• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ילדי הקיסרות - עץ משחק (5/5) נסגר

ח'אן
כן, טוב, אני יודעת שבשבילך זה רק משחק מטופש של בני תמותה, אבל במציאות שלנו לורד דנקרק הוא אדם בעל השפעה וכוח חזקים מאוד. יהיה קשה מאוד להביס אותו, במיוחד עכשיו, כשאני עדיין לא מצליחה לשלוט בכל הכוח שלך.

ח'אן
Out

tkhag1 אמר/ה:
תליון ירח של ניקס,2 חרבות סיף:
סיף רגיל, בדרך כלל נמצא עליה חשוף (כמנהג אצילי החצר).
סיף קצר ועבה מהרגיל, גם נוקשה יותר (ועקב כך בניגוד לסיף רגיל יכול לבלום מכות חרב), משמש כאשר לילה חשה צורך בנשק מוסתר, בשאר המקרים נמצא בחדרה.
הסיף הזה דומה יותר לפגיון ולמעשה אפשר למור שזה פגיון בעיצוב של סיף. לילה הרבה פחות מאומנת בו והוא משמש בעת חירום בלבד.

In
אחרי התלבטות קלה היא נעה לכיוון העיר או הכפר שלא יסית אותה יותר מדי מדרכה ושתוכל לרכוש בוא סוס, היא לא תגיעה רחוק ברגל וסוסי האחוזה יבלטו יותר מדי, בייחוד עם נהגו כמקובל לסמן אותם בצריבה.
עם קצת מזל היא תוכל גם לעצור במקדש ניקס בדרך ולקבל את ברכת ניקס.

במידה ורק אחד או שתיים יגיבו במשך יומיים שלוש תוכל להגיב?

ח'אן
in
ג'ון חושב מעט ואז אומר בקול בטוח. "דווקא יש לי תוכנית ...אני ואנשי נלך עם אחד מאנשי הכפר ליער. בזמן שהוא יעסוק בדבריו אנחנו נציב מארב ונחכה לברברים. ברגע שהם יגיעו נסתער אליהם, נשבה אותם ונביא אותם לכפר והם כבר יתנו לנו את כל המידע שאנחנו זקוקים לו אודות מיקום כפרם וההגנות שבו אני מבטיח..."

כן.

צייד
''זה יכול לעבוד'', אומר יורגן, וכמה מהנוכחים מהנהנים. ''ואם הם לא יגידו לנו כלום?'', שואל אדריאן בספקנות. ''או ישקרו אין לו דרך לדעת שהחלאות דוברים אמת''.
אלישע
לילה ממשיכה ללכת, וכעבור כעשר דקות הליכה היא נתקלת בפונדק גדול - ייתכן שיש שם סוסים.
ליזי
אז תתאמני, טיפשה. למה את מחכה?

הח׳אן הטטרי
out
אם זה לא מעמיס עליך אשמח עם תוסיף פרטים לתיאורים, "אתה מגיע לפונדק גדול" לעומת:
"כעבור הליכה של כמה דקות לילה מגיע לפונדק רועש ומואר, קולות צחוק ושירי שיכורים גסים מקדים את פניה כאשר היא מציצה מתחת לשלט בצורת חזיר שמכריז בגאווה 'החזיר השיכור'. החדר הגדול והמלבני מחוסה בשולחנות שעליהם איכרים סוחרים ועוברי אורח לוגמים בצמה מספלי עץ גדולים, מחלק המרוחק של החדר נמצא בר מלוטש שלידו ברמן משועמם למראה מעביר למלצרית מגש עמוס בספלים מלאים וזו מתחילה ללכת לשולחן גדול שבוא אנשים בבגדים סגנונים המעידים על עושר צוחקים ושרים שירים פרועים וגסים יותר ויותר עם כל לגימה, המלצרית בתנועה מאומנת היטב חומקת מידי השיכורים המושתות לעברה ומחייכת חיוך שלילה יודעת בבירור שהוא מזויף, לא שמישהו בשולחן פיקח מספיק בשביל לשים לב.
לילה דוחפת את דלת הפונדק שמזכירה מעט שער בגדר משק ונכנסת לחדר בצעד בטוח...
"
הרבה פחות מרשים, כמובן שאני קצת מגזים ברמת התיאור אבל ככול שיהייה לי יותר פרטים יהיה לי קל יותר לתת תגובה מושקעת ויותר משחקית, כמובן שאם זה מעמיס עליך אין שום בעיה, אבל אשמח עם תשקול את זה.

