מפגש פונדקאים יוצא לדרך בפריק
חשבנו להחזיר מסורת עתיקה, ולערוך מפגש פיזי של חברי הפונדק, בחנות החדשה של פריק באבן-גבירול בתל-אביב שהזמינו אותנו להתארח ולשחק. אז מתי אתם יכולים? מה אתם רוצים שיהיה במפגש? ממתינים לכם בנושא: יש עניין במפגש פונדקאים בפריק?.

[PF] קללת הדרקון- עץ משחק (5/5)

הרפתקאות משחקי תפקידים בפורום - מצאו שחקנים והשתתפו בהרפתקה וירטואלית. תוכלו גם לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות שולחניות.
סמל אישי של המשתמש
Qurrion
יצירת קשר:

הודעה#676 » 13 אוקטובר 2017, 15:54

ריוסקה קם על רגליו, וגונח בכאב כאשר הוא מרים את ידו להניף את חרבו. הלפיד נופל מידו, דמו ניגר על בגדיו היקרים, והוא היה בטוח שתישאר לו צלקת. בפרץ נחישות ואדרנלין, ריוסקה מזנק היישר קדימה ותוקע את חרבו בצידו של התן.
"אחרי שתקפת אותי מאחורי גבי, אל תצפה שאניף את חרבי בכבוד נגדך!" הוא מסנן בשקט.

META
פעולת תנועה על מנת לקום, ואז צעד 5-פיט על מנת להיכנס לטווח קפא"פ עם התן.
פעולה רגילה בשביל התקפת קפא"פ בסיסית, עם היכולת Shield of Blades פועלת: 16+9-2 = 23 נגד דרג"ש, פגיעה קריטית (טווח קריט 20-16). ווידוי קריט: 14+9-2 = 21 נגד דרג"ש.
בפגיעה: 6+13 = 19 נזק. בפגיעה קריטית: 6+13 כפול 2 = 38 נזק.
"אתה קורא לעצמך אל בן-אלמוות? זה רק בגלל שעוד לא ניסיתי להרוג אותך ברצינות."

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#677 » 13 אוקטובר 2017, 16:26

צ'אהו ושאנג-רן-
אתה יכול להריח את מה שנמצא בשקים, ולדעת לכוון את עצמך לשקים על פי מה שנמצא בהם, אבל אתה לא מזהה שום דבר יוצא דופן ועדיין לא יודע איזה שקים הם מהצפעים ואזה לא.

אשיגה וריוסקה-
החרב ננעצת בתן, חודרת היישר אל תוך גופו. קול עצמות מתנפצות נשמע כאב החרב מרסקת וקורעת את בשרו של היצור, מפלחת את ליבו השחור. היצור שואג בכאב, ונראה לרגע שיתמוטט, כאשר עיניו האדומות זוהרות בשנאה וכוח אפל, ופצעיו בוהקים באור ירקרק ומבחיל. ראשו נשלח במהירות ונושך את ידו של ריוסקה, כמעט עוקר אותה ממקומה, לפני שהוא מתרסק על הקרקע, כמעט ומוחץ את ריוסקה תחתיו. מפרפר את נשימותיו האחרונות.

META
לזאב יש את היכולת Ferocity, ולכן הוא קיבל פעולה נוספת רגע לפני שהוא התעלף.
בדיקת חוסן של הזאב (בתורו): 13-12=1. כישלון. הוא מאבד 1 נק"פ נוסף.

התקפות נגד ריוסקה
התקפת נשיכה של תן האימים: 18+6=24 נגד דרג"ש. בפגיעה 4+1+6=11 נזק חודר, חותך ומוחץ, והוא מנסה להכשיל אותך.
הכשלה: 10+8=18. כישלון.

תור אשיגה.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
WIN!

padron

הודעה#678 » 13 אוקטובר 2017, 16:37

צ'אהיו ושאנג-רן
שאנג-רן מסמן לצ'אהיו מספר שקים לבדוק - שני שקים מכל ריח.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#679 » 13 אוקטובר 2017, 16:45

צ'אהיו ממהרת לבדוק...
talk less smile more don't let them know what you're against or what your for.

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#680 » 14 אוקטובר 2017, 13:54

צ'אהו ושאנג-רן-
השקים מלאים בתבואה, קמח, ולעתים גם פירות וירקות (מאיכות נמוכה למדי). שום דבר לא נראה לא בסדר.

META
בהודעה הבאה שאתם מחפשים משהו ספציפי אתם יכולים לצרף גלגול חיפוש.
WIN!

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#681 » 14 אוקטובר 2017, 19:00

שינה-
"אני מאמינה שאם חוויתי כה הרבה סבל, וודאי יש לו משמעות." היא עונה, "זוהי רק אמונתי, אבל האמונה הזו מחזיקה אותי."
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
מרתוס
יצירת קשר:

הודעה#682 » 14 אוקטובר 2017, 19:31

אשיגה מתרחק מנחיל העכבישים שתוקף אותו ואת ילד הא וניגש לריוסקה, הוא שולך את ידו לעבר חרבו של ריוסקה ולהבות יוצאות מידו, עוטפות את החרב באש אשר לא פוגעת בלהב או בריוסקה עצמו.
"שרוף את העכבישים" הוא אומר בפשטות בעודו מעיף בו מבט לפני שהוא חוזר לעקוב אחר העכבישים המתקרבים.
META
פעולת תנועה כדי להגיע לריוסקה
פעולה רגילה כדי להפעיל Legacy Weapon ולתת לחרב של ריוסקה את התכונה "בוער"
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#683 » 14 אוקטובר 2017, 20:27

Perception
14+5=19
"אולי תוכל להתחזות לקנוט? ואז לבקש את השקים חזרה אחרי זה?"

