• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הארי פוטר - 19 שנים מאוחר יותר - עץ משחק [3/4]

סטטוס
נעול לתגובות.
liorgonen3

"לא התכוונתי לזה." הוא אומר.
"תתחבר איתם - לא משנה איך. אני לא יודע מה הסיפור, אבל אני בטוח שמשהו ממה שקורה קשור אליהם איכשהו."

padron

"אני אלך להשיג כמה דברים." ריי אומר לך ומסתלק. ג'יי מגיע בעקבותיך אל אותה חנות קטנה.
החנות ממוקמת בשולי הכפר, הרחק מהמרכז.
כאשר אתה נכנס, יוצא מהמקום קוסם קטן ומטונף. מעבר לדלפק אתה פוגש את הסוכן של אביך, שאתה מכיר כבעלים של המקום. מעין חנות שמשמשת גם אכסנייה לעת מצוא לטיפוסים שונים ומשונים.
בעל החנות, איש שמן שגלימתו בקושי מכסה את כרסו הענקית מברך אותך לשלום וממהר לקראתך.
"למה זכיתי לכבוד?" הוא שואל בחיוך מתחנחן. בעודו עומד מאחורי הדלפק המלוכלך. דלת חדר העבודה שלו פתוחה. יש שם חפצים שונים ומשונים. אזור התצוגה של החנות ריק, אבל מנסיון אתה יודע שכך המצב בדרך כלל. "תשתו משהו?" הוא אומר, מנופף בשרביטו ושתי כוסות ובקבוק בירצפת מופיעים מיד. הוא מוזג לכם במהירות.

ליזי

"אמממ אני לא יודעת." היא אומרת לך. "אבל אני חייבת להודות שיש קול קטן שמקנן בי והיה רוצה שזאת תהיה אני." היא מחייכת חיוך קטן ומבויש.
"את חושבת שיש סיכוי שירשו לנו להשתתף?"

XYR
"לשתי הילדות הכי צנומות וחלשות בבית ספר? בטח" אווה צוחקת, ואז אומרת בטון רציני יותר "אבל היי, את מכשפה די חזקה. אם הקריטריונים שלהם בעיקרם בנויים מיכולות קסם, אני בטוחה שאת בראש הרשימה שלהם." היא קורצת לאמילי

ליזי

היא מחייכת מעט, אבל מפסיקה את החיוך מעט.
"מי אתן חושבות שייבחר?" אמילי שואלת. אני מקווה שזה לא יהיה סלית'ריני כלשהו. נדמה לך שהיא נועצת עיניים באחד מתלמידי השנה השביעית בהפלפאף. כשהיא קולטת אותך, היא מסיטה את מבטה מיד.

liorgonen3

"מצוין." הוא אומר. "אני צריך גם שתעזור לי עם פרויקט הינשופים. נתתי אותו לקייל, אבל הוא טיפש. אנחנו מרימים תורנויות תצפית על הינשופייה במטרה לראות מה תופס את הינשופים. אני מאמין שככל הנראה זה קורה קרוב לבית הספר ולכן תצפית טובה תמצא את הפתרון."

padron

"כמובן." הוא אומר. "למזלנו אין עכשיו אורחים. בואו נעלה למעלה." הוא אומר בעודו מגיף את דלת החנות.
אתם עולים אל קומת החנות השנייה שמשמשת כאכסנייה. המקום צפוף והמסדרון שלאורכו חמישה או שישה חדרים נקי באופן יחסי.
"נוכל לשבת כאן." הוא אומר ומצביע אל פינת ישיבה שנמצאת בקצה המסדרון. הוא מתיישב על ספסל מרופד וכמעט שובר אותו תחת כובד משקלו ומחווה בידו לעבר ספסל כפול עבורכם.
"שתו משהו, אני מתעקש." הוא אומר ומזמן שוב כוסות בירצפת. יש ניגוד ברור בין המזון והשתייה הנקיים לבין המסדרון הלא מזמין.
"מה תרצו?"

liorgonen3

"מה אכפת לנו לדעת מה זה?" הוא שואל. "ידע זה כוח."

ליזי

"אף אחד." היא מכחישה. ברור לכן שהיא משקרת.

ליזי

"נו..." היא אומרת. "זה ג'ייפי מקאליטר, אחד החובטים של קבוצת הקוודיץ'."

Xyr
"אני אקח כוס. יש לי כמה שאלות, ואני צריך שתעביר הודעה לאבי. נתחיל בשאלה פשוטה - מה אתה יודע על מה שהולך בהוגוורטס כרגע, והאם יש בעיות עם שליחת ינשופים בהוגסמיד כרגע?" אנריקו שואל.

מתנצל על העיכוב בתגובות לאור אילוצים אישיים.

ליזי

"לא הרבה זמן." היא אומרת. "מתחילת השנה ככה, אבל נראה לי שיש לו מישהי." היא אומרת.

liorgonen3

"מי אמר לך שזה לא משהו שאפשר לפתור בקלות." הוא שואל. "ובכל מקרה, לא מעניין אותך לדעת לאן מגיעים המכתבים עצמם?"

padron
"אני לא מעורה בפרטים המדויקים לגבי מה שקורה בהוגוורטס, אם כי אני לא יכול להכחיש מה שאני יודע, כמו כולם, על הטורניר העתיד לבוא.
לגבי ינשופים, יש בעיה - אבל אני לא יודע מי או מה גורם לה."

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה