• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

השחר מפציע- עץ משחק [מו"ד 5] (4\4)- תם ונשלם!

הצללים עטים על סארין, שורטים ומשספים אותו. דם מכתים את השריון שלו, אבל הוא מתעלם ממנו. מתרכז בלחש. ולאחר רגע, הוא מסתובב.
'הונג, דאי, קאלי.' הוא אומר, מקרין את המחשבות שלו לכולם, 'אני רואה שמצאתם לי תחליף. כמה מתאים, להחליף את המקולל באל-מת. להחליף את המכשף שמקבל את כוחו מהצללים, במשרת של אחד.' מסביבו, משהו קורה. לרגע אחד, אתם חושבים שאתם יכולים לראות סדקים בשמיים, וברקים סגולים עולים מהמזבח אליהם. ומהם, אנרגיה זורמת. אפלה, כמו רוח שחורה. היא מתערבלת מסביב לסארין, מלווה בברקים הסגולים הללו, אשר מכים בצללים אחד אחרי השני, לא חסים על הנזיר ועל הגמדה.

'האם אתם באמת חושבים שאני הבחור הרע כאן? אני, שהקדשתי את חיי לעזרה לזולת, לאנשים שהתעללו בי בגלל מוצאי?' סארין שואל, עיני החתול שלו מביטות בכם אחד אחרי השני. 'יש בכם ספק שהייתי כאן, אם לא הייתי חושב שזה הדבר הנכון? הדבר שיתקן את העולם?' מעליו, הליקוי נמשך. לון וסלן כבר כמעט ונוגעים אחד בשני, מסתירים כל אחד מהם חלק מהאור המוקרן מהלוס. עוד רגעים ספורים, הם יתלכדו. יסתירו את יופיה של סיילרה מהעולם.

'העולם שבור. הרוס ממלחמה. חסר איזון, כפי שהנזירים כאן כל כך אוהבים לומר. האלים חלשים, מלקקים את פצעיהם בארמונותיהם. שבורים אחד אחד. עראט לא מסוגל יותר להניף את חרבו, מלא ברגשות אשמה. סיג מתבודד בגודול, פנתרי הצללים שלו מרחיקים את כל מי שמנסה להתקרב. ברקן, מעדיף לחיות בחלומות מאשר במציאות. או ת'ארס, שלא מסוגל לעשות דבר שישבור את האיזון. לא, אנחנו צריכים אלים אחרים. שלמים. אלים שמתאימים לתפקיד ולתואר.' הוא מדבר היישר בתוך מוחכם, חזק יותר מתמיד. ויחד עם המילים שלו, באות התמונות, המלוות בקור. בעקצוץ, כאילו הגוף שלכם רדום. אל המלחמה הבוכה דמעות של דם מעל לחרבו הממזרית הזהובה. אלת השמש מכורבלת בתנוחה עוברית במרפסת ארמונה, מסיטה את מבטה מסרמיאת הבוערת למטה. אל הצללים אוכל לבדו ממגש עץ, אוכל שנראה כאילו הגיע מבית כלא. הכריש אדום העין שוחה במצולות הים, שוכח את עצמו באינסטינקטים הפראיים של החיה. מכשף הירח מסתגר במחקרו, נראה כאילו הוא לא טיפח את עצמו כבר זמן רב.
אתם רואים את התמונות הללו, ללא קול, ללא ריח. ללא תחושה. מרגישים כאילו אתם יכולים להושיט יד ולגעת- אך לא מסוגלים.

META
זעם אפל: כל יצור בטווח 4 משבצות מסארין חסר הקול חוטף 13 נזק מוות.

פרץ תודעה: נגד קאלי, דאי-קי, סבסטיאן, ו-צ3
גלגלו הצלת תבונה בד"ק 16. אם ערך התבונה שלכם הוא 16 ומעלה, אתם סובלים מחסרון להצלה.
בכשלון, אתם מתחילים להשתגע. בתחילת תורכם, גלגלו ק4, ותפעלו לפי התוצאה.
  1. שיתוק. אם יצור תוקף אותה, הדמות תתקוף חזרה כתגובה באמצעות התקפת קפ"אפ בסיסית או לחשון, אבל לא יכולה לקחת פעולות אחרות או לזוז.
  2. זעם פרנואידי. הדמות תוקפת את בני הברית הקרובים ביותר אליה.
  3. שנאה עצמית. הדמות מפילה כל חפץ שהיא מחזיקה, ושורטת את הגוף שלה. גורמת לעצמה 1ק4 נזק חותך לסיבוב.
  4. ירא-סארין. הדמות מפילה את כל החפצים שהיא מחזיקה, נופלת שרועה, ומתרפסת בפני סארין וכל דבר שקשור לאדונים שלו. הדמות משותקת (paralyzed).
גלגלו את ההצלה בסוף כל תור. בהצלחה, אתם יכולים לפעול כרגיל החל מהתור הבא.

לעצמי
פארימה- 46 נזק
סארין- 18 נזק כוח, צריך לחדש mind blast

דברי ההיגיון לא מצליחים לחדור את הבלבול והחרדה של קאלי, אבל הזעם שסארין שולח אוחז בתודעתה בקלות. היא לא יכולה שלא לפעול כשחייליו של סבסטיאן ממשיכים לתקוף את אמה.
"איך אתה מעז?" היא שואלת את האביר מבעד לדמעות. דמה מתלקח, פשוטו כמשמעו. היא שקלה לתקוף את מונרו כבר קודם, והכישוף של סארין נתן את הדחיפה שהיא הייתה צריכה. הגמדה שולחת את לייסטראברם קדימה, דקירה ממנה הוא מתחמק בקלות. היא מניפה את הלהב אל ראשו אבל צללים מוצקים חוסמים את המכה. הרגש שולט בה, מערפל את מחשבותיה ומחליש את ההתקפות שלה. קול לחימת הצללים מזכיר לה שהיא לא יכולה להתעקב. הגמדה משתגרת על מעבר לנהר, משאירה אדים אדמדמים מאחוריה. היא רצה לפארימה, חוסמת להב אפל שנשלח לעברה. כשהן קרובות כל כך, קל לראות עד כמה הגמדות דומות. אפילו ההילות הקדושות שמקיפות אותן נראות זהות, הגוון של קאלי רק מעט כהה יותר. שתיהן בוערות בעוצמה, בולטות כנגד הקרקע השחורה והחיילים האפלים שמקיפים אותן.
"אמא, מה את עושה כאן?" קאלי שואלת.

Meta
הצלת תבונה, מוסיף 1ק6 מקוביית השראה ממונרו: 9+3+1+2=15, כישלון.
גלגול להשפעה: 2. אוי לא.
התקפה ראשונה על סבסטיאן: 1 טבעי.
התקפה שנייה: 8+3+3+2=16.
הצלה משיגעון: 10+3+1=14, כישלון.
מטיל misty step, קסם פראי: 14.
משתמש בפעולת תנועה כדי להגיע לW15.

נתונים
נק"פ קאלי: 100/100
נק"פ ארזיוס: 105/105
סלוט 1: 4/4
סלוט 2: 2/3
סלוט 3: 2/2

השפעות:
שיגעון מסארין.
עוד 2ק8 נזק קורן כל עוד הריכוז של סבסטיאן נשמר.
תוסף 3 להצלות.

הונג-יי מסתכל אל פארימה, ואל סארין, אבל הוא מתמקד באמא של קאלי.

"אני יודע מה אני עושה" אומר הונג-יי, "אני עוצר את חבר שלי, מלעשות טעות נוראית. אני מדבר אל מישהו שלמרות חילוקי הדעות בינינו, הוא מי שגרם לי להבין שאני צריך לשבור את דרכי מהמסורות שלמדתי. הוא לימד אותי שיש דרך אחרת לעשות טוב, ולא רק דרך אחת צודקת" הוא מרים את קולו "גם אלו שבטוחים שהם צודקים, לעתים עושים את הטעויות הנוראיות ביותר".

'תהרוג אותה, היא תחסל אותך, הוא יחסל אותך. אל תהיה טיפש, נזיר, הגוף הזה שייך לשנינו'
'אני מודע לכך, זאב, אבל אנחנו לא עומדים כאן בין אויבים'

הונג-יי מסובב את ידיו, ונעמד אל מול פארימה בעמידת מוצא. הוא מניף את ידו למכה, והיא זזה לחסום בהנפה מהירה, כאשר לפתע הוא מכה ביד שלה. האורומי מועף מידה, היישר אל תוך היד של הנזיר, שמשתיק לחלוטין את ראשו לכמה רגעים, מונע מקולו של פארוטי להיכנס- מניח שהוא עובד באותה הצורה כמו החרב של קאלי. האש של פארימה שורפת אותו, אבל הוא מתנגד.

"סארין, הטקס הזה ישבור את המרקם שבין העולמות. בדרך שלך לעשות טוב, אתה תחריב את העולם הזה, אתה תחריב את כול מה שאתה רוצה להגן עליו. אנא, הקשב לי, ראה את העולמות המנופצים שמסביבך" אומר הונג-יי, ושולח את ידו אל הנשק של פארימה, אוחז בו ומתרחק בזריזות, מתנגד בכול כוחו להשפעה של פארוטי, ונכנס אל תוך האדמה הסלעית ושחורה של העולם התחתון, מזנק קדימה. הוא פצוע מהפצעים של פארוטי, מלא בכאב, אבל הוא לא יילחם, לא בסארין, לא כאשר הוא יכול להגיע אליו עדיין, לא כאשר עדיין יש לסארין תקווה.

META
פעולת בונוס- אספקט השועל הערמומי
כאשר האספקט פעיל ואתה תוקף אויב, אתה יכול לבצע צעד-5-פיט פעמיים כפעולה חופשית לאחר ההתקפה. כמו כן, אתה מקבל עמידות לנזק שנגרם לך במהלך תורך.
פעולה רגילה- התקפה
אני מחליף את ההתקפה הראשונה שלי בהתקפת פריקה. מוותר על ההתקפה השנייה.
פריקה מנשק נגד פארימה: 15+10=25. על פארימה להצליח בגלגול כוח (אתלטיקה) או זריזות (אקרובטיקה) על מנת לא לאבד את הנשק.
פעולה חופשית- שימוש בחפץ
הונג-יי לוקח את פארוטי.
פעולה חופשית- צעד 5 פיט (מאספקט השועל)
זז ל-Z12, לא מעורר התקפות מזדמנות.
תנועה
נע ל-W4.

5/62 נק"פ.
הרובד התחתון: יתרון להצלות כוח וכריזמה. חסרון להצלות זריזות ותבונה.
אספקט השועל הערמומי: כאשר האספקט פעיל ואתה תוקף אויב, אתה יכול לבצע צעד-5-פיט פעמיים כפעולה חופשית לאחר ההתקפה. כמו כן, אתה מקבל עמידות לנזק שנגרם לך במהלך תורך.

עם בעיטה מכוונת היטב, הונג מצליח לגרום לפארימה להפיל את פארוטי, אך הלהבות האופפות אותה כמעט ומחסלות אותו. 'היי!' פארוטי צועק בהפתעה ובזעם, 'מה אתה חושב שאתה עושה?!'