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#684 » 14 אוקטובר 2017, 20:33

שינה-
"גורלות רבי עוצמה הם נדירים, וקל לאבד את האחיזה בהם. אך אם אכן יש בידייך גורל כה אדיר, הייתי מציע לך לשים לב, סכנות רבות אורבות לאלו שהגורל בחר בהם" הוא אומר.

אשיגה וריוסקה-
חרבו של ריוסקה עולה בלהבות, למרות שאשיגה מרגיש תחושה קטנה מהשריון שלו של חוסר שביעות רצון בעקבות הטלת הלחש. בינתיים העכבישים מתגודדים מסביב ליסודן האש. חלקם מנסים ברגעיהם האחרונים לנשוך אותו, אך רובם נשרפים למוות, והם נמלטים, מנסים להתרחק מהיסודן ולהגיע לאשיגה.

בינתיים, ריוסקה מרגיש את הנחיל השני מטפס ועולה עליו פעם נוספת, את הרעל שלהם חודר אליו. הפחד מהם חודר אליו והוא מרגיש גועל ממאות הרגליים הקטנות הזזות עליו כרגע.

META
הנחיל הראשון (שתקף את אשיגה) סופג נזק Burn אוטומטי מלהתחיל את התור במשבצת של היסודן, כך שהם סופגים 4 נזק אש.
הצלה כנגד לעלות באש: 15+3=18. הצלחה.
הנחיל מנסה לזוז לשטח של אשיגה, ריוסקה מקבל התקפה מזדמנת נגדו (גם אשיגה, אבל אשיגה לא יכול לגרום נזק לנחיל בעצמו).
הנחיל שבשטח של ריוסקה מתקיף אותו.

התקפות נגד ריוסקה
התקפת נחיל: 6 נזק לא קסום וגלגל שתי הצלות קשיחות (כנגד רעל וכנגד הסחה). אתה מבצע את ההתקפה המזדמנת לפני ההתקפה של הנחיל.
התקפות נגד אשיגה (אם ריוסקה לא פוגע בהתקפה המזדמנת)
התקפת נחיל: 6 נזק לא קסום וגלגל שתי הצלות קשיחות (כנגד רעל וכנגד הסחה).

צ'אהו ושאנג-רן-
צ'אהו לכרגע לא מוצאת שום דבר מיוחד בשקים, אבל היא מצליחה לזהות אילו מהם הם עם אבק ולא זזו כבר זמן רב, ואילו מהם יחסית נקיים, מה שמצמצם את טווח החיפוש שלכם.
WIN!

סמל אישי של המשתמש
liorgonen3

הודעה#685 » 14 אוקטובר 2017, 20:36

"תנסה לראות אם יש משהו מוזר בחדשים יותר." צ'איהו מצביעה עליהם, בעודה מתקרבת לראות אם היא מזהה בהם משהו חשוד.

padron

הודעה#686 » 14 אוקטובר 2017, 22:21

שאנג-רן משנה את צורתו חזרה. "אולי משהו מוחבא מתחת לפני השטח? ככה אני הייתי עושה את זה." הוא מציע וניגש לאחד השקים החדשים. הוא פותח אותו ומנסה לחטט בתוכו מעט בלי לשפוך יותר מדי.
Meta
Perception: 17+8=25

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#687 » 14 אוקטובר 2017, 22:35

שינה-
"עיני חדות." היא אומרת, "אך נראה שהסכנות מוצאות אותי בין כה וכה."
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#688 » 15 אוקטובר 2017, 00:45

צ'אהו ושאנג-רן-
אתה דוחף את היד לאחד מהשקים, שק של חיטה. אתה מרגיש בפנים, ולא מרגיש כמעט דבר, אבל לפתע אתה מרגיש את זה, בסוף. אתה לא מצליח לזהות מה זה, מעין כדורים קטנטנים שהוחבאו פה בפנים.

רגע לפני שאתה בא להוציא את הדברים, שניכם שומעים את קול הצעדים מבחוץ. מישהו מתקרב, ואין לכם הרבה זמן.

שינה-
"ומה תעשי איתן. האם תברחי? תילחמי? או תנסי להתעלם מהן?" הוא שואל.
WIN!

סמל אישי של המשתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

הודעה#689 » 15 אוקטובר 2017, 00:48

שינה-

"אלחם, כמובן." שינה אומרת, כאילו זה ברור מאליו. "אני אלחם למען אמונותי ולמען חיי. אני אלחם למען הקיסר הנצחי, ולמען החזרת עטרה ליושנה של לונג-ווא." היא מחייכת חיוך מנומס אל עבר הנפח, ומלטפת את חרב הקודאצ'י הקשורה לירכה. "וזוהי שותפתי לקרבות הללו, הקרויים גם חיים."
Kaladin Stormblessed

סמל אישי של המשתמש
העוג הברברי
יצירת קשר:

הודעה#690 » 15 אוקטובר 2017, 02:36

שינה-
"אומץ וביטחון יכולים לקחת אותך רק מרחק מסוים, ולחימה היא לא תמיד הבחירה הנכונה- גם עם שותף או שותפה לצידך" אומר הנפח בפשטות ומחייך.
WIN!

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד