הרישום למנחים לדרקוניקון 2019 נפתח!
אוהבים להנחות? רוצים לנסות הרפתקאות חדשות או להריץ שיטה מיוחדת? הצטרפו למנחים האלופים של דרקוניקון, בין אם אתם ותיקים או שזו פעם ראשונה שתנחו בכנס - יש לנו גם הרפתקאות מוכנות. פרטים ותשובות לשאלות בנושא דרקוניקון 2019, 29-30 לאוגוסט, נפתח הרישום למנחים :)

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [פעיל]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 27 פברואר 2019, 16:56

"רגנארוק, שכח ממנו, תקוף את השני!!" פרדאן צועק ויורה זוג חיצים שני אל עבר שד הקשת השני, משאיר את הראשון להתבוסס בדמו המטאפורי.
רגנארוק מבצע זינוק אחורי, בועט בסנטרו של השד שמולו, דוחף את עצמו הרחק ממנו בעודו מזנק לנשוך את השד השני, מיד אחרי שחיציו של פרדאן מסמנים את מטרתו.

META
פעולה רגילה: התקפה כפולה נגד שד קשת 2. 12+7+2+4+1 = 26 נגד דרג"ש. 15+4+4 = 23 נזק בפגיעה.
התקפה שנייה: 16+7+2+4+1 = 30 נגד דרג"ש. 16+4+4 = 24 נזק בפגיעה.
פעולת תנועה של רגנארוק: בדיקת Disengage מהשד הראשון. 12, הצלחה, ותנועה לטווח קפא"פ עם שד קשת 2.
פעולה רגילה של רגנארוק: התקפת קפא"פ נגד שד קשת 2. 14+7+2+1 = 24 נגד דרג"ש. 7 נזק בפגיעה.
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 28 פברואר 2019, 12:43

הקשת מתחיל להתפרק לאחר שהוא מקבל שני חיצים במקומות רגישים בגוף. רגנארוק הולך לנשוך את השד, אבל כשהוא מגיע הוא מוצא שהשד כבר נמס בשלולית אדומה.

OUT
אם אני לא טועה, פרדאן היה חייב פעולת ניתוק לצאת מקפא"פ עם השדים שתקפו אותו. אני גלגלתי את זה כדי לא לעכב יותר מדי (יצא 20). עם ההתקפות של פרדאן, השד שהוא התקיף מת, אז רגנארוק עדיין חופשי לפעול בסיבוב הזה.

בטווח רחוק: אלסאלור
בטווח קרוב: כל האחרים
בקפא"פ: 4 שדים עצלנים עם שדון מקפץ

הסלמה 2
רייז (+1 דרג"ש)
אלסאלור (דב"ש)
פרדאן (+1 דרג"ש)
רגנארוק
דרואידית מזויפת (-4 להתקפה, הצלה 11+)
שד קשת 1 - פחד, שיתוק, מדמם (-4 התקפות, -4 הגנות, לא יכול לפעול בתור הבא)
סאוואלה (+1 דרג"ש, -1 לכל ההגנות עד להתקפה המוצלחת הבאה נגדה)
שדון קופץ - פחד, שיתוק (-4 התקפות, -4 הגנות, לא יכול לפעול בתור הבא)
שדים עצלנים X4 - (המומים, -4 להתקפה, הצלה 11+)
שדים עצלנים X3 - נזק אש מתמשך 15 (הצלה 11+)
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 01 מרץ 2019, 09:23

OUT
לא שמתי לב שפרדאן היה בטווח קפא"פ עם אויבים, אשים לב להבא.
אם ההתקפות של פרדאן הורגות את השד, רגנארוק יוותר על להתנתק מהשד הראשון, ופשוט יתקוף אותו במקום לרוץ אל השני, רק עם מחסר -1 להתקפה (23 נגד דרג"ש סה"כ).
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 01 מרץ 2019, 14:24

רגנארוק נושך את השד, וגם הוא כמו חברו נמס בנוזל הנראה דומה למדיי לדם. נראה שאובדן שני הקשתים האלה לא מצער את הדרואידית במיוחד. היא מזמנת איזשהו קסם שלא ניתן לראות. מיד, סאוואלה מרגישה צמרמרות עסיסיות מתחת לעור שלה שמכרסמות בה כמו שדים קטנים מבפנים.