נ.ב. בגלל התיאור הרזה התגובה הבאה לא תהייה מרשימה במיוחד, אין לי מספיק פרטים בשביל להוסיף תיאורי פעולה מפורט מצד לילה
in
לילה נכנסת לבר בשקט וניגשת לדלפק, היא מתיישבת לידו ומסמנת קלות למוזג, כאשר היא תופסת את צומת ליבו היא אומרת בקול נערי גברי "כוס בירה" ומניחה מטבע נחושת (או יותר עם המחיר גבוהה יותר) על הדלפק, כאשר המוזזג לוקח את הכסף ומעביר לה כוס היא לוגמת לגימה קטנה מהכוס ומנסה להסתיר את הרעד הקל שעובר בה עקב הטעם של הבירה והתחושה בגרון, היא תצטרך להתרגל עליו במקום ליין בן ה15 שנה לפחות שהיא נהגה לשתות בביתה.
לילה מסתכלת על הפונדקאי ושואלת "איפה אני יכול לקנות סוס הגון בסביבה הזו? ואחד ששווה את המטבעות שלי, לא שלד זקן וחסר שניים שיתמוטט אחרי שלושה מיל" לילה מביטה בפונדקאי, יתכן שהיא תצטרך לישון כאן הלילה, לא הרבה אנשים אוהבים לעשות עסקים גדולים בלילה.
.

חאן
גאיזריק נושא נאום בפני הצוות לקראת המתקפה הצפויה
"צוות, האי הזה בטח מיושב. כל מה דאנחנו צריכים זה לשדוד את הכפר. קדימה לקרב!!! נקי את האי וכשנראה את הכפר נעגון לידו. רוב הצוות ירד לכפר לפלוש אליו בזמן ש10 אנשים ישארו על הספינה לגן עליה. יש שאלות? אם לא אז בואו נפלוש.

ח'אן
אה, יש לי זמן. את כל הזמן שבעולם. אלכסנדרה מחייכת בשיכרות. לאחר כמה דקות של מנוחה היא מחליטה לרגל אחרי החיילים. היא מתעלת את כוחה של קזאלאתאת' כדי להפוך את עצמה לזבוב ונוחתת על גג בניין מול המסבאה, מחכה עד שהשומרים יוצאים.

ח'אן
IN
"ברשותכם תנו לי לחשוב מעט ואני אמצא פיתרון." ג'ון אומר ואז יוצא מביתו של לאופולד. הוא מסתובב בכפר זמן קצר ופתאום מבזיק במוחו רעיון... הוא ממהר בחזרה לביתו של לאופולד. ג'ון נכנס בסערה בדלת ואומר בקול. "יש לי פיתרון". כולם משתתקים בבת אחת וג'ון אומר. "בזמן שהלכתי בכפר חלפתי על ביתה של מג'ין המכשפה ואז חשבתי לעצמי, אולי היא תוכל להכין לנו שיקוי שבעזרתו נוכל לדעת בוודאות שהברברים דוברים אמת?"

נאוטי
OUT
אני מבקש שתשקיע יותר בתגובות. והניאום היה... לא יודע, לא נראה לי שקפטן ישא נאום כזה לפני הפיראטים שלו. הוא נשמע... קצת מוזר.

