הושלם שדרוג תחזוקה לפורום
שדרגנו את הפורום לגרסה עדכנית של PHPBB. אם אתם נתקלים בבעיות, זה המקום לדווח: שדרוג תחזוקה לפורום - ספטמבר 2019
בנוסף אנו שוקלים בטווח הארוך יותר לשדרג את מערכת הפורומים למערכת מודרנית יותר ונשמח לשמוע את דעתכם. זה הנושא בו אנחנו מציגים אפשרויות שונות: אז EnWorld עדכנו את האתר שלהם

ההתפרקות - עץ משחק [חופשיטה] (4/4) *פעיל*

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 28 נובמבר 2019, 07:31

קנטינר -
ספוילר
הצג
"נכון. לא חשבתי על זה. נצטרך לשלוח מישהו לבדוק את זה." בסוף הדיון קנטינר שולח 3 חיילים שלו לטירה של הלורד, ומורה להם לסרוק את השטח.
.The lone wolf hunts alone
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 28 נובמבר 2019, 07:35

קונראד
ספוילר
הצג
''מי אתה ואיך נכנסת ללא ידיעתי לתחומי קן העיטים?'', קונראד שואל בתקיפות. השומרים סביב שמים לב ומתגודדים סביב בן המחצית.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 03 דצמבר 2019, 11:57

קנטינר
ספוילר
הצג
"בכל מקרה, אז אנחנו ממשיכים עם תוכנית העלייה על החומות? אין לנו הרבה זמן להתכונן, ויכול להיות שבכלל כדאי לנו להציע לטירה להיכנע ללא קרב, אחרי שרוב החיילים נהרגו או ברחו בעקבות הקרב שלך עם הלורד".
קונראד
ספוילר
הצג
"אני שליח. שמי אינו חשוב, רק המטרה שלשמה באתי חשובה. ההרעלה בוצעה, ובאתי כדי לברר האם אתה מעוניין בקידום היחסים שלנו לרמה הבאה" אומר בן המחצית בשלווה.
.It's time for the jedi,to end
nautti

שליחה על ידי nautti » 03 דצמבר 2019, 13:42

ברנור
ספוילר
הצג

ליתר המשפחות בדוכסות יש אדמות ואנשים שחיים על האדמות האלה שהם יכולים לנצל. לעומתם, לי יש רק כסף, חיילים אני אצטרך למצוא במקום אחר.

"ארווין" הוא קורא, "יש לי צורך בשכירי חרב. והרבה. אנחנו מפליגים לאיי דוברין. תארגן את כל ההכנות. נצא בהקדם"
אתה חושב שאתה יכול לאיים עלי? עלי?! אני שחקן בפונדק, חיסול דרקונים זה לא המקצוע שלי, זו דרך להעביר את הזמן
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 03 דצמבר 2019, 15:32

קנטינר -
ספוילר
הצג
"אתה כנראה צודק, אבל לא כדטי להסתכן בזה. נחכה לסיירים ששלחתי ונחליט."
סמל אישי של משתמש
המגדל הבודד
מיקום: (*קול של חרב אור נדלקת קרוב אליך*) אני חושב שאתה יודע איפה אני

שליחה על ידי המגדל הבודד » 03 דצמבר 2019, 21:42

קנטינר
ספוילר
הצג
META
התגנבות סיירים - 12
גילוי אויב - 2
IN
הקצינים מהנהנים ויוצאים מהאוהל.
הסיירים חוזרים בסוף היום, ונראה שהם לא התגלו - הם רכבו חזרה די בנינוחות ולא היו עליהם סימני קרב.
אחד מהם, שולייה בשם ז'ארמין, מגיע אל קנטינר כדי למסור דיווח.
"אדוני המפקד, גילינו כי בטירת האויב יש שער אחורי קטן דרכו ניתן להיכנס. אמנם פרשים לא יכולים לעבור שם, אבל אבירים רגליים יוכלו. בנוסף, כמות החיילים על החומות זעומה, והם לא נראים מאורגנים כלל וכלל - מדיהם מלוכלכים ומרושלים, הם הולכים בצעדים כבדים ונראה כי כמות הקשתים שלהם קטנה יחסית, אולי עשרים קשתים בטירה".
ברנור
ספוילר
הצג
"אדוני? תצטרך הון רב בשביל לארגן זאת. כמה כסף אתה רוצה להעביר לאיים? יכול להיות שנצטרך לשכור ספינה שלמה רק בשבילנו" אומר ארווין.
.It's time for the jedi,to end
סמל אישי של משתמש
lonewolf

שליחה על ידי lonewolf » 04 דצמבר 2019, 18:07

קנטינר-
ספוילר
הצג
קנטינר מהנהן וטופח על שכמו של החייל. "עבודה טובה." הוא ממשיך הלאה, קורא לסגן שלו, ואומר לו "תכנס את החיילים. מחר אנחנו יוצאים לקרב. הסתערות ישירה של 150 חיילים על החזית, והשאר יתקפו מאחור, כדי למחוץ את הטירה ולהשמיד כל התנגדות."
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 11 דצמבר 2019, 21:06

קונראד
ספוילר
הצג
״בהחלט כן״, קונראד מחליט להתעלם מכך שהשליח לא פנה אליו בתור ״אדוני הלורד״. ״כבר שסגרתי את העסקה עם המעסיק שלך. ותמורת תשלום קטן בנוסף, אני רוצה לקבל דיווח על התוצאות של העסקה״.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
שלח תגובה