META
התקפה נגד סאוואלה: 11+9-4=16 נגד דרג"ש, הצלחה (אי-זוגי, אז ללא יכולת מיוחדת). 12נזק רעל, ו-5 נזק מתמשך, הצלה 11+ (וכנראה שסאוואלה מחליפה את המחסר להגנות בתוסף)
הצלה: 6, כישלון

הסלמה 2
רייז (+1 דרג"ש)
אלסאלור (דב"ש)
פרדאן (+1 דרג"ש)
רגנארוק
דרואידית מזויפת (-4 להתקפה, הצלה 11+)
סאוואלה (+1 דרג"ש, +2 לכל ההגנות עד להתקפה המוצלחת הבאה נגדה)
שדון קופץ - פחד, שיתוק (-4 התקפות, -4 הגנות, לא יכול לפעול בתור הבא)
שדים עצלנים X4 - (המומים, -4 להתקפה, הצלה 11+)
שדים עצלנים X3 - נזק אש מתמשך 15 (הצלה 11+)
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 02 מרץ 2019, 20:09

"בטוח שלא את." סאוואלה עונה לדרואידית המזויפת בכעס, לא מבינה מאיפה החוצפה להעז לטעון שהיא עזרה לה בניסיונה ללמוד כיצד לזמן שדים, אך סאוואלה לא יכולה להימנע מלתהות כיצד הדרואידית מחזירה התקפות במהירות כה רבה בכל פעם שהיא נפגעת ומנסה לאמוד את הקסם שלה ואיך להימנע ממנו.

כשרייז צועק תמותו שדים ותוקף את השד שלה הכעס שלה עולה והיא לא יכולה להימנע מלצעוק עליו: "אידיוט! אתה לא יכול לראות שהשד הזה נלחם נגד השדים האחרים!?"

כשהדרואידית המזויפת תוקפת אותה סאוואלה מצליחה לנער מעליה מחצית מההשפעה ואומרת לדרואידית בתגובה "את תצטרכי להתאמץ הרבה יותר כדי לפגוע בי.. ועכשיו תורי!" כשהיא מסיימת לדבר סאוואלה שולפת את שרביט האש הקודחת ובאמצעותו מזמנת עשרות שדי אש קטנים שבאופן מייד מפצלים לשניים כאשר מחציתם תוקפת את הדרואידית המזויפת והמחצית השנייה תוקפת את ארבעת השדים העצלנים. כשהם מסיימים את התקפתם שדי האש הקטנים לא נעלמים אלא מתכנסים מחדש ומחכים להזדמנות חדשה להיכנס לקרב.
בלי להמתין לתוצאות התקפת השדים סאוואלה מטילה לחש נוסף שהשפעתו לא ניכרת כלל ומצליחה לנער מעליה את שארית השפעות הרעל.

בזמן השדון של סאוואלה מצליח לנער מעלויו חלק מההשפעות המתמשכות של רייז והדרואידית המזויפת, אך בדיוק כשנראה שהוא יצליח לנער את כולם, יוצא ממנו פרץ של דם שחור שפשוט אינו עוצר וגורם לשדון לאבד את ריכוזו.

Meta
פעולות סאוואלה:הצג
לסאוואלה יש התנגדות לרעל 12+ ולכן הנזק שקיבלה מתחלק לשניים (או שכבר עשית את החלוקה?) - 6 נזק ו-3 מתמשך.
בנוסף הזריקה הייתה אי-זוגית ולכן גם היא מפעילה לשון אש וזכאית להצלה (ואם זו הצלחה אי-זוגית אתה יכול להניח באופן אוטומטי שאני אעביר אותה לשדים)..