IN
הספינה מקיפה את האי הסלעי והמפורץ, הקטן והמיוער. אחרי כחצי שעה, רואה גאיזריק מקבץ גדול של בתי אבן וקש, מוקפים חלקות מעובדות, מטעים ושטחי מרעה. ספינות דיג משייטות ליד הכפר. אף על פי כן, נראה שהכפריים הבחינו במפרש העוין - הספינות נראות ממהרות לחזור לנמל. המקומיים לא יכנעו ללא קרב. רק צד אחד יוכל לנצח.
צייד
''לא'', אומר בעגמומיות ליאופולד. ''אני מכיר את מג'ין הרבה זמן. שיקוי אמת הוא אתגר לכישוריהם וכספם של מכשפי הקיסר. מג'ין מתמחה בקסמי הרפואה שלמדה מאמה. היא לא תוכל לסייע לנו בכך''.
ליזי
כשאלכסנדרה הופכת לזבוב, היא כמעט מצטערת על כך. עייפות כבדה נופלת עליה, כאילו רצה חצי מרתון. היא מתרוממת מהקרקע בגניחה זבובית, ומנווטת בקושי עד לגג, עליו היא מתמוטטת בהתנשפות חרקית. היא אכן זקוקה לאימונים.
כעבור כעשר דקות, כשאלכסנדרה זוכה למנוחה מעטה, יוצאים השומרים מהפונדק, חבולים מעט. לאחד מהם יש סימן כחול על הפרצוף. ''הכפריים השיכורים האלו'', הוא מקלל, יורק. הם הולכים משם לעבר השוק, כנראה כדי לחפש את אלכסנדרה.
אלישע
OUT
בירה הרבה יותר חלשה מיין מיושן, לא אמורה להיות ללילה הרבה בעיה איתה (חוץ מהטעם, אבל מתרגלים).
תודה, אזכור זאת. מצד שני - זה פונדק רגיל למדי באמצע הלילה. אין הרבה מה לתאר, והוא לא תופס מקום חשוב בסיפור.

IN
המוזג הוא נער בן כ-15, והוא נראה עייף. כנראה שהוא משרת רק בלילה - ברוב הפונדקים ביום משמשות מוזגות, מסיבה ברורה. ''סוס? מה? אה, כן... תקשיב, בחור, אני עייף, לא ישנתי כל הלילה. יש מצב שתסגור את זה בבוקר עם בעל הפונדק? אין לי זכות למכור את הסוסים שלו''.

ח'אן
אלכסנדרה לוקחת נשימה גדולה (כמה גדולה שזבוב יכול לקחת), ומשתמשת בכל כוחה כדי להתרומם שוב ולעוף בעקבות השומרים. היא משתדלת להשאר קרובה אליהם כל הזמן, אבל לא קרובה יותר מדי כך שאחד מהם ימחץ אותה בטעות.

הח׳אן הטטרי
לילה מסתכלת על המוזג בכעס קל "מיטה ללילה, ותדאג להודיע לו דבר ראשון על הבוקר, אני ממהר" לילה משלמת עבור החדר וקורסת התשישות נפשית על המיטה ואז כמה במידי ובודקת פשפשים, במידה והיא לא מוצאת היא הולכת לישון על המיטה במידה וכן היא תצטרך לישון על הריצפה, היא לא הביאה ציוד שינה ומחר היא תצטרך לקנות אספקה וציוד למסע. היא כמובן נועלת את הדלת עם זה אפשרי.

חא'ן
Out
תודה שזה פגע.
אין לי יותר מדי מה לעשות עד שהפירטים יגיעו לדעתי. תחסוך לי את סיבובי הקרב ופשוט תגלגל מה שצריך עד שיגיעו. אנחנו ממשיכים לירות כמובן.
In
''מלחים, תתרחקו מהשמן! הוא נועד בשביל הפירטים, לא לכם! תיקו עליהם יותר מרחוק!"

חאן
"הרם מפרשים, אנחנו עומדים להסתער על הנמל" אומר גאיזריק לצוות "תתעלמו מספינות הדייגים ואיישו את התותחים. אם יתקפו אותנו תחזירו אש, אם הם מציבים הגנות כלשהן השמידו אותן עם אש תותחים. קשה לי להאמין שהכפר הזה מסוגל להציב לנו התנגדות רצינית. כשנגיע לנמל תחנו את הסירה ותתסתערו על הכפר, כולם פרט ל10 לוחמים שאבחר כעת. שישארו להגן על הספינה. תהרגו את כל מי שייתנגד ותעמיסו כל סחורה בעלת ערך לספינה. אל תפגעו במי שייכנע למעשה, אמרו זאת לתושבים 'כל מי שייתנגד יהרג, ולמי שיעזור ויציית לצוות מובטחים חייו וחיי משפחתו'"

נאוטי
OUT
אוקיי, אז רק להבהרה - הספינה שלך לא גדולה במיוחד, זה בכיוון של פריגטה קטנה, 20 תותחים, 60 מלחים. אתם לא יודעים כמה אנשים יש בכפר, אבל אתם מעריכים שכ-500, לא ידוע כמה מהם לוחמים.

IN
הספינה מפליגה אל הכפר, ונראה שכולו מתכונן. הבתים נראים סגורים, הדלתות נעולות והחלונות מוגפים. הגברים עורמים בחיפזון שקי עפר, לבנים ועגלות לבריקדה שתחסום את הרחוב הראשי. הרחובות ריקים מלבדם.
כשהספינה נכנסת לנמל הזעיר של הכפר, קורא אחד מהגברים - ''תסתלקו מהכפר שלנו, שודדים! יש לכם כמה דקות לסובב את הספינה שלכם, או שנשחט את כולכם!''.
אביעד
META
מלחים: 8.
תותח: 11.
פיראטים: 8.

המלחים מתרחקים, ואלו בעלי הרובים יורים לעבר הפיראטים, בתקווה קלושה לפגוע. בינתיים התותחנים מסיימים לטעון את התותח, ופגז נוסף נורה לעבר השודדים, מעורר ענן עשן לבן ומרעיד את הספינה. נראה שגם לפיראטים יש רובים, ועשן דק מסתלסל מספינתם כשהם יורים באנשיך.
חילופי הירי ברובים קטלניים מהמצופה. אחד המלחים מפיל פיראט בפגיעה בחזהו, והשאר מפספסים בגלל הגלים והמרחק. הפיראטים מצידם פוגעים באחד המלחים בירכו. העצם מתרסקת, המלח קורס בצרחות כאב, וכמה מחבריו מפנים אותו בבהילות למרפאה.
תותח הספינה פוגע היטב, ומבקע חור בספינת הפיראטים. כמה שודדים יורדים מייד לסיפון התחתון עם דליים.

ולבסוף, הספינה מגיעה. הפיראטים משליכים חבלים עם קרסים אל ספינת הסוחר, מושכים את עצמם אליה.
צייד
OUT
אין לי מושג על מי ג'ון מדבר כשהוא אומר ''אנשיי''. הוא לא מפקד או משהו, רק צייד מקומי, ואין לו לוחמים בפיקודו.

