ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[3/3]

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

פוקימון המוטציה המאיימת על העולם (חופשיטה)[0/3]

שליחה על ידי tkhag1 » 10 ינואר 2019, 20:29

אני דתי, לא אוכל להגיב בשבתות אבל אני יכול להגיב על בסיס יומי.
כדאי להכות ראשון אבל תמיד עדיף להכות אחרון.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 11 ינואר 2019, 07:17

גם אני ואערוך.
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 11 ינואר 2019, 11:59

אוקי אם ככה פשוט ההרשמה תהיה עד שבת ונתחיל את המשחק בראשון.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 11 ינואר 2019, 12:05

מבחינתי אפשר להתחיל כרגע.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 11 ינואר 2019, 12:32

אפשר עדיין להירשם?

דף דמות:
ספוילרהצג
שם: נאב
שם במשחק: בלייז ברודווי
גיל ומין: 18, זכר, טיילו (Taillow)
רקע: בלייז ננטש בינקותו ואומץ על ידי אישה רווקה בשם בלטריקס ברודווי. אימו המאמצת של בלייז מפעילה את מעון היום לפוקימונים, בו מאמן יכול להשאיר פוקימונים בהם הוא אינו מעוניין לטפל בעצמו. כתוצאה מכך, בלייז גדל בחברת פוקימונים באופן הדוק, ויכולתו לתקשר איתם ברמה גבוהה הועילה למערכת היחסים שלו עם פוקימונים.
בלייז גדל בבידוד יחסית, ולא הייתה לו הרבה אינטראקציה עם אנשים. עם זאת, הוא בקשר מאוד חזק עם אמו המאמצת. בלטריקס ברודווי היא אישה חביבה ועצמאית, והיא גידלה את בלייז כאילו היה הילד שלה. כאשר בלייז היה בן 6, הוא החל לעזור לה בטיפול בפוקימונים הבאים למעון היום. הוא עזר להאכיל ולטפח אותם, וכישוריו המיוחדים בתור חצוי אפשרו לו להבין את צרכיהם ברמה עמוקה בהרבה מהרגיל.
כתוצאה מכך, בלייז רכש ידע רב בנוגע לפוקימונים השונים, יכולותיהם ודרכי הטיפול בהם. מערכות היחסים שלו עם פוקימונים שונים אפשרו לו להבין פוקימונים באופן נרחב, והוא החל להחזיק במאגר ידע נרחב על ההתפתחויות השונות של פוקימונים, על יכולותיהם המיוחדות ועל הדרך בה הם מתקשרים אחד עם השני. בלייז תמיד רצה להיות מאמן בעצמו, וחיכה לרגע בו הוא יוכל לצאת לעולם ולהתחיל לאמן פוקימונים.
תיאור: בלייז הוא אדם רזה עם שיער בצבע כחול כהה. חזהו מכוסה בנוצות אדומות, ויש לו זוג כנפיים כחולות נוצה הבוקעות משכמותיו. הוא לא מסוגל לעוף ממש, אך יכול לרחף במקום למשך כמה זמן ולדאות ביעילות. בלייז לבוש בגופיות בצבעי פסטל שלהן מקום מאחור לכנפיים, וכן מכנסי ג'ינס רחבות ומרופטות.
אופי: בלייז הוא אדם שמח ורגיש, שפועל על פי אמוציות ולא על פי חשיבה זהירה. הוא אוהב מאוד פוקימונים, אך לא נהנה במיוחד מחברתם של בני אדם אחרים. הוא רגיש בנוגע להערות על מראהו החיצוני.
פוקימון התחלתי: סקורפי זכר בשם יוליוס. יוליוס הושאר במעון היום בידי מאמן, שאף פעם לא חזק לאסוף אותו. בלייז, באותו הזמן בן 12, החליט לאמץ אותו לעצמו. יוליוס הוא סקורפי בעל אופי מתנשא וחשדני, והוא נכון להתחרות באחרים בכל רגע. הוא מאוד תחרותי ולא מחבב פוקימונים אחרים.
פוקימונים: להשאיר ריק
חפצים:10 פוקדורים, 3 סנווצים ו3 שקיות אוכל לפוקימונים ,1000 פוקיבאקס וחכה ישנה.
הערות/הארות: סתם מתוך עניין, האם אנחנו יכולים להתפתח?
נערך לאחרונה על ידי nav566 ב 11 ינואר 2019, 13:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 11 ינואר 2019, 13:33

tkhag1
מעדיף לחכות עם זה עד יום ראשון.

nav566
כן ,הייתי רוצה שתרחיב קצת יותר ברקע כדי שאני ידע מה מערכת היחסים בין בלייז ואמא שלו וגם על איך הוא גדל, אין צורך להגזים עם זה עוד פיסקה שתיים זה סבבה.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 11 ינואר 2019, 13:55

ערכתי.
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 12 ינואר 2019, 20:24

אני שמח שאני סוף סוף יכול להתחיל את המשחק הזה אני מאחל לכולנו בהצלחה לכל שאלה אפשר לפנות אלי בפרטי במידה ואתם רוצים אנחנו יכולים לפתוח קבוצת וואטסאפ (שלחו לי מספרים בפרטי אם אתם רוצים) חוץ מזה עכשיו שהמשחק התחיל בבקשה אל תשאירו פה הודעות שהן לא המשך של המשחק לכל דבר שלא קשור להמשך המשחק אתם יכולים לפנות אלי בפרטי או פה ב OG-out game

אלישע

OG: הגודל של איווי לא משתנה דרמטית בשהם מתפתחים.
IG:
הרעידה הגדולה ביותר מזה יובל כך היה רשום בכל הכותרות בעיתון אבל זה לא היה הכל הייתה גם הודעה "זו התחלה של עידן חדש, עידן הפוקימונים!" אימך כמו שוטרים רבים אחרים באיזור היו בכוננות גבוהה והיא הודיעה לך שהיא כנראה תשאר היום עד מאוחר בתחנת המשטרה ושאתה יכול להמשיך את היום שלך כרגיל, ונראה שכל הסביבה אף סימנה לך את אותו הדבר הסטרלים עפו בנחת השמיים היו כחולים וללא עננים כרגיל ווי ישנה לה בנחת על צוואר, אם כך המשכת עם יומך כפי שהסביבה סימנה לך עד שראיתה נער מתחיל מריבה עם צעיר אחר כהרגלך עזרת לצעיר והנער התחמק מה שהזכיר לך את דבריה של אימך "תשמע ג'וו לא חשוב כמה מעצרים אזרחים תבצע אם תמשיך להיות אלים כנגד כל פרחח שמחליט להרים את היד שלו אתה רק תיצור מבוגרים גרועים יותר ואתה לעולם לא תצליח להיכנס ליחידה מובחרת במשטרה אתה חייב ללמוד לרסן את עצמך ולדעת מתי לפעול."

דראגו

סם שלח אותך מהבית החם שהוא נתן לך כדי לראות את העולם אבל לאן אתה כבר יכול ללכת? אדם חסר ביטחון ושאינו מתאים לחברה חצוי שהחברה היחידית שלו היא דאש הפוניטה שלו,, כל השאלות הללו החלו לצוץ לך בראש ומחוסר עונים פשוט הוצאת את דאש מהפוקדור שלה והתחלת לשוחח איתה. " אז הא.. דאש מה אנחנו נעשה עכשיו?" שאלת בחוסר ביטחון ודאש הייתה מבולבלת בעצמה שאלה אותך "מה אתה חושב שמאמן מתחיל עושה?" ולפני שעניתה היא אמרה בעצמה "הוא הולך לפרופסור כדי לקבל את הפוקימון הראשון שלו, המעבדה של פרופסור ארכימדס לא אמורה להיות רחוקה במיוחד מכאן היא נמצאת בעיר מצ'דה צפונית לחווה!" באופן מפתיע דאש ידעה המון על מסעות פוקימון כאילו היא צפתה ליום הזה במשך הרבה מאוד זמן.

נאב

בלטריקס יצאה לה ממעון היום כשהמילטנק שלה הייתה לצידה ופרוסת לחם מלאה בדבש בידה, "אז היום שבו אתה יוצא למסע שלך סוף סוף הגיע מכל הילדים שאני אמצתי אתה הייתה הכי מיוחד" היא אמרה בחיוך והסתכלה לעבר מעון היום, "אתה ממש עזרת לכולנו בלייז!" מילטנג הוסיפה וחיבקה אותך בחוזקה מה שגרם לבלטריקס שאינה מבינה את השפה לצחוק מהסיטואציה.
"בלייז אתה ילד חכם אני יודעת שתמיד רצית להיות מאמן אבל יש עוד דרכים לחיות בעולם הזה אם תלך למזרח אתה תגיע לעיר מצ'דה שם נמצא הפרופסור אולי אתה יכול למצוא אצלו עבודה, לעומת זאת לכיוון מזרח נמצא יער סובטרופ ואחריו העיר סאקאי בו נמצא מכון, ההחלטה נמצאת בידך ואני יודעת שאתה תצליח בכל דרך שתבחר." היא סיימה את דבריה וחיבקה אותך.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 12 ינואר 2019, 20:39

אני אניח שמשאירים תגובות בספויילרים.
ספוילרהצג
אני מחייך. "איזה מן פחדן אני אהיה אם אוותר על השאיפות שלי בשלב הזה? תודה, אמא, אבל אני לא יכול לפעול על פי העצה הזו. מצטער על זה. אני יוצא לסאקאי." אני מחבק אותה בחזרה, מעמיס את התרמיל על הכתף, מוודא שהפוכדור של יוליוס מחובר היטב לחגורה, ומתחיל לרוץ. "אני אחזור לבקר מדי פעם!" אני קורא בקול, מנופף.
משם אני הולך בקצב רגוע, מביט מסביב, כנפיי מקופלות מאחורי גבי בנינוחות. אני יוצא מזרחה ליער סובטרופ, מוכן לכל הרפתקה.
עריכה: לא שמתי לב שביקשת לבחור פוקימונים עד הואן, סקורפי הוא פוקימון מסינו. זה בסדר?
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 12 ינואר 2019, 20:46

out
הרבה יותר נוח ומרגיש פרטי להשתמש בספוילרים, בנוסף זה חוסך מקום.

בכל מקרה עדיין לא אמרת לנו מה המתקפות שלנו ושל הפוקימונים שלנו.
וקצת קשה לקרוא את בלוק הטקסט הזה... להבא תנסה להפריד בין שורה לשורה בבקשה
ברד
ספוילרהצג
ג'וו נאנח כשהוא מסתכל על הנער הנמלט, אמו מתחילה לעצבן אותו עם כל ההערות האילו אבל אולי היא צודקת... אולי באמת הוא צריך לרסן את עצמו...
הוא מותך את גופו ורוטן בקול שקט "נראה שזה יום המזל שלך" לעבר הנער הנמלט ומסתובב חזרה לכיוון תחתנת המשטרה. אולי אמו צריך עזרה במשהו מעניין יותר ממריבות נערים...
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 13 ינואר 2019, 16:07

נאב
ספוילרהצג
OG:
איך שנוח לכם להשאיר תגובה זה בסדר מבחינתי ואני יתחיל להשתמש בספויילר לבקשת אלישע אם כי אין לי בעיה שתקראו את התגובות אחד של השני, וכן אין בעיה עם זה האמת שתפסת אותי על פשלה שלי כי הכוונה היייתה מההתחלה שזה יהיה עד סינו.
IG:
אתה מחבק את אימך ובודק פעם אחרנה שהכל עליך ועוזב במהירות עם הבטחה שלחזור הביתה.
בחרת ללכת לכיוון יער סובטרופי כדי להגשים את חלומותיך למרות עציתה של אימך ללכת לפורופסור ובהליכה נינוחה התחלת ללכת לכיוון מזרח בעודך מסתכל מסביב.
היום שבחרת לצאת בו למסע שלך היה יום יפה ולא היה ענן בשמיים אם כי המחזה הזה אינו נדיר במחוז מסביבך רעש של מספר סטרלים שמפטפטים להם על רעידת האדמה בהר להוטסה אך לא הצלחת לראות אותם.
לאחר הליכה של כחצי שעה סוף סוף התחלת לראות את כניסת היער הדשא הצהבהב שמחסה את רוב איזור המגורים שלך התחלף בדשא ירוק ומרהיב ומסביבך התחלת להבחין בכמה פוקימוני חרק מוכרים כמו כמה קטרפים שהתחלו לברוח ממך ועוד פוקימון שהיה ללא תנועה על ענף נמוך אך לא יכולת להבחין אם הוא סילקון או קאסקון.
אלישע
ספוילרהצג
OG: לקחתי לצומת לב אם כי אני חייב להגיש שלי אישית יותר נוח עם בלוקים משום מה זה נראה לי יותר אסטטטי.
IG:
ג'וו מתחיל להיות מסותכל מהארות של אימו והנער שברח לא עזר לך והוא צועק לו בקול שזה יום המזל שלו בעוד שהצעיר שעזרת לו מודה לך והולך לדרכו.
הוא מחליט שאולי כדי לו ללכת לכיוון תחנת המשטרה ולעזור לאימו עם משהו קצת יותר מעניין מהשגרה שלו במריבות נעורים.
כשהוא הגיע לתחנה מייד הוא הבין שאמא שלו לא הגזימה שהיא אמרה שיש עומס,התחנה שבדרך כלל מלאה ורגועה היתה כמעט ריקה מאנשים ומלאה ברעש ,ממכשירי הקשר בהם דיווחים על נסיונות החקירה הכושלים של כלל שוטרי התחנה.
ג'סיקה ג'ני בת דודתה של אימך אמרה לך בזריזות שאימך לא נמצאת כרגע בתחנה כיוון שהיא הלכה לפרופסור ארכימדס בעניין חשוב.
סמל אישי של משתמש
nav566

שליחה על ידי nav566 » 13 ינואר 2019, 16:45

ספוילרהצג
אני מחייך ושולף את הפוכדור של יוליוס.
"יוליוס, צא!" אני אומר, משליך את הפוכדור על הקרקע ומשחרר את יוליוס.
כשיוליוס יוצא, אני אומר לו שיעזור לי. "טוב. אנחנו נלך ביער הזה במשך כמה זמן. עד שנצא מפה, אנחנו חייבים לתפוס לפחות פוקימון אחד. ושלא יהיה פוקימון חרק. אני ארגיש לא בנוח לאמן פוקימון שהוא המזון הטבעי שלי..."
אני אושיב את יוליוס על הגב שלי. ואורה לו לחפש ביחד איתי פוקימונים מעניינים.
לאחר מכן, אני מטפס על אחד העצים, עולה לגובה מספק, ואז דואה ממנו אל העץ הבא תוך שימוש בכנפיים שלי. אני אסקור את היער מגבוה, ועיני ציפור הטרף שלי, בתקווה, יאפשרו לי למצוא פוקימון מוצלח.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 ינואר 2019, 16:54

bard
ספוילרהצג
out
עצה: תתייחס עלינו בגוף ראשון, זה שומר על האמינות
in
אני נאנח "אתם צריכים אותי פה או שאלך לארכימדס?"
סמל אישי של משתמש
bard