בדיקה של הקסם (במקום תנועה אם צריך): 8+7+5=20 (רקע לימודים באקדמיה).
פעולה: הצפת שדי אש - 2 אויבים (הדרואידית ושדים עצלנים 4) סופגים 15 נזק אש אם ההגנה הפיזית שלהם נמוכה מ- 18+7+1+1=27
בנוסף כאשר מישהו מהאויבים הקרובים זורק 1-5 טבעי כל האויבים הקרובים אליו חוטפים 15 נזק אש.
שרביט האש הקודחת- אם הדרואידית המזויפת נפגעת מההצפה היא סופגת 15 נזק אש מתמשך נוספים, אם רק השדים נפגעים אז מוסיף את זה להם.
פעולה מהירה: חוסר מזל- אם לדרואידית המזויפת יש פחות מ-70 נק'"פ וההגנה הנפשית נמוכה מ-14+7+1+1=23 פגיעה אי זוגית שלה תחשב כהחמצה ותתן לה +5 לגלגול ההצלה הקשה שעוזר להתחמק מחוסר המזל.
הצלה מול נזק רעל- 17 - הצלחה.

פעולות אוטומטיות (אם יש אפשרות אני בטוח אנצל...) -
הפעלה של 2 לשונות האש שנותרו.
במקרה ומישהו מצליח לבצע הצלה אי-זוגית מול נזק האש המתמשך שסאוואלה גרמה היא תעביר את הנזק לדרואידית או לשדים עם רוב החיים באותו הרגע.
במקרה וסאוואלה תיפגע היא תבחר לשמור את הבונסים להגנות עד הפגיעה הבאה אחריה (ניצול יכולת).
פעולות שדון מקפץ - משותק + מדמם:הצג
הגרעה: 2
הצלה מנזק מתמשך: 12 הצלחה
הצלה מפחד: 15 הצלחה
הצלה משיתוק: 8 - השדון לא יכול לבצע פעולות גם בתור הבא...
נתונים סאוואלה:הצג
41/50 נק"פ
3/3 התחדשויות
19 דרג"ש, 18 פיזית, 16 מנטלית -מחושב בפנים: תוסף 1 לדרג"ש ו-תוסף 2 לכל ההגנות.

לחשים פעילים:
2 לשונות אש מצליפות 15 נזק אש מתמשך כ"א. התקפה אי-זוגית מפעילה.
זימון שדון מקפץ.
חוסר מזל
הצפת שדי אש

לחשים מנוצלים:
שרביט האש הקודחת

*תיקון קטן בנק"פ
נתונים שדון מקפץ - מדמם:הצג
12/40 נק"פ
19 דרג"ש, 13 פיזית, 15 מנטלית
הגרעה: 2ק6
התקפות:
מגע - טפרים מוגלתיים +7 מול דרג"ש, 7 נזק + 3 נזק מתמשך.
טווח - סילון שודף +7 מול פיזית 7 נזק והמום.
בהתקפה ראשונה מעל 16 טבעי: או שהאויב מוחלש במקום המום או התקפת בונוס על אויב שונה.
יכולות:
הילה מקוללת: אויב שתוקף את השדון עם 1-5 טבעי חוטף 1ק8 נזק תודעה.
נערך לאחרונה על ידי ג'וני ב 04 מרץ 2019, 12:49, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 04 מרץ 2019, 02:50

סאוואלה מצליחה להמיט כמה קללות של אש על האויבים הקרובים. שד עצלן אחד מת, וכל האחרים שבסביבה פגועים מהאש בצורה זו או אחרת. רק הדרואידית המזויפת, למרות הנזק, עדיין מצליחה להטיל פחד על השדים הקטנים שהתקיפו אותה, והם רועדים באופן דומה לדרך שהשדון של סאוואלה רעד עד לא מזמן...