בינתיים, רעד נוסף מטלטל את העולם, וכשהעולם מתייצב שנית- דמות נמצאת על אדמת העננים הכסופה. נראית כמעט כמו אלף גבוה, אך במבט נוסף ניתן לראות את ההבדל. היא נראית כעשויה מאור, עורה קורן. הילה מלאכית מסביב לראשה, ושני זוגות כנפי זהב בוקעים משכמותיה. חלק גופה התחתון עטוף בבד, כמו מעין חצאית ארוכה, וחזה חשוף. מלאך האומץ מביט סביבו, מבולבל, ללא נשק או שריון. הוא אומד את הסיטואציה במהירות, מבין היכן הוא ומה הוא צריך לעשות. הוא אולי לא מסוגל להלחם בלי הציוד שלו, אבל אין זה אומר שהוא לא מסוגל לעזור.
עיניו מתמקדות בהונג-יי המצולק בכבדות, ובהינף יד, עורו מתחיל להתרפא.
META
גלגול אתלטיקה- 15.
מגן הלהבות: הונג אולי לא גרם לפארימה נזק, אבל הוא פגע בה בהתקפה. ועל כן, הוא סופג 6 נזק. (3 בגלל העמידות).

שינויים בשדה הקרב:
רעד מישורי: מלאך אומץ מלאך אומץ מצטרף לקרב, ומרפא את הדמות בעלת הכי מעט נק"פ. הונג-יי מרפא 4ק8+ 10 נק"פ, סה"כ 22.

תור דאי-קי.

דאי-קי עומד המום נוכח התמונה של האל שבו הוא מאמין כל כך עומד עייף ותשוש.
"זה...זה לא יכול להיות...", הוא ממלמל. התמונות חולפות על פניו, והוא מרגיש חלש יותר עם כל תמונה שחולפת, מבולבל יותר.
הוא נופל על ברכיו, דמעות זולגות מעיניו.

META
הצלה מההשפעה:
1ק20 + 3 = 8
השפעה:
1ק4 = 4. משותק
דאי-קי מפיל את כל החפצים שהוא מחזיק, נופל שרוע, ומתרפס בפני סארין וכל דבר שקשור לאדונים.
הצלת תבונה בסוף התור:
1ק20 = 15

הפריקה של פארימה מנשקה מותירה אותה מעט מעורערת, הלהבות האופפות אותה כבות, החום עוזב אותה. היא מפנה את מבטה אל הונג, מצמצמת את עיניה בזעם, ופארוטי נעלם מידו של הונג, מופיע שנית בידה.

"קאלי, קאלי, קאלי." היא מפנה את מבטה אל ביתה, מתעלמת מהנזיר עכשיו כשחרב האש חזרה אל אחיזתה. "מה את חושבת שאני עושה? אני הייתי הראשונה מהמשפחה שלנו שהצטרפה למאמץ המלחמתי. שומרת ראשו של האורדאן עצמו, לא שמעת?" היא שואלת, אבל עונה לעצמה מיד לאחר מכן. "כמובן שלא, אביך שמר אותך בחשיכה. הוא העדיף לבנות ארונות קבורה מאשר לשמור על המסורת, לדאוג למקדש."

'היי, קאלי.'פארוטי אומר, אבל פארימה מתעלמת ממנו.

"שאלת את עצמך פעם, למה המשפחה שלנו התעסקה בארונות קבורה? פעם, היינו אצולה. אנשי דת מיוחסים. ניהלנו את המקדשים כולם- אבל לאט לאט, האלים הללו מתו. והמקדש הפך למוזוליאום."

'קאלי.' פארוטי מנסה להגיד משהו שוב, אבל פארימה משתיקה אותו.

"דממה. עכשיו, איפה היינו? אה כן. המוות שלי. האורדאן שרד כשזינקתי על המארילית' שתקפה אותו. אני? לא כל כך. השריון שלי היה קרוע לחתיכות ספוגות בדם, החרב שלי לא הייתה במצב טוב יותר. מטח חצים חיסל את המארילית', ואותי יחד איתה. אבל עדיין היה לי שבריר של מודעות. והשבריר הזה גדל כל כך! ראיתי הכל, קאלי. הכל. ראיתי את המעבר. את החשיכה, ואת הצללים שהוטלו בה. ואז, קיבלתי את החיים שלי חזרה.
לא היית אומרת שזו החובה שלי להחזיר את הטובה?"

'היי, קאלי!' פארוטי אומר, והפעם- פארימה לא מפריעה לו. 'את יודעת שהנזיר שאיתך שומע קולות, כן?'

META
קשר שחושל באש: כפעולה, פארימה מזמנת את פארוטי חזרה ליד שלה. עם זאת, מגן הלהבות שלה נשבר.

תור סבסטיאן וקאלי.