IN
''הכפר שלך עומד להיות מותקף'', מסנן בשקט סרג'נט אדריאן, ''וייתכן שיחרב. כולנו יושבים כאן מאז ארוחת הצהריים, מתדיינים ללא הרף מה לעשות. ואתה רוצה ללכת ולפרוש לעיסוקיך?!'', הוא צועק. ''הצעת תוכנית. עכשיו, מתי תבצע אותה? איפה? כמה אנשים, ואת מי? איך תוודא שהאסירים ידברו אמת?''.
אלישע
לילה מבחינה בפשפשים כמעט מייד, כשהיא מרגישה עקיצה קטנה על מפרק היד שלה. באחוזה המשרתות ניקו את המיטות עם נפט, אבל המיטות בפונדק פשוט שורצות בפשפשים. היא נועלת את הדלת עם מפתח ברזל חלוד ונשכבת לישון על רצפת העץ. אחרי זמן רב... שעה? שעתיים? היא נרדמת לבסוף, ישנה שינה טרופה.
בבוקר היא מתעוררת עם הזריחה, חבולה מעט וגבה כואב. היא פותחת במאמץ את המנעול החלוד, מתלבשת, אורזת את חפציה והולכת אל הקומה העליונה, בה מתגורר בעל הפונדק, בספק חדר וספק עליית גג. מגוריו של הבעלים מרוהטים במיטת עץ גדולה וכמה מזרנים על הרצפה. חמשת הילדים עדיין ישנים, והאישה מבשלת בתנור קטן דייסה. בעל הפונדק פותח ללילה את הדלת. ''בוקר טוב, נער. מה אתה רוצה?''.
ליזי
השומרים לא מדברים על שום דבר מעניין - התרברבויות, אוכל, בחורות ומה היו עושים אם היה להם את אוצרו של לורד דנקרק.

חאן
Out
בגלל שזה משחק פנטזיה אני יודע שזה עומד להשתבש בצורה נוראית כלשהי אבל אני עדיין עושה את זה בגלל שככה הדמות תפעל.
In
"שמעתם את הבחור חברים, הם ישחטו את כולנו" גאיזריק אומר בכל ציני "תסובבו את הספינה ו... רגע אחד, ממתי אני מקבל פקודות מהבחור שאני שודד? במחשבה שנייה חברים, תפשטו על הכפר, תחסלו את כל מי שייתנגד ותתחילו בו. יש לך מילים אחרונות מר איך שלא קוראים לך או שאפשר פשוט להרוג אותך?"

חאן
לילה אומרת לבעל הפונדק "אני צריך סוס, אחד שיחזיק מעמד במסע ארוך ולא ירתע מקרבות. הנער טען שיש לך מספר סוסים, במידה ואין לך סוס שכזה אשמח עם תכוון אותי למשהו אחר" לילה מעיפה מבט מהיר על הבית, ניתן לראות בבירור שהיא לא מצפה ליותר מדי "בנוסף במידה ואתם מספקים אוכל מסעות אקנה אספקה שתספיק לשבועיים".

ח'אן
אתיאס מעביר את הרובה שלו לצלף יותר טוב, עובר לקרב חרבות בחזית. ''תירו בפירטים שעולים לספינה! אל תתנו להם להתקרב!" הוא נע לאורך קו השמן, לא דורך עליו, כך שהפירטים לא יכולים לעבור. עם טלטלות הגלים, קשה להם לשמור על יציבות, בעוד שהוא נע בקלילות יחסית, כי אין לו שמן מתחת לרגליים.
Out
כבר עברתי לקטע שחלק מהפירטים הצליח לעלות על הספינה ממש, מקווה שאין לך בעיה עם זה.

ח'אן
OUT
הכוונה היא לחיילים שאיתם הוא הולך ליער... סליחה.
IN
ג'ון קם בתנועה מהירה לעבר אדריאן הוא עומד מולו. מביט לתוך עיינו במבט קשוח חסר כול רגש ואומר "דבר ראשון. אל תצעק אלי. אני לא עוד אחד מהחיילים שלך! דבר שני. הסיבה האמיתית שעצתי לבקש ממג'ין עזרה היא, שרצתי למצוא פתרון אחר לפתרון שאני הולך להשתמש בו...אני מבטיח לך ברגע שאני אתפוס את הברברים הללו אני יגרום להם לדבר. גם אם אני אצטרך לענות אותם בשביל זה! מחר עם שחר אני אקח את חמש הטובים שבאנשיך. נלך שוב אם ויקטור למקום שבו הותקף ושם נקים מארב ונחכה לברברים שיבאו."

חזרה