סאוואלה רואה את מה שנראה כמו קעקוע מטושטש של פנים על זרוע הדרואידית שהלך ונחשף במשך הקרב. זה קסם אפל (לא במפתיע). הדרואידית הזו שמה חלק מהגוף והנפש של אדם (?) אחר בתוך עצמה. זה נותן לאחר לפעול בשבילה במידה מוגבלת, אך גם מסוכן ביותר לשני המשתתפים במקרה של מוות.

השדים העצלנים שנותרו תוקפים את השד של סאוואלה, והקבוצה השנייה את סאוואלה עצמה. השד של סאוואלה לא יכול לסבול את ההתקפה, ונמצא לכמה זמן בין חיים למוות. ואילו את סאוואלה הם לא מצליחים לתקוף בכלל. לשתי הקבוצות, הקללה של סאוואלה מצליחה להרוג את חלק מהם, ונשארים רק שלושה מהשדים בין שתי הקבוצות.

META
מהקללות של התור הקודם: הדרואידית סופגת 15 נזק אש. הצלה 20, הצלחה
כל הפגיעות של סאוואלה פוגעות. בגלל יכולת הדרואידית המזויפת, שדי האש שסאוואלה זימנה פוחדים ולא יכולים לפעול מיד (מכאנית: הקללה מושהית עד לסיבוב 3)
שדים עצלנים נגד שדון מקפץ: 17+8-4=21, 18 נזק. הפעלת קללת האי-זוגי, ונראה לי שסאוואלה חייבת עכשיו לגלגל בשביל שליטה על השד. הצלה נגד המומים: 14, הצלחה. הצלה נגד האש: 1, כישלון.
שדים עצלנים נגד סאוואלה: 1 טבעי. מפעיל את קללת האי-זוגי. הצלה 4, כישלון.

בטווח רחוק: אלסאלור
בטווח קרוב: כל האחרים
בקפא"פ: 2 שדים עצלנים עם שדון מקפץ, שד עצלן 1 עם סאוואלה

OUT
ג'וני כתב:
02 מרץ 2019, 20:09
לסאוואלה יש התנגדות לרעל 12+ ולכן הנזק שקיבלה מתחלק לשניים (או שכבר עשית את החלוקה?) - 6 נזק ו-3 מתמשך.
לא עשיתי. חישבת נכון.
ג'וני כתב:
בדיקה של הקסם (במקום תנועה אם צריך): 8+7+5=20 (רקע לימודים באקדמיה).
לא ברור בדיוק איך להימנע. אבל זה קורה אחרי שהיא מותקפת. ואם זה בא מהזרוע, אולי אם הייתה דרך לפגוע בה בלי לעורר את תשומת לב הקעקוע שבזרוע. הרי הדרואידית אמרה לא לפגוע "ישירות"... (אני משאיר את הדרך הספציפית פתוחה לפרשנות)
ג'וני כתב:
הצלה משיתוק: 8 - השדון לא יכול לבצע פעולות גם בתור הבא...
הכל היה בלי הצלה, זה היה פעיל רק לתור אחד באופן אוטומטי.
ג'וני כתב:
פעולה: הצפת שדי אש - 2 אויבים (הדרואידית ושדים עצלנים 4) סופגים 15 נזק אש אם ההגנה הפיזית שלהם נמוכה מ- 18+7+1+1=27
בנוסף כאשר מישהו מהאויבים הקרובים זורק 1-5 טבעי כל האויבים הקרובים אליו חוטפים 15 נזק אש.
כתוב 3ק6 נזק, לא? בשיטת הממוצעים (אם בחרת בה במקום גלגול) זה יוצא 10.

