפה.

סיפור אגדה, מספר על תקופה
ובה קללה נוראה, תפיל גיבורה
ובשעת המלחמה, תשוב לה תקווה חדשה.
בקור האור.
.
עוצמה אפלה
מאבדת שליטה
עם שחר נכריז מתקפה.

ימין ושמאל נעה מטוטלת הזמן, גורלות היא חורצת
כי אדנה את כולם הוא דן, עת מלחמה כאן פורצת
ימין ושמאל נעה מטוטלת הזמן, גורלות היא חורצת
כי אדנה את כולם כבר דן, עת מלחמה כאן פורצת

באי צ'אהיו
ספוילר
הצג

הוא מנגן, ידו נעה על הכינור כמעשה אומן. "זה השיר שלך" הוא אומר לה תוך כדי.
"הוא נועד להזכיר לך משהו" הוא מייד מוסיף. "אני לא יודע מה. אבל אני יודע שהוא שלך."

קשה, היא הדרך, בשביל המתפצל
קללת, האלמוות מסתתרת בתוך הצל
והשחור, הוא מדריך בחשיכת ימים
כשהלב, מתפלל, לאורות המרומים

לב חצוי
מצאי לך דרך
כבוד בזוי
זה חובתך
לב חצוי
מצאי כבר דרך
עמוק בתוך עצמך

מסביב להר של שחור
האש תמשיך לבעור
מתוך תחכי החושך
יעוף פרפר צחור

רעם, הצלמוות, מכה בשמשות
כנפי, הפרפר, בקור נשברות
והכאב, הוא קשה וכבד מנשוא
של אלו אשר נלחמים תקווה למצוא

לב חצוי
מצאי לך דרך
כבוד בזוי
זה חובתך
לב חצוי
מצאי לך דרך
עמוק בתוך עצמך

פרפר צחור
צל שחור

מסביב להר של שחור
האש תמשיך לבעור
מתוך תחכי החושך
יקום מושיע האור

לב חצוי
מצאי כבר דרך
כבוד בזוי
זה חובתך
לב חצוי
מצאי לך דרך
עמוק בתוך עצמך

לב חצוי
מצאי לך דרך
כבוד בזוי
זה חובתך
לב חצוי
מצאי לך דרך
עמוק בתוך עצמך

והיא פוקחת את עיינה באחת, מריגשה את הארס מאכל בגופה, עובר בתוך דמה, נע אחרי כל רסיס קסם אפל שדמה השחור ספג, מאכל אותו, משמיד אותו. לו הייתה אחת האוני היא הייתה נמוגה לאבק באותו הרגע.
אבל היא לא.
היא אמרה שלא תיתן לאף אחד לקבוע מה היא.
היא אמרה שהיא לא תיתן לקסם שלה לבלוע אותה.
היא תילחם למען העיר.
היא תילחם למען מי שלא יכול להילחם בשביל עצמו.
שילכו לעזזאל האוני.
שתלך לעזזאל גוקה האמיתית.

היא לא מגינה על האוני. והיא לא מגינה על אלף הפיתויים של העיר.
היא מגינה על האנשים שלה.
ליגה זהבוה, יאקוזה, עיר תחתית, העשירים והעניים, הזרים ואלה שנולדו בה.
עוד לא מאוחר להתעורר.

וכשהיא רואה את זה שעומד מולה, האחד שקרא לה לפני רגע בודד יצור גהנום. היא לא יכולה אלא להודות לו. "הייתי צריכה את זה" היא אומרת ושבורת את החץ לפני שהיא תולשת אותו מבשרה. "אני באמת הייתי צריכה את זריקת ההתערורות הזו." היא מייד אומרת, ומפנה לו את הגב, שיערה הלבן והצחור מפריד בינהם לרגע. בעוד היא בוחנת את צבא האוני. "עוד לא מאוחר." היא אומרת לו, "אפשר עוד להציל את גוקה." היא מייד מוסיפה. "את האנשים של גוקה." היא מתקנת. ופונה אליו בחזרה, צחורה כפרפר הלבן שהיא תמיד הייתה. "אנחנו יכולים לעשות את זה." היא מושיטה לו את היד. "ביחד.".
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 16 פברואר 2020, 08:32

חסר השם
ספוילר
הצג
"אל תתנו להם את היתרון. מרדף אחריהם רק יסבך אותנו - מניסיון העבר שלי איתם הם מהירים ובעלי כוחות משונים. מי שיכול להתעטף בצללים כאן ועכשיו - שיעשה זאת וינסה למצוא הזדמנות לתקוף חזרה. אני עולה לאוויר להעיף מבט משם." חסר השם אומר ומרכז את הצ'י שלו. גופו מתכווץ ומשתנה, מצמיח נוצות ומקור עד שבמקומו עומד עיט אשר נוסק לאוויר ומתבונן בנעשה מלמעלה.
Meta
מנצל צ'י כדי לשנות צורה כBeast Shape 1 ועולה לאוויר.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 פברואר 2020, 15:00

לין צ'אהו/באי צ'אהו
הצג
IN
שני כוחות, נלחמים בתוך גופה של הילדה המכשפה. אחד שייך לאפלה, לחשכה, ל'גוקה האמתית' שנמצאת בצללים. השני, שייך לכוחות היום, שייך אל הילדה שרצתה להציל את העולם, המורה שלה סבסטיאן, הרצון שלה לא להיכבל. חטא כנגד תשועה. צ'אהו מרגישה את הגוף שלה נלחם בעצמו, היא מרגישה את הנפש שלה רוצה להישבר לשניים. והיא בוערת, עולה מעלה. מתוך הכוחות שלה, שתי כנפיים בוערות, השייכות לפרפר, נראות משני הכיוונים שלה, כנף אחת שחורה כמו הלילה, כנף שנייה לבנה וצחורה. האוני עסוקים מידי במלחמה בשביל לראות זאת, כך גם הליגה, אבל היריב שלך עומד מולך, לא בטוח מה לעשות, לא בטוח אם תצליחי להתנגד לכוח. הוא מותח פעם נוספת את הקשת, לירייה שהפעם מטרתה היא לחסל את צ'אהו, להינעץ בלב שלה.

זהו חץ שנועד ללין-צ'אהו.
אך לא לבאי-צ'אהו.

ואיזה צד של הבערה שבליבה של צ'אהו ינצח? האם זוהי האפלה, או האור? היא שומעת ממש את צחוקה של אונמיוזה באחורי ראשה, הדאמיו ששלחה את צבאה אל עבר גוקה ברשעות שלא תשווה לה. היא שומעת את שירו של סבסטיאן, והיא מרגישה שראשה עומד להתנפץ מהניגוד הנורא.
חסר השם
הצג
IN
אתה עולה אל האוויר, וטס בין המבנים. הם לא רבים, יש כאן מעט מעל תריסר, אבל הם עוצמתיים- והם מייצגים רק חלק קטן מכוח גדול יותר. ועם זאת, אתה מזהה כמה נקודות שהם חושפים את עצמם. הם רודפים אחרי האנשים שלך, במשחק ארוך של חתול ועכבר. אתה יכול להורות לאנשים שלך לתקוף אותם ולנצל את היתרון מיד, או למשוך אותו, להתנקש בהם אחד אחרי השני.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 פברואר 2020, 15:20

לין צ'אהו/באי צ'אהו
ספוילר
הצג

אין אור ואין חושך.
יש רק קסם
אני אלחם בשביל לשמור על האיזון
האיזון שנותן לי את הכוח להילחם
אין טוב ללא רוע, אבל אסור לתת לרוע לזרוח
זו לא תאבה, אלא רגש
שלווה, ועדיין שלום
כאוס, אבל בתוכו סדר
אני הלפיד בתוך הלילה, משיגחה על האיזון
אני האור שבתוך החושך, מאירה להם את הדרך
אני שומרת הלבה, החיילת של המאזניים
אני שומרת על האיזון.

