עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5) [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 24

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 מאי 2019, 14:54

צ'אהיו מקפלת את הנבל שלה, "צ'אהיו," היא עונה תוך כדי, לא מוסיפה בכוונת תחחילה את המילה "גברתי".
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 15 מאי 2019, 15:17

"אני אשמח לשיעור נגינה ממך, זו הייתה הופעה מדהימה, מתחרה בטובי הזמרים ששמעתי, למרות שלא בגדולים מכולם. אני רוצה לפגוש אותך, וללמוד ממך" אומרת הקיטסונה הנלהבת בניסיון די עלוב לבקש בכבוד שתהיי המנטורית שלה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 מאי 2019, 15:19

"אני מצטרעת" מודה צ'אהיו, "אבל השמועה אומרת שלא בריא להיות בסביבתי הקרוב." היא מוסיפה, "אני לא יכולה לקחת אחריות על הסכנה שתבוא לך."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 15 מאי 2019, 15:57

"סכנה? הסוג שלי לא מפחד מסכנות, ואת לא צריכה לפחד גם כן. מתי יש לך זמן פנוי? מחר עם הזריחה?" היא שואלת בחיוך, וצ'אהו מרגישה רגועה יותר לצידה. סוג של תחושה פנימית וחמימה שהיא לא אחת מהאויבים שלה, אלא באמת אדם טוב.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 15 מאי 2019, 21:02

צ'או-צ'ן
ספוילרהצג
ברגע בו הוא מתעורר, צ'או-צ'ן מחייך חיוך קטן - הזדמנות לעשות קצת רושם על ארקאנה ומי יודע? אולי צ'אנס לעשות למצוא משהו בשביל הדאימו. הוא משנה צורה לצל, מסווה את להבו בתור עט אותו הוא מסתיר בבגדיו ויוצא מהחלון אל עבר החלון של נאגאטו.
צ'או-צ'ן מחייך חיוך רחב למשמע המוזיקה ומצחקק למשמע דברי הקיטסונה. הוא ניגש אליה ואל צ'אהיו בזרועות פתוחות. "צ'אהיו יקירתי, כל גוקה בסכנה כרגע. מהניסיון שלי, קיטסונה יכולים להתברר כמועילים מאוד בטווח הארוך - רבים מזלזלים בהם אולם הם מאוד טובים בתחומים מסויימים. בעיקר אלה שמכירים את גוקה - מי יודע מה תוכלי את ללמוד ממנה בתחומים שלא קשורים למוזיקה?" הוא אומר לה בחיוך
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 16 מאי 2019, 10:26

"אם כך," עונה צ'איהו. "הגיעי הנה עם הזריחה." היא פוקדת. "ותהיהי זהירה"
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 16 מאי 2019, 22:16

זה משנה דברים.

אשיגה מתעלם לחלוטין ממה שקורה בפונדק מאותו רגע והלאה. נראה שהוא קורא את אותו עמוד בספר ישן שבידו, ולאחר כל קריאה כותב במהירות בספרו האחר.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 מאי 2019, 11:11

נאגאטו וצ'או צ'ןהצג
IN
אתם נפגשים כאשר צ'או צ'ן יוצא מהחלון של נאגאטו. נראה שהוא קיבל את ההודעה ראשון, בעקבות הדרך השונה בה הראש של שניכם עובד.
"קיטסונה?! א..." היא אומרת, רוצה להגיב על הדבר בכעס מפתיע, ונראה שההתנהגות שלה שונה מאוד מזו של הקיטסונה הממוצעת. היא פתאום קולטת כי צ'אהו הסכימה, ומחייכת "אז מחר עם הזריחה!" היא אומרת בפשטות, מסתלקת משם באותה המסתוריות שבה היא הופיעה.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 18 מאי 2019, 12:45

ריוסקה:
ספוילרהצג
נאגאטו קם ממקומו ומחזיר את החרב שניקה לנדנה, ויוצא מחדרו, יוצא לחפש את צ'או-צ'ו מיד ללא עיכובים נוספים, ואינו טורח לענות לארקאנה. היא תודיע לו היכן לפגוש אותה, או שאולי היא צופה בהם ברגע זה.
נאגאטו וצ'או-צ'ן:
ספוילרהצג
נראה שנאגאטו חיכה לבואו של הצל, כיוון שהוא כבר לבוש בשריון הסמוראי שלו עם שתי הקטאנות שלו חגורות. הוא מהנהן לעברו, מביע את הבנתו לגבי הסיטואציה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 18 מאי 2019, 18:03

נאגאטו וצ'או-צ'ןהצג
IN
היא ביקשה גם את החברים שלכם, אבל כבר שאתם רואים זה את זה אתם יכולים להרגיש את המיקום. בחלק אחר של העיר, ייקח לכם זמן מה להגיע עד לשם, אבל שניכם יכולים להרגיש את המיקום.
ניצחון! ועוד ניצחון!
padron

שליחה על ידי padron » 18 מאי 2019, 22:35

נאגאטו וצ'או-צ'ן
ספוילרהצג
"לבדנו או עם בני ברית?" הצל שואל בפשטות.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 46

שליחה על ידי Nextorl » 18 מאי 2019, 22:48

שינה
ספוילרהצג
לאחר שהיא קמה, שינה ניגשת לעבודה. בבוקר האתמול היא כמעט וסיימה לפצח את המסמכים שפקיד הבנק הביא לה.
META
ידע אצולה- 19+11= 30.
13 נזק.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
padron

שליחה על ידי padron » 19 מאי 2019, 12:55

"אני חושב שאני הולך לראות לאן היא הולכת." צ'או-צ'ן ממלמל לצ'אהיו בשקט. הוא יוצא במהירות מהחדר, משנה תוך כדי צורה ומנסה לעקוב אחריה.
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 20 מאי 2019, 17:20

שינההצג
IN
לא נותר לשינה הרבה לגלות במסמכים. היא מצאה בפעם הקודמת את ארבעת החתימות, אותם היא משייכת לשמות שהיא מצאה בבניין הנטוש. אך עם זאת, אך לאחר עוד מספר שעות בהן היא יושבת, היא מגלה את הפרטים האחרונים.

בעמוד חצי ריק ולא ראוי במיוחד לציון, שינה מוצאת משהו קטן. היא מזהה שם את החתימה של בנקאי אחר, שלא היה חתום עד כה על המסמכים. בנק דרך הקיסר דאג לשמור סוג של מעקב אחרי כול עדכון במסמכים, כולל אפילו קריאה מחדש בהם מבלי לעשות בהם שינוי. שינה מאמינה שבעותקים שנמצאים כעת בבנק, גם שמה רשום כעת. אבל הקיום של השם הזה מוזר, שכן לפי חוזה הסודיות שהיא מצאה מקודם אף בנקאי לא אמור היה לקבל גישה מעין זאת אל המסמכים.

השם הוא אחד שהיא לא מזהה, אך היא תוכל בקלות להשיג דרך הבנק את כול המידע על אותו האיש.
IN
צ'או-צ'ן מתחיל לעקוב אחריה בעודה יוצאת דרך הקהל. בצורה מוזרה, הוא מאבד אותה ממש מהר, לא מצליח לזהות לאן היא פנתה ממש ברחוב השני, לא משנה כמה הוא מחפש.

בינתיים, צ'אהו מוצאת את השלל מההופעה שלה, שהוא יחסית גדול להופעה בפונדק לא ידוע. 14 מ"ז ו-4 מטבעות כסף.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 23 מאי 2019, 15:54

נאגאטו וצ'או-צ'ן:
ספוילרהצג
"אעשה כפי שארקאנה ביקשה. אם היא חושבת שאיננו מסוגלים לנצח לבדנו, נביא את האחרים."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
שלח תגובה