הסלמה 3
רייז (+1 דרג"ש)

אלסאלור (דב"ש)
פרדאן (+1 דרג"ש)
רגנארוק
דרואידית מזויפת (-4 להתקפה, הצלה 11+; 15 נזק אש מתמשך, הצלה 11+; פגיעה זוגית נחשבת כישלון ו+5 להצלה)
שדון קופץ
שדים עצלנים X2 - נזק אש מתמשך 15 (הצלה 11+)
שדים עצלנים X1 - נזק אש מתמשך 30 (הצלה 11+)

קללות פעילות: 3ק6 (15?) נזק אש לכל האויבים הקרובים - גלגול 1-5
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 מרץ 2019, 13:34

OUT:
ספוילרהצג
צ'ואי כתב:
04 מרץ 2019, 02:50
כתוב 3ק6 נזק, לא? בשיטת הממוצעים (אם בחרת בה במקום גלגול) זה יוצא 10.
15 היא התוצאה של הגלגול.
צ'ואי כתב:
ונראה לי שסאוואלה חייבת עכשיו לגלגל בשביל שליטה על
7+1=8 - הצלחה - השד מת או חוזר הביתה.
צ'ואי כתב:
קללות פעילות: 3ק6 (15?) נזק אש לכל האויבים הקרובים - גלגול 1-5
זה לא נחשב כקללה (המינוח משנה כי אפשר להפעיל רק קללה אחת לגלגול ואני בהחלט מתכוון להפעיל את קללת הכאוס כשהדרואידית תזרוק בין 1-5).
האמת, כשהסתכלתי על זה שוב ראיתי שעשיתי טעויות בתגובה הקודמת:
1. הלחש הזה מוריד 20 נזק אש ולא 15.
2. היה לי טעות בחישוב הנק"פ של סאוואלה והורדתי אותו ב-2 נקודות (ערכתי את זה בהודעה הקודמת).
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 44

שליחה על ידי Nextorl » 06 מרץ 2019, 11:57

"מצטער." רייז אומר אל סאוואלה, הוא לא התכוון לתקוף את השד שתחת שליטתה. עיניו מתמקדות בדרואידית המזויפת, בקעקוע האפל שעל זרועה, ומסתער. תוך כדי ההסתערות שלו, גופו משתנה. החוטם שלו נהיה ארוך יותר, מבנה הגוף שלו הופך למתאים יותר לריצה ממושכת, הלסת שלו מתחזקת וכפותיו גדלות. לבסוף, הוא מזנק על החיקוי הזול לאימו, מנסה לתלוש את הזרוע שלה מגופה.
META
פעולה מהירה- היבט הגרגרן
רייז מקבל +2 לכל ההגנות, ויכול להתאושש פעם אחת בקרב כפעולה מהירה במקום רגילה.
בנוסף, 1ק6 נזק נוסף למי שיש לו יותר נק"פ מלרייז.
תנועה- אל הדרואידית המזויפת.
פעולה רגילה- התקפת חיה 17 (גלגול)+ 3 (הסלמה)+ 4 (עוצמת האדמה)+ 1 (ברכה)+ 7 (תוסף התקפה)= 32 נגד דרג"ש.
19 נזק, ועוד 6 נזק אם יש לה יותר מ40 נק"פ.

OUT
אני מנסה לקרוע את הזרוע של הדרואידית, זו שהקעקוע עליה, ככה שהקעקוע עצמו לא ייפגע. האם לגלגל משהו מיוחד, או שזה פשוט חלק מההתקפה?
לעצמיהצג
40 נק"פ, 4 זמני
3 התחדשויות (פעם בקרב יכול לנצל אחת כפעולה מהירה)
19 דרג"ש, 18 פיזית, 16 מנטלית
+2 להתקפה ונזק נגד אויבים בדרגה קטנה מ3 ונגד mooks
+4 להתקפה ונזק עד שמסיים תור מדמם
+1 התקפה מאלסאלור
+1ק6 נזק נגד אויבים עם יותר נק"פ ממני
היבט הדוב פועל
היבט הגרגרן פועל
נגמרו הלחשים
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 07 מרץ 2019, 14:41

OUT
כן, אני חושב שלקרוע זרוע מהגוף היא משימה ממש קשה. תגלגל רקע (25 להצליח).