"אני מכשפה" היא צועקת. מסרבת לקבל צד אחד מבלי הצד השני, מסרבת להיות הפרפר הלבן או הפרפר השחור. מסרבת לבחור. ובתוך כך בוחרת באפשרות הנכונה ביותר.
"כאשר את עומדת בפני 2 סיטואציות בלי ניתנות לבחירה. תמיד תבחרי בשלישית." הוא אמר לה.
והיא עושה את זה.
מסרבת לבחור, מסרבת להיכנע. מסרבת לתת לצד אחד להכתיב את דרכה.
היא תכתיב את הדרך שלה.
היא לא לין, ולא באי.
היא יורשת החטא, אבל גם הפרפר הצחור.
בכנף שחורה ובכנף לבנה היא דורשת שלום וסדר.
ביד אחת היא מחזיקה את האוני וביד השנייה את אנשי גוקה.
ובליבה היא מאחדת אותם.
היא האלפא והאומגה.
היא צ'אהיו
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 55

שליחה על ידי Nextorl » 16 פברואר 2020, 15:29

שינה
הצג
"תהיו מוכנים." שינה אומרת לחיילים שלצידה, "ייתכן שהאויב מעלינו." היא מוציאה מספר מבחנות מהכיס שלה, מחלקת אותן בין החיילים ומסמלת להם לשתות את הנוזל שבתוכן לפני שהם יוצאים אל הרחוב, מוכנים לרע מכל.
META
מחלק לכולם heightened awareness
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 16 פברואר 2020, 17:51

אשיגה
ספוילר
הצג
"היו מוכנים לזוז ברגע שהרונות יפלו" אשיגה אומר בקול נמוך לאנשים שסביבו ומתחיל לפסוע לכיוון ראשיד.
הוא הולך לאיטו ונעצר במרחק מכובד ממנו, עם חץ מתוח ומכוון הישר לעברו.
"אתה מוזמן לנסות לבדוק זאת, אבל אתה תצטרך להרוויח זאת."
ברגע שהוא מסיים את דבריו, יד שלדית בוערת פורצת מהקרקע ותופסת את רגלו של ראשיד, ואז השלד השלם, לבוש בשאריות של שריון עתיק ועטוף בלהבות לבנות מתנפל מהקרקע עליו.

OUT
אשיגה הולך עד מקום שהוא חושב שראשיד לא יגיע אליו לפני שהוא יספיק לעוף. (כלומר תנועה כפולה של דמוי אנוש ממוצע) ומשתמש בזמן ההליכה כדי להשתמש בMind Over Gravity על עצמו (מעניק מהירות תעופה 60 פיט) ואם יש לו זמן הוא גם ייתן לנשק שלו תוסף bane כנגד דמוי אנוש ורועם.
אשיגה משתמש בNecromantic Servant כדי לזמן שלד עם התבנית "בוער"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
padron

שליחה על ידי padron » 16 פברואר 2020, 20:13

חסר השם
ספוילר
הצג
חסר השם נוחת במקום גבוה, מחפש את אחד מאנשיו. לאחר שהוא מזהה מישהו שיוכל לקבל את ההוראות, הוא מגיע לידו ומשנה צורה לעצמו. "הם מנסים לצוד אותנו. אבל הציידים יהפכו לניצודים. מישכו אותם למארבים מתוכננים, והתנקשו בהם בזה אחר זה - יש נקודות תורפה, אולם עדיף לנצל אותן באופן חכם." הוא אומר ללוחם שלו, סומך עליו שיעביר את ההוראה הלאה.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 18 פברואר 2020, 13:31

נאגאטו:
ספוילר
הצג
הוא החזיק מעמד, השריון שלו כיסה את כל הגוף שלו והגן עליו מרוב החומצה, אך החומציות שלה עדיין שרפה את עורו. הוא שם את ידו על הקטאנה השנייה שלו, ובתנועת שליפה חתך פתח דרך הרשת, מסיר אותה מעצמו, מסתער אל עבר התוקפים.
"אתה בן-אנוש, אבל אני הסיוט הנוראי ביותר שלכם."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 19 פברואר 2020, 00:55

צ'אהו
הצג
IN
הוא מסתכל, לרגע מהסס, ואז החץ נורה. זהו הגורל של אלו שלא בוחרים צד, של אלו שמתנגדים לשני הכיוונים. בסוף שני הכיוונים באים כנגדם, מתגדים להם, לא מקבלים אותם. עוד חץ מכוון נורה לעבר צ'אהו, איש הליגה הזהובה עשה את בחירתו- זהו קרב עד הסוף המר. תהיה צ'אהו טהורה או אפלה.
שינה
הצג
IN
אתם מתחילים להסתובב, כאשר לפתע אתם שומעים קול. אתם מצפים לראות את האנשים של ליידי נאי יאן-פיי, אך מבין המסדרונות של המקום הקטן מופיעים גלמים מארד. הם מתקרבים אליכם- והמבט שלהם מוכן לקרב. הם בבירור מערכת ההגנה של המקום הזה.
אשיגה
הצג
IN
ראשיד מניף את חרבו, חותך דרך השלד ומעיף אותו ממנו, והנשק שלו- כאילו מתאים את עצמו אל האויב-מפיץ לפתע הילה של כפור, מכבה את הלהבות. השלד מועף ומתרחק, אבל מתאושש, מוכן להסתער על ראשיד מחדש. "כמה מתאים לאגודה, אפילו הכוחות שלך נראים כאילו הם יצאו מספר מאובק" אומר ראשיד "חבל רק שאתה לא יודע באמת כיצד לנצל את הכוחות האלו, כיצד לגרום להם לזהור. אתה משאיר אותם בצורה העלובה היחידה שהראש הצר שלך יכול לחשוב עליה" הוא אומר, מסתובב אליך. הוא נראה כאילו הוא מחכה שתירה את החץ, מאתגר אותך כמעט.
חסר-השם
הצג
IN
האיש מהנהן במהירות, מקבל את ההוראות בשפה הדרקונית, שבה אתם מנוסים ומדברים ביותר קלות מכול שבט נינג'ות אחר. זהו כמעט נשק בפני עצמו, המשמש אתכם במיוחד ברגעים כמו אלו.
אתם מזנקים מגג אל גג, מנצלים את נקודות התורפה. אבל מהר מאוד מאמיני ממון לומדים, מזהים את הפגמים שלהם ומתקנים אותם. יריבים חלשים יכולים להיות משותקים בידי מהלך אחד החלטי, אך יריבים מהסוג הזה דורשים מאמץ רב יותר.
נאגאטו
הצג
IN
אתה מסתער על אחד, והאחרים מתנפלים עליך. האנשים הללו מאומנים יותר, ואתה רואה שאין שום כבוד בדרך בה הם נלחמים. הם מכוונים לנקודות תורפה שרוב הלוחמים נמנעים מהם מעניין של דרך לחימה מכובדת, אבל שום דבר לא עוצר אותם. הטקטיקות שלהם נועדו על מנת למצוא את הנקודה שתשתק אותך מידית, ולמרות שלא תודה בכך- אתה לא רגיל להיות מותקף על ידי לוחמים... אפילו לא לוחמים, בריונים שכאלו. אתה צריך להתאים את הטקטיקות שלך אליהם.
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 22 פברואר 2020, 23:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 פברואר 2020, 18:39

צ'אהו
ספוילר
הצג
צ'אהיו מסרבת.
היא מסרבת לתת לאחרים לקבוע עוד את גורלה
היא מסברת לתת למונחים כמו אור וחושך לקבוע מי היא.
היא מסברת לבחור בין שחור ללבן.
זה עולם אפור.

ובעולם הזה, היא חייבת לפעול, כל רצונה שהאחרים יראו את זה, שהליגה תבין מי האויב האמיתי, שאנשי העיר יגנו עליה. שהאוני יתפזרו.
אבל הוא מסרב לראות. הוא מסרב להבין.
היא לא רוצה להרע לו, היא לא רוצה עוד הרגע.
היא רק נוטעת בו מחשבה פשוטה אחת.
"הקרב הזה יכול להיגמר כשכולם מנצחים."

META
Sow Thought. רצון בד"ק 18.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 20 פברואר 2020, 13:49

צ'אהו
הצג
IN
הוא מחווה את עיניו על האדמה מכוסת הדם, על גוויות החיילים המרוסקות והמבותרות על גבי האדמה של רובע הזרים, על בני התמותה שנקלעו לדרכיהם של האוני וזהו הפך ליומם האחרון על פני האדמה הזו. גוקה ראתה היום זוועות וכאב, והיא אינה מונכנה לשלום. הליגה הזהובה לא מוכנה לכרוע ברך בפני זו שהביאה אליהם את הכאוס וההרס.
ניצחון! ועוד ניצחון!
שלח תגובה