META
21 בגלגול הנמוך של ההצלה.
IN
מוחו של סבסטיאן מאיים לבגוד בו, האויב שלו. אם אפשר לקרוא לו ככה. משתמש כרגע בכל הידע שלו נגדו.
הוא מרגיש את מחשבותיו מפנות מקום למילים של סארין, את הידע שלו מצדיק כל טענה והצעה. הוא כמעט ונכרע.
אבל דבר אחד מחזיר אותו.
"אתה אולי סבלת הרבה." אומר סבסטאין, פניו לסארין. "אתה אולי ניסית לעזור לאחרים והם ירקו עליך בחזרה. ואתה בטח מאשים עכשיו את האלים, ובצדק. בכל הדברים הרעים שקרו לך ולעולם." הוא פוסע קדימה. כועס. "ומה איתי?" הוא שואל. "מתתי בקרב רק כדי לחזור לחיים ללחום במלחמה של אחרים? להפוך למשרת? - כמו שקראת לזה?" הוא יורק, "קאלי חייה לבדה, המשפחה שלה פוגעת בה, מוחקת כל חלום ותקווה לעתיד טוב מראשה. עד שכאשר פגשה את אחיה בגן העדן, זה הציע לה להתרחק וללכת." הוא ממשיך להתקדם. "ומה עם הונג-יי ודאי-קאי? שנתלשו מהחיים שלהם, ונאלצו להתמודד מול עולם זר, מלא בפיתויים וסכנות, כל אחד מהם נידון לראות את אחיו מת בקרב, ורק בכוח הרצון התאפשר לו לחזור ולשוב לעולם הזה." הוא נעמד על קצה הנהר, הנמר לצידו. "סבלת?" הוא שואל. "האלים רעים וגרועים?" הוא ממשיך. "ברוכים הבאים לחיים, הם לא הוגנים, קשים ומלאי סבל. אבל אתה לא רואה אף אחד מאיתנו מאיים על שלום האחרים, על שלום החברים שלו והעולם. בגלל זה."
הוא מרגיש שוב את הכוח של סארין מאיים לפגוע בו. והוא מרגיש שוב את עצמו כמעט קורס. "ואתה יודע מה, ביום אחר. כנראה והייתי נותן לך להפיל את האלים, הייתי אפילו נותן לך לנסות לתקן את העולם. אבל הבעייה היא..." הוא מצליח להתאזן שוב. "שאתה מאיים פה על החברים שלי... לא, על המשפחה שלי. ואם אתה חושב, ולו בטעות, שאני הולך לתת לך אפילו לנסות לפגוע באחד מהם.." הוא נועץ מבט חודר בסארין. "אז אני הולך להראות לך בדיוק מה זה סבל."
הוא מזמר לחש נוסף, אם לא די במילים שלו כדי להשפיע על הזד. הוא הולך לדחוף פנימה קצת קסם.
META
תנועה
לR18. נמר צמוד לסבסטיאן.
פעולה רגילה מטיל Dissonant Whispers כלחש דרג 3. 10 בלחש פרא
הצלת חוכמה ד"ק 16 בשביל חצי נזק , אחרת 22 נזק פסיוני והוא חייב להשתמש בתגובה שלו כדי לברוח ממני.
פעולת חופשית מעניק לקאלי קובית השראה. היא יכולה לנצל אותה כדי להוסיף ק6 לגלגול ק20 אחד, גם אחרי הגלגול
פעולת בונוס, בזכות יכולת גזע, גלגול הסתתרות 5+13=18 סה"כ
צללים
צ3 נכשל בהצלה , יצא לו 2 והוא תוקף את בן הברית הקרוב ביותר (עד כמה שבא לי שיתקוף את הצל שלידו. סביר להניח שהוא תוקף את המטרה הכי "טעימה" קרי- משהו חי. קאלי)
פעולת בונוס- יכול לבצע גלגלול הסתתרות 14+6=20 סה"כ
התקפה על קאלי (עם יתרון) בגלל שתוקף מהסתתרות
20 בגלגול הגובה (מניח שפגע)
נזק-19 נזק

התקפות על פארימה

צ1,2,4,9 ו10.
שנים מהם עם יתרון
התקפות עם יתרון
23- 13 נזק כוח
14-מפספס.
התקפות בלי יתרון
21- 11 נזק כוח
22- 10 נזק כוח
14-23 נזק כוח

התקפות על סארין כל שאר הצללים חוץ מצ' 3
עם יתרון
22, 21 נזק כוח
התקפות בלי יתרון
21- 7 נזק כוח
13-מפספס
13-מפספס

לעצמי
צללים 5-10
53/66
צללים 1,2,4 56/66
צ3- נק"פ מלא.

קאלי צריכה זמן לעכל, כל המצב הזה הוא טעות. פארימה הייתה אמורה לחבק אותה כשהן יפגשו, כמו שאמא אמורה לעשות. הן היו אמורות לדבר על כל מה שקרה, לא לזרוק משפטים בין מכה למכה. המחשבות מסיחות את דעתה של קאלי וגורמות לה להוריד את ההגנות. להב צל דוקר את ירכה ומכריח אותה לכרוע, לפני שהאש של פארימה מרחיקה אותו. הגמדה שנלחמת לפניה, זאת שלהבות מקיפות את גופה וניצוץ מופיע בעינייה, בקושי מזכירה לקאלי את אמה. אבל זאת היא, בשר ודם, אין ספק בכך. ומי שאחראים לזה הם אלו שקאלי אמורה לעצור. איך הם יכולים להיות באמת רעים אם הם החזירו לקאלי את אמא שלה?
היא מסתכלת אל המזבח, המקום בו המישורים נשברים, ושומעת קולות. הם נשמעים עתיקים, יותר מכך, בראשיתיים. הקולות להם היא נולדה לסגוד, היא יודעת את זה. משהו עמוק בדמה, מסורת ודת עתיקים כמו השם ארדוגן בעצמו, אומר לה את זה. הכריעה הופכת להשתחוות, לייסטראברם נופלת לאבן השחורה. הם סובלים, קאלי חושבת. הם רוצים לחזור. חייבים לחזור. פתאום ברור לה למה פארימה נמצאת כאן, עבור מה היא נלחמת. איך היא לא ראתה את זה קודם?
משהו גדול, אדום ועם קרניים מחזיר את קאלי למציאות. ארזיוס מתנגש ישירות בפארימה, הלהבות חורכות את קשקשיו.
צאי מזה, הלטא אומר לה. זכרי למה את כאן.
זכרונות מכים בה. החזיונות אחרי שסארין עזב, הנבואה, לייסטראברם ניתנת לה על ידי נחש האגם. דורנדר. קאלי רואה את חרבה, ראשה מתבהר כשהכישוף של סארין מתפוגג. היא מסתכלת מעלה, אל אמה, יודעת מה היא צריכה לעשות.

Meta
גלגול שיגעון: 4, קאלי משותקת.
הצלה משיגעון: 12+3+1=16, הצלחה, קאלי כבר לא תחת השפעת שיגעון.
ארזיוס נע לY-Z, 13-14.
התקפה על פארימה: 17, פספוס.

נתונים
נק"פ קאלי: 81/100
נק"פ ארזיוס: 105/105
סלוט 1: 4/4
סלוט 2: 2/3
סלוט 3: 2/2

השפעות:
קוביית השראה מסבסטיאן.
עוד 2ק8 נזק קורן כל עוד הריכוז של סבסטיאן נשמר.
תוסף 3 להצלות.

סארין נוסק למעלה במהירות שלא תאמן, מתרחק מסבסטיאן, מהקרב. נראה שהוא משתמש בכוח שבמזבח כדי לעוות את המרחב סביבו, למנוע מהצללים להגיב לתנועה הפתאומית שלו.
ולמטה, פארוטי רוטן. 'נו קאלי, לא יפה להתעלם ממני.' הוא אומר, הלהבות שאופפות אותו מרצדות בעלבון.

'פארוטי.' לייסטארברם אומרת בקול רגוע, 'אתה לא רואה את עצמך? את האנשים איתם אתה מתרועע? פארוטי שהכרתי לא היה מוכן לעמוד בנוכחותו של מכשף מבלי להיות מכוון לליבו.''

'דברים משתנים, לייסט.' פארוטי אומר, את לא היית רוצה להחזיר את אבא שלך? את אבא שלי?'

'הם מתים, פארוטי. הם מתו, נלחמים אחד בשני. אתה באמת רוצה שזה יהיה גורלנו?'

ברק סגול חולף מעל החרבות והגמדות, מפלח את סבסטיאן והנמר שלצידו.

'תראו אותכם.' קולו של סארין מהדהד בראשכם, אך מעט שונה מכפי שזכרתם אותו. בעל יותר משקל, יותר כובד. 'חלשים, בודדים. הונג-יי סומך על חושיו, למרות שהם מכשילים אותו פעם אחר פעם. מוחה של קאלי לא מסוגל לעבד את האמת, לקבל את העובדה שהעולם הוא לא שחור ולבן. דאי-קי משקר לעצמו שהוא באיזון, למרות שהוא כבר כמעט ונכנע בפני הצללים שבאתם להשמיד. וסבסטיאן מונרו שמצא את כבודו האבוד, וחושב שהוא יכול להשתנות בהיקש אצבע.
סארין נוקש באצבעו, וסבסטיאן שומע את הכל. כל מה שאמרו עליו מאחורי גבו. האנשים שבפונדק בו הוא השתכר עד אובדן הכרה, החיילים שהוא שיקר להם, קאלי שמתלוננת על ה'כשרון' שלו ליצור רושם ראשוני נורא, דאי-קי שקורא למונרו 'הפרת איזון', הונג-יי שמוגעל מהצורך שלו לשתות דם.

להשתנות, זה לא עד כדי כך קל.' סארין אומר, מוריד את הבנדנה שכיסתה את פניו. שינוי דורש קורבן.' הוא אומר, ואתם רואים את הצלקת שמשתרעת על כל גרונו, בקו כמעט ישר. היא מסתיימת בפיו- שנראה כאילו נקרע מפרצופו. ללא שפתיים, ללא לשון, וללא עור. רק עצמות מכוסות בבשר.
'שינוי דורש נחישות.' הוא אומר, מבלי להזיז את פיו. 'ויותר מכל- שינוי, הוא דורש כוח רצון.' סארין עף למטה, מעט מעל לצללים, ובאותו הזמן- הרעד קורה.

המלאך נעלם, ויחד איתו- הצללים, קאלי, ארזיוס, פארימה. ובעוד שהמלאך לא מופיע מחדש, השאר מופיעים באיזורים שונים של שדה הקרב. מבולבלים.

ובמקום המלאך, שדים מופיעים משום מקום, לא רחוקים במיוחד מהונג-יי. הם נראים מעט כמו צבועים אפורים, בעלי זנב עקרבי מתעקל וקוצים על עמוד השדרה שלהם. העור והפרווה שלהם שקופים למחצה, מאפשרים מבט אל פנים גופם- אל העצמות והאש הבוערת בתוכם.
META
זעם אפל:
כפעולת בונוס, סארין מתעל את האנרגיה האפלה שסביבו לכדור ברדיוס 20 פיט סביבו או לקו באורך 100 פיט. הוא מחליט על קו באורך 100 פיט.
סבסטיאן סופג 34 נזק
הנמר סופג 28 נזק

התקפות נגד סבסטיאן:
קסם אפל- לחישות צורמות: סבסטיאן סופג 10 נזק תודעה וצריך לגלגל הצלת חוכמה בד"ק 20. בכשלון, הוא מבועת וצריך לנצל את התגובה שלו כדי לנוע את מהירותו הרחק מסארין.
לעצמי
פארימה- 94 נזק
סארין- 46 נזק כוח, צריך לחדש mind blast

שינויים בשדה הקרב:
רעד מישורי: להק שדים להק שדים מצטרף לקרב ביוזמה 12.
כתגובה, סארין מנצל את הרעד כדי לשגר את כל היצורים שבשטח המעגל למשבצת אקראית בשדה הקרב.

קסם פראי: קסם פראי פועל עכשיו בגלגול של 1-10, במקום בגלגול של 1-5.

תור הונג-יי.

META
מצליח בהצלת החוכמה
מצליח בהצלה על הנזק הראשון לשמור על ריכוז.
נכשל בהצלה על הנזק השני לשמור על ריכוז.
IN
ההדף מפיל את מונרו על הברכיים, הוא נאבק בכל כוחו לשמור על הלחש על החבר של קאלי, והוא מצליח לעמוד נגד ההדף. אבל זה יותר מידי בשבילו. הוא נופל לרצפה, גופו פוגע במים.
אולי הוא צודק ספק מכרסם בסבטיאן. אולי עדיף להיכנע וזהו
אתה פתטי בן אדם מחשבתו של מונרו מכה בו.
חזרת לחיים ועשית כל זה רק כדי ליפול פה?, מי הוא בכלל? איזה צאצא שטני שצריך לבקש את הכוח שלו מישות מתה. הקסם שלו כלום לעומתך העוצמה שלו היא כלום לעומת שלך. תקום, כבר, ותיקח ממנו את הפיקוד.
עדיין מתחת למים,סבסיטאין מונרו פוקח עין, כל תוכנית ניצחון מתחילה בצעד אחד.
שלב ראשון, להבין במה מדורבר.
meta
17+12=29 במאגיה בשביל לנסות להבין מה הקסם, איך לשבור אותו או איך לקחת את השליטה עליו מסארין.

הטקס הזה... סבסטיאן לא ראה או שמע מימיו על קסם בסדר גודל כזה. טקס קסום שאורך שבוע שלם. אולי בשעות הראשונות היה ניתן לקחת את השליטה עליו, אבל עכשיו? כל כך מאוחר? כשהטקס מתקרב לסיום? אין אפילו שמץ של סיכוי.

סבסטיאן כן שם לב למשהו, הטקס והזד- הם מחוברים. סארין משתמש בכוח שהטקס מייצר כדי לכוון את הרעדים המישוריים. כך, הוא הצליח לנסוק כל כך מהר קודם. כך, הוא הצליח לכוון את הרעד המישורי כדי לפזר את אלה שהיו סביבו. סבסטיאן מניח שחיבור כזה דורש מוקד פיזי, בשר מבשרו של המטיל. מה שיכול להסביר את המצב של סארין.

META
שכחתי לרשום בתגובה הקודמת, אבל שינוי נוסף בשדה הקרב:
צללים מזדחלים: נראה שהמזבח כאילו שואב לתוכו אור. האיזור שמסומן בשחור מסביב למזבח הוא dim lighted.

IN
הונג-יי מסובב את המטה בסיבוב רחב, מניף אותו מעלה. ״סארין, אתה דורש מאיתנו שנשתנה, אך ראה מה קרה לך. אתה הלכת כול כך רחוק, שהעלמת עיניך מהאמת. כמו שאני העלמתי את מבטי מהאמת בעבר״ הוא אומר, ועיניו בוהקות, ״אתה גורם לי לזעם, לראות אותך כך, אבל אני לא רוצה עדיין לפגוע בך. לא, אני רוצה שתזכור את האמת״ הוא מתקרב, מסתכל על השדים המאיימים, אבל לא מתקיף. לא, עדיין לא, עוד יש סיכוי.

הוא נועץ את המטה באדמה, ושואג ״קאסאי״, מפעיל את כוחו של המטה של גנב החיים.

הפחד של קאסאי חלש מסארין, אך הוא מראה לסארין את האמת. לשדים הוא מראה את התבוסה הבלתי נמנעת של צבאות הגיהינום, ויותר מזה, את המחיקה שלהם כאשר הטקס יושלם. אבל לסארין הוא מראה דברים שונים לחלוטין. הוא מראה לו את ההרס של הצייד, של קאסאי, ההרס שהאלמתים יצרו בחייהם. את האימה של השייד וור, מלך העולם התחתון. להחזיר אלים מן המוות, יסתיים באותה צורה נוראית. האלמוות מטמא, הורס, אפילו גיבור כדורנדר הושחת תחת הכוח של החוסר בחיים. הוא טועה.

הזאב הלבן, גם הוא רואה את המראות. והוא לא אומר דבר, בתוכו, רק השיגעון מתגבר, והוא שואג בליבו של הונג-יי, מרעיד את נשמתו ואת האספקט הרוחני של שניהם באחת.

META
תנועה- אל Y8
עוקף את השד, ככה שהתנועה לוקחת לי 6 משבצות ולא 4, אבל לא מעורר התקפות מזדמנות.
פעולה רגילה- מטה בעתת המלחמה
כול השדים וסארין צריכים לגלגל הצלת חכמה בד"ק 15 (לרובד התחתון אין השפעה על חכמה) או להיות מבועתים ולנסות להתרחק כמה שניתן מהונג-יי למשך דקה. בכול סוף תור הם מגלגלים את ההצלה מחדש.
[לא צוין במפורש אבל זה בבירור השפעת פחד]
תנועה- אל Z11

22/62 נק"פ.
הרובד התחתון: יתרון להצלות כוח וכריזמה. חסרון להצלות זריזות ותבונה.
אספקט השועל הערמומי: כאשר האספקט פעיל ואתה תוקף אויב, אתה יכול לבצע צעד-5-פיט פעמיים כפעולה חופשית לאחר ההתקפה. כמו כן, אתה מקבל עמידות לנזק שנגרם לך במהלך תורך.

הונג מזהה את השדים הללו, שוסובה. הסיפורים מספרים שהם מופיעים אחרי קרבות חד צדדיים, אוכלים את הגופות ומצטרפים לצבאות המנצחים. ובבירור, הם לא מסוגלים להרגיש פחד.
האם הוא רוצה לקחת פעולה אחרת?

דאי-קי רועד. שריריו נרפו מעט, אבל מוחו עוד מעורפל, לא מוכן לתת פקודות לידיו ורגליו לנוע.
לא ייתכן. ת'ארס שומר עלינו, הוא חייב לשמור. אם הוא ושאר האלים במצב כה נורא, מי אני שאציל את סרמיאת?
הוא מביט בכפות ידיו, בניירות הקלף שהפיל מזמן לקרקע, בקאלי, במונרו, בסארין. הוא רואה את אחיו מוקף בשדים מאיימים.
ואז ההבנה מכה בו, ת'ארס נתן לי את הכוח לשנות. הוא סומך עליי. אחי סומך עליי. חבריי סומכים עליי. אסור לי לאכזב אותם. את המעמד המיוחד שקיבלתי.
"אתה שומע?! אני אביס אותך, סארין, בשם האיזון, אני אדאג שלא תוכל להטיל עוד כשפים מתועבים לעולם!"

META
1ק4 להשפעה בתחילת תורי: 1. משותק, לא יכול לבצע פעולות.
הצלה בסוף התור:
1ק20 = 17

הונג-יי מסובב את המטה בסיבוב רחב, מניף אותו מעלה. ״סארין, אתה דורש מאיתנו שנשתנה, אך ראה מה קרה לך. אתה הלכת כול כך רחוק, שהעלמת עיניך מהאמת. כמו שאני העלמתי את מבטי מהאמת בעבר״ הוא אומר, ועיניו בוהקות, ״אתה גורם לי לזעם, לראות אותך כך, אבל אני לא רוצה עדיין לפגוע בך. לא, אני רוצה שתזכור את האמת״ הוא מתקרב, מסתכל על השדים המאיימים מצד אחד ועל פארימה הרחוקה שאוחזת בנשק הבוער שלה, אבל לא מתקיף. לא, עדיין לא, עוד יש סיכוי.

הונג-יי רץ בין חלקי הרבדים, וכוחו מרעיד אותם אף יותר. הוא מזנק אל המישור הרוחני, בו הוא נראה כשוחה באוויר מרוב מהירות, וכאשר הוא מגיע לנקודה המתאימה- קרוב מספיק לפארימה, הוא מוכן. בתנועה חדה ויחידה, הוא נועץ את המטה באדמה ושואג ״קאסאי״, מפעיל את כוחו של המטה של גנב החיים.

הפחד של קאסאי חלש מסארין, אך הוא מראה לסארין את האמת. הוא מראה לו את ההרס של הצייד, של קאסאי, ההרס שהאלמתים יצרו בחייהם. את האימה של השייד וור, מלך העולם התחתון. להחזיר אלים מן המוות, יסתיים באותה צורה נוראית. האלמוות מטמא, הורס, אפילו גיבור כדורנדר הושחת תחת הכוח של החוסר בחיים. הוא טועה.

לפארימה לעומת זאת, הוא מראה את הבת שלה. כאיום על מה יהיה הגורל שלה. הןא מראה לה את הבת שלה מכניעה יריב עוצמתי אחד אחרי השני, וכיצד היא תביס גם אותה, כמה היא התחזקה. הוא מראה גם לה את האיום המת, את הדברים שסארין רואה, אך לא באותה הצורה- הוא לא מאמין שהיא מתאימה לכך.

הזאב הלבן, גם הוא רואה את המראות. והוא לא אומר דבר, בתוכו, רק השיגעון מתגבר, והוא שואג בליבו של הונג-יי, מרעיד את נשמתו ואת האספקט הרוחני של שניהם באחת.

META
פעולת בונוס- צעד הרוח
הונג-יי מבצע את פעולת הריצה כפעולת בונוס. מנצל 1 צ'י.
גלגול קסם פראי: 18.
תנועה- אל W18
פעולה רגילה- מטה בעתת המלחמה

סארין צריכים לגלגל הצלת חכמה בד"ק 15 (לרובד הרוחני אין השפעה על חכמה) או להיות מבועתים ולנסות להתרחק כמה שניתן מהונג-יי למשך דקה. בכול סוף תור הם מגלגלים את ההצלה מחדש. זוהי השפעת פחד.

22/62 נק"פ.
הרובד השמימי: יתרון להצלות זריזות ותבונה. חסרון להצלות חוסן וכריזמה.

פארימה בוחנת את הנזיר המשותק שלצידה, את סבסטיאן והנמר שלו. לאחר רגע ארוך, היא מתקדמת קדימה, חולפת לצידו של דאי-קי וטופחת על כתפו. ואז, בצעד הבא, היא נעלמת.

היא מופיעה שנית לצד המזבח, מול שלושת הצללים, משספת אחד מהם בעוצמה, פעם אחר פעם. מותירה אותו מזועזע. האש הבוהקת של פארוטי גורמת לבשר הצללים שלו להנתך, ולנוזל שחור לזלוג על הקרקע.
ואז, פארימה מפנה את מבטה אל הצל השני- 'היי קאלי!' פארוטי צועק ממקום הצלפתו, 'את יודעת שזה לא מנומס להתעלם מאנשים, נכון? חשבתי שאמא שלך חינכה אותך יותר טוב!'
צעקתו של חרב האש גורמת לפארימה לאבד את המיקוד שלה, ולפספס בהצלפתה. היא מסתכלת עליו במבט יוקד, אבל לא נראה שזה מפריע לחרב.
'ולייסט,' פארוטי אומר מבלי לשים לב למבטה של האוחזת בו, או אולי אף כהתרסה כנגד המבט הזה, 'אנחנו אולי נלחמים משני צדדים שונים, אבל אף אחד לא שולט בנו. לזה אני יכול להסכים.'

META
הצלות נגד מטה בעתת המלחמה:
סארין: סארין זוכה ליתרון בהצלות נגד המצב "מבועת". 9 סה"כ, כשלון. סארין מבועת.
פארימה: 15, הצלחה. פארימה לא מבועתת.

דאי-קי מקבל התקפה מזדמנת כנגד פארימה. הוא מפספס.

כפעולת בונוס, פארימה משתגרת לX15, מצליחה בהצלת החוסן.

התקפות נגד צל 1:

חרב מרובת להבים.

• 16 נגד דרג"ש, פגיעה. 12 נזק חותך ועוד 10 נזק אש.
  • 26 נגד דרג"ש, פגיעה קריטית! 24 נזק חותך ועוד 19 נזק אש.
פגיעה חמורה מטלטלת. צל 1 צריך לגלגל הצלת חוסן בד"ק 17 או להיות משותק (stunned) למשך 3 סיבובים.

התקפות נגד צל 2:
חרב מרובת להבים. 11 נגד דרג"ש, פספוס.

הצל מתפוגג מהאש של פרימה, נהרס ונעלם חזרה למקום ממנו.
המזבח. חושב סבסטיאן. אני צריך להרוס אותו, לפגוע בו...
הוא מחייך. יש מצב שזה הולך להיות המעשה הכי טיפשי שעשה בחייו.
הצללים מתחילים להסתחרר, הם לא נעים למתקפה, הם נעים אחרת לגמרי.
"אם זה נכשל!" צועק מונרו לאחרים. "שמחתי להילחם אתכם, ותנסו להרוס את המזבח על הדרך." הוא מחייך, "אני יודע שאני אנסה."
ואז הצללים יוצאים לדרך. חלקם מנסים למשוך את תשומת הלב של פרימה וסארין, גורמים להם לא לשים לב לעיקר.
META -צללים
צ2- נסיגה לW17, גובה רצפה.
צ3 תקוף את פארימה' 2 טבעיץ מפספס. בתנועה עולה 5 פיט לאוויר, נשאר בטווח של פרימה (לא יוצא מטווח של פרימה, אין מזדמנת)
צ4 משתגר לV15, עולה 15 פיט לאוויר, ונע 5 פיט לW15.
צ'5 עד 10 משתגרים לQ13 עד V13, כל אחד מהם עולה 5 פיט גבוה יותר מהשני.

פעולה סבסטיאן- משתגר לP13 כפעולת בונוס לP13, הצלת חוסן (כולל יתרון וכולל תוסף 3 מקאלי) 24 בגבוה.-הצלחה
IN
סבסטיאן נעלם ומופיע לצד קאלי. "תני להם בראש." הוא לוחש לה עם חיוך. כאשר הצללים עומדים לידם, האחד ליד השני, יוצרים מדרגות העולות מעל המזבח. "אגב, קיבלת כרטיסים שורה ראשנה." הוא עוד לוחש לה, כדי לתת לה את המעט כוח שהוא יכול.
ואז הוא רץ, הצללים מרקינים את ראשם בפני מפקדם, מעניקים לו את הגב שהוא צריך, בעוד הוא רץ קדימה, מזנק באקרובטיקה על גבם, אחד אחר השני, מצליח לא ליפול כאשר היצורים הצללים הופכים גשמיים בשבילו.
חיוך עולה על פניו של האביר בעודו מיישר מבטו לסארין, הוא עומד על גבו של הצל האחרון, מתאזן על רגל אחת. "חייב להודות שאני לא בכושר." הוא אומר לזד. "היבשת הזו לא עושה טוב לגוף. אז ברושתך, אני אחליף אותו." הוא מזנק צעד אחד נוסף קדימה, לחש אחד אחרון, קסם אחד שהוא רק יכול לקוות שיעובד. הוא זוכר את השיעורים באקדימה. הוא נזכר בהם ברגע שניסה למצוא גוף שיכול להרוס את המזבח.
כל החפצים נופלים באותה מהירות, המשקל שלהם תקף לדבר אאחד בלבד- כמה חזק הם פוגעים בקרקע. הוא קורא לקסם שלו, מחפש את העוצמה הנדרשת כדי להתגבר על הפרא, להתגבר על התסכול, על היאוש. גופו גדל למימדי ענק, סנפירים מחליפים את ידיו, זימים מחליפים את אפו, עורו נעשה חלק אך עמיד, צבעו שחור ולבן. הוא שומר לרגע בודד על המחשבה שלו. כשהוא הופך את עצמו לכלי המושלם להרס המזבח.
הליוותן נוחת בעוצמה על הקרקע שעליה נמצא המזבח.
META
פעולת תנועה, משתמש באקרובטיקה כדי לקפוץ על הצללים כדי להגיע לגובה 30 פיט (30 פיט מתוך ה35 פיט מהירות שלי)
פעולה חופשית, השראה לקאלי, ק6 וכ'ו
פעולה רגילה, מטיל פולימטרף על עצמי, משנה עצמי ללויתן קטלן (החיה הכי כבדה שהצלחתי למצוא שאני מסוגל להשתנות אליה)
קסם פרא- 11 (זה היה קרוב).
תנועה- ב5 פיט האחרונים קופץ מהצל האחרון לאדמה.

חזרה