מפגש פונדקאים בשבועות - יום שישי, 18 במאי
תזכורת, המפגש עוד יומיים :) ביום שישי בפריק, החל בשעה אחת. בואו לפגוש את החברים מאחורי המסך: מפגש שבועות, 18 במאי יום שישי בפריק

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 11 פברואר 2018, 22:31

אשיגה ממשיך לקרוא בספר לראות האם יש בו מידע על השד שיכול להועיל להם אם זה אכן האויב בו הם יצטרכו להילחם, כמו חולשות, יכולות מיוחדות לסוג השד הזה או טקטיקות נפוצות.
כשהוא מסיים הוא מחזיר את הספר לחגורתו ומיידע את שאר החבורה בחשד שלו לגבי זהות התוקף.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 12 פברואר 2018, 19:00

"יהיה זה שד, רוח-רפאים או מכשפה, ניתקל בהם במוקדם או במאוחר, אין טעם לשבת כאן בחיבוק ידיים עד שמישהו ימצא רעיון מהפכני כיצד להתמודד איתם." אומר ריוסקה ושולף את חרבו, יוצא מהתא הקטן ונעמד עם פניו לכיוון המשך דרכם. "כדאי שנמשיך, עדיף שנמצא את המכשפה מאשר שהיא תמצא אותנו, שלא לדבר על החברותיות הזמנית של הקוף."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 פברואר 2018, 11:28

"אני מסכימה." אומרת צ'אהיו, "לעמוד ולחכות לא יסייע לאיש"
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 13 פברואר 2018, 11:32

אתם יכולים להתקדם קדימה מהחדר, אל הלא נודע, או לחזור אל החדר המסריח, שכעת אתם יודעים על השד השוכן בו. לאן אתם פונים?
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 פברואר 2018, 13:51

"אני לא ששה להילחם בשד" אומרת צ'אהיו, "עדיף שננסה למצוא דרך אחרת."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 13 פברואר 2018, 14:02

"אני מעדיפה לא להשאיר אויבים מאחורינו." שינה אומרת, "הוא אולי לא תקף אותנו עדיין, אבל יכול להיות שזה כיוון שהוא מחכה שנהיה חלשים. "
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 13 פברואר 2018, 14:07

"אני אהיה חסרת תועלת נגדו." היא אומרת "אהיה לסיוע מינורי."
padron

שליחה על ידי padron » 13 פברואר 2018, 16:02

"לא חושב שאני ערוך לקרב מול שד כרגע." שאנג-רן אומר בדאגה.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 13 פברואר 2018, 16:18

אשיגה מניד בראשו
"אנחנו לא נהיה יותר מוכנים אם נילחם באויב אחר ואויב הבלתי נראה הזה יחליט להצטרף. אנחנו לא יודעים שהוא יישאר בחדר במסדרון השני, עד כמה שאנחנו יודעים הוא יכול להיות איתנו בחדר כרגע."
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Qurrion
יצירת קשר:

שליחה על ידי Qurrion » 13 פברואר 2018, 17:47

"אני מסכים עם שינה." אומר ריוסקה, "בנוסף, עד כמה שאנחנו יודעים השד הזה יכול להיות שומר-הסף של המכשפה. נצטרך להילחם מולו במוקדם ובמאוחר, ומרגע שנכנסנו למקדש כוחנו מתגלגל וסיכויינו לנצח קטנים."
"It takes 43 muscles to frown and 17 muscles to smile, but only 3 muscles for a proper trigger squeeze."
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 15 פברואר 2018, 07:55

החדר שקט והוואנארה מחכה לבחירתכם, חסר דעות לכול כיוון. כך או כך, לא נראה שיש לכם הרבה ברירות. באיזה כיוון אתם בוחרים?
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 15 פברואר 2018, 18:13

לאחר מספר רגעים של דיון, הקבוצה פונה לאחור. חזרה אל החדר המסריח, ואל השד שאורב בו.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

שליחה על ידי העוג הברברי » 16 פברואר 2018, 12:11

אתם פונים אל החדר המסריח. בשר מגעיל נמצא בכול מקום, ואתם צריכים להסתיר את האף שלכם בדרך כזו או אחרת בשביל לא להקיא. הבשר נמצא על הרצפה, תלוי על שלשלאות וקרסים מהקירות. חלקו ישן, חלקו נראה... יותר טרי. הזבובים ממלאים את החדר. "כאן" אומר הוואנארה ומצביע על נקודה במרכז החדר "כאן הוא תפס אותי" הוא אומר בשנאה.

"חזרת לעוד?" נשמעת לחישה מצמררת בחדר, בבירור מכוונת אל הוואנארה.
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 19 פברואר 2018, 21:51

קולו של אשיגה מעומעם מעט מאחורי מה שנראה כמו חתיכת בגד קרועה בצבע סגול עמוק שהוא הוציא מאחד כיסי חגורתו וקשר סביב ראשו שיכסה את אפו ופיו, הוא צועד צעד אחד קדימה.
"אני מאמין שזאת לא הייתה הבחירה הראשונה שלו, אבל, למרבה הצער אנחנו צריכים לעבור כאן, כך שלא הייתה לו ממש ברירה."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 פברואר 2018, 22:10

צ'אהיו מתקשה להחזיק בריח, הסיבה היחידה שהיא עומדת בחדר היא מתוקף האומץ שהיא מקבלת מהחברים שלה, ברור שלבד היא לא הייתה נכנסת הנה.
שלח תגובה