שליחה על ידי bard » 13 ינואר 2019, 18:13

נאב
ספוילרהצג
אתה משחרר את יוליוס ואומר לו למצוא פוקימון שאינו מסוג חרק כי אתה לא מרגיש בנוח לאמן פוקימונים כאילו ואילו הוא מתנפח בגאווה ואומר שאין לך צורך בעוד פוקימון ושולח מפיו כמה חצי הרעלה על פוקימון שעל ענף העץ כדי לנסות ולהרשים אותך,אבל אתה בכלל הסתכת לכיוון השני בעודך דואה מענף לענף.
מהגובה אתה יכול לראות שכל היער מלא חיים המוני פוקימוני חרק מאכלסים אותו והסטרלים שקודם שמעת מדברים על הר לרוסטה עפו בבהלה כשנחתת על אחד מהענפים לכיוון עץ אחר, לאחר מספר דקות של חיפושים נחתת על אחד הענפים העץ ליד שהסטרלים עפו עליו כשאתה כבר מותש מהדאה ולמרבה הצער נראה שמרבית הפוקימונים החיים באיזור זה של היער הם מסוג חרק.
אלישע
ספוילרהצג
OG:
פשוט זרמתי איתך כי ראיתי שלא דיברת בגוף ראשון כי אני כבר יודע שיש אנשים מעדיפים את שני צורות הכתיבה.
אגב אתה מעדיף שאני לפעמים יזיז אותך כדי שהעלילה תתקדם או שאתה מעדיף לעשות את הכל לבד? רק כדי להדגים אני יעשה את זה פה ואם זה מפריע לך אני לא יעשה את זה יותר.

IG:
"אני ממש צריכה עזרה אבל בלי להעליב ג'וו אתה יותר טיפוס של שטח ואתה לא מיומן בעבודות המשרד וגה יכול לעקב אותי" היא אמרה במין חוסר ביטחון מפחד להעליב אותך.
אתה הבנת את הרמז ה"דק" שג'סיקה נתנה לך והתחלת ללכת לכיוון המעבדה של פרופסור ארכימדס.
לאחר הליכה של כמה דקות ברחובות העיירה הגעת למעבדה של הפרופסור אשר הייתה מהודרת בדשא ירוק ועצים רבים שמקיפים אותה.
"ג'וו מה אתה עושה כאן?" פתאום שמעת את קולה של אימך המופתעת.
"אז אתה ג'וו הבן הצעיר של השוטרת ג'ני הא.. שמעתי הרבה עליך חצוי של פוקימון רוח באמת דבר מרתק. תגיד לי נער צעיר חשבת לצאת למסע פוקימונים בעבר?" אמר לך פרופסור ארכימדס הזקן.
"ארכימדס אני לא חושבת שיש לנו זמן עכשיו אתה זוכר על מה דיברנו!!" אימך אמרה לפרופסור הזקן בחיפזון.
סמל אישי של משתמש
tkhag1

שליחה על ידי tkhag1 » 13 ינואר 2019, 18:27

bard
ספוילרהצג
"ועל מ דיברתם בדיוק?" אני שואל בחיוך ממזרי ואז מפנה את מבטי לכיוון אימי "האמת שהייתי בשגרה הרגילה שלי, את יודעת לעצור נערים מתקוטטים" הוא מחייך חיוך מעצבן "אבל אז נזכרתי שאמרת לי להפסיק לתת לנם 'לימוד נוקשה' אז נתתי לפרחח היומי לברוח ובאתי לראות אם יש בתחנה משהו בשבילי לעשות, הם שלכו אותי לכאן" הוא נביט בפרופסור "אז אני אשאל שוב, על מה בדיוק דיברתם?"

out
ספוילרהצג
אני מעדיף לזוז בעצמי בדרך כלל אבל אין לי בעיה שתריץ אותי דרך קטעים לא חשובים, לא הייתה לי בעיה שהרצת אותי מתחנת המשטרה למעבדה.
למעשה אני מעדיף לרוץ דרך קטעים חסרי חשיבות עילה אם יש שם הזדמנות טובה למשחק דמות.
שלח תגובה