אם זה משנה: בגלל התיקון בנזק של סאוואלה, הדרואידית המזויפת הייתה מדממת לפני שרייז פעל.

סליחה על האיחור בתגובה, הייתי חולה בימים האחרונים.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 07 מרץ 2019, 19:04

OUT
מעולה. אם ככה, יש לי בונוסים כלשהם? מרגיש לי שעם התוספים המגוחכים שלי להתקפה אני אמור לקבל תוסף לזה. לפחות מהברכה של אלסאלור.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 07 מרץ 2019, 23:12

OUT
לא שידוע לי, אבל יש את האפשרויות הרגילות. לקרוע זרוע הוא לדעתי מעשה מאוד קשה. אם אתה רוצה סיכויים יותר טובים, אפשר לנסות מעשה פחות קשה או למצוא דרך אחרת להמעיט את הקושי של קריעת זרוע.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 08 מרץ 2019, 15:27

אם ככה, אז יש לי סיכוי די נמוך. טוב נו, שווה את זה.
אני אשתמש בתכונת הזריזות, בגלל שכדרואיד ההתקפות שלי מבוססות זריזות. הכוח שלי מגיע יותר ממומנטום ותנופה מאשר מכוח פיזי.
משתמש ברקע "צייד שדים", שמרגיש לי הכי מתאים כאן.
12 בקוביה, מה שאומר ש19 סה"כ.
אם מישהו ירצה להשתמש בנק' יחס בשביל לתת לי תוסף 10 בדיעבד, זה יאפשר לי להצליח ובתקווה נצליח לבטל את התגובות האוטומטיות של הדרואידית המזויפת הזו.
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
צ'ואי

שליחה על ידי צ'ואי » 11 מרץ 2019, 13:40

אחרי שרייז תוקף את הדרואידית, הוא מפספס במקצת את הזרוע שלה, והוא מרגיש את עצמו קופא מפחד. המוח שלו נמלא בתמונות מפחידות. הוא מתחיל לראות דוב שדי מביא את אמא ואת כל הדרואידים שלה לחור גיהינום, ועוזב אותם שם בצחוק מצמרר. ואז הוא מבין שהוא בעצמו אמור להיות הדוב הזה. החזון לא מטעה את רייז מספיק לחשוב שהתמונה היא אמיתית, אבל הוא מספיק חזק לנעוץ אותו במקומו עד שהחזון נגמר.

אלסאלור, שרואה את השד של סאוואלה אבוד ואת רייז שהפסיק לזוז, מתקדם לשורות הראשונות. הוא מרים את שרביטו ומזמן קרן של שלג בהיר שטס אל הדרואידית, אבל הוא נמס לפני שהוא מגיע אליה.

META
אני מניח שבינתיים אין נקודת יחס בשביל עזרה לגלגול, אז ההתקפה של רייז מחזירה אליו פחד ושיתוק.

אלסאלור נע לטווח קרוב. התקפה של אלסאלור (קרן של קיפאון): 3+6=9 מול הגנה פיזית - כישלון

בטווח קרוב: כולם
בקפא"פ: 2 שדים עצלנים עם שדון מקפץ, שד עצלן 1 עם סאוואלה

הסלמה 3
רייז (+1 דרג"ש) - פחד, שיתוק
אלסאלור (דב"ש)
פרדאן (+1 דרג"ש)
רגנארוק

דרואידית מזויפת (מדממת, -4 להתקפה, הצלה 11+; 15 נזק אש מתמשך, הצלה 11+; פגיעה זוגית נחשבת כישלון ו+5 להצלה)
שדון קופץ
שדים עצלנים X2 - נזק אש מתמשך 15 (הצלה 11+)
שדים עצלנים X1 - נזק אש מתמשך 30 (הצלה 11+)

גלגול 1-5 - 3ק6 (15?) נזק אש לכל האויבים הקרובים
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 14 מרץ 2019, 21:48

META
האם אני dazed או stunned?
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש